RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RYNKIEWICZ Agnieszka 64Gorący Potok TeamElite Kobiet1K 110:2000:00:0000:49:00.8500:49:00.85 8:107,3
2MISSALA Magdalena 71POWER TRAININGElite Kobiet2K 210:2000:00:0000:49:10.0500:49:10.05+00:00:098:117,3
3WYSŁUCH Iza 77Elite Kobiet3K 310:2000:00:0000:50:10.0500:50:10.05+00:01:098:217,2
4MACIUSZEK Julia 72RUNMAGEDDONElite Kobiet4K 410:2000:00:0000:51:13.7000:51:13.70+00:02:128:327,0
5GARLACZ Justyna 70POWER TRAININGElite Kobiet5K 510:2000:00:0000:58:11.8500:58:11.85+00:09:119:416,2
6SROKA Karolina 74UNIT37Elite Kobiet6K 610:2000:00:0000:58:14.8500:58:14.85+00:09:149:426,2
7KULIGOWSKA Małgorzata 63FIT MORE RYBNIKElite Masters Kobiet1K 710:2000:00:0001:02:57.4001:02:57.40+00:13:5610:295,7
8RYŚ Marzena 66Koniu SquadElite Kobiet7K 810:2000:00:0001:04:49.9001:04:49.90+00:15:4910:485,6
9MACIEJEWSKA Agnieszka 67Obstacle Center TeamElite Masters Kobiet2K 910:2000:00:0001:09:13.4501:09:13.45+00:20:1211:325,2
10STALMACH Justyna 65Klono TeamElite Kobiet8K 1110:2000:00:0001:11:46.4001:11:46.40+00:22:4511:575,0
11LOWE Kinga 73UNIT37Elite Masters Kobiet3K 1210:2000:00:0001:11:57.1501:11:57.15+00:22:5611:595,0
12NAPIERAJ Katarzyna 57Carbon Silesia SportElite Kobiet9K 1310:2000:00:0001:14:38.5501:14:38.55+00:25:3712:264,8
13WOJTASIK Marta 76Elite Kobiet10K 2510:2000:00:0001:24:05.0001:24:05.00+00:35:0414:004,3
14MOJAK Joanna 62Ex TeamElite Kobiet11K 2610:2000:00:0001:24:31.6001:24:31.60+00:35:3014:054,3
15PŁACZEK Anna 59Carbon Silesia SportElite Kobiet12K 3010:2000:00:0001:26:17.0501:26:17.05+00:37:1614:224,2
16ANTOLIK Aneta 69POWER TRAININGElite Kobiet13K 3410:2000:00:0001:29:12.5001:29:12.50+00:40:1114:524,0
17KONIECZNA Żaneta 61Dragon RunnersElite Kobiet14K 3510:2000:00:0001:29:42.8501:29:42.85+00:40:4214:574,0
18PREWYSZ-KWINTO Marta 68Obstacle Center TeamElite Kobiet15K 6310:2000:00:0001:36:09.8001:36:09.80+00:47:0816:013,7
19PODDĘBNIAK Małgorzata 75Warriors ŁódźElite Kobiet16K 9910:2000:00:0001:44:32.7501:44:32.75+00:55:3117:253,4
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
20MARKOWICZ Ewelina 56Carbon Silesia SportElite Kobiet17K 15510:2000:00:0002:48:53.5502:48:53.55+01:59:5228:082,1
Znaleziono 20 wynik(ów)