Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-05-25 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3528 |
Wystartowało : | 3196 |
Nie ukończyło : | 54 |
Ukończyło : | 3142 |
Na trasie : | 54 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:45 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 07:15 | 07:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KĄTNA Aleksandra | 416 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
2 | URBANIEC Tomasz | 793 | Straceńcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3 | PRZES Bart | 886 | Lotnicze Pogotowie Ratunkowe #latamybyratować | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
4 | KUDOWSKA Aleksandra | 1086 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
5 | WOJCIECHOWSKA Alicja | 1382 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
6 | MACHOWINA Adam | 1383 | Elektrycy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
7 | ŁOJEK Łukasz | 1385 | GLEBOGRYZARKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
8 | MODZELEWSKI Jakub | 1386 | GLEBOGRYZARKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
9 | SAKOWSKA Magdalena | 1388 | GLEBOGRYZARKI | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
10 | PAKULSKA Magdalena | 1403 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
11 | PAKULSKI Mateusz | 1404 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
12 | PTASIŃSKI Kacper | 1405 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
13 | RANI Anjali | 1406 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
14 | RUSZTYN Przemyslaw | 1407 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
15 | SAMBORSKI Piotr | 1408 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
16 | MARCHEWKA Aleksandra | 1425 | Jetski riders | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
17 | DUNAJSKA Urszula | 1426 | Nazwa jeszcze się znajdzie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
18 | JANUCHTA Klaudia | 1427 | Nazwa jeszcze się znajdzie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
19 | L Joanna | 1428 | Nazwa jeszcze się znajdzie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
20 | MAJEWSKA Agnieszka | 1429 | Nazwa jeszcze się znajdzie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
21 | WÓ Monika | 1430 | Nazwa jeszcze się znajdzie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
22 | ADAMKIEWICZ Anita | 1431 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
23 | ANDRZEJAK Agnieszka | 1446 | OCR CrossFit Ciechanów CKB | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
24 | GEISLER Agnieszka | 1448 | OstreFokomorsy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
25 | BUŁAKOWSKA Dorota | 1450 | OstreFokomorsy | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
26 | BUŁAKOWSKI Adam | 1451 | OstreFokomorsy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
27 | JURCZUK Mateusz | 1452 | OstreFokomorsy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
28 | CZARNECKI Andrzej | 1468 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
29 | CZARNECKI Michał | 1469 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
30 | CZYŻEWSKI Filip | 1470 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
31 | FAMUŁA Dawid | 1471 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
32 | FIKUS Anna | 1472 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
33 | JANKOWSKA-DĘBEK Ewa | 1473 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
34 | JÓZEFOWSKI Piotr | 1477 | Bardzo Intymne Bractwo Impulsywnych Kretynów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
35 | MACHOWINA Mateusz | 1489 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
36 | NOWAKOWSKA-POŹNIAK Adrianna | 1491 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
37 | OSTROWSKA Justyna | 1492 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
38 | OSTROWSKA Patrycja | 1493 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
39 | PLOETZ Małgorzata | 1494 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
40 | PODGORSKA Anna | 1495 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
41 | NAZARCZUK Damian | 1597 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
42 | WOROBIEC Agnieszka | 1621 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
43 | KALISZ Liwia | 3455 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
44 | PIWOWARSKI Adam | 3460 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
45 | ANTOLIK Wojciech | 3660 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | BANASIAK Piotr | 3661 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | BERNAT Karolina | 3662 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | BŁĄDEK Karolina | 3663 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | BORYSŁAWSKA Julia | 3664 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | DURZYŃSKI Mateusz | 3665 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
51 | DZIUBA Andrzej | 3666 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
52 | FIGIEL Weronika | 3667 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
53 | STOPKINA Olga | 3682 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
54 | SVARYCHEVSKYI Dmytro | 3683 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
55 | TONKOWICZ Julia | 3684 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
56 | WILCZEWSKA Oliwia | 3685 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
57 | WTULICH Rafał | 609 | Dębe jest WIELKIE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
58 | KAPŁON Julia | 1013 | Copacabany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
59 | GWARDYNSKA Dominika | 1026 | Janusze survivalu 2.0 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
60 | SUSKA Daniel | 1050 | Skazańcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
61 | PIWOWARSKA Karolina | 1097 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
62 | ŁUKASIEWICZ Łukasz | 1153 | Przekaźnikowe Prosiaczki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
63 | DYMIŃSKA Ania | 1183 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
64 | JANECZKO Zuzanna | 1242 | Copacabany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
65 | KUBIK Hanna | 1243 | Copacabany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
66 | ROGOWSKI Kamil | 1290 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
67 | GRONOSTAJSKI Bartłomiej | 1369 | BIBIK - Bardzo Intymne Bractwo Impulsywnych Kretynów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
68 | JÓZEFOWSKA Maksymiliana | 1370 | BIBIK - Bardzo Intymne Bractwo Impulsywnych Kretynów | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
69 | BORAWSKI Daniel | 1371 | Bystrzaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
70 | Evelajn | 1372 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
71 | BIEŃ Piotr | 1373 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
72 | GAŃKO Katarzyna | 1374 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
73 | JAGIEŁŁO Anna | 1375 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
74 | KLECZYŃSKA Dorota | 1376 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
75 | MATYKA Leszek | 1377 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
76 | MIROSZ Marta | 1378 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
77 | ORZECHOWSKA Joanna | 1379 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
78 | PIOTRKOWICZ Monika | 1380 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
79 | SZULC Dawid | 1381 | DĘBSKA RODZINA SPORTU | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
80 | SKOWROŃSKA Katarzyna | 1389 | GLEBOGRYZARKI | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
81 | BHASKARA Karthik Shankar | 1390 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
82 | BRODOWSKI Jakub | 1391 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
83 | CZERWONKA Oliwer | 1392 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
84 | CZUBAKOWSKA Wiktoria | 1393 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
85 | CZULIŃSKI Aleksander | 1394 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
86 | GŁUSZCZAK Weronika | 1395 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
87 | JAIN Pranjal | 1396 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
88 | JESHEEN Hanzel | 1397 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
89 | KATEJA Juhi | 1398 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
90 | KOLTSOV Mikhail | 1399 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
91 | ŁOZA Izabela | 1400 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
92 | MBURU Ian | 1401 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
93 | NIEWIADOMSKI Artur | 1402 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
94 | SMOLSKA Joanna | 1410 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
95 | TAWK Youssef | 1411 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
96 | ZAMZAM BUTT M. Ismail | 1412 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
97 | ZBIEĆ Julia | 1413 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
98 | OROŃ Aneta | 1415 | Grupa Specjalna | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
99 | OROŃ Jarosław | 1416 | Grupa Specjalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
100 | OROŃ Monika | 1417 | Grupa Specjalna | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
101 | PRZYSIĘŻNIAK Rafał | 1418 | Grupa Specjalna | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
102 | SAWA Hubert | 1419 | Grupa Specjalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
103 | SIELICKA Agnieszka | 1420 | Grupa Specjalna | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
104 | SULIS Łukasz | 1421 | Grupa Specjalna | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
105 | WIĘCZASZEK Damian | 1422 | Grupa Specjalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
106 | WOJDYGOWSKI Krystian | 1423 | Grupa Specjalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
107 | KANIEWSKI Rafał | 1424 | Jetski riders | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
108 | KAZIMIERCZAK Rafał | 1432 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
109 | KOSIŃSKA Dagmara | 1433 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
110 | KOSIŃSKI Marcin | 1434 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
111 | KOWNACKA Ewelina | 1435 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
112 | KRASKOWSKA Ewelina | 1436 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
113 | MICHALSKI Przemek | 1437 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
114 | OBUDZIŃSKA Monika | 1438 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
115 | OBUDZIŃSKI Marcin | 1439 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
116 | OŁDAKOWSKI Hubert | 1440 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
116 | PAKUSZEWSKI Artur | 1442 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
118 | SERWAN Grzegorz | 1443 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
119 | SŁOMIŃSKI Marcin | 1444 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
119 | WEJS Wiktoria | 1445 | OCR CrossFit Ciechanów | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
121 | MORGIEWICZ Beata | 1453 | OstreFokomorsy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
122 | PIESZYK Kacper | 1449 | OstreFokomorsy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
123 | WIŚNIEWSKI Filip | 1455 | POLIGRAF | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
124 | KOWALSKA Alicja | 1456 | Pruszkowski Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
125 | KOWALSKI Bartłomiej | 1457 | Pruszkowski Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
126 | BĄCZKOWSKA Matylda | 1458 | SMAK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
127 | KUROWSKA Anna | 1459 | SMAK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
128 | STUPNICKA Sylwia | 1460 | SMAK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
129 | ŻUKOWSKA Ksymena | 1461 | SMAK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
130 | MARUSZEWSKA Magdalena | 1462 | Wariatki x 3 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
131 | ŚMIAŁOWSKI Grzegorz | 1464 | Wariatki x 3 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
132 | JASTRZĘBSKA Emilia | 1474 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
133 | JASTRZĘBSKI Dawid | 1475 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
134 | JEDYNAK Marcin | 1476 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
135 | KĘPIŃSKI Rafał | 1478 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
136 | KŁODZIŃSKI Jakub | 1479 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
137 | KŁODZIŃSKI Jan | 1480 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
138 | KŁODZIŃSKI Mateusz | 1481 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
139 | KOWALCZYK-ZASADA Marta | 1482 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
140 | KRAUZE Wojtek | 1483 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
141 | ŁASZCZ Kacper | 1484 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
142 | LIGENDZA Magda | 1485 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
143 | LIPINSKA Agnieszka | 3371 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
143 | LIPIŃSKI Mariusz | 3370 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
145 | ŁUKASZEWICZ Aleksander | 1486 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
146 | ŁYŚ Dariusz | 1488 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
147 | MIELCZARCZYK Izabela | 3369 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
148 | PRZYBYLSKI Piotr | 1496 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
149 | SMUŁKA Mariusz | 1499 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
150 | SOCHOŃ Agnieszka | 1500 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
151 | WIAK Iga | 1501 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
152 | WIĘCKIEWICZ Natalia | 1502 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
153 | DANIEWSKA Adrianna | 1525 | FTC | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
154 | HETNERSKA Daria | 1583 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
155 | KUPCZYK Arnika | 1589 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
156 | MAJCHRZAK Patrycja | 1592 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
157 | FRANIEWSKI Łukasz | 3668 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
158 | JAREMKIEWICZ Michal | 3669 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
159 | KACZMAREK Eliza | 3670 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
160 | KARZIUK Barbara | 3671 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
161 | KORDIALIK Adam | 3672 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
162 | MUŚ Łukasz | 3673 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
163 | PACAK Paulina | 3675 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
164 | PAJĄCZKOWSKA Sylwia | 3676 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
165 | PAWŁOWSKA Aleksandra | 3677 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
166 | RUTZ Szymon | 3679 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
167 | ŚLEZIAK Julia | 3680 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
168 | YAROSHEVSKYI Serhii | 3686 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
169 | WIECZORKIEWICZ Róża | 1618 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:17 | |||
170 | PIŻUCH Łukasz | 2321 | Open Mężczyzn | 10:15 | 02:01:25 |
Znaleziono 170 wynik(ów)