RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1ASSAYMichał Szepsel
Adrian Flisiuk
PAWEŁ MROCZEK
konrad malanowski
Piotr Bobowski
01:06:48.25
01:14:40.80
01:16:41.95
01:17:17.60
01:18:08.65
06:13:34.000
2MODRZYCA WARRIORSSławek slawek  M
Paulina Górska
Tomasz Górski
Bartosz Tuz
Gabriela Tuz
01:10:25.20
01:10:27.05
01:12:05.05
01:24:11.50
01:24:11.55
06:21:19.000
3STODOLARZEMateusz Biedrzycki
Kamil Zając
Dmytro Tkachuk
Piotr Zientarski
Patryk Zientarski
01:02:02.20
01:03:37.60
01:19:21.05
01:31:36.05
01:31:36.25
06:28:12.000
4POWER TRAININGKrzysztof Ziółek
Paweł Perkowski
Adrian Tarnowski
Paweł Brzeczkowski
Piotr Peter  Polus
01:04:40.05
01:07:08.70
01:23:05.05
01:28:13.95
01:31:00.60
06:34:06.000
5KP JÓZEFOWIANKADamian Dymkowski
Bartłomiej Rutkowski
Adam Szczyglak
Artur Antosiewicz
Łukasz Schumacher
01:14:30.10
01:14:30.70
01:14:31.70
01:26:12.85
01:36:56.25
06:46:39.000
6OWCA TEAMKacper Symela
Aleksandra  Wolszczak 
Oskar Owczarek
Przemysław Owczarek
Norbert Krajewski
01:23:41.15
01:23:41.45
01:23:41.45
01:23:41.75
01:23:42.50
06:58:26.000
7RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYJanusz Buczek
Dawid Gros
Mariusz Bagrowski
Agnieszka Hartmanis-Karwacka
Jarek Onisk
01:07:39.90
01:07:40.10
01:27:31.05
01:40:45.65
01:40:49.15
07:04:24.000
8HARPAGANY RUNMAGEDDONPrzemyslaw Konstańczuk
Patryk  Pawlikowski 
Dominik Kieda
Janusz Schwertner
Artur  Woliński
01:24:19.15
01:25:47.20
01:25:52.15
01:26:24.40
01:27:00.30
07:09:22.000
9TIM SPRINTJeremiasz Morawiecki
Dariusz Kałyńczak
Olga Morawiecka
Mateusz Dłużniewski
Aneta Kozłowska
01:04:17.70
01:12:21.00
01:23:48.50
01:27:18.70
02:07:51.35
07:15:35.000
10PO KORON(I)EAgata  Jasińska
Aleksandra Jasińska
Jędrzej Dendura
Alicja Jasińska
Tomasz Wyderka
01:29:12.30
01:29:47.75
01:29:47.75
01:29:53.15
01:29:53.55
07:28:32.000
11VIGO SYSTEMPaweł Szymczak
Robert Kafarski
Piotr Juszczyk
Dominik Matuszewski
Piotr Warzybok
01:24:54.05
01:28:28.80
01:33:09.20
01:34:13.95
01:39:41.90
07:40:25.000
12DEKADENCIRadek Krzosa
Grzegorz Pawełkiewicz
Julia Bień
Urszula Żak
Wiktor Dobryniewski
01:05:50.10
01:37:21.55
01:37:22.95
01:41:01.65
01:41:01.65
07:42:35.000
13ORIGIN TFIKonrad Kuzioła
Krzysztof Podwórny
Adam Nuckowski 
Marek Nowicki
Radosław Zamecki
01:36:08.85
01:36:08.85
01:36:09.10
01:36:09.10
01:36:09.25
08:00:43.000
14KOJOTYMagdalena  Zając 
Grzegorz Mateja
Daniel  Michalak
Tomasz Gałan
Paweł  Zając 
01:32:47.15
01:32:47.65
01:32:49.00
01:32:50.30
01:51:47.25
08:03:00.000
15STG WARSZAWATomasz Skrzos
Karolina Samociuk
Konrad Królicki
Anna Bednarek
Remigiusz Bednarek
01:15:04.60
01:29:26.60
01:29:26.80
01:56:52.55
01:56:52.95
08:07:40.000
16KANARKI ZE SZPARKITomek Szkutnik
Maciej Ziółkowski
Wojciech Świątek
Paulina Aksamitowska
Robert  Aksamitowski
01:33:28.90
01:33:42.05
01:35:27.90
01:43:11.80
01:43:17.70
08:09:05.000
17HUSARIA RACE TEAMJakub Mastej
Adam Rohoza
Aleksander Gańko
Adam Dąbrowski
Grzegorz Fetliński
01:20:40.50
01:30:56.30
01:34:19.05
01:34:20.60
02:10:20.90
08:10:35.000
18NATARCZYWE PELIKANYŁukasz Kluczek
Patryk Sadoch
Michał Morawski
Kamil Wziątek
Michał Wąsowski
01:38:59.30
01:38:59.80
01:39:00.35
01:39:03.10
01:39:03.15
08:15:04.000
19VANDALSIDawid Pniewski
Marta Baran
Mateusz Szczepański
Wojciech  Stopczyński 
Wioleta  Duda-Kalbarcztk
01:38:35.30
01:38:36.75
01:40:39.50
01:40:39.80
01:41:19.60
08:19:48.000
20CHECK IN GYMKrzysztof Bochacz
Maciej Frąckowiak
Pawel Bodych 
Maciej Dymiński
Jarosław Wiechetek
01:39:21.20
01:40:27.60
01:40:36.55
01:40:46.20
01:41:33.65
08:22:43.000
21PSYCHIATRYK KOPERNIKADamian Skała
Gabriela  Kozak
Karolina Puła
Aleksandra Opoka
Łukasz Jakubowski
01:03:06.30
01:52:00.65
01:52:00.70
01:52:00.90
01:52:01.05
08:31:07.000
22LEPSZE ŻDZIKIMateusz Solarek
Wojciech Kossowski
Patryk Merecz
Kristian Merecz
Maciej Miązek
01:40:19.25
01:43:14.45
01:43:17.35
01:43:19.15
01:43:21.60
08:33:30.000
23ANIOŁKI CZARUSIACezary Bączek
Aneta Stolarczyk
Marta Kowalczyk
Magdalena  Makowska 
Adam Przepióra
01:40:52.85
01:43:30.45
01:43:30.65
01:43:31.05
01:43:31.35
08:34:54.000
24GLADIATORS BY RMF4RTHubert Brześkiewicz 
Dominik Jankowski
Maciek  Turzyński
Szymon Nurkiewicz
Łukasz Ambroży
01:18:04.55
01:34:00.10
01:57:02.50
01:57:19.95
01:57:20.35
08:43:45.000
25CROSSFIT TEAM KONESERBartłomiej Lorek
WOJCIECH KASZYCKI
Maria Piatek
Paweł Bakalarski 
Sandra Radzimska 
01:43:59.85
01:45:30.75
01:47:25.40
01:47:59.40
01:48:00.80
08:52:53.000
26NIE CHCĘ, ŻEBY BOLAŁOPiotr Opoka
Marta Zwolińska
Piotr Rodzik
Michał  Gąsior
Michał Mańkowski
01:44:45.15
01:44:47.05
01:49:26.85
01:49:28.05
01:49:29.20
08:57:55.000
27LIBHERATORZYJustyna Denys
Aleksandra Misińska
Piotr Misiński
Paweł Misiński
Dariusz Denys
01:48:21.85
01:48:26.70
01:48:31.40
01:48:32.25
01:49:23.25
09:03:13.000
28M4S AND FRIENDSKatarzyna Wszoła
Nicolas Klukowski
Szymon Midera
Ktzysztof Jakubowski
Maria Belka
01:52:19.75
01:52:23.90
01:52:23.95
01:52:24.85
01:52:25.85
09:21:54.000
29UNIT37Grzegorz Nidecki
Anna Drwal-Burkiewicz
Joanna Kuzara
Paulina Nowak
Natalia Nowak
01:44:21.90
01:51:52.70
01:51:52.70
01:51:53.25
02:02:28.50
09:22:26.000
30LATAJĄCE SZYNSZYLEMichał Worotnicki
Kacper Ostrowski
Izabela  Mirek
Karol Mirek
Sandra Tymińska
01:52:13.35
01:52:19.45
01:53:24.25
01:53:24.60
01:53:31.10
09:24:51.000
31OBSTACLE CENTER TEAMPiotr Tupaczewski
Milena Kurpios
Jolanta Stefanowicz-Czop
Magdalena Wnorowska
osuch dorota
01:25:03.50
01:25:52.85
01:52:34.65
02:20:20.90
02:25:33.10
09:29:22.000
32GANG MACIEJAANNA CHWALISZ
Jarosław Dubis
Maciej Chandrysiak
Elżbieta Woźniak
Monika  Wawrzyniak
01:54:36.50
01:54:36.90
01:54:57.40
01:55:03.00
01:55:05.75
09:34:17.000
33WARRIORS ŁÓDŹDawid Świętosławski
Karolina Szałkucka
Konrad Rożenek
Julia Zając
Błażej Ślęczkowski
01:36:19.45
01:36:19.95
01:36:22.30
02:11:22.25
02:42:56.15
09:43:18.000
34EXTREME WARRIOR FAMILYBartłomiej Wojtaś
Beata Rzeczycka
Karol  Rzeczycki 
Katarzyna Ciesielska
Patrycjusz Rozanski
01:43:41.70
01:57:22.75
01:57:27.15
01:57:33.55
02:08:17.25
09:44:20.000
35KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGŁukasz Salamucha
Magdalena  Salamucha
Hubert Weil
Michał  Harnik
Joanna Weil
01:58:31.30
01:58:31.30
01:58:31.45
01:58:31.70
01:58:31.75
09:52:35.000
36HOMOKOMANDOSzymon Małolepszy
Tomasz Sarosiek
Linus Lewandowski
Rafał Belka
Oliwia Ostrowicka
01:46:31.65
01:58:20.25
02:00:02.90
02:00:03.65
02:17:11.20
10:02:07.000
37TELEFLUBBINIONSAlejandro Moreno Puertas
Małgorzata Kosecka
Jakub Badysiak
Daniel Obrębski
Aneta Zelik
02:03:56.65
02:03:56.75
02:03:58.50
02:03:58.65
02:03:59.95
10:19:47.000
38BOJOWE BORSUKIAleksander Gibalski
Piotr Cipior
Mikołaj Kurek
Kamil Kocot
Miłosz Pradela
02:04:24.20
02:04:24.85
02:04:25.80
02:04:29.40
02:05:10.05
10:22:52.000
39SKURCZ TEAMOlga Pawlik
Albert Sznabel
Maja Pawlik
Maciej Konopka
Marcin Piwowar
02:04:23.40
02:04:23.65
02:04:24.20
02:04:30.00
02:05:41.05
10:23:21.000
40LUJ TEAMArtur Pasich
Teofil Kozłowski
Łukasz  Kazibudzki 
Piotr Żyła
Dominika Dybich
02:05:48.45
02:06:22.40
02:06:23.00
02:06:27.30
02:06:27.80
10:31:27.000
41NA PRZYPALE ALBO WCALE!!!Przemysław Kopa
Patrycjan Żylewicz
Hubert Piasecki
Monika Szadzewicz
Magda Krysa
02:10:36.75
02:10:36.85
02:10:37.30
02:10:37.65
02:10:38.50
10:53:04.000
42TOTAL COMBAT TEAMKamil` Sypniewski
Sebastian Sygacz
Remiliusz Sygacz
Zuzanna Huzar
Paweł Samorek
02:13:18.60
02:13:18.60
02:13:18.75
02:13:18.75
02:13:18.85
11:06:30.000
43WILK TRENUJE FAMILY (WTF)Marcin Gładysz
Tomasz Łukasik
Rafał Roguski
Alicja Broma
Beata Płońska
01:22:29.50
01:42:57.90
02:31:56.80
02:35:22.85
03:29:16.00
11:42:00.000
Znaleziono 43 wynik(ów)