Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-26 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3897 |
Wystartowało : | 3500 |
Nie ukończyło : | 64 |
Ukończyło : | 3436 |
Na trasie : | 64 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKALSKA Agnieszka | 453 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
2 | SKALSKI Tomasz | 454 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
3 | GRAJKOWSKI Wojciech | 470 | DKMS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
4 | SZWED-LIPIŃSKI Marek | 471 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
5 | WAŚKO Paweł | 472 | Good shit from Maroko! | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
6 | KWIATKOWSKI Robert | 473 | HOPE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
7 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 474 | HOPE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
8 | SZCZEBLEWSKA Weronika | 469 | Dietetki i spółka | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
9 | PAPROCKI Jakub | 492 | MAK U | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
10 | SURMACZ Jacek | 493 | MAK U | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
11 | WIŚNIEWSKI Adam | 494 | MAK U | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
12 | KWIATKOWSKI Romek | 496 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
13 | GOŁĘBIOWSKI Marcin | 498 | Painkillers | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
14 | WILK Grzegorz | 515 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
15 | ZARZYCKI Maciej | 516 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
16 | BARANEK Maciej | 517 | Rockets | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
17 | BIERNACKI Dominik | 518 | Rockets | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
18 | MOŚCICKI Borys | 519 | Rockets | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
19 | IWAŃCZYK Piotr | 534 | TEAM ESSKEETIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
20 | CHWAZIK Michał | 532 | TEAM ESSKEETIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
21 | FABRYCKA Izabella | 533 | TEAM ESSKEETIT | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
22 | CHOINSKI Paweł | 545 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
23 | BIELSKA Katarzyna | 544 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
24 | HURANSKYY Serhii | 553 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
25 | JASKÓŁA Joanna | 555 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
26 | LANGER Piotr | 565 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
27 | LIS Milena | 566 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
28 | LUBIENIECKI Marek | 567 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
29 | MAKARENKOV Sergii | 568 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
30 | PRAGA Olga | 578 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
31 | REJDYCH Olga | 579 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
32 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 593 | Rockets | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
33 | SYNAL Marta | 590 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
34 | ZIELIŃSKI Paweł | 598 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
35 | ZIELIŃSKI Tomasz | 599 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
36 | ZIENTEK Milena | 600 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
37 | KRAWCZYK Krzysztof | 691 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
38 | MYCEK Arkadiusz | 2458 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
39 | STYKOWSKI Grzegorz | 3570 | Netia Speed 3 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
40 | KIELAN Cezary | 3662 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
41 | ODROBIŃSKI Wojciech | 3827 | TEAM ESSKEETIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
42 | KOZARZEWSKI Michał | 3829 | 08:30 | 00:00:00 | ||||
43 | MOSZYŃSKI Patryk | 277 | xRunners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
44 | KROKWA Aleksandra | 464 | Białe Berety | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
45 | BIAŁECKA Karolina | 465 | Dietetki i spółka | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
46 | FRANK Paulina | 466 | Dietetki i spółka | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
47 | FROŃCZUK Paula | 467 | Dietetki i spółka | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
48 | WIECZOREK Kamila | 488 | Kuracjusze z Kolskiej | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
49 | ZACHARCZYK Katarzyna | 489 | Kuracjusze z Kolskiej | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
50 | JEDYNAK Paweł | 491 | MAK U | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
51 | POLITANSKA Marta | 499 | PolitanskiTeam | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
52 | ANDRJANIK Iwona | 500 | Poniedziałek 20 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
53 | KIERZKOWSKA Agata | 501 | Poniedziałek 20 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
54 | ŁĘKARSKA Iwona | 502 | Poniedziałek 20 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
55 | PALUCH Łukasz | 503 | Poniedziałek 20 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
56 | STASZOWSKI Jakub | 514 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
57 | KACZOR Mariusz | 521 | SAHARA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
58 | MILLER Daniel | 522 | SKF | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
59 | MILLER Marcin | 523 | SKF | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
60 | ANIOŁKOWSKA Marta | 524 | Straight off the Couch | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
61 | BĄKOWSKI Michał | 525 | Straight off the Couch | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
62 | JUDAK Erik | 526 | Straight off the Couch | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
63 | DIUMINA Anna | 548 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
64 | DUSZEŃKO Dawid | 549 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
65 | FABISZEWSKI Daniel | 550 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
66 | HOMAN Grzegorz | 552 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
67 | JASTRZĘBSKA Lidia | 556 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
68 | KIERZKOWSKI Jacek | 557 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
69 | RUPIŃSKI Paweł | 580 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
70 | SAWALA Eryk | 581 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
71 | SAWALA Sławomir | 582 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
72 | SIEŃKOWSKA Anna | 583 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
73 | SKRZAT Piotr | 584 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
74 | SŁOWIKOWSKI Michał | 585 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
75 | SOJKA Anna | 586 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
76 | JASIAK Adrian | 3826 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
77 | STYKOWSKA Anna | 239 | Netia Speed 3 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
78 | ZABIELSKI Adam | 478 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
79 | LASEK Leszek | 479 | KALLIPSO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
80 | SOCHA Dawid | 480 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
81 | SOCHA Norbert | 481 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
82 | MILLER Joanna | 482 | Kulawe Demony Prędkości | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
83 | OZIMEK Jacek | 512 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
84 | RUSECKA Agnieszka | 513 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
85 | KNEZ Paweł | 527 | Straight off the Couch | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
86 | KOBIAŁKA Ola | 528 | Street Workout Wyszków | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
87 | STOKARSKI Marek | 529 | Street Workout Wyszków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
88 | STOKARSKI Paweł | 530 | Street Workout Wyszków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
89 | CHWAZIK Filip | 531 | TEAM ESSKEETIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
90 | KOWALCZYK Marcin | 563 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
91 | MARCISZ Renata | 570 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
92 | MARCZAK Justyna | 571 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
93 | MARCZAK-KOŚCIANEK Magdalena | 572 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
94 | MISZCZUK Ewelina | 573 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
95 | PLISZEWSKI Piotr | 575 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
96 | POLITAŃSKI Tomasz | 576 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
97 | STERCZEWSKA Agnieszka | 459 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
98 | HARBUTIAK Piotr | 468 | Dietetki i spółka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
99 | BOŻEK Przemysław | 483 | Kuracjusze z Kolskiej | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
100 | HUGÉ François | 484 | Kuracjusze z Kolskiej | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
101 | JEZIERSKI Tomasz | 485 | Kuracjusze z Kolskiej | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
102 | KOSSAKOWSKI Arkadiusz | 486 | Kuracjusze z Kolskiej | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
103 | SZYSZKO Łukasz | 487 | Kuracjusze z Kolskiej | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
104 | ŚLIWA Paweł | 504 | Poniedziałek 20 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
105 | PURCHALAK Karolina | 505 | Postrach Prezesa | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
106 | MITOSEK Paweł | 506 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
107 | AMBROZIAK Daniel | 507 | PROFIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
108 | JAGIELSKI Adam | 508 | PROFIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
109 | RAKOWIECKI Piotr | 509 | PROFIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
110 | RZEMPOŁUCH Karol | 510 | PROFIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
111 | TATUR Miłosz | 511 | PROFIT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
112 | KOŁODZIEJ Barbara | 538 | TheMinions | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
113 | MIAZGA Marcin | 539 | TheMinions | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
114 | DUDARONEK Paulina | 540 | xRunners | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
115 | CZAPINSKA Kasia | 541 | Żniwiarze | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
116 | GOS Mariusz | 542 | Żniwiarze | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
117 | CIOSEK Tomasz | 546 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
118 | CZERWONIEC Andrzej | 547 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
119 | KOŁODZIEJ Paweł | 560 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
120 | KORZENIECKI Krzysztof | 561 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
121 | KORZENIECKI Tomasz | 562 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
122 | STAŃCZYK-WOJCIECHOWSKA Anna | 588 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
123 | SZAFARCZYK Krzysztof | 591 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
124 | SZEWCZYK Arkadjusz | 592 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
125 | WOJTCZUK Paweł | 596 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 125 wynik(ów)