Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-22 |
Miejsce : | POZNAŃ |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2151 |
Wystartowało : | 1931 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 1908 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 - Vinderen | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUDEK Konrad | 42 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2 | NOWICKI Marcin | 45 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3 | SZCZECH Szymon | 47 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
4 | NAGLAK Hubert | 69 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
5 | ZAREMSKI Mateusz | 75 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
6 | URBANIAK Mateusz | 154 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
7 | WUJCZAK Łukasz | 155 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
8 | MAŚLIŃSKI Szymon | 168 | Gestamp Polska | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | RYBICKI Adam | 169 | Gestamp Polska | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
10 | SUCHODOLSKI Adrian | 170 | Gestamp Polska | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
11 | WŁODARCZAK Tomasz | 171 | Gestamp Polska | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
12 | ROSIÑSKI Wojciech | 173 | Has... Has... | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
13 | KIEŁPIŃSKI Łukasz | 174 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
14 | JUREK Andrzej | 197 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
15 | KAMINSKI Rafal | 199 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
16 | JANKOWIAK Kamil | 195 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
17 | JANKOWSKI Łukasz | 196 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
18 | BIHUNIAK Adrian | 215 | W nas jest siła | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
19 | BASIOR Damian | 220 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
20 | KMIECIAK Jaroslaw | 243 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
21 | KUŹNICKI Jakub | 244 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
22 | REY Patryk | 258 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
23 | ZAWADZKI Jakub | 270 | 8E | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
24 | STAŚKOWIAK Rafał | 272 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
25 | PROBST Pawel | 273 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
26 | SKLEPOWICZ Jacek | 274 | Capoeira Warszawa CPPA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
27 | NOWAK Tymoteusz | 276 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
28 | GORONSKI Jacek | 277 | Democo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
29 | GRZEGORCZYK Norbert | 299 | NORSON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
30 | SIAFA Chemsou | 316 | OTCHŁAŃ HADESU | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
31 | OLKIEWICZ Daniel | 342 | Stal Gorzów Pany... i Panny :) | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
32 | KRÓLICKI Konrad | 344 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
33 | CIELEWICZ Piotr | 357 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
34 | PIETRZAK Wojciech | 371 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
35 | PRADZYNSKI Jacek | 373 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
36 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 387 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
37 | WAWRZYNIAK Sławomir | 384 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
38 | WIDUCH Ryszard | 385 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
39 | WITLIB Michał | 386 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
40 | JANCZEWSKI Marcin | 401 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
41 | KRAJANOWSKI-KALETA Jakub | 428 | Krajanowski i Partnerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
42 | GIZAK Michał | 429 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
43 | BABAT Bartek | 430 | Odrzykoza | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
44 | BOROWSKI Mateusz | 431 | Odrzykoza | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
45 | KARŁOWICZ Dawid | 445 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | CIESIELSKI Mateusz | 442 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | DRZEWIECKI Michał | 443 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | KOMODZIŃSKI Łukasz | 456 | Sii Power People II | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | KOŃCZAL Maciej | 457 | Sii Power People II | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | PIETRZAK Piotr | 471 | Za darmo - To bierę! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
51 | ŻŁOBIŃSKI Łukasz | 472 | Za darmo - To bierę! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
52 | BABIARCZYK Tomek | 473 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
53 | BANAŚ Łukasz | 474 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
54 | LEWANDOWSKI Mateusz | 487 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
55 | ŁUCZAK Marcinł | 488 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
56 | ŁYDUCH Sebastian | 490 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
57 | MAKOWSKI Patryk | 491 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
58 | MELNYK Łukasz | 492 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
59 | MILKOWSKI Łukasz | 493 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
60 | RUTKOWSKI Artur | 513 | Artur Rutkowski team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
61 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 515 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
62 | PIERWOŁA Tomasz | 555 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
63 | MAJERSKI Tomasz | 557 | Prosave.pl Sport Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
64 | STODOLNY Krzysztof | 550 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
65 | SZYMCZAK Krzysztof | 551 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
66 | PIERWOŁA Krzysztof | 554 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
67 | ADAMEK Robert | 577 | TOXA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
68 | KURKOWSKI Jarosław | 581 | TOXA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
69 | ADAMCZAK Marek | 598 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
70 | BANASZCZYK Tomasz | 599 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
71 | ZAŁUSKI Paweł | 627 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
72 | ŻUCHLEWSKI Piotr | 628 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
73 | SAWICKI Maciej | 623 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
74 | SZYMAŃSKI Marcin | 624 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
75 | URBANIAK Łukasz | 625 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
76 | ZAŁUSKI Adam | 626 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
77 | POSPIESZNY Daniel | 653 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
78 | STRAKOWSKI Michał | 655 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
79 | LEWANDOWSKI Rafał | 681 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
80 | KULAK Andrzej | 703 | The Dudes | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
81 | KROPIDŁOWSKI Adam | 704 | Wielka Piątka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
82 | MARCINOWSKI Jacek | 705 | Wielka Piątka | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
83 | MARCINOWSKI Jan | 706 | Wielka Piątka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
84 | STACHOWIAK Marcin | 707 | Wielka Piątka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
85 | SPODZIEJA Tomasz | 708 | Wilki Alfa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
86 | STRZELECKI Rafał | 709 | Wilki Alfa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
87 | WILK Dawid | 710 | Wilki Alfa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
88 | PIEKARSKI Aleksander | 734 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
89 | REWERS Piotr | 736 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
90 | RYBKOWSKI Roman | 737 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
91 | SOBIERAŃSKI Michał | 758 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
92 | WÓJCIK Jarosław | 759 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
93 | KOSMOWSKI Sebastian | 760 | Chili con carne | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
94 | SZEWCZYKOWSKI Dawid | 773 | FuteR TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
95 | MAY Jan | 775 | Głowa w BŁOTOniarce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
96 | METODIEV-SIERAWSKI Mateusz | 776 | Głowa w BŁOTOniarce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
97 | PIEKARSKI Maciej | 778 | Głowa w BŁOTOniarce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
98 | SZYMCZAK Bartosz | 797 | Pikacz Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
99 | KASZKOWIAK Patryk | 799 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
100 | CZULIŃSKI Aleksander | 800 | TADDAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
101 | LUTOSTAŃSKI Dominik | 801 | TADDAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
102 | STEFANIUK Mateusz | 802 | TADDAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
103 | SUTKOWSKI Dawid | 803 | TADDAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
104 | KOŚCIELNIAK Damian | 811 | WeźToSobiePolicz! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
105 | KOŚCIELNIAK Robert | 814 | WeźToSobiePolicz! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
106 | ROK Arkadiusz | 818 | WeźToSobiePolicz! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
107 | LIGOCKI Radosław | 822 | ZALASEWO TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
108 | ROZMIAREK Paweł | 823 | ZALASEWO TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
109 | SZEWCZYK Krzysztof | 824 | ZALASEWO TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
110 | GUTOWSKI Dawid | 831 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
111 | JANIAK Tomasz | 833 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
112 | JĘDRZEJCZAK Grzegorz | 834 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
113 | KOŚCIELNY Dariusz | 840 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
114 | KUBECZAK Michał | 841 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
115 | KUDAŚ Mateusz | 842 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
116 | MADEJAK Tomasz | 845 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
117 | NOWACZYK Patryk | 851 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
118 | NOWICKI Jakub | 852 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
119 | OLSZEWSKI Piotr | 853 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
120 | PENAR Piotr | 854 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
121 | PIETRZAK Bartosz | 855 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
122 | PRUSKI Patryk | 856 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
123 | KRUPA Krzysztof | 878 | Bila Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
124 | SZADOWIAK Dawid | 879 | Cypisy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
125 | TARCZYŃSKI Bartłomiej | 880 | Cypisy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
126 | BANDOSZ Dawid | 881 | Czaśnięci w korbol | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
127 | MRZEWA Łukasz | 883 | Czaśnięci w korbol | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
128 | WIŚNIEWSKI Patryk | 932 | Wiśnia i Czereśnia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
129 | KRZYŚKÓW Krzysztof | 934 | Zwolnieni z WF-u | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
130 | NAZIM Dawid | 935 | Zwolnieni z WF-u | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
131 | TURLAI Andrei | 937 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
132 | CHODOROWSKI Dariusz | 939 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
133 | SZULC Piotr | 962 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
134 | TARNAWSKI Bartosz | 963 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
135 | TARNAWSKI Maciej | 964 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
136 | TARNAWSKI Marcin | 965 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
137 | KAMIEŃSKI Dariusz | 986 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
138 | KANSY Piotr | 988 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
139 | KASPRZAK Tomasz | 990 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
140 | KOWALSKI Artur | 992 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
141 | KARABON Tomasz | 1013 | Do odciny | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
142 | BĄK Patryk | 1014 | Dziki Wąs Piotra | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
143 | ZAKRZEWSKI Paweł | 1015 | Dziki Wąs Piotra | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
144 | MATUSZCZAK Jakub | 1017 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
145 | BERENT Martin | 1018 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
146 | KOWALCZYK Radosław | 1019 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
147 | KRÓLIK Łukasz | 1020 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
148 | HARWACKI Jacek | 1041 | Nicetech | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
149 | OLĘDZKI Rafał | 1043 | Nicetech | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
150 | GROBELNY Roger | 1044 | Sponsorowany Przez Bezdomnego | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
151 | IZDEBSKI Marcin | 1067 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
152 | KACZMARKIEWICZ Kamil | 1068 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
153 | KASPRZAK Tomasz | 1070 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
154 | KRAWCZYK Mateusz | 1072 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
155 | MATERNY Łukasz | 1074 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
156 | CIACH Waldemar | 1094 | BIEGAM I...JUŻ | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
157 | ŚWIDER Piotr | 1096 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
158 | WANDZEL Jakub | 1097 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
159 | SURMA Piotr | 1098 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
160 | ŚWIDER Tomasz | 1099 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
161 | BOROWIK Paweł | 1100 | BOR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
162 | MOCEK Bartosz | 1101 | BOR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
163 | CZEKAJ Mateusz | 1121 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
164 | BZODEK Damian | 1124 | Iks De | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
165 | GABRYELEWICZ Jakub | 1125 | Iks De | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
166 | GRABOWSKI Adam | 1126 | Iks De | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
167 | SZCZOT Szymon | 1128 | Iks De | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
168 | MICHALSKI Szymon | 1149 | Moniu Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
169 | PALUCH Bartosz | 1150 | Moniu Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
170 | PALUCH Maciej | 1151 | Moniu Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
171 | SOŁTYSIAK Mateusz | 1152 | Moniu Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
172 | WĘGRZYN Michał | 1153 | Moniu Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
173 | GÓRNY Marcin | 1155 | NIEPODLEGŁA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
174 | SUDOLSKA Rafal | 1175 | saranek | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
175 | SUDOLSKI Kamil | 1176 | saranek | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
176 | JARDANOWSKI Patryk | 1177 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
177 | KOWALEWSKI Krzysztof | 1178 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
178 | KRUSICKI Rafał | 1179 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
179 | ANTKOWIAK Bartosz | 1180 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
180 | BELNIK Robert | 1181 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
181 | RZEKIECKI Krzysztof | 1203 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
182 | TRZCIŃSKI Rafał | 1205 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
183 | WALCZAK Maciej | 1206 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
184 | ZAGIERSKI Michał | 1209 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
185 | STACHOWIAK Tomasz | 1229 | POPIOŁKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
186 | TUREK Bartek | 1230 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
187 | TOMOWIAK Tomasz | 1232 | ToJoStars | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
188 | BOBEL Paweł | 1233 | z NIENACKA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
189 | MIKLER Jakub | 1234 | Złote Dziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
190 | MILESZKO Amadeusz | 1235 | Złote Dziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
191 | HRYNCEWICZ Robert | 1256 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
192 | KĄDZIELA Paweł | 1261 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
193 | MORAWSKI Bartosz | 1283 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
194 | MOSKWA Łukasz | 1285 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
195 | NOWAK Michał | 1287 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
196 | ODWAŻNY Jan | 1288 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
197 | ORIAŃSKI Bartlomiej | 1289 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
198 | TURKOWSKI Maciej | 1310 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
199 | WITASEK Grzegorz | 1313 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
200 | WITEK Jakub | 1314 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
201 | WITZURKI Jerzy | 1315 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
202 | WYSOCZAŃSKI Mikołaj | 1316 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
203 | ZUBASZEWSKI Piotr | 1317 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
204 | BAMBROWICZ Miłosz | 1337 | Duni Runners EFF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
205 | JELIŃSKI Dawid | 1342 | Duni Runners EFF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
206 | LIS Darek | 1364 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
207 | MARYNOWSKI Jakub | 1366 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
208 | RADZYMIŃSKI Marcin | 1368 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
209 | KRASUCKI Dariusz | 1392 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
210 | NOWAK Michał | 1396 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
211 | KRAKOWIAK Patryk | 1419 | TGV CLUB | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
212 | MANIA Piotr | 1420 | TGV CLUB | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
213 | CHUSTECKI Michał | 1422 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
214 | FRĄCKOWIAK Oskar | 1424 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
215 | RĄPEL Mateusz | 1445 | 105 Milionów Dolarów | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
216 | KONOPACKI Grzegorz | 1446 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
217 | BIZON Bartosz | 1447 | As Box | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
218 | PŁOCIŃSKI Dawid | 1448 | As Box | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
219 | GRZEBUŁA Łukasz | 1450 | Just 4 Fun | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
220 | JOWSA Arkadiusz | 1476 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
221 | PLESZKO Sławomir | 1477 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
222 | SĘDROWSKI Krystian | 1478 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
223 | GRZELSKI Jakub | 1479 | Team Elektron | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
224 | KALINOWSKI Łukasz | 1501 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
225 | KARAŚ Krzysztof | 1502 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
226 | KAŹMIERCZAK Remigiusz | 1504 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
227 | KLAMANN Patryk | 1505 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
228 | KLAMANN Paweł | 1506 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
229 | ŚMIAŁEK Adrian | 1526 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
230 | SOMMERREY Hubert | 1528 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
231 | SOMMERREY Krzyszotof | 1529 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
232 | ŚWITEK Sylwester | 1532 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
233 | SZLACHETKA Arkadiusz | 1533 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
234 | PERNET Cezary | 1553 | Gagagagagalowie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
235 | PSIUK Jan | 1554 | Gagagagagalowie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
236 | WASILENKO Łukasz | 1556 | Gagagagagalowie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
237 | BRYCHCY Kacper | 1559 | Inter Cars Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
238 | KUPREWICZ Krzysztof | 1580 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
239 | MICKIEWICZ Paweł | 1582 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
240 | RYMSZEWICZ Tomasz | 1583 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
241 | RATAJCZAK Andrzej | 1595 | The Likers | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
242 | CZUBATY Damian | 1597 | tupliczanka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
243 | DAWIEC Bartłomiej | 1600 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
244 | DAWIEC Mateusz | 1601 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
245 | GAŁECKI Artur | 1602 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
246 | KRUPIŃSKI Wojciech | 1608 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
247 | LASKOWSKI Michał | 1609 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
248 | LEKSOWSKI Emil | 1610 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
249 | LEKSOWSKI Radosław | 1611 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
250 | LEWANDOWSKI Andrzej | 1612 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
251 | MAŁOSZEK Kacper | 1614 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
252 | PIWKO Marcin | 1622 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
253 | PŁONKA Grzegorz | 1623 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
254 | RACZYŃSKI Arkadiusz | 1624 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
255 | RÓŻALSKI Łukasz | 1625 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
256 | SAWA Tomasz | 1627 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
257 | DZIAMSKI Łukasz | 1633 | After party | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
258 | KNOP Hubert | 1634 | After party | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
259 | PUPKA Kacper | 1635 | After party | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
260 | PUPKA Marcel | 1636 | After party | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
261 | BRZEZINSKI Arkadiusz | 1637 | Atlas Running Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
262 | JEFIMOW Tomasz | 1638 | Atlas Running Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
263 | BABULA Damian | 1639 | BANGER ARMY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
264 | BAUM Michał | 1640 | BANGER ARMY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
265 | KUBIAK Maciej | 1647 | BANGER ARMY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
266 | FORMA Michał | 1649 | Bulteriers Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
267 | TRZMIELEWSKI Eryk | 1651 | Bulteriers Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
268 | CHISIŃSKI Kamil | 1652 | FF BEAR TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
269 | CHISIŃSKI Marek | 1653 | FF BEAR TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
270 | DOLATA Maciej | 1654 | FF BEAR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
271 | LESZCZ Jarosław | 1661 | HighFit Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
272 | MAKOWSKI Mikołaj | 1663 | HighFit Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
273 | GĄSIOROWSKI Marcin | 1678 | Wędrujący szurikeni | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
274 | KUC Hubert | 1679 | Wędrujący szurikeni | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
275 | WARDĘGA Wojciech | 1681 | Wędrujący szurikeni | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
276 | CHOJNACKI Aleksander | 1689 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
277 | DOMINIAK Jarosław | 1691 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
278 | FAJKIEL Kuba | 1693 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
279 | FREITAS Ricardo | 1694 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
280 | GIERSZEWSKI Krzysztof | 1695 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
281 | JUSZCZAK Patryk | 1696 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
282 | KADŁUBOWSKI Dawid | 1697 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
283 | KUCHUK Oleksandr | 1701 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
284 | LEVKUN Taras | 1702 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
285 | LEWANDOWSKI Aleksy | 1703 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
286 | LEWANDOWSKI Dawid | 1704 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
287 | MAKSYS Ievgen | 1706 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
288 | PUCEK Marcin | 1715 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
289 | RADWAN Bartłomiej | 1716 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
290 | RAMUTKOWSKI Zbigniew | 1717 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
291 | SKROBAŁA Marek | 1718 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
292 | ŚMIGLAK Łukasz | 1720 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
293 | SOBALA Jakub | 1721 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
294 | WASILJEW Dawid | 1729 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
295 | WITASZEWSKI Michał | 1731 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
296 | ZIAJKA Franek | 1732 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
297 | ZIOŁO Krzysztof | 1733 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
298 | WARYSZAK Kacper | 1736 | BAMBUSY | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
299 | DELUGA Szymon | 1742 | CLINTON I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
300 | HYLA Patryk | 1743 | CLINTON I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
301 | NOWAK Jacek | 1745 | CLINTON I PRZYJACIELE | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
302 | SULEJ Piotr | 1746 | CLINTON I PRZYJACIELE | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
303 | JASIŃSKI Przemysław | 1748 | Fabryka Rekrutów | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
304 | KRAWCZYK Michał | 1749 | Fabryka Rekrutów | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
305 | GIEC Dariusz | 1756 | Goleniów TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
306 | TUNKIEWICZ Wojciech | 1759 | Goleniów TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
307 | PLISZEWSKI Piotr | 1761 | GRAFIT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
308 | NAWROT Marcin | 1769 | nie marnujemy setek | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
309 | KRASOŃ Piotr | 1771 | NORTHSTAR | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
310 | KULACHA Gabriel | 1772 | NORTHSTAR | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
311 | LEMIESZ Damian | 1773 | NORTHSTAR | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
312 | LUDZIAK Jakub | 1774 | NORTHSTAR | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
313 | NOWICKI Arkadiusz | 1775 | NORTHSTAR | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
314 | PORADZEWSKI Jacek | 1783 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
315 | SENDOR Dominik | 1784 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
316 | ORLIŃSKI Mikolaj | 1782 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
317 | NITKA Piotr | 1793 | Team BJN | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
318 | STACHURSKI Damian | 1794 | Team BJN | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
319 | KACPRZAK Paweł | 1795 | TEAM JUSTYNÓW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
320 | KACPRZAK Sławek | 1796 | TEAM JUSTYNÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
321 | MACIEJEWSKI Filip | 1799 | TEAM JUSTYNÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
322 | ANDRZEJCZAK Filip | 1800 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
323 | MAREK Krzysztof | 1821 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
324 | MELNYK Volodymyr | 1822 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
325 | MIZERA Damian | 1823 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
326 | OBIAŁA Krzysztof | 1825 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
327 | PENCZEK Dominik | 1826 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
328 | KASPRZAK Paweł | 1847 | Grobla team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
329 | KUKUCKI Michał | 1848 | JUNIOR CCR POZNAŃ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
330 | ZIELIŃSKI Jakub | 1850 | KaKu | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
331 | FENGER Tomasz | 1852 | NCDC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
332 | KRYCKI Marcin | 1853 | NCDC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
333 | PAWELSKI Grzegorz | 1854 | NCDC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
334 | BARCZYK Filip | 1876 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
335 | BERNDT Paweł | 1878 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
336 | BOCHENEK Michał | 1879 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
337 | DRGAS Maciej | 1881 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
338 | MAKOWSKI Paweł | 1901 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
339 | MIKOŁAJCZAK Maciej | 1902 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
340 | NOWAK Tymek | 1906 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
341 | OLECHNOWSKI Szymon | 1907 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
342 | OSSOWSKI Michał | 1908 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
343 | KANIA Wilhelm | 1928 | 3 Banditos | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
344 | KUBSIK Kornel | 1929 | 3 Banditos | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
345 | KAMROWSKI Marcin | 1931 | DOBERMANY | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
346 | MOKRZYCKI Patryk | 1932 | DOBERMANY | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
347 | KAROLCZAK Krzysztof | 1934 | Dziady | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
348 | WOLSZTYNSKI Damian | 1935 | Dziady | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
349 | WYREMBLEWSKI Sebastian | 1955 | Smoki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
350 | ZIMOWSKI Wojciech | 1956 | Smoki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
351 | SŁODKI Tomasz | 1957 | TADDAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
352 | AL-THABET Jafar | 1958 | WATAHA | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
353 | CIEŚLA Krzysztof | 1959 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
354 | DERECZENIK Daniel | 1960 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
355 | GUMPERT Mateusz | 1962 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
356 | GERKE Leszek | 1982 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
357 | GRZELAK Edgar | 1984 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
358 | KORSAK Jan | 1988 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
359 | KOSKA Maciej | 1989 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
360 | STASIAK Bartosz | 2010 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
361 | SZELMECZKA Waldemar | 2011 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
362 | SZWIEC Jacek | 2012 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
363 | TOMASZEWSKI Adam | 2014 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
364 | WÓJCICKI Kamil | 2015 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
365 | WOŹNIAK Sebastian | 2016 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
366 | WERNITZ Karol | 2036 | Forest Gang | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
367 | CICHY Łukasz | 2038 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
368 | POKORSKI Rafał | 2040 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
369 | BIAŁAS Bartosz | 2041 | Jeleń & Żaba | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
370 | MATUSIAK-TATARKIEWICZ Łukasz | 2042 | Jeleń & Żaba | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
371 | BATURA Robert | 2043 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
372 | GRAJEWSKI Olgierd | 2064 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
373 | JANKOWSKI Marek | 2068 | Sportowy Team Żabki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
374 | HUBISZ Tomasz | 2090 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
375 | JUNKA Krzysztof | 2093 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
376 | KARKOS Rafał | 2094 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
377 | LORENC Kacper | 2096 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
378 | LINKOWSKI Piotr | 2129 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
379 | PIJANOWSKI Adam | 2131 | Consdata | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
380 | HANDKE Marcin | 2133 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
381 | MATUS Igor | 2134 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
382 | ZADKA Marcin | 2136 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
383 | WIŚNIEWSKI Rafał | 2118 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
384 | WÓJCIK Piotr | 2120 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
385 | WÓJTOWICZ Patryk | 2121 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
386 | WOLNIAK Sylwester | 2122 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
387 | ZANDEK Marcin | 2124 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
388 | ŁUCKIEWICZ Mateusz | 2155 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
389 | MALINOWSKI Przemysław | 2156 | EXTREMALNE DZIKI PIŁA | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
390 | KUBACKI Kacper | 2150 | Bulteriers Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
391 | KMAK Radosław | 2152 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
392 | WITA Krystian | 2153 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
393 | BERSKI Daniel | 2450 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
394 | BIELAK Rafał | 2451 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
395 | BRADTKE Waldemar | 2452 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
396 | BRZEZIŃSKI Czesław | 2453 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
397 | JEZIERSKI Mariusz | 2461 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
398 | KAIM Łukasz | 2462 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
399 | KOPYTO Sebastian | 2463 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
400 | MAŁECKI Grzegorz | 2473 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
401 | MISIŁO Łukasz | 2476 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
402 | TOBOR Michał | 2487 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
403 | WINIARSKI Piotr | 2488 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
404 | BANAŚ Marcin | 2 | As Box | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
405 | GREMBOWSKI Robert | 3 | Błotołazy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
406 | KUJAWA Marcin | 7 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
407 | PŁUSA Marcin | 15 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
408 | GOLCZYK Eryk | 16 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
409 | WENDRENSKI Marek | 17 | GRANDPAGANG | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
410 | GUMIELA Adam | 18 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
411 | GOERIG Michał | 21 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
412 | WITEK Karol | 41 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
413 | PISZCZELAK Mateusz | 50 | Runaway Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
414 | BIELAK Tomasz | 61 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
415 | ZIELINSKI Maksymilian | 76 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
416 | ZIOMEK Tomasz | 157 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
417 | KOZŁOWSKI Filip | 160 | Elita z Kattegat | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
418 | WAWRZYNIAK Kamil | 164 | Fizjofoodgang | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
419 | GROMNICKI Mariusz | 165 | Gestamp Polska | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
420 | KOCIK Maciej | 166 | Gestamp Polska | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
421 | TAPEREK Mariusz | 178 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
422 | FOLTYN Maciej | 179 | INWESTOR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
423 | JAKUBOWSKI Mikołaj | 180 | INWESTOR TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
424 | JAKUBOWSKI Paweł | 181 | INWESTOR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
425 | WLEKLAK Łukasz | 182 | INWESTOR TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
426 | MATEJCZYK Artur | 185 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
427 | CZERWIŃSKI Roman | 187 | RAWLPLUG 100 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
428 | MALINA Przemyslaw | 188 | RAWLPLUG 100 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
429 | LANGIEWICZ Łukasz | 189 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
430 | BUCHAŁA Arkadiusz | 190 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
431 | MIŚTA Paweł | 191 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
432 | PIECH Łukasz | 192 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
433 | CEGLIŃSKI Patryl | 193 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
434 | ŁUKOWSKI Eryk | 200 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
435 | MIZERNY Maurycy | 201 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
436 | ORŁOWICZ Dariusz | 202 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
437 | SCHWARZ Dominik | 204 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
438 | BOBEL Krzysztof | 211 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
439 | GAWOŁEK Łukasz | 212 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
440 | MICHAŁOWSKI Michał | 213 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
441 | ORZECHOWSKI Mirosław | 214 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
442 | CZAJKA Hubert | 223 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
443 | CZARNOTA Grzegorz | 224 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
444 | DĄBROWSKI Piotr | 225 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
445 | DROZD Michał | 226 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
446 | DZIERŻYŃSKI Grzegorz | 227 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
447 | GOLĘDZINOWSKI Paweł | 231 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
448 | JASZCZYK Andrzej | 235 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
449 | JÓZEFACIUK Marcin | 237 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
450 | KIEŁPIŃSKI Piotr | 241 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
451 | KLINICKI Bartosz | 242 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
452 | MAJ Patryk | 247 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
453 | MISZCZYK Karol | 250 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
454 | MUGDA Sebastian | 251 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
455 | MURAWSKI Arkadiusz | 252 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
456 | ŚWIŚ Jakub | 260 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
457 | SZCZYPIOR Michał | 261 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
458 | TERECH Arkadiusz | 262 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
459 | WIKTOROWSKI Jakub | 266 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
460 | WRÓBLEWSKI Michał | 268 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
461 | ŻEBROWSKI Mariusz | 269 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
462 | PERNAK Jan | 281 | Democo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
463 | HALECZKO Mateusz | 285 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
464 | PIETRZAK Krzysztof | 286 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
465 | SAWICKI Bartosz | 288 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
466 | SOKOŁOWSKI Błażej | 289 | Has... Has... | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
467 | STRZAŁKOWSKI Daniel | 291 | Has... Has... | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
468 | TALAGA Paweł | 293 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
469 | PRANGE Jakub | 303 | NORSON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
470 | ANDRZEJEWSKI Dariusz | 308 | OTCHŁAŃ HADESU | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
471 | ANDRZEJEWSKI Patryk | 309 | OTCHŁAŃ HADESU | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
472 | DUBAS Bartosz | 311 | OTCHŁAŃ HADESU | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
473 | KUBJATKO Michal | 312 | OTCHŁAŃ HADESU | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
474 | BOGUSZEWSKI Paweł | 318 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
475 | KOTOWICZ Michał | 319 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
476 | OSTROWSKI Krzysztof | 320 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
477 | PIĘTA Tomasz | 321 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
478 | RAKOWICZ Filip | 322 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
479 | SOBCZAK Adam | 323 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
480 | KOWALSKI Mateusz | 333 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
481 | KUBIAK Kaj | 334 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
482 | KOLASIŃSKI Hubert | 337 | runcoholics | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
483 | BIAŁOSKÓRSKI Łukasz | 354 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
484 | BŁAZUCKI Michał | 355 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
485 | GŁOWACKI Paweł | 360 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
486 | LEWICKI Slawomir | 364 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
487 | SZTYLKA Eliasz | 379 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
488 | TURKOT Kamil | 382 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
489 | WARDZIŃSKI Artur | 383 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
490 | WOŹNIAK Marcin | 389 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
491 | LEWCZUK Jakub | 391 | AJD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
492 | MAKARUK Dariusz | 392 | AJD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
493 | NOWAK Aleksander | 405 | IzolPoznań ProSufit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
494 | NOWAK Piotr | 406 | IzolPoznań ProSufit | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
495 | SEWIŁO Damian | 407 | IzolPoznań ProSufit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
496 | SEWIŁO Patryk | 408 | IzolPoznań ProSufit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
497 | KARNABAL Dawi | 432 | Odrzykoza | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
498 | PIESZYK Jacek | 434 | Odrzykoza | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
499 | PODESZWA Mateusz | 436 | Odrzykoza | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
500 | PIOTROWSKI Jerzy | 439 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
501 | BIESIADA Paweł | 440 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
502 | MYKAJ Rafał | 447 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
503 | RYBUSIEWICZ Maciej | 448 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
504 | SZYDLAK Michal | 451 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
505 | ANDRZEJEWSKI Marcin | 452 | Sii Power People II | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
506 | BULCZYŃSKI Bartosz | 453 | Sii Power People II | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
507 | JANKOWSKI Damian | 454 | Sii Power People II | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
508 | BIELECKI Marcin | 477 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
509 | CYBULSKI Szymon | 478 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
510 | ECHAUST Łukasz | 481 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
511 | GRALA Dominik | 483 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
512 | KASCHE Denny | 485 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
513 | MOSTOWSKI Wojtek | 494 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
514 | NOWICKI Jędrzej | 496 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
515 | NOWOWIEJSKI Jakub | 497 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
516 | PLOTKA Mateusz | 498 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
517 | WIECZOREK Paweł | 504 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
518 | WIŚNIEWSKI Michał | 505 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
519 | WOŹNICA Kamil | 506 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
520 | WYSOCKI Bartosz | 507 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
521 | ZYBER Miłosz | 509 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
522 | ŁUKAWSKI Michał | 510 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
523 | RATAJCZAK Dawid | 511 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
524 | RUTKOWSKI Artur | 512 | Artur Rutkowski team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
525 | KIEŁPIŃSKI Paweł | 517 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
526 | GARBACKI Maciej | 518 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
527 | MAŁYSZKA Paweł | 520 | OGIEŃ W PAPCIACH | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
528 | WEIS Michał | 521 | OGIEŃ W PAPCIACH | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
529 | ADAM Szymona | 523 | Okoń | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
530 | BARAŃSKI Miłosz | 528 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
531 | CIELOSZYK Filip | 530 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
532 | DALBOR Nicolas | 531 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
533 | GRESER Artur | 533 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
534 | MAŃKOWSKI Michał | 542 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
535 | MITKA Piotr | 543 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
536 | SIENKIEWICZ Dariusz | 548 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
537 | OSTROWSKI Waldemar | 558 | Prosave.pl Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
538 | PNIEWSKI Jan | 559 | Prosave.pl Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
539 | PRACUK Krzysztof | 561 | RIVER FIGHTERS | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
540 | PRACUK Michał | 563 | RIVER FIGHTERS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
541 | CIESIELSKI Maciek | 564 | Runmageddonowskie Nasienia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
542 | EBELEWICZ Łukasz | 571 | Świnki w błocie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
543 | TOMASZEWSKI Marcin | 575 | Świnki w błocie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
544 | MARENDA Sebastian | 583 | TOXA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
545 | MISIAK Mateusz | 585 | TOXA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
546 | NOWAK Dariusz | 587 | TOXA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
547 | SURA Janusz | 591 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
548 | BURZYŃSKI Wojciech | 602 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
549 | BZOWY Piotr | 603 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
550 | DUBIS Jarosław | 605 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
551 | GAWĘDA Bartosz | 607 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
552 | GAWRYLUK Piotr | 608 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
553 | HYLLA Jan | 610 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
554 | JACEK Slawomir | 611 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
555 | JEZIOREK Konrad | 612 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
556 | KURASZKIEWICZ Błażej | 613 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
557 | KUREK Tomasz | 614 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
558 | MICHALSKI Wojciech | 616 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
559 | PODSTAWSKI Jakub | 619 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
560 | PRONIŃSKI Sławomir | 620 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
561 | RATAJ Dawid | 621 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
562 | BARTOSZEWSKI Przemysław | 634 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
563 | BIWAN Maciej | 635 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
564 | DZIUBEK Marek | 639 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
565 | FLISIAK Krzysztof | 640 | Beiersdorf Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
566 | GŁOWSKI Daniel | 641 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
567 | KOWALCZYK Sebastian | 644 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
568 | KURZAWSKI Adam | 645 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
569 | MARCINIAK Piotr | 646 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
570 | MICHALCZYK Mateusz | 647 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
571 | STRZELECKI Arkadiusz | 656 | Beiersdorf Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
572 | STRZYZYKOWSKI Tomasz | 657 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
573 | ŚWIĘTOCKI Sebastian | 658 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
574 | SZUSTERKIEWICZ Paweł | 659 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
575 | TRZASKAWKA Mateusz | 660 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
576 | WIDERSKI Łukasz | 661 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
577 | WOWER Łukasz | 662 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
578 | WRÓBLEWSKI Michał | 663 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
579 | BOHDZIEWICZ Paweł | 664 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
580 | PRZYGODA Grzegorz | 668 | Chili con carne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
581 | GAPSKI Dawid | 670 | DoMety | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
582 | KRAJEWSKI Mateusz | 671 | DoMety | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
583 | MATUSIAK Łukasz | 672 | DoMety | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
584 | CZERWIŃSKI Franciszek | 673 | DZIKI z San Escobar | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
585 | DUSZCZAK Jakub | 674 | DZIKI z San Escobar | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
586 | JABŁOŃSKI Mikołaj | 675 | DZIKI z San Escobar | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
587 | MUSIK Mateusz | 685 | Krupnioki i żymloki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
588 | MUSIK Tomasz | 686 | Krupnioki i żymloki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
589 | GARBOWICZ Karol | 688 | Nygusy z Nostromo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
590 | ZASAŃSKI Michał | 689 | Nygusy z Nostromo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
591 | KOPACZYK Michał | 690 | runcoholics | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
592 | SWAROWSKI Rafał | 699 | SUZOHAPP TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
593 | TUPALSKI Kajetan | 702 | SUZOHAPP TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
594 | AMBROŻY Arkadiusz | 711 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
595 | BOJARUN Marcin | 712 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
596 | CHODOROWSKI Marek | 713 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
597 | CIESIELSKI Damian | 714 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
598 | GŁOMB Mateusz | 715 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
599 | JANASIK Michał | 718 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
600 | JASKUŁECKI Adam | 719 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
601 | KALETA Arkadiusz | 720 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
602 | KASZYCKI Arkadiusz | 721 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
603 | KĘPSKI Dominik | 723 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
604 | KRUKAR Michał | 727 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
605 | STRÓŻEWSKI Radosław | 740 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
606 | STRZYŻEWSKI Piotr | 741 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
607 | SZMIDT Jarosław | 743 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
608 | SZWALEC Łukasz | 744 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
609 | WASIAK Rafal | 746 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
610 | CHMARA Bartek | 750 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
611 | GRUSSY Robert | 751 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
612 | KACZMAREK Waldemar | 752 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
613 | PIOSIK Jarosław | 753 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
614 | PŁOCIENIAK Bartosz | 754 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
615 | PŁOCIENIAK Radosław | 756 | Biegające Zające | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
616 | CIOK Dawid | 761 | Consdata | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
617 | PAWEŁCZYK Marek | 763 | Consdata | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
618 | ZAJĄC Paweł | 767 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
619 | SIEINSKI Adam | 768 | DKO BULLS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
620 | MUSZYŃSKI Maciej | 769 | Dziki Team CA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
621 | PRUSAK Patryk | 770 | Dziki Team CA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
622 | SZCZECIŃSKI Błażej | 779 | Głowa w BŁOTOniarce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
623 | ŻYŁKA Krzysztof | 780 | Głowa w BŁOTOniarce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
624 | GRACZYK Jacek | 781 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
625 | KUJAWA Dawid | 783 | Kakaowe Rozety | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
626 | ZIELIŃSKI Patryk | 784 | Kakaowe Rozety | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
627 | JANKOWSKI Jakub | 789 | Kucyki Pony | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
628 | JARLACZYK Dawid | 790 | Kucyki Pony | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
629 | JANIEC Kamil | 792 | PaprykoweLejsy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
630 | OSTROWSKI Tomasz | 793 | PaprykoweLejsy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
631 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 795 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
632 | BIEŃKOWSKI Jakub | 806 | Tłumoki z Milwaukee | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
633 | BŁAJEK Mikołaj | 807 | Tłumoki z Milwaukee | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
634 | SKRZYPCZAK Mateusz | 808 | Tłumoki z Milwaukee | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
635 | GROMADA Rafał | 830 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
636 | MAKAŚ Artur | 847 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
637 | MATYSIAK Kacper | 848 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
638 | MIELCARZ Tomasz | 850 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
639 | SNELA Mateusz | 859 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
640 | TROJANOWSKI Artur | 865 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
641 | WILCZEK Lukasz | 866 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
642 | WOJTKOWSKI Dawid | 868 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
643 | GOROCHOWIK Tomasz | 871 | @mmik oddał książkę | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
644 | SOBCZAK Szymon | 872 | @mmik oddał książkę | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
645 | MILAS Marek | 873 | #ŚREMSCYSPORTOWCY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
646 | BALEJA Piotr | 874 | Baranina na Grubym | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
647 | BYCZEK Krzysztof | 875 | Baranina na Grubym | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
648 | LIS Oskar | 876 | Baranina na Grubym | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
649 | WÓJCIK Dominik | 877 | Biegające Zające | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
650 | BARTOSZEK Artur | 886 | Drużyna z przypadku | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
651 | ŁUSZCZEK Łukasz | 888 | Drużyna z przypadku | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
652 | DERDA Łukasz | 891 | Ekipa Elizy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
653 | MACIUPA Lukasz | 893 | Ekipa Elizy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
654 | DYSZKIEWICZ Tomasz | 898 | INTERPRINT CHAMPIONS! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
655 | GEIGER Jochen | 899 | INTERPRINT CHAMPIONS! | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
656 | JURCZYK Sławomir | 900 | INTERPRINT CHAMPIONS! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
657 | MALEWICKI Łukasz | 901 | INTERPRINT CHAMPIONS! | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
658 | SHVETS Serhii | 904 | INTERPRINT CHAMPIONS! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
659 | NYPEL Paweł | 914 | Kuźnia Sylwetki Golina | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
660 | PLUCIŃSKI Bartosz | 916 | Kuźnia Sylwetki Golina | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
661 | DUDEK Wojciech | 920 | Manhattan69 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
662 | MAĆKOWIAK Paweł | 921 | Manhattan69 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
663 | KOREK Krzysztof | 922 | Młotki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
664 | ŚWIDERSKI Jakub | 925 | Pitbull Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
665 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 926 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
666 | ZDUŃSKI Jarosław | 927 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
667 | CZMOK Robert | 928 | POGromcy | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
668 | SCHULZ Jędrzej | 930 | POGromcy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
669 | KOSECKI Marek | 931 | Wiśnia i Czereśnia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
670 | FEDOROWICZ Dominik | 940 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
671 | GRACZ Rafał | 941 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
672 | KACZALSKI Bartosz | 942 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
673 | KAŁUCKI Piotr | 944 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
674 | KOWALSKI Tomasz | 946 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
675 | MAREK Przemysław | 950 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
676 | MARIANKOWSKI Eryk | 951 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
677 | NOSEK Bartosz | 952 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
678 | PRYADKO Petro | 955 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
679 | SOBCZAK Adrian | 956 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
680 | STĘPIEŃ Krystian | 957 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
681 | STRZELECKI Rafał | 958 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
682 | ZIELONACKI Mikołaj | 971 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
683 | ŻUKOWSKI Władimir | 972 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
684 | BOROWIAK Wojciech | 973 | #PędząceGazele | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
685 | GACA Przemysław | 977 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
686 | GAJEWSKI Tomek | 979 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
687 | JANCZAR Rafał | 981 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
688 | KACZMAREK Robert | 982 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
689 | NADOLNY Szymon | 997 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
690 | WASZKOWIAK Maciek | 1000 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
691 | WOLIŃSKI Krzysztof | 1001 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
692 | BERNACKI Grzegorz | 1004 | BERNEXTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
693 | PACHOCKI Tomasz | 1005 | BOR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
694 | HERNACKI Dawid | 1006 | Chore Pojebusy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
695 | DOJCZ Wojciech | 1007 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
696 | DUBIEL Radosław | 1008 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
697 | PIASECKI Krzysztof | 1011 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
698 | PIASECKI Mikołaj | 1012 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
699 | NOSEK Patryk | 1021 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
700 | PATERAK Mateusz | 1022 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
701 | POPIÓŁ Mariusz | 1023 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
702 | RYBOŁOWICZ Marcin | 1024 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
703 | RYDLEWSKI Marek | 1025 | Kampania Karkade | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
704 | SIUBA Mateusz | 1030 | Kuźnia Sylwetki Zagórów | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
705 | ŚLUSARCZYK Bartłomiej | 1031 | LKS Tęcza Tenczynek | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
706 | KARBOWNICZEK Mikołaj | 1032 | Monia i Przyjaciele | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
707 | SZYMAŃSKI Marcin | 1034 | Monia i Przyjaciele | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
708 | KOTERBA Kamil | 1036 | Mud Titans | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
709 | MICHALAK Krystian | 1039 | NaWstecznym | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
710 | KĘDZIOR Adrian | 1050 | Zajazd Witnica | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
711 | BARANEK Jarosław | 1054 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
712 | BARTKOWIAK Hubert | 1055 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
713 | CECUŁA Andrzej | 1057 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
714 | DĄBROWSKI Marcin | 1061 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
715 | DYBA Mikołaj | 1062 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
716 | GRUPIŃSKI Michał | 1064 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
717 | HOLAJDA Marek | 1065 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
718 | ISKRZAK Adam | 1066 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
719 | MRÓZ Dawid | 1075 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
720 | NASIADKA Jeremiasz | 1076 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
721 | NOWAK Erwin | 1077 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
722 | PACEK Kuba | 1078 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
723 | PAWŁOWSKI Michał | 1079 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
724 | PIASECKI Hubert | 1080 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
725 | RUTA Patryk | 1083 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
726 | SZYFER Michał | 1085 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
727 | WILHELM Andrzej | 1088 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
728 | ZADKA Tomasz | 1091 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
729 | ŻUREK Rafael | 1092 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
730 | CIACH Paweł | 1093 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
731 | PAWŁOWSKI Kacper | 1102 | Cypisy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
732 | NOWAK Maciej | 1104 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
733 | KOCZOROWSKI Paweł | 1105 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
734 | LICHT Michał | 1108 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
735 | SZELIGA Jakub | 1109 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
736 | BYKH Andrii | 1112 | ESSEL Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
737 | DOSKOCH Roman | 1113 | ESSEL Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
738 | PATHANIA Deepak | 1114 | ESSEL Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
739 | KUMAR Chetan | 1115 | ESSEL Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
740 | MĄCZKA Lech | 1116 | ESSEL Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
741 | STRZELCZYK Piotr | 1117 | ESSEL Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
742 | KARKADA Joel | 1118 | ESSEL Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
743 | PIETRZAK Przemyslaw | 1119 | ESSEL Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
744 | WOJTUŚ Mikołaj | 1129 | Iks De | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
745 | MÓJTA Patryk | 1131 | Irmina & Szymon & Patryk | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
746 | STACHOWIAK Szymon | 1132 | Irmina & Szymon & Patryk | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
747 | GOSHKO Serhii | 1134 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
748 | KUKOL Serhii | 1138 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
749 | MANKOV Vova | 1139 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
750 | PANKIEWICZ Sebastian | 1140 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
751 | PYKA Sylwester | 1142 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
752 | RATAJCZAK Piotr | 1143 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
753 | KRYGER Krzysztof | 1147 | Moniu Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
754 | LESIAK Krystian | 1156 | Ostra Korba Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
755 | MARCINIAK Mariusz | 1157 | Ostra Korba Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
756 | BIEGAŃSKI Bartosz | 1161 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
757 | KUBIS Konrad | 1163 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
758 | PAWEŁCZYK Waldemar | 1166 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
759 | KOCZOROWSKI Michał | 1167 | Polni Wojownicy Ustka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
760 | AKSAMSKI Damian | 1168 | PSYCHOBIEGACZE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
761 | ŁĄCZKA Michał | 1170 | PSYCHOBIEGACZE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
762 | PIGLA Dawid | 1171 | PSYCHOBIEGACZE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
763 | KUŚMIERCZAK Lech | 1193 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
764 | LIS Przemysław | 1195 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
765 | MISZCZAK Tomasz | 1197 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
766 | PAKUŁA Dawid | 1199 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
767 | PANEK Michał | 1200 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
768 | ŻEHALUK Paweł | 1210 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
769 | ZGUTKA Tomasz | 1215 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
770 | WIŚNIEWSKI Adam | 1216 | JUK TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
771 | ZYGMUNT Mikołaj | 1217 | JUK TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
772 | BÓJKO Adam | 1219 | Pan Franciszek | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
773 | KOWALSKI Paweł | 1225 | Paprykarze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
774 | JĘDRZAK Kamil | 1227 | POPIOŁKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
775 | STACHOWIAK Jacek | 1228 | POPIOŁKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
776 | BEDYŃSKI Hubert | 1241 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
777 | BURZYŃSKI Dawid | 1243 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
778 | CHLASZCZAK Blazej | 1244 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
779 | CIESIELSKI Maks | 1245 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
780 | DATA Przemysław | 1246 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
781 | DUDA Mateusz | 1247 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
782 | DUDKA Mirek | 1249 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
783 | FRĄTCZAK Dariusz | 1251 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
784 | GÓRCZAK Arkadiusz | 1252 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
785 | GOŹDZIASZEK Patryk | 1253 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
786 | KOŁA Jakub | 1266 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
787 | KOZŁOWSKI Tomasz | 1268 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
788 | KUCABA Paweł | 1270 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
789 | ŁABENDA Michał | 1274 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
790 | LEWANDOWSKI Patryk | 1276 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
791 | MAJEWSKI Paweł | 1277 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
792 | MAŁECKI Mateusz | 1278 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
793 | MIKUŁA Pawel | 1280 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
794 | MIKUŁA Piotr | 1281 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
795 | PONIATOWSKI Marcin | 1294 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
796 | PROKOP Maciej | 1295 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
797 | SAJNÓG Marek | 1297 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
798 | SEREJ Bartłomiej | 1298 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
799 | SIPURZYŃSKI Marcin | 1299 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
800 | ŚNIATAŁA Bartosz | 1301 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
801 | SYGNATOWICZ Kamil | 1303 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
802 | SZPUREK Arkadiusz | 1306 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
803 | SZYMANEK Paweł | 1307 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
804 | ZUŚKA Piotr | 1318 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
805 | ZYSKOWSKI Mirosław | 1319 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
806 | DOROŻAŁA Bartek | 1320 | ARENA 700 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
807 | GAWRON Rafał | 1322 | ARENA 700 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
808 | KOSZELA Paweł | 1323 | ARENA 700 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
809 | BIERNACKI Adam | 1326 | BIEGNIJ NIE POLEGNIJ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
810 | JAKUBOWSKI Mateusz | 1327 | BIEGNIJ NIE POLEGNIJ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
811 | PRZYBYŁ Damian | 1328 | BIEGNIJ NIE POLEGNIJ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
812 | BRODZINSKI Szymon | 1329 | Duni Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
813 | LADZIŃSKI Rafał | 1331 | Duni Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
814 | ŻURAWSKI Dariusz | 1336 | Duni Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
815 | SMOCZYK Grzegorz | 1346 | Duni Runners EFF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
816 | ŚWIĘCH Tomasz | 1347 | Duni Runners EFF | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
817 | WOJCIECHOWSKI Artur | 1349 | Duni Runners EFF | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
818 | KUJAWA Michał | 1351 | Duni Runners II | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
819 | LORĘCKI Tomasz | 1352 | Duni Runners II | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
820 | STOIŃSKI Marcin | 1353 | Duni Runners II | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
821 | BROMBER Marcin | 1355 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
822 | CHANDRYSIAK Maciej | 1356 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
823 | GRABEK Maciej | 1358 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
824 | GRZYWNA Jakub | 1359 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
825 | HARCHALA Jarosław | 1360 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
826 | JANISZEWSKI Ryszard | 1361 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
827 | WÓJCIK Krzysztof | 1372 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
828 | JĘDRKOWIAK Dawid | 1374 | KTÓRĘDY NA GIEWONT | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
829 | LIGESKI Robert | 1377 | KTÓRĘDY NA GIEWONT | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
830 | NOWAK Michal | 1378 | KTÓRĘDY NA GIEWONT | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
831 | BREMBOR Rafał | 1385 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
832 | CZAPCZYK Maciej | 1386 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
833 | JAHNS Artur | 1389 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
834 | JURGOŃSKI Mateusz | 1390 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
835 | STRĄG Wojciech | 1401 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
836 | SZAJEK Łukasz | 1402 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
837 | WAGNER Robert | 1403 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
838 | WEŁNA Mariusz | 1405 | Lidl Jankowice | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
839 | MALEWSKI Maciej | 1408 | PiccSunie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
840 | MOŚCICKI Maciej | 1409 | PiccSunie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
841 | PLEWIŃSKI Jakub | 1410 | PiccSunie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
842 | SIKORSKI Nikodem | 1412 | PiccSunie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
843 | GUL Paweł | 1415 | Sierściuchy Poznańskie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
844 | FINKE Nikodem | 1416 | TDR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
845 | KRYSIK Jakub | 1417 | TDR | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
846 | KOŁODZIEJCZAK Mikołaj | 1428 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
847 | NOWAK Adam | 1430 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
848 | SOBANSKI Lukasz | 1435 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
849 | WINKEL Szymon | 1437 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
850 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 1438 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
851 | ZDZIECHOWSKI Jan | 1439 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
852 | PIASECKI Hubert | 1440 | #bestbuddyever | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
853 | PONTUS Piotr | 1441 | #bestbuddyever | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
854 | MACIAGOWSKI Jarosław | 1442 | 105 Milionów Dolarów | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
855 | MAŁYSA Michał | 1443 | 105 Milionów Dolarów | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
856 | OLECH Piotr | 1459 | Manes team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
857 | KEMPA Michał | 1461 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
858 | MINTA Piotr | 1463 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
859 | GŁĄB Fabian | 1464 | PCH sport | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
860 | GŁĄB Mikołaj | 1465 | PCH sport | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
861 | JASTRZĘBSKI Krzysztof | 1467 | PCH sport | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
862 | ŚWITAŁA Robert | 1480 | Team Elektron | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
863 | ZABOROWSKI Mateusz | 1481 | Team Elektron | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
864 | DYBA Przemysław | 1482 | Wet Wolves | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
865 | GÓRNY Michał | 1485 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
866 | KUSNIERZ Jakub | 1489 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
867 | MOCHOŃ Piotr | 1490 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
868 | NATKANIEC Dominik | 1491 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
869 | DACZKOWSKI Tomasz | 1495 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
870 | GRZEGORZEWICZ Wojciech | 1497 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
871 | KRUSZONA Daniel | 1509 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
872 | ODROBNY Paweł | 1513 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
873 | OLEJNIK Maciej | 1514 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
874 | ORLIK Łukasz | 1515 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
875 | ORLIK Maciej | 1516 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
876 | OWCZAREK Arkadiusz | 1517 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
877 | REJMER Tomasz | 1524 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
878 | WOLOSZYN Sylwester | 1536 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
879 | ZARAŚ Łukasz | 1537 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
880 | KUŚNIERKIEWICZ Ksawery | 1538 | A je to! TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
881 | BARTOSZEWICZ Adam | 1539 | Cross freaks Goleniów | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
882 | WENDA Marcin | 1543 | CROSSBOX JAWOR | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
883 | ZAPAŚNIK Milosz | 1545 | CrossBoxJawor | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
884 | STANISZEWSKI Jakub | 1546 | Devils Team Łęczyca | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
885 | POPIELEWSKI Marcin | 1548 | DRAGONY | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
886 | RALCEWICZ Marcin | 1549 | DRAGONY | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
887 | MISIORNY Michał | 1561 | Inter Cars Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
888 | PAWLISIAK Maciej | 1563 | Inter Cars Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
889 | WITKOWSKI Sebastian | 1565 | Inter Cars Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
890 | WOJCIECHOWSKI Artur | 1566 | Inter Cars Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
891 | BEDNARCZYK Artur | 1567 | Klub Sportowy Dragon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
892 | MYSZCZYSZYN Paweł | 1572 | Klub Sportowy Dragon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
893 | JARKA Rafał | 1578 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
894 | BIERNAT Damian | 1587 | Niezniszczalni69 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
895 | PIASEK Krystian | 1589 | Sportowy Team Żabki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
896 | NOWAK Patryk | 1619 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
897 | SKRZYPEK Mateusz | 1629 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
898 | SZAŁKOWSKI Wojciech | 1630 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
899 | SZEREMETA Michał | 1631 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
900 | ZADACH Kevin | 1632 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
901 | CEGŁOWSKI Antoni | 1642 | BANGER ARMY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
902 | CEGŁOWSKI Wiktor | 1643 | BANGER ARMY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
903 | CHĘCIŃSKI Witold | 1644 | BANGER ARMY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
904 | KONIECZNY Kajetan | 1646 | BANGER ARMY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
905 | NIEDŹWIECKI Dawid | 1655 | FF BEAR TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
906 | PAWŁOWSKI Damian | 1656 | FF BEAR TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
907 | STERNALSKI Piotr | 206 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
908 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 207 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
909 | GORĄCZKA Wojciech | 232 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
910 | OSTAP Damian | 254 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
911 | KRÓLSKI Bartosz | 284 | Dywizjon | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
912 | SPIEGEL Jakub | 305 | NORSON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
913 | PACANOWSKI Szymon | 1712 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
914 | PIEKARSKI Manuel | 1713 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
915 | STRZELCZYK Piotr | 1724 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
916 | SZAFRAŃSKI Bartek | 1725 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
917 | WALCZAK Mariusz | 1728 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
918 | MOLĘDA Dariusz | 1737 | Cerveza Team | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
919 | PASZEK Sebastian | 1738 | Cerveza Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
920 | CIEŚLAK Przemysław | 1741 | CLINTON I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
921 | KASPRZAK Mateusz | 1763 | Łicki Boyz | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
922 | PIĄTKOWSKI Marcin | 1764 | Łicki Boyz | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
923 | STOIŃSKI Jakub | 1765 | Łicki Boyz | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
924 | GARSKI Krzysztof | 1766 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
925 | DEPA Jakub | 1767 | nie marnujemy setek | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
926 | KLACZYK Patryk | 1768 | nie marnujemy setek | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
927 | SKADORWA Przemyslaw | 1777 | NORTHSTAR | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
928 | STASIŁOWICZ Robert | 1778 | NORTHSTAR | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
929 | SENDOR Kamil | 1786 | Pitbull Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
930 | BAŁA Maciej | 1788 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
931 | MACIEJEWSKI Łukasz | 1791 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
932 | MICHALEWICZ Natan | 1792 | Team BJN | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
933 | MALINOWSKI Jakub | 1802 | Wanat 2.0 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
934 | SZARLEJA Robert | 1803 | Wanat 2.0 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
935 | BRONISŁAWSKI Bruno | 1804 | Żabki Arl | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
936 | BITNER Wojtek | 1807 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
937 | CWALINA Dariusz | 1809 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
938 | DOLATA Krzysztof | 1810 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
939 | FIRLEJ Jakub | 1811 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
940 | KOPCZYŃSKI Robert | 1817 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
941 | MACIASZEK Grzegorz | 1818 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
942 | MAKARENKOV Sergii | 1819 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
943 | SIEKIERSKI Kamil | 1828 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
944 | STACHOWIAK Krzysztof | 1831 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
945 | WALCZAK Stanisław | 1833 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
946 | BANDYK Leszek | 1834 | 2 kompania | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
947 | GÓRALCZYK Łukasz | 1835 | 2 kompania | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
948 | WOŹNIAK Adam | 1836 | 2 kompania | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
949 | LITKA Filip | 1837 | Be Right Back | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
950 | PERZ Mateusz | 1838 | Be Right Back | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
951 | ZABŁOCKI Maciej | 1842 | Climbersi | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
952 | MIKOŁAJCZYK Michał | 1843 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
953 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 1844 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
954 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 1845 | Grobla team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
955 | GOŻUCH Kacper | 1846 | Grobla team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
956 | KAMIŃSKI Maciej | 1855 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
957 | MIESIĄC Rafał | 1857 | Pogotowie Fryzjerskie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
958 | OCHOWIAK Kamil | 1858 | Pogotowie Fryzjerskie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
958 | PRZYBYLSKI Michał | 1859 | Pogotowie Fryzjerskie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
960 | ADAMCZAK Michał | 1860 | Protima | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
961 | DROŻDZYŃSKI Grzegorz | 1861 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
962 | GIZIŃSKI Krzysztof | 1862 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
963 | JAŚKIEWICZ Igor | 1863 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
964 | KACZMAREK Adam | 1864 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
965 | MIŁOWSKI Michał | 1867 | Protima | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
966 | WOJTASIK Łukasz | 1870 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
967 | WOŹNIAK Bartosz | 1871 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
968 | TKACZYK Michał | 1873 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
969 | DRYKA Michał | 1882 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
970 | FRATCZAK Mateusz | 1883 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
971 | GAWRYCH Wojciech | 1884 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
972 | HATKA Tomasz | 1886 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
973 | JANKOWSKI Mariusz | 1887 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
974 | JASKÓŁKA-STANISZ Paweł | 1888 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
975 | KOWALIK Karol | 1894 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
976 | KOWALSKI Piotr | 1895 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
977 | KRUPKA Maciej | 1896 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
978 | KUBISZYN Mateusz | 1897 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
979 | KUBISZYN Tadeusz | 1898 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
980 | KYRYLENKO Yevhen | 1899 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
981 | MACIEJEWSKI Łukasz | 1900 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
982 | PAPROCKI Bartłomiej | 1910 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
983 | RAKOWSKI Łukasz | 1911 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
984 | RECHNIO Arkadiusz | 1912 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
985 | RYCHLEWSKI Marcin | 1914 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
986 | RZADKIEWICZ Łukasz | 1915 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
987 | SZRAMA Igor | 1916 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
988 | TOBOŁA Dariusz | 1919 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
989 | WLAZIK Tomasz | 1924 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
990 | WOŹNIAK Łukasz | 1925 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
991 | WOŹNY Kacper | 1926 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
992 | WYRZYKIEWICZ Jakub | 1927 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
993 | ŻMUDA Krzysztof | 1936 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
994 | KASZUBOWSKI Marcin | 1937 | JEDNA KREW | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
995 | KASZUBOWSKI Michał | 1938 | JEDNA KREW | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
996 | JURGA Jakub | 1941 | Organic Fitness Polonez | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
997 | LEWANDOWICZ Leszek | 1944 | Organic Fitness Polonez | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
998 | POHLAND Paweł | 1946 | Organic Fitness Polonez | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
999 | WYSOCKI Jarosław | 1947 | Organic Fitness Polonez | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1000 | CZAJKOWSKI Dawid | 1948 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1001 | KARPIŃSKI Bartłomiej | 1949 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1002 | MURYN Dawid | 1950 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1003 | RUTKOWSKI Konrad | 1951 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1004 | PAŃCZYK Ariel | 1971 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1005 | SOKOLOWSKI Kornel | 1973 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1006 | BIERNAT Kamil | 1977 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1007 | CHILIŃSKI Krzysztof | 1978 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1008 | KOWALCZYK Rafał | 1990 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1009 | PERUCKI Piotr | 1997 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1010 | PILARCZYK Tomasz | 1998 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1011 | PNIEWSKI Marcin | 1999 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1012 | POKRYWKA Marcin | 2000 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1013 | PUDA Rafał | 2001 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1014 | RATAJCZYK Jarosław | 2002 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1015 | JAGODZINSKI Krzysztof | 2022 | Ekipa Leszka Poznań | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1015 | NAMYŚLAK Daniel | 2024 | Ekipa Leszka Poznań | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1017 | DYKO Bartosz | 2026 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1018 | MELNER Piotr | 2028 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1019 | MIROWICZ Tomasz | 2029 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1020 | ROCHALSKI Kamil | 2031 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1021 | ILLMANN Bartosz | 2032 | Flip&Flap | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1022 | KACZMAREK Patryk | 2033 | Flip&Flap | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1023 | WITKOWSKI Paweł | 2048 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1024 | RÓŻYCKI Dominik | 2051 | LOFT TEAM EXTREME | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1025 | JACKOWIAK Daniel | 2052 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1026 | CZECHOWSKI Marcin | 2053 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1027 | FRĄCKOWIAK Jacek | 2054 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1028 | KARPAŁA Kamil | 2055 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1029 | LUDZIEJEWSKI Arnold | 2056 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1030 | MAJKOWSKI Łukasz | 2057 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1031 | SZYMANIAK Bartosz | 2058 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1032 | STEFAŃSKI Marcin | 2062 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1033 | NOWAK Sebastian | 2071 | Sportowy Team Żabki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1034 | POKORSKI Jędrzej | 2076 | WŚCIEJLIZNA GG+ | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1035 | AL DAHHAN Rami | 2077 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1036 | ANDRZEJEWSKI Dominik | 2078 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1037 | ARONOWSKI Adrian | 2079 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1038 | BARANSKI Michal | 2080 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1039 | BILEWICZ Jan | 2081 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1040 | BURLIŃSKI Andrzej | 2083 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1041 | CZAJKOWSKI Arkadiusz | 2084 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1042 | CZERWONKA Patryk | 2085 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1043 | FORNALCZYK Maciej | 2087 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1044 | GOŁEK Mateusz | 2089 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1045 | MELNYK Oleksandr | 2098 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1046 | MRÓZ Waldemar | 2100 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1047 | OWCZARSKI Wojciech | 2103 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1048 | PAKHOLIUK Andrii | 2104 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1049 | PRZESTACKI Jakub | 2105 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1050 | SAMBOR Jakub | 2108 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1051 | SAWICKI Gabor | 2109 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1052 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 2113 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1053 | TRELA Krzysztof | 2114 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1054 | TRELA Lukasz | 2115 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1055 | WAŃDOCH Cezary | 2116 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1056 | KALKA Mariusz | 642 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1057 | KANIA Mariusz | 643 | Beiersdorf Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1058 | KOŁOSOWSKI Daniel | 665 | Chili con carne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1059 | BUCHOLC Wojtek | 2454 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1060 | CZAJKA Marcin | 2455 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1061 | KRAWIEC Bartłlomiej | 2466 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1062 | KUĆ Daniel | 2469 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1063 | ŁAŚ Dawis | 2472 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1064 | KASTRAU Tomasz | 1265 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1065 | BURDAJEWICZ Jan | 691 | SUZOHAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1066 | KONIECZNY Tomasz | 2126 | OGIEŃ W PAPCIACH | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1067 | SZKUDLARSKI Michal | 2139 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1068 | SOBCZAK Robert | 2142 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1069 | RUPIŃSKI Michał | 351 | zabiegane dziki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1070 | SĘKIEWICZ Maciej | 377 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1071 | STURZBECHER Piotr | 449 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1072 | SZUKAŁA Piotr | 450 | Sii Power People I | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1073 | BATORSKI Dariusz | 475 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1074 | BĄK Maciej | 826 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1075 | DUDZIAK Michał | 827 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1076 | LANGOWSKI Mateusz | 1332 | Duni Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1077 | SZYMAŃSKI Łukasz | 1917 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1078 | TARASIUK Mariusz | 1918 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1079 | LAPINSKI Damian | 1967 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1080 | MROCZKO Marcin | 1968 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1081 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1432 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1082 | KOZAK Paweł | 1508 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1083 | KRAUSE Krzysztof | 1789 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1084 | ŁYKOWSKI Eryk | 1790 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1085 | DANOWSKI Dawid | 2086 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1086 | SZYMAŃSKI Tomasz | 1035 | Monia i Przyjaciele | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1087 | LITNER Wojciech | 404 | IzolPoznań ProSufit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1088 | MICHALSKI Adam | 470 | Za darmo - To bierę! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1089 | PRUSZKOWSKI Mateusz | 350 | zabiegane dziki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1090 | NOWAK Piotr | 544 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1091 | TONDER Piotr | 424 | Kiloutou Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1092 | RUCKI Bartosz | 500 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1093 | ROBERT Maj | 375 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1094 | KANAK Michał | 1264 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1095 | OCHOWIAK Paweł | 546 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1096 | ZAREMBA Sylwester | 340 | Stal Gorzów Pany... i Panny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1097 | MICHALSKI Patryk | 348 | zabiegane dziki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1098 | ŁUSZCZYNA Robert | 365 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1099 | WOLAK Łukasz | 409 | IzolPoznań ProSufit | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1100 | BIEGAŃSKI Marcin | 1162 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1101 | SZYMANEK Tomasz | 1308 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1102 | ROBAK Piotr | 1433 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1103 | WOJCIECHOWSKI Robert | 1406 | Lidl Jankowice | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1104 | MATUSZEWSKI Marcin | 1616 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1105 | TETKOWSKI Michał | 1671 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1106 | PRZYBYLSKI Zbyszko | 1684 | Zielone babole | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1107 | NOWAK Krystian | 1709 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1108 | KURZEJA Kamil | 1750 | Fabryka Rekrutów | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1109 | WOLNIEWICZ Wojciech | 1753 | Fabryka Rekrutów | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1110 | JÓŹWIAK Piotr | 1815 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1111 | KORDYLASIŃSKI Bartosz | 1865 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1112 | MAĆKOWIAK Dominik | 1992 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1113 | OLSZEWSKI Mateusz | 1994 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1114 | KRYSZTOFIAK Robert | 2044 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1115 | STYCZYŃSKI Daniel | 2111 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1116 | SUTUŁA Adrian | 2112 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1117 | ANTKOWIAK Krzysztof | 1238 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1118 | JÓŹWICKI Karol | 184 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1119 | PALUCH Przemysław | 2480 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1120 | PIWEK Ryszard | 2481 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1121 | ROJEK Marcin | 2484 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1122 | SEKUŁA Wojciech | 2485 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1123 | SKAŁECKI Stanisław | 2486 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1124 | JACKOWIAK Mariusz | 717 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1125 | SZABLEWSKI Jarosław | 742 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1126 | NOWACKI Przemysław | 2479 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1127 | GUTOWSKI Zbigniew | 2459 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1128 | PORTKA Marcin | 9 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1129 | BOK Michał | 410 | Kiloutou Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1130 | MAZIJ Bartosz | 420 | Kiloutou Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1131 | SYGNAREK Leszek | 423 | Kiloutou Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1132 | PACZKOWSKI Bartłomiej | 1291 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1133 | ROLIRAD Wojciech | 1333 | Duni Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1134 | BASIŃSKI Bartosz | 1492 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1135 | SAJ Waldemar | 1484 | Zielona Impreza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1136 | NOWAK Radek | 1380 | KTÓRĘDY NA GIEWONT | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1137 | GWIZDOWSKI Bartłomiej | 1498 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1138 | BRZEZIŃSKI Sebastian | 1493 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1139 | GÓRKA Mariusz | 829 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1140 | BUKOWIECKI Łukasz | 1494 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1141 | PIASECKI Krzysztof | 1519 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1142 | KALINOWSKI Cezary | 417 | Kiloutou Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1143 | KACZALSKI Maciej | 1487 | ZielonaImpreza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1144 | MAUS Dawid | 1617 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1145 | AUGUSTYNIAK Szymon | 1686 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1146 | SKRZYP Paweł | 894 | Ekipa Elizy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1147 | KOMASA Juliusz | 1604 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1148 | KORDUBA Kamil | 1699 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1149 | ZIMMER Maciej | 870 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1150 | ZAGÓRSKI Krzysztof | 970 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1151 | ADAMSKI Michał | 1685 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1152 | OLDENBURG Tim | 1710 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1153 | KARAŚ Miłosz | 1890 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1154 | HOŁODYŃSKI Dariusz | 1135 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1155 | KLAWITTER Jakub | 1891 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1156 | PUK Karol | 1172 | PSYCHOBIEGACZE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1157 | WUJEK Tobiasz | 1173 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1158 | SARANEK Piotr | 1174 | saranek | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1159 | CHUDY Łukasz | 1183 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1160 | CIERPKA Arkadiusz | 1184 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1161 | FARAT Michał | 1185 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1162 | FEDNIK Bartosz | 1186 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1163 | OLSZYŃSKI Jarosław | 422 | Kiloutou Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1164 | PODLAK Damian | 1954 | Smoki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1165 | KLAWCZYŃSKI Karol | 1966 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1166 | SEILER Mateusz | 2005 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1167 | SOBCZYK Michal | 2006 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1168 | ZALEWSKI Sebastian | 2017 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1169 | ZAPOLNY Paweł | 1458 | Lamy na wybiegu | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1170 | WILCZYŃSKI Artur | 1575 | Klub Sportowy Dragon | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1171 | PLUCINSKI Tomasz | 667 | Chili con carne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1172 | FABER Jakub | 1592 | The Likers | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1173 | KASPRZAK Roman | 1593 | The Likers | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1174 | HARASIMOWICZ Maciej | 1603 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1175 | WRONA Bartek | 1754 | Fabryka Rekrutów | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1176 | JÓŹWIAK Łukasz | 1814 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1177 | WRÓBLEWSKI Łukasz | 869 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1178 | GOIŃSKI Damian | 1187 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1179 | TUCHOLSKI Andrzej | 1213 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1180 | MOLENDA Karol | 2478 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1181 | WLEKLAK Maciej | 183 | INWESTOR TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1182 | RADZISZEWSKI Wojciech | 2483 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1183 | PUCELAK Zbigniew | 2482 | Vinderen | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1184 | PIOTROWSKI Wiktor | 2141 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1185 | RUMAK Józef | 2138 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1186 | JON Piotr | 895 | INTERPRINT CHAMPIONS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1187 | GŁOWACKI Tomek | 151 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1188 | JANAŚ Artur | 341 | Stal Gorzów Pany... i Panny :) | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1189 | KULPA Marek | 994 | AMAZIS - KOSTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1190 | MIODUSZEWSKI Łukasz | 1993 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1191 | KOWALAK Błażej | 1137 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1192 | KNOPEK Adam | 1136 | Kayser | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1193 | KUJAWA Pawel | 1866 | Protima | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1194 | GAŃKO Mateusz | 1953 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1195 | SOBIERAJSKI Jan | 2007 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1196 | KEMPA Hubert | 1965 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1197 | SAWICKI Kacper | 2004 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1198 | GALITSKIHH Vitali | 2158 | GalitskTeam | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1199 | BUDZYŃSKI Andrzej | 2159 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1200 | KAMIŃSKI Marcin | 2146 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1201 | ORZECH Patryk Mateusz | 2147 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1202 | WAWRZYŃCZAK Norbert | 2149 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1203 | WOLNIAK Wiktor | 2144 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1204 | CHAROŃSKI Paweł | 1182 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:13 | |||
1205 | STRZELCZYK Mateusz | 330 | PIW Poznań | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:01:00 | ||
1206 | SAYNA Adam | 329 | PIW Poznań | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:01:30 | ||
1207 | URBANIAK Mateusz | 679 | DZIKI z San Escobar | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:01:44 | ||
1208 | SZUMLEWICZ Paweł | 331 | PIW Poznań | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:02:33 | ||
1209 | ZAJĄC Paweł | 297 | kojoty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:06:23 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
JUREK Krzysztof | 198 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | DNF | |||
KUKUŚ Rafał | 217 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | DNF | |||
KONARSKI Marcin | 839 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | DNF | ||||
DYBA Jakub | 1423 | Open Mężczyzn | 12:15 | DNF | ||||
MASZTALERZ Piotr | 1560 | Inter Cars Team | Open Mężczyzn | 12:45 | DNF | |||
KAMIŃSKI Krzysztof | 1744 | CLINTON I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:15 | DNF | |||
KOCHNER Jarogniew | 1770 | NORTHSTAR | Open Mężczyzn | 13:15 | DNF | |||
GWIZDAŁA Adam | 1985 | Open Mężczyzn | 13:45 | DNF | ||||
RADZYMIŃSKI Adrian | 203 | SIVANTOS | Open Mężczyzn | 09:30 | DNF | |||
SOMMERFELD Sebastian | 438 | Pit Bull Team | Open Mężczyzn | 10:15 | DNF | |||
PERWENIS Krzysztof | 954 | Open Mężczyzn | 11:15 | DNF | ||||
RADECKI Jakub | 1523 | Open Mężczyzn | 12:30 | DNF | ||||
CYGAN Marcin | 1568 | Klub Sportowy Dragon | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | DNF | |||
KOŁODZIEJ Łukasz | 1571 | Klub Sportowy Dragon | Open Mężczyzn | 12:45 | DNF | |||
MAJEWSKI Adam | 419 | Kiloutou Team | Open Mężczyzn | 10:15 | DNF | |||
KUJAWSKI Mateusz | 2045 | Lidl Jankowice | Open Mężczyzn | 14:00 | DNF |
Znaleziono 1225 wynik(ów)