RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OŚLIZŁO Tomasz 44SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 110:0000:00:0000:39:27.5500:39:27.55 6:349,1
2KRAWIECKI Mateusz 32RUNMAGEDDONElite Mężczyzn2M 210:0000:00:0000:39:47.3000:39:47.30+00:00:196:379,0
3SALAMON Mateusz 29POWER TRAININGElite Mężczyzn3M 310:0000:00:0000:40:00.3500:40:00.35+00:00:326:409,0
4FABIAN Marcel 39SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn4M 410:0000:00:0000:40:22.2500:40:22.25+00:00:546:438,9
5JACIÓW Paweł 47WATAHAElite Mężczyzn5M 510:0000:00:0000:40:30.1500:40:30.15+00:01:026:458,9
6SELIANIN Dmytro 45SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn6M 610:0000:00:0000:41:49.4000:41:49.40+00:02:216:588,6
7BRZOSKWINIA Wojciech 20Lemon TeamElite Mężczyzn7M 710:0000:00:0000:42:31.7500:42:31.75+00:03:047:058,5
8RYNKIEWICZ Mateusz 34RUNMAGEDDONElite Mężczyzn8M 810:0000:00:0000:42:37.5500:42:37.55+00:03:107:068,4
9BUDZISZ Krzysztof 37SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1M 910:0000:00:0000:43:08.0500:43:08.05+00:03:407:118,3
10JASTRZĘBSKI Piotr 41SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn9M 1010:0000:00:0000:43:20.6000:43:20.60+00:03:537:138,3
11STAMATEL Sebastian 53Elite Mężczyzn10M 1110:0000:00:0000:43:47.3000:43:47.30+00:04:197:178,2
12LISOWSKI Grzegorz 42SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn11M 1210:0000:00:0000:44:05.2000:44:05.20+00:04:377:208,2
13KALININ Jarosław 31RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn12M 1410:0000:00:0000:45:40.8000:45:40.80+00:06:137:367,9
14GOŁĘBIOWSKI Bogdan 2Carbon Silesia SportElite Mężczyzn13M 1510:0000:00:0000:45:45.8500:45:45.85+00:06:187:377,9
15KMIEĆ Adam 4Carbon Silesia SportElite Mężczyzn14M 1610:0000:00:0000:45:47.8500:45:47.85+00:06:207:377,9
16PODGORSKI Marek 33RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn2M 1710:0000:00:0000:46:36.9500:46:36.95+00:07:097:467,7
17MAŚLANKIEWICZ Dawid 15Husaria Race Team Elite Mężczyzn15M 1810:0000:00:0000:46:43.1500:46:43.15+00:07:157:477,7
18SZKURŁAT Tomasz 30POWER TRAININGElite Mężczyzn16M 1910:0000:00:0000:47:18.5000:47:18.50+00:07:507:537,6
19ŻURAWIK Rafał 80Lemon TeamElite Mężczyzn17M 2110:0000:00:0000:47:26.4000:47:26.40+00:07:587:547,6
20CHŁĄD Aleksander 12Ex TeamElite Mężczyzn18M 2210:0000:00:0000:48:05.5000:48:05.50+00:08:378:007,5
21GOŁĘBIOWSKI Konrad 3Carbon Silesia SportElite Mężczyzn19M 2310:0000:00:0000:48:21.0000:48:21.00+00:08:538:037,4
22RYBAK Dawid 16K.S. CROSS SPORT Wodzisław ŚląskiElite Mężczyzn20M 2510:0000:00:0000:48:42.3500:48:42.35+00:09:148:077,4
23SZTAJER Bartek 46SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn21M 2610:0000:00:0000:48:50.8500:48:50.85+00:09:238:087,4
24MACIEJEWSKI Łukasz 43SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn22M 2710:0000:00:0000:48:57.8000:48:57.80+00:09:308:097,4
25SŁADEK Patryk 13Ex TeamElite Mężczyzn23M 2810:0000:00:0000:49:02.7500:49:02.75+00:09:358:107,3
26KĘDZIORA Bogumił 19Koniu SquadElite Mężczyzn24M 2910:0000:00:0000:49:11.3500:49:11.35+00:09:438:117,3
27GŁYK Łukasz 1Carbon Silesia SportElite Mężczyzn25M 3010:0000:00:0000:49:11.4500:49:11.45+00:09:438:117,3
28ZAWISTOWSKI Jakub 35RUNMAGEDDONElite Mężczyzn26M 3210:0000:00:0000:49:13.3000:49:13.30+00:09:458:127,3
29MIZGALSKI Jacek 11DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn3M 3310:0000:00:0000:49:42.4500:49:42.45+00:10:148:177,2
30SKRZECZYŃSKI Sławomir 22Lemon TeamElite Masters Mężczyzn4M 3410:0000:00:0000:49:51.6000:49:51.60+00:10:248:187,2
31SOBANSKI Maciej 36Obstacle Center TeamElite Mężczyzn27M 3510:0000:00:0000:49:54.5000:49:54.50+00:10:268:197,2
32SADOWSKI Michał 28POWER TRAININGElite Mężczyzn28M 3710:0000:00:0000:50:09.5500:50:09.55+00:10:428:217,2
33JACHIMOWSKI Jarosław 49Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn29M 3810:0000:00:0000:50:12.4500:50:12.45+00:10:448:227,2
34ANDRZEJEWSKI Jakub 14Husaria Race Team Elite Mężczyzn30M 3910:0000:00:0000:50:17.6500:50:17.65+00:10:508:227,2
35KULAGA Peter 9Dragon RunnersElite Mężczyzn31M 4110:0000:00:0000:50:29.8500:50:29.85+00:11:028:247,1
36PSUT Kamil 23Melvit teamElite Mężczyzn32M 4210:0000:00:0000:50:51.8500:50:51.85+00:11:248:287,1
37PIWNIK Bartosz 21Lemon TeamElite Mężczyzn33M 4310:0000:00:0000:51:06.2500:51:06.25+00:11:388:317,0
38JUDEK Łukasz 51Elite Mężczyzn34M 4410:0000:00:0000:51:08.7000:51:08.70+00:11:418:317,0
39SKWAREK Tomasz 6Carbon Silesia SportElite Mężczyzn35M 4510:0000:00:0000:51:12.6500:51:12.65+00:11:458:327,0
40HANUSIAK Leszek 18Koniu SquadElite Mężczyzn36M 4610:0000:00:0000:51:18.9500:51:18.95+00:11:518:337,0
41CHAIEB Sebastian 79Lemon TeamElite Mężczyzn37M 4710:0000:00:0000:51:34.6500:51:34.65+00:12:078:357,0
42PACIOREK Piotr 81Lemon TeamElite Mężczyzn38M 4810:0000:00:0000:52:01.3500:52:01.35+00:12:338:406,9
43KARWOWSKI Paweł 7CF ŁukówElite Mężczyzn39M 5010:0000:00:0000:52:25.1000:52:25.10+00:12:578:446,9
44BIELICKI Wojciech 48Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn40M 5110:0000:00:0000:52:53.5500:52:53.55+00:13:268:486,8
45MISSALA Mateusz 26POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn5M 5210:0000:00:0000:53:15.9000:53:15.90+00:13:488:526,8
46RESPONDEK Leszek 17Klono TeamElite Masters Mężczyzn6M 5410:0000:00:0000:53:36.7500:53:36.75+00:14:098:566,7
47KURACH Stanisław 10DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn7M 5710:0000:00:0000:54:25.1500:54:25.15+00:14:579:046,6
48GIZAK Michał 40SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn41M 5910:0000:00:0000:55:01.1500:55:01.15+00:15:339:106,5
49DĄBROWSKI Krzysztof 38SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn8M 6210:0000:00:0000:55:21.8500:55:21.85+00:15:549:136,5
50WĘGLARZ Waldemar 54SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn9M 6510:0000:00:0000:56:14.4000:56:14.40+00:16:469:226,4
51KOZIOŁ Kamil 5Carbon Silesia SportElite Mężczyzn42M 6610:0000:00:0000:56:26.0500:56:26.05+00:16:589:246,4
52ZIMIŃSKI Paweł 50WOLF TEAMElite Mężczyzn43M 7810:0000:00:0000:58:50.3500:58:50.35+00:19:229:486,1
53JULIKOWSKI Karol 24POWER TRAININGElite Mężczyzn44M 9410:0000:00:0001:02:56.6501:02:56.65+00:23:2910:295,7
54MIERZICKI Marcel 25POWER TRAININGElite Mężczyzn45M 9810:0000:00:0001:03:37.5501:03:37.55+00:24:1010:365,7
55KŁYK Łukasz 52Elite Mężczyzn46M 11310:0000:00:0001:07:33.7001:07:33.70+00:28:0611:155,3
56POLUS Piotr Peter 27POWER TRAININGElite Mężczyzn47M 12110:0000:00:0001:09:53.3001:09:53.30+00:30:2511:385,2
57HANDZLIK Tomasz 8DENISTEAMElite Masters Mężczyzn10M 13610:0000:00:0001:12:42.3501:12:42.35+00:33:1412:075,0
58GRALEC Dariusz 78I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn11M 16810:0000:00:0001:20:44.7001:20:44.70+00:41:1713:274,5
Znaleziono 58 wynik(ów)