Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2024-05-25 |
Place : | Warszawa |
Distance : | 6 km |
Registered : | 3528 |
Started : | 3196 |
Not finished : | 54 |
Finished : | 3142 |
On the track : | 54 |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:45 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 07:15 | 07:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Seria | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CUDNY Marcin | 1256 | GTX Service | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2 | CEBAN Olga | 1257 | GTX Service | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3 | DOBŠÍKOVÁ Hana | 1258 | GTX Service | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
4 | GREGORCZYK Tomasz | 1259 | GTX Service | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
5 | BOŻYM Piotr | 1318 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
6 | GAWLIK Jarek | 1644 | FTC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
7 | MOSTOWSKI Jan | 1646 | FTC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
8 | KOVALCHUK Oleksandr ` | 1812 | E100 Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
9 | KRAJEWSKI Tomasz | 1813 | E100 Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
10 | KURANOWSKA Paulina | 1815 | E100 Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
11 | PAKASZEWSKI Wojciech | 1899 | TeamLublin | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
12 | RYBKA Justyna | 1904 | TeamLublin | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
13 | BORKOWSKI Damian | 1924 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
14 | MASZTAKOWSKA Ewa | 1984 | Deco Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
15 | RYBARCZYK Tomasz | 1985 | Deco Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | SARNOWSKI Szymon | 1986 | Deco Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
17 | SZELĄG Jakub | 1987 | Deco Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
18 | WIERZBICKI Michał | 1988 | Deco Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
19 | IWANOWSKI Tomasz | 2005 | Kontroling Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
20 | JAKUBCZAK Artur | 2006 | Kontroling Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | SZCZUBELEK Wiola | 2007 | Kontroling Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
22 | CHELCHOWSKI Artur | 2009 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
23 | CHEŁCHOWSKI Maciej | 2010 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
24 | KUCHARCZYK Sandra | 2027 | Run Progress Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
25 | LATKOWSKA Julita | 2028 | Run Progress Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
26 | MASZKOWSKI Kamil | 2029 | Run Progress Run | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
27 | MORAWIEC Agnieszka | 2030 | Run Progress Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
28 | JAROSZ Krzysztof | 2033 | SKS Połamańce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
29 | Aleksandra | 2048 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
30 | _ Koziu | 2049 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
31 | CHODURSKI Paweł | 2050 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
32 | CHRZEŚCIJAŃSKA Żaneta | 2051 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
33 | FRENKE Dawid | 2053 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
34 | GAPA Anna | 2054 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
35 | ORZESZEK Eneasz | 2071 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
36 | SKIBIŃSKA-SILSKA Monika | 2072 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
37 | STACHURSKI Jakub | 2074 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
38 | ŚWIERCZ Mateusz | 2075 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
39 | MARCINOWICZ Piotr | 3474 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
40 | KRZYSZTOŃ Łukasz | 3476 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
41 | CIESIELSKA Agnieszka | 3478 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
42 | COFÓR Ewelina | 1070 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
42 | FAJST Marcin | 1073 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
44 | KĘDZIERSKI Maciej | 1260 | GTX Service | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
45 | KOŁOMYJSKI Damian | 1261 | GTX Service | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
46 | KOSOBUDZKI Mateusz | 1262 | GTX Service | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
47 | KOWALSKI Paweł | 1263 | GTX Service | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
48 | KOWALSKI Dominik | 1332 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
49 | SZEWCZYK Kacper | 1355 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
50 | RÓŻAŃSKA Anna | 1497 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
51 | ZIEMKA Maria | 1503 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
52 | PACEK Wojciech | 1648 | FTC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
53 | RECHOWICZ Jan | 1649 | FTC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | JĘDRZEJCZAK Konrad | 1654 | La La La! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
55 | KOZOŃ Krzysztof | 1655 | La La La! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
56 | KRZAK Urszula | 1656 | La La La! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
57 | LEWCZUK Grzegorz | 1657 | La La La! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | NOWAKOWSKA Anna | 1659 | La La La! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | CHUŚCIK Magdalena | 1801 | Deco Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | SAKHARUK Anton | 1821 | E100 Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | SAVIN Grażyna | 1814 | E100 Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | SKHABITSKYI Andrii | 1822 | E100 Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | САТЛЕР Олексій | 1825 | E100 Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | ŁOBODA Sebastian | 1832 | Euvic Media i Partnerzy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
65 | KOPYCIŃSKI Patryk | 1840 | FLEXIPANDY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
66 | STRUSIŃSKA Agata | 1841 | FLEXIPANDY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
67 | LISZKIEWICZ Agata | 1935 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
68 | CIEPLUCH Paweł | 1950 | Budimex Rejon 4 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
69 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 1951 | Budimex Rejon 4 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
70 | GRABOWSKA Magdalena | 1952 | Budimex Rejon 4 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
71 | NIZIO Rafał | 1955 | Budimex Rejon 4 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
72 | OCHNICKA Julia | 1956 | Budimex Rejon 4 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
73 | PARADZIŃSKA Anna | 1957 | Budimex Rejon 4 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
74 | DZIADOSZ Paweł | 1970 | Ciężkie Słonie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
75 | KULIG Kacper | 1971 | Ciężkie Słonie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
76 | RZESZUTEK Jakub | 1972 | Ciężkie Słonie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
77 | BUDZYŃSKI Adam | 1974 | Deco Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
78 | JĘDRYSZEK Karolina | 1977 | Deco Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
79 | KLEMENTOWSKI Robert | 1978 | Deco Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
80 | KOZAK Cornelia | 1979 | Deco Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
81 | KWIT Monika | 1982 | Deco Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
82 | L Luktxc | 1983 | Deco Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
83 | JÓŹWIK Damian | 1992 | DPR Siedlce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
84 | JÓŹWIK Patryk | 1993 | DPR Siedlce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
85 | JÓŹWIK Robert | 1994 | DPR Siedlce | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
86 | BISKUP Maria | 1996 | Girl power i Kozik | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
87 | PAKUŁA Agnieszka | 1997 | Girl power i Kozik | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
88 | KOZIEL Krzysztof | 1998 | Girl power i Kozik | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
89 | LUBECKI Grzegorz | 2001 | ING Lions | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
90 | CZERWIŃSKA Katarzyna | 2004 | Kontroling Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
91 | D Rafał | 2011 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
92 | E Mr | 2012 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
93 | ES Jarek | 2013 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
94 | JANYSZKO Mateusz | 2014 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
95 | WOJ Paweł | 2015 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
96 | ZIELIŃSKI Maksym | 2016 | Nie trać nadziei | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
97 | GRABARCZYK Wioleta | 2017 | Poza Skryptem | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
97 | PIETRUSIŃSKA Monika | 2018 | Poza Skryptem | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
99 | SIERKOWSKI Bartosz | 2019 | Poza Skryptem | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
100 | Iza125Sx | 2020 | Run Progress Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
101 | HANCZARUK Adrian | 2024 | Run Progress Run | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
102 | PAWLAK Katarzyna | 2034 | SKS Połamańce | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
103 | TAJERKAUF Adam | 2035 | SKS Połamańce | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
104 | TWAROWSKI Wikotr | 2036 | SKS Połamańce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
105 | OSTROWSKI Piotr | 2037 | SkS Starość Kur… Starość | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
106 | PRUSZKOWSKI Piotr | 2038 | Straż Ostrów | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
107 | SKOWROŃSKI Piotr | 2039 | Straż Ostrów | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
108 | SOBOTKA Mateusz | 2040 | Straż Ostrów | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
109 | STANIASZEK Katarzyna | 2041 | Straż Ostrów | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
110 | STANIASZEK Tomasz | 2042 | Straż Ostrów | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
111 | GMURKOWSKI Konrad | 2055 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
112 | GÓRECKA Dominika | 2056 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
113 | HAUER Gabriela | 2057 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
114 | KŁYŻ Piotr | 2058 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
115 | KOŁTUNOWICZ Michał | 2059 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
116 | KRYCKA Ida | 2060 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
117 | LIPIEC Ewa | 2063 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
118 | LIPIEC Katarzyna | 2064 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
119 | LIPIEC Marcin | 2065 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
120 | MAJERKIEWICZ Cezary | 2066 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
121 | MICHAŁOWSKI Kamil | 2067 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
122 | MIROSŁAW Łukasz | 2068 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
123 | WICHOWSKI Dawid | 2081 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
124 | BARTOS Jakub | 2367 | Deco Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
125 | WRÓBEL Karolina | 1265 | GTX Service | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
126 | PRZYCHODZKI Jakub | 1958 | Budimex Rejon 4 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
127 | RUCHAŁA Agnieszka | 1959 | Budimex Rejon 4 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
128 | KWESTARZ Kinga | 1981 | Deco Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
129 | KOZŁOWSKA Kinga | 1980 | Deco Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
130 | NUREK Bartosz | 3453 | GTX Service | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
131 | ROBAK Dariusz | 3451 | GTX Service | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
132 | PRZYGODZKI Romek | 3461 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
133 | ŁADA-LATAWIEC Paula | 1264 | GTX Service | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
134 | MROWIEC Agnieszka | 3470 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 |
Total 134 results.