Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-05 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2000 |
Wystartowało : | 1884 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 1868 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYPUŁA Ewelina | 3124 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2 | SZYPUŁA Mateusz | 3125 | Co ja robię tu.. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
3 | DUDZIK Bogusław | 3123 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
4 | OLEJNIAK Sabina | 3128 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
5 | GRZANKA Bogusław | 3129 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
6 | PŁÓDOWSKA Katarzyna | 4222 | Diablice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | KWIATKOWSKI Piotr | 4223 | Duchy Puszczy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
8 | MAZUREK Damian | 4224 | Duchy Puszczy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
9 | OLECH Natalia | 4225 | Duchy Puszczy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
10 | MALCZYK Michał | 4235 | KOTKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
11 | SOKOŁOWSKI Łukasz | 4236 | Lecimy nie śpimy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
12 | SOKOŁOWSKI Mateusz | 4237 | Lecimy nie śpimy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
13 | WIĄCEK Marcin | 4238 | Lecimy nie śpimy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
14 | KAZULA Damian | 4246 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
15 | KOPEĆ Kamil | 4247 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
16 | KOPEĆ Łukasz | 4248 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
17 | POPŁAWSKI Krystian | 4249 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
18 | ŁANOCHA Michał | 4259 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
19 | MARTYNSKI Dawid | 4260 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
20 | MOSKAL Zbigniew | 4261 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
21 | POWROŹNIK Magdalena | 4262 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
22 | BERTHEL Miles | 4264 | PUNKS NOT DEAD-KOPI WAGENBURG BLEIBT | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
23 | BEUTH Mareile | 4265 | PUNKS NOT DEAD-KOPI WAGENBURG BLEIBT | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
24 | FLASZYŃSKI Mateusz | 4266 | Saiyan Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
25 | DĘSOŁ Bartosz | 4284 | Żywiec T | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
26 | BRODA Michał | 4285 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
27 | CHMIELARZ Łukasz | 4286 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
28 | CIBORSKI Bartłomiej | 4287 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
29 | CIBORSKI Filip | 4288 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
30 | CZEPIEC Alicja | 4289 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
31 | CZYŻ Fryderyk | 4290 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
32 | CZYŻ Sylwia | 4291 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
33 | DOMEK Beata | 4292 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
34 | KACZMARCZYK Iwetta | 4309 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
35 | KACZMARCZYK Sebastian | 4310 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
36 | KANIK Marcin | 4311 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
37 | KHUDYTSKYI Maksym | 4312 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
38 | KILAN Jarosław | 4313 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
39 | KRZYWIZNA Łukasz | 4314 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
40 | KULKA Krystian | 4315 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
41 | KUŚNIERZ Marcin | 4316 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
42 | KUTOWSKA Kamila | 4317 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
43 | PIETROŃ Monika | 4334 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
44 | PIETRZAK Adam | 4335 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
45 | PODSIADŁA Katarzyna | 4336 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
46 | POLAK Łukasz | 4337 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
47 | POLAŃSKI Franciszek | 4338 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
48 | PRZYGODA Elżbieta | 4339 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
49 | PRZYGODA Jacek | 4340 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
50 | PUSTELNIK Michał | 4341 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
51 | RÓŻALSKI Dawid | 4343 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
52 | MIELCZAREK Adam | 4216 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
53 | MIELCZAREK Patryk | 4217 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
54 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 4218 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
55 | PRANSCHKE Michał | 4219 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
56 | SUŁAWA-DUDZIK Żaneta | 4220 | Co ja robię tu.. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
57 | NOSEK Aneta | 4221 | Diablice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
58 | PANEK Justyna | 4226 | Duchy Puszczy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
59 | PANEK Paweł | 4227 | Duchy Puszczy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
60 | TROJAN Anna | 4984 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
61 | ADAMCZEWSKI Damian | 4230 | Koala&Kangur | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
62 | SZWEDA Anna | 4231 | Koala&Kangur | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
63 | BARAN Justyna | 4232 | KOTKI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
64 | BIAŁAS Karolina | 4233 | KOTKI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
65 | JELONEK Tomasz | 4234 | KOTKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
66 | KUBAL Karol | 4239 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
67 | KUKUCZKA Sebastian | 4240 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
68 | PISAREK Przemysław | 4241 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
69 | PĘCAK Agnieszka | 4242 | Monkey's Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
70 | FURMAŃCZUK Mateusz | 4243 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
71 | GOLEŃ Justyna | 4244 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
72 | KARAMON Patryk | 4245 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
73 | ROKOSZ Marek | 4250 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
74 | SIKORA Paulina | 4251 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
75 | SZKUTNICKA Monika | 4252 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
76 | MAZIARZ Marcin | 4253 | Osiem | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
76 | SIDOR Krystian | 4254 | Osiem | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
78 | ŚLĘZAK Przemysław | 4255 | Osiem | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
79 | WRÓBLEWSKI Rafał | 4256 | Osiem | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
80 | ZIĘTEK Rafał | 4257 | Osiem | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
81 | DOBOSZ Tomasz | 4258 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
82 | JANKOWSKI Mateusz | 4267 | Saiyan Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
83 | HORÁK Martin | 4268 | SRTG Havířov | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
84 | KARASEK Tomas | 4269 | SRTG Haviřov | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
85 | SPYRA Dawid | 4270 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
86 | STRASZAK Artur | 4271 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
87 | ZIENTARSKA Karolina | 4272 | Stracho TEAM! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
88 | FILIPAK Mateusz | 4273 | Team 27 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
89 | KOWALCZYK Klaudia | 4274 | Team 27 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
90 | CISZOWSKI Krzysztof | 4275 | TeamFitPruchna | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
91 | DUDYS Daniel | 4276 | TeamFitPruchna | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
92 | DUDYS Łukasz | 4277 | TeamFitPruchna | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
93 | PENKALA Sonia | 4278 | TeamFitPruchna | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
94 | PUPEK Patrycja | 4279 | TeamFitPruchna | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
95 | STASZEWSKI Rafał | 4280 | TeamFitPruchna | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
96 | POŚNIK Jan | 4281 | We dwoje | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
97 | POŚNIK Karolina | 4282 | We dwoje | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
98 | SOBCZYK Sabina | 4283 | We dwoje | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
99 | CZAJKA Aleksandra | 3446 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
100 | DRĄG Tomasz | 4293 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
101 | EMMERICH Łukasz | 4294 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
102 | FABROWICZ Tomasz | 4295 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
103 | FRANKIEWICZ Ryszard | 4296 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
104 | GAWIN Bartosz | 4297 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
105 | GŁĄB Jakub | 4298 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
106 | GLET Marek | 4299 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
107 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 4300 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
108 | GRADOŃ Marcin | 4301 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
109 | GROBORZ Anna | 4303 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
110 | GRUSZKA Lukasz | 4304 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
111 | HOROSZKO Maria | 4305 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
112 | JAMRÓZ Kamil | 4306 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
113 | KABUŁA Roksana | 4308 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
114 | LORCZYK Magdalena | 4318 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
115 | ŻELASKO Łukasz | 4319 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
116 | MAJCHRZAK Jakub | 4320 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
117 | MAJEWSKA Aleksandra | 4321 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
118 | MALCZEWSKI Tomasz | 4322 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
119 | MARTOSZ Michał | 4323 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
120 | MENDRELA Adrian | 4324 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
121 | MIDZIERSKA Joanna | 4325 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
122 | NĘDZKA Paweł | 4326 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
123 | NOWACZYK Piotr | 4327 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
124 | NOWAK Krystian | 4328 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
125 | PAĆ Edyta | 3479 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
126 | PAKUŁA Paulina | 4329 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
127 | PELC Piotr | 4330 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
128 | PIEKARSKI Szymon | 4331 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
129 | PIESIURA Eugeniusz | 4332 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
130 | PIESIURA Izabela | 4333 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
131 | SARNA Ola | 4344 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
132 | SARNA Patryk | 4345 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
133 | SOBOLEWSKI Mariusz | 4346 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
134 | STROBA Karol | 4347 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
135 | SZCZYPCZYK Szymon | 4348 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
136 | SZYMANEK Marcin | 4349 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
137 | TROSZCZYŃSKA Mariola | 4986 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
138 | TRZASKALIK Łukasz | 4350 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
139 | UZDRZYCHOWSKI Wojciech | 4351 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
140 | WARDA Natalia | 4352 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
141 | WROŻYNA Patrycja | 4353 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
142 | ZDAŃKOWSKI Mateusz | 4354 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
143 | BUJAK Marcin | 3149 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
144 | BOROWIEC-BUJAK Magdalena | 3150 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
145 | STASZEL- ŁATAS Tomasz | 3169 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
146 | JEDLIŃSKI Edward | 4307 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:01:12 |
Znaleziono 146 wynik(ów)