Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-05 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2000 |
Wystartowało : | 1884 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 1868 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRUBAJ Dawid | 3121 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2 | SYROCZYŃSKI Łukasz | 3092 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3 | PIĄTEK Łukasz | 3093 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
4 | WOŁCZYK Cesary | 3086 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
5 | KNOPIK Michal | 4469 | MPGK Katowice | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
6 | DŁUGOSZ Piotr | 4708 | Chore mózgi | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
7 | KACZMARCZYK Wojciech | 4709 | Chore mózgi | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
8 | LEMBAS Mateusz | 4710 | Chore mózgi | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
9 | PUZ Anna | 4711 | Chore mózgi | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
10 | PLUTA Grzegorz | 4721 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | STROJNA Brygida | 4722 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | TOKAREK Natalia | 4723 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
13 | TOKAREK-SANOCKA Zuzanna | 4724 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
14 | KUKLASIŃSKI Adam | 4734 | Gamedec | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
15 | TOMASZEWSKI Maciej | 4735 | Gamedec | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
16 | GOŁĘBIEWSKA Karolina | 4736 | Granda | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
17 | KAŁOSKI Krzysztof | 4737 | Granda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
18 | PYTKA Katarzyna | 4748 | LIBRA BRZESKO | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
19 | TABASZEWSKA Anna | 4749 | LIBRA BRZESKO | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
20 | DULIBAN Joanna | 4750 | MatkiPolki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
21 | PASTERNAK Anna | 4751 | MatkiPolki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
22 | CYMERMAN Maksymilian | 4760 | Prestiżowi Lordowie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
23 | ROGALA Anna | 4763 | Termy Rzymskie Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
24 | AMRÓZ Robert | 4776 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
25 | BALASA Anna | 4777 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
26 | PRZESÓR Tatiana | 4774 | Zwariowani Alieni | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
27 | CIURA Jakub | 4786 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
28 | DERYŁO Mateusz | 4787 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
29 | DŁUGOSZ Daniel | 4788 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
30 | DYNAŚ Wojciech | 4789 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
31 | DYŻEWSKA Olga | 4790 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
32 | JASICKI Jacek | 4800 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
33 | KACZOROWSKI Marcin | 4801 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
34 | KALETA Tomasz | 4802 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
35 | KAŁUŻA Emilia | 4803 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
36 | KAPUŚNIAK Tomasz | 4804 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
37 | KITA Daniel | 4806 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
38 | KOKOSZKA Grzegorz | 4807 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
39 | KOLUS Klaudia | 4808 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
40 | NIEĆ Michał | 4826 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
41 | PĘDZIK Błażej | 4827 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
42 | PIELESZ Małgorzata | 4828 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
43 | ŚWIĘDRYCH Piotr | 4836 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
44 | WÓJCIK Magdalena | 4840 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
45 | PAWLAK Piotr | 4692 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
46 | PIEC Mariusz | 4693 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
47 | GLINIAK Pawel Pgpart | 4702 | Active Style Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
48 | GREMBOWSKA Justyna | 4703 | Błotołazy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
49 | GREMBOWSKI Robert | 4704 | Błotołazy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | MIZGALSKI Jacek | 4705 | Błotołazy | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
51 | ŚLIWA Jacek | 4706 | Błotołazy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
52 | DŁUGOSZ Katarzyna | 4707 | Chore mózgi | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
53 | DRUŻYŃSKA Olena | 4712 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
54 | GAJEWSKA Kinga | 4713 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
55 | JACHOWSKI Andrzej | 4714 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
56 | JURECZKO Michał | 4715 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
57 | KOCUR Wojciech | 4716 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
58 | KONIECZNA Anna | 4717 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
59 | ŁÓJ Paweł | 4718 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
60 | PACHOLE Joanna | 4720 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
61 | TROJANKOWSKI Mateusz | 4725 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
62 | WAWRZESTA Marcin | 4726 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
63 | GRIEGER Mateusz | 4727 | Crossfithellwod | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
64 | KOŁOSOWSKA-TOMASZEWSKA Sandra | 4733 | Gamedec | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
65 | KAŁOWSKA Agnieszka | 4738 | Granda | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
66 | KOWALCZYK Natalia | 4739 | Granda | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
67 | KOTARBA Piotr | 4740 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
68 | KOWALCZYK Ewa | 4741 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
69 | ZIĘBA Łukasz | 4742 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
70 | GUMUŁA Przemysław | 4743 | kAWA I WRZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
71 | KRUSZYŃSKA Magdalena | 4744 | kAWA I WRZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
72 | SOBCZYK Mateusz | 4745 | kAWA I WRZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
73 | GARGUL Iwona | 4746 | LIBRA BRZESKO | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
74 | KITA Katarzyna | 4747 | LIBRA BRZESKO | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
75 | GAJEWSKA Natalia | 4752 | Morświnki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
76 | PODSTUFKA Szymon | 4753 | Morświnki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
77 | ŚMIETAŃSKA Dominika | 4754 | Morświnki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
78 | LEWKO Mateusz | 4755 | PędziLewko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
79 | STASZCZYK Michał | 4756 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
80 | BALEJA Artur | 4757 | Prestiżowi Lordowie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
81 | BALEJA Przemysław | 4758 | Prestiżowi Lordowie | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
82 | BALEJA Roman | 4759 | Prestiżowi Lordowie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
83 | JAGODZIŃSKI Damian | 4764 | WATAHA GRUPA TRENINGOWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
84 | PAJĄK Anna | 4765 | WATAHA GRUPA TRENINGOWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
85 | DRAGUŁA Przemysław | 4766 | ZADYSZKA_TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
86 | DUDYCZ Tobiasz | 4767 | ZADYSZKA_TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
87 | KOBUS Łukasz | 4768 | Zajarani życiem | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
88 | BISAGA Robert | 4770 | Zwariowani Alieni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
89 | BŁĄKAŁA Małgorzata | 4771 | Zwariowani Alieni | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
90 | MICHALEC Anna | 4772 | Zwariowani Alieni | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
91 | PRZESÓR Marcin | 4773 | Zwariowani Alieni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
92 | BESSER Arkadiusz | 4778 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
93 | BIAŁEK Dawid | 4779 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
94 | BIAŁEK Kuba | 4780 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
95 | BIMKIEWICZ Katarzyna | 4781 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
96 | BOBER Aneta | 4782 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
97 | BOGDANOWICZ Daniel | 4783 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
98 | CEBRAT Ewelina | 4784 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
99 | GAJEWSKI Kamil | 4791 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
100 | GIEC Marcin | 4792 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
101 | GLAZIK Mateusz | 4793 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
102 | GODZWON Mirosław | 4794 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
103 | GORCZYŃSKA Anna | 4795 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
104 | ISZCZUK Miłosz | 4798 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
105 | JAKUBOWSKA Anna | 4799 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
106 | KRZEMIEŃ Marta | 4810 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
107 | KUMOROWICZ Zbigniew | 4811 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
108 | KYSIAK Kamil | 4812 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
109 | KYSIAK Oliwia | 4813 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
110 | LAMCZYK Tomasz | 4814 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
111 | LESIAKOWSKI Kacper | 4815 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
112 | LIGĘZA Agnieszka | 4816 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
113 | MAJEWSKA Malwina | 4817 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
114 | MARCINKOWSKI Paweł | 4818 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
115 | MASIO Grzegorz | 4819 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
116 | MICHALSKI Mateusz | 4820 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
117 | MROCZKOWSKA Monika | 4822 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
118 | MROCZKOWSKI Piotr | 4823 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
119 | MURZYN Piotr | 4824 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
120 | NIEĆ Jakub | 4825 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
121 | PONIEWAŻ Paweł | 4829 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
122 | RODAK Dominik | 4830 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
123 | ROMAŃSKI Rafał | 4831 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
124 | SOKULSKI Damian | 4833 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
125 | STĘPNIAK Marek | 4834 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
126 | SUSKA Magdalena | 4835 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
127 | SZWAJKOSZ Joanna | 4837 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
128 | WĘGRZYN Maciej | 4838 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
129 | WILCZEK Lukasz | 4839 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
130 | WOŹNIAK Przemysław | 4841 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
131 | ZAJĄC Magdalena | 4842 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
132 | KOBUS Łukasz | 3152 | Zajarani życiem | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
133 | GORCZYŃSKI Jakub | 4796 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:02 | |||
134 | SKIBA Wojciech | 4832 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:04 |
Znaleziono 134 wynik(ów)