RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CIACIEK Tomasz 349OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn4M 3111:1500:00:0000:49:12.1500:49:12.15 8:127,3
2STAROSZYŃSKI Dawid 403Open Mężczyzn9M 5611:1500:00:0000:54:17.1000:54:17.10+00:05:049:026,6
3ĶAWA Rafał 350OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn11M 6011:1500:00:0000:55:11.8500:55:11.85+00:05:599:116,5
4MAROŃ Tomasz 344Klono TeamOpen Mężczyzn12M 6111:1500:00:0000:55:18.8500:55:18.85+00:06:069:136,5
5FILIPIAK Krzysztof 348Mr.TeamOpen Mężczyzn17M 7311:1500:00:0000:58:01.2000:58:01.20+00:08:499:406,2
6BARŁÓG Damian 362Open Mężczyzn20M 7711:1500:00:0000:58:50.1000:58:50.10+00:09:379:486,1
7ROJEWSKI Piotr 396Open Mężczyzn23M 8411:1500:00:0000:59:55.2000:59:55.20+00:10:439:596,0
8RYBKA Kacper 397Open Mężczyzn24M 8511:1500:00:0000:59:58.3000:59:58.30+00:10:469:596,0
9FERDYNAND Mateusz 347Mr.TeamOpen Mężczyzn26M 8711:1500:00:0001:01:00.1501:01:00.15+00:11:4810:105,9
10BRYŚ Wojciech 357SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10M 9611:1500:00:0001:03:17.3001:03:17.30+00:14:0510:325,7
11PLUTA Dariusz 360Winko SkładOpen Mężczyzn35M 9911:1500:00:0001:03:56.2501:03:56.25+00:14:4410:395,6
12WYLĘŻEK Mateusz 337Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn38M 10311:1500:00:0001:04:24.5501:04:24.55+00:15:1210:445,6
13KORZENNY Wojciech 338Dwie-dyszki-znizkiOpen Mężczyzn42M 10711:1500:00:0001:05:49.3501:05:49.35+00:16:3710:585,5
14JASKÓLSKI Marek 359Winko SkładOpen Mężczyzn46M 11511:1500:00:0001:08:13.2501:08:13.25+00:19:0111:225,3
15PŁAZA Łukasz 392Open Mężczyzn47M 11611:1500:00:0001:08:20.9001:08:20.90+00:19:0811:235,3
16LIPIEC Paweł 352POWER TRAININGOpen Mężczyzn53M 12411:1500:00:0001:10:08.6501:10:08.65+00:20:5611:415,1
17GOŁĘBIEWSKI Andrzej 373Open Mężczyzn57M 12911:1500:00:0001:11:15.3001:11:15.30+00:22:0311:525,1
18BIERNACKI Maciej 286Open Mężczyzn68M 14211:1500:00:0001:13:59.9501:13:59.95+00:24:4712:194,9
19FERSZTEROWSKI Szymon 371Open Mężczyzn72M 14711:1500:00:0001:15:34.9001:15:34.90+00:26:2212:354,8
20SEGENIEC Sebastian 398Open Mężczyzn73M 14811:1500:00:0001:15:35.3501:15:35.35+00:26:2312:354,8
21ZYM Patrycja 409Open Kobiet3K 1611:1500:00:0001:16:50.3501:16:50.35+00:27:3812:484,7
22SZPAKOWSKI Jacek 340EXTREME WAYSOpen Masters Mężczyzn26M 16911:1500:00:0001:20:50.6501:20:50.65+00:31:3813:284,5
23WIEWIÓRA Katarzyna 406Open Kobiet8K 2211:1500:00:0001:23:01.7501:23:01.75+00:33:4913:504,3
24KOSIŃSKI Tomasz 339EXTREME WAYSOpen Mężczyzn97M 18211:1500:00:0001:23:26.6001:23:26.60+00:34:1413:544,3
25BRZOZOWSKI Marcin 365Open Masters Mężczyzn29M 18411:1500:00:0001:23:40.1501:23:40.15+00:34:2813:564,3
26BĄK Anna 361Open Kobiet9K 2311:1500:00:0001:23:42.9001:23:42.90+00:34:3013:574,3
27SOKOŁOWSKI Sebastian 401Open Masters Mężczyzn30M 18511:1500:00:0001:23:43.2501:23:43.25+00:34:3113:574,3
28NIEDZIŃSKI Paweł 387Open Mężczyzn102M 19011:1500:00:0001:24:54.8501:24:54.85+00:35:4214:094,2
29ILASZ-SZUBA Monika 377Open Kobiet12K 2811:1500:00:0001:25:44.1501:25:44.15+00:36:3214:174,2
30MARIUSZ Wróbel 384Open Mężczyzn105M 19311:1500:00:0001:25:49.2001:25:49.20+00:36:3714:184,2
31HYRA Katarzyna 376Open Kobiet13K 2911:1500:00:0001:26:15.5501:26:15.55+00:37:0314:224,2
32PODKANOWICZ Marcin 351Ogrody MęskościOpen Mężczyzn108M 19711:1500:00:0001:26:15.6001:26:15.60+00:37:0314:224,2
33KĘDRA Marcin 381Open Masters Mężczyzn32M 19911:1500:00:0001:26:26.2501:26:26.25+00:37:1414:244,2
34BRZOSTEK Tomasz 363Open Mężczyzn110M 20011:1500:00:0001:26:31.8001:26:31.80+00:37:1914:254,2
35BRZOSTEK Wiesław 364Open Masters Mężczyzn34M 20311:1500:00:0001:27:06.2501:27:06.25+00:37:5414:314,1
36PODKALICKI Adrian 393Open Mężczyzn124M 21811:1500:00:0001:29:30.0501:29:30.05+00:40:1714:554,0
37KANIA Jakub 142Open Mężczyzn130M 22411:1500:00:0001:30:06.3501:30:06.35+00:40:5415:014,0
38MUSIAŁ Patrycja 386Open Kobiet18K 3711:1500:00:0001:30:06.7501:30:06.75+00:40:5415:014,0
39SREBNIAK Jakub 402Open Mężczyzn131M 22511:1500:00:0001:30:06.9001:30:06.90+00:40:5415:014,0
40MIKOŚ Łukasz 356PustakiOpen Masters Mężczyzn42M 25211:1500:00:0001:34:00.9001:34:00.90+00:44:4815:403,8
41JÓZEFOWSKI Tobiasz 355PustakiOpen Mężczyzn153M 25311:1500:00:0001:34:01.2001:34:01.20+00:44:4915:403,8
42MATUSIK Jolanta 345Klono TeamOpen Masters Kobiet4K 5311:1500:00:0001:34:11.4501:34:11.45+00:44:5915:413,8
43ŻOŁOBOWICZ Przemysław 408Open Mężczyzn160M 26211:1500:00:0001:34:24.6001:34:24.60+00:45:1215:443,8
44GAZDA Patryk 372Open Mężczyzn161M 26311:1500:00:0001:34:25.1001:34:25.10+00:45:1215:443,8
45ZAHUTA Karol 141Open Mężczyzn162M 26511:1500:00:0001:34:36.7501:34:36.75+00:45:2415:463,8
46BIENCZAK Arek 341Gladiatorzy_AmatorzyOpen Mężczyzn164M 26711:1500:00:0001:34:38.1501:34:38.15+00:45:2615:463,8
47DZIEWIRSKA Anna 370Open Kobiet41K 6211:1500:00:0001:35:51.4001:35:51.40+00:46:3915:583,8
48ZAJĄC Tadeusz 407Open Mężczyzn168M 27211:1500:00:0001:35:52.4501:35:52.45+00:46:4015:583,8
49REDLIN Radosław 346Klono TeamOpen Masters Mężczyzn47M 27311:1500:00:0001:35:55.9001:35:55.90+00:46:4315:593,8
50PIEKARZ Ewelina 391Open Kobiet43K 6511:1500:00:0001:36:41.4501:36:41.45+00:47:2916:063,7
51STRZĘPKA Mateusz 404Open Mężczyzn181M 28811:1500:00:0001:38:06.3001:38:06.30+00:48:5416:213,7
52KŁOBUS Daniel 382Open Mężczyzn182M 28911:1500:00:0001:38:06.9001:38:06.90+00:48:5416:213,7
53GRZESIUK Adam 374Open Mężczyzn183M 29111:1500:00:0001:38:53.5001:38:53.50+00:49:4116:283,6
54GRZESIUK Wojciech 375Open Mężczyzn189M 29711:1500:00:0001:39:49.2001:39:49.20+00:50:3716:383,6
55WIĘCEK Urszula 405Open Masters Kobiet8K 7811:1500:00:0001:39:54.9001:39:54.90+00:50:4216:393,6
56CYTERA Barbara 367Open Masters Kobiet9K 7911:1500:00:0001:39:54.9501:39:54.95+00:50:4216:393,6
57BAŁĘCZNY Tomasz 500Niezniszczalni MielecOpen Mężczyzn191M 29911:1500:00:0001:40:10.8501:40:10.85+00:50:5816:413,6
58DOLIŃSKA Joanna 368Open Kobiet53K 8011:1500:00:0001:40:40.5501:40:40.55+00:51:2816:463,6
59DOLIŃSKI Jacek 369Open Mężczyzn193M 30211:1500:00:0001:40:48.0001:40:48.00+00:51:3516:483,6
60LUBAŚ Bartek 501Niezniszczalni MielecOpen Masters Mężczyzn53M 31611:1500:00:0001:41:37.3001:41:37.30+00:52:2516:563,5
61SIEDLAREK Dominika 399Open Kobiet75K 10711:1500:00:0001:47:09.5001:47:09.50+00:57:5717:513,4
62KARDASZ Marek 334Bieszczadzka HusariaOpen Masters Mężczyzn58M 33411:1500:00:0001:48:11.5501:48:11.55+00:58:5918:013,3
63WOLF Weronika 336Bieszczadzka HusariaOpen Masters Kobiet14K 10911:1500:00:0001:48:47.9501:48:47.95+00:59:3518:073,3
64WAŁACHOWSKA Urszula 155Bieszczadzka HusariaOpen Kobiet77K 11011:1500:00:0001:48:50.7001:48:50.70+00:59:3818:083,3
65MIERZWIŃSKI Konrad 385Open Mężczyzn221M 33711:1500:00:0001:49:31.7501:49:31.75+01:00:1918:153,3
65PRĘDKI Krzysztof 395Open Mężczyzn221M 33711:1500:00:0001:49:31.7501:49:31.75+01:00:1918:153,3
67SKUBISZ-KAMINSKA Barbara 400Open Kobiet78K 11111:1500:00:0001:49:31.8001:49:31.80+01:00:1918:153,3
68BERNADY Magdalena 592UNIT37Open Kobiet80K 11311:1500:00:0001:50:02.0001:50:02.00+01:00:4918:203,3
68KOŁPA Łukasz 358UNIT37Open Mężczyzn223M 34011:1500:00:0001:50:02.0001:50:02.00+01:00:4918:203,3
70GRZEŚKIEWICZ Marcin 483Open Mężczyzn224M 34111:1500:00:0001:50:02.2501:50:02.25+01:00:5018:203,3
71OCHYRA Karolina 388Open Kobiet81K 11511:1500:00:0001:50:16.0001:50:16.00+01:01:0318:223,3
72OCHYRA Krzysztof 389Open Masters Mężczyzn63M 34511:1500:00:0001:50:16.1501:50:16.15+01:01:0418:223,3
73KACPRZAK Olga 379Open Kobiet82K 11611:1500:00:0001:50:17.0501:50:17.05+01:01:0418:223,3
74BANASIEWICZ Piotr 333Bieszczadzka HusariaOpen Masters Mężczyzn64M 34611:1500:00:0001:50:17.6001:50:17.60+01:01:0518:223,3
75PREISNER Maria 335Bieszczadzka HusariaOpen Kobiet83K 11711:1500:00:0001:50:17.8501:50:17.85+01:01:0518:223,3
76BIELEC Sylwester 138Open Masters Mężczyzn65M 34811:1500:00:0001:50:47.5001:50:47.50+01:01:3518:273,2
77POGODA Wojciech 394Open Mężczyzn228M 35211:1500:00:0001:51:50.0501:51:50.05+01:02:3718:383,2
78LUBERT Grzegorz 343Klono TeamOpen Mężczyzn229M 35311:1500:00:0001:51:52.8001:51:52.80+01:02:4018:383,2
79BUGNO-POGODA Anna 366Open Kobiet88K 12311:1500:00:0001:51:57.5001:51:57.50+01:02:4518:393,2
80KOZOK Michalina 342Klono TeamOpen Kobiet89K 12411:1500:00:0001:52:07.3001:52:07.30+01:02:5518:413,2
81KUSIOR Patrycja 383Open Kobiet93K 13111:1500:00:0001:58:48.2501:58:48.25+01:09:3619:483,0
82KASZYCKI Jarosław 380Open Mężczyzn242M 36811:1500:00:0001:59:38.8501:59:38.85+01:10:2619:563,0
Znaleziono 82 wynik(ów)