RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1HERMA Piotr 208Open Masters Mężczyzn1M 5310:4500:00:0000:53:36.5500:53:36.55 8:566,7
2ZIARKOWSKI Mirosław 494FIT MORE RYBNIKOpen Masters Mężczyzn2M 6312:0000:00:0000:55:21.9000:55:21.90+00:01:459:136,5
3MOSKWA Piotr 191Squadron303 Racing TeamOpen Masters Mężczyzn3M 6910:4500:00:0000:56:52.6000:56:52.60+00:03:169:286,3
4WOŁCZYK Mariusz 241Open Masters Mężczyzn4M 7110:4500:00:0000:57:34.6000:57:34.60+00:03:589:356,3
5MICHROWSKI Sławomir 222Open Masters Mężczyzn5M 7210:4500:00:0000:57:54.0500:57:54.05+00:04:179:396,2
6KIEŚ Damian 212Open Masters Mężczyzn6M 7410:4500:00:0000:58:27.5000:58:27.50+00:04:509:446,2
7NIŹNIK Borys 172Koniu SquadOpen Masters Mężczyzn7M 7910:4500:00:0000:59:02.3500:59:02.35+00:05:259:506,1
8FURGAŁA Piotr 294Open Masters Mężczyzn8M 8111:0000:00:0000:59:15.0500:59:15.05+00:05:389:526,1
9KRÓLIKOWSKI Waldemar 215Open Masters Mężczyzn9M 8210:4500:00:0000:59:31.8500:59:31.85+00:05:559:556,0
10BRYŚ Wojciech 357SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10M 9611:1500:00:0001:03:17.3001:03:17.30+00:09:4010:325,7
11DYKAS Adam 535Open Masters Mężczyzn11M 10012:0000:00:0001:04:02.2001:04:02.20+00:10:2510:405,6
12KORZENIOWSKI Wojciech 543Open Masters Mężczyzn12M 10911:3000:00:0001:06:42.6501:06:42.65+00:13:0611:075,4
13KANIECKI Paweł 249Blok B PrzemyślOpen Masters Mężczyzn13M 11211:0000:00:0001:07:05.2001:07:05.20+00:13:2811:105,4
14PROBOLA Mateusz 460CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn14M 11411:4500:00:0001:07:54.1501:07:54.15+00:14:1711:195,3
15KUŚNIERSKI Andrzej 414Crosstrening RacibórzOpen Masters Mężczyzn15M 12211:3000:00:0001:09:55.9001:09:55.90+00:16:1911:395,1
16SOLIWODA Tomasz 151amatoryOpen Masters Mężczyzn16M 12710:4500:00:0001:11:07.8001:11:07.80+00:17:3111:515,1
17BORYCZKA Szymon 199Open Masters Mężczyzn17M 13010:4500:00:0001:11:39.6501:11:39.65+00:18:0311:565,0
18KOWALSKI Bartłomiej 308Open Masters Mężczyzn18M 14411:0000:00:0001:14:58.6501:14:58.65+00:21:2212:294,8
19KOŚCIANEK Marek 125Open Masters Mężczyzn19M 15012:1500:00:0001:16:20.1001:16:20.10+00:22:4312:434,7
20DUDZIŃSKI Tomasz 457CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn20M 15211:4500:00:0001:16:47.4001:16:47.40+00:23:1012:474,7
21BOCHENEK Łukasz 456CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn21M 15311:4500:00:0001:16:47.9001:16:47.90+00:23:1112:474,7
22TARNOWSKI Paweł 328Open Masters Mężczyzn22M 15911:0000:00:0001:19:45.7001:19:45.70+00:26:0913:174,5
23SZCZYTOWSKI Rafał 257Dwunastka i PrzyjacieleOpen Masters Mężczyzn23M 16311:0000:00:0001:20:17.5001:20:17.50+00:26:4013:224,5
24MISIEWICZ Paweł 134Open Masters Mężczyzn24M 16511:0000:00:0001:20:33.2501:20:33.25+00:26:5613:254,5
25TOKARCZYK Hubert 103Open Masters Mężczyzn25M 16611:0000:00:0001:20:40.2001:20:40.20+00:27:0313:264,5
26SZPAKOWSKI Jacek 340EXTREME WAYSOpen Masters Mężczyzn26M 16911:1500:00:0001:20:50.6501:20:50.65+00:27:1413:284,5
27CZEKAŃSKI Mirek 584Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn27M 17212:1500:00:0001:21:17.4001:21:17.40+00:27:4013:324,4
28JASIŃSKI Damian 523TB Sestal TeamOpen Masters Mężczyzn28M 18312:0000:00:0001:23:26.7501:23:26.75+00:29:5013:544,3
29BRZOZOWSKI Marcin 365Open Masters Mężczyzn29M 18411:1500:00:0001:23:40.1501:23:40.15+00:30:0313:564,3
30SOKOŁOWSKI Sebastian 401Open Masters Mężczyzn30M 18511:1500:00:0001:23:43.2501:23:43.25+00:30:0613:574,3
31STEFANIAK Marek 233Open Masters Mężczyzn31M 19610:4500:00:0001:26:08.1501:26:08.15+00:32:3114:214,2
32KĘDRA Marcin 381Open Masters Mężczyzn32M 19911:1500:00:0001:26:26.2501:26:26.25+00:32:4914:244,2
33POKRYWKA Ireneusz 459CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn33M 20211:4500:00:0001:26:53.1501:26:53.15+00:33:1614:284,1
34BRZOSTEK Wiesław 364Open Masters Mężczyzn34M 20311:1500:00:0001:27:06.2501:27:06.25+00:33:2914:314,1
35AUGUSTYN Grzegorz 455CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn35M 20711:4500:00:0001:27:40.0501:27:40.05+00:34:0314:364,1
36DUSZEL Artur 170Klono TeamOpen Masters Mężczyzn36M 21510:4500:00:0001:29:02.9001:29:02.90+00:35:2614:504,0
37ZIELIŃSKI Przemysław 120Open Masters Mężczyzn37M 22712:1500:00:0001:30:44.0501:30:44.05+00:37:0715:074,0
38LEPIANKA Piotr 121Open Masters Mężczyzn38M 22812:1500:00:0001:31:03.8501:31:03.85+00:37:2715:104,0
39KRÓL Grzegorz 163Golden Power TeamOpen Masters Mężczyzn39M 22910:4500:00:0001:31:06.7501:31:06.75+00:37:3015:114,0
40PASZEK Sławomir 282Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Mężczyzn40M 23411:0000:00:0001:31:32.6001:31:32.60+00:37:5615:153,9
41HAFTEK Piotr 297Open Masters Mężczyzn41M 24311:0000:00:0001:32:33.7501:32:33.75+00:38:5715:253,9
42MIKOŚ Łukasz 356PustakiOpen Masters Mężczyzn42M 25211:1500:00:0001:34:00.9001:34:00.90+00:40:2415:403,8
43KOCUREK Mariusz 279Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Mężczyzn43M 25611:0000:00:0001:34:16.9001:34:16.90+00:40:4015:423,8
44WOZNIAK Jaroslaw 140Open Masters Mężczyzn44M 25911:3000:00:0001:34:20.3001:34:20.30+00:40:4315:433,8
45DEPTA Grzegorz 291Open Masters Mężczyzn45M 26411:0000:00:0001:34:32.4501:34:32.45+00:40:5515:453,8
46KRAWCZYŃSKI Jarosław 117Open Masters Mężczyzn46M 27112:1500:00:0001:35:47.8501:35:47.85+00:42:1115:573,8
47REDLIN Radosław 346Klono TeamOpen Masters Mężczyzn47M 27311:1500:00:0001:35:55.9001:35:55.90+00:42:1915:593,8
48WITKOWSKI Marek 154Biegowe Dziki OCROpen Masters Mężczyzn48M 28110:4500:00:0001:37:01.5001:37:01.50+00:43:2416:103,7
49WÓJCIK Grzegorz 493Open Masters Mężczyzn49M 28411:4500:00:0001:37:46.7501:37:46.75+00:44:1016:173,7
50SCHMIDT Paweł 153BeFit24TeamOpen Masters Mężczyzn50M 29010:4500:00:0001:38:28.7501:38:28.75+00:44:5216:243,7
51BRILLOWSKI Karol 192SRKOpen Masters Mężczyzn51M 30010:4500:00:0001:40:10.9501:40:10.95+00:46:3416:413,6
52MICHTA Łukasz 550Open Masters Mężczyzn52M 30712:0000:00:0001:41:05.6501:41:05.65+00:47:2916:503,6
53LUBAŚ Bartek 501Niezniszczalni MielecOpen Masters Mężczyzn53M 31611:1500:00:0001:41:37.3001:41:37.30+00:48:0016:563,5
54DYBOWSKI Marcin 477Żółwie i ślimakiOpen Masters Mężczyzn54M 31711:4500:00:0001:41:38.4001:41:38.40+00:48:0116:563,5
55WZOREK Daniel 568Open Masters Mężczyzn55M 32112:0000:00:0001:43:27.5501:43:27.55+00:49:5117:143,5
56MURAWSKI Paweł 223Open Masters Mężczyzn56M 33010:4500:00:0001:46:19.0501:46:19.05+00:52:4217:433,4
57PRZYBYTEK Sławomir 109Open Masters Mężczyzn57M 33312:1500:00:0001:47:40.0001:47:40.00+00:54:0317:563,3
58KARDASZ Marek 334Bieszczadzka HusariaOpen Masters Mężczyzn58M 33411:1500:00:0001:48:11.5501:48:11.55+00:54:3518:013,3
59DOBOSZ Przemyslaw 585Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn59M 33712:1500:00:0001:49:31.7501:49:31.75+00:55:5518:153,3
60TRZEBIŃCZYK Marcin 589Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn60M 34212:1500:00:0001:50:08.4501:50:08.45+00:56:3118:213,3
61RUCZAK Witold 251Blok B PrzemyślOpen Masters Mężczyzn61M 34311:0000:00:0001:50:13.4501:50:13.45+00:56:3618:223,3
61PRENETA Piotr 319Open Masters Mężczyzn61M 34311:0000:00:0001:50:13.4501:50:13.45+00:56:3618:223,3
63OCHYRA Krzysztof 389Open Masters Mężczyzn63M 34511:1500:00:0001:50:16.1501:50:16.15+00:56:3918:223,3
64BANASIEWICZ Piotr 333Bieszczadzka HusariaOpen Masters Mężczyzn64M 34611:1500:00:0001:50:17.6001:50:17.60+00:56:4118:223,3
65BIELEC Sylwester 138Open Masters Mężczyzn65M 34811:1500:00:0001:50:47.5001:50:47.50+00:57:1018:273,2
66RAK Wojciech 588Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn66M 35112:1500:00:0001:51:40.3501:51:40.35+00:58:0318:363,2
67BENICKI Waldemar 579Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn67M 35412:1500:00:0001:52:16.0501:52:16.05+00:58:3918:423,2
68KUCHARSKI Kamil 547Open Masters Mężczyzn68M 36112:0000:00:0001:58:10.2501:58:10.25+01:04:3319:413,0
69PORADA Tomasz 268MORDOR LeskoOpen Masters Mężczyzn69M 38411:0000:00:0002:10:15.7502:10:15.75+01:16:3921:422,8
70PONIEDZIAŁEK Piotr 262Każdy orze jak możeOpen Masters Mężczyzn70M 38911:0000:00:00   
Znaleziono 70 wynik(ów)