Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3317 |
Wystartowało : | 3141 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3118 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITEK Robert | 1410 | FABRYKA JANUSZY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2 | KAKOSZKA Ewa | 1517 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3 | BORECKI Marek | 1567 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
4 | FERENS Maja | 1542 | Izba Wytrzeźwień | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
5 | RODACKI Grzegorz | 1593 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
6 | DRAPIŃSKI Marek | 1495 | BDM - Byle Do Mety! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
7 | GĄSIOR Tomasz | 1496 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
8 | LEONARCZYK Adam | 1497 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
9 | MAŁEK Maciej | 1498 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
10 | NADROWSKA Izabela | 1499 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
11 | NGUYEN Weronika | 1500 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
12 | SKRZYPCZYK Anna | 1501 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
13 | SKRZYPCZYK Dawid | 1502 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
14 | POLACZKIEWICZ Marcin | 1523 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
15 | POPŁAWSKA Karolina | 1524 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
16 | POPŁAWSKI Ireneusz | 1525 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
17 | RAKOWSKA Marzena | 1526 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
18 | RYTEL Michał | 1527 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
19 | SZOSTOK Marta | 1528 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
20 | KACZMARCZYK Krzysztof | 1550 | NDE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
21 | GROMOTKA Janusz | 1551 | Nic się nie stało | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
22 | GROMOTKA Tobiasz | 1552 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
23 | PIECHACZEK Szymon | 1553 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
24 | PIECHACZEK Tomasz | 1554 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
25 | UCHER Krystian | 1555 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
26 | KRYSTKIEWICZ Krystian | 1578 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
27 | LABUS Aleksandra | 1580 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
28 | LEWANDOWSKA Aneta | 1581 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
29 | LEWANDOWSKI Łukasz | 1582 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
30 | MAJCHRZAK Grzegorz | 1583 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
31 | MAJCHRZAK Olimpia | 1584 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
32 | MAJERCZYK Krystian | 1585 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
33 | TRZASKALIK Ireneusz | 1720 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
34 | SYPKO-MARCINISZYN Magdalena | 1748 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
35 | PIOTROWSKI Bogdan | 1080 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
36 | HACHUŁA Marek | 1460 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
37 | JAŚKO Tomasz | 1465 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
38 | SKRZYPCZYK Klaudiusz | 1503 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
39 | SZCZOTKA Klaudia | 1504 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
40 | ZAWADZKA Wiktoria | 1505 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
41 | CIUPKA Agata | 1507 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
42 | GÓRA Darek | 1508 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
43 | PUZOŃ Aleksandra | 1509 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
44 | WYCISK Marcin | 1510 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
45 | GARBOWSKI Maciej | 1512 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
46 | GARBOWSKI Michał | 1513 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
47 | GAWĘDA Daniel | 1514 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
48 | GRUNDKIEWICZ Tomasz | 1515 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
49 | GRZEBIELA Alina | 1516 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
50 | KALINOWSKI Adam | 1518 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
51 | KALINOWSKI Łukasz | 1519 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
52 | KUBICKI Mateusz | 1520 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
53 | LATUSEK-BRODACKA Kornelia | 1521 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
54 | MUSIAŁEK Grzegorz | 1522 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
55 | ZYZIK Paweł | 1529 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
56 | GUŚĆ Maciej | 1530 | Gangusy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
57 | BURDYL Elżbeta | 1531 | Haski w paski | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
58 | DUDEK Konrad | 1532 | Haski w paski | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
59 | KACZMARSKA Alicja | 1533 | Haski w paski | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
60 | KALUSZKA Daniel | 1534 | Haski w paski | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
61 | OŚLAK Marek | 1535 | Haski w paski | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
62 | PARUCH Wiktoria | 1536 | Haski w paski | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
63 | ZAWADZKI Jakub | 1539 | Hydrozagadka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
64 | HAJŁASZ Paweł | 1540 | I <3 This Game! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
65 | FERENS Magdalena | 1541 | Izba Wytrzeźwień | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
66 | FERENS Tomasz | 1543 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
67 | GAŁUSZKA Konrad | 1544 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
68 | MANDLA Łukasz | 1545 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
69 | SZUKAŁA Sławomir | 1546 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
70 | ZEIDLER Aleksander | 1548 | Miraz Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
71 | KACZMARCZYK Anna | 1549 | NDE | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
72 | DULAK Michał | 1558 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
73 | FOLEK Agata | 1559 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
74 | JURA Ewelina | 1560 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
75 | ŚWIĘCICKI Mariusz | 1563 | TDR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
76 | ANTONIEWICZ Monika | 1564 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
77 | BARAN Marcin | 1565 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
78 | BERNAT Przemysław | 1566 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
79 | BUGIEL Łukasz | 1568 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
80 | CICHY Patrycja | 1569 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
81 | DOMIŃSKI Marcin | 1570 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
82 | DUBIS Jarosław | 1571 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
83 | GŁADYSZ Bartosz | 1572 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
84 | GORZAWSKI Robert | 1573 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
85 | JANCEWICZ Rafał | 1574 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
86 | JAROSZEK Piotr | 1575 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
87 | KARCZYŃSKI Tomasz | 1576 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
88 | KOSEK Patrycja | 1577 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
89 | MAJERCZYK Natalia | 1586 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
90 | STACHELSKI Arkadiusz | 1595 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
91 | STACHELSKI Rafał | 1596 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
92 | STOLARSKI Dawid | 1597 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
93 | SZELIGA Łukasz | 1599 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
94 | SZMIGIEL Daniel | 1600 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
95 | SZMIGIEL Justyna | 1601 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
96 | URBANEK Adrian | 1602 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
97 | ZAMARŁO Marcin | 1604 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
98 | CHODURA Beata | 1706 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
99 | SCHILLER Fryderyk | 3044 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
100 | SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta | 3045 | Schody Hiszpańskie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 100 wynik(ów)