Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-08-25 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4150 |
Wystartowało : | 3835 |
Nie ukończyło : | 36 |
Ukończyło : | 3799 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | AquaMan 5.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRACH Michał | 2084 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:33:04 | |||
2 | POWSIŃSKI Martin | 2107 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:33:05 | |||
3 | STACHOWICZ Szymon | 2135 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:36:44 | ||
4 | WĘGRZYNOWICZ Estera | 2136 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:36:42 | ||
5 | ZIARKOWSKA Paulina | 2137 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:08 | ||
6 | BUJAK Aneta | 2138 | Czy biegnie z nami lekarz? | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:26:47 | ||
7 | LECH Magdalena | 2139 | Czy biegnie z nami lekarz? | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:26:44 | ||
8 | OLSZOWSKA Wanda | 2140 | Czy biegnie z nami lekarz? | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:26:45 | ||
9 | ROGALA Edyta | 2164 | G2A Active Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:35 | ||
10 | S Karol | 2165 | G2A Active Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:38 | ||
11 | ŻUŁKIEWSKA-BODDEN Katarzyna | 2167 | G2A Active Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:36 | ||
12 | DEMSKA Joanna | 2168 | Hold my beer! | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:12:58 | ||
13 | DEMSKI Arkadiusz | 2169 | Hold my beer! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:12:59 | ||
14 | LEWICKI Maciej | 2170 | Hold my beer! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:13:01 | ||
15 | MORAWSKI Sylwester | 2171 | Hold my beer! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:13:00 | ||
16 | WÓJCIK Łukasz | 2193 | Tim Drim | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:56:51 | ||
17 | BARAŃSKA Ania | 2194 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:24:52 | ||
17 | GĄDEK-SERWIN Karolina | 2195 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:24:58 | ||
19 | MICHOW Agnieszka | 2196 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:24:59 | ||
20 | PROBST Aleksandra | 2197 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:24:55 | ||
21 | CZYŻEWSKI Jakub | 2198 | u2i | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:13:13 | ||
22 | FRONCZYK Rafał | 2199 | u2i | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:13:37 | ||
23 | KLEKOTKO Adrian | 2200 | u2i | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:10:41 | ||
24 | JASIŃSKI Damian | 2223 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:57:38 | |||
25 | KALINOWSKI Mikołaj | 2224 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:44:25 | |||
26 | KOGUT Marcin | 2225 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:01:49 | |||
27 | KOWALCZYK Katarzyna | 2226 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:36:55 | |||
28 | KOZIOŁ Grzegorz | 2227 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:09:11 | |||
29 | KRÓL Zbigniew | 2228 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:37:31 | |||
30 | KRZAK Karolina | 2229 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:43:28 | |||
31 | SZWEDER Aleksander | 2251 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:49:54 | |||
32 | TALAPKA Patryk | 2252 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:50:07 | |||
33 | WALCZAK Joanna | 2254 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:32:47 | |||
34 | WĄSIK Paweł | 2255 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:36:56 | |||
35 | SMOLEŃ Sebastian | 2400 | Brygada Papy Smerfa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:40:13 | ||
36 | SIKORA Kinga | 3354 | Human OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:37:04 | ||
37 | BOREK Rafał | 2121 | Brygada Papy Smerfa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:40:11 | ||
38 | BURAS Daria | 2122 | Brygada Papy Smerfa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:40:08 | ||
39 | STOLARSKI Tomasz | 2123 | Brygada Papy Smerfa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:26:44 | ||
40 | ZAWARTKA Monika | 2124 | Brygada Papy Smerfa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:40:04 | ||
41 | BOTOR Łukasz | 2125 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:36:42 | ||
42 | GACH Damian | 2126 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:02 | ||
43 | GAWLIKOWSKA Renata | 2127 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:44 | ||
44 | JUROK Tomasz | 2128 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:46 | ||
45 | MAJ Monika | 2129 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:41 | ||
45 | MIZERA Beata | 2130 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:06 | ||
45 | MIZERA Robert | 2131 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:05 | ||
45 | PINKOWICZ Maciej | 2132 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:34 | ||
49 | RYGOŁ Janusz | 2133 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:39 | ||
50 | RYGOŁ Sylwia | 2134 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:38 | ||
51 | DARUL Jakub | 2143 | dziabnięci | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:50:06 | ||
52 | KANIA Paweł | 2144 | dziabnięci | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:43:34 | ||
53 | KAWAŁEK Michał | 2145 | dziabnięci | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:43:37 | ||
54 | SULSKI Łukasz | 2146 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:48:48 | ||
55 | CZYŻEWSKI Mateusz | 2159 | G2A Active Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:40 | ||
56 | DUPLAGA Łukasz | 2161 | G2A Active Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:40 | ||
57 | PŁUDOWSKI Michał | 2163 | G2A Active Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:49:58 | ||
58 | PUTYŁO Jakub | 2172 | Hold my beer! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:12:58 | ||
59 | WĄSIK Mateusz | 2173 | Hold my beer! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:13:02 | ||
60 | SIKORA Paweł | 2174 | Human OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:39:38 | ||
61 | SKAWIŃSKI Konrad | 2175 | Human OCR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:39:39 | ||
62 | RACKA Martyna | 2178 | Solaris Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:09:32 | ||
63 | ROJEWSKI Michał | 2179 | Solaris Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:09:32 | ||
64 | BEDNARCZYK Ewa | 2180 | SPEDCOM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:44:26 | ||
65 | BLECHARZ Magdalena | 2181 | SPEDCOM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:50:51 | ||
66 | CZARNIK Grzegorz | 2182 | SPEDCOM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:43:04 | ||
67 | GALAS Jakub | 2183 | SPEDCOM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:41:52 | ||
68 | KRAWCZYK Aneta | 2185 | SPEDCOM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:26 | ||
69 | KRAWCZYK Karol | 2186 | SPEDCOM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:27 | ||
70 | KWAŚNIEWSKI Krzysztof | 2187 | SPEDCOM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:50:48 | ||
71 | OSTATEK Maciej | 2188 | SPEDCOM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:31 | ||
72 | TAŃCULA Konrad | 2190 | SPEDCOM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:26 | ||
73 | KŁOS Sebastian | 2192 | Tim Drim | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:56:52 | ||
74 | KOZŁOWSKI Paweł | 2201 | u2i | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:11:41 | ||
75 | MAREK Joanna | 2203 | u2i | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:09:39 | ||
76 | SZYMICZEK Marian | 2204 | UKS Gladius Trzebnica | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:40:20 | ||
77 | BIAŁKA Michał | 2206 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:14:56 | |||
78 | OSUCH Maciej | 2207 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:40:37 | |||
79 | BINIECKI Adrian | 2208 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:11:01 | |||
80 | BŁOŃSKI Maciej | 2209 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:56:31 | |||
81 | BRONAKOWSKA Magdalena | 2210 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:36:48 | |||
82 | BUKOWIECKI Hubert | 2211 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:40:07 | |||
83 | CZECH Maciej | 2213 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:30:31 | |||
84 | DYDUCH Dominika | 2214 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:59:50 | |||
85 | DZIĘDZIOŁ Magdalena | 2215 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:43:28 | |||
86 | DZIUBIŃSKI Paweł | 2216 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:49:55 | |||
87 | FLAK Radosław | 2218 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:35:11 | |||
88 | FORMAS Łukasz | 2219 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:50:11 | |||
89 | GŁOWACKI Krzysztof | 2220 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:31:07 | |||
90 | GRODECKI Grzegorz | 2221 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:48:33 | |||
91 | LIPOK Dariusz | 2231 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:31:08 | |||
92 | LIPOK Klaudia | 2232 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:31:08 | |||
93 | LOREK Michał | 2233 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:10:56 | |||
94 | NAJDUCH Gabriel | 2235 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:14:40 | |||
95 | NAJDUCH Sebastian | 2236 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:14:37 | |||
96 | NALEPKA Andrzej | 2237 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:43:22 | |||
97 | NALEPKA Paweł | 2238 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:43:21 | |||
98 | ROGUSKI Jacek | 2239 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:51:00 | |||
99 | RZEŹNIK Agata | 2240 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:32:45 | |||
100 | SIUDYKA - MENCEL Daria | 2241 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:36:48 | |||
101 | ŚLANDA Paweł | 2242 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:30:30 | |||
102 | SŁUPEK Arkadiusz | 2243 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:48:32 | |||
103 | SOBASZEK Damian | 2245 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:05:03 | |||
104 | SUCHY Andrzej | 2246 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:33:44 | |||
105 | SUCHY Edyta | 2247 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:33:42 | |||
106 | SZCZEPAŃSKA Paulina | 2248 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:21:37 | |||
107 | SZCZEPAŃSKI Rafał | 2249 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:11:10 | |||
108 | SZTYPER Andrzej | 2250 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 02:37:32 | |||
109 | SKAWIŃSKA Iwona | 2941 | Human OCR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 02:37:03 |
Znaleziono 109 wynik(ów)