Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-09-18 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2592 |
Wystartowało : | 2328 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 2307 |
Na trasie : | 21 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMANCZAK Dariusz | 1 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2 | GAWIN Krzysztof | 2 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
3 | SCHMIDT Paweł | 3 | BeFit24Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
4 | ŚWIĄDER Andrzej | 4 | BeFit24Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
5 | KUSIAK Wojciech | 5 | Biegnę wolno, bo mi wolno | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
6 | MENZIŃSKI Przemysław | 6 | BSB Barczewo Biega | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
7 | GŁYK Łukasz | 7 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
8 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 8 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
9 | BERNACKI Krzysztof | 26 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
10 | KORNAS Szymon | 27 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
11 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 28 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
12 | MOKSIK Jan | 29 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
13 | BORYCZKA Mateusz | 30 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
14 | WALIGÓRA Dariusz | 31 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
15 | SZOPA Beniamin | 32 | HARPAGAN BEAST | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
16 | CICHOŃ Adam | 52 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
17 | LEPIARZ Michał | 53 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
18 | ŁĘPICKI Mateusz | 54 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
19 | PIWNIK Bartosz | 55 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
20 | PUKALAK Jan | 56 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
21 | STROJNY Paweł | 57 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
22 | WITKA Patryk | 58 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
23 | PSUT Kamil | 59 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
24 | SMOŁKA Mariusz | 77 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
25 | WIENDLOCHA Paweł | 78 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
26 | WOŁOSZYN Tomasz | 79 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
27 | WITEK Tobiasz | 80 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
28 | DUDZIK Sebastian | 81 | Unit 37 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
29 | ŁĄTKA Robert | 82 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
30 | DROGOSZ Damian | 103 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
31 | KOZŁOWSKI Adam | 104 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
32 | MAKOWSKI Marek | 105 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
33 | MAŁECKI Adam | 106 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
34 | SITKO Marcin | 107 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
35 | SZCZOTOK Wiktor | 108 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
36 | DUL Grzegorz | 109 | Celebryci-Mielec | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
37 | MICHALCZYK Patryk | 128 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
38 | RAKOWSKI Przemysław | 129 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
39 | ŻUKIEWICZ Michał | 130 | OCR BANINO | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
40 | SADOWSKI Michał | 131 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
41 | LANGIEWICZ Łukasz | 132 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
42 | BĘBENEK Wojciech | 133 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
43 | BUDZISZ Krzysztof | 134 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
44 | CYMERYS Michał | 154 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
45 | DOMIŃSKI Henryk | 155 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
46 | DRABICKI Dawid | 156 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
47 | FOREMNY Adrian | 157 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
48 | FRĄCZYK Jędrzej | 158 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
49 | GĄSZCZ Krzysztof | 159 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
50 | GORYCKI Piotr | 160 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
51 | HERMA Piotr | 161 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
52 | SZOT Maksymilian | 179 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
53 | WIGLUSZ Grzegorz | 180 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
54 | WOJAS Michał | 181 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
55 | WOŁYNIEC Wojciech | 182 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
56 | BIELEC Kinga | 183 | BeFit24Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
57 | CHARUSTA Martyna | 184 | BeFit24Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
58 | KOLCZYN Magdalena | 185 | BeFit24Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
59 | ŚWIĄDER Julia | 186 | BeFit24Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
60 | KRÓLIKOWSKA Anna | 204 | Koniu Squad | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
61 | ŁUSZCZAK Anna | 205 | Lemon Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
62 | WOŹNIAK Joanna | 206 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
63 | ZACHARA Katarzyna | 207 | Lemon Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
64 | BAJOŁEK Aleksandra | 208 | MEDICINE everyday therapy | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
65 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 209 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
66 | MISSALA Magdalena | 210 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
67 | HEŁMECKI Henryk | 229 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
68 | GARNCARZ Małgorzata | 230 | UNIT37 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
69 | RUGAŁA Konrad | 256 | DEZ Ori | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
70 | YAROTSKI Uladzislau | 257 | DEZ Ori | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
71 | CHOLEWA Marcin | 258 | Fitnessiarze | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
72 | GRZYBOWSKI Jakub | 259 | Fitnessiarze | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
73 | KURZAWA Magdalena | 260 | Fitnessiarze | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
74 | PIĄSTKA Wojciech | 261 | Fitnessiarze | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
75 | KURCZEK Klaudia | 280 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
76 | OSTROWSKA Martyna | 281 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
77 | OSTROWSKA Patrycja | 282 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
78 | STACHURA Natalia | 283 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
79 | SZYMACHA Patrycja | 284 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
80 | BRILLOWSKI Karol | 285 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
81 | GORCZYCA Rafał | 306 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
82 | GRABSKA Grażyna | 307 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
83 | GRZESIK Mateusz | 308 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
84 | HORBATIUK Patryk | 309 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
85 | HORĘZGA Dorota | 310 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
86 | JANECZEK Konrad | 311 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
87 | KALINOWSKA Karolina | 313 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
88 | REMBACZ Konrad | 331 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
89 | ROZMUS Łukasz | 332 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
90 | RUSECKA Agnieszka | 333 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
91 | SIKORA Grzegorz | 334 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
92 | SŁAPEK Paweł | 335 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
93 | SŁAPEK Piotr | 336 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
94 | SMAL Karolina | 337 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
95 | SOSIŃSKA Anna | 338 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
96 | WIECH Adrian | 358 | KWSP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
97 | DOLIBÓG Ewa | 359 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
98 | SEKUŁA Katarzyna | 360 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
99 | DUMIEŃSKI Aleksander | 361 | Młodzi Piękni Niedorzeczni | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
100 | ZAJĄC Paweł | 362 | Młodzi Piękni Niedorzeczni | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
101 | BOROWIAK Katarzyna | 364 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
102 | CZAPLA Mariola | 382 | Studio GTS KATOWICE | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
103 | CZAPLA Piotr | 383 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
104 | IBROM-JASIŃSKA Justyna | 384 | TB Sestal Team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
105 | KORZENIAK Joanna | 395 | Żółwie z Galapagos | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
106 | KRAWCZYK Wojciech | 396 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
107 | GŁĄBEK Łukasz | 408 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
108 | HERDE Barbara | 409 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
109 | JUREK Kacper | 410 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
110 | PRZYSTAŁ Mariusz | 420 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
111 | SCHABEK Łukasz | 422 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
112 | SŁUMIŃSKI Piotr | 423 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
113 | WYSOCKI Paweł | 434 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
114 | WYSOCKA Dorota | 433 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
115 | PRUSKI Kamil | 439 | Biegam od wczoraj | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
116 | JARZĘBKOWSKI Maciej | 443 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
117 | DUDEK Janusz | 444 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
118 | DUDEK Paweł | 445 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
119 | STĘPIEŃ Aleksander | 447 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
120 | WÓJCIK Piotr | 449 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
121 | DEC Katarzyna | 469 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
122 | DERLECKI Łukasz | 470 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
123 | DUNAL Wojciech | 471 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
124 | DUTKA Klaudia | 472 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
125 | FRĄCZEK Karolina | 474 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
126 | GĄSZCZ Anna | 475 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
127 | GROJCA Patrycja | 477 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
128 | LISZKA Wojtek | 495 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
129 | ŁUCKI Kamil | 496 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
130 | ŁUCKI Robert | 497 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
131 | MAJOCH Oskar | 498 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
132 | MAREK Adam | 499 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
133 | MAZUREK Maciej | 500 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
134 | NOWICKA Izabela | 501 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
135 | PORADA Magdalena | 502 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
136 | WARCHOŁ Piotr | 521 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
137 | WOJTACZKA Agnieszka | 522 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
138 | WOJTACZKA Michał | 523 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
139 | WOZNICZKA Bozena | 524 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
140 | ZAJĄC Patrycja | 525 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
141 | ŻUREK Adam | 527 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
142 | ŻUREK Marcin | 528 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
143 | PAWLIK Anna | 547 | Kobiety z kLASSą | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
144 | Dawid | 549 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
145 | CICHOŃSKI Kamil | 550 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
146 | DWORAK Adrian | 551 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
147 | HRAJ Przemysław | 553 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
148 | JAREMA Piotr | 554 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
149 | JASIŃSKI Jarosław | 573 | TB Sestal Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
150 | KOŁODZIEJ Damian | 574 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
151 | KUBOŃ Klaudia | 575 | UNIT37 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
152 | MARCZYŃSKI Jacek | 576 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
153 | MARCZYŃSKI Maciej | 577 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
154 | SZARKOWICZ-KNAPIK Monika | 578 | UNIT37 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
155 | CHOJNACKI Mateusz | 579 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
156 | CIASTOŃ Paweł | 580 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
157 | MAKOWIECKI Mariusz | 599 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
158 | OGORZAŁEK Piotr | 600 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
159 | OWERKO Mariusz | 601 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
160 | PAWLIK Karol | 602 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
161 | PIETRZAK Damian | 603 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
162 | PODMORAŃSKA Agnieszka | 604 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
163 | PODMORAŃSKI Mirosław | 605 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
164 | PODMORAŃSKI Piotr | 606 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
165 | STUDENCKI Daniel | 626 | Black Label | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
166 | MATYSIAK Oskar | 627 | BlackLabel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
167 | GOŁĘBIOWSKA Paulina | 628 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
168 | BOŚ Mateusz | 629 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
169 | BROŃCZYK Paweł | 630 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
170 | CHROBOK Wojciech | 631 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
171 | GODOŚ Mateusz | 651 | Mormeły | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
172 | JUSZCZYNKA Sławomir | 653 | Nowohucki Kombinat Sportowy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
173 | MIETELSKA Ewelina | 654 | Nowohucki Kombinat Sportowy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
174 | FRYDEL Paweł | 655 | pekabex | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
175 | LEBIODA Kacper | 657 | pekabex | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
176 | ROMANICZ Adrian | 658 | pekabex | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
177 | BORECKI Szymon | 676 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
178 | BOROWIAK Andrzej | 677 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
179 | CIUPA Mateusz | 678 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
180 | CZANIECKI Kamil | 679 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
181 | DOMAGAŁA Lesław | 680 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
182 | DROBNY Rafał | 681 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
183 | HARMOZA Kinga | 682 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
184 | JANIKOWSKI Krzysztof | 683 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
185 | TOMALA Patryk | 702 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
186 | TORBA Dominika | 703 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
187 | TRACZYK Anna | 704 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
188 | WÓJCIK Angelika | 706 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
189 | WÓJCIK Łukasz | 707 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
190 | OSYSKO Kamil | 708 | AmeLiniumTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
191 | DENDRA Marcin | 709 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
192 | GRABOWSKI Łukasz | 728 | Grupa ŁuPa Htrz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
193 | ŁUBIŃSKI Paweł | 729 | Grupa ŁuPa Htrz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
194 | OŻÓG Mateusz | 730 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
195 | BARCEWICZ Przemek | 731 | Kolorowe Krewetki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
196 | BIEŃKOWSKA Aleksandra | 732 | Kolorowe Krewetki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
197 | CEMBRZYŃSKA Sylwia | 733 | Kolorowe Krewetki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
198 | DEPTA Grzegorz | 760 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
199 | DRABCZYK Bogusław | 761 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
200 | Paweł | 754 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
201 | ABRAMOWICZ Marta | 755 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
202 | BISKUP Magdalena | 756 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
203 | CHUCHMACZ Barbara | 757 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
204 | CIEŚLIK Jarosław | 758 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
205 | CYRAN Piotr | 759 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
206 | NAGRODZKI Wiktor | 779 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
207 | PIECHNIK Grzegorz | 780 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
208 | PIETRUSZKA Karol | 781 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
209 | PŁOTKA Dawid | 782 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
210 | ROGALA Artur | 783 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
211 | ROGALA Michał | 784 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
212 | S Justyna | 785 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
213 | SOBIK Piotr | 786 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
214 | MATREŃCZYK Małgorazta | 805 | GLADIATORS | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
215 | MALISZEWSKA Agnieszka | 806 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
216 | MŁYNARCZAK Jakub | 807 | Młynki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
217 | MŁYNARCZAK Karolina | 808 | Młynki | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
218 | BODZIARCZYK Sylwia | 809 | Mudness | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
219 | KOZIEŁ Bartłomiej | 810 | Mudness | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
220 | KOZIEŁ Agata | 811 | Mudness | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
221 | GRACZYK Albert | 835 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
222 | GRZEGORZEWSKI Kamil | 836 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
223 | CZEKAJ Filip | 831 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
224 | DYKAS Adam | 832 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
225 | DYKAS Piotr | 833 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
226 | GAL Jan | 834 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
227 | KUJAWIAK Bartosz | 851 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
228 | KUJAWIAK Hubert | 852 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
229 | KURTYCZ Kinga | 853 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
230 | MACHOCZEK Patryk | 854 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
231 | MAŁOTA Piotr | 855 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
232 | MIGACZ Maria | 856 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
233 | MROCZKO Karolina | 857 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
234 | MYKAŁA Sandra | 858 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
235 | SZUBSKI Marcin | 877 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
236 | TARANENKO Daria | 878 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
237 | TARANENKO Viktor | 879 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
238 | WAWRZUSISZYN Martyna | 880 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
239 | WLEKLIŃSKI Marcin | 881 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
240 | WÓJCIK Katarzyna | 882 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
241 | ZAJĄC Piotr | 884 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
242 | BRAŚ Klaudia | 904 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
243 | IWANÓW Grzegorz | 905 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
244 | KWIEK Oskar | 906 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
245 | OŚWIECIŃSKA Alicja | 907 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
246 | KRZYSZTOF Paweł | 903 | Mszaniacy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
247 | SIWECKI Dawid | 921 | Runmagedowicze | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
248 | TRACZ Marcelina | 922 | Runmagedowicze | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
249 | WITOWSKA Joanna | 923 | Runmagedowicze | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
250 | BARAN Dawid | 924 | Running on Jaggerbomb | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
251 | NOWOBILSKI Maciej | 925 | Running on Jaggerbomb | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
252 | NOWOBILSKI Szymon | 926 | Running on Jaggerbomb | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
253 | GRANAT Robert | 944 | TYPY OD BALETU | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
254 | KRAMARZ Rafał | 945 | TYPY OD BALETU | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
255 | LECH Karol | 946 | TYPY OD BALETU | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
256 | ZAJĄC Zbigniew | 947 | TYPY OD BALETU | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
257 | ZIEMNIAK Maciej | 948 | TYPY OD BALETU | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
258 | JAROSZ Michał | 949 | WGiM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
259 | KACZMARCZYK Filip | 963 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
260 | KALETA Mariusz | 965 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
261 | KARCZ Karol | 966 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
262 | KIELAR Agnieszka | 968 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
263 | KITA Aleksandra | 969 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
264 | KOMOROWSKA Iwona | 970 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
265 | SZCZEPAŃSKA Agnieszka | 989 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
266 | SZYMONIAK Wiktor | 990 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
267 | TOKARSKA Anna | 991 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
268 | WALCZYKOWSKA Patrycja | 992 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
269 | WOJTOŃ Agnieszka | 994 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
270 | ZASĘPA Natalia | 995 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
271 | ŻOŁĄDEK Piotr | 996 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
272 | ŻEBROWSKI Mateusz | 1015 | SeeT | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
273 | ADAMCZEWSKI Filip | 1016 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
274 | BARAŃSKI Mariusz | 1017 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
275 | BRÓZDA Oskar | 1018 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
276 | GÓRECKI Michał | 1019 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
277 | MICHNO Arkadiusz | 1020 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
278 | PAMUŁA Piotr | 1021 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
279 | PILCH Michał | 1022 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
280 | GĄSIOR Agnieszka | 1041 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
281 | GAWLIK Łukasz | 1042 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
282 | GŁOWACZ Jakub | 1043 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
283 | KOKOT Marcel | 1054 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
284 | KROKOSZYŃSKA Kamila | 1055 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
284 | KROKOSZYŃSKI Ireneusz | 1056 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
286 | KUROWSKA Edyta | 1057 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
287 | PETRIW Irena | 1067 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
288 | PŁUCIENNIK Monika | 1069 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
289 | SMÓŁKA Bartosz | 1078 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
290 | TROJANOWSKI Ryszard | 1079 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
291 | UNIWERSAŁ Sebastian | 1080 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
292 | WĄTOR Dawid | 1081 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
293 | CZUL Wojciech | 1091 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
294 | LACH Klaudia | 1092 | Burbon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
295 | SZPIECH Damian | 1093 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
296 | SOKOLNICKA Anna | 1103 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
297 | ZUGAJ Marek | 1104 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
298 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | 1105 | Flying Runners | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
299 | URZOŃ Jakub | 1115 | mordanHAPPY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
300 | KRUCZEK Danuta | 1116 | no nie wiem | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
301 | LEJA Mateusz | 1117 | no nie wiem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
302 | SULKA Marcin | 1118 | no nie wiem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
303 | WISNIEWSKA Maria | 1128 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
304 | RZESZOWSKI Piotr | 1127 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
305 | GAWĘDA Krystian | 1129 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
306 | BACHURA Malwina | 1139 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
307 | BIENIASZ Agata | 1141 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
308 | BIK Agnieszka | 1142 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
309 | LIWOCH Mateusz | 1155 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
310 | IWANICKI Mateusz | 1152 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
311 | KAMIEŃ Krzysztof | 1153 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
312 | PILARCZYK Gabriela | 1164 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
313 | PILARCZYK Piotr | 1165 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
314 | RACZKOWSKI Piotr | 1166 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
315 | WILCZYŃSKA Agata | 1177 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
316 | WOLNY Mateusz | 1178 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
317 | WYSOCKI Paweł | 1179 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
318 | BURAS Piotr | 1180 | Aniołki Walki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
319 | TYMOCZKO Łukasz | 1192 | Skarbeczki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
320 | TUMIDAJEWICZ - TYMOCZKO Sara | 1191 | Skarbeczki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
321 | STANIA Gracjan | 1202 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
322 | JASKÓLSKI Marek | 1203 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
323 | PLUTA Dariusz | 1204 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
324 | URBANIEC Paulina | 1214 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
325 | WOJTALIK Aleksandra | 1215 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
326 | WRÓBEL Patryk | 1216 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
327 | ABRAMCZUK Beata | 1217 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
328 | DOMAGAŁA Dominik | 1227 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
329 | GÓRSKI Łukasz | 1230 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
330 | KOROBLEWSKI Adam | 1239 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
331 | KOWNACKA Iwona | 1240 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
332 | KRÓL Daniel | 1241 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
333 | MARKOWICZ Bartłomiej | 1251 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
334 | NAGACZ Dorota | 1253 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
335 | NAGACZ Igor | 1254 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
336 | SZCZEPANIAK Damian | 1266 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
337 | RYSZKA Robert | 1263 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
338 | STERNAL Eliza | 1264 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
339 | SZAFRANIEC Piotr | 1265 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
340 | PAROL Robert | 1276 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
341 | SZYMAŃCZAK Monika | 1277 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
342 | CHYLASZEK Dawid | 1278 | Amatorzy bez noży | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
343 | BĄK Joanna | 1279 | ch@chory | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
344 | PASTERNAK Marta | 1289 | ch@chory | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
345 | KACZA Sebastian | 1290 | Czarni jak w habicie ksiądz | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
346 | PIWOWARCZYK Krzysztof | 1291 | Czarni jak w habicie ksiądz | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
347 | TARASHKEVICH Natalka | 1301 | Makaron z truskawkami | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
348 | CICHOŃ Emilia | 1302 | MFG Jasło | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
349 | CICHOŃ Martyna | 1303 | MFG Jasło | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
350 | POPIK Tomasz | 1313 | RKŚ | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
351 | SEJ Aleksandra | 1314 | Sejki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
352 | SEJ Mariusz | 1315 | Sejki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
353 | BUBA Mateusz | 1316 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
354 | CHOWANIEC Mateusz | 1327 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
355 | CZAJA Ewa | 1328 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
356 | KRZOS Mateusz | 1340 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
357 | ŁANIUSZ Sandra | 1342 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
358 | OLESZKOWICZ Paweł | 1354 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
359 | NOREK Wiktoria | 1351 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
360 | NOWAK Daniel | 1352 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
361 | SIEWIERA Sebastian | 1364 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
362 | STELMACHOWSKI Paweł | 1365 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
363 | STRADZA Bartłomiej | 1366 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
364 | STUDZINSKI Patryk | 1367 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
365 | MARUSZCZAK Damian | 1379 | 4x4 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
366 | ULANOWSKI Krzysiek | 1378 | #Wojownicy Wódy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
367 | MAZUR Robert | 1389 | Mazury_biegaja | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
368 | FARON Barbara | 1390 | MEDICINE everyday therapy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
369 | LEO Karolina | 1391 | MEDICINE everyday therapy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
370 | KRAJ Anna | 1392 | taczki 6 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
371 | BŁASZCZYK Michał | 1402 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
372 | BRUSKI Mateusz | 1403 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
373 | CIĘPKA Maciej | 1404 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
374 | CZECH Kevin | 1405 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
375 | KANICKI Piotr | 1417 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
376 | GONET Mateusz | 1414 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
377 | GRZELA Sylwester | 1415 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
378 | JAKÓBCZAK Mateusz | 1416 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
379 | KORZENIOWSKI Wojciech | 1427 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
380 | KOSIBA Patrycja | 1428 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
381 | KOWALSKA Daria | 1429 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
382 | KORZENIOWSKI Oskar | 1426 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
383 | MOSÓR Szymon | 1439 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
384 | NIEDOBECKI Marcin | 1440 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
385 | NOWAKOWSKA Weronika | 1441 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
386 | ORŁOWSKA Weronika | 1442 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
387 | ORŁOWSKI Piotr | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
388 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 1444 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
389 | OWCZAREK Michał | 1445 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
390 | PALKA Andrzej | 1446 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
391 | WRUK Agata | 1465 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
392 | WYCZESANY Szymon | 1466 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
393 | ZIĘTEK Kamil | 1468 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
394 | CZAUDERNA Sylwia | 1469 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
395 | DUDEK Robert | 1470 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
396 | INDYKA Dominik | 1471 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
397 | CZERWONKA Żaneta | 1490 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
398 | FRON Mariusz | 1491 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
399 | SIKORA Paulina | 1493 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
400 | STĘPIEŃ Krzysztof | 1494 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
401 | ZDZIARSKI Michał | 1495 | NARCOS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
402 | ZDZIARSKI Patryk | 1496 | NARCOS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
403 | BARAŃSKI Marcin | 1497 | Różowe kalesony | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
404 | PISAREK Witold | 1515 | Totutaniej.pl | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
405 | MACURA-TARGOSZ Sylwia | 1516 | XTreme-Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
406 | TARGOSZ Wojciech | 1517 | XTreme-Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
407 | BARTCZAK Jakub | 1518 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
408 | BARTNIK Patryk | 1519 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
409 | BEM Patryk | 1520 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
410 | BŁOTKO Magdalena | 1521 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
411 | BOBA Katarzyna | 1522 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
412 | PUCHTEL Andrzej | 1548 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
413 | KRAWCZYK Michal | 1541 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
414 | MĘDZELOWSKI Piotr | 1543 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
415 | MORAWSKA Agnieszka | 1544 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
416 | NIERZEWSKA Patrycja | 1545 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
417 | POWĘZKA Przemysław | 1546 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
418 | PUCHAŁA Kamil | 1547 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
419 | KOWALCZYK Krzysiek | 1566 | ARMON | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
420 | FRYSZTACKA Izabela | 1568 | Błotem zmazani | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
421 | GAWEŁCZYK Anna | 1569 | Błotem zmazani | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
422 | NOWAK Michał | 1570 | Błotem zmazani | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
423 | SUCHODOLSKI Paweł | 1571 | Błotem zmazani | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
424 | SITKO Krystian | 1592 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
425 | SKRZYNIARZ Justyna | 1593 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
426 | BARTLER Radosław | 1605 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
427 | BIERNAT Robert | 1606 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
428 | CHROMNIAK Kamil | 1608 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
429 | JUSZCZYK Piotr | 1617 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
430 | KIŃSKI Jakub | 1619 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
431 | OCZKO Adam | 1630 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
432 | OSOWSKA Magdalena | 1631 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
433 | OSOWSKI Marcin | 1632 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
434 | STERNICZUK Jarosław | 1642 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
435 | SUTKOWSKI Stanisław | 1643 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
436 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 1644 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
437 | SZAFRAŃSKI Dawid | 1645 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
438 | WOŁEK Mirosław | 1655 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
439 | FIUTOWSKI Maciej | 1656 | 2Fat2BeFast | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
440 | RACHTAN Paweł | 1657 | 2Fat2BeFast | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
441 | KACHNIARZ Maciek | 1664 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
442 | KUŚNIERSKA Beata | 1665 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
443 | KUŚNIERSKI Andrzej | 1666 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
444 | ROWIŃSKI Mariusz | 1668 | GargameleTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
445 | ROWIŃSKI Michał | 1669 | GargameleTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
446 | JANISZ BUCZEK Anna | 1670 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
447 | LORENOWICZ Grzegorz | 1671 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
448 | WAWRZYK Konrad | 1689 | Karły | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
449 | ZAGRODZKI Marcin | 1690 | Karły | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
450 | BIAŁASEK Krzysztof | 1691 | Półtony chłopa | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
451 | ZAGDAŃSKI Grzegorz | 1693 | Półtony chłopa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
452 | DANECKI Bartosz | 1695 | Rejw ekipa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
453 | KOBYLARZ Wioleta | 1715 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
454 | KOŚCIELNIAK Kamil | 1716 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
455 | KOSIOREK Kuba | 1717 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
456 | KOZDRA Tomasz | 1718 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
457 | KROKOSZ Paweł | 1719 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
458 | KURAŚ Angelika | 1720 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
459 | MĄDRY Paweł | 1721 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
460 | MAGDIJ Marek | 1722 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
461 | ŚWIDERSKI Radosław | 1740 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
462 | ŚWITAŁA Marek | 1741 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
463 | SZAWARNIAK Agnieszka | 1742 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
464 | TARNÓWKA Dana | 1743 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
465 | TOBOLSKA Wioletta | 1744 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
466 | WAŚNIOWSKI Michał | 1745 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
467 | WILKOSZYŃSKI Piotr | 1746 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
468 | ZAGDAŃSKI Wojciech | 1747 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
469 | BARANOWSKI Krzysztof | 1766 | Super chomiki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
470 | RADLAK Bartosz | 1767 | Super chomiki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
471 | DARWIŃSKA Joanna | 1768 | SYLVECO | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
472 | PAROBI Regina | 1770 | SYLVECO | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
473 | PATRYN Jadwiga | 1771 | SYLVECO | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
474 | PIELA Radosław | 1772 | SYLVECO | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
475 | POMYKAŁA Jakub | 1773 | SYLVECO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
476 | JURCZYK Martyna | 1791 | Team TiM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
477 | PIETRYNKO Marcin | 1792 | Team TiM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
478 | SIEDLACZEK Katarzyna | 1793 | Team TiM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
479 | SIERACKI Mateusz | 1794 | Team TiM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
480 | SIKORA Kinga | 1795 | Team TiM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
481 | SZCZOTKA Mieczysław | 1796 | Team TiM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
482 | ZAJĄC Marek | 1797 | Team TiM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
483 | ZDZIEBŁO Wojciech | 1798 | Team TiM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
484 | PŁOCHEĆ Jakub | 1824 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
485 | KWIECIŃSKA KORSZUŃ Aleksandra | 1817 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
486 | ŁAPETA Adam | 1818 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
487 | MARKIEWICZ Daria | 1819 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
488 | MEGGER Natalia | 1820 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
489 | MICHALEC Łukasz | 1821 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
490 | MIKODA Michał | 1822 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
491 | PAWŁOWSKI Mariusz | 1823 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
492 | JAROSZ Marcin | 1842 | Dentons | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
493 | JESIONOWSKI Maciej | 1843 | Dentons | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
494 | TURCZYK Michał | 1844 | Dentons | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
495 | MATEJA Grzegorz | 1845 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
496 | MICHALAK Daniel | 1846 | kojoty | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
497 | ZAJĄC Paweł | 1847 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
498 | WOJTYCZA Ewelina | 1848 | kumple | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
499 | KADIR Miran | 1849 | La Pompa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
500 | OSSOLINSKA Ewa | 1868 | Szprychy - Queens of the road | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
501 | PECKA Katarzyna | 1869 | Szprychy - Queens of the road | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
502 | SZAREK Michał | 1871 | Szprychy - Queens of the road | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
503 | CZERNECKA - PATRZAŁEK Agnieszka | 1872 | Unit 37 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
504 | KRZEMIŃSKA Katarzyna | 1873 | UNIT37 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
505 | KRZEMIŃSKI Damian | 1874 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
506 | KOŁODZIEJ Paulina | 1893 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
507 | KOT Alena | 1894 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
508 | KOZUB Przemysław | 1896 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
509 | KUŹNICKI Bartosz | 1897 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
510 | ŁUKASZCZYK Szymon | 1898 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
511 | MACIEJOWSKI Dawid | 1899 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
512 | MALYI Sergii | 1900 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
513 | WAKSMUNDZKA Joanna | 1919 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
514 | WIĘCH Kinga | 1920 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
515 | WILCZYŃSKA Weronika | 1921 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
516 | WŁOSZEK Radosław | 1922 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
517 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1923 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
518 | WÓJCIK Marcin | 1924 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
519 | ZWIERZYNSKI Marek | 1925 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
520 | ZYGMUNT Monika | 1926 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
521 | KOWALCZYK Maciej | 1944 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
522 | ORZECHOWSKI Patryk | 1946 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
523 | RADECKI Mateusz | 1947 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
524 | MELNER Piotr | 1948 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
525 | BAŃKA Grzegorz | 1949 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
526 | BAŃKA Jarosław | 1950 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
527 | BALEJA Przemysław | 1970 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
528 | BALEJA Roman | 1971 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
529 | BATOR Norbert | 1972 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
530 | BŁASZAK Karol | 1973 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
531 | BOLECHOWICZ Filip | 1974 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
532 | BOMERSBACH Michał | 1975 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
533 | BURZA Arkadiusz | 1976 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
534 | CYMERMAN Krzysztof | 1977 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
535 | KOŁODZIEJSKA Agnieszka | 1995 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
536 | KOPER Marcin | 1996 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
537 | KOŹLAK Paweł | 1998 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
538 | KRĘPA Karolina | 1999 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
539 | KUNYS Robert | 2000 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
540 | MIELCZAREK Magda | 2001 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
541 | MUCHA Maciej | 2002 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
542 | ADAMCZEWSKI Paweł | 2024 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
543 | KOŁODZIEJ Artur | 2025 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
544 | SPADLO Michal | 2026 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
545 | GAWENDA Jakub | 2027 | JAMNIKI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
546 | MIŁEK Kacper | 2028 | JAMNIKI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
547 | KACHNIARZ Joanna | 2046 | TDR | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
548 | BARAŃSKA Ania | 2047 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
549 | GĄDEK-SERWIN Karolina | 2048 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
550 | Michał | 2049 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
551 | AKSAMIT Ewelina | 2050 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
552 | ANTOLAK Tomasz | 2051 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
553 | BARAN Karol | 2052 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
554 | BARAN Marcin | 2053 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
555 | MŁODZIKOWSKI Przemysław | 2072 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
556 | MŁYNARCZYK Radek | 2073 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
557 | NORF Marcin | 2074 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
558 | NOWAK Konrad | 2075 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
559 | OLECHOWSKI Bartłomiej | 2076 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
560 | ORZECH Bartosz | 2077 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
561 | PACIOREK Dawid | 2078 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
562 | PASEK Adrian | 2079 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
563 | ZIAJA Aleksandra | 2097 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
564 | ZIEMLEWSKA Anna | 2098 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
565 | ZIEMLEWSKI Adam | 2099 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
566 | WDOWIARZ Kinga | 2100 | Kiepscy | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
567 | OSTALECKI Jakub | 2110 | Sucha Stopa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
568 | OSTALECKI Michał | 2111 | Sucha Stopa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
569 | ŁĘCKI Marcin | 2112 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
570 | BARAŚ Krzysztof | 2123 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
571 | CHAMCZYK Paulina | 2124 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
572 | CHMIELOWIEC Sebastian | 2125 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
573 | CHOJNOWSKI Paweł | 2126 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
574 | DYBICH Stefan | 2137 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
575 | DZIEWULSKI Bartłomiej | 2138 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
576 | DZIURDŹ Konrad | 2139 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
577 | DULIASZ Cezary | 2136 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
578 | KOZAK Mariusz | 2148 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
579 | KUCZERA Karolina | 2149 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
580 | KUDLA Adrianna | 2150 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
581 | KUMALA Mateusz | 2151 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
582 | PŁOSZAJ Aleksander | 2162 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
583 | PÓŁCHŁOPEK Dorota | 2163 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
584 | PROŃKO Kamil | 2164 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
585 | SULTANOV Khamzat | 2172 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
586 | BIELECKI Filip | 2183 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
587 | WIECZOREK Aleksandra | 2177 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
588 | WÓJCIK Ireneusz | 2178 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
589 | ZACHUTA Klaudia | 2179 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
590 | ZAPOTOCZNY Mateusz | 2180 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
591 | BARAN Łukasz | 2181 | 2Ł | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
592 | CHLEBEK Łukasz | 2182 | 2Ł | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
593 | PACAN Michał | 2199 | Jura-Strong KB | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
594 | PEŁKA Daniel | 2200 | Jura-Strong KB | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
595 | MYDLARZ Dominik | 2201 | Kurczaczek Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
596 | MYDLARZ Ewa | 2202 | Kurczaczek Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
597 | PROROK Jarosław | 2203 | Kurczaczek Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
598 | BIESZCZANIN Bartosz | 2205 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
599 | POPIK Szymon | 2225 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
600 | BOGUCKI Łukasz | 2227 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
601 | KILAR Alicja | 2236 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
602 | KILAR Michał | 2237 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
603 | KLIMEK Szczepan | 2238 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
604 | KNUREK Konrad | 2239 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
605 | KOZDROŃ Mateusz | 2240 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
606 | KRACIK Magdalena | 2241 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
607 | KSEL Barbara | 2242 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
608 | KSEL Michał | 2243 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
609 | WILK Jarek | 2262 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
610 | WŁODARCZYK Bartosz | 2263 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
611 | WNUK Tomasz | 2264 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
612 | WOLANOWSKI Filip | 2265 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
613 | WOŹNIAK Damian | 2266 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
614 | BAJDAŁA Wojciech | 2267 | Aurora | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
615 | MĄCZKA Paulina | 2268 | Aurora | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
616 | MAZOWIECKI Stanisław | 2269 | Basiek i Stasiek | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
617 | ZAPOLSKI Krzysztof | 2287 | SmartHolders | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
618 | DZIEDZICKI Jacek | 2288 | Spoceni w lodówce | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
619 | GRZYBOWSKI Karol | 2289 | Spoceni w lodówce | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
620 | JASKÓLSKI Krzysztof | 2290 | Spoceni w lodówce | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
621 | JURKOWSKI Paweł | 2291 | Spoceni w lodówce | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
622 | Krzysztof | 2292 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
623 | BRYŁA Mariusz | 2293 | The Nexteer's | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
624 | KIEŁBASIŃSKA Katarzyna | 2316 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
625 | MICHALEWSKA Aneta | 2325 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
626 | MICHALEWSKA Aneta | 2326 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
627 | NESSMANN Ewa | 2327 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
628 | OLESIUK Krzysztof | 2328 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
629 | SKROBSKI Krzysztof | 2338 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
630 | SKROBSKI Paweł | 2339 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
631 | STAFIEJ Mateusz | 2340 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
632 | STUDZIŃSKI Maciej | 2341 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
633 | ROGAŁA Klaudia | 2352 | DZIKIE LOCHY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
634 | NOWORYTA Paweł | 2354 | ED-1 TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
635 | SZWED Dariusz | 2355 | ED-1 TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
636 | POCHKAI Andrii | 2365 | Omnes Gentes Lublin | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
637 | GÓRKA Szymon | 2366 | Sicarios | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
638 | KUZIKOWSKI Kamil | 2367 | Sicarios | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
639 | MATULAK Natalia | 2368 | Sicarios | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
640 | CZAPLA Mateusz | 2377 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
641 | CZARNY Mariusz | 2378 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
642 | CZERWONKA Michał | 2379 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
643 | DYMITRUK Agata | 2380 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
644 | KORZONEK-JAWORSKA Katarzyna | 2391 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
645 | KOSIOR Bartłomiej | 2392 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
646 | KOŹBIAŁ Katarzyna | 2393 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
647 | KOLASA Mateusz | 2390 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
648 | MARCINEK Anna | 2404 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
649 | MAZUREK Robert | 2405 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
650 | MOSKAL Rafał | 2406 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
651 | SOCHAŃSKI Albert | 2418 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
652 | ŚMIATEK Martyna | 2417 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
653 | WINNICKA Teresa | 2423 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
654 | WRONA Kamila | 2424 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
655 | ŻURAD Aniela | 2425 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
656 | GALCZAK Olga | 2426 | Andżeje na rurze | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
657 | SZULCZYŃSKA Marzena | 2436 | Garden | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
658 | KRÓL Joanna | 2437 | King | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
659 | LEŚNIAK Jakub | 2442 | MMD Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
660 | NOWAK Marcin | 2443 | MMD Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
661 | MAJDAK Aleksandra | 2448 | Team Pinta Crew | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
662 | MAJDAK Andrzej | 2449 | Team Pinta Crew | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
663 | WAWAK Dominik | 2450 | Team Pinta Crew | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
664 | KIELC Hanna | 2451 | WESOŁA Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
665 | CIESLAK Michal | 2460 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
666 | CIEŚLAK Radosław | 2461 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
667 | CISCON Łukasz | 2462 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
668 | DOŁŻYCKI Andrzej | 2463 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
669 | KOTLARSKI Piotr | 2474 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
670 | KRASZKIEWICZ Pawel | 2475 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
671 | KRUSZAK Dawid | 2476 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
672 | KOT Tomasz | 2473 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
673 | MROCZEK Sebastian | 2485 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
674 | MUŁA Arkadiusz | 2486 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
675 | MYDEL Mikołaj | 2487 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
676 | TUREK Dawid | 2499 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
677 | WIDEŁKO Marcin | 2501 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
678 | TATARSKI Dzmitry | 2516 | Makaron z truskawkami | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
679 | VIKTORYIA RAPETSKAYA Viktoryia.rapetskaya@Gmail.com | 2517 | Makaron z truskawkami | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
680 | YAKUBOUSKI Siarhei | 2518 | Makaron z truskawkami | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
681 | SEJ Łukasz | 2519 | Sejki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
682 | WYCZESANY Emilia | 2530 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
683 | CHROBAK Mateusz | 2531 | Team Chacha | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
684 | RYSZCZYK Adam | 2551 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
685 | TOMALA Arleta | 2552 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
686 | HERZYK Sebastian | 2554 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
687 | KRÓLEWICZ Krystian | 2561 | Maxi King Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
688 | LIS Marzena | 2566 | Kobiety z kLASSą | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
689 | SKRZYPEK Krzysztof | 2569 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
690 | HAJDYŁA Filip | 2572 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
691 | KUBICKI Mateusz | 2574 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
692 | GÓRSKA Agnieszka | 2575 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
693 | GRYGOWICZ Michał | 2576 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
694 | MOROŃSKI Sławomir | 2577 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
695 | REINFUSS Julia | 2581 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
696 | KOSAŁA Klaudia | 2587 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
697 | KOZŁOWSKA Anna | 2589 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
698 | JÓŹWIAK Agata | 2590 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
699 | NIZIANKIEWICZ Konrad | 2593 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
700 | ZIAJOR Seweryn | 2594 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
701 | PIĘTA Krzysiek | 2602 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
702 | ZAJĄC Magdalena | 2603 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
703 | SAJA Jacek | 2604 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
704 | CYMERMAN Magdalena | 2606 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
705 | TOKARZ Sebastian | 2607 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
706 | TRASKOWSKA Ewelina | 2614 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
707 | WALIGÓRA Julia | 1095 | Burbon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
708 | WALIGÓRA Wiktor | 1096 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
709 | WĄS Grzegorz | 1097 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
710 | BIEDA Agata | 1098 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
711 | CHUDOBA Agnieszka | 1099 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
712 | DĄBROWSKA Monika | 1100 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
713 | HOLEWA Grzegorz | 1101 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
714 | MIGACZ Konrad | 1158 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
715 | MOLENDA Maciej | 1159 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
716 | MOLENDA Monika | 1160 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
717 | IWANICKA Jolanta | 1151 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
718 | MICHALEC Agnieszka | 1156 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
719 | MICHALSKA Aleksandra | 1157 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
720 | PUCHALSKI Rafał | 1188 | CMF | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
721 | TUREK Michał | 1189 | CMF | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
722 | BINICKI Patryk | 1193 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
723 | CHOJNOWSKI Andrzej | 1194 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
724 | DUDA Jakub | 1195 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
725 | GOŁĄBEK Jan | 1196 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
726 | PUCHALSKA Marta | 1187 | CMF | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
727 | WINIARSKA Iza | 1271 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
728 | WSZOŁEK Daniel | 1272 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
729 | WSZOŁEK Klaudia | 1273 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
730 | WYSOCKI Mateusz | 1274 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
731 | PAROL Anna | 1275 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
732 | BĄK Julian | 1280 | ch@chory | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
733 | FOKS Sandra | 1281 | ch@chory | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
734 | GŁĄBEK Marcin | 1282 | ch@chory | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
735 | MIERNIKIEWICZ Kacper | 1287 | ch@chory | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
736 | HYRA Piotr | 1283 | ch@chory | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
737 | KONTNY Patrycja | 1284 | ch@chory | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
738 | PASTERNAK Krzysztof | 1288 | ch@chory | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
739 | KOTARSKA Anna | 1285 | ch@chory | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
740 | RATKA Karol | 1292 | Czarni jak w habicie ksiądz | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
740 | ZACHARA Jakub | 1293 | Czarni jak w habicie ksiądz | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
742 | LISOWSKI Michał | 1344 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
743 | MONICA Dawid | 1348 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
744 | MAGIERA Tomasz | 1345 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
745 | MARCINIAK Paweł | 1346 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
746 | METEL Piotr | 1347 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
747 | KOC Piotr | 1422 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
748 | KOC Tadeusz | 1423 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
749 | KOPKA Mikolaj | 1424 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
750 | KOWYNIA Radek | 1430 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
751 | KULAWIK Łukasz | 1434 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
752 | KUPSKI Damian | 1435 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
753 | ŁĄCZ Rafał | 1436 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
754 | LIPA Zbigniew | 1437 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
755 | MICHALAK Przemek | 1438 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
756 | KOZAK Tomasz | 1431 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
757 | KRZYKAWSKI Robert | 1432 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
758 | DĄBROWSKA Aleksandra | 2130 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
759 | DUBEL Magdalena | 2131 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
760 | DUDEK Janusz | 2132 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
761 | DUDEK Kamil | 2133 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
762 | DUDEK Michał | 2134 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
763 | CZACH Tobiasz | 2129 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
764 | CZAPIEWSKI Paweł | 1038 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
765 | MACHERZYŃSKI Krzysztof | 2152 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
766 | MACHURA Mateusz | 2153 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
767 | MIC Mateusz | 2154 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
768 | MŁYŃSKI Mariusz | 2155 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
769 | MOCHEL Michał | 2156 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
770 | MRÓZ Wojciech | 2526 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
771 | OLEKSAK Mateusz | 2157 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
772 | FRIEDLANDER Adam | 2140 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
773 | GĘCA Marcin | 2141 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
774 | GONET Patrycja | 2142 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
775 | GÓRSKI Piotr | 2143 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
776 | HEREDA Tomasz | 2144 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
777 | KARKUSIEWICZ Maciej | 2145 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
778 | KAWKA-HANNOUSH Karolina | 2146 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
779 | KOSTURKIEWICZ Sebastian | 2147 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
780 | PAJĄK Paulina | 2158 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
781 | LEPIONKA Mariusz | 2246 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
782 | MICHALSKA Nikola | 2247 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
783 | MOTŁOCH Hanna | 2248 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
784 | NIERADZIK Patryk | 2249 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
785 | NIEWIŃSKI Andrzej | 2250 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
786 | PARADYSZ Klaudia | 2251 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
787 | DUDA Nina | 2230 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
788 | FILAK Natalia | 2231 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
789 | GARCÍA VISO Carlos | 2232 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
790 | GUBAŁA Mateusz | 2234 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
791 | JASZCZYK Zuzanna | 2235 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
792 | KSEL Paweł | 2244 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
793 | KUŹNIK Paweł | 2245 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
794 | PARTYKA Krystian | 2252 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
795 | PROKSA Grzegorz | 2253 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
796 | PIEJKO Agata | 2329 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
797 | POPEK Sebastian | 2330 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
798 | KUCHARSKI Kamil | 2321 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
799 | ROGASIK Jakub | 2331 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
800 | LEŚNIAK Piotr | 2323 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
801 | MACHALICA Marcin | 2324 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
802 | RUDZKI Patryk | 2332 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
803 | SIEMION Artur | 2336 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
804 | SKOWROŃSKI Andrzej | 2337 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
805 | SZCZERBOWSKI Dariusz | 2342 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
806 | SZCZUDŁO Krystian | 2343 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
807 | SHTANIUK Oleksandr | 2335 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
808 | SZYMLAK Michał | 2344 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
809 | WACHOWSKA Mariola | 2345 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
810 | LEGUTKO Anna | 2399 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
811 | KOZIEŁ Kamil | 2394 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
812 | KRYSIUK Tomasz | 2395 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
813 | LEGUTKO Michał | 2400 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
814 | KRYVORUKA Andrii | 2396 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
815 | KUCIA Mateusz | 2397 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
816 | KULKA Karolina | 2398 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
817 | LEŚNIAKOWSKI Marcin | 2401 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
818 | KOLASIŃSKI Wojciech | 2472 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
819 | KUCIA Łukasz | 2477 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
820 | ŁABUCIN M. | 2478 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
821 | MELNYK Łukasz | 2483 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
822 | LIBICKI Michał | 2479 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
823 | MAŁKOWSKI Radek | 2480 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
824 | SAŁAPATEK Wojciech | 2495 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
825 | NIEĆ Oskar | 2489 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
826 | NOWAK Krzysztof | 2490 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
827 | PIETRZAK Piotr | 2491 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
828 | SIEŃKO Tomasz | 2496 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
829 | POCHOPIEŃ Stanisław | 2492 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
830 | RÓG Jakub | 2493 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
831 | ROSKIEWICZ Wojciech | 2494 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
832 | OLIWA Damian | 1102 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
833 | ŻUCHOWSKI Maciej | 1106 | Flying Runners | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
834 | ŁĄCZYK Daniel | 1197 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
835 | KOTARSKA Katarzyna | 1286 | ch@chory | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
836 | CYNAR Mateusz | 2601 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
837 | SZCZEPANIAK Sebastian | 1863 | Synerise | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
838 | KUBIT Konrad | 1815 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
839 | WIŚNIEWSKI Michał | 2503 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
840 | WOJTASIAK Krzysztof | 2504 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
841 | JANUS Adam | 765 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
842 | JOŃCZYK Maria | 766 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
843 | JOŃCZYK Paweł | 767 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
844 | KŁUŚ Patrycja | 768 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
845 | KMIECIK Marcin | 769 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
846 | KOWALEWSKI Remigiusz | 770 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
847 | KWADRANS Piotr | 773 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
848 | LEWANDOWSKI Tristan | 774 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
849 | LOCH Aleksandra | 775 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
850 | MITKA Paweł | 776 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
851 | MONACH Katarzyna | 777 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
852 | MONACH Marcin | 778 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
853 | STRYCHARCZYK Przemysłąw | 787 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
854 | TARNOWSKI Paweł | 788 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
855 | WĄTOR Bartłomiej | 791 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
856 | WAWSZCZYK Dominika | 792 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
857 | WIERZBA-KUREK Dominika | 793 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
858 | ZEMBRZOWSKI Michał | 794 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
859 | BIAŁECKI Konrad | 796 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
860 | SŁUPIK Przemysław | 987 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
861 | ŚWIĄTEK Katarzyna | 988 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
862 | JAGIELSKI Andrzej | 997 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
863 | KOBLUK Jakub | 998 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
864 | BUCZMA Szymon | 999 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
865 | KRZEWICA Michał | 1000 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
866 | CHROST Andrzej | 153 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
867 | JEWDOKIMOW Łukasz | 163 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
868 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 164 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
869 | KANCIRUK Paweł | 165 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
870 | KLYMENKO Ruslan | 166 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
871 | KOTALA Arkadiusz | 167 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
872 | KOZAKIEWICZ Rafał | 168 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
873 | KULIG Karol | 318 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
874 | MARZEC Paweł | 319 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
875 | MATUSIK Michał | 320 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
876 | MAZURKIEWICZ Rafał | 321 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
877 | MICHALSKA Adrianna | 322 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
878 | MIRKOWICZ Aleksandra | 323 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
879 | MITKOWSKI Piotr | 324 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
880 | NIKITYN Marian | 325 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
881 | KUBIESA Jakub | 12 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
882 | SABATOWSKI Krzysztof | 13 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
883 | HADRIAN Szymon | 9 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
884 | JASKÓLSKI Piotr | 10 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
885 | KARLIK Paweł | 11 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
886 | CIESLAK Ryszard | 14 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
887 | HANDZLIK Mateusz | 15 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
888 | LORANC Paweł | 16 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
889 | SZARY Adam | 17 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
890 | FRANCZYK Artur | 18 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
891 | HEŁMECKI Mateusz | 19 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
892 | KULAGA Peter | 20 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
893 | NOWIŃSKI Marcin | 21 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
894 | PLUCIŃSKI Jakub | 22 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
895 | JACHIMOWSKI Jarosław | 23 | Dzikie Żbiki | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
896 | CHŁĄD Aleksander | 24 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
897 | KNIAŹ Tomasz | 33 | Hell's heaven szczecin | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
898 | WITKOWSKI Mateusz | 34 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
899 | BOGACZ Marek | 35 | Highlanders | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
900 | JURA Marcin | 36 | Highlanders | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
901 | WÓJCIK Ryszard | 37 | Highlanders | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
902 | ZONTEK Andrzej | 38 | Highlanders | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
903 | GŁAZ Jacek | 42 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
904 | ŁYPIK Jakub | 43 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
905 | RYBAK Dawid | 44 | K.S. CROSS SPORT Wodzisław Śląski | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
906 | MOSUR Mirosław | 45 | KOCHAM SŁODKIE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
907 | HANUSIAK Leszek | 46 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
908 | KĘDZIORA Bogumił | 47 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
909 | ŁUCZAK Paweł | 48 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
910 | MAZGAJ Konrad | 49 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
911 | RADNY Michał | 50 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
912 | CHAIEB Sebastian | 51 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
913 | POLIT Bartłomiej | 60 | Ninja team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
914 | MIERZICKI Marcel | 61 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
915 | MISSALA Mateusz | 62 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
916 | MOROŃ Bartłomiej | 63 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
917 | POLUS Piotr Peter | 64 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
918 | KASPRZYK Sebastian | 66 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
919 | TOMAKA Tomasz | 67 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
920 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 68 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
921 | KRAWIECKI Mateusz | 69 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
922 | SAJDAK Mateusz | 70 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
923 | DERYŁO Mateusz | 71 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
924 | GIZAK Michał | 72 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
925 | GONSIOR Krzysztof | 73 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
926 | KRÓL Piotr | 74 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
927 | OŚLIZŁO Tomasz | 75 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
928 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 76 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
929 | MOSTOWSKI Radosław | 84 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
930 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 85 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
931 | JACIÓW Paweł | 86 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
932 | SEWERYNOWICZ Michał | 87 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
933 | KAMIŃSKI Mikołaj | 88 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
934 | STOPYRA Patryk | 89 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
935 | WIECZOREK Mateusz | 90 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
936 | BŁASIŃSKI Piotr | 91 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
937 | CHMIELORZ Józef | 92 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
938 | CHUSTECKI Michał | 93 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
939 | HOŁUB Jakub | 95 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
940 | KALINOWSKI Krystian | 96 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
941 | ORDA Marcin | 97 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
942 | PASTUSZKA Michał | 98 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
943 | RADOŃ Arkadiusz | 99 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
944 | SZLÓSARCZYK Krzysztof | 100 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
945 | KARBOWNICZEK Tomasz | 101 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
946 | KULON Grzegorz | 102 | BeFit24Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
947 | KORDIAK Rafał | 113 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
948 | SARAPATA Dawid | 114 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
949 | MAŁYSIAK Jarek | 115 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
950 | BOBYK Paweł | 117 | Dzikie Żbiki | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
951 | MISKA Daniel | 118 | Enjoy by sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
952 | SOBOCZYŃSKI Bartosz | 119 | FURIA Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
953 | WIELEBA Adam | 120 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
954 | WITEK Piotr | 121 | Hunters OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
955 | FETLIŃSKI Grzegorz | 122 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
956 | GRALEC Dariusz | 123 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
957 | NABAGŁO Marcin | 124 | KOCHAM SŁODKIE | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
958 | SURUS Artur | 125 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
959 | WŁODARCZYK Jan | 126 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
960 | GORZEŃ Krzysztof | 127 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
961 | DOMAN Łukasz | 135 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
962 | WOŁOSZYN Mariusz | 136 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
963 | ZBROSZCZYK Damian | 137 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
964 | MACHURA Marcin | 138 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
965 | ZUBKOWSKI Marcin | 139 | Team Spirit Nowa Sól | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
966 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 140 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
967 | GRZEŚKIEWICZ Marcin | 141 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
968 | RYNDAK Rafał | 142 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
969 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 143 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
970 | BRODA Mateusz | 144 | Wartkie Zbóje | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
971 | BIELICKI Wojciech | 145 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
972 | GIEMZA Michał | 146 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
973 | SIMON Adam | 147 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
974 | ZIMIŃSKI Paweł | 148 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
975 | CENA Ernest | 149 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
976 | CHMURAK Tomasz | 150 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
977 | CHMURAK Wojciech | 151 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
978 | CHROMIK Patryk | 152 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
979 | ŁUKASZEWSKI Maciej | 169 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
980 | MICHALCZYK Tomasz | 170 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
981 | MYŚLIWIEC Radosław | 171 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
982 | NOWAK Łukasz | 172 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
983 | PACZKOWSKI Tomasz | 173 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
984 | POTONIEC Adrian | 174 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
985 | PRZYBYLAK Krzysztof | 175 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
986 | RYDZ Marcin | 176 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
987 | SEREDA Jakub | 177 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
988 | STEFANIAK Dariusz | 178 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
989 | KWIATKOWSKA Daria | 188 | BRYGIERY OCR | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
990 | MARKOWICZ Ewelina | 189 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
991 | ROŻEK Sandra | 190 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
992 | DUŹNIAK Urszula | 191 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
993 | HANDZLIK Agnieszka | 192 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
994 | RYŁKO Agnieszka | 193 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
995 | STACHOWICZ Monika | 194 | DENISTEAM | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
996 | KONIECZNA Żaneta | 195 | Dragon Runners | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
997 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 196 | Enjoy by sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
998 | MOJAK Joanna | 197 | Ex Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
999 | KULIGOWSKA Małgorzata | 198 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1000 | MOKSIK Agnieszka | 199 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1001 | DUBIEL Monika | 200 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1002 | GŁAZ Magdalena | 201 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1003 | MICHALAK Anna | 202 | I NEVER TURN BACK | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1004 | KOŁODZIEJ Agata | 203 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1005 | SZARUGA Małgorzata | 211 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1006 | SZCZYGIELSKA Julia | 212 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1007 | LOWE Kinga | 213 | UNIT37 | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1008 | MATYJA Edyta | 214 | UNIT37 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1009 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 217 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1010 | BASZYŃSKA Waleria | 218 | WATAHA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1011 | KATOLO Magdalena | 219 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1012 | PŁOŃSKA Beata | 220 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1013 | LOBA Anna | 222 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1014 | PAŁKA Magdalena | 223 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1015 | SMOŁKOWICZ Paulina | 225 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1016 | SZOSTEK Patrycja | 226 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1017 | TOMAN Karolina | 227 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1018 | WENGLORZ Karolina | 228 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1019 | SŁABASZEWSKI Kamil | 262 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1020 | SZOSTEK Wojciech | 263 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1021 | GABARA Maciej | 264 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1022 | KURTA Damian | 265 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1023 | KURTA Dominik | 266 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1024 | ROHOZA Adam | 267 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1025 | SZYMAŃSKI Paweł | 268 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1026 | URYNOWICZ Piotrek | 269 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1027 | 1125 Nesill | 270 | Izba wytrzeźwień jest już pełna | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1028 | PACHOLEWICZ Malwina | 271 | Izba wytrzeźwień jest już pełna | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1029 | PACHOLEWICZ Patryk | 272 | Izba wytrzeźwień jest już pełna | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1030 | PROSOWIECKI Paweł | 273 | Izba wytrzeźwień jest już pełna | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1031 | RUTKOWSKI Rafał | 274 | Izba wytrzeźwień jest już pełna | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1032 | WŁODARCZYK Eliza | 275 | Izba wytrzeźwień jest już pełna | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1033 | GĄSIOR Tomasz | 278 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1034 | GŁAZ Jakub | 279 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1035 | LORENOWICZ Agnieszka | 288 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1036 | JANICKA Marta | 290 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1037 | BAJ Jakub | 291 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1038 | BANAŚ Krzysztof | 292 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1039 | BOCIĄGA Teresa | 293 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1040 | BRZESKI Szczepan | 294 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1041 | BURDAK Grzeegorz | 296 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1042 | DAWID Janusz | 297 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1043 | DAWID Żaneta | 298 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1044 | DUDZIAK Andrzej | 299 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1045 | DUROK Przemysław | 300 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1046 | DUŻMAŃSKA-MISIARCZYK Natalia | 301 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1047 | DUŻMAŃSKI Jarosław | 302 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1048 | GĄSKA Czarek | 303 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1049 | GAURA Sylwia | 304 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1050 | GOMULA Katarzyna | 305 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1051 | KOZAK Natalia | 315 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1052 | KUBATEK Kamil | 316 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1053 | KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina | 317 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1054 | OPACH Kamil | 326 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1055 | PŁAZA Artur | 328 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1056 | PODLACKI Marcin | 329 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1057 | STEFANIAK Marek | 339 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1058 | SULKIEWICZ Patrycja | 340 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1059 | SZCZUDŁO Andrzej | 342 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1060 | SZYDŁO Michał | 344 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1061 | WIECZOREK Joanna | 345 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1062 | WOLAŃSKI Michał | 346 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1063 | BOROWIEC Szymon | 347 | Barakowcy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1064 | KUMAŃSKI Karol | 348 | Barakowcy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1065 | LACH Aleksandra | 349 | Barakowcy | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1066 | CHOWANIEC Eugeniusz | 350 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1067 | CHRÓSZCZ Klaudia | 351 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1068 | GAWLIK Arkadiusz | 352 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1069 | KLUK Justyna | 353 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1070 | ŁOPUCH Robert | 354 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1071 | KIEŁBOWICZ Anna | 355 | Kiełbowicz | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1072 | KIEŁBOWICZ Piotr | 356 | Kiełbowicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1073 | BOROWIAK Piotr | 365 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1074 | KOSTECKA Małgorzata | 366 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1075 | LASOŃ Kamil | 367 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1076 | LASOŃ Katarzyna | 368 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1077 | CIOS Artur | 369 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1078 | FRĄC Kamil | 370 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1079 | KAMIŃSKI Maksymilian | 371 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1080 | KURZYŃSKI Paweł | 372 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1081 | MUCHA Olga | 373 | OSTRY KEBS | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1082 | PUŁA Milena | 376 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1083 | PACHOTA Paweł | 378 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1084 | CZARNIK Marek | 379 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1085 | SARAD Krzysztof | 380 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1086 | CZUBAK Zbigniew | 381 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1087 | JASIŃSKI Damian | 385 | TB Sestal Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1088 | DYLEWSKI Sławomir | 386 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1089 | GRUDZIŃSKI Tomek | 387 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1090 | KOCHAŃSKI Tomasz | 388 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1091 | STRÓŻYK Adam | 389 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1092 | MAZUR Maksymilian | 392 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1093 | KOCHANEK Jarosław | 393 | Zagubieni w akcji | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1094 | CHWISTEK Łukasz | 394 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1095 | KUTA Przemysław | 398 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1096 | LORENS Tomasz | 399 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1097 | MATUSZEWSKI Michał | 400 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1098 | PUTOWSKI Albert | 401 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1099 | BARAN Grzegorz | 403 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1100 | DOBRZYŃSKA Aleksandra | 404 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1101 | DROGOMIRECKI Mateusz | 405 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1102 | GADZIAŁA Sylwester | 406 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1103 | KAJ Jakub | 411 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1104 | KAZIECZKO Damian | 412 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1105 | KIŁAWIEC Rafał | 413 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1106 | KUŚNIERZ Tomasz | 414 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1107 | KUSNIERZ Wojciech | 415 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1108 | KUŹMA Marcin | 416 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1109 | MACHERA Rafał | 417 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1110 | MAGIERA Adam | 418 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1111 | MICHALEWSKI Andrzej | 419 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1112 | SMOROŃ Marcin | 424 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1113 | SMUŁA Magdalena | 425 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1113 | SMUŁA Przemysław | 426 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1115 | SYNOWIEC Tomasz | 427 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1116 | SZUDROWICZ Andrzej | 428 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1117 | SZYIŃSKA Ewelina | 429 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1118 | SZYIŃSKI Andrzej | 430 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1119 | WIATROS Kamil | 431 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1120 | WOŹNIAK Piotr | 432 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1121 | ZIELNIK-LIS Gabriela | 435 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1122 | GUSSMANN Aleksandra | 436 | Biegam od wczoraj | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1123 | KLOSKOWSKI Adrian | 437 | Biegam od wczoraj | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1124 | POTURALSKI Jakub | 438 | Biegam od wczoraj | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1125 | RYBACKA Julia | 440 | Biegam od wczoraj | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1126 | PIĘKOSZ Łukasz | 441 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1127 | WÓJCIK Weronika | 450 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1128 | GRYSKO Jacek | 451 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1129 | KRAVCHENKO Oleksandr | 452 | SYNKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1130 | TAMOZHNII Davyd | 453 | SYNKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1131 | SZEWCZYK Krzysztof | 454 | Szewczyki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1132 | SZEWCZYK Michał | 455 | Szewczyki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1133 | WIETECHA Rafał | 456 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1134 | HARAF Piotr | 457 | Zagacie Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1135 | SUŁEK Aneta | 458 | Zagacie Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1136 | SUŁEK Hubert | 459 | Zagacie Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1137 | SUŁEK Marek | 460 | Zagacie Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1138 | ABRAMCZYL Michał | 461 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1139 | ADAMCZYK Sebastian | 462 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1140 | BARNAŚ Paweł | 463 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1141 | BIELAK Kaja | 464 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1142 | BORCHOWIEC Żaneta | 465 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1143 | BRESSLER Kamil | 466 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1144 | BURAS Krystian | 467 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1145 | CHUDY Damian | 468 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1146 | HOSTMAN Filip | 478 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1147 | INACIO Joao | 479 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1148 | JACHIMKOWSKI Arek | 480 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1149 | JANKOWSKA Agata | 482 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1150 | KALBRON Aleksander | 483 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1151 | KĘDRA Natalia | 484 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1152 | KĘDZIERSKI Mariusz | 485 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1153 | KOTARA Dawid | 486 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1154 | KRÓLIKOWSKI Piotr | 487 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1155 | KUKULSKI Ryszard | 488 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1156 | KUZIOROWICZ Grzegorz | 490 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1157 | KWIATKOWSKI Jacek | 492 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1158 | LIS Zuzanna | 494 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1159 | RADAWIEC-GAZDA Justyna | 503 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1160 | REBELKA Joanna | 504 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1161 | RENNER Dariusz | 506 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1162 | RYBUS Piotr | 507 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1163 | RZEPNICKA Oliwia | 508 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1164 | RZEPNICKI Dominik | 509 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1165 | SEMENOV Igor | 510 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1166 | SERAFIN Krzysztof | 511 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1167 | SIKORA Mateusz | 512 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1168 | ŚLĘZAK Agnieszka | 513 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1169 | SOCIŃSKI Marcin | 514 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1170 | STACHOWICZ Emilia | 516 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1171 | ŚWIĄTEK Krzysztof | 517 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1172 | SZCZYGIEŁ Kamil | 518 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1173 | SZYMUŚ Maciej | 519 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1174 | HERMET Marcin | 520 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1175 | DONHEFNER Mateusz | 529 | 3BS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1176 | MARKOWSKI Artur | 530 | 3BS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1177 | NOWAK Bartłomiej | 531 | 3BS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1178 | NOWAK Mateusz | 532 | 3BS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1179 | PĘDZIK-NOWAK Izabela | 533 | 3BS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1180 | SIWIEC Tomasz | 534 | 3BS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1181 | MATSEYKO Anna | 535 | A&D | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1182 | MATSEYKO Dmytro | 536 | A&D | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1183 | MULLER Rafał | 537 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1184 | ADAMOWICZ Artur | 538 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1185 | ADAMOWICZ Maciej | 539 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1186 | KOSTKA Karina | 540 | Błotne świry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1187 | KUPIEC Marcin | 541 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1188 | MIODUNKA Katarzyna | 542 | Celebryci-Mielec | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1189 | MADEJ Jakub | 543 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1190 | BINKOWSKA Anita | 545 | Kobiety z kLASSą | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1191 | LASS Ewelina | 546 | Kobiety z kLASSą | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1192 | MACIĄG Daniel | 555 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1193 | MAZUREK Bartosz | 556 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1194 | NUREK Kamil | 557 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1195 | PIWOWARCZYK Kacper | 558 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1196 | ROGOZIK Jakub | 559 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1197 | SAWICKA Olga | 560 | LeDZIKI | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1198 | SKORCZYŃSKI Miłosz | 561 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1199 | WIŚNIOWSKI Miłosz | 562 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1200 | WOJDYŁA Tomasz | 563 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1201 | WRÓBEL Patryk | 564 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1202 | ZACHARSKI Patryk | 565 | LeDZIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1203 | TOŁOCZKA Mateusz | 566 | Race Machines Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1204 | WACHOWIAK Natalia | 567 | Race Machines Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1205 | FIDZIŃSKI Marcin | 569 | Słodkie Truskawki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1206 | PASZKOWSKI Karol | 570 | Słodkie Truskawki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1207 | ŚWIĄTKOWSKA Marta | 571 | Słodkie Truskawki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1208 | RODEHAU Klaudia | 572 | Sportowa Banda | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1209 | CIEŚLA Marta | 581 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1210 | CYRYS Anna | 582 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1211 | CYRYS Mateusz | 583 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1212 | DRABIK - SŁOMKA Małgorzata | 584 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1213 | FILA Rafał | 585 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1214 | GRUCA Adrian | 586 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1215 | KARPAŁA Piotr | 587 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1216 | KOCŁAJDA Katarzyna | 588 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1217 | KOŁODZIEJ Grzegorz | 589 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1218 | KONDRO Filip | 590 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1219 | KONEWECKI Przemek | 591 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1220 | KORDAS Noemi | 592 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1221 | KUKULSKI Adam | 593 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1222 | KWAŚNY Iwona | 594 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1223 | LEYK Andrzej | 595 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1224 | M Mirosław | 596 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1225 | MACIEJASZEK Jakub | 598 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1226 | POSTAWA Kamil | 607 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1227 | POZDENKOV Andrey | 608 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1228 | SITARZ Bartosz | 609 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1229 | SITARZ Julia | 610 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1230 | SKOCZ Łukasz | 611 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1231 | SKOCZ Tomasz | 612 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1232 | STAWOWA Karolina | 613 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1233 | TOMCZYK Elwira | 615 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1234 | WARZECHA Marta | 616 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1235 | WRONA Anna | 617 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1236 | BLACHLIŃSKI Grzegorz | 618 | Black Label | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1237 | FILIPIEC Michał | 619 | Black Label | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1238 | FLIS Dorota | 620 | Black Label | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1239 | GUT Magdalena | 621 | Black Label | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1240 | IWACZ Grzegorz | 622 | Black Label | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1241 | KORNECKI Mateusz | 623 | Black Label | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1242 | LYSY Paweł | 624 | Black Label | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1243 | CZUBER Emilia | 632 | Dziwne, u mnie działa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1244 | DYRKA Wojciech | 633 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1245 | KUBIK Jarosław | 635 | Dziwne, u mnie działa | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1246 | MUTWIL Jarosław | 636 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1247 | OKOŃ Daniel | 637 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1248 | WYŻGOLIK Robert | 638 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1249 | KOWAL Mirosław | 639 | Głupie Chuje | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1250 | TROJNIAR Maciek | 640 | Głupie Chuje | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1251 | BAJOR Maciej | 641 | Go Aptiv! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1252 | MANKIEWICZ Aleksandra | 642 | Go Aptiv! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1253 | TROJANOWSKI Michał | 643 | Go Aptiv! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1254 | ŁASKOWSKI Piotr | 644 | HELL`S ANGELS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1255 | ROCH Szymon | 645 | HELL`S ANGELS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1256 | KRZYSZKOWSKI Tomasz | 646 | Hell's Angels | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1257 | BUKSA Maciej | 647 | Jakoś damy radę | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1258 | ŁAGOWSKI Michał | 649 | Jakoś damy radę | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1259 | SYKTUS-OLAJOSSY Natalia | 650 | Jakoś damy radę | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1260 | ROMANICZ Janusz | 659 | pekabex | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1261 | ROMANICZ Sebastian | 660 | pekabex | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1262 | SZAROWICZ Dariusz | 661 | Pioniergas | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1263 | WŁUDYGA Łukasz | 662 | Pioniergas | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1264 | SZYMAŃSKI Szymon | 664 | SzymiSzumi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1265 | OGIEGLO Jarek | 665 | U mnie działa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1266 | MAREK Wojciech | 666 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1267 | POTOCZEK Piotr | 667 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1268 | BLAUT Mikołaj | 668 | Zawsze i wszędzie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1269 | BLAUT Szymon | 669 | Zawsze i wszędzie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1270 | BRUDNY Dawid | 670 | Zawsze i wszędzie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1271 | PIERZCHAŁA Szymon | 671 | Zawsze i wszędzie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1272 | WOLNY Kinga | 672 | Zawsze i wszędzie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1273 | BENSCH Michal | 674 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1274 | BIGAS Maciej | 675 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1275 | KACZMARCZYK Michał | 684 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1276 | KĄDZIELA Łukasz | 685 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1277 | KLUZA Marcin | 686 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1278 | KOLASA Tomasz | 687 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1279 | KOWALSKI Tomasz | 688 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1280 | LANNOY Igor | 689 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1281 | LEBIODA Mariusz | 690 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1282 | MALARCZYK Marta | 691 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1283 | MALICKA Małgorzata | 692 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1284 | MALICKI Sebastian | 693 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1285 | NOSIADEK Mariusz | 694 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1286 | PĘKOSZ Mateusz | 695 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1287 | PIAŚCIAK Adam | 696 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1288 | SEBESTJAŃSKI Rafał | 698 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1289 | SKOWRONEK Ewa | 699 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1290 | SŁOTA Krzysztof | 700 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1291 | SOBCZAK Lidia | 701 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1292 | ŁOZOWSKA Małgorzata | 710 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1293 | GĘBSKA-PAWŁOWSKA Ewelina | 713 | CZUBY | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1294 | KALETA Jerzy | 716 | CZUBY | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1295 | MACIAK Monika | 718 | CZUBY | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1296 | MALISZEWSKA Aleksandra | 719 | CZUBY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1297 | MALISZEWSKI Hubert | 720 | CZUBY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1298 | MARKIEWICZ Rafał | 721 | CZUBY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1299 | MIKOŁAJCZYK Tomasz | 722 | CZUBY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1300 | RĄBKOWSKA Katarzyna | 723 | CZUBY | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1301 | STĘPNIEWSKA Katarzyna | 724 | CZUBY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1302 | SZURGOT Katarzyna | 725 | CZUBY | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1303 | CETERA Malgorzata | 727 | GLADIATORS | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1304 | GANCARCZYK Piotr | 735 | Kolorowe Krewetki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1305 | MALINOWSKI Piotr | 736 | Kolorowe Krewetki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1306 | WIĘCKOWSKI Dawid | 737 | Kolorowe Krewetki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1307 | CEBULAK Maja | 738 | MKM Otmęt | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1308 | NAWROCKI Marek | 739 | MKM Otmęt | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1309 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 740 | MKM Otmęt | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1310 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 741 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1311 | MOTYKA Krzysztof | 742 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1312 | PIWKOWSKA-SZYJKA Dorota | 743 | PIWKO TEAM | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1313 | PIWKOWSKI Jarek | 744 | PIWKO TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1314 | PIWKOWSKI Mateusz | 745 | PIWKO TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1315 | CZARNECKI Hubert | 746 | Ratujmy Zalew - Kryspinów | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1316 | CZARNECKI Maciej | 747 | Ratujmy Zalew - Kryspinów | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1317 | SIEKANIEC Dorota | 748 | Szfagier Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1318 | SIERANT Przemysław | 749 | Szfagier Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1319 | JANAS Dawid | 750 | tego nie pomalujesz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1320 | RUMIŃSKI Mariusz | 751 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1321 | ZIÓŁKOWSKI Jakub | 752 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1322 | JARZĄBEK Kacper | 753 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1323 | FOLWARSKA Kinga | 762 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1324 | GASEK Paweł | 763 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1325 | GÓRALCZYK Łukasz | 764 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1326 | OKRĘGLAK Maciej | 798 | CHOCHLIKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1327 | SZCZUREK Agnieszka | 799 | CHOCHLIKI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1328 | IAKOVLEV Vasilii | 800 | Ciasteczko | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1329 | ZEMLIAKOV Oleksii | 801 | Ciasteczko | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1330 | GROŃSKI Damian | 802 | DG | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1331 | GROŃSKI Dawid | 803 | DG | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1332 | SKÓRSKI Mariusz | 812 | Mudness | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1333 | ZAWADZAK Michał | 813 | Panterki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1334 | CIELUCH Tomasz | 815 | Pusheen Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1335 | CIELUCH Urszula | 816 | Pusheen Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1336 | JOB Magdalena | 817 | Pusheen Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1337 | KUCHNO Tadeusz | 818 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1338 | PAŃCZYK Sebastian | 820 | Rycerze Nocy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1339 | UHRYŃSKI Andrzej | 821 | Rycerze Nocy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1340 | CHRÓSZCZ Norbert | 822 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1341 | ANDREASIK Łukasz | 824 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1342 | BOLKO Ewelina | 825 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1343 | BOLKO Zbigniew | 826 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1344 | BRĄCZYK Ewa | 827 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1345 | BUDEK Weronika | 295 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1346 | BUDNY Filip | 828 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1347 | CIEŚLA Mateusz | 830 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1348 | FILAS Rafał | 473 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1349 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 837 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1350 | HAJTO Michał | 838 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1351 | HWASTEK Waldemar | 839 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1352 | ISKIERKA Anna | 840 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1353 | ISKIERKA Bartosz | 841 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1354 | JADESZKO Rafał | 842 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1355 | JAKÓBIK Piotr | 843 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1356 | JĘDRAS Sylwia | 845 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1357 | KAWALEC Sebastian | 847 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1358 | KOIS Mateusz | 848 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1359 | KOPEĆ Maciej | 849 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1360 | NERS Wiktor | 859 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1361 | NOWAK Sebastian | 861 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1362 | PADULA Łukasz | 862 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1363 | PAJDZIK Aneta | 863 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1364 | PALONEK Arkadiusz | 864 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1365 | PALONEK Łukasz | 865 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1366 | PAPAJ Radosław | 866 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1367 | RICHIARDI Danuta | 868 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1368 | SKIBA Dawid | 869 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1369 | STANEK Wojciech | 870 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1370 | ŚWIERK Krystian | 873 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1371 | ŚWIST Damian | 874 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1372 | ZALEWSKA Dominika | 885 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1373 | ZARADNY Łukasz | 886 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1374 | ZDECHLIKIEWICZ Krzysztof | 887 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1375 | ZELIN Dariusz | 888 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1376 | ZELIN Karolina | 889 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1377 | ŻUCHOWICZ Patryk | 890 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1378 | ARCISZEWSKA Magda | 891 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1379 | HOŁDA Dominik | 892 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1380 | CZECHOWSKA Dorota | 893 | Cracow Warriors | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1381 | GORCZYCA Grzegorz | 895 | FM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1382 | CZAK Karina | 896 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1383 | JASKOT Joanna | 897 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1384 | BRZESKA Ewa | 898 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1385 | JÓZEFOWSKA Maksymiliana | 899 | Maxi King Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1386 | JÓZEFOWSKI Jarosław | 900 | Maxi King Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1387 | DAWIEC Adrian | 901 | Mszaniacy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1388 | FLIG Arkadiusz | 902 | Mszaniacy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1389 | POLAŃSKI Mikołaj | 908 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1390 | RYBSKA Julia | 909 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1391 | SIEPRAWSKA Aleksandra | 910 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1392 | WĄTROBA Marcin | 911 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1393 | WOCH Dominika | 912 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1394 | ŻYCZKOWSKA Małgorzata | 913 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1395 | ŻEBROWSKI Daniel | 914 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1396 | BOHUN Agnieszka | 916 | Runmagedowicze | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1397 | MATOGA Kamila | 918 | Runmagedowicze | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1398 | MOTYLSKI Dariusz | 919 | Runmagedowicze | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1399 | MROWIEC Filip | 920 | Runmagedowicze | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1400 | TOKARZ Tomasz | 927 | Running on Jaggerbomb | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1401 | CIENKOSZ Tadek | 928 | Tadek team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1402 | HODUREK Rafal | 929 | Tadek team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1403 | BYSIEK Łukasz | 930 | TE CONNECTIVITY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1404 | FRACZEK Sebastian | 931 | TE CONNECTIVITY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1405 | HEBDA Magdalena | 932 | TE CONNECTIVITY | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1406 | KILARSKA Barbara | 933 | TE CONNECTIVITY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1407 | KOMOROWSKI Andrzej | 934 | TE CONNECTIVITY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1408 | KORNAŚ Krzysztof | 935 | TE CONNECTIVITY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1409 | LARIANE Bourhane | 936 | TE CONNECTIVITY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1410 | OSTAFIN Mariola | 937 | TE CONNECTIVITY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1411 | PIERZCHAŁA Kamila | 938 | TE CONNECTIVITY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1412 | ZYCH Piotr | 939 | TE CONNECTIVITY | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1413 | GULIK Agnieszka | 940 | Tonący Okręt | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1414 | KRAWCZYK Mateusz | 941 | Tonący Okręt | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1415 | PABIAN Weronika | 942 | Tonący Okręt | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1416 | DEUPKA Damian | 943 | TYPY OD BALETU | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1417 | Janno | 950 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1418 | ARCISZEWSKA Agnieszka | 951 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1419 | BOGUSZ Agata | 952 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1420 | CHODZIAKIEWICZ Tomasz | 953 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1421 | CYPCAR Grzegorz | 954 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1422 | CZERNIEJEWSKI Damian | 955 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1423 | CZERNIEJEWSKI Daniel | 956 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1424 | DZIADUŁA Dariusz | 958 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1425 | DZIUBAK Ewelina | 959 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1426 | GRABOWSKA Edyta | 960 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1427 | HOLC Piotr | 961 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1428 | HUDY Dawid | 962 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1429 | KORZENIOWSKA Eliza | 971 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1430 | KOZŁOWSKA Joanna | 972 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1431 | KOZŁOWSKI Bartosz | 973 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1432 | KRUPA Wojciech | 974 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1433 | KUNAS Michał | 975 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1434 | ŁOBODA Krzysztof | 976 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1435 | MACHNIK Anna | 977 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1436 | MARDZYŃSKI Igor | 978 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1437 | MASZUDZIŃSKA Magdalena | 979 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1438 | MEUNIER Angelika | 980 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1439 | MIŚ Paweł | 981 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1440 | OSTRÓWKA Natalia | 983 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1441 | PARTYKA Przemysław | 984 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1442 | MYSZY Mateusz | 1001 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1443 | OLSZYŃSKI Sławomir | 1002 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1444 | SŁOWIKOWSKI Rafał | 1003 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1445 | STAPOWICZ Bartłomiej | 1004 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1446 | FIK Magdalena | 1005 | Dzikie Żbiki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1447 | GIBAS Agnieszka | 1006 | Highlanders | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1448 | ZONTEK Patrycja | 1007 | Highlanders | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1449 | MATYSIK Bartłomiej | 1008 | Mordeczki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1450 | MUSZYŃSKI Dawid | 1009 | Mordeczki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1451 | TŁUSTOWSKI Krystian | 1010 | Mordeczki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1452 | OLSZEWSKA-ZAJĄC Dorota | 1012 | Oops Run | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1453 | PULNIK Andżelika | 1013 | Oops Run | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1454 | SŁOWIK Julia | 1014 | Oops Run | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1455 | STRZEBOŃSKI Łukasz | 1023 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1456 | SZCZEPANEK Jakub | 1024 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1457 | KRZACZEK Jacek | 1026 | Trzy dupy zza Krzaka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1458 | LISIŃSKA Aleksandra | 1027 | Trzy dupy zza Krzaka | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1459 | JEBELEANU Marius | 1029 | Zero% | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1460 | KIEŁBOWICZ Dominick | 1030 | Zero% | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1461 | LITHANDER Jesper | 1031 | Zero% | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1462 | BARCIK Kamil | 1032 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1463 | BĘTKOWSKI Jan | 1034 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1464 | CHWASTEK Agnieszka | 1035 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1465 | CIAK Radosław | 1036 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1466 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 1037 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1467 | DYRCZ Dominik | 1039 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1468 | GACZOREK Krystian | 1040 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1469 | GÓRSKI Michał | 1044 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1470 | JANIEC Wiktor | 1047 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1471 | JELEŃSKA Iwona | 1049 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1472 | JEZIONEK Daniel | 1050 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1473 | KAŁMUK Bartek | 2558 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1474 | KARCZ Julia | 1052 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1475 | KLOCEK Jakub | 1053 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1476 | KWAPISZ Izabela | 2556 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1477 | MAREK Kamil | 1058 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1478 | MIKULSKI Mateusz | 1059 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1479 | NOWACKA Karolina | 1060 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1480 | OCZKO Katarzyna | 1061 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1481 | OCZKO Mateusz | 1062 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1482 | OTRĘBSKA Ania | 1063 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1483 | PĄCZEK Agnieszka | 1064 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1484 | PĄCZEK Marcin | 1065 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1485 | PAWELAK Emilia | 1066 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1486 | PRZYBYŁA Marcin | 1070 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1487 | PRZYBYSZ Konrad | 1071 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1488 | PRZYBYTEK Sławomir | 1072 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1489 | RYGUS Daniel | 1073 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1490 | SERÓWKA Jakub | 1074 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1491 | SHNAIDER Volodynyr | 1076 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1492 | SMOLIŃSKA Magdalena | 1077 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1493 | WĄTOR Piotr | 1082 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1494 | WIŚNIEWSKA Karolina | 1083 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1495 | WITEK Andrzej | 1084 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1496 | WOŹNIAK Miłosz | 1085 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1497 | ZASADA Łukasz | 1086 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1498 | ZIEMBA Katarzyna | 1087 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1499 | ZŁOTEK Justyna | 1088 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1500 | DUDEK Janusz | 1089 | ANSWEAR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1501 | CUL Karol | 1090 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1502 | TATKO Sebastian | 1094 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1503 | STYRYLSKA Małgorzata | 1110 | MEDICINE everyday therapy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1504 | GÓRECKA Katarzyna | 1111 | mordanHAPPY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1505 | KRUPOWICZ Jagoda | 1112 | mordanHAPPY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1506 | MEŁECH Maciej | 1113 | mordanHAPPY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1507 | SOBOL Dominik | 1114 | mordanHAPPY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1508 | SULKA-LEJA Barbara | 1119 | no nie wiem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1509 | KORZENIOWSKI Mateusz | 1120 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1510 | BUCH Krzysiek | 1121 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1511 | KMITA Daniel | 1122 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1512 | OPALIŃSKI Grzegorz | 1123 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1513 | PLATA Sebastian | 1124 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1514 | RYBA Marcin | 1125 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1515 | RYBA Mariusz | 1126 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1516 | PASTOR Jakub | 1130 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1517 | PASTOR Paweł | 1131 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1518 | ZATOR Piotr | 1132 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1519 | CZERNIKOWSKI Daniel | 1133 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1520 | MATRACKA Magdalena | 1134 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1521 | SIWIEC Jakub | 1135 | Shithawks | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1522 | KLIMEK Grażyna | 1136 | Śląskie Misie | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1523 | KLIMEK Paulina | 1137 | Śląskie Misie | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1524 | KUCZBORSKI Jacek | 1138 | Śląskie Misie | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1525 | BIK Jadwiga | 1143 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1526 | BURDZY Hubert | 1144 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1527 | CZECHOWICZ Adrian | 1145 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1528 | FILIP Jakub | 1146 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1529 | GAJOS Katarzyna | 1147 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1530 | GALL Kacper | 1148 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1531 | GEMBAROWSKA Dorota | 1149 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1532 | GIL Mateusz | 1150 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1533 | PILARCZYK Anna | 1163 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1534 | RUDNICKA Anna | 1167 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1535 | SKIERSKI Krystian | 1168 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1536 | SKOCZEK Aleksander | 1169 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1537 | SNOCH Krzysztof | 1171 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1538 | STEC Julia | 1173 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1539 | STRYCZEK Maciek | 1174 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1540 | SZOPIŃSKI Sławomir | 1175 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1541 | TARGOSZ Laura | 1176 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1542 | FORNAL Oliwia | 1181 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1543 | FORNAL Weronika | 1182 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1544 | JANTA Małgorzata | 1183 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1545 | PŁATEK Karol | 1184 | Aniołki Walki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1546 | WALKIEWICZ Agnieszka | 1185 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1547 | ROGALA Radek | 1198 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1548 | JAROSZEWICZ Dawid | 1199 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1549 | NAL Tomasz | 1200 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1550 | POMPA Mateusz | 1201 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1551 | IRLIK Joanna | 1205 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1552 | IWAN Radosław | 1206 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1553 | JAWORSKA Gabriela | 1207 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1554 | JAWORSKA Lilianna | 1208 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1555 | KOMENDA Mateusz | 1209 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1556 | ROJEK Michał | 1210 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1557 | SKAWIŃSKI Paweł | 1211 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1558 | STOPKA Paulina | 1212 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1559 | SZYDŁOWSKI Krzysztof | 1213 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1560 | ABRAMCZUK Mateusz | 1218 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1561 | BIŃCZYCKI Tomasz | 1219 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1562 | CHROMÝ David | 1223 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1563 | CIOŚ Norbert | 1224 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1564 | DIDYCZ Edyta | 1225 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1565 | DOBRZAŃSKA Marta | 1226 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1566 | GRONEK Agnieszka | 1231 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1567 | HABIERSKA Patrycja | 1232 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1568 | HEROD Piotr | 1233 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1569 | JAKUBAS Dawid | 1234 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1570 | JÓŹWIAKOWSKA Weronika | 1235 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1571 | KAJEWSKI Milosz | 1236 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1572 | KAŹMIERSKI Krzysztof | 1237 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1573 | KŁOSIŃSKI Tomasz | 1238 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1574 | KURASZ Kacper | 1243 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1575 | ŁĄTKA Angelika | 1246 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1576 | ŁĄTKA Wioleta | 1247 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1577 | LIS Katarzyna | 1248 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1578 | MADEJ Anna | 1249 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1579 | MAKOWSKI Mariusz | 1250 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1580 | NOWAK Sebastian | 1256 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1581 | ORZECHOWSKI Konrad | 1257 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1582 | PRĘGOWSKI Grzegorz | 1258 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1583 | PROCZ Bartłomiej | 1259 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1584 | RADCZUK Tomasz | 1260 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1585 | RUTYNA Dawid | 1261 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1586 | TALAGA Maciej | 1267 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1587 | VEČEŘA Jan | 1268 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1588 | WIĘCASZEK Piotr | 1270 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1589 | IREK Natalia | 1294 | Deaf ZG | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1590 | SZOT Aleksandra | 1295 | Deaf ZG | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1591 | WASIELEWSKI Grzegorz | 1296 | Deaf ZG | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1592 | ZASOWSKI Ireneusz | 1297 | Deaf ZG | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1593 | LUBERT Grzegorz | 1298 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1594 | KUCHARSKA Monika | 1299 | KUCHARSKI TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1595 | BABENKA Anton | 1300 | Makaron z truskawkami | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1596 | KAMIŃSKA -ZAWISZA Ewelina | 1304 | MFG Jasło | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1597 | KIJOWSKA Joanna | 1305 | MFG Jasło | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1598 | MOSOŃ Krystian | 1306 | MFG Jasło | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1599 | STAŃCZAK Józef | 1307 | MFG Jasło | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1600 | SZOT Arkadiusz | 1308 | MFG Jasło | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1601 | WARCHOŁ Dariusz | 1309 | MFG Jasło | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1602 | WACH Robert | 1310 | Przegrywowie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1603 | JASIŃSKA-GODZISZ Emilia | 1311 | RKŚ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1604 | POPIK Adam | 1312 | RKŚ | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1605 | FORYŚ Maciej | 1317 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1606 | SZAREK Kinga | 1318 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1607 | MAZUR Adriana | 1319 | W&A | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1608 | GÓRSKA Natalia | 1320 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1609 | ABRAMCZYK Magdalena | 1321 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1610 | BIERNAT Piotr | 1323 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1611 | BROŚ Bartosz | 1325 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1612 | GRYSIEWICZ Oliwia | 1330 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1613 | GUTT Józef | 1331 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1614 | JELEŃ Anna | 1332 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1615 | KAMIŃSKI Bartosz | 1333 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1616 | KĘSKA Tomasz | 1334 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1617 | KOPYTKO Łukasz | 1336 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1618 | KORDECZKA Wojtek | 1337 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1619 | NIEDZIAŁEK Maria | 1349 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1620 | NIEDZIAŁEK Paweł | 1350 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1621 | OSTROWSKI Paweł | 1355 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1622 | OSUCH Nadia | 1356 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1623 | PALUS Anna | 1357 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1624 | PASNIEWSKI Jakub | 1358 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1625 | PYTEL Karol | 1360 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1626 | SACHAJKO Sławek | 1361 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1627 | SERAFIN Dariusz | 1362 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1628 | SIEPAK Damian | 1363 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1629 | SUTKOWSKI Kamil | 1368 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1630 | SZELIGA Kacper | 1369 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1631 | SZYMONEK Joanna | 1370 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1632 | WIEWIÓRA Katarzyna | 1371 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1633 | WYCIŚLIK Szymon | 1372 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1634 | JAŹWIECKI Dżordan | 1374 | #Wojownicy Wódy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1635 | PELCZAR Konrad | 1376 | #Wojownicy Wódy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1636 | PACEK Cezary | 1380 | AmWerAn Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1637 | JARMUŁOWICZ Joanna | 1381 | BAKŁAŻANY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1638 | KOBIAŁKA Anita | 1382 | BAKŁAŻANY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1639 | KRZEMIEŃ Aleksandra | 1383 | BAKŁAŻANY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1640 | LECH Martyna | 1385 | BAKŁAŻANY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1641 | PAWLUSIAK Karolina | 1386 | BAKŁAŻANY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1642 | KMERA Rafał | 1387 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1643 | DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara | 1388 | Mazury_biegaja | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1644 | PŁAZA Piotr | 2542 | MEDICINE everyday therapy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1645 | KRAJ Katarzyna | 1393 | taczki 6 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1646 | BARBASZA Jakub | 1397 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1647 | Justyna | 1398 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1648 | ADAMCZYK Dominik | 1399 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1649 | BANASZKIEWICZ Jarek | 1400 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1650 | BIENIEK Mariusz | 1401 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1651 | FĄK Gabriel | 1406 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1652 | FORTUNA Mariusz | 1407 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1653 | FRAŚ Mieszko | 1408 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1654 | GAJEK Dominik | 1409 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1655 | GARNEK Bartosz | 1410 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1656 | GNIETECKI Przemysław | 1411 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1657 | GOIK Jakub | 1412 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1658 | GOIK Karolina | 1413 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1659 | KAWULOK Łukasz | 1418 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1660 | KLOC Michał | 1419 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1661 | KOC Franciszek | 1420 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1662 | KOC Monika | 1421 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1663 | PIERÓG Wojciech | 1448 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1664 | POLAK Michał | 1449 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1665 | PRZYBYLSKI Maciej | 1450 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1666 | PSZENICZNY Sabina | 1451 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1667 | RYZIO Michał | 1452 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1668 | SMAGACZ Marcin | 1453 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1669 | STEFAŃSKA Aleksandra | 1454 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1670 | SZCZYGIEŁ Rafał | 1455 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1671 | SZLACHTA Krystian | 1456 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1672 | SZPAK Jakub | 1457 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1673 | TESSMER Mikołaj | 1458 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1674 | TRZOP Mariusz | 1459 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1675 | TWARÓG Józef | 1460 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1676 | WERYK Małgorzata | 1461 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1677 | WILCZYŃSKA Karolina | 1462 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1678 | WILCZYŃSKI Michał | 1463 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1679 | JELEŃ Paulina | 1473 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1680 | SANOWSKI Piotr | 1474 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1681 | SUDOŁ Katarzyna | 1475 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1682 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 1476 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1683 | WOJTASIEWICZ Beata | 1477 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1684 | WOJTASIEWICZ Jakub | 1478 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1685 | WOSZCZYNA Dominik | 1479 | DM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1686 | BUŚ Kasia | 1480 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1687 | FURMAŃCZUK Mateusz | 1481 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1688 | KIJANKA Grzegorz | 1482 | Kuzyni | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1689 | MACHURA Piotr | 1483 | Kuzyni | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1690 | OBŁĄK Agnieszka | 1487 | Lepszy Klub | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1691 | BIELIŃSKA Magda | 1488 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1692 | CHRZANOWSKA Marta | 1489 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1693 | CHEŁMECKI Marcin | 1498 | Różowe kalesony | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1694 | JARÓG Magdalena | 1499 | Różowe kalesony | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1695 | KOZIELEC Daniel | 1500 | Różowe kalesony | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1696 | MAGIERA Katarzyna | 1501 | Różowe kalesony | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1697 | ROJEK Ewelina | 1502 | Różowe kalesony | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1698 | ZAJĄC Grzegorz | 1503 | Różowe kalesony | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1699 | ZAJĄC Monika | 1504 | Różowe kalesony | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1700 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 1505 | SIŁKA EPIC CREW | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1701 | PISZCZEK Krzysztof | 1506 | SIŁKA EPIC CREW | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1702 | STOLCMAN Mateusz | 1507 | SIŁKA EPIC CREW | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1703 | CZOSNYKA Anna | 1508 | Team Chacha | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1704 | KOŚCIELNIAK Michał | 1509 | Team Chacha | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1705 | CHYRZYŃSKI Szymon | 1510 | Totutaniej.pl | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1706 | JESIONOWSKA Weronika | 1511 | Totutaniej.pl | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1707 | KOWALSKI Bartosz | 1512 | Totutaniej.pl | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1708 | MOCZEK Mariusz | 1513 | Totutaniej.pl | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1709 | PARZELSKI Jakub | 1514 | Totutaniej.pl | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1710 | BOBA Paweł | 1523 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1711 | BZOWSKI Marcin | 1524 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1712 | ĆWIEKA Wojciech | 1527 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1713 | DOBRZYCKI Mariusz | 1528 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1714 | DZIEDZIC Marcin | 1529 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1715 | GMITER Dagmara | 1530 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1716 | GRABKA Grzegorz | 1532 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1717 | GRABKA Małgorzata | 1533 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1718 | GROMOTKA Janusz | 1534 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1719 | GROMOTKA Maja | 1535 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1720 | KARAMON Patryk | 1537 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1721 | KIEŁBIK Dariusz | 1538 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1722 | KOZYRA Damian | 1539 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1723 | ROKITOWSKA Justyna | 1549 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1724 | RYBACZEK Aleksandra | 1550 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1725 | STACHERA Remigiusz | 1551 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1726 | STEC Dawid | 1552 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1727 | SZINCEL Wojciech | 1553 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1728 | SZUBA Tomasz | 1554 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1729 | WIONZEK Dawid | 1555 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1730 | WŁODYKA Tomasz | 1556 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1731 | WOJCIESZKIEWICZ Marcin | 1557 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1732 | WÓJCIK Grzegorz | 1558 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1733 | YOUNES Oskar | 1559 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1734 | ZEMŁA Marcin | 1560 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1735 | KAZIMIERAK Kacper | 1561 | Alkoholicy Z Jednej Dzielnicy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1736 | ZDANOWSKA Paulina | 1562 | Alkoholicy Z Jednej Dzielnicy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1737 | ZDANOWSKI Rafał | 1563 | Alkoholicy Z Jednej Dzielnicy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1738 | ZIENTA Paulina | 1564 | Alkoholicy Z Jednej Dzielnicy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1739 | ZIENTA Sabina | 1565 | Alkoholicy Z Jednej Dzielnicy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1740 | DZIEDZIC Bogusława | 1575 | CZUBY | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1741 | DZIEDZIC Irek | 1576 | CZUBY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1742 | DZIEDZIC Karolina | 1577 | CZUBY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1743 | ROGALA Krzysztof | 1578 | CZUBY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1744 | DROZD Rafał | 1579 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1745 | DZIURA Paweł | 1580 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1746 | GASTOŁ Karolina | 1581 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1747 | GOLONKA Piotr | 1582 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1748 | GORZELANY Przemysław | 1583 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1749 | HUTYRA Adam | 1584 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1750 | LACHOWSKI Marcin | 1585 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1751 | MUNIAK Aldona | 1586 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1752 | NAPRUSZEWSKA Noemi | 1587 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1753 | NYKIEL Kamil | 1588 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1754 | OLECH Bartłomiej | 1589 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1755 | RUDZIEWICZ Magdalena | 1591 | nie za SZYBCY, nie za WŚCIEKLI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1756 | SALITRA Jan | 1596 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1757 | SKRZYŃSKI Marcin | 1597 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1758 | SZUMAŃSKI Arkadiusz | 1598 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1759 | WENTA Wiktor | 1599 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1760 | WOŹNIAK Mateusz | 1600 | Pasioki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1761 | KAPICA Paulina | 2555 | Strefa Formy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1762 | KUBACKI Krzysiek | 2562 | Strefa Formy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1763 | BĄK Gabriela | 1601 | UNIT37 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1764 | BIEDRZYCKI Leszek | 1602 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1765 | ORCZYK Dawid | 1603 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1766 | ALEKSANDROWICZ Łukasz | 1604 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1767 | DEJA Gabriela | 1609 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1768 | FLAK Kaja | 1610 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1769 | GALOS Krystian | 1611 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1770 | GALOS Tomasz | 1612 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1771 | GĄSIOR Michał | 1613 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1772 | GAWRON Ewelina | 1614 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1773 | JEZELA Marcin | 1616 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1774 | KRASOŃ Barbara | 1621 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1775 | KUMOREK Dominika | 1622 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1776 | KWASEK Mateusz | 1623 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1777 | MAŃKOWSKI Michał | 1624 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1778 | MORTKA Piotr | 1625 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1779 | NOSEK Dominik | 1627 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1780 | NOWAK Piotr | 1628 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1781 | PAŃPUCH Krzysztof | 1633 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1782 | POLCZYK Patrick | 1634 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1783 | PSONAK Mateusz | 1635 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1784 | RAWSKA Anna | 1636 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1785 | RUSZAŁ Mateusz | 1637 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1786 | SAGALARA Jakub | 1638 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1787 | STAWARZ Dominik | 1639 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1788 | SZCZEPAŃSKA Monika | 1646 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1789 | SZCZEŚNIAK Klaudia | 1647 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1790 | SZCZESNIAK Mariusz | 1648 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1791 | ULICZKA Michał | 1649 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1792 | WARZECHA Adrian | 1650 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1793 | WATRAS Michał | 1651 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1794 | WIŚNIEWSKI Konrad | 1652 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1795 | WITKOWSKA Maja | 1653 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1796 | SZCZĘSNY Tomasz | 1658 | 2Fat2BeFast | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1797 | WLAZŁO Anna | 1660 | 2Fat2BeFast | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1798 | BŁOCH Miłosz | 1661 | Albatrosi | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1799 | DOBROWOLSKI Jędrzej | 1662 | Albatrosi | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1800 | KEMPA Mikolaj | 1663 | Albatrosi | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1801 | SOWIŃSKA Anna | 1673 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1802 | WODAŁA Jolanta | 1674 | Gorące Morsy Jarosław | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1803 | FOSSAERT Jeroen | 1675 | Inuits | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1804 | FOSSAERT Sylwia | 1676 | Inuits | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1805 | KOLBER Szymon | 1678 | Inuits | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1806 | KRAJEWSKI Wojciech | 1679 | Inuits | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1807 | KRÓL Bartosz | 1680 | Inuits | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1808 | NOWACZYK Agata | 2543 | Inuits | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1809 | POPCZYŃSKI Kacper | 1682 | Inuits | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1810 | PUTO Weronika | 1683 | Inuits | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1811 | SKAWIŃSKA Natalia | 1684 | Inuits | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1812 | TISMENKO Sergey | 1685 | Inuits | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1813 | TOBOLSKI Jakub | 1686 | Inuits | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1814 | HACZEK Wojciech | 1687 | Karły | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1815 | TUSNIO Karol | 1688 | Karły | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1816 | GUT Kacper | 1696 | Rejw ekipa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1817 | BIEGANOWSKI Jakub | 1699 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1818 | BIERNACKI Filiip | 1700 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1819 | BOROWIEC Piotr | 1701 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1820 | DOBROWOLSKI Jakub | 1702 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1821 | DRUCIAK Andrzej | 1704 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1822 | DUBIEL Michał | 1705 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1823 | DUDEK Paweł | 1706 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1824 | DYKAS Dawid | 1707 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1825 | GEBEL-MAGDIJ Anna | 1708 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1826 | GRYGLAS Patryk | 1709 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1827 | GRZEBINOGA Arkadiusz | 1710 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1828 | JAKUBCZAK Emilia | 1711 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1829 | JAKUBCZAK Michał | 1712 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1830 | JAKUBCZAK Patrycja | 1713 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1831 | JAKUBCZAK Paweł | 1714 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1832 | KORUS Michał | 2520 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1833 | MAZURYK Dmytro | 1723 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1834 | MICAŁ Mateusz | 1724 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1835 | MROWIEC Witold | 1726 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1836 | PADUSZYŃSKI Piotr | 2559 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1837 | PAPUŻYŃSKI Maciej | 1727 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1838 | POLOK Bartosz | 1728 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1839 | RAFA Jerzy | 1729 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1840 | RAUCZYŃSKI Patryk | 1730 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1841 | RUDEK Alan | 1731 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1842 | RUSINEK Mateusz | 1732 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1843 | SMYK Paweł | 1733 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1844 | STABNO Mikołaj | 1734 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1845 | STANEK Fryderyk | 1735 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1846 | STANEK Klaudia | 1736 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1847 | STEFAŃSKI Łukasz | 1737 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1848 | SUTKOWSKI Marek | 1738 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1849 | ŚWIDERSKA Aneta | 1739 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1850 | BERGEL Paweł | 1749 | Biegamy z kranowianką | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1851 | BISZTYGA Sabina | 1750 | Biegamy z kranowianką | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1852 | DZIK Władysław | 1751 | Biegamy z kranowianką | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1853 | MAJKOWSKI Michał | 1752 | Biegamy z kranowianką | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1854 | MUCHA Janusz | 1753 | Biegamy z kranowianką | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1855 | PAWLIK Karolina | 1754 | Biegamy z kranowianką | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1856 | SCHODNIK Slawomir | 1755 | Biegamy z kranowianką | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1857 | URBAŃSKI Tomasz | 1756 | Biegamy z kranowianką | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1858 | PIETRUSZKA Jan | 1757 | GreenHill | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1859 | PIETRUSZKA Maciej | 1758 | GreenHill | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1860 | CICHMIŃSKA Paulina | 1759 | Kacperki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1861 | CICHMIŃSKI Paweł | 1760 | Kacperki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1862 | PIETRZYK Kacper | 1761 | Kacperki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1863 | JANECKA Karolina | 1762 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1864 | FILIPOWSKI Konrad | 1763 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1865 | FILIPOWSKI Krzysztof | 1764 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1866 | BARANOWSKA Aleksandra | 1765 | Super chomiki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1867 | PYRCZ Bartosz | 1775 | SYLVECO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1868 | RĄKOSKA Małgorzata | 1776 | SYLVECO | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1869 | STOLARZ Paweł | 1777 | SYLVECO | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1870 | BIL Beata | 1778 | Team A | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1871 | GAJDA Joanna | 1779 | Team A | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1872 | GIL Anna | 1780 | Team A | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1873 | GORCZYCA Aneta | 1781 | Team A | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1874 | KARDAS Róża | 1782 | Team A | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1875 | KOLASA Marcin | 1783 | Team A | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1876 | NIEWOLSKA Anna | 1784 | Team A | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1877 | OTOK Małgorzata | 1785 | Team A | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1878 | SKOWROŃSKI Zbigniew | 1786 | Team A | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1879 | CZYŻ Marta | 1787 | Team TiM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1880 | DZIUBEK Bartłomiej | 1788 | Team TiM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1881 | DZIUBEK Paulina | 1789 | Team TiM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1882 | GONDOROWICZ Ewa | 1790 | Team TiM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1883 | GRAD Agata | 1799 | Voss | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1884 | LESIAK Benedykt | 1800 | Voss | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1885 | MACIEJEWSKI Arkadiusz | 1801 | Voss | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1886 | POLESIUK Paweł | 1802 | Voss | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1887 | ŻUŁTAK Roman | 1803 | Voss | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1888 | BARAN Sylwia | 1804 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1889 | BOMBOR Antonina | 2545 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1890 | CAPUTA Maciej | 1805 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1891 | DELIPACY Dominik | 1806 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1892 | DORYNEK Piotr | 1807 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1893 | ERAZMUS Agnieszka | 1808 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1894 | GĄSIOREK Wojciech | 1809 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1895 | HAJDYŁA Tomasz | 1810 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1896 | KNET Pawel | 1811 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1897 | KONIECZNY Łukasz | 1812 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1898 | KOSEK Jonatan | 1813 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1899 | KRZYKAWSKI Dawid | 1814 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1900 | MARSZOLIK Angela | 2521 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1901 | MARSZOLIK Kacper | 2522 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1902 | PŁOCHEĆ Michał | 1825 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1903 | PODSIEDLIK Krzysztof | 1826 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1904 | RYMAROWICZ Marcin | 1827 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1905 | RYŚ Kacper | 1828 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1906 | SKWARA Kamil | 1829 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1907 | SOKOŁOWSKA Martyna | 1830 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1908 | STACHURSKI Paweł | 1831 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1909 | ŚWIERCZEK Adam | 1832 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1910 | TOPÓR Paulina | 1833 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1911 | WŁODARZ Wojciech | 1834 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1912 | ZAPAŁA Paweł | 1835 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1913 | ŻOŁOBOWICZ Krzysztof | 1836 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1914 | ŻOŁOBOWICZ Przemysław | 1837 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1915 | ŻUREK Hanna | 1838 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1916 | ŻUREK Miłosz | 1839 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1917 | BARAN Przemysław | 1840 | Bieg dla Hani | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1918 | WODZYŃSKI Adam | 1841 | Bieg dla Hani | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1919 | ŻAK Maciej | 1850 | La Pompa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1920 | FOKS Grzegorz | 1851 | MITMAR | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1921 | ZYGMUNT Rafał | 1852 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1922 | BORUTA Dominika | 1853 | stara/młoda gwardia | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1923 | BURA Paulina | 1854 | stara/młoda gwardia | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1924 | DANILUK Mateusz | 1855 | stara/młoda gwardia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1925 | GARDIASZ Robert | 1857 | stara/młoda gwardia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1926 | MATWIJ Paweł | 1858 | stara/młoda gwardia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1927 | SKÓRZYŃSKI Kamil | 1859 | stara/młoda gwardia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1928 | BUKOWIEC Aleksandra | 1860 | Synerise | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1929 | BUKOWIEC Bartosz | 1861 | Synerise | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1930 | MIŚTA Dawid | 1862 | Synerise | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1931 | MYŚLIWIEC Bartłomiej | 1866 | Szprychy - Queens of the road | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1932 | MYSLIWIEC-PRAWDA Katarzyna | 1867 | Szprychy - Queens of the road | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1933 | BUŁA Konrad | 1875 | Zamek Dubiecko | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1934 | CHYZIŃSKA Marta | 1876 | Zamek Dubiecko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1935 | BAŁDYGA Bożena | 1878 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1936 | BILIIEVSKA Alona | 1879 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1937 | BODEK Dominika | 1880 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1938 | CHUŚCIŃSKA Agnieszka | 1881 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1939 | CHUŚCIŃSKA Patrycja | 1882 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1940 | CHUŚCIŃSKI Przemek | 1883 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1941 | CUDAK Marcin | 1884 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1942 | GOCH Kacper | 1886 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1943 | GUZ Magdalena | 1887 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1944 | JANKOWSKA Anna | 1888 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1945 | JANKOWSKI Piotr | 1889 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1946 | JESIOTR Monika | 1890 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1947 | KALICIAK Bartłomiej | 1891 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1948 | KIPER Radoslaw | 1892 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1949 | MIKULAK Natalia | 1901 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1950 | MOSKAŁA-CUDAK Małgorzata | 1902 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1951 | NOWAK Daria | 1903 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1952 | ORMAN Dariusz | 1904 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1953 | PAWLIK Bartek | 1905 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1954 | PŁOSKONKA Tomasz | 1907 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1955 | PODSIADŁO Kamil | 1908 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1956 | SIEMIENIEC Natalia | 1909 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1957 | SKOWRON Mariusz | 1910 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1958 | SKUP Marcin | 1911 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1959 | SOFRONIUK Igor | 1912 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1960 | SZAFRAN Magdalena | 1913 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1961 | SZELĄG Grzegorz | 1914 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1962 | SZYDUCZYŃSKI Mateusz | 1915 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1963 | SZYMAŃSKI Piotr | 1916 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1964 | TYMIENIECKA Kasia | 1917 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1965 | URBANEK Adrian | 1918 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1966 | BŁASZCZYK Karolina | 1927 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1967 | JERUŻALSKA Magda | 2563 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1968 | ŚWIERCZEWSKA Justyna | 1928 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1969 | ANTOSZCZYK Adrian | 1929 | AllChestNoLegs | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1970 | LUDWICZAK Filip | 1930 | AllChestNoLegs | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1971 | KOSTĘPSKI Adam | 1931 | Bracia Pier$ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1972 | MAŃTOK Filip | 1932 | Bracia Pier$ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1973 | SZYSZKO Kamil | 1933 | Bracia Pier$ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1974 | MACHULEC Dawid | 1934 | DruzynaMarzen3 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1975 | PIECHOTA Piotr | 1935 | DruzynaMarzen3 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1976 | ROCHEL Maciej | 1936 | DruzynaMarzen3 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1977 | STOCH Łukasz | 1937 | DruzynaMarzen3 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1978 | BIJOK Aleksander | 1938 | Dwie-dyszki-znizki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1979 | KLUZ Przemek | 1940 | Dwie-dyszki-znizki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1980 | KORZENNY Wojciech | 1941 | Dwie-dyszki-znizki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1981 | BŁAŻEJCZAK Paulina | 1951 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1982 | BYCZYŃSKA Paulina | 1953 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1983 | DROZD Dominik | 1954 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1984 | DUDA Anna | 1955 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1985 | DUDEK Robert | 1956 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1986 | GOLA Urszula | 1957 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1987 | PIOTROWSKI Adam | 1961 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1988 | PIOTROWSKI Pawel | 1962 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1989 | SKRZYŃSKI Mateusz | 1963 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1990 | SPILAREWICZ Mariusz | 1964 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1991 | STAROŃ Monika | 1965 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1992 | WYKA Piotr | 1967 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1993 | PODKANOWICZ Marcin | 1968 | Ogrody Męskości | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1994 | CYMERMAN Maksymilian | 1978 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1995 | DECHNIK Tomasz | 1979 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1996 | DYMON Łukasz | 1980 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1997 | FIRSZT Łukasz | 1981 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1998 | G Michał | 1982 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1999 | GAJDA Piotr | 1983 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2000 | GIGOŃ Przemysław | 1985 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2001 | GRUNT Artur | 1986 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2002 | HUDASZEK Aleksandra | 1987 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2003 | JABCZYŃSKA Marta | 1988 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2004 | KARP Aleksander | 1989 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2005 | KARWAT Julia | 1990 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2006 | KARWAT Karolina | 1991 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2007 | KARWAT Rafał | 1992 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2008 | KLUSKA Bartosz | 1993 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2009 | KMUK Mateusz | 1994 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2010 | OSOWSKI Szymon | 2003 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2011 | PACULA-STAŚ Marcelina | 2523 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2012 | PIGLA Bartłomiej | 2004 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2013 | PNIOK Sebastian | 2005 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2014 | POCHOPIEŃ Agnieszka | 2006 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2015 | SIRUK Kateryna | 2007 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2016 | SKROBOL Wojtek | 2009 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2017 | STACHERA Sebastian | 2011 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2018 | STANEK Jakub | 2012 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2019 | SULA Kinga | 2014 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2020 | SZMELA Piotr | 2015 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2021 | SZTAFIŃSKA Monika | 2016 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2022 | SZTAFIŃSKI Piotr | 2017 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2023 | ŻMUDA Wojciech | 2019 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2024 | MIŁEK Piotr | 2029 | JAMNIKI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2025 | LIS Tomasz | 2030 | li-sy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2026 | NIEZABITOWSKI Andrzej | 2031 | potatoes | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2027 | RYBAK Bartosz | 2032 | potatoes | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2028 | WRONOWICZ Wojciech | 2033 | potatoes | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2029 | GACH Grzegorz | 2034 | Sportowe Jeziorzany | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2030 | KAPUSTA Paweł | 2035 | Sportowe Jeziorzany | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2031 | NOWAK Łukasz | 2036 | Sportowe Jeziorzany | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2032 | STOPA Kamil | 2037 | Sportowe Jeziorzany | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2033 | SUCHOCKI Mariusz | 2038 | Sportowe Jeziorzany | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2034 | FRAŚ Sabina | 2039 | SWD ForMMA Gym | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2035 | HABRZYK Paweł | 2040 | SWD ForMMA Gym | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2036 | ŁĘŻNIAK Anna | 2041 | SWD ForMMA Gym | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2037 | NOWAK Anna | 2042 | SWD ForMMA Gym | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2038 | SADŁOŃ Natalia | 2044 | SWD ForMMA Gym | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2039 | TOROŃSKI Tomasz | 2045 | Szpital Uniwersytecki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2040 | BAZAN Marek | 2054 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2041 | BEZDEL Pawel | 2055 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2042 | FIRST Łukasz | 2056 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2043 | FRANCZAK Krystian | 2057 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2044 | FRANCZAK Szymon | 2058 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2045 | HUDASZEK Przemysław | 2059 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2046 | HUDY Michał | 2060 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2047 | HUGHES Edyta | 2061 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2048 | HYRA Katarzyna | 2062 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2049 | JEDRZEJAK Justyna | 2063 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2050 | JÓZEFACIUK Wiesław | 2064 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2051 | KARCZMARCZYK Ewelina | 2065 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2052 | KARPIŃSKI Krzysztof | 2066 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2053 | KOSIOREK Magdalena | 2067 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2054 | KRAJEWSKI Dariusz | 2068 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2055 | MIESZCZAK Michał | 2070 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2056 | MIKOŁAJCZYK Maciej | 2071 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2057 | MUZYK Małgorzata | 2525 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2058 | PASEK Marta | 2080 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2059 | PIWOWARSKI Marcin | 2081 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2060 | POTĘGA Kamil | 2083 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2061 | RYBKA Kacper | 2084 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2062 | RYŻ Daniel | 2085 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2063 | RYŻ Kamil | 2086 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2064 | RYŻ Mateusz | 2087 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2065 | SEBZDA Malgorzata | 2088 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2066 | SIPOVIC Faustyna | 2089 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2067 | SOBEK Mateusz | 2090 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2068 | SOBUTKOWSKI Piotr | 2091 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2069 | STRZELEC Przemysław | 2092 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2070 | WALECZEK Piotr | 2093 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2071 | WENDEL Maciek | 2094 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2072 | WIECZOREK Karol | 2095 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2073 | WOSZCZYK Bartek | 2096 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2074 | WDOWIARZ Sebastian | 2101 | Kiepscy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2075 | LATOCHA Przemysław | 2105 | Ratowacze | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2076 | PYCLIK Michal | 2107 | Ratowacze | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2077 | DYBKA Dominik | 2108 | Sucha Stopa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2078 | DYBKA Radosław | 2109 | Sucha Stopa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2079 | PŁONKA Wojciech | 2113 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2080 | STAŚTO Przemek | 2114 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2081 | SZELC Szymon | 2116 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2082 | BOJARSKI Marcin | 2117 | TDR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2083 | FISCHER Angelika | 2118 | TDR | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2084 | GORCZYCA Klaudia | 2119 | Team A | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2085 | BANACH Rafał | 2120 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2086 | BARAŚ Grzegorz | 2122 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2087 | CIERNIAK Rafał | 2127 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2088 | CYGAN Natalia | 2128 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2089 | PALKA Wojciech | 2159 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2090 | PAWLIK Kordian | 2160 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2091 | PIERONKIEWICZ Kamil | 2161 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2092 | PRZYSIĘŻNIUK Mariusz | 2165 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2093 | RASINSKI Michal | 2533 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2094 | SIEDLIK Jakub | 2167 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2095 | SKOWROŃSKI Mariusz | 2168 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2096 | SKWIRA Robert | 2169 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2097 | ŚLĘZAK Wojciech | 2170 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2098 | SOWA Marlena | 2171 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2099 | SZCZUREK Sabina | 2173 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2100 | SZURO Paweł | 2174 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2101 | WASILUK Urszula | 2176 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2102 | ŁEBEK Mateusz | 2184 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2103 | MAŁEK Grzegorz | 2185 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2104 | NIEWĘGŁOWSKA Katarzyna | 2186 | Boskie Dziki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2105 | NIEWĘGŁOWSKI Damian | 2187 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2106 | SZUBERT Tomasz | 2188 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2107 | PASTERCZYK Dominika | 2189 | Co za BABY | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2108 | WITEK Gabriela | 2190 | Co za BABY | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2109 | JAGIEŁA Ola | 2191 | Gówniaki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2110 | MERYNDA Piotr | 2192 | Gówniaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2111 | STAŃCZYK Sara | 2193 | Gówniaki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2112 | DUDEK Damian | 2194 | JPTŻ | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2113 | KONSTANTY Daniel | 2195 | JPTŻ | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2114 | ZARYCZNY Ireneusz | 2196 | JPTŻ | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2115 | BUBEL Tomasz | 2197 | Jura-Strong KB | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2116 | MISIAK Marta | 2198 | Jura-Strong KB | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2117 | BIESZCZANIN Paulina | 2206 | RockThatBody Studio | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2118 | FORMICKI Marcin | 2207 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2119 | GANEW Waclaw | 2208 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2120 | STOPA Michal | 2211 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2121 | DROŻDŻ Mateusz | 2215 | Włóczyryje | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2122 | DUKAT Paweł | 2216 | Włóczyryje | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2123 | MUCHA Alicja | 2217 | Włóczyryje | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2124 | PORWAŃSKI Wespazjan | 2218 | Włóczyryje | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2125 | BADZIOCH Anna | 2219 | Zbóje | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2126 | GWIZDAŁA Honorata | 2220 | Zbóje | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2127 | LEKKA Ewelina | 2221 | Zbóje | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2128 | MATERNA Wojciech | 2224 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2129 | BOUTE Julien | 2228 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2130 | CIECHANOWICZ Karol | 2229 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2131 | SZCZEPAŃSKI Łukasz | 2255 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2132 | SZPAK Adrian | 2256 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2133 | TOMCZYK Anna | 2257 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2134 | TROJANOWSKA Kinga | 2258 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2135 | TWARDZIK Grzegorz | 2259 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2136 | RUSEK Barbara | 2270 | Basiek i Stasiek | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2137 | DĘBOWSKI Dominik | 2271 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2138 | OLEJARZ Sebastian | 2272 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2139 | DĄBROWSKI Janusz | 2273 | DONT WORRY, BE HAPPY! | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2140 | ŻEBROWSKA Patrycja | 2274 | DONT WORRY, BE HAPPY! | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2141 | FILIP Joanna | 2275 | Dziki Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2142 | STALSKI Marcin | 2276 | Dziki Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2143 | KILIAŃSKI Jakub | 2546 | FC Promil | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2144 | KURPAS Katarzyna | 2277 | Garden | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2145 | STELMACH Zofia | 2278 | Grzesiek i Zosia | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2146 | SZUBERT Grzegorz | 2279 | Grzesiek i Zosia | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2147 | RYDZYŃSKA Maja | 2280 | Koniobijcy z Małżonkami | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2148 | MACHURA Damian | 2281 | Ondraszek | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2149 | MAŁYSKA Mariusz | 2282 | Ondraszek | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2150 | CHMIELARCZYK Jaroslaw | 2284 | Slołersi | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2151 | GAŁKA-WALCZYKIEWICZ Joanna | 2285 | Slołersi | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2152 | MASIEWICZ Kajetan | 2286 | SmartHolders | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2153 | DZIEDZICKA Justyna | 2527 | Spoceni w lodówce | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2154 | JAKUBCZAK Bartłomiej | 2294 | The Nexteer's | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2155 | PARMA Tomasz | 2295 | The Nexteer's | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2156 | KWIECIEŃ Katarzyna | 2296 | UKS Ożarowice/AniMMAls | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2157 | KWIECIEŃ Krystian | 2297 | UKS Ożarowice/AniMMAls | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2158 | BARAŃSKI Maciej | 2298 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2159 | BARNA Patrycja | 2299 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2160 | BOCZAR Arkadiusz | 2301 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2161 | CHMIEL Łukasz | 2302 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2162 | CHRAPKIEWICZ Alicja | 2303 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2163 | CZYSZCZOŃ Barbara | 2304 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2164 | DATA Paweł | 2305 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2165 | DEMIANYK Denys | 2306 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2166 | DROŹDZIOK Michał | 2307 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2167 | DZIERŻYŃSKI Grzegorz | 2308 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2168 | GAŁĘZIOK Marcel | 2309 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2169 | GORZELAK Paweł | 2310 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2170 | GROCHOCKA Klaudia | 2547 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2171 | GWIZDAŁA Beata | 2528 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2172 | ISOMURA Michał | 2311 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2173 | JAŁOWY Michał | 2312 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2174 | KOZLOWSKI Jakub | 2317 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2175 | KRACIK Bartłomiej | 2318 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2176 | KUBAT Paweł | 2319 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2177 | KUCHARSKA Lila | 2320 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2178 | WACHOWSKI Jacek | 2346 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2179 | WAJDA - GORZELAK Wioleta | 2347 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2180 | WIERZBINKA Marek | 2349 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2181 | WRÓBEL Marcin | 2350 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2182 | WRÓBEL Michał | 2351 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2183 | HIMEL Adrian | 2358 | LosDeportados | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2184 | MAJCHRZAK Agata | 2359 | LosDeportados | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2185 | PALĘGA Adam | 2564 | LosDeportados | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2186 | PALKA Sebastian | 2360 | LosDeportados | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2187 | PLUTA Bogusław | 2534 | LosDeportados | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2188 | SŁONINA Paulina | 2361 | LosDeportados | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2189 | SZMUC Karolina | 2362 | LosDeportados | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2190 | KOŁPAK Klaudia | 2364 | Omnes Gentes Lublin | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2191 | DUBAJ Joanna | 2369 | Team A | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2192 | BORKIEWICZ Justyna | 2370 | ThunderCat | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2193 | KOTWICA Mateusz | 2372 | ThunderCat | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2194 | RUTKOWSKI Łukasz | 2373 | ThunderCat | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2195 | ADAMCZYK Szymon | 2374 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2196 | BIGOSINSKA Aleksandra | 2375 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2197 | CWILAG Agnieszka | 2376 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2198 | DZIADKOWIEC Katarzyna | 2381 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2199 | FILIPOWSKA-KOT Anna | 2382 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2200 | GÓRA Radosław | 2383 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2201 | HYRC Jacek | 2384 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2202 | JOPEK Mateusz | 2385 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2203 | KASZNY Patryk | 2387 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2204 | KASZNY Robert | 2388 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2205 | KĘPA Marek | 2389 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2206 | LITWA Ela | 2402 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2207 | MZYK Krzysztof | 2407 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2208 | ORŁOWSKI Dariusz | 2408 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2209 | PIKULIK Jakub | 2409 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2210 | POPŁAWSKI Kuba | 2410 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2211 | PORĘBSKA Katarzyna | 2411 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2212 | PORĘBSKI Jarosław | 2412 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2213 | POTEMPA Michał | 2413 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2214 | ROGAŁA-BARTOSZEK Alicja | 2529 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2215 | ROSTALSKA Sylwia | 2414 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2216 | RYDKODYM Jakub | 2415 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2217 | SIKORA Robert | 2416 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2218 | SOJKA Anna | 2419 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2219 | STANEK Bogusław | 2420 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2220 | SZCZEPAŃSKI Janusz | 2421 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2221 | SZEWCZYK Gabriel | 2422 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2222 | GAŁUSZKA-OSWALD Iwona | 2427 | Andżeje na rurze | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2223 | KOPICZKO Małgorzata | 2428 | Andżeje na rurze | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2224 | SACHS Ewa | 2429 | Andżeje na rurze | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2225 | SZYMAŃSKI Marcin | 2430 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2226 | PIKALA Natalia | 2431 | Dragonfly Body Center | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2227 | BOGIEL Rafał | 2432 | Garden | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2228 | GAWLIK Paulina | 2433 | Garden | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2229 | KOMOSINSKA Monika | 2434 | Garden | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2230 | KURPAS Barbara | 2435 | Garden | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2231 | DZIOBAK Dawid | 2441 | MMD Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2232 | NOWOK Damian | 2444 | MyszoJelenie | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2233 | NOWOK Tomasz | 2445 | MyszoJelenie | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2234 | OLCHAWA Laura | 2446 | MyszoJelenie | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2235 | SUZIN Nikodem | 2447 | RaZoR Racing Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2236 | WĄTOR Szymon | 2452 | WESOŁA Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2237 | WOLF Bartłomiej | 2453 | WESOŁA Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2238 | Wojciech | 2454 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2239 | ADAMCZYK Patrycja | 2535 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2240 | BACIK Laura | 2455 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2241 | BOGDAN Michał | 2456 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2242 | BOHDZIEWICZ Miłosz | 2457 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2243 | BUSKA Marcin | 2458 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2244 | CICHOŃ Mateusz | 2459 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2245 | CZAPKA Klaudia | 2536 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2246 | GRABCZYK Daniel | 2465 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2247 | GUMULIŃSKI Paweł | 2466 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2248 | INDYKA Przemysław | 2468 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2249 | JORDANEK Jakub | 2469 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2250 | JUDKA Wacław | 2470 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2251 | KAZANOWSKI Krzysztof | 2471 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2252 | WIŚNIEWSKI Michał | 2502 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2253 | SALAMON Mateusz | 65 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2254 | DANILUK Grzegorz | 2506 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2255 | MAZUR Monika | 2508 | MOPSY | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2256 | ŚMIERTKA Karolina | 2509 | MOPSY | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2257 | PŁÓCIENNIK Hubert | 2571 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2258 | SZUMIŃSKI Sebastian | 2510 | MOPSY | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2259 | JUSKOWIAK Łukasz | 2567 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2260 | KUMA Krystian | 2512 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2261 | ŚWIERZEWSKA Marcelina | 2568 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2262 | SOBIERAJ Sylwester | 2514 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2263 | NOWAK-ROGAŁA Karolina | 2570 | DZIKIE LOCHY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2264 | WĘDZICHA Rafał | 2515 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2265 | FRYDLER Bartosz | 2565 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2266 | NYGA Kacper | 1162 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2267 | DĄBROWSKI Adam | 39 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2268 | FUCHS Bartosz | 40 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2269 | GAŃKO Aleksander | 41 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2270 | ŁASKAWSKI Michał | 251 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2271 | KIERZKOWSKI Radosław | 252 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2272 | LATUSEK Wioletta | 253 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
2273 | STEFAN Grzegorz | 254 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2274 | TROJANOWSKI Mateusz | 789 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2275 | STOLECKI Patryk | 2497 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2276 | CEBO Jarek | 110 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
2277 | GAGON Denis | 111 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
2278 | HANDZLIK Tomasz | 112 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
2279 | MILCZARSKI Przemysław | 442 | Chlebowjajki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2280 | LIGĘCKI Rafał | 493 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2281 | KRAJ Natalia | 1394 | taczki 6 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2282 | SZCZUPACKI Eryk | 1395 | taczki 6 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2283 | SOJA Marcin | 1396 | WE ARE THE ANSWEAR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2284 | NIEJADLIK Krzysztof | 1626 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2285 | DRABIKOWSKA Klaudia | 1703 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2286 | KUPIEC Tomasz | 1816 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2287 | POTAPCZUK Hubert | 2082 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2288 | RYDZYŃSKI Krzysztof | 2333 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2289 | MYŚLAK Dominik | 2488 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2290 | KUREK Marcin | 772 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2291 | SOLOWOW Karolina | 2596 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2292 | WALUSZEWSKI Filip | 2600 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2293 | KOZŁOWSKA Ewelina | 2588 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2294 | SCHUKAT Michal | 2582 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2295 | MAZUR Rafał | 2579 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2296 | MAZUR Tomek | 2580 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2297 | SMIAROWSKI Artur | 2583 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2298 | TRZOP Paweł | 2578 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2299 | BAWER Klaudia | 2585 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2300 | DOMAŃSKA Aneta | 2584 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2301 | PIĄTEK Bartłomiej | 2586 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2302 | KULS Łukasz | 2591 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2303 | PAWLICKA Żaneta | 2592 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2304 | GALEZEWSKI Dariusz | 2595 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2305 | KOPCZYK Stanisław | 2599 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2306 | OBERKIEWICZ Karolina | 2597 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2307 | REMBALSKI Tomasz | 2254 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2308 | HALASTRA Karolina | 1045 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2309 | HALASTRA Marcin | 1046 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2310 | KARKOSZ Jan | 1186 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2311 | KLĘK Jarosław | 2209 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2312 | ŁĄKAS Damian | 2210 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2313 | GABRYELCZAK Konrad | 2605 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2314 | MUZYK Piotr | 2609 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2315 | PORALA Monika | 2612 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2316 | SOBOŃ Aleksandra | 2613 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2317 | ZAWIŁŁO Marcin | 2610 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2318 | GRUSZKA Adam | 2608 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2319 | PACAN Kamil | 2611 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2320 | WĄS Renata | 374 | OSTRY KEBS | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
2321 | GUZ Paulina | 375 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
2322 | KUCIO Dorota | 1958 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2323 | KULCZYK Agata | 1959 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2324 | PIECHOTA Robert | 1960 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2325 | GIGOŃ Patryk | 1984 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2326 | ZYM Patrycja | 1373 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2327 | MICHURA Łukasz | 2573 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2328 | GRACA Michał | 476 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 2328 wynik(ów)