RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZEZIŃSKI Bartosz 26Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn7M 707:5000:00:0000:43:48.8000:43:48.80 7:188,2
2ZOŃ Arkadiusz 38Karla-Butik.plElite Mężczyzn10M 1007:5000:00:0000:45:07.4500:45:07.45+00:01:187:318,0
3MAŚLANKIEWICZ Dawid 35Husaria Race Team Elite Mężczyzn15M 2007:5000:00:0000:48:53.6000:48:53.60+00:05:048:087,4
4CHOŁUJ Łukasz 66PWPW S.A.Elite Mężczyzn17M 2407:5000:00:0000:49:45.5500:49:45.55+00:05:568:177,2
5HANUSIAK Leszek 39Koniu SquadElite Mężczyzn22M 3207:5000:00:0000:51:33.1500:51:33.15+00:07:448:357,0
6FRANCZYK Artur 18Dragon RunnersElite Mężczyzn28M 4407:5000:00:0000:53:40.6500:53:40.65+00:09:518:566,7
7KULAGA Peter 19Dragon RunnersElite Mężczyzn29M 4607:5000:00:0000:54:10.0500:54:10.05+00:10:219:016,6
8SERAFIŃSKI Robert 69RAJSPORT ACTIVEElite Masters Mężczyzn13M 4807:5000:00:0000:54:30.3500:54:30.35+00:10:419:056,6
9PSUT Kamil 41Melvit teamElite Mężczyzn34M 5807:5000:00:0000:56:03.2500:56:03.25+00:12:149:206,4
10KUJAWA Marcin 22Dynamic Strong GnieznoElite Masters Mężczyzn16M 5907:5000:00:0000:56:04.6500:56:04.65+00:12:159:206,4
11MICHALSKI Dawid 37I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn35M 6007:5000:00:0000:56:18.7000:56:18.70+00:12:299:236,4
12KARBOWSKI Sławomir 42Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn17M 6207:5000:00:0000:56:45.9000:56:45.90+00:12:579:276,3
13OGIŃSKI Szymon 28Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn40M 7207:5000:00:0000:58:04.7500:58:04.75+00:14:159:406,2
14KIELISIAK Marek 32Husaria Race Team Elite Mężczyzn41M 7507:5000:00:0000:58:26.4500:58:26.45+00:14:379:446,2
15ANDRZEJEWSKI Jakub 30Husaria Race Team Elite Mężczyzn44M 8407:5000:00:0000:59:14.4500:59:14.45+00:15:259:526,1
16BIELICKI Wojciech 40Lacroix TeamElite Mężczyzn47M 9007:5000:00:0000:59:46.6000:59:46.60+00:15:579:576,0
17JEZIORSKI Paweł 27Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn48M 9607:5000:00:0001:00:30.7001:00:30.70+00:16:4110:056,0
18LELOCH Michał 34Husaria Race Team Elite Mężczyzn51M 13107:5000:00:0001:04:32.1001:04:32.10+00:20:4310:455,6
19BRAJER Tomasz 29HARPAGAN BEASTElite Masters Mężczyzn24M 15907:5000:00:0001:06:19.7001:06:19.70+00:22:3011:035,4
20BOŚKA Patryk 25Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn62M 20607:5000:00:0001:08:57.4501:08:57.45+00:25:0811:295,2
21CZUBASZEWSKI Kamil 67PZU Sport TeamElite Mężczyzn63M 21907:5000:00:0001:09:52.8501:09:52.85+00:26:0411:385,2
22TARGOWSKI Michał 21Drużyna Pana MichałaElite Mężczyzn64M 22107:5000:00:0001:09:56.7501:09:56.75+00:26:0711:395,1
23BARZOWSKI Kamil 9BraveRunnersOCRElite Mężczyzn71M 29807:5000:00:0001:14:52.9501:14:52.95+00:31:0412:284,8
24WALCZAK Julian 78SiusiakiElite Mężczyzn72M 32707:5000:00:0001:16:18.8501:16:18.85+00:32:3012:434,7
25MAJEWSKI Damian 105Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn74M 34407:5000:00:0001:17:12.5001:17:12.50+00:33:2312:524,7
26LANGIEWICZ Łukasz 71RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn30M 35307:5000:00:0001:17:29.5001:17:29.50+00:33:4012:544,6
27WILK Sylwester 108Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn75M 35407:5000:00:0001:17:31.3501:17:31.35+00:33:4212:554,6
28KŁYK Łukasz 33Husaria Race Team Elite Mężczyzn76M 36907:5000:00:0001:18:20.8501:18:20.85+00:34:3213:034,6
29SZCZESNY Damian 8BraveRunners OCROpen Mężczyzn236M 37207:5000:00:0001:18:33.2001:18:33.20+00:34:4413:054,6
30CZERWIŃSKI Roman 70RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn31M 39407:5000:00:0001:19:25.3501:19:25.35+00:35:3613:144,5
31MICHALCZYK Wiktor 10BRYGIERY OCRElite Mężczyzn77M 43507:5000:00:0001:20:47.3001:20:47.30+00:36:5813:274,5
32NASIADKA Mateusz 79Śnieżne Koczkodany Elite Mężczyzn79M 47407:5000:00:0001:23:21.1501:23:21.15+00:39:3213:534,3
33CZARNECKI Jakub 31Husaria Race Team Elite Mężczyzn80M 48807:5000:00:0001:23:41.5501:23:41.55+00:39:5213:564,3
34KITALA Radosław 103Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn88M 84907:5000:00:0001:39:58.0501:39:58.05+00:56:0916:393,6
35ŁUKASIK Tomasz 104Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn706M 91607:5000:00:0001:42:57.9001:42:57.90+00:59:0917:093,5
36BEDYK Maciej 20Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn135M 117507:5000:00:0002:08:11.6502:08:11.65+01:24:2221:212,8
37PAWŁOWSKI Krzysztof 106Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn90M 121107:5000:00:0002:19:14.7002:19:14.70+01:35:2523:122,6
38ROGUSKI Rafał 107Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn954M 122007:5000:00:0002:31:56.8002:31:56.80+01:48:0825:192,4
39WIŚNIEWSKI Grzegorz 109Wiśnia TeamOpen Masters Mężczyzn143M 122107:5000:00:0002:33:54.6502:33:54.65+01:50:0525:392,3
40WITKOWSKI Arkadiusz 11BRYGIERY OCRElite Mężczyzn93M 122607:5000:00:0005:08:56.5505:08:56.55+04:25:0751:291,2
Znaleziono 40 wynik(ów)