Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-09-24 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1855 |
Wystartowało : | 1708 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 1690 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:25 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JASKOT Joanna | 148 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2 | PIETRAS Mariola | 149 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
3 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 150 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
4 | STACHOWICZ Monika | 151 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
5 | RURAŃSKA Joanna | 161 | Na Chillu Mordo | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
6 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 162 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
7 | PIETRZAK Paulina | 173 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:45:00 | ||||||||
8 | ŚLĘZAK Agnieszka | 174 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
9 | WNOROWSKA Magdalena | 1717 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
10 | KULIGOWSKA Małgorzata | 152 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
11 | KLUSKA Zuzanna | 153 | Klono Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
12 | GŁAZ Magdalena | 154 | Koniu Squad | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
13 | RYŚ - HANUSIAK Marzena | 155 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
14 | BŁAŻYCA Zofia | 156 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
15 | KORNAŚ Marcelina | 157 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
16 | ŁUSZCZAK Anna | 158 | Lemon Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
17 | ZACHARA Katarzyna | 159 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
18 | SIERPIŃSKA Monika | 163 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
19 | MONTVILĖ Sandra | 164 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
20 | MISSALA Magdalena | 167 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
21 | SAMOCIUK Karolina | 168 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
22 | MACIUSZEK Julia | 169 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
23 | BARCZYSZYN Aleksandra | 171 | WATAHA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
24 | GAŃKO Edyta | 128 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
25 | JASIŃSKA Alicja | 172 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 |
Znaleziono 25 wynik(ów)