RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ROBEŁEK Kamil 777DragsquadOpen Mężczyzn22M 8611:1500:00:0000:59:32.8500:59:32.85 9:556,0
2MIŚKO Paweł 925Open Mężczyzn34M 10611:1500:00:0001:01:55.2001:01:55.20+00:02:2210:195,8
3BIEDRZYCKI Mateusz 903STODOLARZEOpen Mężczyzn35M 10711:1500:00:0001:02:02.2001:02:02.20+00:02:2910:205,8
4POPŁAWSKI Paweł 934Open Mężczyzn41M 11411:1500:00:0001:02:56.7501:02:56.75+00:03:2310:295,7
5PIECHOTA Sebastian 933Open Mężczyzn43M 11711:1500:00:0001:03:10.5501:03:10.55+00:03:3710:315,7
6ZAJĄC Kamil 906STODOLARZEOpen Mężczyzn48M 12311:1500:00:0001:03:37.6001:03:37.60+00:04:0410:365,7
7GRZĘDA Piotr 918Open Mężczyzn52M 12711:1500:00:0001:03:54.5001:03:54.50+00:04:2110:395,6
8MORAWIECKI Jeremiasz 798Tim SprintOpen Mężczyzn53M 12811:1500:00:0001:04:17.7001:04:17.70+00:04:4410:425,6
9FURMANSKI Arkadiusz 898Project AutoOpen Mężczyzn69M 15111:1500:00:0001:05:55.2001:05:55.20+00:06:2210:595,5
10KRUPA Adrian 899Project AutoOpen Mężczyzn71M 15311:1500:00:0001:05:59.4501:05:59.45+00:06:2610:595,5
11JUSZCZAK Jakub 901Seal TeamOpen Mężczyzn72M 15511:1500:00:0001:06:03.3001:06:03.30+00:06:3011:005,5
12KRUPA Dariusz 900Project AutoOpen Masters Mężczyzn10M 19511:1500:00:0001:08:39.4501:08:39.45+00:09:0611:265,2
13IWAN Rafał 972Paintball ExtremeOpen Mężczyzn102M 19911:1500:00:0001:08:46.4001:08:46.40+00:09:1311:275,2
14MIŁKOWSKI Jacek 924Open Mężczyzn131M 23611:1500:00:0001:10:51.7501:10:51.75+00:11:1811:485,1
15ROWICKI Pawel 936Open Masters Mężczyzn20M 26611:1500:00:0001:12:13.6501:12:13.65+00:12:4012:025,0
16KAŁYŃCZAK Dariusz 792Tim SprintOpen Mężczyzn150M 26811:1500:00:0001:12:21.0001:12:21.00+00:12:4812:035,0
17OWCZAREK Katarzyna 931Open Kobiet6K 1611:1500:00:0001:13:06.8501:13:06.85+00:13:3412:114,9
18PAKUŁA Alicja 932Open Kobiet7K 1711:1500:00:0001:13:08.8501:13:08.85+00:13:3612:114,9
19PAŚKO Daniel 884NaKatsuOpen Mężczyzn165M 28511:1500:00:0001:14:23.9501:14:23.95+00:14:5112:234,8
20PAWLAK Paweł 885NaKatsuOpen Mężczyzn172M 29211:1500:00:0001:14:31.6501:14:31.65+00:14:5812:254,8
21ZALEWSKA Anna 945Open Kobiet9K 1911:1500:00:0001:14:34.6001:14:34.60+00:15:0112:254,8
22KAMIŃSKI Jarosław 776DragsquadOpen Mężczyzn199M 32611:1500:00:0001:16:14.6001:16:14.60+00:16:4112:424,7
23PILAT Jakub 1625DragsquadOpen Mężczyzn202M 33011:1500:00:0001:16:22.0001:16:22.00+00:16:4912:434,7
24TKACHUK Dmytro 905STODOLARZEOpen Mężczyzn253M 39111:1500:00:0001:19:21.0501:19:21.05+00:19:4813:134,5
25OSTRZENIEWSKI Michał 930Open Mężczyzn273M 41511:1500:00:0001:20:15.3001:20:15.30+00:20:4213:224,5
26CEDRO Marek 897Paintball ExtremeOpen Mężczyzn277M 41911:1500:00:0001:20:19.2501:20:19.25+00:20:4613:234,5
27JAROSIK Jan 919Open Mężczyzn328M 48011:1500:00:0001:23:31.7001:23:31.70+00:23:5813:554,3
28SULĘCKI Tomek 940Open Mężczyzn329M 48111:1500:00:0001:23:32.1501:23:32.15+00:23:5913:554,3
29OLCZAK Rafał 927Open Mężczyzn330M 48211:1500:00:0001:23:32.3501:23:32.35+00:23:5913:554,3
30OSTROWSKI Daniel 929Open Mężczyzn331M 48311:1500:00:0001:23:34.8001:23:34.80+00:24:0113:554,3
31WÓJCIK Igor 943Open Mężczyzn332M 48411:1500:00:0001:23:35.6501:23:35.65+00:24:0213:554,3
32SULĘCKI Kamil 938Open Mężczyzn333M 48511:1500:00:0001:23:36.4001:23:36.40+00:24:0313:564,3
33SYMELA Kacper 896OWCA TEAMOpen Mężczyzn334M 48611:1500:00:0001:23:41.1501:23:41.15+00:24:0813:564,3
34OWCZAREK Oskar 894OWCA TEAMOpen Mężczyzn335M 48711:1500:00:0001:23:41.4501:23:41.45+00:24:0813:564,3
34WOLSZCZAK Aleksandra 1626OWCA TEAMOpen Kobiet17K 3411:1500:00:0001:23:41.4501:23:41.45+00:24:0813:564,3
36OWCZAREK Przemysław 895OWCA TEAMOpen Mężczyzn336M 48911:1500:00:0001:23:41.7501:23:41.75+00:24:0813:564,3
37KRAJEWSKI Norbert 893OWCA TEAMOpen Mężczyzn337M 49011:1500:00:0001:23:42.5001:23:42.50+00:24:0913:574,3
38MORAWIECKA Olga 797Tim SprintOpen Kobiet18K 3511:1500:00:0001:23:48.5001:23:48.50+00:24:1513:584,3
39BIAŁECKI Konrad 8616kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn365M 52111:1500:00:0001:24:49.9501:24:49.95+00:25:1714:084,2
40BURMISTRZ Mateusz 916Open Mężczyzn366M 52211:1500:00:0001:24:52.4501:24:52.45+00:25:1914:084,2
41OLEJNIK Anna 928Open Kobiet22K 4111:1500:00:0001:25:44.9501:25:44.95+00:26:1214:174,2
42SZKUDLAREK Agata 941Open Kobiet28K 4811:1500:00:0001:27:16.1501:27:16.15+00:27:4314:324,1
43KOMOROWSKI Mateusz 921Open Mężczyzn413M 57511:1500:00:0001:27:18.4001:27:18.40+00:27:4514:334,1
44GÓRSKI Grzegorz 917Open Mężczyzn452M 61811:1500:00:0001:28:59.5501:28:59.55+00:29:2614:494,0
45WASYLKOWSKI Piotr 1676Open Mężczyzn453M 61911:1500:00:0001:29:00.4501:29:00.45+00:29:2714:504,0
46AFFEK Marta 914Open Kobiet40K 6411:1500:00:0001:31:12.4001:31:12.40+00:31:3915:123,9
47ZIENTARSKI Piotr 908STODOLARZEOpen Masters Mężczyzn58M 67411:1500:00:0001:31:36.0501:31:36.05+00:32:0315:163,9
48ZIENTARSKI Patryk 907STODOLARZEOpen Mężczyzn501M 67511:1500:00:0001:31:36.2501:31:36.25+00:32:0315:163,9
49LIBERADZKI Marcin 862Athletic ApolloOpen Masters Mężczyzn62M 71011:1500:00:0001:32:50.3001:32:50.30+00:33:1715:283,9
50MILEWSKI Szymon 887NAPIERAJ TEAMOpen Mężczyzn561M 75011:1500:00:0001:34:51.8001:34:51.80+00:35:1815:483,8
51JASIŃSKA Anna 886NAPIERAJ TEAMOpen Kobiet51K 7711:1500:00:0001:34:53.2501:34:53.25+00:35:2015:483,8
52RAKOCZY Bartosz 889NAPIERAJ TEAMOpen Mężczyzn562M 75111:1500:00:0001:34:53.5501:34:53.55+00:35:2015:483,8
53BLICHARSKI Michał 800Open Mężczyzn564M 75311:1500:00:0001:34:54.8001:34:54.80+00:35:2115:493,8
54PETROVIĆ Lazar 888NAPIERAJ TEAMOpen Mężczyzn565M 75411:1500:00:0001:34:55.9001:34:55.90+00:35:2315:493,8
55MYRCHA Jakub 926Open Mężczyzn567M 75611:1500:00:0001:35:00.6001:35:00.60+00:35:2715:503,8
56BOBOWSKI Arkadiusz 915Open Mężczyzn621M 81711:1500:00:0001:38:14.2501:38:14.25+00:38:4116:223,7
57WRÓBEL Konrad 944Open Mężczyzn644M 84611:1500:00:0001:39:55.2001:39:55.20+00:40:2216:393,6
58STOLARCZYK Jarosław 937Open Mężczyzn646M 84811:1500:00:0001:39:56.4501:39:56.45+00:40:2316:393,6
59KILJAŃCZYK Filip 920Open Mężczyzn683M 88811:1500:00:0001:41:18.3501:41:18.35+00:41:4516:533,6
60RADECKI Bartosz 935Open Mężczyzn684M 88911:1500:00:0001:41:19.3001:41:19.30+00:41:4616:533,6
61WULCZYŃSKI Adam 875Legion StonogiOpen Mężczyzn685M 89011:1500:00:0001:41:20.3501:41:20.35+00:41:4716:533,6
62KOŃCZYŃSKI Tomasz 873Legion StonogiOpen Mężczyzn686M 89211:1500:00:0001:41:24.1001:41:24.10+00:41:5116:543,6
63LEŚNICZAK Barbara 922Open Masters Kobiet18K 12311:1500:00:0001:41:40.8001:41:40.80+00:42:0716:563,5
64WOJTAŚ Bartłomiej 871EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn725M 94011:1500:00:0001:43:41.7001:43:41.70+00:44:0817:163,5
65GAJEWSKA Natalia 872Legion StonogiOpen Kobiet109K 14211:1500:00:0001:44:56.9001:44:56.90+00:45:2417:293,4
66WINEK- SADECKA Katarzyna 874Legion StonogiOpen Kobiet110K 14311:1500:00:0001:44:59.1001:44:59.10+00:45:2617:293,4
67DENYS Justyna 877LibheratorzyOpen Kobiet131K 16511:1500:00:0001:48:21.8501:48:21.85+00:48:4918:033,3
68MISIŃSKA Aleksandra 879LibheratorzyOpen Kobiet133K 16711:1500:00:0001:48:26.7001:48:26.70+00:48:5318:043,3
69MISIŃSKI Piotr 881LibheratorzyOpen Mężczyzn782M 100911:1500:00:0001:48:31.4001:48:31.40+00:48:5818:053,3
70MISIŃSKI Paweł 880LibheratorzyOpen Mężczyzn783M 101011:1500:00:0001:48:32.2501:48:32.25+00:48:5918:053,3
71PIOTROWSKI Daniel 891Nowicjusze123Open Mężczyzn790M 101811:1500:00:0001:49:20.6501:49:20.65+00:49:4718:133,3
72DENYS Dariusz 876LibheratorzyOpen Mężczyzn792M 102011:1500:00:0001:49:23.2501:49:23.25+00:49:5018:133,3
73JASZCZAK Kamil 965LibheratorzyOpen Mężczyzn793M 102111:1500:00:0001:49:23.3501:49:23.35+00:49:5018:133,3
74SKALIK Ewa 892Nowicjusze123Open Masters Kobiet23K 17611:1500:00:0001:50:03.6501:50:03.65+00:50:3018:203,3
75CHOJNACKI Kamil 890Nowicjusze123Open Mężczyzn809M 104111:1500:00:0001:51:36.5501:51:36.55+00:52:0318:363,2
76RZECZYCKA Beata 869EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet181K 22311:1500:00:0001:57:22.7501:57:22.75+00:57:4919:333,1
77RZECZYCKI Karol 870EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn875M 112111:1500:00:0001:57:27.1501:57:27.15+00:57:5419:343,1
78CIESIELSKA Katarzyna 867EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Kobiet29K 22411:1500:00:0001:57:33.5501:57:33.55+00:58:0019:353,1
79HAMMER Marcelina 866Cyko KurczakiOpen Kobiet186K 23011:1500:00:0002:00:43.0002:00:43.00+01:01:1020:073,0
80GUMINIAK Kamila 865Cyko KurczakiOpen Kobiet187K 23111:1500:00:0002:00:44.3502:00:44.35+01:01:1120:073,0
81MORENO PUERTAS Alejandro 911TeleflubbinionsOpen Mężczyzn894M 114611:1500:00:0002:03:56.6502:03:56.65+01:04:2320:392,9
82KOSECKA Małgorzata 1627TeleflubbinionsOpen Kobiet197K 24111:1500:00:0002:03:56.7502:03:56.75+01:04:2320:392,9
83BADYSIAK Jakub 909TeleflubbinionsOpen Mężczyzn895M 114711:1500:00:0002:03:58.5002:03:58.50+01:04:2520:392,9
84OBRĘBSKI Daniel 912TeleflubbinionsOpen Mężczyzn896M 114811:1500:00:0002:03:58.6502:03:58.65+01:04:2520:392,9
85ZELIK Aneta 913TeleflubbinionsOpen Kobiet198K 24211:1500:00:0002:03:59.9502:03:59.95+01:04:2720:392,9
86KOROLCZUK Krzysztof 910TeleflubbinionsOpen Mężczyzn897M 114911:1500:00:0002:04:00.6002:04:00.60+01:04:2720:402,9
87ROZANSKI Patrycjusz 868EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn920M 117711:1500:00:0002:08:17.2502:08:17.25+01:08:4421:222,8
88BEDNARZ Adrian 863Cyko KurczakiOpen Mężczyzn929M 118811:1500:00:0002:10:45.9502:10:45.95+01:11:1321:472,8
89BIGAŚ Małgorzata 864Cyko KurczakiOpen Kobiet219K 26511:1500:00:0002:12:04.8502:12:04.85+01:12:3222:002,7
Znaleziono 89 wynik(ów)