Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-26 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3897 |
Wystartowało : | 3500 |
Nie ukończyło : | 64 |
Ukończyło : | 3436 |
Na trasie : | 64 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTOSIAK Piotr | 1993 | Dawaj!Dawaj! | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2 | PAWLAK Andrzej | 1994 | Dawaj!Dawaj! | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3 | BALCER Barbara | 1996 | Demant Technology Centre | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
4 | BINDUGA Piotr | 1997 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
5 | BRYŚ Sławomir | 1998 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
6 | CWAJDA Maciej | 1999 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
7 | FRYDRYCHEWICZ Tomasz | 2001 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
8 | SUT Daria | 2023 | ELEKTRONY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
9 | WOJDA Natalia | 2024 | ELEKTRONY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
10 | KRZEWIŃSKA Natalia | 2026 | FOCZKI | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | LIPIŃSKA Joanna | 2027 | FOCZKI | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | RYCZKO Marzena | 2029 | FOCZKI | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
13 | ZIÓŁKOWSKA Ewa | 2030 | FOCZKI | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
14 | BONDYRA Dawid | 2031 | GKMA WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
15 | WITKOWSKI Maciej | 2054 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
16 | YILMAZ Ibrahim | 2055 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
17 | BARTOSIEWICZ Karolina | 2056 | Piękni & Szybcy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
18 | DZIEGCIAR Karolina | 2057 | Piękni & Szybcy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
19 | SĄSIADEK Agnieszka | 2058 | Piękni & Szybcy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
20 | ŚRODA Piotr | 2059 | Piękni & Szybcy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
21 | KUCHARSKI Michał | 2060 | Piękni&Szybcy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
22 | PIOTROWSKA Monika | 2061 | Piękni&Szybcy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
23 | KUBIN Marcin | 2084 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
24 | KULBICKA Marta | 2085 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
25 | KWIATKOWSKI Kamil | 2087 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
26 | LISIECKA Żaneta | 2088 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
27 | NISKA Magdalena | 2089 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
28 | OSOBIŃSKI Paweł | 2090 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
29 | MIZIOŁEK Dawid | 2456 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
30 | JAGODZIŃSKA Adrianna | 2721 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
31 | BALCER Barbara | 3856 | Demant Technology Centre | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
32 | GAPSA Mikołaj | 1986 | Adwokat-radca.eu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
33 | JANCZEWSKI Piotr | 1987 | Adwokat-radca.eu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
34 | KRUCZYK Anna | 1988 | Adwokat-radca.eu | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
35 | KUPSKI Łukasz | 1989 | Adwokat-radca.eu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
36 | PRZYBOROWSKA Beata | 1990 | Adwokat-radca.eu | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | PIELA Agnieszka | 2010 | Demant Technology Centre | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
38 | BARAŃSKI Piotr | 2014 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
39 | KUCHARSKI Robert | 2015 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
40 | MARAŃSKI Radosław | 2016 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
40 | PADEWSKI Zenon | 2017 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
42 | WAŁASZEK Marcin | 2040 | GKMA WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
43 | ZAWÓR Martyna | 2041 | GKMA WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
44 | BAGNICKA Klaudia | 2045 | Krejzole Spot Stolycy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
45 | BORKOWSKI Damian | 2046 | Krejzole Spot Stolycy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
46 | IDZKIEWICZ Marcin | 2070 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
47 | JECHNA Damian | 2073 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
48 | JERLECKI Jędrzej | 2074 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
49 | KASPERKIEWICZ Grzegorz | 2075 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
50 | KLESZCZ Agata | 2077 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
51 | KLIMEK Aneta | 2078 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
52 | WŁODARCZYK Grzegorz | 2102 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
53 | WOŹNIAK Robert | 2103 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
54 | ZAGÓRSKI Michał | 2104 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
55 | ZARĘBA Paulina | 2105 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
56 | ZIMECKI Łukasz | 2106 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
57 | ZIMECKI Mateusz | 2107 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
58 | STACHERA Sylwia | 2742 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
59 | SZULGIT Monika | 3288 | Legia Fight Club | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
60 | KANAS Grzegorz | 2004 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
61 | KOLESNIKOVA Alina | 2005 | Demant Technology Centre | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
62 | KOSSOWSKI Grzegorz | 2006 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
63 | MAJCZAK Miroslaw | 2007 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
64 | NOWOTNA Aleksandra | 2009 | Demant Technology Centre | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
65 | SIERPIŃSKA Paulina | 2018 | Ekypa | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
66 | ZŁOTEK Marcin | 2019 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
67 | ROMANOWSKI Michał | 2038 | GKMA WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
68 | STĘPIEŃ Marta | 2039 | GKMA WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
69 | KHATSKEVICH Yan | 2049 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
70 | KOYUNCU Suleyman | 2050 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
71 | REHEL Tania Delia | 2052 | PERFORMANTE TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
72 | SARAIVA Frederico | 2053 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
73 | VYONTSAK Anna | 2063 | Piękni&Szybcy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
74 | ROGALSKI Witold | 2094 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
75 | SADOWSKA Marta | 2095 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
76 | SUCHOCKI Marek | 2097 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
77 | SZYMANEK Marcin | 2098 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
78 | TWORSKA Magdalena | 2099 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
79 | TWORSKA Maja | 2100 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
80 | URBANOWICZ Damian | 2101 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
81 | BARCIKOWSKI Daniel | 2191 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
82 | ZARĘBSKI Dawid | 2989 | Adwokat-radca.eu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
83 | ŚWIOSTEK Olgierd | 1991 | Adwokat-radca.eu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
84 | ZIELIŃSKI Marcin | 1992 | Dawaj Dawaj | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
85 | GARBACZ Anna | 2002 | Demant Technology Centre | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
86 | JAKUBCZYK Marcin | 2020 | ELEKTRONY | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
87 | KARWAT Michał | 2021 | ELEKTRONY | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
88 | KASIŃSKI Szymon | 2022 | ELEKTRONY | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
89 | GAWORSKA Ania | 2032 | GKMA WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
90 | GRYGLASZEWSKI Piotr | 2033 | GKMA WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
91 | KAŁDONEK Szymon | 2034 | GKMA WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
92 | KONARSKA Bernadetta | 2035 | GKMA WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
93 | KOSTARSKI Wojciech | 2036 | GKMA WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
94 | DMOCHOWSKA Katarzyna | 2066 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
95 | DUDKIEWICZ Paulina | 2067 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
96 | GENCKAN Gencay | 2068 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
97 | GRABOWICZ Dawid | 2069 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
98 | KOBRYŃSKA Marta | 2079 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
99 | KONWINSKA Adrianna | 2080 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
100 | KOWALCZYK Daniel | 2081 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
101 | KOWALEWSKI Kamil | 2082 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
102 | KOWALSKI Daniel | 2083 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
103 | STACHERA Wiktor | 2743 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
104 | IGNASIEWICZ Romek | 2071 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:53 |
Znaleziono 104 wynik(ów)