RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMAGAŁA Dominik 164Gorący Potok TeamOpen Mężczyzn1M 1310:4500:00:0000:45:32.8500:45:32.85 7:357,9
2PASTUSZKA Michał 227Open Mężczyzn2M 2010:4500:00:0000:47:20.1500:47:20.15+00:01:477:537,6
3KRÓLIKOWSKI Karol 214Open Mężczyzn3M 2410:4500:00:0000:48:21.9500:48:21.95+00:02:498:037,4
4MOROŃ Bartłomiej 178POWER TRAININGOpen Mężczyzn5M 3610:4500:00:0000:49:57.1500:49:57.15+00:04:248:197,2
5HERMA Piotr 208Open Masters Mężczyzn1M 5310:4500:00:0000:53:36.5500:53:36.55+00:08:038:566,7
6ŁUKA Paweł 176OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn10M 5810:4500:00:0000:54:40.6500:54:40.65+00:09:079:066,6
7KRUK Patryk 216Open Mężczyzn13M 6410:4500:00:0000:55:34.3500:55:34.35+00:10:019:156,5
8CYNAR Mateusz 202Open Mężczyzn14M 6710:4500:00:0000:56:46.2000:56:46.20+00:11:139:276,3
9DĄBROWSKI Tomasz 156Carpathian RunnersOpen Mężczyzn15M 6810:4500:00:0000:56:51.2000:56:51.20+00:11:189:286,3
10MOSKWA Piotr 191Squadron303 Racing TeamOpen Masters Mężczyzn3M 6910:4500:00:0000:56:52.6000:56:52.60+00:11:199:286,3
11WOŁCZYK Mariusz 241Open Masters Mężczyzn4M 7110:4500:00:0000:57:34.6000:57:34.60+00:12:019:356,3
12MICHROWSKI Sławomir 222Open Masters Mężczyzn5M 7210:4500:00:0000:57:54.0500:57:54.05+00:12:219:396,2
13KIEŚ Damian 212Open Masters Mężczyzn6M 7410:4500:00:0000:58:27.5000:58:27.50+00:12:549:446,2
14KAMIŃSKI Mikołaj 186Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn19M 7610:4500:00:0000:58:40.0000:58:40.00+00:13:079:466,1
15NIŹNIK Borys 172Koniu SquadOpen Masters Mężczyzn7M 7910:4500:00:0000:59:02.3500:59:02.35+00:13:299:506,1
16KRÓLIKOWSKI Waldemar 215Open Masters Mężczyzn9M 8210:4500:00:0000:59:31.8500:59:31.85+00:13:599:556,0
17LENART Kamil 219Open Mężczyzn22M 8310:4500:00:0000:59:53.4000:59:53.40+00:14:209:586,0
18STOPYRA Patryk 196Wóda Koks Tajski BoksOpen Mężczyzn27M 8810:4500:00:0001:01:03.4001:01:03.40+00:15:3010:105,9
19RADOŃ Arkadiusz 177Padre TeamOpen Mężczyzn30M 9110:4500:00:0001:01:48.6501:01:48.65+00:16:1510:185,8
20PIETRUSZEWSKI Andrzej 228Open Mężczyzn32M 9310:4500:00:0001:02:46.4001:02:46.40+00:17:1310:275,7
21OLEJNIK Konrad 224Open Mężczyzn33M 9510:4500:00:0001:03:11.2001:03:11.20+00:17:3810:315,7
22OSIPOWICZ Marcin 225Open Mężczyzn37M 10210:4500:00:0001:04:11.5501:04:11.55+00:18:3810:415,6
23MISIOR Daniel 158CzeluśnicaOpen Mężczyzn39M 10410:4500:00:0001:04:49.3501:04:49.35+00:19:1610:485,6
24TRZECIAK Adrian 235Open Mężczyzn41M 10610:4500:00:0001:05:00.0501:05:00.05+00:19:2710:505,5
25SANOCKI Paweł 159CzeluśnicaOpen Mężczyzn44M 11010:4500:00:0001:06:42.8501:06:42.85+00:21:1011:075,4
26MAZUREK Rafał 221Open Mężczyzn45M 11110:4500:00:0001:06:47.6001:06:47.60+00:21:1411:075,4
27KUTERA Kacper 218Open Mężczyzn48M 11710:4500:00:0001:08:34.0001:08:34.00+00:23:0111:255,3
28DEC Katarzyna 204Open Kobiet1K 1010:4500:00:0001:10:56.9501:10:56.95+00:25:2411:495,1
29SOLIWODA Tomasz 151amatoryOpen Masters Mężczyzn16M 12710:4500:00:0001:11:07.8001:11:07.80+00:25:3411:515,1
30BORYCZKA Szymon 199Open Masters Mężczyzn17M 13010:4500:00:0001:11:39.6501:11:39.65+00:26:0611:565,0
31GĄSIOR Michał 206Open Mężczyzn59M 13210:4500:00:0001:11:49.0001:11:49.00+00:26:1611:585,0
32GZELA Nikodem 207Open Mężczyzn61M 13410:4500:00:0001:12:28.3501:12:28.35+00:26:5512:045,0
33JEDYNAK Mateusz 210Open Mężczyzn62M 13510:4500:00:0001:12:31.8001:12:31.80+00:26:5812:055,0
34BUCH Krzysiek 201Open Mężczyzn63M 13710:4500:00:0001:12:54.3501:12:54.35+00:27:2112:094,9
35GRYSZTAR Jakub 157CzeluśnicaOpen Mężczyzn66M 14010:4500:00:0001:13:32.6501:13:32.65+00:27:5912:154,9
36SIEKIERA Rafał 230Open Mężczyzn71M 14610:4500:00:0001:15:25.4501:15:25.45+00:29:5212:344,8
37ŁUKAWSKI Cezary 220Open Mężczyzn82M 16110:4500:00:0001:20:06.0001:20:06.00+00:34:3313:214,5
38STASZKIEWICZ Sebastian 232Open Mężczyzn83M 16210:4500:00:0001:20:15.4501:20:15.45+00:34:4213:224,5
39WAWRZYNIAK Damian 237Open Mężczyzn87M 17110:4500:00:0001:21:17.1001:21:17.10+00:35:4413:324,4
40BRZĘK Łukasz 200Open Mężczyzn89M 17410:4500:00:0001:21:55.1501:21:55.15+00:36:2213:394,4
41WOJCIECH Wojciak 239Open Mężczyzn90M 17510:4500:00:0001:21:59.3501:21:59.35+00:36:2613:394,4
42BARUD Krystian 197Open Mężczyzn91M 17610:4500:00:0001:22:02.9001:22:02.90+00:36:3013:404,4
43MIĘKINA Edyta 194UNIT37Open Kobiet7K 2110:4500:00:0001:22:08.7001:22:08.70+00:36:3513:414,4
44WALCZAK Damian 236Open Mężczyzn96M 18110:4500:00:0001:23:22.8501:23:22.85+00:37:5013:534,3
45KULESZA Aneta 217Open Kobiet11K 2710:4500:00:0001:25:18.4501:25:18.45+00:39:4514:134,2
46STEFANIAK Marek 233Open Masters Mężczyzn31M 19610:4500:00:0001:26:08.1501:26:08.15+00:40:3514:214,2
47WILCZEK Lukasz 189SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn114M 20610:4500:00:0001:27:35.8001:27:35.80+00:42:0214:354,1
48ZIEMLIŃSKI Szymon 245Open Mężczyzn116M 20910:4500:00:0001:28:04.7001:28:04.70+00:42:3114:404,1
49PACANA Marcin 226Open Mężczyzn118M 21110:4500:00:0001:28:27.8501:28:27.85+00:42:5514:444,1
50DUSZEL Artur 170Klono TeamOpen Masters Mężczyzn36M 21510:4500:00:0001:29:02.9001:29:02.90+00:43:3014:504,0
51TOMASZEWICZ Adam 171Klono TeamOpen Mężczyzn123M 21710:4500:00:0001:29:29.5001:29:29.50+00:43:5614:544,0
52SZOSTEK Wojciech 166HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn126M 22010:4500:00:0001:29:38.7501:29:38.75+00:44:0514:564,0
53SŁABASZEWSKI Kamil 165HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn132M 22610:4500:00:0001:30:08.7001:30:08.70+00:44:3515:014,0
54KONIECZNA Adrianna 465Golden Power TeamOpen Kobiet19K 3810:4500:00:0001:31:03.7001:31:03.70+00:45:3015:104,0
55KWIATKOWSKA Joanna 466Golden Power TeamOpen Kobiet20K 3910:4500:00:0001:31:06.2501:31:06.25+00:45:3315:114,0
56KRÓL Grzegorz 163Golden Power TeamOpen Masters Mężczyzn39M 22910:4500:00:0001:31:06.7501:31:06.75+00:45:3315:114,0
57ZAKRZEWSKA Edyta 243Open Kobiet22K 4110:4500:00:0001:31:07.3501:31:07.35+00:45:3415:114,0
58WINIARSKI Eryk 238Open Mężczyzn133M 23010:4500:00:0001:31:07.4501:31:07.45+00:45:3415:114,0
59HOROSZKO Maria 209Open Kobiet23K 4210:4500:00:0001:31:07.9501:31:07.95+00:45:3515:114,0
60CZEKALSKA Renata 203Open Kobiet29K 4810:4500:00:0001:32:46.7501:32:46.75+00:47:1315:273,9
61STEINKE Gabriel 234Open Mężczyzn156M 25710:4500:00:0001:34:18.7001:34:18.70+00:48:4515:433,8
62BEREŚ Krystian 198Open Mężczyzn157M 25810:4500:00:0001:34:19.5001:34:19.50+00:48:4615:433,8
63JANICKA Marta 195Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet40K 6110:4500:00:0001:35:28.7001:35:28.70+00:49:5515:543,8
64WITKOWSKI Marek 154Biegowe Dziki OCROpen Masters Mężczyzn48M 28110:4500:00:0001:37:01.5001:37:01.50+00:51:2816:103,7
65SCHMIDT Karolina 152BeFit24TeamOpen Kobiet44K 6710:4500:00:0001:38:28.7501:38:28.75+00:52:5516:243,7
65SCHMIDT Paweł 153BeFit24TeamOpen Masters Mężczyzn50M 29010:4500:00:0001:38:28.7501:38:28.75+00:52:5516:243,7
67JURCZENIA Michał 211Open Mężczyzn187M 29510:4500:00:0001:39:41.0501:39:41.05+00:54:0816:363,6
68PROTASEWICZ Paulina 229Open Kobiet51K 7510:4500:00:0001:39:41.1001:39:41.10+00:54:0816:363,6
69KRÓL Paulina 213Open Kobiet52K 7610:4500:00:0001:39:41.3001:39:41.30+00:54:0816:363,6
70KMIECIK Marcin 259Husaria Race Team Open Mężczyzn188M 29610:4500:00:0001:39:43.0501:39:43.05+00:54:1016:373,6
71KMIECIK Justyna 258Husaria Race Team Open Masters Kobiet7K 7710:4500:00:0001:39:43.4501:39:43.45+00:54:1016:373,6
72BRILLOWSKI Karol 192SRKOpen Masters Mężczyzn51M 30010:4500:00:0001:40:10.9501:40:10.95+00:54:3816:413,6
73GRZESIK Marek 160Dariusz tak się nie robiOpen Mężczyzn194M 30310:4500:00:0001:40:50.1501:40:50.15+00:55:1716:483,6
74SKRZEKUT Karol 161Dariusz tak się nie robiOpen Mężczyzn195M 30410:4500:00:0001:40:50.7501:40:50.75+00:55:1716:483,6
75WALCZAK Danuta 182Poznań Race TeamOpen Kobiet59K 8710:4500:00:0001:41:20.6001:41:20.60+00:55:4716:533,6
75TYLMAN Oskar 181Poznań Race TeamOpen Mężczyzn200M 31010:4500:00:0001:41:20.6001:41:20.60+00:55:4716:533,6
77KARPIŃSKA Małgorzata 162Drużyna Pana MichałaOpen Kobiet61K 8910:4500:00:0001:41:21.1001:41:21.10+00:55:4816:533,6
78ŁOWIGUS Łukasz 179Poznań Race TeamOpen Mężczyzn201M 31110:4500:00:0001:41:21.2001:41:21.20+00:55:4816:533,6
79SZAŁA Jan 180Poznań Race TeamOpen Mężczyzn203M 31310:4500:00:0001:41:21.5001:41:21.50+00:55:4816:533,6
80ZAPALA Aldona 244Open Kobiet67K 9610:4500:00:0001:43:36.8001:43:36.80+00:58:0317:163,5
81MISIŃSKI Paweł 175LibheratorzyOpen Mężczyzn209M 32210:4500:00:0001:43:50.7001:43:50.70+00:58:1717:183,5
82GOŁĄB Jarosław 183RookiesOpen Mężczyzn211M 32410:4500:00:0001:43:59.6001:43:59.60+00:58:2617:193,5
83DENYS Dariusz 173LibheratorzyOpen Mężczyzn213M 32610:4500:00:0001:44:23.9001:44:23.90+00:58:5117:233,4
84GRABARCZYK Marta 184RookiesOpen Masters Kobiet12K 9810:4500:00:0001:44:27.0501:44:27.05+00:58:5417:243,4
85SZCZĘCH Anna 187Runmageddonowe Świry Open Kobiet69K 10010:4500:00:0001:44:42.1001:44:42.10+00:59:0917:273,4
86DENYS Justyna 174LibheratorzyOpen Kobiet70K 10110:4500:00:0001:45:14.8501:45:14.85+00:59:4217:323,4
87HEĆMAŃCZUK Katarzyna 185RookiesOpen Kobiet73K 10410:4500:00:0001:45:38.9001:45:38.90+01:00:0617:363,4
88MURAWSKI Paweł 223Open Masters Mężczyzn56M 33010:4500:00:0001:46:19.0501:46:19.05+01:00:4617:433,4
89FILA Rafał 205Open Mężczyzn225M 34710:4500:00:0001:50:31.9001:50:31.90+01:04:5918:253,3
90RODEHAU Klaudia 190Sportowa BandaOpen Kobiet85K 11910:4500:00:0001:50:32.4001:50:32.40+01:04:5918:253,3
Znaleziono 90 wynik(ów)