Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-05 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2000 |
Wystartowało : | 1884 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 1868 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PINDEL Patryk | 3094 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2 | GROSICKI Adam | 3101 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
3 | BIELACH Renata | 3105 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
4 | KREMER Piotr | 3108 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
5 | GRUSZKA Michał | 4521 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
6 | MAGDZIŃSKI Wojciech | 4550 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
7 | ZANIEWSKA Natalia | 4592 | Elitarne Murzyny | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
8 | ZAWADZKA Gabriela | 4593 | Elitarne Murzyny | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
9 | BIEROŃ Jan | 4594 | Frywolne Farfocle | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
10 | KUĆMIERZ Adrianna | 4595 | Frywolne Farfocle | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
11 | MARCIŃCZYK Małgorzata | 4596 | Frywolne Farfocle | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
12 | MIKULSKI Jakub | 4597 | Frywolne Farfocle | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
13 | SZYBKO Kacper | 4598 | Hasztasz Paputas | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
14 | ŻAK Kamila | 4599 | Hasztasz Paputas | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
15 | BEDKA Daria | 4600 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | PRZYBYTNIAK Daniel | 4617 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
17 | RYSZKOWSKI Piotr | 4618 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
18 | STAŃCZAK Jacek | 4619 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
19 | FLIEGERT Paweł | 4620 | Ludzie! Poczekajcie na nas! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
20 | KOPEL Grzegorz | 4630 | Morsy Barona Orzesze | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | KOPEL Marcin | 4631 | Morsy Barona Orzesze | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
22 | DĄBEK Natalia | 4632 | Niedotlenieni ŁAŃCUT | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
23 | RYZNAR-SICIŃSKA Anna | 4633 | Niedotlenieni ŁAŃCUT | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
24 | SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina | 4643 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
25 | STAWICKI Grzegorz | 4644 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
26 | STOLARCZYK Aleksandra | 4645 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
27 | ZUREK Patrycja | 4647 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
28 | PIĄTEK Dawid | 4656 | Strażacy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
29 | ROKOWSKI Kamil | 4657 | Strażacy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
30 | ROKOWSKI Łukasz | 4658 | Strażacy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
31 | RYŁKO Kamil | 4659 | Strażacy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
32 | BASIŃSKA Paulina | 4669 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
33 | BUSKIEWICZ Mateusz | 4670 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
34 | DZIUBRAS Kamil | 4671 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
35 | FIDELUS Sylwia | 4672 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
36 | LEGIERSKA Patrycja | 4682 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
37 | LEWIŃSKA Anna | 4683 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
38 | ŁOSKOT Aneta | 4684 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
39 | MROŻEK Tomasz | 4685 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
40 | MSTOWSKI Karol | 4686 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
41 | POJDA Daniel | 4695 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
42 | POJDA Wioleta | 4696 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
43 | RADUJ Łukasz | 4697 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
44 | STYLOK Dawid | 4698 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
45 | ŚWIĘTEK Jakub | 4699 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
46 | NOWICKI Sebastian | 3238 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
47 | JURZAK Ola | 4050 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
48 | KUCHAREWICZ Rafał | 4461 | Morsy Barona | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
49 | SZKLARSKI Przemysław | 4588 | CrossFit Thorium90 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
50 | WYSOCKA Klaudia | 4589 | CrossFit Thorium90 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
51 | BRZENCZEK Aleksandra | 4590 | Elitarne Murzyny | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
52 | WIECZOREK Mateusz | 4591 | Elitarne Murzyny | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
53 | TROJECKA Barbara | 4601 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | WIĘSEK Judyta | 4602 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
55 | WIĘSEK Robert | 4603 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
56 | EMPEL Mateusz | 4604 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
57 | KARBOWSKI Bartosz | 4605 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | KULKA Marcin | 4606 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | MAMOS Jakub | 4607 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | MAMOS Mateusz | 4608 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | PAWIŃSKI Łukasz | 4609 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | RASIŃSKI Daniel | 4610 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | RASIŃSKI Dawid | 4611 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | ROJEK Dawid | 4612 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
65 | SZKLARZ Adrian | 4613 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
66 | WERESZKA Jacek | 4614 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
67 | WOLNY Michał | 4615 | KAWALERSKI PWPB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
68 | KRUSZEWSKI Norbert | 4616 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
69 | FLIEGERT Szymon | 4621 | Ludzie! Poczekajcie na nas! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
70 | KONSEK Szymon | 4622 | Ludzie! Poczekajcie na nas! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
71 | GARBACKI Maciej | 4623 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
72 | PATER Janusz | 4624 | MJMETAL OŚWIĘCIM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
73 | PRZYBYŁA Rafał | 4625 | MJMETAL OŚWIĘCIM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
73 | STODOLAK-SUDIA Julita | 4626 | MJMETAL OŚWIĘCIM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
75 | SUDIA Krzysztof | 4627 | MJMETAL OŚWIĘCIM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
76 | SYRYŃSKI-GIRO Sebastian | 4628 | MJMETAL OŚWIĘCIM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
77 | BOGUSZEWSKI Piotr | 4629 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
78 | HUZIOR Roman | 5000 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
79 | POHL Artur | 4634 | PATOS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
80 | ZIELIŃSKI Mateusz | 4635 | PATOS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
81 | BARTOSZEK Izabela | 4636 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
82 | DAMIĘCKA Magda | 4637 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
83 | DYNIA Krystian | 4638 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
84 | FOKS Agnieszka | 4639 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
84 | MAKOSZ Barbara | 4640 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
86 | OLEŚ Adrian | 4641 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
87 | ZALECH Barbara | 4648 | Solec Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
88 | ZALECH Sławomir | 4649 | Solec Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
89 | BARANOWSKA Zuzanna | 4650 | SRTG Rzeszów | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
90 | HADAM Ewa | 4651 | SRTG Rzeszów | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
91 | STACHURSKI Mirosław | 4652 | SRTG Rzeszów | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
92 | ŻEBRAKOWSKI Artur | 4653 | SRTG Rzeszów | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
93 | OBOZA Dawid | 4654 | Strażacy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
94 | PIĄTEK Damian | 4655 | Strażacy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
95 | WALCZAK Wiktoria | 4660 | Strażacy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
96 | ZIORA Mateusz | 4661 | The Furious Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
97 | JÓZEFCZYK Piotr | 4662 | Unstopped | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
98 | TYRAŁA Agnieszka | 4663 | Unstopped | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
99 | SZADZEWICZ Monika | 4664 | Złocieniec Dream Team ZDT | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
100 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 4665 | Złocieniec Dream Team ZDT | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
101 | ALEKSANDROWICZ Łukasz | 4666 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
102 | BALTYN Paweł | 4667 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
103 | BARCZYK Karolina | 4668 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
104 | CIEŚLA Piotr | 4968 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
105 | GĄSIOR Katarzyna | 4673 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
106 | GĄSIOR Marzena | 4674 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
107 | GÓRA Mateusz | 4675 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
108 | JAGIEŁKA Paweł | 4676 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
109 | KALINOWSKA Małgirzata | 4677 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
110 | LECH Mateusz | 4680 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
111 | LEGIERSKA Katarzyna | 4681 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
112 | LEŚNIAK Szymon | 4969 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
113 | NOWACZEWSKA Agnieszka | 4687 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
114 | NOWACZEWSKI Kacper | 4688 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
115 | NOWACZEWSKI Piotrek Sebastian | 4689 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
116 | OLCZYK Kamil | 4690 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
117 | OLEŚ Monika | 4691 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
118 | PLEWIŃSKA Oliwia | 4694 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
119 | SZABLICKA Magda | 4700 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
120 | TATARA Rafał | 4701 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
121 | KOWALCZYK Rafał | 4809 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
122 | WOŹNIAK Kamila | 3103 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:03 | |||
123 | KOŁCZ Barbara | 4678 | Open Kobiet | 11:15 | 00:39:38 |
Znaleziono 123 wynik(ów)