Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-07-11 |
Miejsce : | Harrachov |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 898 |
Wystartowało : | 814 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 805 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZDRZALIK Paweł | 3222 | Dziki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2 | FEISTNEROVÁ Stanislava | 3232 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
3 | CHUDY Damian | 3264 | SKP Liski chytruski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
4 | STASIAK Mateusz | 3291 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
5 | VESELÁ Martina | 3341 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
6 | WESOŁOWSKI Jerzy | 3342 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
7 | PODSIADŁY Paweł | 3221 | Dziki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
8 | JACHYM Maciek | 3384 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
9 | RATAJCZAK Rafał | 3201 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
10 | HANUSIAK Leszek | 3008 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
11 | SZANIAWSKI Marcin | 3007 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
12 | MOKSIK Jan | 3006 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
13 | HANDZLIK Tomasz | 3005 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
14 | MAŁECKI Adam | 3004 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
15 | MAKOWSKI Marek | 3003 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
16 | GŁYK Łukasz | 3002 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
17 | BARAN Konrad | 3001 | BRYGIERY OCR | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
18 | KOĎOUS Leoš | 3046 | ALLSTAR TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
19 | HÁJEK Vojtěch | 3037 | UNKNOWN TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
20 | FRYNTA Tomáš | 3036 | UNKNOWN TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
21 | FENCL Michal | 3034 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
22 | DRÁBEK Lukáš | 3032 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
23 | DE BOLLE Seth | 3031 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
24 | BERNARD Adam | 3030 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
25 | BAŠE Vladimír | 3029 | UNKNOWN TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
26 | STUPKA Patrik | 3072 | Ti druzí CZ | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
27 | SONDA Martin | 3070 | ALLSTAR TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
28 | SNOPKO David | 3069 | ALLSTAR TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
29 | ŠÍPAL Jan | 3067 | Ti druzí CZ | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
30 | PIZÚR Marek | 3059 | ALLSTAR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
31 | NOVÁK David | 3056 | Ti druzí CZ | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
32 | MÜLLER Marek | 3055 | ALLSTAR TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
33 | MERENUS Oldrich | 3053 | Ti druzí CZ | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
34 | VYČÍTAL Petr | 3082 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
35 | VOLÁK Adam | 3081 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
36 | VLADYKA Jan | 3080 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
37 | VILINGER Lukáš | 3079 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
38 | TŘEŠŇÁK Milan | 3078 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
39 | SÝKORA Jakub | 3077 | UNKNOWN TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
40 | SVOBODA Pavel | 3076 | Ti druzí CZ | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
41 | KOCUMOVÁ Zuzana | 3121 | Elite Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
42 | PODZIMEK Jakub | 3120 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
43 | MERTA David | 3119 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
44 | HORÁK Jaromír | 3118 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
45 | ŠULC Martin | 3117 | Ti druzí CZ | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
46 | KEMPE Lucas | 3116 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
47 | HEBELKA Jakub | 3114 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
48 | JANÍČEK Stanislav | 3113 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
49 | HORÁČEK Jiří | 3111 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
50 | KRUPKA Michal | 3109 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
51 | JANÍČEK Martin | 3108 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
52 | KLEIN Vladimír | 3105 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
53 | GRZESIK Marek | 3151 | Dariusz tak się nie robi | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
54 | MUSIALSKA Anita | 3153 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
55 | LESISZ Mateusz | 3186 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
56 | KARDYL Krzysztof | 3184 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
57 | KARDYL Dominik | 3183 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
58 | IWANICKI Mateusz | 3182 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
59 | IWANICKA Jolanta | 3181 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
60 | GĄSKA Czarek | 3179 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
61 | ZVÍŘECÍ Petr | 3213 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
62 | WOŁCZYK Mariusz | 3212 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
63 | WILK Krystian | 3211 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
64 | VILCHES Václav | 3209 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
65 | VEČERNÍKOVÁ Barbora | 3208 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
66 | KONRÁDOVÁ Jitka | 3241 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
67 | KMIECIK Łukasz | 3240 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
68 | JAHNS Adam | 3238 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
69 | HEBELKOVÁ Karla | 3235 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
70 | HAVLÍČEK Olda | 3234 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
71 | GUMNY Maciej | 3233 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
72 | WIECZOREK Dariusz | 3257 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
73 | VOSTÁREK Jiří | 3256 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
74 | SZCZYGIEŁ Sebastian | 3255 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
75 | SAUER Małgorzata | 3252 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
76 | PLISZEWSKI Piotr | 3287 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
77 | MROŻEK Michał | 3285 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
78 | MAZUREK Maciej | 3284 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
79 | KUKLIS Marek | 3282 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
80 | KOZIEŁ Jan | 3281 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
81 | KOZIEŁ Adam | 3280 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
82 | KORZENIOWSKI Wojciech | 3279 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
83 | ŻUKOWSKI Karol | 3306 | KOOPERACJA MIĘDZY ZIELONOGÓRSKIM ELEMENTEM A WROCŁAWSKIM MARGINESEM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
84 | OLICHWER Tomek | 3305 | KOOPERACJA MIĘDZY ZIELONOGÓRSKIM ELEMENTEM A WROCŁAWSKIM MARGINESEM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
85 | DĄBROWSKI Bartosz | 3304 | KOOPERACJA MIĘDZY ZIELONOGÓRSKIM ELEMENTEM A WROCŁAWSKIM MARGINESEM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
86 | ŘEZNÍČEK David | 3335 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
87 | PÁN Dominik | 3334 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
88 | OLAS Piotr | 3333 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
89 | NOVÁKOVÁ Renata | 3332 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
90 | NOVÁKOVÁ Iveta | 3331 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
91 | NIKIFOROV Lev | 3330 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
92 | MIKOŁAJEK Robert | 3329 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
93 | BEREZA Patryk | 3377 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
94 | BEREZA Adrian | 3376 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
95 | BARAN Jakub | 3375 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
96 | BOHATA Petr | 3432 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
97 | MACH Jakub | 3463 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
98 | PANÁK Břetislav | 3468 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
99 | VEPŘEK Jakub | 3482 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
100 | BULUŠEK Filip | 3518 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
101 | RASLOVÁ Marie | 3884 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
102 | SCHUKAT Michal | 3913 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
103 | KIEŚ Damian | 3911 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
104 | POZDENKOV Andrey | 3901 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
105 | WLODARCZYK Anna | 3933 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
106 | DANĚK Ondřej | 3920 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
107 | STROLENÁ Lenka | 3916 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
108 | TRONÍČKOVÁ Tereza | 3915 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
109 | TOCHÁČKOVÁ Tereza | 3101 | ALLSTAR TEAM | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
110 | ŠVADLÁK Petr | 3075 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
111 | MERYNDA Piotr | 3351 | Gówniaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
112 | MAREK Martin | 3324 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
113 | KORALEWSKI Bartek | 3278 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
114 | KULHAVÝ Jiří | 3049 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
115 | BARTL Jiří | 3028 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
116 | WIECZOREK Mateusz | 3027 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
117 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3026 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
118 | ŁUCZAK Paweł | 3009 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
119 | DARGACZ Dominik | 3010 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
120 | DYKO Bartosz | 3011 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
121 | SIKORA Adam | 3013 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
122 | SZCZEPAŃSKI Grzegorz | 3014 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
123 | SZYMAŃSKI Bartek | 3015 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
124 | KACPRZAK Maciej | 3016 | Ninja Obstacle Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
125 | POLUS Piotr Peter | 3020 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
126 | ZIÓŁEK Krzysztof | 3021 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
127 | KRAWIECKI Mateusz | 3022 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
128 | MASTYŁA Radek | 3023 | Tsunami Szczecinek | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
129 | SZYPUŁA Dariusz | 3024 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
130 | HLAVATÝ Vladislav | 3039 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
131 | PRACHAŘ Daniel | 3061 | UNKNOWN TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
132 | ROSENBERG Jakub | 3064 | UNKNOWN TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
133 | FRANC Jan | 3035 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
134 | HANÁČEK Zbyněk | 3038 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
135 | HOFFMANN Jaroslav | 3040 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
136 | HOSPODKA Vojta | 3041 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
137 | JAKOUBEK Jakub | 3042 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
138 | KASZA Rafał | 3044 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
139 | KECINA Tomáš | 3045 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
140 | KOWALIK Karol | 3047 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
141 | KULHÁNEK Martin | 3048 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
142 | KURYŁO Kamil | 3050 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
143 | LATA Lukas | 3051 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
144 | PHAM Tuan Anh | 3058 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
145 | PLCH Dušan | 3060 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
146 | POHOŘALÝ Jakub | 3107 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
147 | MŇUK Dominik | 3054 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
148 | NOVÁK Lukáš | 3115 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
149 | PASTUSZKA Michał | 3057 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
150 | PŮŽA Patrik | 3062 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
151 | ŘEZNÍČEK Jan | 3063 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
152 | ŠINKOVSKÝ Roman | 3065 | Ti druzí CZ | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
153 | ŠITINA Jan | 3068 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
154 | ŠTRAUB David | 3071 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
155 | SURÝ Martin | 3074 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
156 | TUŽIL Jiří | 3110 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
157 | BABUŠKOVÁ Stanislava | 3089 | ALLSTAR TEAM | Elite Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
158 | PIETROSZEK Agata | 3084 | Ex Team | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
159 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 3085 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
160 | DWOJAK Sara | 3086 | Mad Runners | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
161 | LEONIAK Łucja | 3087 | Tsunami Szczecinek | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
162 | BERNACKA Katarzyna | 3088 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
163 | BERNARDOVÁ Terezie | 3090 | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
164 | JARMAROVÁ Jarmila | 3091 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
165 | KNESPLOVÁ Nikol | 3092 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
166 | KÖNIGOVÁ Lucie | 3093 | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
167 | LOBA Anna | 3094 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
168 | MALÍNSKÁ Andrea | 3095 | Elite Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
169 | MÁLKOVÁ Pavlína | 3096 | Elite Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
170 | MATHE Kata | 3097 | Elite Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
171 | SOUKUPOVÁ Vendula | 3098 | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
172 | STANKEVICH Aliaksandra | 3099 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
173 | ŠTRAUB Petra | 3100 | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
174 | VARCHOLOVÁ Veronika | 3102 | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
175 | VLASÁKOVÁ Libuše | 3103 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
176 | WOJTASIK Marta | 3104 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
177 | SKRZEKUT Karol | 3152 | Dariusz tak się nie robi | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
178 | RZESZOTARSKI Jacek | 3162 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
179 | SACZKA Aneta | 3163 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
180 | RODZIK Joanna | 3164 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
181 | WIŚNIEWSKA Kinga | 3165 | Wiśnia Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
182 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | 3166 | Wiśnia Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
183 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 3167 | Wiśnia Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
184 | BARAN Łukasz | 3168 | ZKiN Związek Kulawych i Niewidomych | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
185 | BARAŃSKI Adam | 3169 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
186 | BÍLEK Jiří | 3170 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
187 | CEBULSKI Marcin | 3171 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
188 | DAREBNÁ Petra | 3172 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
189 | DVOŘÁK Patrik | 3174 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
190 | FIBIC Adam | 3175 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
191 | FIBIC Damian | 3176 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
192 | FIBIC Tomasz | 3177 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
193 | FORTELKA Jiří | 3178 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
194 | ŁYŻWA Stanisław | 3187 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
195 | MAREK Jakub | 3190 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
196 | MAREK Ondřej | 3191 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
197 | OSIŃSKI Piotr | 3197 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
198 | PIASECKI Michał | 3198 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
199 | PROKOPOVÁ Lenka | 3199 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
200 | NOVÁK Martin | 3195 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
201 | OSIŃSKA Paula | 3196 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
202 | RATAJCZAK Grzegorz | 3200 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
203 | STAVENÍK Pavel | 3897 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
204 | ŠVEC Pavel | 3205 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
205 | ŠVECOVÁ Veronika | 3206 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
206 | VATRT Vilem | 3207 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
207 | BARSZCZEWSKI Rafał | 3220 | Dziki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
208 | ANTOŠ Karel | 3223 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
209 | BALON Radek | 3224 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
210 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 3227 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
211 | BARVIČ Michal | 3226 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
212 | CYBULSKA Aleksandra | 3229 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
213 | DZIERBANOWICZ Maciej | 3230 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
214 | FEISTNER Pavel | 3231 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
215 | LEWANDOWSKI Bartek | 3242 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
216 | MARKVART Jiří | 3243 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
217 | PASIOWIEC Krzysztof | 3247 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
218 | PODANÝ Lubomír | 3249 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
219 | PODHOROVÁ Romana | 3250 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
220 | POKRZYWNIAK Adrianna | 3251 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
221 | NEUMANN Kamila | 3261 | GRAFIT TEAM | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
222 | ZDUŃSKI Jarosław | 3262 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
223 | ZARUDZKA Anna | 3263 | Skończeni OCR | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
224 | SZYMUŚ Maciej | 3266 | SKP Liski chytruski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
225 | BARCZYK Filip | 3267 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
226 | BOGUSZ Piotr | 3269 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
227 | GARA Grzegorz | 3272 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
228 | GARBOŚ Cezary | 3273 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
229 | POGORZELSKA Magdalena | 3288 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
230 | PRCHAL David | 3289 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
231 | STANIASZEK Michał | 3290 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
232 | WOLIŃSKI Błażej | 3297 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
233 | WOLIŃSKI Jędrzej | 3298 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
234 | BUDYNEK Mateusz | 3303 | KOOPERACJA MIĘDZY ZIELONOGÓRSKIM ELEMENTEM A WROCŁAWSKIM MARGINESEM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
235 | FARSKÝ Ondřej | 3315 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
236 | FIALA Tomáš | 3316 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
237 | HORÁČKOVÁ Lucie | 3317 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
238 | TARNÓCZY Markéta | 3338 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
239 | WŁODARCZAK Tomasz | 3343 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
240 | KOVÁČ David | 3393 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
241 | KRČMÁŘ Martin | 3394 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
242 | MANGONI Francesco | 3398 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
243 | LABUDA Tomáš | 3456 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
244 | KĘDZIOR Adrian | 3505 | Zajazd Witnica | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
245 | ČERVENKA Pavel | 3520 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
246 | PŘÍHODOVÁ Pavlína | 3565 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
247 | MISIŁO Elżbieta | 3831 | dziki z ZS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
248 | RADWAN Bartłomiej | 3869 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
249 | WILK Krystian | 3211 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
250 | CECCARELLI Luca | 3378 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
251 | PENČÁKOVÁ Aneta | 3286 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
252 | ROBAK Joanna | 3202 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
253 | MOKSIK Agnieszka | 3156 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
254 | DZIEDZIC Karolina | 3217 | Dziedzictwo | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
254 | DZIEDZIC Irek | 3216 | Dziedzictwo | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
256 | ROGALA Krzysztof | 3219 | Dziedzictwo | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
257 | DZIEDZIC Bogusława | 3215 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
258 | NOWAK Aneta | 3218 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
259 | BAJOREK Monika | 3154 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
260 | BAJOREK Paweł | 3155 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
261 | WORONOWICZ Natalia | 3919 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
262 | BŁANEK Filip | 3268 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
263 | KROPIDŁOWSKI Kamil | 3260 | Amazing Duo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
264 | TOMIŠKA Radek | 3578 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
265 | ROMEJKO Karolina | 3311 | Warany z Komodą | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
266 | PIKUŁA Fabian | 3310 | Warany z Komodą | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
267 | KLICH Wojciech | 3309 | Warany z Komodą | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
268 | KUREK Marcin | 3395 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
269 | WIERZBA-KUREK Dominika | 3409 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
270 | REDLARSKA Malwina | 3403 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
271 | ŻELAZOWSKA Emilia | 3373 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
272 | ŁACHETA Konrad | 3372 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
273 | OGRODOWICZ Katarzyna | 3246 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
274 | OGRODOWICZ Jacek | 3245 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
275 | KUĆMIERZ Ryszard | 3454 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
276 | MARTÍNKOVÁ Lucie | 3326 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
277 | RYDLO Jan | 3336 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
278 | SURDEL Amadeusz | 3577 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
279 | ŚLIWIŃSKI Marcin | 3475 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
280 | KUBÁT Ondřej | 3544 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
281 | KUŚNIERZ Katarzyna | 3283 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
282 | SKABELKIN Igor | 3473 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
283 | KAMIŃSKI Michał | 3276 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
284 | HEBROVÁ Sára | 3441 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
285 | VÁLKA Michael | 3581 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
286 | ZIELENIECKI Mirosław | 3664 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
287 | BURIÁNEK Viktor | 3519 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
288 | MALANOWSKI Konrad | 3410 | Assay | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
289 | PASTUSZUK Jakub | 3265 | SKP Liski chytruski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
290 | VÍTEK Antonín | 3483 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
291 | HAZOVÁ Michaela | 3440 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
292 | DORS Grzegorz | 3313 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
293 | DORS Piotr | 3314 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
294 | SYNÁČKOVÁ Barbora | 3406 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
295 | IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra | 3302 | Fsioki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
296 | IGNACZAK Katarzyna | 3301 | Fsioki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
297 | IGNACZAK Ewa | 3300 | Fsioki | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
298 | KRACÍK Petr | 3452 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
299 | DOMAŃSKI Karol | 3380 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
300 | LIPIEC Kinga | 3396 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
301 | HALICKI Łukasz | 3524 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
302 | JADRYCH Anna | 3385 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
303 | GUBAŁA Mateusz | 3350 | Gówniaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
304 | TARNÓCZY Miroslav | 3339 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
305 | BEDNARSKI Rafał | 3427 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
306 | KAŁUŻA Robert | 3428 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
307 | PIECHOTA Szymon | 3563 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
308 | TOMCZYK Grzegorz | 3349 | Annihilators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
309 | JĘDRZEJCZYK Adrian | 3346 | Annihilators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
310 | TOBOR Michał | 3307 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
311 | PIETRASIEWICZ Szymon | 3348 | Annihilators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
312 | URBANOVÁ Veronika | 3293 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
313 | KŁYCHO Tristan | 3347 | Annihilators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
314 | BARAN Michał | 3214 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
315 | BARAN Anna | 3225 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
316 | ŠINDELÁŘOVÁ Zuzana | 3405 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
317 | BERDOWSKI Maciej | 3431 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
318 | SOKÓLSKI Krzysztof | 3477 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
319 | BLAŽEK Miloslav | 3618 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
320 | KRUG Rafał | 3453 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
321 | MIELCZAREK Daniel | 3419 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
322 | WOJTASIEWICZ Beata | 3423 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
323 | TOMAKA Robert | 3422 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
324 | BROŽEK Radovan | 3619 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
325 | MAXA Tomáš | 3327 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
326 | MARKOVÁ Kristina | 3325 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
327 | KOLOMÁ Andrea | 3450 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
328 | HOŠEK Michal | 3318 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
329 | NEČAS Vladimír | 3244 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
330 | MAXOVÁ Barbora | 3328 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
331 | GARAY Iva | 3381 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
332 | BROŻEK Michał | 3414 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
333 | PODRÁSKÝ Karel | 3925 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
334 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 3421 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
335 | ZELENÝ Ondřej | 3585 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
336 | BAŠKOVSKÁ Romana | 3878 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
337 | PIHÝKOVÁ Jana | 3401 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
338 | KRAWCZYK Joanna | 3788 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
339 | WARDZIŃSKI Artur | 3506 | Zajazd Witnica | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
340 | BLASZCZYK Bartlomiej | 3515 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
341 | PLATA Jakub | 3352 | Gówniaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
342 | JAKUBOWSKI Sebastian | 3444 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
343 | SIUDA Marcin | 3420 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
344 | CULEK Michal | 3436 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
345 | HELEKAL Lukáš | 3898 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
346 | SZMUC Łukass | 3923 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
347 | GERSTNER Tomasz | 3438 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
348 | LEWANDOWSKI Piotr | 3459 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
349 | REJHONOVA Eva | 3567 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
350 | BALDACH Tomasz | 3160 | Pogodne Niedosolone Ziemniaczki z Mizerią | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
351 | OSSOLIŃSKA Anna | 3161 | Pogodne Niedosolone Ziemniaczki z Mizerią | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
352 | PAWŁOWSKI Jacek | 3561 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
353 | KUNTOŠ Miroslav | 3548 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
354 | ROSZAK Tomasz | 3472 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
355 | SIMON František | 3572 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
356 | MIODUNKA Katarzyna | 3400 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
357 | LISIAK Julia | 3461 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
358 | KOZÁKOVÁ Jindra | 3322 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
359 | LISIAK Sebastian | 3462 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
360 | HERMANOVÁ Barbora | 3527 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
361 | DUDEK Robert | 3415 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
362 | VASYLIEV Dmytro | 3481 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
363 | JELEŃ Paulina | 3418 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
364 | ZIELINSKA Kasia | 3370 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
365 | DYDYNA Krzysztof | 3437 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
366 | INDYKA Dominik | 3417 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
367 | RÝDLOVÁ Tereza | 3908 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
368 | DURAJ Karina | 3416 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
369 | ZADKA Tomasz | 3508 | Zajazd Witnica | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
370 | ZADKA Marcin | 3507 | Zajazd Witnica | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
371 | VACKOVÁ Eliška | 3580 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
372 | KALUŽNÁ Anežka | 3447 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
373 | KOTLÍN Roman | 3392 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
374 | LEDVINOVÁ Kateřina | 3550 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
375 | KRÓL Grzegorz | 3542 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
376 | DOBRKOVSKÝ Miroslav | 3173 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
377 | POLMOVÁ Eliška | 3883 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
378 | MACHAČNÁ Irena | 3881 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
378 | MACHAČNÁ Kristýna | 3882 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
380 | DOBRKOVSKÁ Nikola | 3880 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
381 | MACHAČNÝ Vladimír | 3188 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
382 | KRUPA Marcin | 3543 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
383 | SAMBOR Grzegorz | 3570 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
384 | PRANGE Jakub | 3615 | United Dagss | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
385 | HEJAK Błażej | 3613 | United Dagss | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
386 | ENDLER Jan | 3902 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
387 | ENDLEROVA Hana | 3903 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
388 | SOBOŃ Bartek | 3476 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
389 | JÓZEFACIUK Maciej | 3390 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
390 | JÓZEFACIUK Wiesław | 3391 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
391 | SŁABASZEWSKI Kamil | 3159 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
392 | CZAICKI Jakub | 3157 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
393 | KOWIERSKI Jacek | 3158 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
394 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 3345 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
395 | WOJCIECHOWSKA Joanna | 3344 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
396 | KĘDZIORA Paweł | 3614 | United Dagss | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
397 | BARTOŠEK Tomáš | 3510 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
398 | KUDLÍK Jiří | 3546 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
399 | RÝDL Martin | 3907 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
400 | ORLIŃSKI Leszek | 3560 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
401 | TRNOVEC Daniel | 3579 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
402 | HORÁČEK Pavel | 3530 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
403 | KOČÁRKOVÁ Radka | 3448 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
404 | ČERNÁ Soňa | 3434 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
405 | PIGLA Bartłomiej | 3652 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
406 | KOTÍK Tomáš | 3720 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
407 | PORĘBSKI Michał | 3413 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
408 | PORĘBSKA Katarzyna | 3469 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
409 | HLAVNIČKA Lukáš | 3627 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
410 | KADEŘÁBKOVÁ Iva | 3446 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
411 | HOŘÁK Jan | 3442 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
412 | RZEPNICKI Dominik | 3404 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
413 | KOREJZA Milan | 3718 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
414 | PICEK Ladislav | 3743 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
415 | PROKOP Ondřej | 3886 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
416 | KOLÁŘ Marek | 3449 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
417 | CZABAN Tadeusz | 3521 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
418 | REBELKA Joanna | 3402 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
419 | BULUŠEK Kamil | 3620 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
420 | PAPROCKA Sylwia | 3650 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
421 | KLIKOŠ Jiří | 3537 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
422 | PRZELICKI Michał | 3471 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
423 | GRAJEWSKA Anna | 3308 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
424 | KASZKOWIAK Patryk | 3320 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
425 | KOWALCZYK Marcin | 3321 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
426 | BUDEK Weronika | 3270 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
427 | ŠOUREK David | 3478 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
428 | KALINOWSKI Lukasz | 3356 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
429 | PRZELICKI Jakub | 3470 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
430 | KUDŁA Wojciech | 3455 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
431 | SZCZOTKA Kamila | 3480 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
432 | LUDWICZAK Krzysztof | 3685 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
433 | BENDOVÁ Petra | 3513 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
434 | ŠABART Roman | 3655 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
435 | BIELIŃSKI Bartłomiej | 3514 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
436 | KOZELKOVÁ Kateřina | 3323 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
437 | CICHOSZ Edyta | 3607 | Twardziele Team Bogatynia | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
438 | RYVORA Aleš | 3748 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
439 | SMĚLÝ Martin | 3755 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
440 | MYKYTA Anastasiia | 3914 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
441 | STEFAŃSKA Anna | 3658 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
442 | NOWICKI Tomasz | 3559 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
443 | LEJDA Konrad | 3551 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
444 | VALIHRACHOVÁ Wanda | 3905 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
445 | JEZIOR Wojciech | 3487 | Droga krzyżowa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
446 | MACHUTA Vladimír | 3642 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
447 | KORMAN Kacper | 3503 | Wachlarze turboptysia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
448 | DLASK Tomáš | 3695 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
449 | MAREK Filip | 3554 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
450 | BRANDOVÁ Kateřina | 3689 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
451 | WADZICKI Remik | 3408 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
452 | KARÁSKOVÁ Petra | 3714 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
453 | FILAS Rafał | 3271 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
454 | ZEMAN David | 3926 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
455 | BECKER Sylwia | 3512 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
456 | BECKER Bartosz | 3511 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
457 | STARAK Sylwia | 3657 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
458 | LEKOWSKI Łukasz | 3552 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
459 | KURZYŃSKI Andrzej | 3549 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
460 | KOZŁOWSKI Marcin | 3504 | Wachlarze turboptysia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
461 | GRABMÜLLEROVÁ Tereza | 3439 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
462 | ŠLIK Jan | 3474 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
463 | VONDRÁČEK Zdeněk | 3772 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
464 | KMETOVA Alena | 3538 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
465 | VETENGL Lukáš | 3769 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
466 | ZAKRZEWSKA-CERK Katarzyna | 3499 | Rookies | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
467 | WIELICZKO Aleksandra | 3582 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
468 | KOTLÍK Martin | 3636 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
469 | SKÁLA David | 3337 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
470 | JANKOWIAK Katarzyna | 3386 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
471 | WIELICZKO Arkadiusz | 3583 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
472 | ŠPLÍCHALOVÁ Alena | 3574 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
473 | WOŹNY Paweł | 3501 | Sto twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
474 | BEDNÁŘ Ladislav | 3892 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
475 | BARTOSIK Krzysztof | 3794 | RDM CHART TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
476 | KRYSTEK Kinga | 3638 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
477 | POLC Jacek | 3653 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
478 | MICHALSKI Paweł | 3556 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
479 | ČERNÝ Pavel | 3692 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
480 | REINDL Michael | 3891 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
481 | ZELENKA Miroslav | 3906 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
482 | ZELENKOVÁ Lucie | 3890 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
483 | HOŠEK Jakub | 3237 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
484 | CHROMIK Łukasz | 3622 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
485 | REICHOVA Katerina | 3899 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
486 | KOWALEWSKI Remigiusz | 3808 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
487 | DVOŘÁK Michal | 3696 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
488 | NOVOTNY Daniel | 3738 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
489 | KAŹMIERCZAK Adam | 3500 | Sto twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
490 | KULKA Mateusz | 3547 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
491 | HORÁK Jaroslav | 3628 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
492 | MAREK Dominik | 3731 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
493 | PŘIBYLOVÁ Petra | 3564 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
494 | SVITEK Andrej | 3763 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
495 | PETIRA Lukáš | 3248 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
496 | SRŠŇOVÁ Lucie | 3254 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
497 | LEPIANKA Piotr | 3641 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
498 | KOUŘIL Aleš | 3451 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
499 | ŠPLÍCHAL Jan | 3573 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
500 | HLAVNIČKA Jan | 3626 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
501 | KŘÍŽALOVÁ Veronika | 3724 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
502 | FILOZOF Kamil | 3429 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
503 | WIĘCEK Urszula | 3485 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
504 | LEPIANKA Kamil | 3910 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
505 | ČECHUROVÁ Šárka | 3433 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
506 | MYTYCH Ilona | 3647 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
506 | KRZEMIŃSKI Paweł | 3639 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
508 | JIROUDKOVÁ Alena | 3388 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
509 | PIELESZOVÁ Janina | 3651 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
510 | KINDLOVÁ Valérie | 3536 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
511 | BLAŽEK Ondřej | 3516 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
512 | ZIELIŃSKI Przemysław | 3665 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
513 | HAVELKA Petr | 3525 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
514 | KUBÁTOVÁ Šárka | 3545 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
515 | JIROUSKOVÁ Pavla | 3389 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
516 | BAJON Filip | 3425 | KanczylSrebrnogrzbiety | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
517 | POKRYWKA Marcin | 3426 | KanczylSrebrnogrzbiety | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
518 | SICIARZ Aleksandra | 3606 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
519 | HAVELKOVÁ Ivana | 3526 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
520 | ŠTROBL Dominik | 3889 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
521 | WIECHETEK Jarosław | 3773 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
522 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 3597 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
523 | WENDREŃSKI Piotr | 3598 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
524 | TURKO Marcin | 3764 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
525 | ŠTROBLOVÁ Simona | 3576 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
526 | ADAMCZEWSKI Patryk | 3616 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
527 | ĆWIĘKOWSKA Aneta | 3596 | Gabos Elite Group | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
528 | ZIELONKA Paweł | 3599 | Gabos Elite Group | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
529 | SORBIAN Paweł | 3756 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
530 | MADAJCZAK Weronika | 3595 | Ekipa z ogórka! | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
531 | CZUBAŁA Jakub | 3594 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
532 | BOJKOWSKI Patryk | 3879 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
533 | ZEMANOVÁ Tereza | 3258 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
534 | HORÁČKOVÁ Simona | 3531 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
535 | POPOWSKI Przemek | 3365 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
536 | HACKEROVÁ Martina | 3382 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
537 | WOŁOSZYN Nicola | 3584 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
538 | KMIECIK Justyna | 3489 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
539 | KMIECIK Marcin | 3490 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
540 | MAZUR Agnieszka | 3611 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
541 | WIANKOWSKI Dawid | 3796 | RDM CHART TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
542 | JASKIEWICZ Mateusz | 3608 | Unit 37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
543 | JIROUDEK Lukáš | 3387 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
544 | HUBENÝ Petr | 3711 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
545 | VOCASKOVA Veronika | 3771 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
546 | PERNET Josef | 3562 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
547 | DALECKÝ Jakub | 3694 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
548 | KRULIŠ Ondřej | 3725 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
549 | DOMARECKI Marek | 3523 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
550 | DOMARECKA Magdalena | 3522 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
551 | HROMÁDKO Jaroslav | 3710 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
552 | ZAGÓRSKI Krzysztof | 3662 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
553 | SAMSELI Veronika | 3571 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
554 | HOLUBOVÁ Pavlína | 3529 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
555 | SVITEK Dominik | 3909 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
556 | KOSTRZEWA Mateusz | 3928 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
557 | SIERECKI Zbigniew | 3877 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
558 | MRÓZ Robert | 3430 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
559 | KOSTRZEWA Waldemar | 3927 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
560 | KAHOUNOVA Monika | 3630 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
561 | BORŮVKOVÁ Lenka | 3517 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
562 | KIJAK Damian | 3932 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
563 | POSPÍŠIL Rostislav | 3654 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
564 | HORAK Petr | 3443 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
565 | ZBOŘILOVÁ Jana | 3663 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
566 | KLANICA Tomáš | 3633 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
567 | KLANICA Ondřej | 3631 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
568 | PYRZANOWSKI Michał | 3821 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
569 | PIWOWARCZYK Dawid | 3793 | MIAMI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
570 | DRYJA Pawel | 3936 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
571 | DUNIA Paulina | 3792 | MIAMI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
572 | PRIBULA Pavel | 3745 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
573 | KOPERNIK Paweł | 3717 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
574 | VÍŠEK Pavel | 3660 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
575 | MALEWSKA Paula | 3553 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
576 | MAMIŃSKI Krystian | 3730 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
577 | MAZUR Maksymilian | 3612 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
578 | LEWEK Krzysztof | 3865 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
579 | ŠTROBL Patrik | 3575 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
580 | LEWEK Marcin | 3866 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
581 | PARUZEL Joanna | 3817 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
582 | MIKESKA Lukáš | 3643 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
583 | KRÁTKÝ Jan | 3541 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
584 | WIŚNIEWSKA Adrian | 3605 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
585 | KRZEMIEŃ Aleksandra | 3828 | BAKŁAŻANY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
586 | ŁACINA Joanna | 3829 | BAKŁAŻANY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
587 | ARTUR Pierzchalski | 3509 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
588 | PALDUS Vladimir | 3742 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
589 | KRENT Maciej | 3809 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
590 | CIESIŃSKI Marcin | 3602 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
591 | CIESIŃSKI Konrad | 3601 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
592 | CIESIŃSKI Bartosz | 3600 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
593 | SMÓLCZYŃSKI Cezary | 3604 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
594 | SVOBODA Marek | 3292 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
595 | DYOLOG Sergiy | 3623 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
596 | KUKLOVÁ Kateřina | 3726 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
597 | DOBRUŃ Adam | 3603 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
598 | GLOS Petr | 3703 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
599 | HIERSCH Marek | 3528 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
600 | HONZAJKOVÁ Klára | 3383 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
601 | KURÁKOVÁ Ludmila | 3727 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
602 | RUDNICKA Jagoda | 3747 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
603 | RUDNICKA Anna | 3746 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
604 | KLONOWSKA Aleksandra | 3715 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
605 | LARA Natalia | 3640 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
606 | WILCZYŃSKA Agata | 3774 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
607 | HOPOVÁ Lucie | 3904 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
608 | BOUCHAL Jaroslav | 3900 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
609 | GUDOWSKI Robert | 3624 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
610 | TRACZ Piotr | 3593 | BRODZĄCE ŻABY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
611 | VEDRALOVÁ ŠŮROVÁ Monika | 3407 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
612 | KACZOROWSKA Patrycja | 3590 | BRODZĄCE ŻABY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
613 | PASZYŃSKA Wiktoria | 3592 | BRODZĄCE ŻABY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
614 | KACZOROWSKI Damian | 3591 | BRODZĄCE ŻABY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
615 | SRBA Miroslav | 3758 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
616 | BENSCH Michal | 3617 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
617 | KALETA Paweł | 3670 | DSR 4FACTORY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
618 | ROJEK Piotr | 3672 | DSR 4FACTORY | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
619 | DAWID Paweł | 3669 | DSR 4FACTORY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
620 | LEWKO Dariusz | 3671 | DSR 4FACTORY | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
621 | MACIERZYŃSKI Adam | 3493 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
622 | UMIŃSKA Dominika | 3496 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
623 | LAŠTOVIČKOVÁ Lenka | 3457 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
624 | BŘEZÍKOVÁ Terezie | 3893 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
625 | CZESNAKOWICZ Łukasz | 3799 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
626 | IZDEBSKA Klaudia | 3801 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
627 | URBAN Jarosław | 3682 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
628 | URBAN Jolanta | 3683 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
629 | KOŁODZIEJ Artur | 3667 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
630 | KAROLAK Patryk | 3779 | Balco Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
631 | BAJRAKOWSKI Mateusz | 3797 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
632 | WOJNAR Nikodem | 3826 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
633 | FREIVALDOVÁ Jana | 3701 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
634 | ŁUCYK Tomasz | 3780 | Balco Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
635 | ŚWIOSTEK Leszek | 3783 | Balco Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
636 | JAGODA Katarzyna | 3778 | Balco Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
637 | PAŁAC Paweł | 3782 | Balco Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
638 | STUDENÁ Tereza | 3659 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
639 | DZURENDA Ján | 3697 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
640 | KAŹMIERCZAK Natalia | 3921 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
641 | PORC Mateusz | 3494 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
642 | VÁŇOVÁ Renata | 3768 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
643 | KOŁA Kamil | 3806 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
644 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 3609 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
645 | FLOREK Piotr | 3610 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
646 | ADAMCZEWSKI Paweł | 3666 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
647 | SUSLA Oksana | 3873 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
648 | SPADLO Michal | 3668 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
649 | SRBOVÁ Lenka | 3896 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
650 | VALENTOVÁ Marcela | 3766 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
651 | ROMANYSHYN Halyna | 3871 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
652 | HEJDUKOVÁ Nikol | 3706 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
653 | SZCZESIAK Mateusz | 3495 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
654 | KOWALEWSKI Paweł | 3492 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
655 | ZYCH Agnieszka | 3497 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
656 | JANISZEWSKI Bartosz | 3803 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
657 | JANISZEWSKI Marcin | 3804 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
658 | KOWALEWSKI Krzysztof | 3491 | Łódzcy Inwalidzi Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
659 | FISCHER Michał | 3699 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
660 | BUCHERT Robert | 3589 | Balco Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
661 | KOMAR Tomasz | 3358 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
662 | MAREK Zdeněk | 3732 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
663 | MARKOVÁ Renata | 3894 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
664 | NOWAK Łukasz | 3786 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
665 | WIENER Szymon | 3787 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
666 | BINIO Szymon | 3784 | FF Red Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
667 | HERDE Barbara | 3785 | FF Red Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
668 | KORULCZYK Marcin | 3502 | United Runners | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
669 | STASIAK Robert | 3851 | UKS Orzeł Katowice | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
670 | WARĘŻAK Bartłomiej | 3825 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
671 | MAJDZIAK Patrycja | 3811 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
672 | CEREMUGA Robert | 3853 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
673 | WIJATA Celina | 3661 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
674 | SIUDA Małgorzata | 3656 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
675 | UBYSZ Malwina | 3824 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
676 | MUSZKIET Mateusz | 3734 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
677 | NOWAK Adrian | 3814 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
678 | ŠAMPALÍK Petr | 3749 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
679 | KAČKOVSKIJ Andrej | 3713 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
680 | WŁODARCZYK Grzegorz | 3776 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
681 | GODLEWSKA Anna | 3704 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
682 | SEDLÁČKOVÁ Pavla | 3751 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
683 | HYLSKÝ Slavomír | 3712 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
684 | KLOCEK Grzegorz | 3859 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
685 | FLORCZYK Karolina | 3700 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
686 | PAWŁOWSKI Denis | 3818 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
687 | KOCHAŃSKI Krzysztof | 3805 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
688 | MROWIEC Laura | 3812 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
689 | NAPIERAJ Jakub | 3813 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
690 | KOTAS Grzegorz | 3679 | Kurwidołki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
691 | SAWICKI Jakub | 3750 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
692 | KOT Magdalena | 3719 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
693 | FITUCH Marcel | 3678 | Kurwidołki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
694 | SZYMANSKA Milena | 3852 | Żagańskie Dziki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
695 | FILOCHOWSKI Piotr | 3677 | Kurwidołki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
696 | KOPEČEK Ivo | 3634 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
697 | LIPIŃSKI Paweł | 3680 | Kurwidołki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
698 | ŚLIZOWSKA Paulina | 3753 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
699 | KOWALCZYK Wojciech | 3684 | Team Kot | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
700 | TOKARZ Mateusz | 3369 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
701 | LESZKIEWICZ Paweł | 3360 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
702 | PODSIADŁO Agata | 3363 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
703 | KARAKUŁA Marlena | 3357 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
704 | KRYSA Magda | 3359 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
705 | SZADZEWICZ Monika | 3367 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
706 | ROSIK Justyna | 3366 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
707 | CIOCH Krzysztof | 3354 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
708 | PODSIADŁO Aleksandra | 3364 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
709 | DYDERSKA Katarzyna | 3917 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
710 | JURCZENIA Michał | 3858 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
711 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 3371 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
712 | ORKISZ Barbara | 3361 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
713 | PIASECKI Hubert | 3362 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
714 | KRÓL Paulina | 3832 | JKB płotki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
715 | SOKALSKI Marcin | 3833 | JKB płotki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
716 | DUMIN Natalia | 3355 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
717 | RADIL Jan | 3566 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
718 | ROZVADSKÝ Matúš | 3568 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
719 | ZVĚŘINOVÁ Adéla | 3587 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
720 | JAGODZINSKI Dominik | 3847 | ROTA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
721 | WOŹNIAK Szymon | 3849 | ROTA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
722 | MULAČOVÁ Ilona | 3646 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
723 | MICHALAK Adrian | 3848 | ROTA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
724 | WÓJCIK Krzysztof | 3676 | Kudłate Haggisy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
725 | MAJCHRZAK Karolina | 3674 | Kudłate Haggisy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
726 | MAJCHRZAK Paweł | 3675 | Kudłate Haggisy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
727 | KRAJEWSKI Tomasz | 3850 | Salcesoni | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
728 | KOTLARSKI Krzysztof | 3673 | Kudłate Haggisy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
729 | BORTLÍK Petr | 3688 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
730 | LINKOVÁ Veronika | 3729 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
731 | HNÁTEK Patrik | 3707 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
732 | HNÁTKOVÁ Petra | 3708 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
733 | OCH Václav | 3739 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
734 | VALÍČEK Daniel | 3767 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
735 | ŠTRAUB František | 3760 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
736 | ŠOTT Jiří | 3757 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
737 | KIEFER Martina | 3535 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
738 | ČIAMPOROVÁ Vendula | 3435 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
739 | ZYCH Dawid | 3929 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
740 | ZYCH Zbyszek | 3931 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
741 | ZYCH Weronika | 3930 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
742 | RYSL Tomáš | 3569 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
743 | PÓŹNIAK Kamil | 3835 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
744 | ZARZYKA Łukasz | 3836 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
745 | KRASKA Wojciech | 3834 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
746 | NYNYK Andrii | 3816 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
747 | HENDRYCH Vladimir | 3625 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
748 | SZEWCZYK Grzegorz | 3874 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
749 | NIEDOPYTALSKI Marcel | 3737 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
750 | WOROTNICKI Michał | 3875 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
750 | SZCZEPANIK Paweł | 3934 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
752 | KUKUCKA Edyta | 3864 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
753 | BORTNIK Bartosz | 3798 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
754 | KOZŁOWSKI Robert | 3722 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
755 | KORECKOVA Petra | 3635 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
756 | OLSZEWSKI Piotr | 3868 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
757 | NAPORA Mateusz | 3735 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
758 | KOWALCZYK Tomasz | 3807 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
759 | STACHNIAK Kornelia | 3823 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
760 | GRUBBA Rafał | 3855 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
761 | KOZAK Gabriela | 3846 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
762 | PONSKI Cezary | 3820 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
763 | HUSKOVA Misa | 3532 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
764 | KOUDELKOVÁ Lucie | 3539 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
765 | STAŠ Jan | 3759 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
766 | OŠMYKOVÁ Tereza | 3741 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
767 | KOLOMAZNÍKOVÁ Klára | 3716 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
768 | HALÍKOVÁ Bára | 3705 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
769 | MACIEJEWSKI Krzysztof | 3839 | Mordeczki bez mocy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
770 | LAMAČ Milan | 3728 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
771 | POPRAWA Patrycja | 3841 | Mordeczki bez mocy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
772 | KRUPIEŃCZYK Michał | 3863 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
773 | MACIEJEWSKA Joanna | 3838 | Mordeczki bez mocy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
774 | PAWLUS Norbert | 3840 | Mordeczki bez mocy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
775 | MICHNIACKI Adam | 3465 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
776 | VACEK Pavel | 3765 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
777 | LENARD Agnieszka | 3458 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
778 | LIKSZA Mariusz | 3460 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
779 | PRANTL Jiří | 3744 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
780 | ČÍŽKOVÁ Lucie | 3693 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
781 | KOZŁOWSKA Iwona | 3862 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
782 | DYMALSKI Jacek | 3854 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
783 | MISIŃSKI Paweł | 3791 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
784 | DENYS Justyna | 3800 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
785 | DENYS Dariusz | 3789 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
786 | WRÓBEL Paulina | 3876 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
787 | IZYDOREK Katarzyna | 3856 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
788 | KOZŁOWSKI Łukasz | 3830 | dziki z ZS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
789 | VILINGEROVÁ Lucie | 3770 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
790 | HOSPODKOVÁ Anna | 3709 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
791 | SIKORSKA Aleksandra | 3822 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
791 | MAZUREK Izabela | 3790 | Libheratorzy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
793 | KASALOVÁ Eva | 3534 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
794 | HÁNOVÁ Veronika | 3922 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
795 | SZYLIŃSKI Marek | 3795 | RDM CHART TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
796 | TRZEBIŃSKA Adrianna | 3845 | Pajająki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
797 | ROMANO Natalia | 3844 | Pajająki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
798 | GIEŁŻECKI Jakub | 3842 | Pajająki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
799 | FILIPIUK Tomasz | 3698 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
800 | KONCZEWSKA Joanna | 3860 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
801 | KONCZEWSKA Urszula | 3861 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
802 | ŠUBROVÁ Nikola | 3761 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
803 | ODLAS Lukáš | 3740 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
804 | NEUŽIL Jiří | 3736 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
805 | JANASIK Michał | 3802 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
806 | ŁUCZAK Daria | 3810 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
807 | NOWICKA Agata | 3815 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
808 | SARAPATA Ewa | 3935 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
809 | LIPCZYK Agnieszka | 3681 | Rebel Girls | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
810 | SIEDLAREK Dominika | 3872 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
811 | ŁUKASZEWICZ Julia | 3867 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
812 | ČELLÁR Pavel | 3690 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
813 | ČERNÁ Michaela | 3691 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
PACOLA Milan | 3467 | Open Mężczyzn | 09:45 | DNF |
Znaleziono 814 wynik(ów)