Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-05 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2000 |
Wystartowało : | 1884 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 1868 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJEWSKA Joanna | 3199 | PGE RUN Obrót | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
2 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 3201 | Algraf Race Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3 | STEBEL Gabriela | 3358 | Biegnebotak | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
4 | KUCHTA Anna | 3555 | Power Studio | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
5 | BILSKA Angelika | 3701 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
6 | MOSKWA Wioletta | 3782 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
7 | ZADĘCKA Ewa | 4000 | Janusze Runmageddonu | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
8 | KIEŁKOWSKA Małgorzata | 4025 | TECHNICA | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
9 | RADECKA Karina | 4116 | DZIKuski_ | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
10 | ZYMON Basia | 4162 | W Kręgu Formy | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
11 | POWROŹNIK Magdalena | 4262 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
12 | DZIUBA Joanna | 4465 | MPGK Katowice | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
13 | IGNASZAK Izabela | 4466 | MPGK Katowice | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
14 | SOSZ Anna | 4569 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
15 | SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina | 4643 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | TABASZEWSKA Anna | 4749 | LIBRA BRZESKO | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
17 | SUCHECKA Małgorzata | 4762 | RR ;) | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
18 | ROGALA Anna | 4763 | Termy Rzymskie Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
19 | SUMIEC Krystyna | 4906 | Zabiegani Mielec | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
20 | MAJERSKI Bozena | 4930 | DZIKI PROFI CREDIT | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
21 | TELEŚNICKA-PŁASKOCIŃSKA Magdalena | 4988 | SWD TEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
22 | MARKIEWICZ Anna | 3350 | Alaantkowo | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
23 | WNĘK Aneta | 3356 | Andrychów | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
24 | ROSZAK-GROCKA Karolina | 3396 | Gym DreamTeam | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
25 | ŁOBODA Agnieszka | 3428 | STREFA RUCZAJ | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
26 | WOJCIECHOWSKA-CHOŁOMEK Ewa | 3520 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
27 | BANASIAK Aneta | 3543 | Power Studio | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
28 | DZIERŻAK Elżbieta | 3658 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
29 | KITOWSKA Anna | 3661 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
30 | SZYMAŃSKA Katarzyna | 3757 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
31 | FILAR-OPIEKUN Magdalena | 3829 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
32 | ŁUCZAK Patrycja | 4989 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
33 | PALUSZYŃSKA Małgorzata | 4074 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
34 | UHROVÁ Radomíra | 4096 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
35 | KAZIROD Ilona | 4158 | W Kręgu Formy | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
36 | TROJAN Anna | 4984 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
37 | PĘCAK Agnieszka | 4242 | Monkey's Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
38 | PIESIURA Izabela | 4333 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
39 | GARDULSKA Ewa | 4372 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
40 | SIEMEK Marzena | 4382 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
41 | KASPEREK Magdalena | 4450 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | OLEJNICZAK Patrycja | 4474 | MPGK Katowice | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
43 | SKUDLIK Joanna | 4476 | MPGK Katowice | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
44 | SZWEDA Iwona | 4477 | MPGK Katowice | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
45 | JANOSZ Katarzyna | 4524 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
46 | MAREK Beata | 4553 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
47 | MIGAŁA Ewelina | 4555 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
48 | ROMAN Małgorzata | 4561 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
49 | SZLEŃSKA-SKOWRONEK Izabela | 4578 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
50 | MAKOSZ Barbara | 4640 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
51 | ZALECH Barbara | 4648 | Solec Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
52 | HADAM Ewa | 4651 | SRTG Rzeszów | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
53 | SZADZEWICZ Monika | 4664 | Złocieniec Dream Team ZDT | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | DŁUGOSZ Katarzyna | 4707 | Chore mózgi | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
55 | KITA Katarzyna | 4747 | LIBRA BRZESKO | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
56 | BŁĄKAŁA Małgorzata | 4771 | Zwariowani Alieni | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
57 | KRZEMIEŃ Marta | 4810 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
58 | LIGĘZA Agnieszka | 4816 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
59 | NOWAK-GOMUŁKA Agnieszka | 4862 | Grupa grillowa | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
60 | SOLIK-STACIWA Aleksandra | 4865 | Grupa grillowa | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
61 | WAJDA Magdalena | 4884 | SFORA TEAM | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
62 | MIROWSKA Małgorzata | 4945 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
63 | SZKODA-KOZAK Maria | 4959 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
64 | WOLNY Beata | 4478 | MPGK Katowice | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
65 | WILSZ Ewa | 4453 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 65 wynik(ów)