Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-09-24 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1855 |
Wystartowało : | 1708 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 1690 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:25 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRUCZYŃSKA Iwona | 953 | Forest Runners | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2 | KRUCZYŃSKI Andrzej | 954 | Forest Runners | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3 | MARCZAK Piotr | 955 | Forest Runners | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
4 | PĘCZALSKA Anna | 956 | Grube Kasztany | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
5 | RUTKOWSKI Hubert | 957 | Grube Kasztany | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
6 | SYSKA Zofia | 958 | Grube Kasztany | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
7 | SZCZEPANIK Marta | 959 | Grube Kasztany | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
8 | BAJOR Marta | 979 | Waarchlaczki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
9 | BIAŁAS Adrian | 980 | Waarchlaczki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
10 | BIERNAT Piotr | 981 | Waarchlaczki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
11 | GRYSIEWICZ Oliwia | 982 | Waarchlaczki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
12 | LISOWSKI Michał | 983 | Waarchlaczki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
13 | PYTEL Karol | 984 | Waarchlaczki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | SIECZKO Szymon | 985 | Waarchlaczki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
15 | SIEDLIK Mateusz | 986 | Waarchlaczki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
16 | KAMYCZEK Oliwia | 1005 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
17 | KOLARCZYK Dawid | 1006 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
18 | KOPYCIOK Paweł | 1007 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
19 | KUCHARCZYK Łukasz | 1009 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
20 | KUŁAGA Konrad | 1010 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
21 | KUŚNIERZ Tomasz | 1011 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
22 | LORWNC Igor | 1012 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
23 | WIECZOREK Szymon | 1030 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
24 | WLASZCZYK Weronika | 1031 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
25 | WÓJCIK Bartek | 1032 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | CZERNECKI Maciej | 1155 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
27 | ROMAŃCZYK Szymon | 948 | Alimenciarze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
28 | BIELECKI Mateusz | 949 | Booking Portal Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
29 | ŻUCHOWICZ Piotr | 950 | Booking Portal Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
30 | CISŁO Natalia | 951 | Forest Runners | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
31 | DUDA Mateusz | 952 | Forest Runners | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
32 | WOJCIESZYŃSKA Karolina | 960 | Grube Kasztany | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
33 | MIAZGA-MIŚKIEWICZ Karolina | 961 | MIKOŚ I SPÓŁKA S.T. | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
34 | MIKOŚ Agnieszka | 962 | MIKOŚ I SPÓŁKA S.T. | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
35 | MIKOŚ Łukasz | 963 | MIKOŚ I SPÓŁKA S.T. | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
36 | PĘKOSŁAWSKI Norbert | 964 | MIKOŚ I SPÓŁKA S.T. | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
37 | SZWEDO Aleksander | 965 | MIKOŚ I SPÓŁKA S.T. | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
38 | WOLAK Roman | 1701 | MIKOŚ I SPÓŁKA S.T. | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
39 | MAŃKOWSKI Michał | 966 | naTemat | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
40 | BIENIEK Mariusz | 967 | Odklejeni | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
41 | PODPORA Rafal | 968 | Odklejeni | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
42 | STEC Marcin | 969 | Odklejeni | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
43 | STEC Marek | 970 | Odklejeni | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
44 | KWIATKOWSKA Justyna | 971 | POWER & BEUTY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
45 | KWIATKOWSKI Kamil | 972 | POWER & BEUTY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | WISNIEWSKI Grzegorz | 975 | Śwagry-Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | ŚLIŻ Wojciech | 976 | The Boys | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
48 | SOBCZYK Mateusz | 977 | The Boys | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
49 | TALARCZYK Bartosz | 978 | The Boys | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
50 | WANTUCH Michał | 987 | Waarchlaczki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
51 | JANAS Dawid | 988 | Zjadłem chipa, co mam robić? | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
52 | BANASIEWICZ Natalia | 989 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
53 | BIK Jadwiga | 991 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
54 | BOREK Rafał | 992 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
55 | CZERWONKA Dawid | 994 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
56 | CZYSZCZOŃ Barbara | 995 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
57 | DREWNIK Kamil | 996 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
58 | DZICZEK Mateusz | 997 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
59 | GIZA Jakub | 998 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
60 | GORCZYCA Adam | 999 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
61 | GRADZIK Dagmara | 1000 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
62 | GRZYBOWSKI Wiktor | 1001 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
63 | JAWIEŃ Krystian | 1003 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
64 | KAMYCZEK Grzegorz | 1004 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
65 | MAŁYS Szymon | 1013 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
66 | MOROC Dajana | 1015 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
67 | MURAŃKA Mateusz | 1016 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
68 | NIEKURZAK Karol | 1018 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
69 | PITLOK Tomasz | 1020 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
70 | PRZYBYŁA Amadeusz | 1021 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
71 | RĘBISZ Michał | 1022 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
72 | RUBAJ Beata | 1023 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
73 | SOBCZYK Daniel | 1024 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
74 | SOWA Aleksandra | 1025 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
75 | SPOREK Aleksandra | 1026 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
76 | SPOREK Joanna | 1027 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
77 | STEINKE Gabriel | 1028 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
78 | SZYBYLSKI Łukasz | 1029 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 78 wynik(ów)