Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2018-09-22 |
Place : | Warszawa |
Distance : | 6 km |
Registered : | 3805 |
Started : | 3410 |
Not finished : | 93 |
Finished : | 3317 |
On the track : | 93 |
Classifications acc. to categories:
All | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Drużyny | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Lesznowola | Drużynowa Open | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Drużyny | Seria DKMS DRUŻYNY | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet Masters | Open Masters Kobiet | Seria DKMS Kobiet | Seria DKMS Kobiet Masters | Elite Masters Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn Masters | Open Masters Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn Masters | 07:40 | 07:50 | Mieszkanka Lesznowoli | Mieszkaniec Lesznowoli
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Seria | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHMURSKI Maciej | 2134 | DARUSIA TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2 | KASIŃSKI Szymon | 2135 | DARUSIA TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3 | SUT Daria | 2236 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
4 | ŻELAZKO Anna | 2258 | HAREM IRONN TEAM | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
5 | ŻELAZKO Bartosz | 2259 | HAREM IRONN TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
6 | SOWA Grzegorz | 2376 | Cegły i kamienie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
7 | KEDZIORA Monika | 2377 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
8 | BOROWSKI Karol | 2378 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
9 | CZARNECKA Martyna | 2379 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
10 | HERTMAN Eryk | 2381 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
11 | ZIÓŁKOWSKI Sebastian | 2396 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
12 | BOGUSŁAWSKA Kaja | 2397 | Dzikie GE-ki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
13 | CHMIELOWIEC Katarzyna | 2398 | Dzikie GE-ki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
14 | GAJEK Milena | 2399 | Dzikie GE-ki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
15 | LEWKOWICZ Beniamin | 2400 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
16 | LIPNIEWICZ Paweł | 2401 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
17 | POZNAŃSKA-KRZYSIAK Zuzanna | 2416 | HASBRO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
18 | SZMIGIEL-NOWAK Agnieszka | 2417 | HASBRO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
19 | WYPYCH Kamila | 2419 | HASBRO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
20 | WYSOKIŃSKA Anna | 2420 | HASBRO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
21 | KOSIK Maciek | 2421 | Macka8 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
22 | NĘDZAREK Piotr | 2436 | Opooooonki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
23 | BANASZKIEWICZ Adam | 2438 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
24 | KOWALEWSKI Maciej | 2440 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
25 | OFIARA Robert | 2441 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
26 | ZIELIŃSKA Magda | 2456 | Speed Break | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
27 | KORZENIOWSKA Joanna | 2457 | WW team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
28 | KOWALIK Anna | 2458 | WW team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
29 | LITWINEK Marek | 2459 | WW team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
30 | WASILEWSKI Marcin | 2460 | WW team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
31 | DARASZ Marcin | 2476 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
32 | DEMBIŃSKI Paweł | 2477 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
33 | JABŁOŃSKI Janusz | 2479 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
34 | JANOWICZ Jakub | 2480 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
35 | WNOROWSKI Tomasz | 2498 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
36 | ZIELIŃSKI Paweł | 2499 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
37 | ZIELIŃSKI Tomasz | 2500 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
38 | ŹRAŁKA Jakub | 2501 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
39 | ZWIERZYŃSKI Michał | 2502 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
40 | BORDZOŁ Izabela | 871 | Dzikie GE-ki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
41 | JACHYMEK Bartłomiej | 2149 | JacekBiega Running Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
42 | BAJCZYK Dorota | 2373 | Brawurki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
43 | KONOPLICKA Stella | 2374 | Brawurki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
44 | PADEWSKA Adrianna | 2375 | Cegły i kamienie | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
45 | JASTRZĘBSKI Daniel | 2382 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
46 | MIEŚCICKI Wojciech | 2383 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
47 | NAWARA Joanna | 2384 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
48 | ROSA Sylwia | 2385 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
49 | CHEC Arkadiusz | 2387 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
50 | CZEREPAK Karol | 2388 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
51 | DŁUGASZEK Paweł | 2390 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
52 | KOCZKODON Piotr | 2392 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
53 | KSEŃ Bartosz | 2393 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
54 | PETLAK Piotr | 2394 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
55 | MALINOWSKI Piotr | 2402 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
56 | NOWAKOWSKI Sebastian | 2403 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | PIETRZAK Piotr | 2404 | Dzikie GE-ki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
58 | ROGALA Anna | 2405 | Dzikie GE-ki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
59 | WITKOWSKA Dorota | 2406 | Dzikie GE-ki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
60 | WITKOWSKI Piotr | 2407 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
61 | WRONA Dawid | 2408 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
62 | GRUDZIŃSKI Jacek | 2409 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
63 | KARSKI Tomasz | 2410 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
64 | JANKOWSKA Weronika | 2411 | HASBRO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
65 | JANUS Katarzyna | 2412 | HASBRO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
66 | OLIWA Wojciech | 2414 | HASBRO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
67 | PORZEZIŃSKI Grzegorz | 2415 | HASBRO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
68 | KOŹLUK Katarzyna | 2422 | Macka8 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
69 | BITNER Kasia | 2423 | Novartis Rangers | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
70 | DĄBROWSKI Daniel | 2424 | Novartis Rangers | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
71 | KWIATKOWSKI Łukasz | 2427 | Novartis Rangers | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
72 | PURUL Piotr | 2428 | Novartis Rangers | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
73 | SIWKOWSKA Joanna | 2429 | Novartis Rangers | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
74 | PAŚNIK Dariusz | 2431 | OMERTA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
75 | PAŚNIK Jerzy | 2432 | OMERTA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
76 | CYMKIEWICZ Dorota | 2433 | Opooooonki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
77 | CYMKIEWICZ Joanna | 2434 | Opooooonki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
78 | GŁUCH Kamil | 2435 | Opooooonki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
79 | RAMOTOWSKI Wojciech | 2442 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
80 | CARUK Paweł | 2446 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
81 | CHACHULSKI Mateusz | 2447 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
82 | GÓRSKI Michał | 2448 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
83 | KOŁODZIEJCZAK Piotr | 2450 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
84 | KOWALCZYK Jan | 2451 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
85 | KOWALCZYK Katarzyna | 2452 | Speed Break | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
86 | MORAWSKA Anna | 2453 | Speed Break | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
87 | MORAWSKI Andrzej | 2454 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
88 | NOWAKOWSKA Katarzna | 2455 | Speed Break | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
89 | GĘBSKI Krzysztof | 2462 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
90 | GOŁZA Magdalena | 2463 | ZbiegOkoliczności | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
91 | JUREK Dorota | 2464 | ZbiegOkoliczności | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
92 | MATULA Jakub | 2465 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
93 | MOLĘDA Artur | 2466 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
94 | RYCHLIK Oliwia | 2467 | ZbiegOkoliczności | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
95 | SKRONIK Piotr | 2468 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
96 | ZAWADZKA Paula | 2469 | ZbiegOkoliczności | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
97 | APOLINARZAK Justyna | 2470 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
98 | BĄK Maciej | 2471 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
99 | BASIŃSKI Michał | 2472 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
100 | BURZYŃSKA Żaneta | 2473 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
101 | CIEŚLIK Michał | 2474 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
102 | CIEŚLIK Piotr | 2475 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
103 | KWIATKOWSKI Damian | 2482 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
104 | LESZCZAK Paweł | 2483 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
105 | ŁOGINOW Anna | 2484 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
106 | MATYJEK Sebastian | 2485 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
107 | NADGRODKIEWICZ Michał | 2486 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
108 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 2488 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
109 | ROWICKI Pawel | 2489 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
110 | SOCHACKI Marcin | 2490 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
111 | SOLARSKA Anna | 2491 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
112 | STASIAK Patrycja | 2492 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
113 | BARAŃSKI Michał | 2958 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
114 | SZEWCZYK Marcin | 2386 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
115 | WILCZYŃSKI Mariusz | 2395 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
116 | GOZDEK Przemysław | 3664 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
117 | DYMEK Piotr | 3657 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
118 | STOLARCZYK Mariusz | 3670 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
119 | SMUTEK Anna | 2430 | Novartis Rangers | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
120 | SOŁOWIEJ Łukasz | 2443 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
121 | SZATAŃSKI Jarosław | 2444 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
122 | CARUK Michał | 2445 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
123 | NOWAK Marta | 2487 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
124 | WERKOWSKI Jakub | 2496 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 |
Total 124 results.