Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-26 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3897 |
Wystartowało : | 3500 |
Nie ukończyło : | 64 |
Ukończyło : | 3436 |
Na trasie : | 64 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BĄBEL Andrzej | 475 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2 | LEDUCHOWSKI Paweł | 623 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3 | KUICH Krzysztof | 751 | Gdzie jest Pan Kanapka ? | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
4 | MAZUR Marcin | 752 | Gdzie jest Pan Kanapka ? | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
5 | MURAWSKA Agnieszka | 866 | Czarne Konie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
6 | WALENTRZAK Wioletta | 867 | Czarne Konie | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
7 | GLADKOWSKI Leszek | 868 | EVERSYS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
8 | GŁADKOWSKI Tomasz | 869 | EVERSYS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
9 | GRĄZKA Tomasz | 870 | EVERSYS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
10 | KABAS-KOMORNICZAK Renata | 883 | Frauen Power! | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
11 | KWAŚNIEWSKA Agata | 884 | Frauen Power! | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
12 | MISIOR Renata | 885 | Frauen Power! | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
13 | NAGRABA Anna | 886 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
14 | PILARSKA Anna | 887 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
15 | GRZELAK Monika | 898 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
16 | GUTOWSKI Krzysztof | 899 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
17 | LASZCZKA Robert | 900 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
18 | SOWIŃSKA Jagoda | 901 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
19 | SZYMANIK Marcin | 902 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
20 | CHMIEL Agnieszka | 914 | Mordziaty Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
21 | CHMIEL Karolina | 915 | Mordziaty Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
22 | GOŁĘBIOWSKI Piotr | 916 | Mordziaty Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
23 | WOJTALEWICZ Dorota | 918 | Mordziaty Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
24 | IWAN Michał | 930 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
25 | KORNOSZ Paweł | 931 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
26 | KRUPA Dorota | 932 | Ninja Warrior Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
27 | KRUPA Jarosław | 933 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
28 | KUNA Ewa | 946 | Walhalla | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
29 | KUNA Jan | 947 | Walhalla | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
30 | PRABUCKI Rafał | 948 | Walhalla | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
31 | ALEKSANDROWICZ Ilona | 949 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
32 | BANASZEK Krystian | 950 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
33 | JANCZEWSKI Łukasz | 961 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
34 | JASKÓŁKA Emilia | 962 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
35 | KACPRZAK Magda | 963 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
36 | KARWAT Dawid | 964 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
37 | ŚWIDERSKI Albert | 976 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
38 | SOSZKA Wiktoria | 3302 | NoToJedziemy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
39 | JEWULSKI Tomasz | 617 | Fit & Fun Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
40 | SAWINCEW Agnieszka | 618 | Fit & Fun Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
41 | WARDA Rafał | 619 | Fit & Fun Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
42 | KOWALSKI Patryk | 764 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
43 | RADZIŁOWSKI Adam | 818 | WspólnyKompas | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
44 | BRONIKOWSKI Kamil | 822 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
45 | JOBDA Malwina | 827 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
46 | JÓŹWIAK Tadeusz | 860 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
47 | FRANKIEWICZ Katarzyna | 861 | Cross Team Dream | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
48 | FRANKOWSKI Darek | 862 | Cross Team Dream | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
49 | HOLUB Marta | 881 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
50 | JUDKOWIAK Katarzyna | 882 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
51 | PODSIADŁO Anna | 888 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
52 | KULIGOWSKA Monika | 890 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
53 | RÓG Ola | 892 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
54 | WALCZAK Patrycja | 893 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
55 | SOKÓŁ Tomasz | 910 | MiszMasz | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
56 | SZABRAŃSKA Agata | 911 | MiszMasz | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
57 | TUROWSKI Piotr | 912 | MiszMasz | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
58 | WOJTAS Magdalena | 913 | MiszMasz | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
59 | GOŁĘBIOWSKA Gośka | 920 | Morsy Pruszków | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
60 | KLUKOWSKI Maciej | 922 | Morsy Pruszków | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
61 | HANIECKA Marta | 940 | NoToJedziemy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
62 | BORATYN Anna | 941 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
63 | JEŻEWSKA Angelika | 942 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
64 | WASILEWSKA Małgorzata | 943 | PUMP GIRLS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
65 | WASILEWSKI Piotr | 944 | PUMP GIRLS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
66 | PASTWA Jarosłow | 945 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
67 | BORKOWSKI Rafał | 951 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
68 | DOMAŃSKI Piotr | 952 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
69 | DOMIN Mirosław | 953 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
70 | OLEWIŃSKA Agata | 970 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
71 | PALUCHOWSKI Maciej | 971 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
72 | PIECH Patryk | 972 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
73 | PYTEL Oskar | 974 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
74 | ROGOWSKI Bartłomiej | 975 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
75 | RUDNIK Tomasz | 754 | Gdzie jest Pan Kanapka ? | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
76 | JOBDA Artur | 757 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
77 | MICHALAK Paulina | 758 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
78 | NIKOROWICZ Joanna | 776 | muRUNoff | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
79 | KLONOWSKI Robert | 863 | Cross Team Dream | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
80 | WALCZAK Damian | 864 | Cross Team Dream | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
81 | MAKSIMCZYK Natalia | 865 | Czarne Konie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
82 | SAWICKA Karolina | 871 | EVERSYS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
83 | SAWICKI Mariusz | 872 | EVERSYS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
84 | POPŁAWSKI Przemysław | 903 | lece bo chce | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
85 | PYTKA Adam | 904 | lece bo chce | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
86 | SKRZYPEK Łukasz | 905 | lece bo chce | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
87 | KROGULEC Leszek | 907 | Lusblus | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
88 | CZARKOWSKI Rafał | 908 | MiszMasz | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
89 | KRZYŻANIAK Katarzyna | 909 | MiszMasz | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
90 | SENDEROWICZ Anna | 923 | Morsy Pruszków | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
91 | WIŚNIEWSKA Ewa | 924 | Morsy Pruszków | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
92 | FRANCZYK Marcin | 955 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
93 | GAWĘCKI Piotr | 956 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
94 | GŁOGOWSKI Maciej | 957 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
95 | GOTNER Oskar | 958 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
96 | GRZESZCZYK Bogdan | 959 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
97 | JAKUBOWSKI Jakub | 960 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
98 | MAJOWSKI Oskar | 965 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
99 | MARCHEWKA Justyna | 966 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
100 | MOSKAL Przemysław | 967 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
101 | MROCZKOWSKI Mateusz | 968 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
102 | AJZAK Ela | 2818 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
103 | JERECZEK Anna | 686 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
104 | LUNIC Małgorzata | 789 | RUN PRAGA TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
105 | MUNAR Karolina | 838 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
106 | SZUSZKIEWICZ Dariusz | 874 | EVERSYS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
107 | CHROMIEC Adrian | 875 | Fearless Boars | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
108 | DRABIŃSKI Adrian | 876 | Fearless Boars | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
109 | BEHRENS Monika | 877 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
110 | BŁASIAK Mariusz | 878 | Frauen Power! | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
111 | BŁASIAK ARENDARSKA Magdalena | 879 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
112 | CZECHOWSKI Konrad | 895 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
113 | DMOCH Roksana | 896 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
114 | DUCKA Małgorzata | 897 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
115 | WOLSKA Marlena | 925 | Morsy Pruszków | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
116 | WOLSKI Tomasz | 926 | Morsy Pruszków | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
117 | BUCHALSKI Jarosław | 927 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
118 | GIGOŁO Joanna | 928 | Ninja Warrior Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
119 | RÓG Agata | 935 | Ninja Warrior Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
120 | TOBIASZ Juliusz | 936 | Ninja Warrior Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
121 | ZATOŃ Anna | 937 | Ninja Warrior Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
122 | ŻELECHOWSKA Agnieszka | 938 | Ninja Warrior Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
123 | ŻELECHOWSKI Kacper | 929 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
124 | DEPCZYŃSKI Bartosz | 939 | NoToJedziemy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
125 | DUDA Tomasz | 954 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 125 wynik(ów)