Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-05-25 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3528 |
Wystartowało : | 3196 |
Nie ukończyło : | 54 |
Ukończyło : | 3142 |
Na trasie : | 54 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:45 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 07:15 | 07:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JACH Tomasz | 2632 | ERGO Technology&Services | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
2 | Papryk | 2913 | Himiki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3 | CACKO Łukasz | 2914 | Himiki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
4 | LALAK Łukasz | 2951 | STRIX FIGHT CLUB | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
5 | OLSZEWSKA Kamila | 2953 | STRIX FIGHT CLUB | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
6 | Patryk | 2976 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
7 | TOMASZCZYK Jakub | 3018 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
8 | MALINSKA Angelika | 3063 | Rado | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
9 | HUDASZEK Justyna | 3084 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
10 | PLAK Tomasz | 3267 | Brawurowe Pączki | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
11 | ROSIK Marcin | 3323 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
12 | KORNET Oliwia | 3513 | Ogień w szopie II | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
13 | PANKOWSKA Aleksandra | 3517 | Ogień w szopie II | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
14 | MAJEWSKA Aleksandra | 3519 | Ogień w szopie II | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
15 | ŁOPATKA Marcin | 2428 | YITeam | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
16 | MAKSYMIUK Adam | 2429 | YITeam | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
17 | MUCHOWICZ Paweł | 2430 | YITeam | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
18 | OLEŚKIEWICZ Olaf | 2431 | YITeam | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
19 | LIBNER Eryk | 2622 | Atomówki i Atomy. | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
20 | ŚRODOŃ Kuba | 2728 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
21 | SZOT Marek | 2732 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
22 | Domino4473 | 2830 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
22 | RUTKOWSKI Błażej | 2861 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
24 | SKONIECZNY Bartłomiej | 2917 | Himiki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
25 | ZASADA Konrad | 2918 | Himiki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
26 | OTREMBA Bartek | 2928 | LATO WARSAW | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
27 | GRABOWSKA Agnieszka | 2949 | STRIX FIGHT CLUB | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
28 | GURTOWSKI Bartłomiej | 2950 | STRIX FIGHT CLUB | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
29 | BIEN Angelika | 2981 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
30 | OLESZCZAK Kamil | 3010 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
31 | POLSKI Damian | 3012 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
32 | ZYGAS Emil | 3026 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
33 | SZERSZEŃ Michał | 3046 | Brawurowe Pączki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
34 | RUSIŁOWICZ Łukasz | 3069 | Scandallous | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
35 | BUKSIN Danylo | 3073 | xpaid | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
36 | MOŁEK Zbigniew | 3384 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
37 | Cezary | 3265 | Bimbermagedon | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
38 | PIĘTKA Mateusz | 3266 | Bimbermagedon | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
39 | KOCHAŃSKI Rafał | 3284 | Eviden | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
40 | BARTLER Radosław | 3302 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
41 | KARAPTAN Serhiy | 3365 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
42 | KOPER Maciej | 3311 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
43 | KUPCZYK Jarek | 3313 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
44 | KWAŚNIAK-PAJCHEL Patrycja | 3376 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
45 | MNICH Ilona | 3380 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
46 | ROWIŃSKI Jeremiasz | 3324 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
47 | SKRZYPIEC Antoni | 3326 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
48 | SKRZYPIEC Marek | 3327 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
49 | SZYMANEK Krystian | 3329 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
50 | WÓJCIK Mateusz | 3333 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
51 | WROŃSKI Adrian | 3334 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
52 | FREJ Olgierd | 3351 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
53 | KWIATKOWSKI Eryk | 3355 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
54 | MUSZYŃSKI Szymon | 3357 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
55 | RZEPECKA Magdalena | 3520 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
56 | ANISZEWSKI Marcin | 3530 | Bimbermagedon | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
57 | BARTLER Radosław | 3302 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
57 | BARTLER Paulina | 3301 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
59 | KONDRACZUK Adrianna | 2843 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
60 | MALINOWSKA Katarzyna | 2849 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
61 | WITKOWSKI Maciej | 3120 | AMAZON LÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
62 | SZCZEPAŃSKI Karol | 3247 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
63 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 3164 | DANFOSS | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
64 | PETRYKOWSKI Daniel | 3239 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
65 | Kamil_Kowalczuk | 3210 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
66 | DRAMOWICZ Maciej | 3170 | Dzieci koleżanki twojej mamy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
67 | MIJAS Maciej | 3199 | PwC Ctech | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
68 | KOLANY Agnieszka | 3523 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
69 | ZAWADZKI Jarosław | 3181 | Impact | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
70 | ULIASZ Dawid | 3180 | Impact | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
71 | Michalwas2 | 3173 | Impact | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
72 | PŁOCICA Krzysiek | 3240 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
73 | KURKIEWICZ Sebastian | 3232 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
74 | BOJANOWSKI Radosław | 3123 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
75 | HO-JANECKI Jacek | 3171 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
76 | DRAMOWICZ Dominik | 3169 | Dzieci koleżanki twojej mamy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
77 | DRAMOWICZ Agata | 3168 | Dzieci koleżanki twojej mamy | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
78 | GRENDA Zofia | 3224 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
79 | WIŚNIEWSKA Julia | 3251 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
80 | RYBARCZYK Jakub | 3178 | Impact | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
81 | SULIKOWSKA Marta | 3172 | EY OCR Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
82 | ROBERT Damian | 3136 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
83 | WARDAKOWSKI Wawrzyniec | 3202 | PwC Ctech | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
84 | ŚWIĘCICKI Wojciech | 3201 | PwC Ctech | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
85 | MODZELEWSKI Aleksander | 3176 | Impact | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
86 | GRENDA Henryk | 3222 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
87 | GRENDA Przemysław | 3223 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
88 | MANGUIN Martin | 3163 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
89 | STANIEWSKI Kamil | 3137 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
90 | STAWAREK Adam | 3245 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
91 | PILICH Bogusław | 3200 | PwC Ctech | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
92 | KOWALSKI Hubert | 3183 | JARDŹWIG | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
93 | SADOWSKI Mateusz | 3185 | JARDŹWIG | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
94 | PYRA Piotr | 3184 | JARDŹWIG | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
95 | JAROŃ Kamil | 3182 | JARDŹWIG | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
96 | FLISEK Marcin | 3220 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
97 | JASTRZĘBSKA Magdalena | 3338 | FIDO | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
98 | DOŁĘGA-ŁASISZ Marta | 3337 | FIDO | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
99 | ZADROGA Bartosz | 3167 | Demokratyczna Unia Państw Astralnych | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
100 | Michas1051 | 3166 | Demokratyczna Unia Państw Astralnych | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
101 | ŻANDARSKA Marta | 2933 | LATO WARSAW | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
102 | JÓRZ Sebastian | 2926 | LATO WARSAW | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
103 | TAŃSKA Karolina | 2931 | LATO WARSAW | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
103 | TARKOWSKI Rafał | 3017 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
105 | TROJANOWSKI Paweł | 2932 | LATO WARSAW | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
106 | KRASUCKI Jakub | 2927 | LATO WARSAW | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
107 | SOBIERAJ Monika | 3066 | Rocket Raccoons | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
108 | PIŁAT Olga | 3064 | Rocket Raccoons | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
109 | ŁĘKAWSKI Adam | 3393 | Rocket Raccoons | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
110 | POTOCKI Jakub | 3065 | Rocket Raccoons | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
111 | ABRAMOWSKA Kinga | 3532 | 14:15 | 00:00:00 | ||||
112 | BOBULA Jan | 3062 | Rado | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
113 | OMELAŃCZUK Sylwia | 3039 | Brawurowe Pączki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
114 | KRAWCOW Marta | 2756 | Bękarty Tęczy | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
115 | SYCZ Krystian | 2755 | Bękarty Tęczy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
115 | SYCZ Mirosław | 2757 | Bękarty Tęczy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
117 | JAKIMIUK Magdalena | 2938 | O.M.G. Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
117 | SMICH Joanna | 3107 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
119 | GWARA Grzegorz | 2937 | O.M.G. Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
120 | OSTASZEWSKA Aleksandra | 2939 | O.M.G. Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
121 | WACHOWIAK Agata | 3112 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
122 | BABIS Krzysztof | 3289 | Overcomers | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
123 | MIKOŁAJCZYK Natalia | 3132 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
124 | TYSZKO Julia | 3140 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
124 | MARCHEWKA Patryk | 3130 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
126 | GRABOWSKA Weronika | 3126 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
127 | JĘDRZEJCZAK Mateusz | 3127 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
128 | WIĄCEK Rafał | 3141 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
129 | WITCZAK Grzegorz | 3119 | AMAZON LÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
130 | GDAŃSKI Piotr | 3125 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
131 | KOSELA Sebastian | 3118 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
132 | BAŁAZY Paulina | 3472 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
133 | MYSZKA Hubert | 2619 | Atomówki i Atomy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
134 | SŁOMSKI Jakub | 2143 | Szefito Kubito | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
135 | ROSAKIEWICZ Nina | 2142 | Szefito Kubito | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
136 | ZINKIEWICZ Marcin | 3189 | Koneserzy nasięźrzału 2024 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
137 | KIEŁEK Mateusz | 3186 | Koneserzy nasięźrzału 2024 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
138 | PODLEŚNA Iwona | 3187 | Koneserzy nasięźrzału 2024 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
139 | PRZYWARA Bartosz | 3188 | Koneserzy nasięźrzału 2024 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
140 | HERMAN Agnieszka | 3290 | RoByczki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
141 | SZELĄG Jagoda | 3295 | RoByczki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
142 | PRZYBYSZ Agnieszka | 3292 | RoByczki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
143 | KROPOP Aleksander | 3291 | RoByczki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
144 | ŻURAWEK Alicja | 3296 | RoByczki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
145 | SOLUS Adrian | 3293 | RoByczki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
145 | STACHNIK Krystian | 3294 | RoByczki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
147 | BIELAK Joanna | 2271 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
148 | KOZIATEK Olga | 2617 | Atomówki i Atomy | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
149 | KOWALCZUK Kinga | 3175 | Impact | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
150 | BUCZKOWSKI Tomasz | 3174 | Impact | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
151 | SENDECKI Paweł | 3179 | Impact | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
152 | KOWALOWSKA Sabina | 3128 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
153 | RAJEWSKI Adam | 3135 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
154 | PIENIACKA Magdalena | 3134 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
155 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3254 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
156 | LENARD Marta | 3208 | Team Bears | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
157 | KRZYMIŃSKI Patryk | 3207 | Team Bears | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
158 | MILLER Agata | 3209 | Team Bears | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
159 | BRODOWICZ Szymon | 3206 | Team Bears | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
160 | DRUŻNA Kornelia | 2956 | WZY&WPR Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
161 | KONECKA Emilia | 2959 | WZY&WPR Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
162 | DRUŻNY Mateusz | 2957 | WZY&WPR Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
163 | GRABAS Dominik | 2958 | WZY&WPR Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
164 | KRYŃSKA Patrycja | 2960 | WZY&WPR Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
165 | BRZEZIŃSKI Mariusz | 2955 | WZY&WPR Team | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
166 | MŁYŃCZAK Karol | 2961 | WZY&WPR Team | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
167 | CHABER Damian | 3124 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
168 | KACZMAREK Przemysław | 3086 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
169 | MAŚLAK Sandra | 3131 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
170 | KUFEL Weronika | 3129 | AMAZON ŁÓDŹ | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
171 | MUSZYŃSKA Michalina | 2618 | Atomówki i Atomy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
172 | ZIÓŁEK Kamil | 2621 | Atomówki i Atomy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
173 | BIJATA Marta | 2616 | Atomówki i Atomy | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
174 | KACPRZYCKA Weronika | 2701 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 174 wynik(ów)