Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-09-24 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1855 |
Wystartowało : | 1708 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 1690 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:25 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRILLOWSKI Karol | 40 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:45:00 | ||||||||
2 | JUDEK Łukasz | 60 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3 | HORN Rafał | 61 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
4 | POKOJOWCZYK Adrian | 63 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
5 | BRANDT Arkadiusz | 75 | Best Beasts | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
6 | LORANC Paweł | 85 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
7 | GRALEC Dariusz | 98 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
8 | KARWAT Robert | 99 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
9 | GRYSIEWICZ Marcin | 111 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
10 | JULIKOWSKI Karol | 112 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
11 | KŁAPTOCZ Dariusz | 187 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
12 | BUŚKO Michał Ziemowit | 199 | Kultowe Szopy | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
13 | CZUBAK Zbigniew | 213 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
14 | BŁOŃSKI Maciej | 264 | Huragan Ligota | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
15 | ŁOPUCH Robert | 316 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
16 | PAJAK Tomasz | 361 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
17 | DROST Rafał | 472 | R&G | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
18 | LEYK Andrzej | 492 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
19 | SQUILLACIOTI Domenico | 506 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
20 | CHMIELOWSKI Sławomir | 642 | Starzy ale jarzy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
21 | CIURUŚ Zygmunt | 662 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
22 | KURDZIEL Jarosław | 677 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
23 | WOŹNIAK Miłosz | 703 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
24 | BOGUSZ Jarosław | 732 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
25 | STOPKA Daniel | 778 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
26 | SIWADŁO Augustyn | 855 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
27 | PISAREK Witold | 904 | Totutaniej.pl | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
28 | BAŁUCKI Jerzy | 908 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
29 | BIELAK Ireneusz | 911 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
30 | KOMRAUS Dominik | 928 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
31 | KRUCZYŃSKI Andrzej | 954 | Forest Runners | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
32 | MARCZAK Piotr | 955 | Forest Runners | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
33 | DULNY Paweł | 1067 | Wygoleni z 4C | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
34 | GURDA Grzegorz | 1070 | Wygoleni z 4C | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
35 | ZYWERT Marek | 1113 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
36 | DANYSZ Krystian | 1156 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
37 | DAROSZEWSKI Adam | 1157 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
38 | SEWERA Arkadiusz | 1186 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
39 | DAŁKOWSKI Paweł | 1236 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
40 | PĘDZIMĄŻ Krzysztof | 1260 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
41 | KRÓL Robert | 1287 | Mamezi Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
42 | BŁASZCZAK Tomasz | 1310 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
43 | BRZESKI Ireneusz | 1311 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
44 | CZYŻ Artur | 1313 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
45 | BARAŚ Krzysztof | 1360 | Baraś Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
46 | PATYK Piotr | 1361 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
47 | OSADA Mirosław | 1438 | GRUPA SAMOBÓJCÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
48 | SYLWANOWICZ Tomasz | 1515 | Słonecznik Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
49 | MROŻEK Michał | 1516 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
50 | STANIASZEK Michał | 1517 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
51 | BARCIŃSKI Łukasz | 1538 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
52 | WESOŁOWSKI Mariusz | 1589 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
53 | GÓRNICKI Łukasz | 1643 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
54 | MISSALA Mateusz | 1696 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
55 | KARBOWNICZEK Tomasz | 1707 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
56 | SKRABEL Artur | 1733 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
57 | KUDŁACIK Krzysztof | 1740 | Starzy ale jarzy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
58 | KACZOROWSKI Przemyslaw | 1765 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
59 | BOBRYK Adam | 1768 | Amatorów | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
60 | MAZUR Maciej | 1864 | the:protocol | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
61 | MEDWID Scottie | 1865 | the:protocol | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
62 | KRZYSTYNIAK Robert | 19 | Gorący Potok Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
63 | SABATOWSKI Krzysztof | 8 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
64 | WOŁCZYK Mariusz | 10 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
65 | ŁĄTKA Robert | 53 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
66 | KOBIAŁKA Łukasz | 56 | Żubry Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
67 | RUDNICKI Marcin | 66 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
68 | SZKLARSKI Przemysław | 80 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
69 | KARBOWSKI Sławomir | 81 | CrossFox OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
70 | HANDZLIK Tomasz | 84 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
71 | MOKSIK Jan | 90 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
72 | WALIGÓRA Dariusz | 92 | FURIA Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
73 | GŁAZ Jacek | 96 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
74 | KWAŚNIAK Paweł | 100 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
75 | MYRLAK Maciej | 101 | Koniu Squad | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
76 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 104 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
77 | RURAŃSKI Rafal | 107 | Na Chillu Mordo | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
78 | MIERZICKI Marcel | 113 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
79 | BOBYK Paweł | 114 | SanOK Biega | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
80 | JACHOWSKI Andrzej | 115 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
81 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 117 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
82 | KIEŚ Damian | 134 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
83 | MADAJ Roman | 1706 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
84 | ORDA Marcin | 142 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
85 | PRZYBYTEK Sławomir | 143 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
86 | BAR Arkadiusz | 219 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
87 | DYKAS Adam | 228 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
88 | MYŚLIWIEC Radosław | 242 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
89 | SKARUPIŃSKI Mariusz | 250 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
90 | PRZYBYŁO Mateusz | 268 | Pega Runners | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
91 | SZULC Adam | 272 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
92 | BALKA Wojciech | 274 | Team IG | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
93 | KOŁODZIEJ Damian | 276 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
94 | MARCZYŃSKI Jacek | 278 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
95 | WIECZOREK Lucjan | 304 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
96 | BAJ Jakub | 321 | Polski SAS | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
97 | JAROS Adam | 331 | VanKing | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
98 | GAWŁOWICZ Piotr | 343 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
99 | GACH Mariusz | 373 | GE HealthAhead | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
100 | FRĄCZEK Michał | 383 | MAXITEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
101 | GROMOTKA Janusz | 403 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
102 | HOLZENBACH Piotr | 405 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
103 | ŁUCAŚ Włodzimierz | 1726 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
104 | RYNIEC Dariusz | 422 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
105 | SCHMIDT Paweł | 440 | DataBreakers | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
106 | BOGACZ Hubert | 457 | ONE (beer only) TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
107 | SEKUŁA Piotr | 469 | PYJTER I DZIOŁCHY | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
108 | CIENKOSZ Tadek | 480 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
109 | MUCHA Jarosław | 498 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
110 | SZULC Piotr | 508 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
111 | KRAJ Jacek | 551 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
112 | SELIVIORSTAU Andrei | 561 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
113 | MAJEWSKI Bartłomiej | 585 | Wild Wolves | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
114 | STYSZ Tomasz | 586 | Wild Wolves | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
115 | ŁOPATA Grzegorz | 604 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
116 | PALUCH Ireneusz | 629 | Comarch Kraków | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
117 | SAJNÓG Sebastian | 630 | Comarch Kraków | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
118 | D Marcin | 643 | Starzy ale jarzy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
119 | GWIAZDOWSKI Wojtek | 645 | Starzy ale jarzy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
120 | KUDŁACIK Krzysztof | 647 | Starzy ale jarzy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
121 | OTWINOWSKI Piotr | 650 | Starzy ale jarzy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
122 | KORZENIOWSKI Wojciech | 670 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
123 | OSIECKI Tomasz | 687 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
124 | PRZYBYŁO Paweł | 689 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
125 | ADAMCZYK Sebastian | 717 | JDM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
126 | CHLEBDA Daniel | 718 | JDM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
127 | ŻĄDŁO Mateusz | 720 | JDM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
128 | ZOCŁOŃSKI Łukasz | 724 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
129 | CHWEDORUK Paweł | 734 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
130 | CZERWINSKI Michal | 736 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
131 | DUDEK Robert | 737 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
132 | KLISIEWICZ Wojciech | 750 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
133 | KOCIŃSKI Krystian | 751 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
134 | OPOREK Michał | 771 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
135 | SMOLIK Sławomir | 794 | Gitfit-FatKillerArmy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
136 | KOŁACZ Dariusz | 811 | sileRUN2022 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
137 | ZABOROWSKI Ireneusz | 824 | Szczwane błotniki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
138 | GAWLIK Łukasz | 837 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
139 | GÓRSKI Witold | 874 | Ergo Sum | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
140 | TROCZYŃSKI Emil | 887 | EY OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
141 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 923 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
142 | JEGLIŃSKI Jarosław | 924 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
143 | PUCHACZ Jacek | 937 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
144 | TARGOSZ Wojciech | 943 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
145 | DUDA Mateusz | 952 | Forest Runners | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
146 | MIKOŚ Łukasz | 963 | MIKOŚ I SPÓŁKA S.T. | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
147 | GORCZYCA Adam | 999 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
148 | KAMYCZEK Grzegorz | 1004 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
149 | CZEKAJ Grzegorz | 1079 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
150 | MODZOLEWSKI Wojciech | 1102 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
151 | TOMCZYK Karol | 1104 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
152 | ŁUKOSZ Michał | 1703 | Santier Instalacje | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
153 | ZIĘĆ Robert | 1141 | Soplicowi Krossfiterzy | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
154 | MOTOSZKO Tomasz | 1145 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
155 | PIECHOCKI Lukasz | 1146 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
156 | ANDREASIK Łukasz | 1149 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
157 | PILARZ Grzegorz | 1181 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
158 | SZOSTAK Jacek | 1704 | Patol SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
159 | MISIAK Paweł | 1253 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
160 | MOROŃSKI Grzegorz | 1254 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
161 | WĘGRECKI Tomasz | 1274 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
162 | PAWLISZEWSKI Tadeusz | 1298 | Z palcem w dupie | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
163 | PENCAK Przemysław | 1299 | Z palcem w dupie | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
164 | SZYMAŃSKI Piotr | 1303 | Z palcem w dupie | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
165 | WRONA Jakub | 1354 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
166 | NOWOSADZKI Grzegorz | 1369 | Jednorożce z lasu | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
167 | WESOŁOWSKI Marcin | 1424 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
168 | BAUER Michal | 1454 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
169 | KOZAK Andrzej | 1474 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
170 | LEŻAŃSKI Seweryn | 1477 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
171 | GULARSKI Piotr | 1505 | Jelony | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
172 | NOWAKOWSKI Mariusz | 1506 | Jelony | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
173 | KOWALCZYK Ireneusz | 1507 | K-Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
174 | KOWALCZYK Piotr | 1508 | K-Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
175 | PAŁUBSKI Andrzej | 1524 | TECHGIS | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
176 | JUNDZIŁŁ Jakub | 1549 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
177 | KARBOWNIK Mateusz | 1550 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
178 | NOWAKOWSKI Jarek | 1563 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
179 | BUCZYŃSKI Witold | 1635 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
180 | DALLEGRAVE Pedro | 1697 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
181 | KOŁODZIEJ Artur | 1648 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
182 | MARKOWSKI Robert | 1655 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
183 | BIESZCZAD Michał | 1830 | the:protocol | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
184 | CHAIEB Sebastian | 1832 | the:protocol | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
185 | LUDYNIA Aleksander | 1862 | the:protocol | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
186 | POLAŃSKI Marcin | 1737 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
187 | BAUER Michal | 1771 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 187 wynik(ów)