Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-04 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1638 |
Wystartowało : | 1435 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 1412 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 11:10 | 11:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STEFANIAK Katarzyna | 182 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
2 | KNOP Sylwia | 160 | Lemon Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
3 | PALAIKIENE Inga | 167 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
4 | WAGSTYL Mirela | 157 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
5 | WNOROWSKA Magdalena | 165 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
6 | LANGER Marta | 172 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
7 | OPASIŃSKA Martyna | 173 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
8 | BROMA Alicja | 178 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
9 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 179 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
10 | JAKUBIK Aleksandra | 180 | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
11 | ŁĘPICKI Mateusz | 92 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | ||
12 | KORNAŚ Marcelina | 161 | Lemon Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
13 | JUONYTE Ausrine Marija | 166 | OCR BALTIC WARRIORS | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
14 | LOBA Anna | 162 | Lemon Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
15 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 163 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
16 | TOMAN Karolina | 169 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
17 | MACIEJEWSKA Natalia | 170 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
18 | GACEK Aleksandra | 171 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
19 | BARCZYSZYN Aleksandra | 175 | WATAHA | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
20 | STAWOWA Karolina | 176 | WF TEAM | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
21 | ŁAWNICZAK Justyna | 177 | WOLF TEAM | Elite Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
22 | KALINOWSKA Karolina | 181 | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
23 | WENDT Nadine | 183 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
24 | PREWYSZ-KWINTO Marta | 164 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 |
Znaleziono 24 wynik(ów)