Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-09-24 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1855 |
Wystartowało : | 1708 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 1690 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:25 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PEREPOLOV Kyrylo | 1114 | 2 like blonds | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2 | CZERWIŃSKA Sonia | 1130 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3 | D-B Kinga | 1131 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
4 | JANCZYK Izabella | 1132 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
5 | KŁAPTOCZ Anna | 1133 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
6 | LEKI Tomasz | 1134 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
7 | MIERZEŃSKI Tomasz | 1135 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
8 | PIECHOCKA-WARZECHA Katarzyna | 1136 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
9 | DANYSZ Krystian | 1156 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
10 | DAROSZEWSKI Adam | 1157 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
11 | GAJEK Dominik | 1158 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
12 | GÓRSKI Bartłomiej | 1159 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
13 | MĄDRO Mateusz | 1172 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
14 | MALEC Marcin | 1173 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
15 | NIEMIEC Tomasz | 1174 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
16 | SEWERA Arkadiusz | 1186 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
17 | SOBOLEWSKA Żaneta | 1187 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
18 | SOKOŁOWSKA Marzena | 1188 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
19 | SOKOŁOWSKI Krystian | 1189 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
20 | TARCHAŁA Przemysław | 1191 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
21 | BACHORZ Monika | 1686 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
22 | POŹNIEŃSKA Anna | 1766 | Santier Instalacje | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
23 | SCHRAMOWSKI Florian | 423 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
24 | PIETRZYK Filip | 556 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
25 | BRZESZCZ Bartosz | 1116 | EESTEC AGH Kraków | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
26 | KOZAK Marcin | 1118 | EESTEC AGH Kraków | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
27 | SOCHA Agata | 1119 | EESTEC AGH Kraków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
28 | WAWRYKA Piotr | 1120 | EESTEC AGH Kraków | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
29 | MUZYKA Adrian | 1122 | Który to tramwaj mordo? | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
30 | RYDZEK Julia | 1123 | Który to tramwaj mordo? | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
31 | BARAN Robert | 1124 | Santier Instalacje | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
32 | JUSZCZYK Jarosław | 1125 | Santier Instalacje | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
33 | JUSZCZYK Justyna | 1126 | Santier Instalacje | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
34 | PAJOR Filip | 1127 | Santier Instalacje | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
35 | STAROSTKA Marek | 1129 | Santier Instalacje | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
36 | SIEWIERSKA Patrycja | 1138 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
37 | SWOBODA Anna | 1139 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
38 | WRZOŁ Anna | 1140 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
39 | ZIĘĆ Robert | 1141 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
40 | ZYGMA Żaneta | 1142 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
41 | JASIAK Elżbieta | 1143 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
42 | MAKOŚ Waldemar | 1144 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
43 | MOTOSZKO Tomasz | 1145 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
44 | PIECHOCKI Lukasz | 1146 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
45 | PIKANIA Elżbieta | 1147 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
46 | FILAPEK Bartosz | 1148 | Tree Crew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
47 | ANDREASIK Łukasz | 1149 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
48 | AUGUSTYN Daniel | 1150 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
49 | BABICKI Krzysztof | 1151 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
50 | BŁOTKO Magdalena | 1153 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
51 | BUKS Justyna | 1154 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
52 | GRABOWSKI Krzysztof | 1160 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
53 | GROBORZ Maja | 1161 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
54 | ISKRZAK Iwona | 1162 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
55 | ISKRZAK Olga | 1163 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
56 | KŁAPACZ Jakub | 1164 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
57 | KOENIGSHAUS Anna | 1165 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
58 | KOT Aleksandra | 1166 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
59 | KOWALSKA Agnieszka | 1167 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
60 | KUBALA Kamil | 1168 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
61 | KUBANEK Anita | 1169 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
62 | LIKUS Przemysław | 1170 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
63 | ŁOPATOWICZ Łukasz | 1171 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
64 | NOWAK Jan | 1175 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
65 | NOWORYTA Patryk | 1176 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
66 | OLSZANECKI Bartosz | 1177 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
67 | PIETRZYK Michał | 1179 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
68 | PILARZ Aneta | 1180 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
69 | PILARZ Grzegorz | 1181 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
70 | PŁONKA Kamila | 1182 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
71 | PUCHALSKA Joanna | 1183 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
72 | TOMKOWICZ Gustaw | 1192 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
73 | WIELEBIŃSKI Krzysztof | 1193 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
74 | ZAGÓRSKI Mateusz | 1195 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
75 | FREJLICH Karol | 1277 | CebulowiMistrzowie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
76 | BARTCZAK Jakub | 1152 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
77 | WIZNER Łukasz | 1194 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
78 | VASYLIEV Dmytro | 1760 | 2 like blonds | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
79 | KILIAN Michał | 1758 | EESTEC AGH Kraków | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
80 | BATOR Szymon | 1761 | Santier Instalacje | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
81 | NIEDŹWIEDZKI Michał | 1762 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
82 | PICHETA Robert | 1178 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 82 wynik(ów)