RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SERAFIŃSKI Maciej 68RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn1M 107:4000:00:0000:38:21.9500:38:21.95 6:239,4
2KRAWIECKI Mateusz 73RUNMAGEDDONElite Mężczyzn2M 207:4000:00:0000:38:39.1000:38:39.10+00:00:176:269,3
3JANUSZEWSKI Bartosz 47Obstacle Center TeamElite Mężczyzn3M 307:4000:00:0000:38:55.0000:38:55.00+00:00:336:299,3
4BRZOSKWINIA Wojciech 110xRunnersElite Mężczyzn4M 407:4000:00:0000:41:03.2500:41:03.25+00:02:416:508,8
5JACIÓW Paweł 100WATAHAElite Mężczyzn5M 507:4000:00:0000:41:52.4500:41:52.45+00:03:306:588,6
6RYNKIEWICZ Mateusz 76RUNMAGEDDONElite Mężczyzn6M 607:4000:00:0000:43:26.1000:43:26.10+00:05:047:148,3
7SAŁATA Marcin 77RUNMAGEDDONElite Mężczyzn8M 807:4000:00:0000:43:56.2500:43:56.25+00:05:347:198,2
8PODGORSKI Marek 75RUNMAGEDDONElite Mężczyzn9M 907:4000:00:0000:44:45.7500:44:45.75+00:06:237:278,0
9CHMIELORZ Józef 12Carbon Silesia SportElite Mężczyzn11M 1107:4000:00:0000:46:11.5000:46:11.50+00:07:497:417,8
10SZKURŁAT Tomasz 65POWER TRAININGElite Mężczyzn12M 1207:4000:00:0000:46:24.8500:46:24.85+00:08:027:447,8
11JANUSZEWSKI Andrzej 46Obstacle Center TeamElite Mężczyzn13M 1507:4000:00:0000:47:02.6500:47:02.65+00:08:407:507,7
12DOBRZYŃSKI Tomasz 111xRunnersElite Masters Mężczyzn2M 1607:4000:00:0000:47:49.3000:47:49.30+00:09:277:587,5
13BIENIECKI Jaro 72RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn4M 2107:4000:00:0000:48:55.6500:48:55.65+00:10:338:097,4
14PRZĄDKA Marcin 102WATAHAElite Mężczyzn16M 2207:4000:00:0000:48:59.6000:48:59.60+00:10:378:097,3
15MACHTYL Zygmunt 4Best BeastsElite Masters Mężczyzn5M 2607:4000:00:0000:50:30.7000:50:30.70+00:12:088:257,1
16MACIEJEWSKI Łukasz 82SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn19M 2807:4000:00:0000:50:35.7000:50:35.70+00:12:138:257,1
17MISSALA Mateusz 59POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn6M 2907:4000:00:0000:50:44.5000:50:44.50+00:12:228:277,1
18PUSTOŁA Maksymilian 48Obstacle Center TeamElite Mężczyzn20M 3007:4000:00:0000:51:15.1500:51:15.15+00:12:538:327,0
19SADOWSKI Michał 64POWER TRAININGElite Mężczyzn23M 3307:4000:00:0000:51:35.0500:51:35.05+00:13:138:357,0
20DUDA Grzegorz 3Best BeastsElite Masters Mężczyzn7M 3407:4000:00:0000:51:36.8500:51:36.85+00:13:148:367,0
21WIENDLOCHA Paweł 84SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn24M 3507:4000:00:0000:52:04.0000:52:04.00+00:13:428:406,9
22MIZGALSKI Jacek 23DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn8M 3807:4000:00:0000:52:17.3000:52:17.30+00:13:558:426,9
23JASTRZĘBSKI Sławomir 6Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn9M 3907:4000:00:0000:52:50.4500:52:50.45+00:14:288:486,8
24KALININ Jarosław 112xRunnersElite Mężczyzn26M 4007:4000:00:0000:53:03.7500:53:03.75+00:14:418:506,8
25PONTUS Piotr 51OSPRO TeamElite Mężczyzn27M 4107:4000:00:0000:53:18.6500:53:18.65+00:14:568:536,8
26KORDIAK Rafał 15DENISTEAMElite Masters Mężczyzn10M 4207:4000:00:0000:53:30.2000:53:30.20+00:15:088:556,7
27MISSALA Michał 60POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn11M 4507:4000:00:0000:54:07.3000:54:07.30+00:15:459:016,7
28GRZEGORZYCA Damian 81SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn12M 4707:4000:00:0000:54:30.0000:54:30.00+00:16:089:056,6
29WERYK Mateusz 7Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn14M 5007:4000:00:0000:54:47.6500:54:47.65+00:16:259:076,6
30PORCZYK Zbigniew 63POWER TRAININGElite Mężczyzn33M 5607:4000:00:0000:55:41.1500:55:41.15+00:17:199:166,5
31GRZEBUŁA Łukasz 50OSPRO TeamElite Mężczyzn37M 6407:4000:00:0000:56:54.2500:56:54.25+00:18:329:296,3
32DYKIER Krzysztof 17Dominator TeamElite Masters Mężczyzn18M 6507:4000:00:0000:57:33.0000:57:33.00+00:19:119:356,3
33GIZAK Michał 80SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn39M 6807:4000:00:0000:57:55.0500:57:55.05+00:19:339:396,2
34ŁYSIK Piotr 74RUNMAGEDDONElite Mężczyzn42M 7607:4000:00:0000:58:38.1000:58:38.10+00:20:169:466,1
35DANILUK Grzegorz 5Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn19M 9407:4000:00:0001:00:21.2501:00:21.25+00:21:5910:036,0
36LORANC Paweł 16DENISTEAMElite Masters Mężczyzn20M 11107:4000:00:0001:02:23.6501:02:23.65+00:24:0110:235,8
37TUWALSKI Bernard 52OSPRO TeamElite Masters Mężczyzn22M 11807:4000:00:0001:03:12.9501:03:12.95+00:24:5110:325,7
38WEIS Michał 49Obstacle Center TeamElite Mężczyzn52M 13307:4000:00:0001:04:40.6501:04:40.65+00:26:1810:465,6
39GARCZYŃSKI Radosław 54POWER TRAININGElite Mężczyzn54M 13607:4000:00:0001:04:48.3501:04:48.35+00:26:2610:485,6
40PIEŁA Szymon 83SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn55M 14107:4000:00:0001:05:25.8501:05:25.85+00:27:0310:545,5
41ŁAPACZ Tomasz 57POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn23M 15607:4000:00:0001:06:05.4001:06:05.40+00:27:4311:005,4
42ORLIŃSKI Artur 96UNIT37Elite Mężczyzn57M 16107:4000:00:0001:06:24.5501:06:24.55+00:28:0211:045,4
43RAVIZZA Marco 85Team WRIOpen Masters Mężczyzn7M 16607:4000:00:0001:06:55.1501:06:55.15+00:28:3311:095,4
44DE LIETO Massimo 24Enrico Manzo TeamOpen Mężczyzn79M 16707:4000:00:0001:06:56.3501:06:56.35+00:28:3411:095,4
45PERKOWSKI Paweł 61POWER TRAININGOpen Mężczyzn80M 17007:4000:00:0001:07:08.7001:07:08.70+00:28:4611:115,4
46ŁANOCHA Michał 94UNIT37Elite Mężczyzn60M 17207:4000:00:0001:07:27.2001:07:27.20+00:29:0511:145,3
47KAPICA Wojciech 55POWER TRAININGElite Mężczyzn61M 18907:4000:00:0001:08:16.4501:08:16.45+00:29:5411:225,3
48LEWANDOWSKI Przemysław 43Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn25M 19707:4000:00:0001:08:43.0001:08:43.00+00:30:2111:275,2
49ŁĄTKA Robert 95UNIT37Elite Masters Mężczyzn27M 22607:4000:00:0001:10:22.8001:10:22.80+00:32:0011:435,1
50BUDZYŃSKI Adam 97United RunnersElite Mężczyzn66M 24207:4000:00:0001:11:11.7001:11:11.70+00:32:4911:515,1
51JACHIMOWICZ Jarosław 92UNIT37Elite Mężczyzn70M 28207:4000:00:0001:14:05.0501:14:05.05+00:35:4312:204,9
52CUDNIK Sebastian 44Obstacle Center TeamElite Mężczyzn73M 33207:4000:00:0001:16:33.5001:16:33.50+00:38:1112:454,7
53WITKOWSKI Dariusz 53OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn30M 33707:4000:00:0001:16:51.9001:16:51.90+00:38:2912:484,7
54PIĘTA Łukasz 98United RunnersOpen Mężczyzn256M 39507:4000:00:0001:19:34.6001:19:34.60+00:41:1213:154,5
55HANDZLIK Tomasz 14DENISTEAMElite Masters Mężczyzn32M 42507:4000:00:0001:20:28.0501:20:28.05+00:42:0613:244,5
56KRZYŻANOWSKI Julian 56POWER TRAININGElite Mężczyzn81M 51807:4000:00:0001:24:38.9501:24:38.95+00:46:1714:064,3
57FORNALSKI Irek 45Obstacle Center TeamElite Mężczyzn82M 53707:4000:00:0001:25:35.2001:25:35.20+00:47:1314:154,2
58PRUS Michał 101WATAHAElite Mężczyzn83M 55307:4000:00:0001:26:21.6501:26:21.65+00:47:5914:234,2
59MIERZICKI Marcel 58POWER TRAININGElite Mężczyzn84M 59207:4000:00:0001:28:06.8501:28:06.85+00:49:4414:414,1
60POLUS Piotr Peter 62POWER TRAININGOpen Mężczyzn494M 66507:4000:00:0001:31:00.6001:31:00.60+00:52:3815:104,0
61KOSMOWSKI Łukasz 1100 twarzy grzybiarzyElite Mężczyzn87M 70507:4000:00:0001:32:47.6001:32:47.60+00:54:2515:273,9
62GRZEŚKIEWICZ Jarosław 91UNIT37Elite Masters Mężczyzn33M 93607:4000:00:0001:43:26.1001:43:26.10+01:05:0417:143,5
63PAWLAK Sebastian 13Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn97M 96307:4000:00:0001:45:13.3001:45:13.30+01:06:5117:323,4
64KOŁPA Łukasz 93UNIT37Elite Mężczyzn89M 114407:4000:00:0002:03:08.9502:03:08.95+01:24:4720:312,9
65WILAMOWSKI Daniel 2100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn949M 121507:4000:00:0002:26:23.2502:26:23.25+01:48:0124:232,5
66ŚLĘCZKOWSKI Błażej 99Warriors ŁódźOpen Mężczyzn956M 122407:4000:00:0002:42:56.1502:42:56.15+02:04:3427:092,2
Znaleziono 66 wynik(ów)