Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-09-18 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2592 |
Wystartowało : | 2328 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 2307 |
Na trasie : | 21 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAJ Anna | 1392 | taczki 6 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2 | CIĘPKA Maciej | 1404 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
3 | WYCZESANY Szymon | 1466 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
4 | BOBA Katarzyna | 1522 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
5 | KOWALCZYK Krzysiek | 1566 | ARMON | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
6 | FRYSZTACKA Izabela | 1568 | Błotem zmazani | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
7 | GAWEŁCZYK Anna | 1569 | Błotem zmazani | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
8 | NOWAK Michał | 1570 | Błotem zmazani | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
9 | SUCHODOLSKI Paweł | 1571 | Błotem zmazani | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
10 | SITKO Krystian | 1592 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
11 | SKRZYNIARZ Justyna | 1593 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
12 | BARTLER Radosław | 1605 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
13 | BIERNAT Robert | 1606 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
14 | KIŃSKI Jakub | 1619 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
15 | OCZKO Adam | 1630 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
16 | OSOWSKA Magdalena | 1631 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
17 | OSOWSKI Marcin | 1632 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
18 | STERNICZUK Jarosław | 1642 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
19 | SUTKOWSKI Stanisław | 1643 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
20 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 1644 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
21 | SZAFRAŃSKI Dawid | 1645 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
22 | WOŁEK Mirosław | 1655 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
23 | WYCZESANY Emilia | 2530 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
24 | REINFUSS Julia | 2581 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
25 | KULAWIK Łukasz | 1434 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
26 | PASNIEWSKI Jakub | 1358 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
27 | KRAJ Katarzyna | 1393 | taczki 6 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
28 | KAWULOK Łukasz | 1418 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
29 | BOBA Paweł | 1523 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
30 | DZIEDZIC Bogusława | 1575 | CZUBY | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
31 | DZIEDZIC Irek | 1576 | CZUBY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
32 | DZIEDZIC Karolina | 1577 | CZUBY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
33 | ROGALA Krzysztof | 1578 | CZUBY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
34 | DROZD Rafał | 1579 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
35 | DZIURA Paweł | 1580 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
36 | GASTOŁ Karolina | 1581 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
37 | GOLONKA Piotr | 1582 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
38 | GORZELANY Przemysław | 1583 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
39 | HUTYRA Adam | 1584 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
40 | LACHOWSKI Marcin | 1585 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
41 | MUNIAK Aldona | 1586 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
42 | NAPRUSZEWSKA Noemi | 1587 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
43 | NYKIEL Kamil | 1588 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
44 | OLECH Bartłomiej | 1589 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
45 | RUDZIEWICZ Magdalena | 1591 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
46 | SALITRA Jan | 1596 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
47 | SKRZYŃSKI Marcin | 1597 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
48 | SZUMAŃSKI Arkadiusz | 1598 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
49 | WENTA Wiktor | 1599 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
50 | WOŹNIAK Mateusz | 1600 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
51 | BĄK Gabriela | 1601 | UNIT37 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
52 | BIEDRZYCKI Leszek | 1602 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
53 | ORCZYK Dawid | 1603 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
54 | ALEKSANDROWICZ Łukasz | 1604 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
55 | DEJA Gabriela | 1609 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
56 | FLAK Kaja | 1610 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
57 | GALOS Krystian | 1611 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
58 | GALOS Tomasz | 1612 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
59 | GĄSIOR Michał | 1613 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
60 | GAWRON Ewelina | 1614 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
61 | JEZELA Marcin | 1616 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
62 | KRASOŃ Barbara | 1621 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
63 | KUMOREK Dominika | 1622 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
64 | KWASEK Mateusz | 1623 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
65 | MAŃKOWSKI Michał | 1624 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
66 | NOWAK Piotr | 1628 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
67 | PSONAK Mateusz | 1635 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
68 | RAWSKA Anna | 1636 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
69 | RUSZAŁ Mateusz | 1637 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
70 | SAGALARA Jakub | 1638 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
71 | SZCZEPAŃSKA Monika | 1646 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
72 | SZCZEŚNIAK Klaudia | 1647 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
73 | SZCZESNIAK Mariusz | 1648 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
74 | ULICZKA Michał | 1649 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
75 | WARZECHA Adrian | 1650 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
76 | WATRAS Michał | 1651 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
77 | WITKOWSKA Maja | 1653 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
78 | STABNO Mikołaj | 1734 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
79 | KRAJ Natalia | 1394 | taczki 6 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
80 | SZCZUPACKI Eryk | 1395 | taczki 6 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
81 | NIEJADLIK Krzysztof | 1626 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 81 wynik(ów)