RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PROBOLA Mateusz 460CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn14M 11411:4500:00:0001:07:54.1501:07:54.15 11:195,3
2WÓJCIK Dominik 454ARASH RUSHOpen Mężczyzn54M 12511:4500:00:0001:10:25.5001:10:25.50+00:02:3111:445,1
3GRZENIA Rafał 482Open Mężczyzn67M 14111:4500:00:0001:13:55.2501:13:55.25+00:06:0112:194,9
4DUDZIŃSKI Tomasz 457CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn20M 15211:4500:00:0001:16:47.4001:16:47.40+00:08:5312:474,7
5BOCHENEK Łukasz 456CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn21M 15311:4500:00:0001:16:47.9001:16:47.90+00:08:5312:474,7
6POKRYWKA Adam 458CUNA TeamOpen Mężczyzn106M 19411:4500:00:0001:26:04.7501:26:04.75+00:18:1014:204,2
7POKRYWKA Ireneusz 459CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn33M 20211:4500:00:0001:26:53.1501:26:53.15+00:18:5914:284,1
8MIKODA Artur 488Open Mężczyzn113M 20511:4500:00:0001:27:27.2501:27:27.25+00:19:3314:344,1
9AUGUSTYN Grzegorz 455CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn35M 20711:4500:00:0001:27:40.0501:27:40.05+00:19:4514:364,1
10BARANOWSKI Maciej 146Open Mężczyzn117M 21011:4500:00:0001:28:20.5001:28:20.50+00:20:2614:434,1
11RUDNICKA Jagoda 491Open Kobiet21K 4011:4500:00:0001:31:06.4001:31:06.40+00:23:1215:114,0
12RUDNICKA Anna 490Open Kobiet24K 4311:4500:00:0001:31:08.2501:31:08.25+00:23:1415:114,0
13ODYJAS Daniel 489Open Mężczyzn134M 23111:4500:00:0001:31:10.7501:31:10.75+00:23:1615:113,9
14WILCZYŃSKA Agata 492Open Kobiet26K 4511:4500:00:0001:32:03.6501:32:03.65+00:24:0915:203,9
15BACHURA Malwina 478Open Kobiet28K 4711:4500:00:0001:32:44.7001:32:44.70+00:24:5015:273,9
16FOLEK Grzegorz 480Open Mężczyzn147M 24611:4500:00:0001:32:44.8501:32:44.85+00:24:5015:273,9
17GĘSIOR Stanisław 481Open Mężczyzn159M 26111:4500:00:0001:34:23.3001:34:23.30+00:26:2915:433,8
18BUDEK Weronika 530Open Kobiet36K 5711:4500:00:0001:34:34.0001:34:34.00+00:26:3915:453,8
19FILAS Rafał 538Open Mężczyzn163M 26611:4500:00:0001:34:37.4501:34:37.45+00:26:4315:463,8
20JANUSZCZAK Michał 485Open Mężczyzn169M 27411:4500:00:0001:35:57.4501:35:57.45+00:28:0315:593,8
21HOFFMAN Bartłomiej 484Open Mężczyzn170M 27511:4500:00:0001:35:58.4001:35:58.40+00:28:0415:593,8
22WÓJCIK Grzegorz 493Open Masters Mężczyzn49M 28411:4500:00:0001:37:46.7501:37:46.75+00:29:5216:173,7
23ŚMITEK Łukasz 453ARASH RUSHOpen Mężczyzn178M 28511:4500:00:0001:37:49.6501:37:49.65+00:29:5516:183,7
24ARMATYS Agnieszka 450ARASH RUSHOpen Kobiet49K 7311:4500:00:0001:39:27.6001:39:27.60+00:31:3316:343,6
24ROWICKI Szymon 452ARASH RUSHOpen Mężczyzn185M 29311:4500:00:0001:39:27.6001:39:27.60+00:31:3316:343,6
26DEROŃ Diana 472Tacho LogOpen Kobiet57K 8411:4500:00:0001:41:15.1001:41:15.10+00:33:2016:523,6
27DEROŃ Aneta 471Tacho LogOpen Masters Kobiet10K 8611:4500:00:0001:41:18.4501:41:18.45+00:33:2416:533,6
28MARUSZCZAK Joanna 474Tacho LogOpen Kobiet59K 8711:4500:00:0001:41:20.6001:41:20.60+00:33:2616:533,6
29MARUSZCZAK Damian 473Tacho LogOpen Mężczyzn202M 31211:4500:00:0001:41:21.2501:41:21.25+00:33:2716:533,6
30DYBOWSKA Julia 475Żółwie i ślimakiOpen Kobiet64K 9211:4500:00:0001:41:38.4001:41:38.40+00:33:4416:563,5
30DYBOWSKI Marcin 477Żółwie i ślimakiOpen Masters Mężczyzn54M 31711:4500:00:0001:41:38.4001:41:38.40+00:33:4416:563,5
32DYBOWSKA Monika 476Żółwie i ślimakiOpen Masters Kobiet11K 9311:4500:00:0001:41:38.5001:41:38.50+00:33:4416:563,5
33ROWICKI Kamil 451ARASH RUSHOpen Mężczyzn208M 32011:4500:00:0001:43:20.2501:43:20.25+00:35:2617:133,5
34BUCZYNSKI Dariusz 529Open Mężczyzn210M 32311:4500:00:0001:43:52.4001:43:52.40+00:35:5817:183,5
35BUCZYNSKA Katarzyna 479Open Kobiet68K 9711:4500:00:0001:43:52.8501:43:52.85+00:35:5817:183,5
36ŁUKASZCZYK Szymon 487Open Mężczyzn218M 33211:4500:00:0001:47:20.0501:47:20.05+00:39:2517:533,4
37ŁOJAS Paweł 486Open Mężczyzn219M 33511:4500:00:0001:48:26.1501:48:26.15+00:40:3218:043,3
38SYKTA Szymon 470Safanduły TeamOpen Mężczyzn227M 35011:4500:00:0001:51:20.0501:51:20.05+00:43:2518:333,2
39BUGNO Jolanta 467Safanduły TeamOpen Kobiet86K 12111:4500:00:0001:51:20.1501:51:20.15+00:43:2618:333,2
40CYGNAR Jakub 468Safanduły TeamOpen Mężczyzn234M 35911:4500:00:0001:54:55.1001:54:55.10+00:47:0019:093,1
41KIEŁTYKA Barbara 469Safanduły TeamOpen Kobiet92K 12911:4500:00:0001:55:09.5501:55:09.55+00:47:1519:113,1
42PELCZAR Damian 463Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn235M 36011:4500:00:0001:57:52.7501:57:52.75+00:49:5819:383,1
43BOBYK Paweł 462Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn241M 36711:4500:00:0001:59:38.2501:59:38.25+00:51:4419:563,0
44SZYDŁO Damian 464Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn243M 36911:4500:00:0001:59:41.8501:59:41.85+00:51:4719:563,0
45ANNA Czarna 461Dzikie ŻbikiOpen Kobiet98K 13711:4500:00:0002:01:45.7502:01:45.75+00:53:5120:173,0
Znaleziono 45 wynik(ów)