Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-09-16 |
Miejsce : | Dobczyce |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2302 |
Wystartowało : | 2102 |
Nie ukończyło : | 34 |
Ukończyło : | 2068 |
Na trasie : | 34 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | Drużynowa protocol | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 6km | Czas brutto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAZUR Damian | 34 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 8 | M 11 | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:57.40 | 00:46:57.40 | 7:49 | 7.7 (100%) | |||
2 | ZIMIŃSKI Paweł | 84 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 12 | M 17 | 07:45 | 00:00:00 | 00:50:04.40 | 00:50:04.40 | +00:03:07 (6.2%) | 8:20 | 7.2 (93.5%) | ||
3 | STAROSZYŃSKI Dawid | 11 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 14 | M 19 | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:24.15 | 00:50:24.15 | +00:03:26 (6.8%) | 8:24 | 7.1 (92.2%) | ||
4 | LEPIARZ Michał | 20 | KOCHAM SŁODKIE | Elite Mężczyzn | 17 | M 25 | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:25.70 | 00:53:25.70 | +00:06:28 (12.1%) | 8:54 | 6.7 (87.0%) | ||
5 | GIZAK Michał | 33 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 19 | M 29 | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:22.30 | 00:54:22.30 | +00:07:24 (13.6%) | 9:03 | 6.6 (85.7%) | ||
6 | RADNY Michał | 23 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 20 | M 34 | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:28.25 | 00:55:28.25 | +00:08:30 (15.3%) | 9:14 | 6.5 (84.4%) | ||
7 | CEREMUGA Robert | 3 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 23 | M 44 | 07:30 | 00:00:00 | 00:57:12.20 | 00:57:12.20 | +00:10:14 (17.9%) | 9:32 | 6.3 (81.8%) | ||
8 | ŁUSZCZYNA Robert | 68 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 25 | M 63 | 07:45 | 00:00:00 | 00:59:45.20 | 00:59:45.20 | +00:12:47 (21.4%) | 9:57 | 6 (77.9%) | ||
9 | NABAGŁO Marcin | 74 | KOCHAM SŁODKIE | Elite Mężczyzn | 30 | M 113 | 07:45 | 00:00:00 | 01:08:19.25 | 01:08:19.25 | +00:21:21 (31.3%) | 11:23 | 5.3 (68.8%) | ||
10 | CZECH Tomasz | 43 | Elite Mężczyzn | 34 | M 149 | 07:30 | 00:00:00 | 01:12:12.90 | 01:12:12.90 | +00:25:15 (35.0%) | 12:02 | 5 (64.9%) | |||
11 | DERA Grzegorz | 44 | Elite Mężczyzn | 35 | M 201 | 07:30 | 00:00:00 | 01:16:52.30 | 01:16:52.30 | +00:29:54 (38.9%) | 12:48 | 4.7 (61.0%) | |||
12 | SKWAREK Tomasz | 10 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 40 | M 287 | 07:30 | 00:00:00 | 01:21:35.10 | 01:21:35.10 | +00:34:37 (42.4%) | 13:35 | 4.4 (57.1%) | ||
13 | HANUSIAK Leszek | 21 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 45 | M 808 | 07:30 | 00:00:00 | 01:46:50.00 | 01:46:50.00 | +00:59:52 (56.0%) | 17:48 | 3.4 (44.2%) | ||
14 | BUCZEK Jakub | 88 | Elite Mężczyzn | 53 | M 1290 | 07:45 | 00:00:00 | 02:18:08.75 | 02:18:08.75 | +01:31:11 (66.0%) | 23:01 | 2.6 (33.8%) | |||
15 | ZDZIEBKO Przemysław | 103 | Elite Mężczyzn | 55 | M 1338 | 07:45 | 00:00:00 | 02:24:10.90 | 02:24:10.90 | +01:37:13 (67.4%) | 24:01 | 2.5 (32.5%) | |||
16 | PAWLIKOWSKI Piotrek | 40 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Mężczyzn | 56 | M 1432 | 07:30 | 00:00:00 | (0.0%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)