Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-07-11 |
Miejsce : | Harrachov |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 898 |
Wystartowało : | 814 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 805 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VESELÁ Martina | 3341 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
2 | KONRÁDOVÁ Jitka | 3241 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
3 | HEBELKOVÁ Karla | 3235 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
4 | SAUER Małgorzata | 3252 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
5 | VLASÁKOVÁ Libuše | 3103 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
6 | SACZKA Aneta | 3163 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
7 | PROKOPOVÁ Lenka | 3199 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
8 | ZARUDZKA Anna | 3263 | Skończeni OCR | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
9 | PŘÍHODOVÁ Pavlína | 3565 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
10 | ROBAK Joanna | 3202 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
11 | MOKSIK Agnieszka | 3156 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
12 | DZIEDZIC Bogusława | 3215 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
13 | NOWAK Aneta | 3218 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
14 | BAJOREK Monika | 3154 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
15 | IGNACZAK Ewa | 3300 | Fsioki | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
16 | URBANOVÁ Veronika | 3293 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
17 | WOJTASIEWICZ Beata | 3423 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
18 | KOLOMÁ Andrea | 3450 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
19 | GARAY Iva | 3381 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
20 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 3421 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
21 | BAŠKOVSKÁ Romana | 3878 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
22 | REJHONOVA Eva | 3567 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
23 | KOZÁKOVÁ Jindra | 3322 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
24 | LEDVINOVÁ Kateřina | 3550 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
25 | MACHAČNÁ Irena | 3881 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
26 | ENDLEROVA Hana | 3903 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
27 | KOČÁRKOVÁ Radka | 3448 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
28 | STEFAŃSKA Anna | 3658 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
29 | ZELENKOVÁ Lucie | 3890 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
30 | REICHOVA Katerina | 3899 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
31 | WIĘCEK Urszula | 3485 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
32 | PIELESZOVÁ Janina | 3651 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
33 | ŠTROBLOVÁ Simona | 3576 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
34 | HACKEROVÁ Martina | 3382 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
35 | KMIECIK Justyna | 3489 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
36 | MAZUR Agnieszka | 3611 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | SAMSELI Veronika | 3571 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
38 | HOLUBOVÁ Pavlína | 3529 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
39 | BORŮVKOVÁ Lenka | 3517 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
40 | KURÁKOVÁ Ludmila | 3727 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
41 | HOPOVÁ Lucie | 3904 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
42 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 3609 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
43 | SRBOVÁ Lenka | 3896 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
44 | MARKOVÁ Renata | 3894 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
45 | SZADZEWICZ Monika | 3367 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
46 | ROSIK Justyna | 3366 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
47 | HNÁTKOVÁ Petra | 3708 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
48 | KUKUCKA Edyta | 3864 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
49 | HALÍKOVÁ Bára | 3705 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
50 | KOZŁOWSKA Iwona | 3862 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
51 | ČERNÁ Michaela | 3691 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 51 wynik(ów)