RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZYBYLAK Krzysztof 1512Open Mężczyzn85M 17813:3000:00:0001:07:42.1501:07:42.15 11:175,3
2ZAWADKA Karol 1526Open Mężczyzn118M 21713:3000:00:0001:09:43.8001:09:43.80+00:02:0111:375,2
3SIKORZAK Piotr 1689Open Mężczyzn121M 22213:3000:00:0001:09:57.1501:09:57.15+00:02:1511:395,1
4XXX Wadim 1525Open Mężczyzn136M 24513:3000:00:0001:11:17.9501:11:17.95+00:03:3511:525,1
5KOTULA Paweł 1501Open Mężczyzn140M 25013:3000:00:0001:11:21.6501:11:21.65+00:03:3911:535,0
6JĘDRZEJEK Dariusz 1496Open Mężczyzn160M 27913:3000:00:0001:13:33.7501:13:33.75+00:05:5112:154,9
7POPIEL-POPIELEC Jakub 1510Open Mężczyzn178M 30013:3000:00:0001:15:00.6001:15:00.60+00:07:1812:304,8
8STACHURSKI Bartosz 1517Open Masters Mężczyzn27M 31813:3000:00:0001:15:43.3501:15:43.35+00:08:0112:374,8
9KOŚCIELNY Jacek 1500Open Mężczyzn192M 31913:3000:00:0001:15:46.8501:15:46.85+00:08:0412:374,8
10MURAWSKI Piotr 1504Open Mężczyzn241M 37813:3000:00:0001:18:49.1001:18:49.10+00:11:0613:084,6
11SZLĘK Ewa 1460#RAJSKITEAMOpen Masters Kobiet4K 2213:3000:00:0001:19:41.5001:19:41.50+00:11:5913:164,5
12ZIELIŃSKA Anna 1527Open Kobiet12K 2313:3000:00:0001:19:45.7501:19:45.75+00:12:0313:174,5
13WOJASIEWICZ Mateusz 1524Open Mężczyzn263M 40313:3000:00:0001:19:49.4501:19:49.45+00:12:0713:184,5
14SZYMAŃSKI Antoni 1519Open Mężczyzn265M 40513:3000:00:0001:19:51.1001:19:51.10+00:12:0813:184,5
15PACA Kamil 1509Open Mężczyzn266M 40613:3000:00:0001:19:52.0501:19:52.05+00:12:0913:184,5
16ZIĘĆ Marcin 1461#RAJSKITEAMOpen Masters Mężczyzn34M 41213:3000:00:0001:20:14.8501:20:14.85+00:12:3213:224,5
17SAWICKI Dawid 1459#RAJSKITEAMOpen Mężczyzn275M 41713:3000:00:0001:20:16.0501:20:16.05+00:12:3313:224,5
18MASTEJ Jakub 1465Husaria Race Team Open Mężczyzn287M 43213:3000:00:0001:20:40.5001:20:40.50+00:12:5813:264,5
19RUTKOWSKI Mateusz 1513Open Mężczyzn289M 43413:3000:00:0001:20:42.9501:20:42.95+00:13:0013:274,5
20CIULIŃSKA-RĘBECKA Iwona 1429Open Kobiet15K 3013:3000:00:0001:21:41.0501:21:41.05+00:13:5813:364,4
21MITAL Artur 1691Open Mężczyzn303M 45113:3000:00:0001:21:41.9501:21:41.95+00:13:5913:364,4
22JANKOWSKI Andrzej 1690Open Mężczyzn304M 45213:3000:00:0001:21:43.9001:21:43.90+00:14:0113:374,4
23ROSŁANIEC Piotr 1486Warszówka okOpen Mężczyzn325M 47513:3000:00:0001:23:23.3001:23:23.30+00:15:4113:534,3
24KUBIAK Robert 1354Open Mężczyzn362M 51713:3000:00:0001:24:35.3001:24:35.30+00:16:5314:054,3
25CICHECKI Łukasz 1484Warszówka okOpen Mężczyzn375M 53213:3000:00:0001:25:28.8001:25:28.80+00:17:4614:144,2
26MĘTRAK Rafał 1485Warszówka okOpen Mężczyzn379M 53813:3000:00:0001:25:37.7001:25:37.70+00:17:5514:164,2
27GOWARZEWSKI Mariusz 1341Open Mężczyzn391M 55013:3000:00:0001:26:09.5501:26:09.55+00:18:2714:214,2
28ŻMUDA Wojciech 1528Open Mężczyzn429M 59113:3000:00:0001:28:05.3001:28:05.30+00:20:2314:404,1
29KRASNODĘBSKI Łukasz 1502Open Mężczyzn435M 59813:3000:00:0001:28:22.3001:28:22.30+00:20:4014:434,1
30NAJDA Ewa 1505Open Masters Kobiet9K 5513:3000:00:0001:28:46.0501:28:46.05+00:21:0314:474,1
31PORADA Piotr 1511Open Mężczyzn447M 61113:3000:00:0001:28:46.2501:28:46.25+00:21:0414:474,1
32NAJDA Mariusz 1506Open Masters Mężczyzn49M 61213:3000:00:0001:28:46.9501:28:46.95+00:21:0414:474,1
33WARZOCHA Szymon 1522Open Mężczyzn471M 64113:3000:00:0001:30:02.8501:30:02.85+00:22:2015:004,0
34SADŁOWSKI Patryk 1514Open Mężczyzn472M 64213:3000:00:0001:30:03.6501:30:03.65+00:22:2115:004,0
35SZYBOWSKI Marek 1518Open Mężczyzn473M 64313:3000:00:0001:30:05.4501:30:05.45+00:22:2315:004,0
36BIAŁKOWSKI Bartosz 1487Open Mężczyzn474M 64413:3000:00:0001:30:06.1501:30:06.15+00:22:2415:014,0
37ZAJĄC Magdalena 1469kojotyOpen Kobiet48K 7213:3000:00:0001:32:47.1501:32:47.15+00:25:0515:273,9
38MATEJA Grzegorz 1467kojotyOpen Mężczyzn527M 70613:3000:00:0001:32:47.6501:32:47.65+00:25:0515:273,9
39MICHALAK Daniel 1468kojotyOpen Masters Mężczyzn61M 70713:3000:00:0001:32:49.0001:32:49.00+00:25:0615:283,9
40GAŁAN Tomasz 1466kojotyOpen Masters Mężczyzn62M 71013:3000:00:0001:32:50.3001:32:50.30+00:25:0815:283,9
41SITARSKI Piotr 1463FARMAZONIARZEOpen Mężczyzn569M 75813:3000:00:0001:35:03.2501:35:03.25+00:27:2115:503,8
42STEC Szymon 1464FARMAZONIARZEOpen Mężczyzn570M 75913:3000:00:0001:35:05.3501:35:05.35+00:27:2315:503,8
43PŁONKA Wojciech 1478SzmaciuryOpen Mężczyzn571M 76013:3000:00:0001:35:09.5501:35:09.55+00:27:2715:513,8
44ŁĘCKI Marcin 1477SzmaciuryOpen Mężczyzn572M 76113:3000:00:0001:35:10.7001:35:10.70+00:27:2815:513,8
45BAGROWSKI Przemysław 1472OCRowceOpen Mężczyzn582M 77113:3000:00:0001:36:00.4501:36:00.45+00:28:1816:003,8
46BĄCZYK Grzegorz 1471OCRowceOpen Mężczyzn583M 77213:3000:00:0001:36:01.3001:36:01.30+00:28:1916:003,7
47SOŁTYSIK Oskar 1277Open Mężczyzn598M 79113:3000:00:0001:36:44.8001:36:44.80+00:29:0216:073,7
48FLORCZAK Kamil 1492Open Mężczyzn600M 79313:3000:00:0001:36:56.2001:36:56.20+00:29:1416:093,7
49PRZYBYŁOWSKI Piotr 1476QuattroCippaOpen Mężczyzn651M 85513:3000:00:0001:40:15.2501:40:15.25+00:32:3316:423,6
50KISŁOWSKI Michał 1475QuattroCippaOpen Mężczyzn652M 85613:3000:00:0001:40:15.5001:40:15.50+00:32:3316:423,6
51CZAPLICKI Kamil 1473QuattroCippaOpen Mężczyzn653M 85713:3000:00:0001:40:16.0501:40:16.05+00:32:3316:423,6
52KAMIŃSKI Szymon 1474QuattroCippaOpen Mężczyzn654M 85813:3000:00:0001:40:16.1501:40:16.15+00:32:3416:423,6
53HAŃĆKA Jakub 1494Open Mężczyzn688M 89413:3000:00:0001:41:31.5001:41:31.50+00:33:4916:553,5
54ADAMSKI-HEIN Andrzej 1537Open Masters Mężczyzn90M 90913:3000:00:0001:42:33.5501:42:33.55+00:34:5117:053,5
55DRAB Marcin 1491Open Mężczyzn744M 96113:3000:00:0001:44:49.9001:44:49.90+00:37:0717:283,4
56WIECZOREK Kamil 1523Open Mężczyzn745M 96213:3000:00:0001:44:54.2501:44:54.25+00:37:1217:293,4
57SKOCZYŃSKA Katarzyna 1516Open Kobiet121K 15513:3000:00:0001:47:29.7501:47:29.75+00:39:4717:543,3
58JANKOWSKA Anna 1495Open Kobiet137K 17113:3000:00:0001:48:53.2001:48:53.20+00:41:1118:083,3
59JEŻEWSKI Marcin 1497Open Mężczyzn806M 103813:3000:00:0001:50:47.5501:50:47.55+00:43:0518:273,2
60ZAJĄC Paweł 1470kojotyOpen Mężczyzn810M 104213:3000:00:0001:51:47.2501:51:47.25+00:44:0518:373,2
61GŁOWACKI Bartosz 1457#ćpajsportOpen Masters Mężczyzn112M 104313:3000:00:0001:51:51.6501:51:51.65+00:44:0918:383,2
62WOLFF Krystian 1458#ćpajsportOpen Mężczyzn811M 104413:3000:00:0001:51:52.7501:51:52.75+00:44:1018:383,2
63KAPROŃ Bartłomiej 1498Open Mężczyzn824M 106213:3000:00:0001:52:48.0001:52:48.00+00:45:0518:483,2
64DEREK Julia 1490Open Kobiet158K 19813:3000:00:0001:52:48.3001:52:48.30+00:45:0618:483,2
65TOMALA Magdalena 1521Open Kobiet159K 19913:3000:00:0001:52:48.4001:52:48.40+00:45:0618:483,2
66SIUDA Przemysław 1515Open Mężczyzn859M 110213:3000:00:0001:55:42.0001:55:42.00+00:47:5919:173,1
67TAZBIR Adam 1520Open Mężczyzn860M 110313:3000:00:0001:55:44.2001:55:44.20+00:48:0219:173,1
68SALAMUCHA Magdalena 1688Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Kobiet183K 22613:3000:00:0001:58:31.3001:58:31.30+00:50:4919:453,0
68SALAMUCHA Łukasz 1297Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Mężczyzn878M 112613:3000:00:0001:58:31.3001:58:31.30+00:50:4919:453,0
70WEIL Hubert 1298Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Masters Mężczyzn128M 112713:3000:00:0001:58:31.4501:58:31.45+00:50:4919:453,0
71HARNIK Michał 1296Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Mężczyzn879M 112813:3000:00:0001:58:31.7001:58:31.70+00:50:4919:453,0
72WEIL Joanna 1299Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Masters Kobiet30K 22713:3000:00:0001:58:31.7501:58:31.75+00:50:4919:453,0
73KANIEWSKI Michal 1639Open Mężczyzn882M 113113:3000:00:0001:59:47.4501:59:47.45+00:52:0519:573,0
74SZYMANSKI Mikolaj 1683Open Mężczyzn892M 114313:3000:00:0002:01:28.4002:01:28.40+00:53:4620:143,0
75MAKOWSKI Maciej 1640Open Mężczyzn905M 115813:3000:00:0002:04:35.4502:04:35.45+00:56:5320:452,9
76SKLEPOWICZ Jacek 426Open Masters Mężczyzn132M 116013:3000:00:0002:05:23.7502:05:23.75+00:57:4120:532,9
77WILK Marcin 1641Open Mężczyzn907M 116113:3000:00:0002:05:25.3002:05:25.30+00:57:4320:542,9
78ZADROŻNA Natalia 1483TEAM YOUTHOpen Kobiet210K 25413:3000:00:0002:06:43.1502:06:43.15+00:59:0121:072,8
79WOŹNIAK Anna 1482TEAM YOUTHOpen Kobiet211K 25513:3000:00:0002:06:44.3002:06:44.30+00:59:0221:072,8
80DĄBROWSKI Maciej 1479TEAM YOUTHOpen Mężczyzn915M 117113:3000:00:0002:07:16.4002:07:16.40+00:59:3421:122,8
81STECKI Patryk 1481TEAM YOUTHOpen Mężczyzn925M 118213:3000:00:0002:10:13.2502:10:13.25+01:02:3121:422,8
82OLĘDZKI Daniel 1507Open Mężczyzn941M 120413:3000:00:0002:13:51.0502:13:51.05+01:06:0822:182,7
83OLĘDZKI Marcin 1508Open Mężczyzn945M 120913:3000:00:0002:18:34.1502:18:34.15+01:10:5223:052,6
84KRUPA Kacper 1480TEAM YOUTHOpen Mężczyzn958M 122713:3000:00:00   
85CHRISTENSEN Jens 1489Open Masters Mężczyzn144M 122913:3000:00:00   
86LACH Paulina 1503Open Kobiet236K 29013:3000:00:00   
Znaleziono 86 wynik(ów)