Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | Polana Jakuszycka |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 695 |
Wystartowało : | 695 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 691 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:15 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIUSZEK Julia | 191 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 192 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
3 | SZARUGA Małgorzata | 193 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4 | SROKA Karolina | 194 | UNIT37 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
5 | BERNACKA Katarzyna | 195 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
6 | DĄDELEWSKA Oliwia | 202 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | WIECZOREK Mateusz | 76 | xRunners | Elite Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
8 | ŁOSIN Marta | 173 | Biegun OCR Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
9 | LEISZNER Izabela | 174 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
10 | PIETRAS Mariola | 176 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
11 | BARANOWSKA Katarzyna | 177 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
12 | RYŚ - HANUSIAK Marzena | 178 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
13 | KORNAŚ Marcelina | 179 | Lemon Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
14 | GAŃKO Karolina | 180 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
15 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 181 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
16 | SIERPIŃSKA Monika | 182 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
17 | WNOROWSKA Magdalena | 183 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
18 | MONTVILĖ Sandra | 184 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
19 | GARLACZ Justyna | 185 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
20 | LIBERADZKA Elżbieta | 186 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
21 | MISSALA Magdalena | 187 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
22 | PISULA Anna | 188 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
23 | SAMOCIUK Karolina | 189 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
24 | WOROBIEWA Jekatierina | 190 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
25 | KALINOWSKA Karolina | 196 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
26 | PALAIKIENE Inga | 197 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
27 | SOCHA Alicja | 198 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
28 | STEFANIAK Katarzyna | 199 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 28 wynik(ów)