RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKWIRA Grzegorz 513Open Masters Mężczyzn1M 7309:1500:00:0000:58:12.2500:58:12.25 9:426,2
2KRZYŻAK Tomasz 411Open Mężczyzn33M 10509:1500:00:0001:01:45.7501:01:45.75+00:03:3310:175,8
3DRĄŻKIEWICZ Artur 402Open Mężczyzn56M 13509:1500:00:0001:04:44.9001:04:44.90+00:06:3210:475,6
4STENCEL Błażej 374Perły ATMuOpen Mężczyzn59M 13909:1500:00:0001:05:07.7501:05:07.75+00:06:5510:515,5
5BRZESKIEWICZ Damian 1661Open Mężczyzn73M 15709:1500:00:0001:06:06.9501:06:06.95+00:07:5411:015,4
6OSIŃSKI Mikołaj 330Open Mężczyzn89M 18209:1500:00:0001:08:05.2501:08:05.25+00:09:5311:205,3
7KRZEMIENIEWSKI Mateusz 354FairPlayPlusOpen Mężczyzn91M 18409:1500:00:0001:08:12.3501:08:12.35+00:10:0011:225,3
7SKÓRA Dawid 355FairPlayPlusOpen Mężczyzn91M 18409:1500:00:0001:08:12.3501:08:12.35+00:10:0011:225,3
9JANUSZ Piotr 372Perły ATMuOpen Mężczyzn105M 20209:1500:00:0001:08:50.2001:08:50.20+00:10:3711:285,2
10MUSZAŁ Marcin 418Open Masters Mężczyzn14M 23709:1500:00:0001:11:02.3501:11:02.35+00:12:5011:505,1
10DRĄŻKIEWICZ Krzysztof 403Open Mężczyzn132M 23709:1500:00:0001:11:02.3501:11:02.35+00:12:5011:505,1
12GŁOWACKI Wojtek 406Open Mężczyzn134M 24009:1500:00:0001:11:06.3501:11:06.35+00:12:5411:515,1
13LUDWICZAK Krzysztof 379Sportowa BandaOpen Mężczyzn135M 24309:1500:00:0001:11:11.7501:11:11.75+00:12:5911:515,1
14TARNOWSKI Paweł 433Open Masters Mężczyzn21M 26709:1500:00:0001:12:17.5001:12:17.50+00:14:0512:025,0
15BECZEK Łukasz 397Open Mężczyzn151M 27009:1500:00:0001:12:41.5501:12:41.55+00:14:2912:065,0
16PACEK Wojciech 420Open Mężczyzn167M 28709:1500:00:0001:14:25.7001:14:25.70+00:16:1312:244,8
17TYMOSZUK Michał 434Open Mężczyzn169M 28909:1500:00:0001:14:26.3501:14:26.35+00:16:1412:244,8
18SZCZOTKA Piotr 432Open Mężczyzn200M 32809:1500:00:0001:16:20.9501:16:20.95+00:18:0812:434,7
19NOWAK Damian 419Open Mężczyzn201M 32909:1500:00:0001:16:21.5001:16:21.50+00:18:0912:434,7
20DEPTA Grzegorz 401Open Masters Mężczyzn28M 33509:1500:00:0001:16:48.1501:16:48.15+00:18:3512:484,7
21CECCARELLI Luca 398Open Mężczyzn208M 34009:1500:00:0001:17:05.6501:17:05.65+00:18:5312:504,7
22KŁOSIEWICZ Mikołaj 373Perły ATMuOpen Mężczyzn209M 34109:1500:00:0001:17:09.5501:17:09.55+00:18:5712:514,7
23GÓRNIAK Michał 268BaNdA WuJaOpen Mężczyzn210M 34209:1500:00:0001:17:11.4501:17:11.45+00:18:5912:514,7
24KUDŁA Cezary 269BaNdA WuJaOpen Mężczyzn211M 34309:1500:00:0001:17:11.9501:17:11.95+00:18:5912:514,7
25SZYMAŃSKI Tomasz 271BaNdA WuJaOpen Mężczyzn212M 34509:1500:00:0001:17:12.8501:17:12.85+00:19:0012:524,7
26CHOJNACKI Michał 378Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn259M 39809:1500:00:0001:19:42.3001:19:42.30+00:21:3013:174,5
27BESSER Tomasz 377Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn260M 39909:1500:00:0001:19:42.3501:19:42.35+00:21:3013:174,5
28LASOTA Michał 3532 takich co biegli po piwo :)Open Mężczyzn270M 41009:1500:00:0001:20:08.0001:20:08.00+00:21:5513:214,5
29LASKOWSKI Piotr 415Open Mężczyzn271M 41109:1500:00:0001:20:09.6501:20:09.65+00:21:5713:214,5
30JEDYNAK Mateusz 409Open Mężczyzn274M 41609:1500:00:0001:20:15.8501:20:15.85+00:22:0313:224,5
31GRUNWALD Rafał 360Mati i GrundiOpen Mężczyzn322M 47109:1500:00:0001:23:14.5001:23:14.50+00:25:0213:524,3
32KOPER Mateusz 361Mati i GrundiOpen Mężczyzn323M 47209:1500:00:0001:23:15.2501:23:15.25+00:25:0313:524,3
33GĄSKA Czarek 404Open Mężczyzn409M 57109:1500:00:0001:27:06.0501:27:06.05+00:28:5314:314,1
34STĘPIEŃ Łukasz 428Open Mężczyzn546M 73309:1500:00:0001:33:52.7501:33:52.75+00:35:4015:383,8
35KRZEMIŃSKA Monika 1653Open Kobiet52K 7809:1500:00:0001:35:17.5501:35:17.55+00:37:0515:523,8
36CHMIELEWSKA Anna 399Open Kobiet53K 7909:1500:00:0001:35:17.8501:35:17.85+00:37:0515:523,8
37SURMACZ Maciej 430Open Mężczyzn604M 79809:1500:00:0001:37:08.2501:37:08.25+00:38:5616:113,7
38WOJTYRA Marcin 436Open Mężczyzn605M 79909:1500:00:0001:37:11.6501:37:11.65+00:38:5916:113,7
39SURMACZ Jacek 429Open Mężczyzn620M 81509:1500:00:0001:38:04.4501:38:04.45+00:39:5216:203,7
40MŁYNARCZYK Marek 417Open Masters Mężczyzn77M 81609:1500:00:0001:38:08.2501:38:08.25+00:39:5616:213,7
41PRZYBYSZ Konrad 422Open Mężczyzn622M 81809:1500:00:0001:38:16.7001:38:16.70+00:40:0416:223,7
42WÓJCIK Piotr 435Open Mężczyzn626M 82409:1500:00:0001:38:54.1001:38:54.10+00:40:4116:293,6
43RUCIŃSKI Michał 363Młode leszczeOpen Mężczyzn660M 86409:1500:00:0001:40:30.8501:40:30.85+00:42:1816:453,6
44POPIELARSKI Tomasz 362Młode leszczeOpen Mężczyzn662M 86609:1500:00:0001:40:32.4001:40:32.40+00:42:2016:453,6
45JABŁOŃSKI Jakub 382SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn727M 94209:1500:00:0001:43:47.8001:43:47.80+00:45:3517:173,5
46KACZMAREK Maciej 384SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn728M 94309:1500:00:0001:43:47.8501:43:47.85+00:45:3517:173,5
47GRELEWICZ Jakub 381SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn730M 94509:1500:00:0001:43:49.7501:43:49.75+00:45:3717:183,5
48KACZMAREK Asia 383SZYBKIE PCHORKIOpen Kobiet103K 13609:1500:00:0001:43:50.2501:43:50.25+00:45:3817:183,5
49RASIŃSKI Paweł 423Open Mężczyzn739M 95609:1500:00:0001:44:29.2001:44:29.20+00:46:1617:243,4
50TROCHONOWICZ Ela 283Green Goblins WarszawaOpen Kobiet107K 14009:1500:00:0001:44:38.4001:44:38.40+00:46:2617:263,4
51BOCHOWICZ Marta 357Green Goblins WarszawaOpen Kobiet119K 15309:1500:00:0001:47:12.3501:47:12.35+00:49:0017:523,4
52SKNADAJ Dariusz 356Green Goblins GocławOpen Masters Mężczyzn102M 99109:1500:00:0001:47:16.5001:47:16.50+00:49:0417:523,4
53KOZŁOWSKI Marcin 358Green Goblins WarszawaOpen Masters Mężczyzn103M 99209:1500:00:0001:47:23.9501:47:23.95+00:49:1117:533,4
54MAŁEK Łukasz 359Green Goblins WarszawaOpen Mężczyzn781M 100809:1500:00:0001:48:28.3001:48:28.30+00:50:1618:043,3
55JABŁOŃSKI Tomasz 1660GREEN GoblinsOpen Mężczyzn789M 101709:1500:00:0001:49:19.6501:49:19.65+00:51:0718:133,3
56KUĆ Anna 412Open Kobiet138K 17209:1500:00:0001:49:24.5501:49:24.55+00:51:1218:143,3
57WASIŃSKI Łukasz 370Orzeły RunmageddonuOpen Mężczyzn825M 106309:1500:00:0001:52:58.8501:52:58.85+00:54:4618:493,2
58WÓJCIK Bartosz 371Orzeły RunmageddonuOpen Mężczyzn826M 106409:1500:00:0001:52:59.4501:52:59.45+00:54:4718:493,2
59KALIŃSKA Sylwia 376Runmageddonowe Świry Open Kobiet168K 20909:1500:00:0001:54:23.2001:54:23.20+00:56:1019:033,1
60WYSOKIŃSKI Paweł 437Open Mężczyzn840M 108009:1500:00:0001:54:31.0501:54:31.05+00:56:1819:053,1
61SKIBKA Jakub 425Open Mężczyzn886M 113509:1500:00:0002:00:38.8002:00:38.80+01:02:2620:063,0
62BANACH Wiktoria 396Open Kobiet185K 22909:1500:00:0002:00:38.8502:00:38.85+01:02:2620:063,0
63LEWANDOWSKI Robert 416Open Mężczyzn887M 113609:1500:00:0002:01:12.1002:01:12.10+01:02:5920:123,0
64HIRSCH-LEWANDOWSKA Iza 407Open Kobiet188K 23209:1500:00:0002:01:12.5002:01:12.50+01:03:0020:123,0
65CZERWIŃSKI Damian 400Open Masters Mężczyzn129M 113709:1500:00:0002:01:14.1502:01:14.15+01:03:0120:123,0
66JANUSZKIEWICZ Andrzej 408Open Masters Mężczyzn130M 113809:1500:00:0002:01:15.5002:01:15.50+01:03:0320:123,0
67KOPA Przemysław 364Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn927M 118509:1500:00:0002:10:36.7502:10:36.75+01:12:2421:462,8
68ŻYLEWICZ Patrycjan 368Na przypale albo wcale!!!Open Masters Mężczyzn137M 118609:1500:00:0002:10:36.8502:10:36.85+01:12:2421:462,8
69PIASECKI Hubert 366Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn928M 118709:1500:00:0002:10:37.3002:10:37.30+01:12:2521:462,8
70SZADZEWICZ Monika 367Na przypale albo wcale!!!Open Masters Kobiet32K 26009:1500:00:0002:10:37.6502:10:37.65+01:12:2521:462,8
71KRYSA Magda 365Na przypale albo wcale!!!Open Kobiet215K 26109:1500:00:0002:10:38.5002:10:38.50+01:12:2621:462,8
72SYGACZ Sebastian 392TOTAL COMBAT TEAMOpen Masters Mężczyzn140M 120009:1500:00:0002:13:18.6002:13:18.60+01:15:0622:132,7
72SYPNIEWSKI Kamil` 393TOTAL COMBAT TEAMOpen Mężczyzn939M 120009:1500:00:0002:13:18.6002:13:18.60+01:15:0622:132,7
74HUZAR Zuzanna 385TOTAL COMBAT TEAMOpen Kobiet221K 26709:1500:00:0002:13:18.7502:13:18.75+01:15:0622:132,7
74SYGACZ Remiliusz 391TOTAL COMBAT TEAMOpen Masters Mężczyzn141M 120209:1500:00:0002:13:18.7502:13:18.75+01:15:0622:132,7
76SAMOREK Paweł 390TOTAL COMBAT TEAMOpen Mężczyzn940M 120309:1500:00:0002:13:18.8502:13:18.85+01:15:0622:132,7
77WOJCIESKA Izabela 394TOTAL COMBAT TEAMOpen Masters Kobiet33K 26809:1500:00:0002:13:18.9002:13:18.90+01:15:0622:132,7
77RUMNIAK Barbara 388TOTAL COMBAT TEAMOpen Kobiet222K 26809:1500:00:0002:13:18.9002:13:18.90+01:15:0622:132,7
79SAMOREK Izabela 389TOTAL COMBAT TEAMOpen Kobiet223K 27009:1500:00:0002:13:19.0002:13:19.00+01:15:0622:132,7
80GAPCZYŃSKI Adam 267BaNdA WuJaOpen Mężczyzn947M 121309:1500:00:0002:22:35.1002:22:35.10+01:24:2223:452,5
81GAJO Natalia 380ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Kobiet235K 28909:1500:00:00   
Znaleziono 81 wynik(ów)