Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-26 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3897 |
Wystartowało : | 3500 |
Nie ukończyło : | 64 |
Ukończyło : | 3436 |
Na trasie : | 64 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PANASIUK Mateusz Gabriel | 1253 | Gang_Świeżaków | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2 | SMARZ Kinga | 1254 | Gang_Świeżaków | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
3 | KALINOWSKI Kamil | 1311 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
4 | SUSKA Sylwia | 1355 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
5 | VETTER Milena | 1356 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
6 | WIŚNIEWSKA Paulina | 1357 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
7 | BIAŁOSZEWSKI Krzysztof | 1358 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
8 | CZUBASZEK Michal | 1359 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
9 | GŁADYSZ Maria | 1360 | BIEGunka_TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
10 | KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina | 1375 | Camport Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
10 | MADAJSKA Anna | 1376 | Camport Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
12 | LECH Dawid | 1377 | DAJCIE NAM WYGRAĆ!!! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
13 | TYLLAK Karolina | 1385 | Fizjo Corps | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
14 | ZIARKOWSKI Marcin | 1386 | Fizjo Corps | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
15 | ŚWIĘTOSŁAWSKI Dawid | 1387 | Fujitsu Running Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
16 | SZAŁKUCKA Karolina | 1388 | Fujitsu Running Team Łódź | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
17 | DĄBROWSKA Aleksandra | 1400 | NWS TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
18 | DĄBROWSKI Aleksander | 1401 | NWS TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
19 | MICHALSKI Piotr | 1408 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
20 | PŁYWACZ Martyna | 1409 | Pędzące Bakłażany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
21 | KUNA Justyna | 1422 | Wojskowa Akademia Techniczna | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
22 | PEREIRA BRODNICKI Andrés | 1423 | Wojskowa Akademia Techniczna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
23 | PAWLUKIEWICZ Karolina | 1430 | Wściekłe Wiewióry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
24 | WIRECKA Anna | 1435 | Xtreme Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
25 | ADAMUS Hubert | 1436 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
26 | BIEŃ Malgorzata | 1437 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
27 | FORNALCZYK Maciej | 1438 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
28 | GORO Dariusz | 1439 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
29 | JABŁOŃSKI Janusz | 1440 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
30 | MODZELEWSKI Adam | 1457 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
31 | SĘDZIKOWSKI Piotr | 1463 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
32 | KUCHTA Anna | 3598 | Power Studio | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
33 | BARTECKI Krzysztof | 3811 | POTEM PIWO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
34 | ORZOŁ Sylwia | 1101 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
35 | CHRZANOWSKA Magdalena | 1288 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
36 | JAKUBOWSKA Izabela | 1303 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
37 | JARUGA Dorota | 1305 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
38 | SULIKOWSKI Piotr | 1333 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
39 | KUŚMIERSKI Bartosz | 1363 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | SEWERYN Marta | 1365 | BIEGunka_TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | STANIOS Arkadiusz | 1366 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
42 | SZUMARSKA Katarzyna | 1367 | BIEGunka_TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
43 | DZIK Konrad | 1368 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
44 | KOPACZ Sylwia | 1369 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
45 | SUJKA Rafał | 1370 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | WALCZAK Agnieszka | 1371 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | DURANOWSKA Katarzyna | 1390 | Iron-Fighters | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | GIEJBO Filip | 1391 | Iron-Fighters | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | ŁAPIŃSKI Bartłomiej | 1392 | Iron-Fighters | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | ŁUKOSZYK Krzysztof | 1393 | Iron-Fighters | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
51 | MACIEJEWSKI Jan | 1394 | Iron-Fighters | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
52 | PILCH Ola | 1395 | Iron-Fighters | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
53 | SIDWA Paweł | 1396 | Iron-Fighters | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
54 | LEWANDOWSKA Joanna | 1397 | Klu&Lewy Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
55 | STĘPIEŃ Mateusz | 1415 | PRZEBUDZENIE ZALESIC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
56 | BARABASZ Agnieszka | 1418 | Widzimy się na mecie :) | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
57 | KALINOWSKI Rafał | 1419 | Widzimy się na mecie :) | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
58 | LESZCZYŃSKA Karolina | 1420 | Widzimy się na mecie :) | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
59 | PIETRYKA Katarzyna | 1424 | Wojskowa Akademia Techniczna | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
60 | PRUCHNIAK Wojciech | 1425 | Wojskowa Akademia Techniczna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
61 | KOWALSKA-WOŁOSZCZAK Katarzyna | 1446 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
62 | KOZAKIEWICZ Igor | 1447 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
63 | KUDEŃ Agnieszka | 1450 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
64 | KUDEŃ Daniel | 1451 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
65 | LEWICKI Sebastian | 1453 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
66 | JANAKOWSKA Zuzanna | 1499 | Figa z makiem | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
67 | GIBASZEK Adam | 3193 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
68 | BABICZ Karol | 3423 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
69 | BABICZ Maciej | 3424 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
70 | CIOŁCZYK Sylwia | 3434 | Power Studio | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
71 | OLSZEWSKA Patrycja | 334 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
72 | FLORYSZCZYK Anna | 1294 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
73 | SAWWIDIS Nikos | 1349 | Barany z Niekłańskiej | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
74 | IZDEBSKA Marzena | 1350 | BASTION | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
75 | MCGUIRE Kinga | 1351 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
76 | REBECKA Ania | 1352 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
77 | RUDNIK Barbara | 1353 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
78 | STELMACH Jowita | 1354 | BASTION | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
79 | GÓRSKA Marta | 1361 | BIEGunka_TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
80 | KOWALSKI Paweł | 1362 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
81 | DZIĘCIOŁ Karolina | 1372 | Brygada Ryzykownego Ratunku | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
82 | AUGUSTYNIAK Robert | 1402 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
83 | CENKAŁA Zuzanna | 1403 | Pędzące Bakłażany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
84 | JASTRZĘBSKA Kinga | 1404 | Pędzące Bakłażany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
85 | KUBALSKA Marta | 1405 | Pędzące Bakłażany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
86 | KWIATKOWSKA Anna | 1406 | Pędzące Bakłażany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
87 | MAŁEK Grzegorz | 1407 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
88 | SITARSKI Łukasz | 1410 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
89 | SMOLIK Jakub | 1411 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
90 | BARAŃSKI Kamil | 1433 | Xtreme Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
91 | KUBOWICZ Piotr | 1434 | Xtreme Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
92 | JANICKI Grzegorz | 1441 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
93 | JASIŃSKI Adrian | 1442 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
94 | KACZOROWSKI Kacper | 1444 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
95 | KITOWSKA Weronika | 1445 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
96 | LOBEJKO Arkadiusz | 1454 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
97 | MARECKI Paweł | 1455 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
98 | PIĘTA Łukasz | 1458 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
99 | OLJASZ Paweł | 3311 | Power Studio | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
100 | SOBOCZYŃSKI Bartosz | 3312 | Power Studio | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
101 | DEWIŃSKI Adam | 1290 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
102 | PANKIEWICZ Roman | 1326 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
103 | KARPIŃSKA Małgorzata | 1346 | Barany z Niekłańskiej | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
104 | KARPINSKI Lucjan | 1347 | Barany z Niekłańskiej | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
105 | PLEWKO Magdalena | 1348 | Barany z Niekłańskiej | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
106 | FURMANSKI Arkadiusz | 1373 | Brygada Ryzykownego Ratunku | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
107 | BONA Marcin | 1374 | Camport Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
108 | KACPRZYŃSKA Magdalena | 1378 | Doragon | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
109 | WYRZYKOWSKA Margot | 1379 | Doragon | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
110 | BRYGIER Konrad | 1380 | Fizjo Corps | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
111 | GŁACHTIJEWSKI Adrian | 1382 | Fizjo Corps | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
112 | ADAMCZYK Tomasz | 1389 | Iron-Fighters | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
113 | KOSTRZEWA Tolek | 3812 | POTEM PIWO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
114 | SIEŃKO Piotr | 1413 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
115 | ZABORSKA-JÓZEFIK Izabela | 1414 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
116 | SALWOWSKI Mateusz | 1426 | Wojskowa Akademia Techniczna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
117 | WĘGŁOWSKI Emil | 1427 | Wojskowa Akademia Techniczna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
118 | HYRA Łukasz | 1428 | Wściekłe Wiewióry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
119 | ZEJDLER Aleksandra | 1431 | Wściekłe Wiewióry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
120 | ZEJDLER Anna | 1432 | Wściekłe Wiewióry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
121 | SAPIEJEWSKA Izabella | 1461 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
122 | SĘCZKOWSKI Kamil | 1462 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
123 | TELIDECKI Patryk | 1467 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
124 | WENDLER Asia | 1468 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
125 | WOŹNIAK Ela | 1469 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
126 | BŁASZCZAK Małgorzata | 3309 | Power Studio | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
127 | BŁASZCZAK Piotr | 3310 | Power Studio | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
128 | KAWECKI Bartosz | 1500 | Fizjo Corps | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 128 wynik(ów)