Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-22 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3805 |
Wystartowało : | 3410 |
Nie ukończyło : | 93 |
Ukończyło : | 3317 |
Na trasie : | 93 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Drużyny | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Lesznowola | Drużynowa Open | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Drużyny | Seria DKMS DRUŻYNY | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet Masters | Open Masters Kobiet | Seria DKMS Kobiet | Seria DKMS Kobiet Masters | Elite Masters Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn Masters | Open Masters Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn Masters | 07:40 | 07:50 | Mieszkanka Lesznowoli | Mieszkaniec Lesznowoli
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BADZIO Krzysztof | 3427 | SUPERRUNNERZY | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2 | KUBAT Artur | 3429 | SUPERRUNNERZY | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3 | ROSŁONEK Dorota | 3526 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
4 | PISZCZEK Aneta | 3536 | NoLimit TEAM+ | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
5 | OGONOWSKI Sebastian | 3537 | OSM Piątnica Team Ostrołęka | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
6 | DUDA Tomasz | 3538 | pędzące zające | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
7 | RUSIECKI Jakub | 3550 | Skurwiele | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
8 | WIERZCHUCKI Michal | 3551 | Skurwiele | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
9 | JUCHNIKOWSKA Mariola | 3552 | SMARTSOFT | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
10 | JUCHNIKOWSKI Emil | 3553 | SMARTSOFT | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
11 | KANECKI Marcin | 3564 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
12 | KARCZMARZ Justyna | 3565 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
13 | LENCZEWSKI Rafał | 3577 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
14 | LIPSKI Piotr | 3578 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
15 | LUTOSTAŃSKI Dominik | 3579 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
16 | CHOUDHURY Roy | 3699 | SUPERLUMINAL | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
17 | WASIK Bartłomiej | 3434 | Tetris team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
18 | GÓRNA Gośka | 3459 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
19 | ANDLER Agnieszka | 3515 | ANWILTEAM | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
20 | ANTONOWICZ Marcin | 3516 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
21 | CICHOCKA Małgorzata | 3517 | ANWILTEAM | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
22 | PIECYK Piotr | 3529 | MŁYN OSIECZEK | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
23 | KROGULEC Bartosz | 3531 | Na Bezdechu | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
24 | KROGULEC Piotr | 3532 | Na Bezdechu | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
25 | KROGULEC Tymoteusz | 3533 | Na Bezdechu | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
26 | RYTYCH Weronika | 3534 | Na Bezdechu | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
27 | MUSIAŁ Krzysztof | 3535 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
28 | JAKUBOWSKA Karolina | 3540 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
29 | ŻAROWSKI Adam | 3541 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
30 | GAŁĘZIEWSKI Daniel | 3543 | Renault team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
31 | GODYŃ Katarzyna | 3544 | Renault TEAM | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
32 | TOMCZYK Justyna | 3545 | Renault TEAM | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
33 | BIENIEK Stanislaw | 3548 | Skurwiele | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
34 | PIOTROWSKI Paweł | 3558 | Tetris team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
35 | ZGLEJSZEWSKA Małgorzata | 3559 | Tetris team | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
36 | ZAWISTOWSKA Izabela | 3560 | www.ikonka.com.pl | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
37 | ZAWISTOWSKI Konrad | 3561 | www.ikonka.com.pl | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
38 | KARCZMARZ Martyna | 3566 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
39 | KAŹMIERCZAK Michał | 3567 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
40 | KRAKOWIAK Damian | 3571 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
41 | KRAWCZYK Barbara | 3572 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
42 | KRAWCZYK Krzysztof | 3573 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
43 | KRAWCZYK Tomasz | 3574 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
44 | LENART Natalia | 3575 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
45 | LENART Paweł | 3576 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
46 | OKRASKA Ania | 3584 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
47 | PIETRZAK Maciej | 3585 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
48 | PODLEŚ Dawid | 3586 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
49 | RUTKA Michał | 3587 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
50 | SKALIMOWSKI Sebastian | 3588 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
51 | SŁODKI Tomasz | 3589 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
52 | SOBOCIŃSKI Michał | 3590 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
53 | SZIPKA Paweł | 3591 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
54 | SZYMAŃSKI Kamil | 3592 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
55 | TABORSKI Grzegorz | 3593 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
56 | WIESIOŁEK Wojciech | 3594 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
57 | ŻUŁCIŃSKI Mateusz | 3596 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
58 | MAZUR Artur | 3581 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
59 | MAJCHRZYCKI Eryk | 3690 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
60 | FRĄCZEK Natalia | 3542 | Renault TEAM | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
61 | IDŹKOWSKA Dorota | 3556 | SUPERLUMINAL | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
62 | MILCZARSKI Przemysław | 3582 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
63 | VETTER Moritz | 3557 | SUPERLUMINAL | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 63 wynik(ów)