Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-08-29 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2912 |
Wystartowało : | 2194 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 2185 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:45 | 08:00 | 08:30 | 08:45 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:45 | 11:00 | 11:30 | 11:45 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:45 | 14:00 | 14:30 | 14:45 | 15:15 | 15:30 | 16:00 | 16:15 | 16:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 07:10 | 07:20
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIMCZOK Bartłomiej | 2921 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2 | DUDA Damian | 2922 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3 | BARCZYK Karolina | 2923 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4 | JAGIEŁKA Paweł | 2924 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
5 | RUSNAK Adam | 2926 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
6 | OLSZEWSKA Anna | 2383 | ACTIVE ACADEMY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
7 | BARYGA Mateusz | 2390 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
8 | KOŚCIŃSKI Tomasz | 2391 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
9 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 2396 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
10 | SUSUŁOWSKA Gabriela | 2402 | MGM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
11 | CHROSTOWSKI Mateusz | 2408 | Piekna i Bestie | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
12 | OGIEGŁO Marcin | 2413 | Pletwiarze 2020 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
13 | WOLF Anna | 2416 | Pletwiarze 2020 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
14 | KOZŁOWSKI Karol | 2421 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
15 | NIEMIEC Izabela | 2426 | SPOCEŃCE | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
16 | BOGAL Grzegorz | 2444 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
17 | BRZOZOWSKA-KAMYK Maja | 2446 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
18 | GAJDAMOWICZ Beata | 2457 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
19 | GODZIK Przemysław | 2458 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
20 | IWAŃSKI Marek | 2460 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
21 | KUREK Mikołaj | 2469 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
22 | LIGAS Konrad | 2470 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
23 | ROKOSZ Natalia | 2480 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
24 | AMBROŻY Natalia | 2378 | ACTIVE ACADEMY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
25 | CIAPA Fabian | 2379 | ACTIVE ACADEMY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
26 | DRABIK - SŁOMKA Małgorzata | 2380 | ACTIVE ACADEMY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
27 | KOWAL Sylwester | 2381 | ACTIVE ACADEMY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
28 | PANEK Adrian | 2384 | ACTIVE ACADEMY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
29 | PIECHOWSKA Martyna | 2385 | ACTIVE ACADEMY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
30 | SERAFIN Jakub | 2387 | ACTIVE ACADEMY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
31 | SZCZUREK Andrzej | 2388 | ACTIVE ACADEMY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
32 | SASINOWSKI Krzysztof | 2393 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
33 | REDEK Damian | 2394 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
34 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 2395 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
35 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 2397 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
36 | IGNASIK Nina | 2403 | mordanHAPPY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
37 | ŚWIĘTEK Damian | 2414 | Pletwiarze 2020 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
38 | TUSNIO Karol | 2415 | Pletwiarze 2020 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
39 | ZAPAŁOWICZ Marta | 2417 | Pletwiarze 2020 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
40 | ŻMUDA Dorota | 2418 | Pletwiarze 2020 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
41 | ZMUDA Robert | 2419 | Pletwiarze 2020 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
42 | DUL Krzysztof | 2420 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
43 | BOROWIEC Robert | 2423 | SPOCEŃCE | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
44 | GRZELEC Marzena | 2425 | SPOCEŃCE | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
44 | NIEMIEC Urszula | 2427 | SPOCEŃCE | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
46 | SNOPEK Arkadiusz | 2428 | SPOCEŃCE | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
47 | SZOSTAK Gosia | 2429 | SPOCEŃCE | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
48 | BŁASZCZYK Jakub | 2436 | Wszechniewiedzący Wojownicy Akropolu | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
49 | KUJAWSKI Hubert | 2437 | Wszechniewiedzący Wojownicy Akropolu | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
49 | NOWAK Sławomir | 2438 | Wszechniewiedzący Wojownicy Akropolu | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
51 | PALEJ Izabella | 2439 | Wszechniewiedzący Wojownicy Akropolu | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
52 | ADAMCZAK Sławek | 2440 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
53 | BARAN Sylwia | 2442 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
54 | DOBRANOWSKA Magdalena | 2453 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
55 | DOBRANOWSKI Krzysztof | 2454 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
56 | KAŁDON Sławomir | 2463 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
57 | KOCOT Kamil | 2464 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
58 | KOWALIK Karol | 2465 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
59 | KOWALIK Kinga | 2466 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
60 | KOZIOŁ Michał | 2467 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
61 | KRAJAN Adam | 2468 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
62 | MAKOCHON Marcin | 2472 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
63 | NOWAK Dominik | 2474 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
64 | PAWLIK Mateusz | 2475 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
65 | GRZANKA Katarzyna | 2476 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
66 | PUCHAŁA Karol | 2478 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
67 | SOKOŁOWSKA Martyna | 2483 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
68 | ŚWIĘTEK Jakub | 2484 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
69 | SZLĘZAK Mateusz | 2485 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
70 | TOKARZ Marek | 2487 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
71 | WĄSIK Łukasz | 2488 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
72 | WĘGLIŃSKI Mikołaj | 2489 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
73 | WŁODARCZYK Mariusz | 2490 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
74 | WÓJCIK Anna | 2491 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
75 | ROKOSZ Lukasz | 2862 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
76 | NIEKURZAK Marcin | 2400 | MGM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
77 | JONCZYK Elzbieta | 2409 | Pletwiarze 2020 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
78 | JONCZYK Justyna | 2410 | Pletwiarze 2020 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
79 | JOŃCZYK Piotr | 2411 | Pletwiarze 2020 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
80 | OGIEGŁO Andrzej | 2412 | Pletwiarze 2020 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
81 | DARGIEL Konrad | 2424 | SPOCEŃCE | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
82 | CHOLEWA Mateusz | 2449 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
83 | CHOLEWA Monika | 2450 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
84 | ROKOSZ Rafał | 2917 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
85 | MICHAŁCZAK Fabian | 2473 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 85 wynik(ów)