Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-11-17 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 771 |
Wystartowało : | 692 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 684 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | Drużynowa Siedlce | Mistrzostwa Polski Samorządowców Drużyny | Żołnierze Drużyny | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | Elite Masters Kobiet | Mistrzostwa Polski Samorządowców Kobiet | Mistrzostwa Polski Samorządowców Kobiet Masters | Open Masters Kobiet | Żołnierze Kobiety | Elite Masters Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Samorządowców Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Samorządowców Mężczyzn Masters | Open Masters Mężczyzn | Żołnierze Mężczyzni | 09:00 | 09:15 | Mieszkanka Siedlec | Mieszkaniec Siedlec
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_1 1.5km | Point_2 4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALAK Michał | 2301 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:25:40 | 00:36:16 | |||
2 | GAWĘDA Włodzimierz | 2054 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:42 | 00:36:37 | |||
3 | PRZYGODZKI Tomasz | 2731 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:26:02 | 00:38:11 | |||
4 | DEPTUŁA Mariusz | 2012 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:04 | 00:38:36 | ||
5 | SZYBOWSKI Adam | 2611 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:34 | 00:42:27 | |||
6 | KONDRACIUK Piotr | 2060 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:36 | 00:42:36 | |||
7 | BĘBEN Jan | 3053 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:29:04 | 00:43:05 | |||
8 | HABROWSKI Robert | 2055 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:19 | 00:44:08 | |||
9 | ADAMCZYK Jacek | 2922 | Technicy Magicy | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:30 | 00:47:00 | ||
10 | KUDŁA Grzegorz | 2587 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:08 | 00:47:52 | |||
11 | GALL Rafal | 2360 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:26:19 | 00:48:54 | |||
12 | WIŚNIEWSKI Jan | 3048 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:35:18 | 00:50:00 | |||
13 | BRODZIAK Andrzej | 2695 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:41 | 00:50:06 | |||
14 | CHAJEWSKI Krzysztof | 2271 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:01 | 00:50:53 | |||
15 | MRÓZ Tomek | 2303 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:29 | 00:54:37 | |||
16 | ARTEL Dariusz | 2923 | Technicy Magicy | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:56 | 00:55:24 | ||
17 | KARCZMARCZYK Marcin | 2910 | Radzymin | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | 00:55:34 | ||
18 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 2057 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:43 | 00:56:14 | |||
19 | KIEPAS Marcin | 2058 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:41 | 00:57:40 | |||
20 | KOCOLOWSKI Jurek | 2366 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:15 | 00:58:17 | |||
21 | SELWANOWICZ Aleksander | 2316 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:57 | 00:58:47 | |||
22 | PIOTROWSKI Robert | 2543 | Siem City | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:20 | 00:59:51 | ||
23 | MOGILSKI Marcin | 2904 | Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:53 | 01:00:02 | ||
24 | CZUBA Krzysztof | 2908 | Radzymin | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:17 | 01:00:13 | ||
25 | ANDRZEJEWSKI Mariusz | 2352 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:18 | 01:01:43 | |||
26 | ADAMCZYK Michal | 2344 | Rajskie Jadło Łódź Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:50 | 01:01:56 | ||
27 | ZDAŃSKI Dariusz | 2743 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:59 | 01:02:02 | |||
28 | SMULSKI Piotr | 2345 | Rajskie Jadło Łódź Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:07 | 01:02:04 | ||
29 | BORZYMEK Bogdan | 2767 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:20 | 01:02:07 | |||
30 | OCHMAŃSKI Jakub | 2475 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:33 | 01:02:54 | |||
31 | SIEROCIŃSKI Robert | 2234 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:33 | 01:02:58 | ||
32 | SEBASTIAN Strus | 2336 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:31 | 01:03:05 | ||
33 | MACIEJAS Daniel | 2657 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:27 | 01:03:11 | ||
34 | CZAPIŃSKI Bartosz | 2214 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | 01:03:23 | ||
35 | SOROCZYŃSKI Sylwester | 2236 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | 01:03:25 | ||
36 | GORZKOWSKI Cezariusz | 2572 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | 01:03:44 | |||
37 | RÓŻYCKI Grzegorz | 2485 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:27 | 01:03:50 | |||
38 | WĘGŁOWSKI Witold | 2324 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:08 | 01:03:58 | |||
39 | TOMASIUK Adam | 2493 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:32 | 01:04:29 | |||
40 | SZYMCZAK Dariusz | 3019 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:39:51 | 01:04:37 | |||
41 | KACZOROWSKI Jarosław | 2398 | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:30 | 01:06:16 | ||
42 | ZABIELSKI Jarosław | 2326 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:31 | 01:06:21 | |||
43 | CHWEDORUK Andrzej | 2207 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:19 | 01:06:41 | ||
44 | ROSA Jacek | 2210 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:32 | 01:06:55 | ||
45 | ORZOŁ Mirosław | 2410 | MORSY SZCZYTNO #RESET | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:46 | 01:07:09 | ||
46 | KOSIOREK Łukasz | 2295 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:37 | 01:07:16 | |||
47 | ROMBEL Mariusz | 2374 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:26 | 01:07:55 | |||
48 | PUDŁOWSKI Mariusz | 2648 | EXO FITNESS | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:18 | 01:08:00 | ||
49 | PAWLOS Konrad | 2680 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:51 | 01:12:47 | ||
50 | KARWOWSKI Sławomir | 2518 | NIEZNISZCZALNI :) | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:10 | 01:14:09 | ||
51 | DZIECIĄTEK Jacek | 2217 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:14 | 01:17:33 | ||
52 | PIESTRAK Sebastian | 2373 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:10 | 01:18:29 | |||
53 | CHOLEWKA Wojciech | 2357 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:42 | 01:27:28 | |||
54 | SOBIESZEK Cezary | 2011 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:15 | 01:27:34 | ||
55 | KWIATKOWSKI Aleksander | 2341 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:21 | 01:28:16 | ||
56 | TOMCZAK Jacek | 2935 | UMWW | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:19 | 01:28:26 | ||
57 | JASKULA Rafal | 2749 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:23 | 01:30:05 | |||
58 | ROZBICKI Zbigniew | 2428 | Stadler | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:21 | 01:40:23 | ||
59 | CIUPA Piotr | 2755 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 59 wynik(ów)