Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-09-24 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1855 |
Wystartowało : | 1708 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 1690 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:25 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KADIR Miran | 203 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2 | KASZA Kacper | 384 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3 | WOJEWODA Grzegorz | 385 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
4 | WÓJCIK Bartosz | 386 | Pantofle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
5 | WÓJCIK Szymon | 387 | Pantofle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
6 | MAKOWIEC Bartosz | 389 | PARALIDZIKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
7 | SALWACH Adrian | 390 | PARALIDZIKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
8 | KURZAWA Bartek | 409 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
9 | ŁADANOWSKI Michał | 410 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
10 | LEBIODA Kacper | 411 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
11 | LEBIODA Mariusz | 412 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
12 | LIS Mateusz | 413 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
13 | MACHNIK Paweł | 414 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
14 | WAJDA Jakub | 427 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
15 | WOLNY Jakub | 428 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
16 | WRUK Agata | 429 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
17 | ZHOVNIR Maksym | 430 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
18 | ZYNDUL Tomasz | 431 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
19 | KLESZCZ Paweł | 488 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
20 | ŚMIAŁY Adam | 505 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
21 | SQUILLACIOTI Domenico | 506 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
22 | ROGÓŻ Kacper | 1727 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:45:00 | ||||||||
23 | MYSZKA Justyna | 1732 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
24 | FIUTOWSKI Maciej | 371 | GE HealthAhead | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
25 | FURGAŁA Malwina | 372 | GE HealthAhead | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
26 | GACH Mariusz | 373 | GE HealthAhead | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
27 | HABRAT Aleksandra | 374 | GE HealthAhead | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
28 | KASPRZYK Artur | 376 | GE HealthAhead | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
29 | KUBRAK Kamil | 377 | GE HealthAhead | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
30 | WOJTYLAK Kamil | 379 | GE HealthAhead | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
31 | CIEŚLA Piotr | 380 | MAXITEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
32 | CZERW Darek | 381 | MAXITEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
33 | CZERW Sławomir | 382 | MAXITEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
34 | FRĄCZEK Michał | 383 | MAXITEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
35 | TUREK Łukasz | 392 | PARALIDZIKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
36 | STOS Joanna | 393 | Sztosfit | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
37 | Kolok | 394 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
38 | =- IN THE SKY Jarek | 395 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
39 | BARTEL Anna | 396 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
40 | BRZEZIŃSKA-WAJDA Joanna | 397 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
41 | BRZEZIŃSKI Tomasz | 398 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
42 | BURY Adrian | 399 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
43 | DĄBROWSKI Władysław | 400 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
44 | DYSZLEWSKI Szymon | 401 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
45 | FRYDEL Paweł | 402 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
46 | GROMOTKA Janusz | 403 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
47 | HERBAN Bartosz | 404 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
48 | HOLZENBACH Piotr | 405 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
49 | JANIKOWSKI Krzysztof | 406 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
50 | KORNACKA Agnieszka | 408 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
51 | ŁUCAŚ Włodzimierz | 1726 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
52 | MISIAREK Michał | 415 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
53 | MYSZAK Bartłomiej | 416 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
54 | PANDYRA Grzegorz | 417 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
55 | PILCH Katarzyna | 418 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
56 | PRZY Marta | 419 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
57 | ROMANICZ Sebastian | 421 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
58 | RYNIEC Dariusz | 422 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
59 | SITO Dominik | 424 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
60 | KAWECKA Anna | 465 | PYJTER I DZIOŁCHY | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
61 | KAWECKA Wiktoria | 466 | PYJTER I DZIOŁCHY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
62 | MASAJLO Marta | 467 | PYJTER I DZIOŁCHY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
63 | SEKUŁA Izabela | 468 | PYJTER I DZIOŁCHY | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
64 | SEKUŁA Piotr | 469 | PYJTER I DZIOŁCHY | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
65 | SŁABOŃ Dawid | 470 | PYJTER I DZIOŁCHY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
66 | NGUYEN Adrian | 499 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
67 | STANCZYK Marek | 507 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
68 | STĘPIEŃ Maria | 620 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 68 wynik(ów)