Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-25 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4826 |
Wystartowało : | 4333 |
Nie ukończyło : | 58 |
Ukończyło : | 4275 |
Na trasie : | 57 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:15 | 07:30 | 07:45 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 07:00
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOSZYŃSKI Konrad | 203 | Bad Boys Crew | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
2 | DOBROWOLSKA Dorota | 201 | Applejack z Bronksu | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3 | - - | 224 | 07:45 | 00:00:00 | ||||
4 | PAPIEROWSKI Michał | 215 | DESPERACI w AKCJI | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
5 | CHMIELOWSKA Anna | 229 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
6 | FRĄCKIEWICZ Paweł | 237 | Klima-Therm | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
7 | PTAK Kacper | 264 | PCHORKI | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
8 | WALERCZAK Teresa | 271 | RADOMSKIE MORSY | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
9 | ZAGRODNIK Piotr | 272 | RADOMSKIE MORSY | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
10 | POPKOWICZ Mariusz | 274 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
11 | MOKRZANOWSKA Julia | 286 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
12 | STOPA Julia | 287 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
13 | WESOŁOWSKA Wanessa | 288 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
14 | SZYMANSKA Magda | 574 | Tzw. Przyjaciele | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
15 | BAZYLEWICZ Paweł | 709 | Mały Oddział Piechoty | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
16 | BRAUŁA Diana | 710 | MDDP Running Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
17 | GMITER Dagmara | 723 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
18 | MĄDRAWSKI Piotr | 734 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
19 | BALUKIEWICZ Anna | 735 | TARCHOTERROR | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
20 | CYMIŃSKI Łukasz | 736 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
21 | KUBALSKI Jakub | 737 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
22 | GRZEGORCZYK Paweł | 752 | ŻUŻLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
23 | SOKULSKI Kamil | 753 | ŻUŻLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
23 | WIETESKA Paulina | 754 | ŻUŻLE | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
25 | ARTYMIAK Angelika | 755 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
26 | BIERNAT Robert | 756 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
27 | CHODAŃ Jakub | 757 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
28 | MIANOWANA Anna | 778 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
29 | OBOJSKI Klaudiusz | 779 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
30 | KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz | 775 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
31 | ŁAPIŃSKI Łukasz | 776 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
32 | WASILUK Robert | 796 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
33 | WOŁOWIEC Paweł | 797 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
34 | WOSIK Rafał | 798 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
35 | WOŹNIAK Paweł | 799 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
36 | BŁASZCZYK Katarzyna | 800 | Animex | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
37 | DIACHENKO Denys | 801 | Animex | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
38 | ZWIERZCHOWSKI Kamil | 820 | Copuz Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
39 | BEŁCH Aleksander | 821 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
40 | JAGAS Jarosław | 822 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
41 | GRABOWSKA Urszula | 823 | FFL TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
42 | JEZIOREK Natalia | 824 | FFL TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
43 | LESZCZYŃSKI Łukasz | 841 | Harem Łukasza | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
44 | WÓJCIK Adrianna | 842 | Harem Łukasza | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
45 | KORNOSZ Paweł | 843 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
46 | PTASIŃSKI Kacper | 844 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
47 | BUCHOLC Rafał | 845 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
48 | DYNAK Weronika | 846 | Jelenie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
49 | JABŁONKA Bartek | 847 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
50 | MAZUR Marcin | 864 | Kulawe Pluszaki Zagłady | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
51 | KAPICA Wojciech | 876 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
52 | BUCZEK Dominika | 877 | PWPW S.A. | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
53 | DALASIŃSKA Justyna | 886 | RUN MAD REGION | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
54 | KIEŚ Michał | 887 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
55 | KRAWCZYK Anna | 888 | RUN MAD REGION | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
56 | KRAWIEC Natalia | 889 | RUN MAD REGION | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
57 | KUŚ Paweł | 890 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
58 | ADAMCZAK Piotr | 909 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
59 | ADAMCZAK Rafał | 910 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
60 | BANASZKIEWICZ Sławomir | 911 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
61 | FRONCZAK Marcin | 912 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
62 | TELĄŻKA Paweł | 907 | Szwadron super cool komando wilków alfa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
63 | KOZAK Anna | 929 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
64 | KULESZA Kamil | 930 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
65 | ŁUKASIK Tomasz | 931 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
66 | MALINOWSKA Joanna | 932 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
67 | MALINOWSKI Łukasz | 933 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
68 | WOJTASIK Natalia | 945 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
69 | KOWAL Mateusz | 954 | Berylowe Gamonie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
70 | TYBUREK Paweł | 955 | Berylowe Gamonie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
71 | ŻELAZNA Monika | 956 | Berylowe Gamonie | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
72 | JAGODA Grzegorz | 957 | BETTERSY | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
73 | JAGODA Teresa | 958 | BETTERSY | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
74 | GUMIELA Adam | 975 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
75 | CIEŚLAK Sebastian | 976 | Gryfoni | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
76 | KACZKOWSKI Tomasz | 977 | Gryfoni | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
77 | NIEDŹWIECKI Maciej | 978 | Gryfoni | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
78 | ZDUŃCZYK Sylwia | 979 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
79 | ZLOTNICKA Olga | 1001 | Power ORANGErs | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
80 | DRASZAWKA Łukasz | 1002 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
81 | BOROWICZ Karolina | 1003 | QTNO DZIKUSY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
82 | MATUSIK Paweł | 997 | Power ORANGErs | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
83 | SIEDLECKA Agnieszka | 1026 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
84 | JĘDRZEJCZYK Adam | 1020 | SPONTAN GANG | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
85 | JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia | 1021 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
86 | KARCZMARCZYK Anna | 1022 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
87 | BAZELCZUK Tomasz | 1046 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
88 | GŁADYSZ Leszek | 1062 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
89 | GLIWIŃSKI Zbigniew | 1063 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
90 | IWAŃCZUK Monika | 1064 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
91 | MATULKA Michał | 1080 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
92 | NISZTOR Martyna | 1081 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
93 | MARCZYK Marzena | 1077 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
94 | MARUCHA Radosław | 1078 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
95 | TYC Marta | 1095 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
96 | VORONA Maryna | 1096 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
97 | WAJSZCZYK Tomasz | 1097 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
98 | MISKO Natalia | 1109 | Circle K Sports Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
99 | TOBERA Alicja | 1110 | Circle K Sports Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
100 | WRÓBEL Piotr | 1111 | Circle K Sports Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
101 | WOJTAŚ Krzysztof | 1127 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
102 | HARCIAREK Przemysław | 1128 | DKR StUdnia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
103 | PAWLUK Paweł | 1139 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
104 | PIWOWAR Dominika | 1140 | DOKA team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
105 | PYTA Kamil | 1141 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
106 | LENCSE MUCHA Judit | 1155 | GRAFIT TEAM | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
107 | MAKARENKOV Sergii | 1156 | GRAFIT TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
108 | CZERWIŃSKI Michał | 1168 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
109 | LAUDYN Ula | 1170 | Jak nie my to kto ! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
110 | LEWANDOWSKI Mariusz | 1171 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
111 | MATEJEK Agnieszka | 1172 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
112 | KRÓLAK Marcin | 1183 | Łaziszczaki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
113 | JAKUBOWSKA Marta | 1184 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
114 | MILCZARCZYK Artur | 1185 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
115 | PALUCH Łukasz | 1198 | Poniedziałek 20 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
116 | ŚLIWA Paweł | 1199 | Poniedziałek 20 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
117 | GUMOWSKA Karolina | 1200 | SAY MY NAME! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
118 | BĄKOWSKI Michał | 1202 | Tetotas Locas | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
119 | RASOLOMAMPIONONA Andry Piotr | 1203 | Tetotas Locas | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
120 | RASOLOMAMPIONONA Maciej | 1204 | Tetotas Locas | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
121 | KRZYZANIAK Piotr | 1226 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
122 | MARCHEWKA Paweł | 1227 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
123 | MRÓZ Katarzyna | 1229 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
124 | JAWORSKI Jakub | 1222 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
125 | LUBELSKI Włodzimierz | 1281 | PERN | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
126 | WEISS Mateusz | 1282 | PERN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
127 | KOSSAKOWSKA Bogumiła | 1296 | REEBOK RUN CREW | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
128 | KARCZMARCZYK Jakub | 1297 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
129 | ZJAWIONY Dariusz | 1294 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
130 | JĘDRZEJCZYK Jarosław | 1295 | REEBOK RUN CREW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
131 | SZAJDA Marcin | 1310 | Żwawe żółwie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
132 | DEKA Katarzyna | 1319 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
133 | JANCZEWSKI Łukasz | 1330 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
134 | GWADERA Magdalena | 1328 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
135 | JANCEWICZ Rafał | 1329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
136 | LEWANDOWSKI Tomasz | 1345 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
137 | ŁĄCKA Julia | 1344 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
138 | PRZYSTAWKO Emilia | 1360 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
139 | TARASIUK Patrycja | 1373 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
140 | NOWOCIN Kamil | 1397 | Bears of CrossFit | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
141 | SOKÓLSKI Marcin | 1398 | Bears of CrossFit | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
142 | SZTROMAJER Urszula | 1400 | Bears of CrossFit | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
143 | WOŹNIAK Kuba | 1402 | Bears of CrossFit | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
144 | MIESZKOWSKI Tomasz | 1425 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
145 | MRÓZ Anna | 1426 | Kettlowi szaleńcy | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
146 | RYDEL Marcin | 1427 | Kettlowi szaleńcy | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
147 | TCHOREK Filip | 1428 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
148 | WIERZBICKI Marek | 1429 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
149 | ZABOROWSKI Jan | 1430 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
150 | SZCZEPAŃSKI Cezary | 1431 | Kiedyś było fajnie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
151 | WILAMEK Emilia | 1432 | Kiedyś było fajnie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
152 | FIJALKOWSKI Kamil | 1454 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
153 | KACZMARCZYK Tomasz | 1456 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
154 | FABISIAK Dariusz | 1460 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
155 | FILIPCZUK Jakub | 1461 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
156 | MICHALAK Paulina | 1484 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
157 | WOLSKA Magdalena | 1490 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
158 | ROMAŃSKI Jan | 1496 | WChUW "Obiegówka" | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
159 | BARTOSIK Małgorzata | 1510 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
160 | ROZMUS Karolina | 1525 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
161 | RZEPNIEWSKA Joanna | 1526 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
162 | KIEDYK Rafał | 1518 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
163 | KRZECZEWSKI Piotr | 1519 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
164 | LIZUT Marcin | 1521 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
165 | OCET Wiktor | 1523 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
166 | NOWICZENKO Dawid | 1547 | Duchy Puszczy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
167 | FRACH Mateusz | 1548 | Dziki po Browarze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
168 | MALINOWSKI Łukasz | 1549 | Dziki po Browarze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
169 | NACZYŃSKI Mateusz | 1550 | Dziki po Browarze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
170 | SKRĘTOWSKI Tomasz | 1551 | Dziki po Browarze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
171 | NOSZCZAK Jacek | 1553 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
172 | NOWECKI Michał | 1576 | KASZTAN Z BAKALIAMI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
173 | BRZOZOWSKI Jakub | 1579 | KELLY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
174 | PIĄTEK Bartosz | 1596 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
175 | PUDEŁKO Patrycja | 1590 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
176 | BALA Jakub | 1591 | Runmefeddron | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
177 | CIOK Mateusz | 1592 | Runmefeddron | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
178 | GAJEWSKI Damian | 1593 | Runmefeddron | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
179 | ANTOSZEWSKI Patryk | 1617 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
180 | BUGIEL Adrian | 1618 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
181 | CEMPULIK Michał | 1619 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
182 | CIANCIARA Wojciech | 1620 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
183 | KRÓLAK Klaudyna | 1632 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
184 | KRÓLAK Kornel | 1633 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
185 | KUBIK Karol | 1634 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
186 | ŁAPIŃSKI Maciej | 1636 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
187 | KOZŁOWSKA Alicja | 1631 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
188 | SIERPIŃSKI Artur | 1654 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
189 | SKOWYRA Bartosz | 1655 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
190 | SOLNICA Alicja | 1656 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
191 | SZCZEPANIK Michał | 1657 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
192 | SZCZYGIELSKI Norbert | 1658 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
193 | PŁATKOWSKI Waldemar | 1650 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
194 | POKORSKI Damian | 1651 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
195 | JURCZAK Edyta | 1686 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
196 | CZAPIŃSKI Bartosz | 1679 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
197 | CZERENKIEWICZ Anna | 1680 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
198 | DZIECIĄTEK Jacek | 1681 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
199 | DZIOSA Matylda | 1682 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
200 | DZIOSA Zuzanna | 1683 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
201 | HARASIMIUK Paweł | 1684 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
202 | STAŃCZUK Bartosz | 1711 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
203 | STAŃSKA Sylwia | 1712 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
204 | SZKLARZ Łukasz | 1713 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
205 | SAKOWSKA Ewa | 1707 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
206 | SEBASTIAN Strus | 1708 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
207 | SIEROCIŃSKI Robert | 1709 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
207 | SOROCZYŃSKI Sylwester | 1710 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
209 | PUTON Dawid | 1733 | Parszywcy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
210 | BIAŁOWĄS Bartłomiej | 1755 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
211 | BALKIEWICZ Katarzyna | 1748 | RUM mageddon | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
212 | STODOLSKA Iwona | 1750 | StaminaBOX | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
213 | SUŁOT Kinga | 1751 | StaminaBOX | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
214 | ZBIKOWSKA Magda | 1752 | StaminaBOX | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
215 | ZWOLIŃSKA Jola | 1754 | StaminaBOX | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
216 | BIERKAT Daniel | 1783 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
217 | CALCADA David | 1784 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
218 | WÓJCIK Bartosz | 1777 | Wariaci z TGPlus | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
219 | BANACZKOWSKI Tomasz | 1778 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
220 | GŁADYSZ Marcin | 1779 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
221 | ALBRYCHT Maciej | 1780 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
222 | ASENDRYCH Konrad | 1781 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
223 | PARKALAU Aliaksei | 1811 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
224 | PIOTROWSKI Artur | 1812 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
225 | RYTEL Kacper | 1813 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
226 | MRÓZ Katarzyna | 1806 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
227 | NASIŁOWSKA Marta | 1807 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
228 | OGŁOZIŃSKI Damian | 1808 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
229 | OSSOWSKI Sławomir | 1809 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
230 | PAPROCKA Anna | 1810 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
231 | KWIATKOWSKA Magdalena | 1834 | boratOCR | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
232 | NADOLNY Adam | 1841 | boratOCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
233 | NADOLNY Kamil | 1842 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
234 | STANIAK Krzysztof | 1843 | boratOCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
235 | STANIAK Przemysław | 1844 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
236 | SZCZEPANIUK Wojtek | 1845 | boratOCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
237 | TYWONEK Mariusz | 1847 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
238 | MACHALSKA Magdalena | 1870 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
239 | MARTYNENKO Karina | 1871 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
240 | MATYSIAK Aneta | 1872 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
241 | PIĄTKOWSKA Monika | 1876 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
242 | PRUCHNIEWSKI Marek | 1877 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
243 | JÓŹWIK Grzegorz | 1906 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
244 | SZADKOWSKA Monika | 1899 | Gym-Slim Atomówki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
245 | BAGROWSKA Agata | 1900 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
246 | BOROWIAK Krzysztof | 1901 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
247 | BYTNIEWSKA Justyna | 1902 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
248 | CHROST Andrzej | 1903 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
249 | CZARNECKI Jakub | 1904 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
250 | KISIEL Kamil | 1932 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
251 | KLAUZIŃSKA Joanna | 1933 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
252 | PIETRZAK Wojciech | 1943 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
253 | ŚCIERSKI Kamil | 1945 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
254 | ŚCIERSKI Przemysław | 1946 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
255 | WYSOCKI Aleksander | 1958 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
256 | CZERKIES Rafal | 1960 | Altkom | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
257 | KOZŁOWSKA Monika | 1961 | Altkom | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
258 | CHARKIEWICZ-MARCZYŃSKI Maciej | 1963 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
259 | GÓRSKI Adam | 1964 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
260 | SKWAREK Paula | 1985 | GeparDANy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
261 | CICHORSKI Jan Leszek | 1986 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
262 | FILIPEK Carolina | 1987 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
263 | KASZUBSKI Paweł | 2002 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
264 | KLIMASZEWSKI Dominik | 2003 | Jedziemy z tym koksem | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
265 | KOT Joanna | 2004 | Jedziemy z tym koksem | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
266 | PERKOWSKA Agnieszka | 2005 | Jedziemy z tym koksem | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
267 | RÓŻYCKI Adrian | 2006 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
268 | SMOLIGA Elwira | 2007 | Jedziemy z tym koksem | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
269 | SOCHACKA-OLEK Justyna | 2008 | Jedziemy z tym koksem | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
270 | WELO Ewelina | 2009 | Jedziemy z tym koksem | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
271 | RUSINEK Adam | 2031 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
272 | DĄBKIEWICZ Marcin | 2043 | wacikowo | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
273 | GAJEWSKA Agnieszka | 2055 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
274 | CHYŁA Kinga | 2053 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
275 | KOSTRZEWA Tolek | 2067 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
276 | KOWALSKI Tomasz | 2068 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
277 | NOWICKI Adrian | 2078 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
278 | OPOLSKA Oliwia | 2079 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
279 | NOWICKA Aleksandra | 2077 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
280 | TÁNCZOS Weronika | 2092 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
281 | TYWONEK Daniel | 2093 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
282 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 2091 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
283 | GIBALSKI Jarek | 2104 | BW Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
284 | GÓRNAŚ Tomasz | 2105 | BW Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
285 | GÓRNAŚ Zofia | 2106 | BW Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
286 | KRZEMIŃSKA Monika | 2107 | BW Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
287 | SEGRECKA Zuzanna | 2118 | Despacito, por favor! | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
288 | TRZASKA Magda | 2119 | Despacito, por favor! | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
289 | BUDZYŃSKI Adam | 2122 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
290 | ROSIAK Jagoda | 2123 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
291 | MACIEJEWSKI Radek | 2124 | JL | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
292 | WOŹNIAK Cezary | 2146 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
293 | MATUSIK Łukasz | 2151 | pędzące zające | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
294 | PAPIERNIAK Anna | 2152 | pędzące zające | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
295 | NIEWIROWSKA Weronika | 2153 | Pojebana_Akcja | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
296 | BĄK-GIERASIMIUK Paula | 2174 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
297 | BUDZYŃSKI Michał | 2175 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
298 | BUDZYŃSKI Paweł | 2176 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
299 | CHMIELECKI Jaroslaw | 2178 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
300 | MATYJEWICZ Klaudia | 2204 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
301 | MIAZEK Joanna | 2205 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
302 | MORMUL Szymon | 2206 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
303 | PRZYBYSZ Błażej | 2218 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
304 | PYCIO Katarzyna | 2219 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
305 | RACINOWSKI Piotr | 2220 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
306 | TOMASZEWSKI Andrzej | 2233 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
307 | TUREK Aneta | 2234 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
308 | WERESZCZYŃSKA Wioletta | 2235 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
309 | WIECZOREK Mariusz | 2236 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
310 | WOŹNIAK Przemek | 2237 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
311 | ŻABOLICKA Marta | 2238 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
312 | ZAWADZKA Aleksandra | 2239 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
313 | STASZCZYSZYN Angelika | 2232 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
314 | ZAWIDZKA Katarzyna | 2263 | BASTION | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
315 | ALSMEAAT Mohamad Nathir | 2264 | Corpo Ninjas | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
316 | MICHALAK Paulina | 2276 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
317 | WALCZAK Kacper | 2288 | Nasza Szkapa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
318 | SOBOLEWSKI Paweł | 2286 | Nasza Szkapa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
319 | STEFANSKI Konrad | 2287 | Nasza Szkapa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
320 | KAMIEŃSKA Dominika | 2301 | Siem City | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
321 | NOWICKA Izabela | 2310 | Stachogeddon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
322 | URBAŃSKI Dariusz | 2325 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
323 | WŁODARCZYK Maciej | 2326 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
324 | DREKO Anna | 2327 | TURBOTEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
325 | DRAL Sylwia | 2339 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
326 | GOLENIA Martyna | 2341 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
327 | MAJEWSKI Janusz | 2355 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
328 | MALYI Sergii | 2356 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
329 | MARYSIAK Anna | 2357 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
330 | SĘCZKOWSKI Kamil | 2368 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
331 | SIDOR Natalia | 2369 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
332 | SKWARCZYŃSKA Katarzyna | 2370 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
333 | MUSIAŁ Paweł | 2382 | ANIOŁY CIEMNOŚCI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
334 | SZYMAŃSKI Łukasz | 2383 | ANIOŁY CIEMNOŚCI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
335 | WOŁKOWICZ Adam | 2384 | ANIOŁY CIEMNOŚCI | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
336 | MOKRACKI Marcin | 2511 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
337 | OSOWSKI Rafał | 2512 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
338 | KASPRZAK Konrad | 2629 | Świdrujące Tygrysy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
339 | KOŁODZIEJCZYK Paweł | 2630 | Świdrujące Tygrysy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
340 | PIETRUSZKA Michał | 2625 | Spicy Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
341 | SZANIAWSKI Marcin | 2626 | Spicy Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
342 | OLSZEWSKI Michal | 2645 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
343 | ORLICZ Adam | 2646 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
344 | OSTROWICKA Oliwia | 2647 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
345 | PUGACH Alina | 2649 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
346 | ROSŁON Artur | 2650 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
347 | RUBASZEWSKA Julia | 2651 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
348 | SAVINOVSKAYA Olga | 2652 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
349 | SIKOROWICZ Mateusz | 2653 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
350 | ZIELIŃSKI Ernest | 2676 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
351 | ZIEŃKOWSKI Dariusz | 2678 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
352 | NIEMYT Paweł | 2679 | Altkom | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
353 | ZADRĄG Grzenio | 2674 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
354 | KAMIŃSKI Paweł | 2695 | Fat Lovers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
355 | LEWCZUK Anna | 2696 | Fat Lovers | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
355 | WOŁK-ZUBELEWICZ Michalina | 2697 | Fat Lovers | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
357 | ZAWIŚLAK Daniel | 2698 | Fat Lovers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
358 | KOŁODZIEJCZYK Edgar | 2699 | FUNSQUAD | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
359 | BORKOWSKA Elżbieta | 2720 | Szybkie Dziki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
360 | BYSTRZYCKI Kamil | 2721 | Szybkie Dziki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
361 | KALICKI Radosław | 2722 | Szybkie Dziki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
362 | ŻOCHOWSKI Michał | 2723 | Szybkie Dziki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
363 | GAPSA Mikołaj | 2724 | Trust me I am a lawyer | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
364 | KOLBUS-KUCHARSKA Aleksandra | 2725 | Trust me I am a lawyer | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
365 | NOWOCIEŃ Piotr | 2719 | Samotny borsuk sudzołożnik | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
366 | KLUZIAK Jarosław | 2753 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
367 | KOŁADA Filip | 2754 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
368 | IWON Dominika | 2747 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
369 | IWON Pawel | 2748 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
370 | JARZYNKA Katarzyna | 2749 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
371 | OŻÓG Tomasz | 2773 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
372 | PASTUSZKA Piotr | 2774 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
373 | PAWŁOWSKI Bartosz | 2775 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
374 | PIETRZAK Bartosz | 2776 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
375 | PIKUŁA Agnieszka | 2777 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
376 | STASIAK Jakub | 2789 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
377 | STOLARCZYK Jarosław | 2790 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
378 | SUŁECKI Pawel | 2791 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
379 | WACŁAWIAK Julia | 2793 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
380 | WDOWIAK Marcin | 2794 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
381 | WERESZCZYŃSKI Mateusz | 2795 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
382 | WIDŁAK Tomasz | 2796 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
383 | SCHACHTSCHNEIDER Agnieszka | 2818 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
384 | SPYCHALSKI Tomasz | 2819 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
385 | SUWAŁOWSKA Natalia | 2820 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
386 | ZEFERT Weronika | 2821 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
387 | ONOPIUK Jakub | 2823 | Błotne Żółwie Ninja | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
388 | PYTEL Anna | 2824 | Błotne Żółwie Ninja | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
389 | KOWALIK Kamil | 2825 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
390 | OSIŃSKA Paulina | 2851 | Kurkarurka | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
391 | SZLAGA Sebastian | 2852 | Kurkarurka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
392 | ZAWADZKI Bartłomiej | 2853 | Kurkarurka | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
393 | BANDYRA Mariusz | 2854 | Leśne Ssaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
394 | CHMIELNICKI Filip | 2848 | Kocham Iwonę | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
395 | MACHNIO Bartosz Jan | 2849 | Kocham Iwonę | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
396 | KWIATKOWSKI Marcin | 2876 | Promyk | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
397 | PRUSIŃSKA Sylwia | 2884 | Team Zakwas | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
398 | PRUSIŃSKI Przemysław | 2885 | Team Zakwas | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
399 | CYTAWA Marzena | 2886 | Wilcki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
400 | OLSZEWSKI Karol | 2883 | Team Zakwas | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
401 | PIEKARSKI Piotr | 2898 | Zakwas Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
402 | ŚWIDEREK Łukasz | 2899 | Zakwas Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
403 | BŁASZCZYK Igor | 2900 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
404 | KUC Mateusz | 2915 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
405 | KUREK Andrzej | 2916 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
406 | KWIATKOWSKI Jacek | 2917 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
407 | POLISZUK Urszula | 2930 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
408 | POPIS Kacper | 2931 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
409 | SZEREWICZ Szymon | 2943 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
410 | TUROWSKA Anna | 2944 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
411 | KADŁUBOWSKI Rafał | 2957 | Auto Spa Łomża | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
412 | KAPELEWSKI Marcin | 2958 | Auto Spa Łomża | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
413 | KOSSAKOWSKA Weronika | 2959 | Auto Spa Łomża | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
414 | PEŁKA Krzysztof | 2973 | mBanita | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
415 | GĄSIOROWSKI Piotr | 2971 | mBanita | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
416 | SOBCZYK Ligia | 2988 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
417 | BARYCKA Katarzyna | 2999 | Power Fist | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
418 | DOMAGALA Julia | 3000 | Power Fist | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
419 | DONIEK Agnieszka | 3001 | Power Fist | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
420 | GRUŹLIŃSKI Patryk | 3002 | Power Fist | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
421 | KRAUSE Krzysztof | 3013 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
422 | ŁYKOWSKI Eryk | 3014 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
423 | PAŁCZYŃSKA Iwona | 3015 | Pućki & Kluski | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
424 | MECHECKA Kaja | 3028 | SKC TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
425 | SZYCHOWSKA Justyna | 3029 | SKC TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
426 | BOBER Tomasz | 3030 | STEEL FACTORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
427 | CHODKOWSKA Patrycja | 3031 | STEEL FACTORY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
428 | CHORĄŻEWICZ Anna | 3032 | STEEL FACTORY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
429 | FILIPCZAK Kamil | 3033 | STEEL FACTORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
430 | FILIPCZAK-JAROS Gloria | 3034 | STEEL FACTORY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
431 | BUŁKOWSKA Agnieszka | 3060 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
432 | DUDA Tomasz | 3063 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
433 | DZIUPINSKA Joanna | 3064 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
434 | BRAMORSKI Adam | 3056 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
435 | BUDZYŃSKA Magdalena | 3057 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
436 | BUDZYŃSKA Sylwia | 3058 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
437 | BUDZYŃSKI Przemysław | 3059 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
438 | RYCIELSKA Aleksandra | 3084 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
439 | SAŁKIEWICZ Paulina | 3085 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
440 | SĘKOWSKA Marta | 3086 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
441 | SKRĘTA Krzysztof | 3087 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
442 | SOBCZAK Szymon | 3088 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
443 | ROGOWSKI Marcin | 3110 | #WedelTeam | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
444 | SKWARA Dariusz | 3112 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
445 | NOWAK Marcin | 3106 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
446 | OGÓREK Sebastian | 3107 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
447 | PASŁAWSKI Paweł | 3108 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
448 | KLIMCZAK Sylwester | 3140 | Gang-Bang Squad | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
449 | KOWALSKI Tomasz | 3141 | Gang-Bang Squad | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
450 | RYBICKA Katarzyna | 3134 | Epic Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
451 | BIŃKOWSKI Jacek | 3135 | Gang-Bang Squad | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
452 | BOROWSKA Dominika | 3136 | Gang-Bang Squad | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
453 | GIBALSKA Katarzyna | 3138 | Gang-Bang Squad | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
454 | JASKUŁA Michał | 3139 | Gang-Bang Squad | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
455 | EWIAK Justyna | 3163 | PajTaj459 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
456 | OSTAPIUK Mariusz | 3165 | PajTaj459 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
457 | FUS Kamil | 3166 | PEKAES TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
458 | PELYKH Lyubomyr | 3167 | Pelykh’s family | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
459 | TUREK Bartek | 3169 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
460 | KULIG Wojciech | 3170 | SGRE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
461 | LAMM Steffen | 3171 | SGRE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
462 | KUSAJ Krystyna | 3194 | Whites Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
463 | KALISIEWICZ Piotr | 3191 | Whites Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
464 | STAŃCZYK Justyna | 3205 | Zwycięstwo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
465 | WOSZCZYK Andrzej | 3206 | Zwycięstwo | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
466 | WOSZCZYK Barbara | 3207 | Zwycięstwo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
467 | KOWALIK Wiesław | 3220 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
468 | MACURA Anna | 3222 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
469 | - - | 3224 | 10:45 | 00:00:00 | ||||
470 | KOWALIK Jaśmina | 3219 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
471 | SUSZKO Piotr | 3235 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
472 | SZNAJDER Sylwia | 3236 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
473 | NAWROCKI Adam | 3249 | Akszon Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
474 | TRACZYK Maciej | 3250 | Akszon Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
475 | LEWANDOWSKI Piotr | 3252 | Altaterra | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
476 | SZURGOT Beata | 3284 | Fast & hungry | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
477 | WĄSOWSKI Michał | 3277 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
478 | ZAPERTA Anna | 3279 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
479 | ZIELIŃSKI Mateusz | 3280 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
480 | PANKOWSKA Karolina | 3281 | Fast & hungry | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
481 | RYCZKOWSKI Nikodem | 3282 | Fast & hungry | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
482 | RYCZKOWSKI Tomek | 3283 | Fast & hungry | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
483 | BRZOZOWSKI Adrian | 3310 | Kosmiczne misie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
484 | CIOŁKOWSKI Tomasz | 3311 | Kosmiczne misie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
485 | JAGIELSKI Rafał | 3312 | Kosmiczne misie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
486 | KALCZYŃSKI Krzysztof | 3305 | Końcówki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
487 | KONCA Aleksander | 3306 | Końcówki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
488 | KONCA Beata | 3307 | Końcówki | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
489 | KONCA Mariusz | 3308 | Końcówki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
490 | MŁYNARCZYK Michał | 3309 | Końcówki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
491 | GIBASZEWSKA Katarzyna | 3334 | Platynowa Drużyna | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
492 | PYSIAK Mateusz | 3335 | Platynowa Drużyna | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
493 | SIWIEC Patrycja | 3336 | Platynowa Drużyna | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
494 | SNARSKA Justyna Julia | 3337 | Platynowa Drużyna | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
495 | WÓJCIK Kinga | 3338 | Platynowa Drużyna | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
496 | WOJTUNIK Urrszula | 3339 | Platynowa Drużyna | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
497 | LEWECKI Wojciech | 3371 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
498 | EMPEL Mateusz | 3358 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
499 | GAJOWNICZEK Łukasz | 3359 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
500 | JAGODOWSKI Piotr | 3360 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
501 | JAKUBOWSKI Marcin | 3361 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
502 | JÓŹWIK Anita | 3362 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
503 | JÓŹWIK Wojciech | 3363 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
504 | RADZIWONKA Maciek | 3384 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
505 | ROMASZKO Anna | 3385 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
506 | SKAŁBAN Cezary | 3387 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
507 | SKIBA Helena | 3388 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
508 | SKIBIŃSKA Karolina | 3389 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
509 | SKIBIŃSKA Martyna | 3390 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
510 | SKIBIŃSKI Szymon | 3391 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
511 | POST Elżbieta | 3413 | Dream Team Kasi | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
512 | SIKORSKA Marta | 3414 | Dream Team Kasi | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
513 | TARCZYŃSKA Marta | 3415 | Dream Team Kasi | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
514 | TARCZYŃSKI Konrad | 3416 | Dream Team Kasi | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
515 | ZŁOTKOWSKA Monika | 3417 | Dream Team Kasi | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
516 | GAJDA Michał | 3418 | Dziki Orszak | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
517 | ANTCZAK Bartłomiej | 3442 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
518 | SULĘCKI Łukasz | 3435 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
519 | WRONOWSKA Beata | 3436 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
520 | PILARCZYK Mariusz | 3437 | Fast & hungry | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
521 | DYDA Piotr | 3438 | Gazele i Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
522 | KORKOZOWICZ Katarzyna | 3439 | Gazele i Dziki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
522 | KUREK Agnieszka | 3441 | Gazele i Dziki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
524 | BĄKOWICZ Aneta | 3463 | ŁowcyWrażeń | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
525 | LAREM Małgorzata | 3464 | ŁowcyWrażeń | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
526 | WACHNIK Karol | 3465 | ŁowcyWrażeń | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
527 | KULCZYKOWSKI Szymon | 3467 | MS | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
528 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | 3468 | MS | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
529 | NIESLUCHOWSKA Aleksandra | 3469 | MS | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
530 | NIESŁUCHOWSKI Artur | 3470 | MS | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
531 | OLIWA Sebastian | 3493 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
532 | PĄCZEK Albert | 3494 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
533 | RUBINKOWSKI Krzysztof | 3495 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
534 | GRZYBOWSKI Rafał | 3506 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
535 | SĘK Dariusz | 3514 | WACKERSI | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
536 | ASAULA Margaryta | 3521 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
537 | AUGUSTOWSKI Damian | 3522 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
538 | BORUTA Marcin | 3523 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
539 | KWIETNIEWSKI Jakub | 3535 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
540 | SULICH Grzegorz | 3549 | #WedelTeam | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
540 | ŻOŁEK Magdalena | 3550 | #WedelTeam | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
542 | KUCZKOWSKA Anna | 3563 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
543 | MURAWSKA Olga | 3564 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
544 | MURAWSKI Tomasz | 3565 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
545 | DUTKIEWICZ Paweł | 3566 | dok-frez | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
546 | WNUK Hubert | 3567 | dok-frez | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
547 | BRULIŃSKI Piotr | 3568 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
548 | ROGALSKA Katarzyna | 3569 | Dzikie Muchy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
549 | ŻELAZKO Paulina | 3596 | Power Studio | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
550 | IWANIEC Daniel | 3597 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
551 | TARGOSZ Sebastian | 3591 | Nasza Rodzina | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
552 | FORNAL Ania | 3592 | Niedospani | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
553 | ZARAZIŃSKI Mateusz | 3594 | Niedospani | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
554 | KRUPA Lukasz | 3595 | Power Studio | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
555 | BĄK Tomasz | 3624 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
556 | JEŻ Maja | 3619 | Żabki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
557 | MIKLEWICZ Agata | 3620 | Żabki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
558 | POPIK Szymon | 3621 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
559 | BAJKO Monika | 3623 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
560 | KOLASIŃSKI Piotr | 3641 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
561 | KOTYRBA Rafał | 3643 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
562 | KOWALIK Karol | 3644 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
563 | KUJAWA Małgorzata | 3646 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
564 | KUZIBURA Jakub | 3647 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
565 | PIWKO Sylwia | 3669 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
566 | POPIS Weronika | 3670 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
567 | SĘK Hubert | 3674 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
568 | SEMENIUK Maksymilian | 3675 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
569 | JARMUZIEWICZ Karol | 3700 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
570 | KLISZCZ Milena | 3701 | Bobry wojny | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
571 | GRABSKI Mariusz | 3698 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
572 | DZIEDZIC Irek | 3720 | Dziedzictwo | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
573 | DZIEDZIC Karolina | 3721 | Dziedzictwo | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
574 | NOWAK Aneta | 3722 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
575 | DUMITRESCU Felix | 3736 | KS Tęcza | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
576 | ŻELSKI Krzysztof | 3733 | Jeżozwierze | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
577 | BOROWIEC Jan | 3734 | KS Tęcza | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
578 | WALCZAK Mateusz | 3748 | KWADRUM TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
579 | AMERLA Joanna | 3749 | LIGNUM | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
580 | BUGAJCZYK Karol | 3750 | LIGNUM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
581 | MIKOŚ Łukasz | 3762 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
582 | POCHEĆ Radosław | 3763 | Pustaki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
583 | ROMANOWSKI Paweł | 3773 | Się skacze, się pływa | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
584 | GUDEL Jarosław | 3774 | The Dziksons | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
585 | WYSOCKI Przemysław | 3789 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
586 | SZEWCZYK Marcin | 3787 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
587 | CIESIELSKI Mateusz | 3800 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
588 | CISZEWSKI Rafał | 3801 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
589 | GAŁĄZKA Paulina | 3802 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
590 | MALLAH Jalal | 3814 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
591 | MULLER Arkadiusz | 3815 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
592 | MÜLLER Iwona | 3816 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
593 | WIADROWSKA Agnieszka | 3829 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
594 | ZIENTAŁA Robert | 3834 | big brands | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
595 | POMYKALSKI Jakub | 3835 | CBRE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
596 | PIOTROWSKA Alicja | 3853 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
597 | PIOTROWSKI Adam | 3854 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
598 | LIPIŃSKI Adam | 3866 | Hold The Line | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
599 | KRUTKOWSKA Natalia | 3882 | KlinikaAGD.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
600 | KUŁAKOWSKI Michał | 3883 | KlinikaAGD.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
601 | KOZŁOWSKI Patryk | 3880 | KlinikaAGD.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
602 | KRÓLIK Gabriel | 3881 | KlinikaAGD.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
603 | LASKA Gosia | 3894 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
604 | GANDIA Thomas | 3909 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
605 | KOŁODZIEJ Krzysztof | 3911 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
606 | GASIŃSKI Krzysztof | 3922 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
607 | BRONISŁAWSKI Bruno | 3924 | Żabki ze zmechu | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
608 | BRZECZKOWSKI Piotr | 3935 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
609 | BUKOWIEC Rafał | 3936 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
610 | BUŚKO Amadeusz | 3937 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
611 | KOROLCZUK Adam | 3951 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
612 | KŁUDKIEWICZ Monika | 3949 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
613 | MŁYNARSKI Tomek | 3964 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
614 | NADGRODKIEWICZ Michał | 3967 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
615 | NOSEK Magdalena | 3968 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
616 | OLESKI Adrian | 3969 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
617 | PEKOWSKI Mikołaj | 3970 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
618 | RYBCZYK Piotr | 3986 | big brands | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
619 | SZYMAŃSKI Damian | 3996 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
620 | WÓJCIK Maja | 3997 | DANFOSS | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
621 | CENDROWSKI Marcin | 3998 | DBSEściaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
622 | CENDROWSKI Mariusz | 3999 | DBSEściaki | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
623 | KOZŁOWSKI Karol | 3994 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
624 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 3995 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
625 | BĄKOWSKA Magdalena | 4021 | Gramolki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
626 | KOTRA Aneta | 4022 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
627 | ŻUKOWSKI Arkadiusz | 4024 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
628 | DYMOWSKI Jakub | 4025 | MASNY TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
629 | MAZUR Leon | 4026 | MASNY TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
630 | RYCHLEWSKI Wojciech | 4027 | MASNY TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
631 | SZCZĘSNY Piotr | 4028 | MASNY TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
632 | GRZENDA Damian | 4050 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
633 | DOBROWOLSKI Konrad | 4052 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
634 | JANKOWSKA Bożena | 4053 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
635 | URBANEK Beata | 4054 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
636 | KĘDZIORA Agata | 4055 | Paprika Corps | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
637 | KĘDZIORA Łukasz | 4056 | Paprika Corps | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
638 | BURKOWSKI Piotr | 4049 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
639 | KONIECZNA Agnieszka | 4078 | TFP SPORT TEAM | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
640 | MŁYNARCZAK Jakub | 4079 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
641 | GARCIA MATIAS Daria | 4080 | wychylylybymy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
642 | AGAFONOVA Irina | 4081 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
643 | AUGUSTYNOWICZ Daniel | 4082 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
644 | BARSZCZYK Jędrzej | 4083 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
645 | CHLEBOWSKI Grzegorz | 4084 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
646 | KUŚMIEREK Tomasz | 4102 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
647 | MICHALAK Damian | 4104 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
648 | MICHAŚ Michał | 4105 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
649 | MIOZGA Sebastian | 4106 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
650 | NOWATKOWSKI Mariusz | 4108 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
651 | PFEIFER Iwona | 4109 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
652 | PFEIFER Marcin | 4110 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
653 | PRENDOTA Anna | 4131 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
653 | PRENDOTA Grzegorz | 4132 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
655 | KORNETA-WÓJCIK Izabela | 4133 | Bractwo Biegowe BGK | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
656 | PIEPRZOWSKA Agnieszka | 4134 | CGP Tropiciele | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
657 | NURZYŃSKA Weronika | 4146 | e-point Wilders | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
658 | KACZOROWSKA Anna | 4154 | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
659 | KACZOROWSKI Jarosław | 4155 | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
660 | SKRZYPKOWSKI Pawel | 4165 | Regres Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
661 | KOŁODZIEJCZYK Aleksandra | 4166 | Resources Sport Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
662 | LESZCZAK Paweł | 4178 | Sromotniki | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
663 | JACKOWIAK Agnieszka | 4179 | TFP SPORT TEAM | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
664 | JACKOWIAK Szymon | 4180 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
665 | PUCIŃSKA Agnieszka | 4181 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
666 | BARCZYK Filip | 4196 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
667 | BRACKI Paweł | 4197 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
668 | BURKACKA-GAŁKA Paulina | 4198 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
669 | JASEK Łukasz | 4216 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
670 | GOLANOWSKI Mateusz | 4209 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
671 | GOŁAWSKI Arkadiusz | 4210 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
672 | HERNIK Artur | 4212 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
673 | JACEWICZ Cezary | 4213 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
674 | JANKOWSKI Kacper | 4214 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
675 | PLISIŃSKA Joanna | 4239 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
676 | SWAT-RYLSKA Katarzyna | 4251 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
677 | WIETECKA Kamila | 4254 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
678 | WALKÓW Monika | 4253 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
679 | BEN Marwen | 4268 | big brands | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
680 | ZIEMCZYK Marta | 4264 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
681 | ZIEMCZYK Rafał | 4265 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
682 | TORBA Piotr | 4279 | Drużyna Kapsla | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
683 | KUROPATWIŃSKA Sylwia | 4280 | Ex-team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
684 | WINIAREK Marcin | 4281 | Ex-team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
685 | WIŚNIEWSKA Monika | 4296 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
686 | ŁUCHNIAK Kuba | 4293 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
687 | MACEK Marcin | 4294 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
688 | DABALA Pawel | 4310 | PHD Rakiety | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
689 | WRÓBLEWSKI Michał | 4311 | PHD Rakiety | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
690 | NIEMIEC Izabela | 4312 | Powolne walenie | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
691 | NIEMIEC Urszula | 4313 | Powolne walenie | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
692 | KRÓLAK Mariusz | 4328 | SecurityServices | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
693 | SAMSONOWSKI Marcin | 4329 | SecurityServices | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
694 | DEREWONKO Krzysztof | 4330 | TAKA PAKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
695 | DEREWOŃKO Tomasz | 4331 | TAKA PAKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
696 | CIULKIN Bartosz | 4346 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
697 | DUDZIŃSKI Kamil | 4347 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
698 | FOLWARSKI Krzysiek | 4348 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
699 | GNYŚ Piotr | 4349 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
700 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 4350 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
701 | GOLUCH Czarek | 4351 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
702 | GRABSKA Katarzyna | 4352 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
703 | MARCINEK Marta | 4368 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
704 | PIETRZAK Paweł | 4383 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
705 | PIETRZYK Dariusz | 4384 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
706 | STĘPIEŃ Ewa | 4396 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
707 | WINNOWSKI Artur | 4405 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
708 | BIELEC Magda | 4408 | #TeamDKMS | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
709 | WOŹNIAK Sebastian | 4419 | BYLE DO METY!!! | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
710 | KOZA Agata | 4420 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
711 | POL Mikołaj | 4421 | Czarny Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
712 | BRYNDA Maciej | 4422 | Dragon TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
713 | LASZCZYK Julia | 4423 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
714 | ROCHALSKI Kamil | 4424 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
715 | ANTOSIK Andrzej | 4425 | Green Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
716 | CHĄDZYŃSKI Adam | 4426 | Green Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
717 | WIELEBA Adam | 4447 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
718 | WILK Diana | 4448 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
719 | MĄCZKA Szymon | 4449 | Nie Szybcy i Prawie Wściekli | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
720 | OLADELE Grzegorz | 4450 | Nie Szybcy i Prawie Wściekli | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
721 | DUSZYNSKA Sylwia | 4451 | O oł | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
722 | GARLICKI Marek | 4452 | O oł | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
723 | RUDNICKI Zbigniew | 4453 | O oł | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
724 | WYSZKOWSKA Natalia | 4454 | O oł | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
725 | RAŹNIEWSKA Monika | 4476 | Rossmann | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
726 | WARGOWIAK Aneta | 4477 | Rossmann | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
727 | MUSIOŁ Grzegorz | 4478 | TEAM DKMS | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
728 | KLUCZEK Łukasz | 4479 | TRIO BAMBINO | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
729 | KOCYK Marcin | 4480 | TRIO BAMBINO | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
730 | NOWOCIŃSKA Diana | 4481 | Trzy Koty | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
731 | BAŃCER Agata | 4483 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
732 | JASEK-BORS Paulina | 4505 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
733 | JAWORSKI Łukasz | 4506 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
734 | KISZKIS Elżbieta | 4507 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
735 | KLIMEK Grzegorz | 4508 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
736 | KNOPIK Łukasz | 4510 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
737 | KODYM Mateusz | 4511 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
738 | KRÓLAK Magda | 4512 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
739 | KRUPIŃSKI Mateusz | 4513 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
740 | SZYMAŃSKA Anna | 4538 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
741 | SZYMAŃSKI Michał | 4539 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
742 | TOMASZ Mrozowski | 4540 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
743 | TURKIEWICZ Jarosław | 4541 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
744 | SYPNIEWSKI Sebastian | 4533 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
745 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | 4534 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
746 | SZCZEŚNIAK Łukasz | 4535 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
747 | SZEWCZYK Gabriel | 4536 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
748 | SZEWCZYK Kamila | 4537 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
749 | GŁAZ Jacek | 4561 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
750 | GŁAZ Magdalena | 4562 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
751 | KOWALEWSKI Filip | 4563 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
752 | LONCZAK Monika | 4564 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
753 | TRZASKA Marek | 4565 | Inter-team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
754 | TURLEJ Paweł | 4566 | Inter-team | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
755 | JANOWICZ Małgorzata | 4567 | KRA Karlino | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
756 | JANOWICZ Robert | 4568 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
757 | ZABORSKA-JÓZEFIK Izabela | 4591 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
758 | POLICHA Emil | 4592 | PwC Runmageddon crew - MCBD | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
759 | ROJEK Karolina | 4593 | PwC Runmageddon crew - MCBD | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
760 | SETLIK Agnieszka | 4594 | PwC Runmageddon crew - MCBD | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
761 | SVITELSKA Iryna | 4595 | PwC Runmageddon crew - MCBD | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
762 | ADAMECKA Natalia | 4596 | Rossmann | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
763 | KOCHAŃSKA Joanna | 4597 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
764 | BOBKO Sławomir | 4631 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
765 | SERWIŃSKA Magdalena | 4619 | Tchibo'rgi | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
766 | SIERADZKI Maciej | 4620 | Tchibo'rgi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
767 | TATARKIEWICZ Ilona | 4621 | Tchibo'rgi | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
768 | WIATER Łukasz | 4622 | Tchibo'rgi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
769 | ZAKRZEWSKI Wojciech | 4623 | Tchibo'rgi | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
770 | FINKE Nikodem | 4624 | TDR | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
771 | RADJUSZ Rafał | 4668 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
772 | GŁAZ Elżbieta | 4647 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
773 | JAROŃ Bartosz | 4648 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
774 | KACZKOWSKA Marika | 4649 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
775 | KACZOR Katarzyna | 4650 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
776 | KAMECKA Zuzanna | 4651 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
777 | KOCHANSKI Maciek | 4652 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
778 | MAĆKOWIAK Angelika | 4653 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
779 | MROZOWSKI Andrzej | 4658 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
780 | BABIŃSKI Rafał | 4691 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
781 | BOJAROWSKA Julia | 4692 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
782 | BOŻKIEWICZ Maciek | 4693 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
783 | GAŃKO Mateusz | 4699 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
784 | GOSPODARCZYK Katarzyna | 4700 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
785 | GOTKIEWICZ Cezary | 4701 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
786 | KĘPSKI Krzysztof | 4703 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
787 | KOŁAKOWSKA-JAWORSKA Anna | 4705 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
788 | KRASNODĘBSKA-SEKITA Aneta | 4706 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
789 | MIKOŁAJCZYK Konrad | 4708 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
790 | MILEWSKA Natalia | 4710 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
791 | NIDECKI Cyprian | 4711 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
792 | PROC Michał | 4712 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
793 | PURTAK Sebastian | 4713 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
794 | KLAWIKOWSKI Arkadiusz | 4732 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
795 | KOROŚ Daniel | 4733 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
796 | KOWALCZYK Justyna | 4734 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
797 | NAWORSKI Jakub | 4735 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
798 | POGORZELSKA Inez | 4736 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
799 | RZYMAŃSKI Daniel | 4737 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
800 | SARNACKI Marcin | 4738 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
801 | SKARBEK Radosław | 4739 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
802 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 4763 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
803 | KOZOŚWIST Grzegorz | 4764 | Punkt G | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
804 | MELNYK Andrii | 4765 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
805 | ZHUCHKO Maryia | 4766 | Sii Running Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
806 | CIEŚLAK Paweł | 4767 | STONERIDGE POLSKA | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
807 | DRZEWIECKI Paweł | 4768 | STONERIDGE POLSKA | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
808 | MIELCARZ Beata | 4761 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
809 | MIELCARZ Marcin | 4762 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
810 | LASKUS Krzysztof | 4807 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
811 | ŚLIWA Maria | 4808 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
812 | ROSIŃSKA Katarzyna | 4810 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
813 | SAKOWSKI Robert | 4811 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
814 | DANIŁOWICZ Joanna | 4798 | Directpl Warriors | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
815 | WITKOWSKI Piotr | 4813 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
816 | WIATROWSKA Aleksandra | 4814 | Armony | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
817 | MIŚ Jarosław | 4819 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
818 | TKACZYK Adrianna | 4825 | GoWork.pl | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
819 | BOGDAŃSKI Jan | 4824 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
820 | JESIONEK Edyta | 4832 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
821 | MAJCHRZAK Natalia | 4833 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
822 | PRZYBYSZ Katarzyna | 4835 | StaminaBOX | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
823 | GRABOWSKA Kinga | 4836 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
824 | AMBROZIEWICZ Angelika | 4837 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
825 | BORZYMEK Bogdan | 4854 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
826 | BANACH Tomasz | 4829 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
827 | SIERPIŃSKA Monika | 4830 | GANG ŚWIEŻAKÓW | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
828 | PŁOMIŃSKI Konrad | 4839 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
829 | MANIARA Adam | 4840 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
830 | KĘCKA Katarzyna | 4841 | Koty za płoty | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
831 | DYDUŁA Urszula | 4842 | GeparDANy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
832 | KURNIAWKA Bartosz | 4846 | FF LUBLIN | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
833 | GAŁĄZKA Łukasz | 4849 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
834 | PAWLINA Jarosław | 4852 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
835 | ŻMUDA Natalia | 4861 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
836 | NAWROCKI Adam | 4863 | Akszon Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
837 | KOWALCZYK Sylwia | 4872 | Atomówki | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
838 | ZŁOTEK Patrycja | 4873 | Atomówki | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
839 | HORNIG Patrycja | 4865 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
840 | BLASZCZYK Agnieszka | 4870 | CBRE Warsaw | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
841 | SOŁTYSIAK Damian | 4858 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
842 | JASEK Łukasz | 4886 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
843 | KIERZKOWSKI Jacek | 4887 | wiewióry | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
844 | RUCIŃSKI Marcin | 4888 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
845 | ŚPIKOWSKA Małgorzata | 4891 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
846 | OLSZEWSKA Izabela | 1174 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
847 | BUDZYŃSKA Magdalena | 4855 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
848 | SZABŁOWSKI Krzysztof | 4856 | Valeo Team | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
849 | LESZCZEWSKI Krystian | 4892 | NASK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
850 | DOMAŃSKA Alicja | 4893 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
851 | KAPUŚCIŃSKI Jakub | 4894 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
852 | CHOJNACKA Julia | 4895 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
853 | JANKOWSKI Karol | 4898 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
854 | LEWANDOWSKA Julia | 4899 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
855 | NEUMANN Kamila | 1157 | GRAFIT TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
856 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 1188 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
857 | ZDUŃSKI Jarosław | 1196 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
858 | WALAK Kamil | 1293 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
859 | KUCZBORSKI Jacek | 1299 | Satis GPS Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
860 | KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina | 1406 | Camport Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
861 | BRENDA Aleksandra | 1407 | DZIECI Z BULLERBYN | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
862 | BRENDA Paulina | 1408 | DZIECI Z BULLERBYN | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
863 | KOHUTNICKA Aleksandra | 1441 | Niedźwiedzia Drużyna | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
864 | KIM Youngjoon | 1464 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
865 | KRÓL Piotr | 1465 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
866 | KUCZYŃSKI Szymon | 1466 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
867 | GŁOWACKA Aneta | 1206 | White Star Real Estate Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
868 | GŁOWIENKA Kamil | 1207 | White Star Real Estate Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
869 | KĘPKA Adrian | 1208 | White Star Real Estate Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
870 | KOWALCZYK Grzegorz | 1209 | White Star Real Estate Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
871 | KUŹMA Krzysztof | 1210 | White Star Real Estate Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
872 | MAZUREK Anna | 1211 | White Star Real Estate Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
873 | BALCER Karolina | 1215 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
874 | FORNAL Mateusz | 1219 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
875 | BŁĘDOWSKI Piotr | 1216 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
876 | STEFAŃSKA Magdalena | 1234 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
877 | JANICKA Joanna | 1221 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
878 | PIETRZAK Sebastian | 1230 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
879 | SŁAPEK Tomasz | 1231 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
880 | SZUBSKI Bartosz | 1235 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
881 | WALENDZIK Anna | 1236 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
882 | GUSZCZA Łukasz | 1220 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
883 | BROCZKOWSKA Żaneta | 1243 | Bimber Squad | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
884 | ŻUKOWSKI Radoslaw | 1238 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
885 | NOWAK Edyta | 1239 | Allianz Running Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
886 | LICHOCKI Krzysztof | 1240 | Altkom | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
887 | LEWANDOWSKA Anna | 1244 | Bimber Squad | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
888 | BALBUS Magdalena | 1241 | Balbusy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
889 | LEWANDOWSKI Paweł | 1245 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
890 | MULARCZYK Ewelina | 1246 | Bimber Squad | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
891 | PROSTOJANEK Paulina | 1542 | Chomiki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
892 | WIŚNIEWSKI Cezary | 1543 | Chomiki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
892 | BIERNACZYK Maciej | 1540 | Chomiki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
894 | DOMBKOWSKI Dawid | 1574 | Ja i Ona | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
895 | ŻYCKI Damian | 1571 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
896 | ŻYCKI Hubert | 1572 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
897 | DOMBKOWSKA Gabriela | 1573 | Ja i Ona | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
898 | KURKOWIAK Damian | 1580 | KELLY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
899 | SADOWSKA Weronika | 1581 | KELLY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
900 | KWIATKOWSKA Anna | 1586 | Pędzące Bakłażany | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
901 | ZIELIŃSKI Marcin | 1588 | Power ORANGErs | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
902 | SKOK Robert | 1582 | KELLY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
903 | DĄBROWSKA Sylwia | 1583 | Ludzie Adama | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
904 | SIARA Marcin | 1584 | Ludzie Adama | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
905 | IWANOWSKI Tomasz | 1623 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
906 | MALEC Artur | 1615 | ZOMOLE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
907 | SOCHAŃSKI Piotrek | 1248 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
908 | ŚLIWIŃSKI Kamil | 1250 | BLACK SOX | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
909 | MAJ Magdalena | 1259 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
910 | ROGUSKA Laura | 1260 | GANG ŚWIEŻAKÓW | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
911 | SIERADZAN Michał | 1249 | BLACK SOX | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
912 | KOWALCZYK Ewa | 1266 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
913 | BACH Sebastian | 1267 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
914 | GRZELAK Monika | 1268 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
915 | POŁEĆ Karolina | 1269 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
916 | RUTKOWSKA Karolina | 1270 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
917 | PIEJAK Tomasz | 1271 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
918 | SKOTARCZYK Hanna | 1262 | Grażynki OCR | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
919 | GIERCZYŃSKA Natalia | 1325 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
920 | GÓRAL Daniel | 1327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
921 | HANDZLIK Mateusz | 10 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
922 | GAGON Denis | 9 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
923 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 7 | Bravehearts Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
924 | LORANC Paweł | 12 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
925 | BŁĘDZKI Adam | 13 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
926 | KOWALEWSKI Konrad | 18 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
927 | KURACH Stanisław | 19 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
928 | TUWALSKI Bernard | 20 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
929 | WENDRENSKI Marek | 21 | GRANDPAGANG | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
930 | WERLE Norbert | 15 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
931 | DOROMIEJCZUK Andrzej | 16 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
932 | GRESZTA Waldemar | 17 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
933 | OLCZAK Daniel | 35 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
934 | ŁASKI Mikołaj | 32 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
935 | ŁUCZAK Paweł | 33 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
936 | KRAWCZYK Tomasz | 30 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
937 | RÓG Sebastian | 37 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
938 | WOLANOWSKI Marek | 42 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
939 | PAWŁOWICZ Roland | 36 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
940 | WEJKNIS Krzysztof | 40 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
941 | WÓJCIK Michał | 41 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
942 | SWACZYŃSKI Krzysztof | 38 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
943 | JANUSZEWSKI Bartosz | 52 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
944 | MORAWSKI Grzegorz | 53 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
945 | ZAWISTOWSKI Jakub | 43 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
946 | JÓZWIK Adrian | 56 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
947 | PRAŁAT Arkadiusz | 57 | NEXTREME | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
948 | TOMASIK Alan | 58 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
949 | BURBUL Przemysław | 59 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
950 | MIERZICKI Marcel | 63 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
951 | MOROŃ Bartłomiej | 64 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
952 | WIKTOROWICZ Mariusz | 71 | RMF4RT Gladiators | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
953 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 72 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
954 | KORNILUK Tomasz | 60 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
955 | JERMAKOWICZ Bartlomiej | 62 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
956 | MACHURA Marcin | 77 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
957 | BORUC Tomasz | 78 | Speedsters | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
958 | KAZIMIERCZAK Paweł | 79 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
959 | BUJAS Kacper | 81 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
960 | STAMATEL Sebastian | 76 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
961 | SŁONIEWSKI Rafał | 73 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
962 | JOKA Błażej | 1333 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
963 | JÓŹWIK Tomasz | 1334 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
964 | GAWRYLUK Michał | 85 | STG WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
965 | JASEK Kacper | 82 | Sportowa Patologia | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
966 | KARASZEWSKI Maks | 83 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
967 | JUREWICZ Łukasz | 91 | Venezianka Ełk | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
968 | ŁUKOSZ Michał | 106 | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
969 | CHORCHOS Paweł | 99 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
970 | JANUSZEWSKI Andrzej | 104 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
971 | KACPERSKI Jacek | 105 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
972 | NARAINE Jimmy | 108 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
973 | AL-ASKARI Marek | 95 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
974 | PATYNOWSKI Sebastian | 109 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
975 | PIETRZYK Konrad | 110 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
976 | PODGRUDNY Szczepan | 111 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
977 | RADZIEJEWSKI Paweł | 112 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
978 | URBANCZYK Mateusz | 116 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
979 | WĘGLARZ Waldemar | 117 | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
980 | WOJNAROWSKI Zygmunt | 118 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
981 | GORAJ Dominika | 123 | Deloitte Adventure Team_CBT | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
982 | PIĘTKA Paulina | 127 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
983 | ŻYWEK Sylwia | 131 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
984 | BARTOSIŃSKA Katarzyna | 132 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
985 | WARDA Justyna | 128 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
986 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 129 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
987 | ZIÓŁKOWSKA Anna | 130 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
988 | GARNUSZEK Anita | 138 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
989 | WOROBIEWA Jekatierina | 139 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
990 | KLUK Katarzyna | 133 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
991 | KRÓLAK Margarita | 134 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
992 | MACIUSZEK Julia | 144 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
993 | CICHA Natalia | 149 | xRunners | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
994 | PTASIŃSKA Kinga | 141 | RMF4RT Gladiators | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
995 | BUDZISZ Rafał | 206 | CHAŁUPY WELCOME TO | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
996 | SZOSTAKIEWICZ Tomasz | 204 | Bad Boys Crew | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
997 | TOMCZAK Wioleta | 205 | Biały Kruk | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
998 | ROGALA Bartosz | 211 | Deloitte Adventure Team_CBT | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
999 | DUŹNIAK Urszula | 212 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1000 | CZWARNO Martyna | 207 | Deloitte Adventure Team_CBT | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1001 | KIELER Aleksandra | 219 | DZIK KOMANDO | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1002 | STACHOWICZ Monika | 214 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1003 | GABA Łukasz | 225 | FC PO NALEWCE | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1004 | GABA Mariola | 226 | FC PO NALEWCE | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1005 | GRZYWACZEWSKI Sławek | 227 | FCpoNALEWCE | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1006 | KŁOPOCKA Justyna | 1338 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1007 | KNAPIK Sylwia | 1339 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1008 | KRAWCZYK Monika | 1340 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1009 | MIĄSKO Julia | 1348 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1010 | MOLICKA Alicja | 1349 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1011 | NIEMYJSKI Jarosław | 1350 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1012 | NIEWIADOMSKI Karol | 1351 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1013 | NOWACKI Jerzy | 1353 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1014 | NOWACKI Jakub | 1352 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1015 | PACHUCY Grzegorz | 1355 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1016 | MAZIARZ Michał | 249 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1017 | MURAWSKI Filip | 250 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1018 | REDEK Damian | 230 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1019 | RYBKA Zuzanna | 231 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1020 | SAPAŁA Krzysztof | 232 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1021 | DYŁOŻYŃSKI Maciej | 233 | Ja z kolegami | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1022 | MATUSIAK Damian | 234 | Ja z kolegami | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1023 | GULBICKI Grzegorz | 238 | Klima-Therm | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1024 | WOŹNIAK Łukasz | 239 | Klima-Therm | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1025 | ZURAWIK Anna | 240 | Klima-Therm | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1026 | JĘDRKIEWICZ Stasiek | 241 | Koa | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1027 | KURDEJ Ryszard | 242 | Koa | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1028 | MAJEWSKI Damian | 246 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1029 | WODOWSKI Jakub | 259 | Niepowstrzymani | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1030 | NOWAK Tomasz | 261 | Nowak Trans Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1031 | ZAREMBA Mateusz | 252 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1032 | STEGIENKO Krzysztof | 258 | Niepowstrzymani | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1033 | SERAFIN Szymon | 254 | Motorówki w Formie | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1034 | WOJTYRA Szymon | 276 | Rydwany Rozboju | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1035 | SŁAWIŃSKA Sylwia | 278 | Seqred Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1036 | OLIFIROWICZ Bartosz | 262 | PCHORKI | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1037 | SOBOLEWSKI Radosław | 266 | PCHORKI | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1038 | ZAWADZKI Jakub | 267 | PCHORKI | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1039 | BIENIEK Natalia | 280 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1040 | KWIATKOWSKI Kajetan | 268 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1041 | KOLASIŃSKI Kamil | 270 | RADOMSKIE MORSY | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1042 | STĘPIEŃ Michał | 279 | Seqred Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1043 | RUDNICKI Rafał | 1362 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1044 | RUSAK Krzysztof | 290 | Szkoła Matmy Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1045 | KARPIŃSKA Katarzyna | 291 | TRIO | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
1046 | ADAMCZYK Łukasz | 289 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1047 | KNAP Sebastian | 292 | TRIO | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1048 | DEDIEU Matthias | 283 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1049 | METERA Jarosław | 284 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1050 | WUJEK Bartłomiej | 1378 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1051 | ZAWADZKI Tomasz | 1379 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1052 | SOŁTYK Aleksandra | 1367 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1053 | STAŃCZYK Aleksandra | 1368 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1054 | WACŁAWSKA Julia | 1374 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1055 | CZARNOTA Grzegorz | 303 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1056 | DAWIEC Mateusz | 304 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1057 | DĘBSKI Robert | 305 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1058 | FRONC Piotr | 307 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1059 | REY Andrzej | 296 | Zdążyć przed zmrokiem | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
1060 | JARZĄBEK Kacper | 297 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1061 | DMOCHOWSKA Maja | 306 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1062 | KRUSZEWSKA-ZELMAN Paulina | 321 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1063 | KAROLIŃSKA Aleksandra | 318 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1064 | KRYŃSKA Monika | 322 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1065 | KRYŃSKI Andrzej | 323 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1066 | GRYZ Maciek | 310 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1067 | HOFFMAN Daniel | 311 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1068 | HOFFMANN Ewa | 312 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1069 | JURCZAK Szymon | 317 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1070 | KUCHARSKI Adam | 326 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1071 | ROZMYŚLAK Patrycja | 338 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1072 | OŁDAK Daniel | 332 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1073 | PERKOWSKI Paweł | 333 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1074 | PIASECKI Tomasz | 334 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1075 | PODGÓRSKI Rafał | 335 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1076 | RACHOCKA Marzena | 337 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1077 | WIRBILIS Mikołaj | 347 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1078 | WŁOCZEWSKA Joanna | 348 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1079 | WOJTYNIAK Joanna | 349 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
1080 | WOŹNIAK Marcin | 350 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1081 | ZAWADKA Jan | 351 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
1082 | FRONIA Damian | 353 | AT ARŁAMÓW U23 SEKCJA PIECHOTY LĄDOWEJ | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1083 | ZAJĄC Krzysztof | 354 | AT ARŁAMÓW U23 SEKCJA PIECHOTY LĄDOWEJ | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1084 | KRÓL Darek | 360 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1085 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 359 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1086 | KSIĄŻEK Anna | 361 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1087 | ELBA Robert | 364 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1088 | KNYT Grzegorz | 365 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1089 | TELAKOWIEC Emil | 366 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1090 | LESZCZEWICZ Paweł | 373 | Finastra Running Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1091 | ZAREMSKI Jan | 374 | Finastra Running Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1092 | LEWANDOWSKI Marcin | 375 | FORMA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1093 | CHĘSIAK Marcin | 376 | GoWork.pl | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1094 | GÓRNIAK Agnieszka | 378 | GoWork.pl | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1095 | CZARNECKI Rafał | 367 | FAST Or GO HOME | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1096 | GOSPDOAREC Grzegorz | 379 | GoWork.pl | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1097 | KARASZEWSKA Katarzyna | 393 | JADĄ ŚWIRY | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1098 | JOŃSKI Daniel | 380 | GoWork.pl | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1099 | KOZUBEK Mateusz | 381 | GoWork.pl | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1100 | JAWOREK Rafał | 392 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1101 | KUBASZEWSKI Paweł | 382 | GoWork.pl | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1102 | KILIANEK Ola | 394 | JADĄ ŚWIRY | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1103 | BARCIK Łukasz | 387 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1104 | BOROWSKI Bartosz | 388 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1105 | BOROWSKI Marek | 389 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1106 | CZAJKA Leszek | 390 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1107 | MRÓWKA Krzysztof | 391 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1108 | KRASHENINNIKOV Anton | 409 | Natwest Poland | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1109 | LOPEZ Juan | 410 | Natwest Poland | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1110 | KOWALCZYK Adrianna | 416 | Newmark Knight Frank | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1111 | SAVITSKI Vladislav | 403 | MATRIOSZKA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1112 | SHKUTNIK Dzmitry | 404 | MATRIOSZKA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1113 | BUKS Kamil | 1409 | DZIECI Z BULLERBYN | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1114 | JAGIEŁŁO Michał | 1412 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1115 | GÓRNY Łukasz | 1416 | JA NIE DAM RADY ? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1116 | ŁUKASIK Bartosz | 1413 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1117 | MŁOTEK Jakub | 1410 | DZIECI Z BULLERBYN | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1118 | GÓRNA Aleksandra | 1415 | JA NIE DAM RADY ? | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1119 | STĘPIEŃ Magdalena | 1411 | Enter Air Runners Club | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1120 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 420 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1121 | ZALEWSKI Jacek | 419 | Newmark Knight Frank | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1122 | DOROBA Anna | 436 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1123 | GAŁA Adrian | 437 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1124 | GAŁA Magdalena | 438 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
1125 | BOŚ Tomasz | 432 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1126 | GOŁĘBIOWSKI Rafał | 439 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1127 | GZIK Tomasz | 443 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1128 | JAŁTUSZYK Ewelina | 444 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
1129 | BOROWSKA Magdalena | 431 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
1130 | LISIK Grzegorz | 458 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1131 | MALINOWSKI Kajetan | 459 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1132 | MARCZYK Dominik | 460 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1133 | KORZENIECKI Krzysztof | 448 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1134 | KORZENIOWSKI Robert | 450 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1135 | KRET Krzysztof | 451 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1136 | KURKOWSKI Grzegorz | 455 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1137 | REMBELSKA Dominika | 473 | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
1138 | ROCHET Marta | 474 | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
1139 | RÓŻECKA Agnieszka | 475 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
1140 | STOSIO Michał | 481 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1141 | SZAŁAMACHA Mateusz | 482 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1142 | SZCZECH Jakub | 483 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1143 | SZYBIAK Paweł | 484 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1144 | PIOTRAK Dawid | 468 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1145 | POKRANT Dariusz | 469 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1146 | PONIATOWSKI Paweł | 470 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1147 | RACHWAŁ Marcin | 471 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1148 | WRONOWSKI Grzegorz | 489 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1149 | ŻEBROWSKI Paweł | 494 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1150 | WESOŁOWSKI Grzegorz | 509 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1151 | ŻELAZOWSKI Piotr | 495 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1152 | ZIELIŃSKI Adrian | 497 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1153 | ZWIERZ Jakub | 498 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1154 | KACPRZAK Marcin | 499 | *BANDA ŚWIRÓW* | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1155 | MIKUŚKIEWICZ Michał | 500 | *BANDA ŚWIRÓW* | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1156 | MIKUŚKIEWICZ Robson | 501 | *BANDA ŚWIRÓW* | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1157 | ZALEWSKA Izabella | 502 | banda świrów | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1158 | JANIAK Łukasz | 503 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1159 | SALAMONCZYK Damian | 523 | Nicponie | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1160 | RAKOWSKI Damian | 530 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1161 | STOLARSKI Adam | 524 | Nicponie | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1162 | STOLARSKI Kamil | 525 | Nicponie | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1163 | BELKA Rafał | 527 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1164 | LEWANDOWSKI Linus | 529 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1165 | DĄBROWSKA Monika | 510 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1166 | KONDRACKI Marek | 512 | Jit Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1167 | KOZOŃ Krzysztof | 514 | La La La! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1168 | KURANT Rozalia | 515 | La La La! | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1169 | DALESSANDRO Dario | 516 | LD etno | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1170 | ORYSHCHENKO Oleksii | 522 | Najważniejsze to nie zdechnąć | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1171 | WOŹNIAKOWSKI Pawel | 544 | SJK cru | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1172 | GOTLIB Olga | 557 | Szybcy i sprytni | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1173 | ERNANDES Luis | 550 | Star Navy SEALs | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1174 | KHANTIL Anton | 551 | Star Navy SEALs | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1175 | POTOCKA Maria | 552 | Star Navy SEALs | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1176 | PRZĄDAK Łukasz | 558 | Szybcy i sprytni | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1177 | TERLECKI Kajetan | 555 | Szalone Bąki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1178 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 537 | Piorun Team Grójec | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1179 | ZAPALSKA Aleksandra | 538 | Piorun Team Grójec | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1180 | EHRLICH Marta | 539 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1181 | MOSKAL Ruben | 541 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1182 | BOJAKOWSKI Krzysztof | 542 | Sex afera | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1183 | RAO Aadithya | 570 | T-Regz | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1184 | GARBARCZYK Przemysław | 571 | Tzw. Przyjaciele | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1185 | GUCAJMA Izabela | 572 | Tzw. Przyjaciele | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1186 | TRYBALSKI Grzegorz | 577 | Tzw. Przyjaciele | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1187 | JANKOWIAK Paweł | 578 | unbroken team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1188 | MIKLASZEWSKA Wiola | 579 | unbroken team | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1189 | ANTOSIK Kamil | 580 | VIGO System | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1190 | PRZEPIÓRKA Karolina | 559 | Szybcy i sprytni | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1191 | IYENGAR Abhishek | 564 | T-Regz | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1192 | JABLONSKI Lukasz | 565 | T-Regz | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1193 | JACHACY Katarzyna | 566 | T-Regz | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1194 | KLUSKA Pawel | 567 | T-Regz | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1195 | BATOROWICZ Emil | 581 | VIGO System | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1196 | BRONIKOWSKI Kamil | 582 | VIGO System | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1197 | ZDUNKIEWICZ Karolina | 599 | Wyzwanie 25 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1198 | BIEDRZYCKA Lawinia | 603 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1199 | BOBRECKA Katarzyna | 604 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1200 | BULSKI Arek | 605 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1201 | BURZYŃSKA Klaudia | 606 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1202 | CHYC Teresa | 607 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1203 | GOŚCIK Konrad | 612 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1204 | JAKIMIAK Joanna | 613 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1205 | JANAS Oktawia | 614 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1206 | MILCZAREK Karolina | 585 | VIGO System | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1207 | MIZIOŁEK Patrycja | 586 | VIGO System | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1208 | KRASUSKI Mikołaj | 591 | Warsijoł | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1209 | ŻÓŁKOWSKI Jakub | 592 | Warsijoł | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
1210 | FIGARSKA Gabriela | 593 | Woloświry | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1211 | JANKOWSKA Monika | 615 | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1212 | JARZYNA Bartłomiej | 616 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1213 | JURCZYŃSKI Igor | 617 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1214 | KLEWANIEC Jakub | 618 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1215 | LASAK Piotr | 626 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1216 | KOCHAŃSKA Oliwia | 619 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1217 | KOLODZIEJCZYK Robert | 620 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1218 | KOSIŃSKI Piotr | 621 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1219 | MISSALA Mateusz | 632 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1220 | MAŁOLEPSZA Paulina | 631 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1221 | MRÓZ Sebastian | 633 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1222 | NIKOROWICZ Joanna | 634 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1223 | PAJOR Łukasz | 635 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1224 | ŚWIDRAK Bartosz | 640 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1225 | SYRÓWKA Andrzej | 641 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1226 | SZACHERSKI Marcin | 642 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1227 | LLAS Karol | 629 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1228 | MALISZEWSKI Adrian | 630 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1229 | TYSZECKI Dariusz | 645 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
1230 | WALKIEWICZ Magdalena | 646 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1231 | WYCHADAŃCZUK Ewelina | 647 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1232 | ZAGOCKA Kamila | 648 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1233 | ZYGIEL Klaudia | 649 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1234 | LISIECKI Rajmund | 655 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1235 | BŁĘDOWSKI Artur | 656 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1236 | BŁĘDOWSKI Michał | 657 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1237 | BERK Dariusz | 658 | Boccard Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1238 | BŁASZCZYK Katarzyna | 659 | Boccard Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1239 | JURKOWSKA-PACIOCH Katarzyna | 660 | Boccard Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1240 | KUS Andrzej | 661 | Boccard Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1241 | KRYSZCZAK Paulina | 682 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1242 | LICHT Michał | 683 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1242 | MIESZAŁA Łukasz | 684 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1244 | PIOTROWSKI Rafał | 685 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1245 | SZELIGA Jakub | 686 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1246 | SZCZYPINSKI Slawomir | 669 | ChinchillaVet Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1247 | TKACZ Patryk | 670 | ChinchillaVet Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1248 | WARCHULSKA Karolina | 671 | ChinchillaVet Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1249 | JANICKI Patryk | 672 | Ćwierkające Pierogi | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1250 | GRACZYK Daniel | 677 | EBE EBE i BEBE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1251 | WILKE Damian | 678 | EBE EBE i BEBE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1252 | MILEWSKI Piotr | 679 | EMEL Athletic | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1253 | KRUGLAK Anna | 681 | EMEL Athletic Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1254 | DŁUŻYŃSKA Natalia | 698 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1255 | KANIA Patrycja | 713 | MDDP Running Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1256 | KOZIARSKI Kamil | 700 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1257 | ZIÓŁKOWSKI Piotr | 703 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1258 | KOWAL Cezary | 714 | MDDP Running Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1259 | KOWALSKA Katarzyna | 704 | Jodan KravMaga | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1260 | KOWALSKI Piotr | 705 | Jodan KravMaga | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1261 | PIOTROWSKI Paweł | 706 | Jodan KravMaga | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1262 | KRZESZOWIEC Jacek | 707 | KatoriTeam | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1263 | NIECKULA Piotr | 694 | Helen i przyjaciele | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1264 | CZARNECKA Jagoda | 761 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1265 | DRUZIŃSKI Łukasz | 762 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1266 | DZIKI Jacek | 763 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1267 | PAWLIK Mikolaj | 782 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1268 | PRZYBYSZ Paulina | 783 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1269 | SIEKIERA Joanna | 784 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1270 | SKLEPOWICZ Jacek | 785 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1271 | STAŃCZYK Mariusz | 786 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1272 | STANISZEWSKA Zuzanna | 787 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1273 | STANISZEWSKI Dawid | 788 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1274 | KILIM Michał | 768 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1275 | KONOPKA Ewelina | 769 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1276 | KOWALCZYK Paweł | 770 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1277 | KRAUZE Wojtek | 772 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1278 | KRAWCZYK Mateusz | 773 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1279 | ŚWIĄTEK Justyna | 789 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1280 | KRUSZEWSKI Marcin | 774 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1281 | KRUCZYŃSKI Artur | 807 | BUSHIDO | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1282 | MUSZYŃSKI Aleksander | 808 | BUSHIDO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1283 | RONGERS Łukasz | 809 | BUSHIDO | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1284 | DZIAŁAK Tomasz | 811 | Copuz Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1285 | WADOWSKI Dawid | 794 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1286 | WASILUK Rafał | 795 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1287 | MOTYKA Dariusz | 803 | Animex | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1288 | GŁAGOWSKI Hubert | 804 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1289 | KAŹMIERCZAK Monika | 805 | Błyskawiczne ręce | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1290 | JAROŃSKA Justyna | 813 | Copuz Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1291 | KIERACIŃSKA Justyna | 815 | Copuz Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1292 | KURMANOWSKA Karolina | 826 | FFL TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1293 | BORYSEWICZ Wiktor | 839 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1294 | DZIERŻANOWSKA Martyna | 840 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1295 | MARKOWSKA Katarzyna | 827 | FFL TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1296 | MĄTWICKI Mateusz | 828 | FFL TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1297 | WOJTOWICZ Oliwia | 829 | FFL TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1298 | WYSZKOWSKA Karolina | 830 | FFL TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1299 | BORDZOŁ Izabela | 831 | GE-ki HealthCare | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1300 | GRZEGORSKI Grzegorz | 832 | Gocławianie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1301 | JANISZEWSKI Jarosław | 833 | Gocławianie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1302 | JANISZEWSKI Mariusz | 834 | Gocławianie | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1303 | ANDRUSZKIEWICZ Mateusz | 835 | Goodekipa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1304 | LASKOWSKI Kamil | 836 | Goodekipa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1305 | WARDA Adrian | 837 | Goodekipa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1306 | WARDA Paweł | 838 | Goodekipa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1307 | PAPROCKI Jakub | 854 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1308 | PERCZYŃSKI Łukasz | 856 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1309 | POLANIN Żaneta | 857 | Jelenie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1310 | WILK Katarzyna | 858 | Jelenie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1311 | FIGIEL Paweł | 859 | Kości na wierzchu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1312 | KRÓL Bartłomiej | 860 | Kości na wierzchu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1313 | KRÓL Tomasz | 861 | Kości na wierzchu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1314 | TRZOS Krzysztof | 866 | Kulawe Pluszaki Zagłady | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1315 | KAŁUŻNA Milena | 848 | Jelenie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1316 | KŁACZYŃSKA Angelika | 849 | Jelenie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1317 | LASOTA Jakub | 851 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1318 | MORYŃ Amelia | 852 | Jelenie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1319 | CHOŁUJ Łukasz | 878 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1320 | KARCZEMNY Arkadiusz | 879 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1321 | KOWALCZYK Mirosław | 880 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1322 | KOZŁOWSKI Marek | 881 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1323 | LULA Magdalena | 882 | PWPW S.A. | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1324 | PAWŁOWSKI Michał | 883 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1325 | TARTAS Karolina | 870 | MedyczneJamniki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1326 | LUSARCZYK Weronika | 868 | MedyczneJamniki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1327 | GROS Dawid | 894 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1328 | MOTTILLO Cristian | 898 | Solenis | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1329 | NOWAK Edyta | 899 | Solenis | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1330 | SKIBA Aleksandra | 884 | PWPW S.A. | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1331 | BOGUSZ Magdalena | 885 | RUN MAD REGION | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1332 | GNIEWKOWSKI Rafał | 895 | Solenis | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1333 | KĘDZIERSKA Katarzyna | 896 | Solenis | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1334 | KĘDZIERSKI Marcin | 897 | Solenis | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1335 | PIĄTKOWSKA Joanna | 892 | RUN MAD REGION | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1336 | RÓŻYCKA Marta | 893 | RUN MAD REGION | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1337 | GÓRECKA Iwona | 913 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1338 | ROGALSKI Marcin | 902 | Solenis | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1339 | ŚWIĘCICKA Urszula | 903 | Solenis | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1340 | KRAK Aleksandra | 906 | Szwadron super cool komando wilków alfa | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1341 | JĘDRZEJCZAK Tomasz | 918 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1342 | JÓŹWIK Karol | 919 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1343 | JÓŹWIK Marta | 920 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1344 | KAŹMIERAK Ignacy | 923 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1345 | KŁOSIŃSKI Bartosz | 924 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1346 | KOCIEMBA Karolina | 925 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1347 | ZARĘBA Kamil | 948 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1348 | OZIMSKI Andrzej | 937 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1349 | PIETRZAK Joanna | 939 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1350 | PIOTROWSKI Artur | 940 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1351 | SALAMON Aron | 941 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1352 | STRZAŁKOWSKI Michał | 942 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1353 | UZIAŁŁO Areta | 943 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1354 | WILCZYŃSKI Mariusz | 944 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1355 | KOCIEMBA Małgorzata | 926 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1356 | KORCZAK Tomasz | 927 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1357 | KOT Aleksandra | 928 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1358 | MIROWSKA Aleksandra | 934 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1359 | MISZCZAK Weronika | 935 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1360 | MUGDA Sebastian | 936 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1361 | ŻACH Aleksandra | 946 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1362 | ZARĘBA Aneta | 947 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1363 | ZEGARSKA Klaudia | 951 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1364 | KLIMKIEWICZ-SIKORA Beata | 959 | BETTERSY | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1365 | POWAŁA Sylwia | 960 | BETTERSY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1366 | KLESZCZ Daniel | 961 | Dziki PL | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1367 | TKACZYK Andrzej | 962 | Dziki PL | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1368 | GAJEK Milena | 966 | GE-ki HealthCare | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1369 | LEWKOWICZ Beniamin | 967 | GE-ki HealthCare | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1370 | LIPNIEWICZ Paweł | 968 | GE-ki HealthCare | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1371 | MALINOWSKI Piotr | 969 | GE-ki HealthCare | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1372 | ROGALA Anna | 970 | GE-ki HealthCare | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1373 | ROSTKOWSKA Kamila | 971 | GE-ki HealthCare | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1374 | CHODOROWSKI Jarosław | 1004 | QTNO DZIKUSY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1375 | KAŁUŻNY Rafał | 981 | Inter-team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1376 | GRZYBOWSKI Kamil | 982 | Kiedyś było fajnie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1377 | FRONCZYK Edyta | 984 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1378 | KUJAWA Michał | 986 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1379 | SUDOMIR Rafał | 987 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1380 | SZAŁKOWSKI Krzysztof | 988 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1381 | WŁADZIMIRUK Marcin | 989 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1382 | CHROSTOWSKI Jan | 991 | Power ORANGErs | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1383 | DYMERSKA Barbara | 992 | Power ORANGErs | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1384 | GORZEWSKA Karolina | 993 | Power ORANGErs | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1385 | SZCZUKA Adam | 1027 | SPONTAN GANG | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1386 | SZCZUKA Dorota | 1028 | SPONTAN GANG | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1387 | ŚCIBOR Konrad | 1005 | QTNO DZIKUSY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1388 | ŚWIĘCICKA Marta | 1006 | QTNO DZIKUSY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1389 | ŚWIĘCICKI Mateusz | 1007 | QTNO DZIKUSY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1390 | DOBRANJA Kamil | 1008 | RatujLaptopa Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1391 | GRABOWSKI Michał | 1009 | RatujLaptopa Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1392 | HROMENKO Bohdan | 1010 | RatujLaptopa Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1393 | HROMENKO Ruslan | 1011 | RatujLaptopa Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1394 | MASIUK Roman | 1012 | RatujLaptopa Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1395 | BORKOWSKI Damian | 1013 | Rozbiegamy Nowy Dwór | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1395 | GRZELAK Adam | 1014 | Rozbiegamy Nowy Dwór | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1397 | KŁOS Sebastian | 1016 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1398 | SIKORA Adam | 1017 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1399 | BANAŚKIEWICZ Żaneta | 1018 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1400 | GMIŃSKA Katarzyna | 1037 | WKZ team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1401 | GMIŃSKI Kamil | 1038 | WKZ team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1402 | KLESZCZ Katarzyna | 1039 | WKZ team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1403 | KRAKOWIAK Ewelina | 1040 | WKZ team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1404 | KRAKOWIAK Maciej | 1041 | WKZ team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1405 | CYMERSKA Agnieszka | 1031 | STREFA RUCHU Kameralny klub Fitness | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1406 | KUCHARSKA Beata | 1032 | STREFA RUCHU Kameralny klub Fitness | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1407 | SADOWSKA Katarzyna | 1033 | STREFA RUCHU Kameralny klub Fitness | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1408 | ŻBIKOWSKA Joanna | 1034 | STREFA RUCHU Kameralny klub Fitness | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1409 | ABRAMCZYK Szymon | 1035 | WKZ team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1410 | BIEDKA Piotr | 1036 | WKZ team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1411 | OBORSKA Klaudia | 1042 | WKZ team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1412 | ŚLAŻYŃSKA Elżbieta | 1043 | WKZ team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1413 | BANASZEK Beata | 1053 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1414 | BRZEZIŃSKA Karolina | 1054 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1415 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 1055 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1415 | BRZEZIŃSKI Michał | 1056 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1417 | WÓJCIK Mariusz | 1045 | WKZ team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1418 | MIĘSOWICZ Mirosław | 1050 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1419 | WARDECKI Piotr | 1051 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1420 | WŁOSZEK Robert | 1052 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1421 | CZARNOTA Konrad | 1057 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1422 | FILIPOWICZ Natalia | 1061 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1423 | JAROS Marek | 1066 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1424 | JAWORSKA Karolina | 1067 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1425 | JEWDOSZUK Robert | 1068 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1426 | KIEPAS Szymon | 1069 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1427 | DZIKOWSKI Dawid | 1060 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1428 | LIS Łukasz | 1076 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1429 | NOWIŃSKI Paweł | 1082 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1430 | POLAK Michal | 1085 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1431 | PRZEPIÓRKA Kamil | 1086 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1432 | RATAJCZAK Grzegorz | 1087 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1433 | RATAJCZAK Rafał | 1088 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1434 | REGULSKA Ewa | 1089 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1435 | RYTKA Daniel | 1090 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1436 | RZESZOTEK Zuzanna | 1091 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1437 | ŚWIETLICKA Magdalena | 1092 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1438 | WĄSIK Agnieszka | 1098 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1439 | MISTARZ Mateusz | 1101 | Banksterzy i Biedacy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1440 | BOROWSKI Michał | 1104 | Circle K Sports Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1441 | BYLINKA Marek | 1105 | Circle K Sports Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1442 | DUTKOWSKI Michał | 1113 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1443 | GARBACZ Piotr | 1493 | WChUW "Obiegówka" | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1444 | KARBARZ Marcin | 1494 | WChUW "Obiegówka" | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1445 | SMAKOWSKA Alicja | 1487 | Upgrade.studio | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1446 | SMAKOWSKI Adam | 1488 | Upgrade.studio | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1447 | PAWŁOWSKI Jan | 1495 | WChUW "Obiegówka" | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1448 | FRĄCHOWICZ-SZEWCZYK Aneta | 1499 | WOJACY | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1449 | STASIAK Agnieszka | 1489 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1450 | WRÓBEL Michał | 1503 | WOJACY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1451 | KAZIMIERSKA Joanna | 1504 | Ziomy spod Biedrony | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1452 | BUJARSKI Michal | 1511 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1453 | KAZIMIERSKI Grzegorz | 1505 | Ziomy spod Biedrony | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1454 | PAWIŃSKI Rafał | 1507 | Ziomy spod Biedrony | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1455 | CHĄDZYŃSKI Grzegorz | 1512 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1456 | DŁUGOSZ Daniel | 1513 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1457 | ŚCIBISZ Marcin | 1508 | Ziomy spod Biedrony | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1458 | HREHORUK Grzegorz | 1515 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1459 | KACZOR Maria | 1517 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1460 | SIENIAWSKA-NOWAK Magdalena | 1527 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1461 | SOBOTA Kamila | 1528 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1462 | SZYMAŃSKA Karolina | 1529 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1463 | SZYMCHEL Krzysztof | 1530 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1464 | NOWAK Oskar | 1120 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1465 | RASEK Aleksander | 1121 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1466 | SIWEK Bartek | 1122 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1467 | KWIATKOWSKA Kaja | 1129 | DKR StUdnia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1468 | MARKOWICZ Tomek | 1130 | DKR StUdnia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1469 | SOSIŃSKA Dominika | 1131 | DKR StUdnia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1470 | ŚWIDERSKI Albert | 1132 | DKR StUdnia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1471 | CIUPEK Robert | 1133 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1472 | DZIEDZIC Marcin | 1134 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1473 | FITKAŁ Aleksandra | 1115 | Directpl Warriors | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1474 | KWIECIEŃ Ewa | 1135 | DOKA team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1475 | SKUBISZ Marta | 1538 | Błotne wilki 3 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1476 | BAJENA Jan | 1534 | Bears of CrossFit | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1477 | PIOTROWSKA Katarzyna | 1536 | Błotne wilki 3 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1478 | SZPONDER Paweł | 1144 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1479 | TOMASIK Regina | 1145 | DOKA team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1480 | TOMCZUK Tomasz | 1146 | DOKA team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1481 | WAWRZYŃCZAK Radosław | 1147 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1482 | WOJNAROWICZ Aleksander | 1148 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1483 | JERUZALSKA Maria | 1149 | Dragon TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1484 | KUCZYŃSKI Jarosław | 1150 | Dragon TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1485 | NIECKUŁA Natalia | 1151 | Dragon TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1486 | ŚWIĄTEK Małgorzata | 1152 | Dragon TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1487 | SHYNKAREVYCH Olesia | 1161 | GRAFIT TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1488 | PLISZEWSKI Piotr | 1159 | GRAFIT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1489 | KRÓL Michał | 1163 | HP TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1490 | BESSER Renata | 1165 | Jak nie my to kto ! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1491 | NICOPULOS Maria | 1173 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1492 | ZABIELSKI Adam | 1180 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1493 | ZABIELSKI Gabriel | 1181 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1494 | PRUS Katarzyna | 1177 | Jak nie my to kto ! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1495 | KRÓLAK Aleksandra | 1182 | Łaziszczaki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1496 | MELNYK Diana | 405 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1497 | OSIK Grzegorz | 517 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1498 | STRUG Justyna | 1187 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1499 | OSTROWSKA Katarzyna | 1175 | Jak nie my to kto ! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1500 | OSTROWSKI Łukasz | 1176 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1501 | MARKOWICZ Tomek | 1190 | OSTRY team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1502 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 1195 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1503 | OSTROWSKI Piotr | 1192 | OSTRY team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1504 | SOBIECH Izabela | 1193 | OSTRY team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1505 | LINKA-PANEK Ewa | 1194 | Pogotowie Medicover | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1506 | TROSHKIN Sergei | 1 | 39RUS | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1507 | EBERT Damian | 2 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1508 | MAJEWSKI Witold | 3 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1509 | ZALEWSKI Michał | 4 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1510 | KUCZYŃSKI Paweł | 5 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1511 | MANTYCKI Rafał | 6 | Biuro Ochrony Businessu | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1512 | CZUBASZEWSKI Kamil | 24 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1513 | GIŻEWSKI Michał | 25 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1514 | HANUSIAK Leszek | 26 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1515 | HUDASZEK Zbigniew | 27 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1516 | KONEWKA Jacek | 28 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1517 | OŚKO Łukasz | 23 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1518 | MICHALSKI Dawid | 45 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1519 | KRAWCZYK Tomasz | 46 | K&K | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1520 | LEDWOROWSKI Jakub | 48 | Killing Lions | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1521 | WITEK Paweł | 66 | PZU Sport Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1522 | ŁAWRENCZUK Paweł | 67 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1523 | PUCHACZ Michael | 68 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1524 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 69 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1525 | SZYPOWSKI Jakub | 70 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1526 | SADOWSKI Michał | 65 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
1527 | LAPS Mirella | 1274 | Kuce z Bronksu | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1528 | URBANIAK Aleksandra | 1275 | Kuce z Bronksu | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1529 | CHMIEL Paweł | 1277 | Mordziaty Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1530 | JEZNACH Tomek | 1279 | PERN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1531 | LACHOWSKI Piotr Lachowski | 1284 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1532 | BRYJA Izabela | 1286 | Pyroll | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1533 | JAĶÓBCZYK Piotr | 1287 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1534 | KAMIŃSKI Zbigniew | 1288 | Pyroll | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1535 | MAŁECKI Mariusz | 1289 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1536 | MALISZEWSKI Łukasz | 1290 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1537 | MICHALCZYK Sławomir | 1291 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1538 | POLIT Marcin | 1285 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1539 | RODE Tomasz | 1292 | Pyroll | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1540 | KOŹLINKA Mateusz | 1301 | Volleyball Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1541 | SOŚNICKI Bartosz | 1302 | Volleyball Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1542 | WYSOCKI Patryk | 1303 | Volleyball Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1543 | KACZYŃSKI Konrad | 1304 | We run better than the government | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1544 | KOWALCZYK Damian | 1305 | We run better than the government | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1545 | SZEJNA Piotr | 1306 | We run better than the government | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1546 | SZAJDA Zofia | 1311 | Żwawe żółwie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1547 | BIAŁEK Bartłomiej | 1312 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1548 | BŁAZUCKI Michał | 1313 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1549 | BUDZYŃSKI Piotr | 1314 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1550 | CHMIELEWSKA Katarzyna | 1316 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1551 | CHMIELEWSKI Szymon | 1317 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1552 | PIJAWKA Izabela | 1381 | albo ostro, albo wcale | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1553 | TEKLIŃSKI Adrian | 1382 | albo ostro, albo wcale | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1554 | ZIENOWICZ Roksana | 1384 | Amore Pomodore | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1555 | BAJSZCZAK Agnieszka | 1385 | Bears of CrossFit | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1555 | BALCERZAK-STACHERA Katarzyna | 1386 | Bears of CrossFit | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1557 | BOROWICZ Agnieszka | 1387 | Bears of CrossFit | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1558 | DROŻDŻ Arkadiusz | 1388 | Bears of CrossFit | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1559 | KOHUTNICKI Rafał | 1391 | Bears of CrossFit | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1560 | KOSZEWA Anastazja | 1392 | Bears of CrossFit | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1561 | KRUK Bozena | 1393 | Bears of CrossFit | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1562 | KUROWSKA Samanta | 1394 | Bears of CrossFit | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1563 | NAPIÓRKOWSKA Ewelina | 1404 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1564 | KUDEŃ Daniel | 1405 | Camport Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1565 | PROKURAT Aniela | 1417 | JA NIE DAM RADY ? | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1566 | BĘBENEK Piotr | 1419 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1567 | DORAU Agata | 1420 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1568 | KIESZEK Kasia | 1421 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1569 | KUDŁACZYK Michał | 1422 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1570 | ŁĄPIEŚ Marta | 1423 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1571 | LASOTA Rafał | 1424 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1572 | WYSZYŃSKA-ZAJKOWSKA Ilona | 1433 | Kiedyś było fajnie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1573 | CHROMIEC Adrian | 1435 | Lazy Boars | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1574 | SZYMCZYK Maciej | 1436 | Lazy Boars | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1575 | KORDOWSKI Wiktor | 1437 | M+W | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1576 | ŁOSIOWSKA Michalina | 1438 | maxtreme team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1577 | ŁOSIOWSKI Leon | 1439 | maxtreme team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1578 | JULIKOWSKI Karol | 1442 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1579 | RYBAK Paulina | 1443 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1580 | DUCHER Magdalena | 1444 | Panieński Magdzi | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1581 | GAJEWSKA Natalia | 1445 | Panieński Magdzi | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1582 | WULCZYŃSKA Patrycja | 1446 | Panieński Magdzi | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1583 | BOLESTA Aleksandra | 1298 | RUN PRAGA TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1584 | BORYSIEWICZ Monika | 1448 | RUN PRAGA TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1585 | DĄBROWSKA Klaudia | 1449 | RUN PRAGA TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1586 | DĄBROWSKA Wiktoria | 1450 | RUN PRAGA TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1587 | DĄBROWSKI Kamil | 1452 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1588 | FIJAŁKOWSKI Dariusz | 1453 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1589 | KANIEWSKI Jan | 1463 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1590 | MISZKURKA Michał | 1467 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1591 | NIEMIEC Tomasz | 1468 | SUPREMIS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1592 | NIEMIEC Wojciech | 1469 | SUPREMIS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1593 | PIKUŁA Wojciech | 1470 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1594 | MARKIEWICZ Edyta | 1482 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1595 | SMOLIŃSKI Adrian | 1471 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1596 | SZACHERSKI Łukasz | 1472 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1597 | BERGIUS-KAŹMIERCZAK Patrycja | 1473 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1598 | BŁASZCZYK Agnieszka | 1474 | Upgrade.studio | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1599 | FLORIAN Ewa | 1476 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1600 | HERMANOWICZ Izabela | 1477 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1601 | KAŹMIERCZAK Jagoda | 1478 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1602 | KELM Emilia | 1479 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1603 | KELM Michał | 1480 | Upgrade.studio | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1604 | LASOTA Marek | 1481 | Upgrade.studio | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1605 | SELWANOWICZ Aleksander | 1544 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1606 | MIERNICKI Radosław | 1546 | Crossfit Ursus | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1607 | SIWKIEWICZ Alicja | 1555 | FAJTERSI | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1608 | WARDĘSZKIEWICZ Jan | 1556 | FAJTERSI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1609 | NIEKE Bartłomiej | 1558 | Gang Ursynowa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1610 | ROSOŁ Maciej | 1559 | Gang Ursynowa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1611 | WŁODARSKI Mateusz | 1560 | Gang Ursynowa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1612 | ŚWIŚ Cyprian | 1561 | Grupa Biegowa UM W-wa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1613 | ADAMSKI Konrad | 1562 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1614 | BARAŃSKA Danuta | 1563 | HARDCORY | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1615 | BARAŃSKI Łukasz | 1564 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1616 | BŁASIŃSKI Łukasz | 1566 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1617 | BRZECZKOWSKI Paweł | 1589 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1618 | CHUDZIK Nikodem | 1597 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1619 | KARWALA Anna | 1598 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1620 | KARWALA Inga | 1599 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1621 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 1600 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1622 | SPYCHALSKA Justyna | 1601 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1623 | WALASEK Maciej | 1602 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1624 | WALKOWICZ Hubert | 1603 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1625 | KOSIERADZKA Aleksandra | 1604 | The Black Widows | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1626 | KOSIERADZKI Michał | 1605 | The Black Widows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1627 | LITWINOWICZ Magdalena | 1606 | The Black Widows | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1628 | LITWINOWICZ Michał | 1607 | The Black Widows | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1629 | SERAFIN Artur | 1608 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1630 | MILEWSKA Paulina | 1639 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1631 | NOWICZENKO Anna | 1642 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1632 | KISZKOWSKI Tomasz | 1626 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1633 | NOWICZWNKO-URAWSKA Justyna | 1643 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1634 | OGRODOWCZYK Krzysztof | 1644 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1635 | KOWALCZYK Łukasz | 1628 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1636 | KOWALSKA Marta | 1629 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1637 | KOWALSKI Filip | 1630 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1638 | LEMIESZEWSKA Izabela | 1637 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1639 | OLENDZKI Michał | 1645 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1640 | PAWLICKA Marta | 1646 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1641 | PAZUR Sylwia | 1647 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1642 | PIĘTA Arkadiusz | 1648 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1643 | PŁATKOWSKI Jacek | 1649 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1644 | SZMIGA Michał | 1660 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1645 | SZYMAŃSKA Aleksandra | 1661 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1646 | URAWSKI Grzegorz | 1662 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1647 | WIERZBOWSKA Magdalena | 1664 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1648 | WOŁKOWICZ Jacek | 1665 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1649 | WYSKWAR Adam | 1666 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1650 | WYSKWAR Antoni | 1667 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1651 | ŻEGLIŃSKI Dariusz | 1668 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1652 | ZEMŁO Angelika | 1669 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1653 | ZIELIŃSKI Mirosław | 1670 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1654 | ŻUŁAWNIK Malwina | 1672 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1655 | BANACZKOWSKA Marta | 1673 | Armony | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1656 | SZURPIT Michał | 1674 | Armony | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1657 | ANDRASZEK Kuba | 1676 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1658 | KEDZIORA Monika | 1688 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1659 | KOLO Klaudia | 1689 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1660 | KORDYS Michał | 1690 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1661 | KRASUSKA Anna | 1692 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1662 | KRASUSKI Piotr | 1693 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1663 | KRYPSKI Bartosz | 1694 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1664 | OLESZCZUK Lidia | 1703 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1665 | KUKLA Magdalena | 1695 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1666 | MALEWICKA Zuzanna | 1697 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1667 | MAZUR Katarzyna | 1698 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1668 | MIEŚCICKI Wojciech | 1700 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1669 | MISTERSKA-ZASOWSKA Dominika | 1701 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1670 | NOWACZYNSKI Marcin | 1702 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1671 | TEREBUS Katarzyna | 1714 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1672 | WRÓBEL Izabela | 1716 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1673 | WRÓBEL Kamil | 1717 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1674 | WRÓBLEWSKA Aleksandra | 1718 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1675 | ZDANOWSKA Ewelina | 1719 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1676 | ZDANOWSKI Adam | 1720 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1677 | JABLONKA Radoslaw | 1721 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1678 | GĄGAŁKA Iwona | 1722 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1679 | CZARNIECKI Jakub | 1723 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1680 | FRONCZAK Agata | 1724 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1681 | OLSZAK Agnieszka | 1725 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1682 | ORZECHOWSKA Martyna | 1726 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1683 | GAWLIK Justyna | 1758 | Szalone Ponczki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1684 | BUJEK Łukasz | 1739 | pluton ś.p. Kapitana Tytusa Bomby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1685 | WICZUK Marek | 1740 | pluton ś.p. Kapitana Tytusa Bomby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1686 | GŁOWIŃSKI Michał | 1741 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1687 | TROCZEWSKA Ola | 1742 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1688 | JANISZEWSKA Katarzyna | 1744 | Prosseco lovers | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1689 | ZYCH Jowita | 1747 | Prosseco lovers | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1690 | CIESIELSKI Piotr | 1756 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1691 | MACIEJEWSKA Justyna | 1760 | Szalone Ponczki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1692 | RESZKA Kamil | 1775 | Wariaci z TGPlus | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1693 | OZDARSKA Katarzyna | 1762 | Szalone Ponczki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1694 | PAWLAK Michał | 1764 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1695 | PUCHALSKI Michał | 1765 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1696 | RANISZEWSKA Agata | 1766 | Szalone Ponczki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1697 | RYBIŃSKI Wojciech | 1768 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1698 | SIENNICKI Mateusz | 1769 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1699 | WOJDA Janek | 1771 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1700 | OCHNIO Rafał | 1772 | TDR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1701 | JAWORSKI Łukasz | 1773 | Wariaci z TGPlus | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1702 | LIS Adam | 1802 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1703 | CHODOWSKI Łukasz | 1827 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1704 | FURCA Jarosław | 1828 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1705 | FRALA Karolina | 1857 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1706 | KOROLUK Bogdan | 1832 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1707 | KWIATKOWSKI Jan | 1835 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1708 | LEŻYŃSKI Jakub | 1836 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1709 | LIPKA Tomasz | 1837 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1710 | MOŻDŻONEK Bartosz | 1838 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1711 | MOŻDŻONEK Monika | 1839 | boratOCR | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1712 | MRÓZ Łukasz | 1840 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1713 | BANAŚKIEIWCZ Mariusz | 1849 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1714 | BECHERKA Paulina | 1850 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1715 | CIEŚLAK Katarzyna | 1851 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1716 | CIĘŻKOWSKI Szymon | 1852 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1717 | CZAPKA Damian | 1853 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1718 | DRABEK Katarzyna | 1855 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1719 | JANDUŁA Nikola | 1860 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1720 | JAWORSKI Kacper | 1861 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1721 | JOBDA Aleksandra | 1862 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1722 | KALINOWSKA Paulina | 1863 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1723 | KORCZAK Gabriela | 1864 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1724 | KOTSUPYR Mariia | 1865 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1725 | KOZAK Andrzej | 1866 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1726 | LEWANDOWSKI Mateusz | 1867 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1727 | LOLO Marta | 1869 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1728 | ROMANOWSKI Adam | 1879 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1729 | RŻYSKO Karol | 1880 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1730 | SKÓRA Sylwia | 1882 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1731 | SOŁTYSIAK Tomasz | 1883 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1732 | KOWALEWSKA Agnieszka | 1909 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1733 | URBANIAK Marcin | 1887 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1734 | KOWALEWSKA Luiza | 1910 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1735 | WACHOWSKA Marlena | 1888 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1736 | BINDUGA Piotr | 1889 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1737 | JANKOWSKI Michał | 1890 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1738 | KOSSOWSKI Grzegorz | 1891 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1739 | KUBIN Marcin | 1892 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1740 | PŁAZA Paweł | 1893 | Demant Technology Centre | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1741 | GÓRSKA Sylwia | 1896 | Gym-Slim Atomówki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1742 | ŁABUZOWSKA Ewelina | 1897 | Gym-Slim Atomówki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1743 | MŁOŹNIAK Renata | 1898 | Gym-Slim Atomówki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1744 | KIELISIAK Małgorzata | 1907 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1745 | KIELISIAK Marek | 1908 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1746 | LEWANDOWSKI Michał | 1912 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1747 | MARZEC Agnieszka | 1913 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1748 | MIKOŚ Adam | 1914 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1749 | MRÓWKA Katarzyna | 1915 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1750 | SZYMAŃSKI Adrian | 1916 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1751 | TETKOWSKI Michał | 1917 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1752 | TYSKA-CZARNECKA Agnieszka | 1918 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1753 | WALCZAK Klemens | 1919 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1754 | LEWANDOWSKI Kacper | 1920 | Jest Moc | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1755 | BIERNACKA Malgorzata | 1921 | Krav Maga Mazowsze | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1756 | GONERA Bartosz | 1923 | Niedoświadczeni Weterani | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1757 | PAŁAC Wiktoria | 1924 | Niedoświadczeni Weterani | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1758 | STOLL Ada | 1925 | Niedoświadczeni Weterani | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1759 | BIELECKI Arkadiusz | 1926 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1760 | KOPER Anna | 1934 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1761 | KOWALEWSKI Arkadiusz | 1935 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1762 | KRYSZTOFIAK Katarzyna | 1936 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1763 | LALEK Bartek | 1937 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1764 | LIPIŃSKI Łukasz | 1938 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1765 | ŁUCZAK Radosław | 1939 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1766 | MIERNIK Julia | 1940 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1767 | OCHONKO Daniel | 1941 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1768 | PAŃCZYK Łukasz | 1942 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1769 | SIWY Maciej | 1947 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1770 | SŁAWIŃSKI Radosław | 1948 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1771 | ŚLIWIŃSKI Kamil | 1949 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1772 | SZCZEPANIK Przemysław | 1950 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1773 | SZEWCZYK Natalia | 1951 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1774 | SZMUKIER Piotr | 1952 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1775 | UCHMAN Krzysztof | 1953 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1776 | WRZOSOWSKA Patrycja | 1957 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1777 | ŁYSAKOWSKI Michał | 1966 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1778 | MAJCHRZAK Bartosz | 1967 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1779 | ŚLUMOWSKA Martyna | 1969 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1780 | TUPALSKA Agnieszka | 1971 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1781 | ZELKOWSKI Bartosz | 1972 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1782 | KUCIŃSKI Łukasz | 1973 | DEMENTORZY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1783 | NOWACZYK Krzysztof | 1974 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1784 | BIEŃ Paweł | 1975 | FF 6:30 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1785 | FORNALCZYK Maciej | 1976 | FF 6:30 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1786 | WELO Ewelina | 2010 | Jedziemy z tym koksem | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1787 | MRÓZ Piotr | 1982 | GeparDANy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1788 | KRZAK Edyta | 1989 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1789 | KULIGOWSKA Monika | 1991 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1790 | LEDUCHOWSKI Paweł | 1992 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1791 | MÓWIŃSKA Marlena | 1993 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1792 | RÓG Agata | 1994 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1793 | RÓG Ewa | 1995 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1794 | RÓG Ola | 1996 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1795 | SZYMAŃSKA Sylwia | 1997 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1796 | WIELEBA Monika | 1998 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1797 | BAJDAŁA Robert | 2000 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1798 | KASZUBSKA Elżbieta | 2001 | Jedziemy z tym koksem | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1799 | STEFANIAK Rafał | 2013 | Jest Moc | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1800 | TRUSZKIEWICZ Aleksandra | 2014 | Jest Moc | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1801 | GRYKO Katarzyna | 2015 | Koty za płoty | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1802 | KĘCKA Katarzyna | 2016 | Koty za płoty | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1803 | GALEWSKI Adrian | 2019 | Łazarski Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1804 | KLEKOWSKI Michał | 2020 | Łazarski Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1805 | MUCHA Robert | 2028 | Robmar | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1806 | NIEZABITOWSKI Jakub | 2021 | Łazarski Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1807 | CZUCHAJ Milena | 2022 | Nauczycielki bez nagród | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1808 | PAWŁOWSKA Małgorzata | 2023 | Nauczycielki bez nagród | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1809 | OBŁUDKA Adam | 2024 | O.R.P.P. "KIEŁ" | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1810 | SZCZĘSNY Justyna | 2025 | O.R.P.P. "KIEŁ" | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1811 | SZCZĘSNY Witold | 2026 | O.R.P.P. "KIEŁ" | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1812 | MALISZEWSKA Agnieszka | 2027 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1813 | ŚWIĘCICKI Mariusz | 2034 | Siewcy Prędkości | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1814 | SIELICKA Natalia | 2035 | Sii Running Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1815 | MOŁDRZYK Kinga | 2036 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1816 | PAŁAŻY Nina | 2037 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1817 | SZYROKI Henryk | 2038 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1818 | BIEŃ Malgorzata | 2039 | Sportera OCR | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1819 | GARCIA Dan | 2040 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1820 | POŁEĆ Jolanta | 2044 | wacikowo | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1821 | KUCHNIO Marta | 2045 | Wściekłe Leniwce | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1822 | MĄCZKA Ewa | 2046 | Wściekłe Leniwce | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1823 | CZAPINSKA Kasia | 2047 | Żniwiarze | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1824 | GOS Mariusz | 2048 | Żniwiarze | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1825 | AMBROZIAK Bartek | 2049 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1826 | ANTCZAK Lukasz | 2050 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1827 | GÓRSKI Łukasz | 2059 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1828 | GRABOWSKA-TOFEL Sara | 2060 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1828 | GRABOWSKI Piotr | 2061 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1830 | GRZEŚKOWIAK Wojtek | 2062 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1831 | HADRYAN Karolina | 2063 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1832 | JASKULSKI Konrad | 2064 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1833 | KAMIŃSKI Mariusz | 2065 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1834 | KRET Marcin | 2069 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1835 | LEWANDOWSKI Mateusz | 2070 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1836 | MAŁKIEWICZ Kamil | 2072 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1837 | MAZUR Jakub | 2073 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1838 | MIERZEJEWSKA Maja | 2074 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1839 | MISZTA Barbara | 2075 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1840 | SADKOWSKI Łukasz | 2085 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1841 | STRZELECKI Cezary | 2089 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1842 | UŚCIŃSKA Katarzyna | 2094 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1843 | WIĘCKOWSKA Adrianna | 2096 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1844 | WIERZBOWSKA Monika | 2097 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1845 | WÓJCIK Piotr | 2098 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1846 | WYPYCH Izabela | 2099 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1847 | ZADROŻNA Wiktoria | 2100 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1848 | ZIMNIK KUZKA Agnieszka | 2101 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1849 | ŁUKAWSKI Michał | 2102 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1850 | RATAJCZAK Dawid | 2103 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1851 | PAJZERT Szymon | 2108 | Chomiki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1852 | WAŁKUSKA Urszula | 2112 | Colorado | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1853 | ROJEK Monika | 2125 | JL | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1854 | ZARĘBA-MACIEJEWSKA Magda | 2126 | JL | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1855 | GLOWINSKI Jacek | 2127 | Kongsberg Automotive | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1856 | BARTOS Agnieszka | 2128 | Krav Maga Mazowsze | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1857 | CHREPTOWICZ Tomasz | 2129 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1858 | DĄBROWSKI Sebastian | 2130 | Krav Maga Mazowsze | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1859 | DUBEL Adam | 2131 | Krav Maga Mazowsze | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1860 | GRÓDECKA Katarzyna | 2132 | Krav Maga Mazowsze | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1861 | LASKOWSKA Kinga | 2160 | POW Ekipa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1862 | KRUK Michał | 2137 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1863 | MACIASZEK Przemysław | 2138 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1864 | MAJEWSKA Ewa | 2139 | Krav Maga Mazowsze | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1865 | MISIAK Dariusz | 2140 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1866 | ROMANOWSKA Anna | 2142 | Krav Maga Mazowsze | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1867 | STRONCZYŃSKI Maciej | 2143 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1868 | TKACZYK Jarosław | 2144 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1869 | WIELEBA Patrycja | 2145 | Krav Maga Mazowsze | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1870 | ŚLIZ Agnieszka | 2154 | Pojebana_Akcja | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1871 | TRZASKALSKI Maciej | 2155 | Pojebana_Akcja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1872 | WĘGRZYN Paulina | 2156 | Pojebana_Akcja | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1873 | WRZESIEŃ Łukasz | 2157 | Pojebana_Akcja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1874 | WRZESIEŃ Wojciech | 2158 | Pojebana_Akcja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1875 | ZIĘBA Miłosz | 2159 | Pojebana_Akcja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1876 | NAWARA Tomasz | 2163 | POW Ekipa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1877 | RÓŻYCKI Marcin | 2164 | POW Ekipa | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1878 | JASIŃSKA Anna | 2187 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1879 | TRUSKOLASKA Anna | 2165 | POW Ekipa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1880 | WILANOWSKA Kinga | 2166 | POW Ekipa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1881 | GÓRSKI Jacek | 2169 | SOMGORSI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1882 | LEWIŃSKA Ewa | 2172 | Zieloni w temacie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1883 | ŁODYKOWSKI Marcin | 2173 | Zieloni w temacie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1884 | GROCHOWSKA Patrycja | 2183 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1885 | GRZELAKOWSKI Paweł | 2184 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1886 | GRZYB Sebastian | 2185 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1887 | JAKUBCZAK Artur | 2186 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1888 | KALINOWSKI Michał | 2190 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1889 | KANAK Michał | 2191 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1890 | PAUL Malgorzata | 2211 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1891 | KARSZNIA Tomasz | 2192 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1892 | KOCZYK Artur | 2193 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1893 | KOŁODZIEJCZYK Łukasz | 2194 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1894 | KOT Ada | 2195 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1895 | ŁASKI Aleksander | 2198 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1896 | MADEJSKA Agnieszka | 2201 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1897 | MAKAR Małgorzata | 2202 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1898 | MURZA Jarosław | 2207 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1899 | NIESCIORUK Olga` | 2208 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1900 | NOWICKA Karolina | 2209 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1901 | SAPIECHA Anna | 2224 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1902 | SAPIERZYNSKI Kuba | 2225 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1903 | SAWICKI Marcin | 2226 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1904 | SHEVCHENKO Anna | 2227 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1905 | SŁOMCZYŃSKI Tomasz | 2228 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1906 | SOBIERAJSKA Dominika | 2229 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1907 | SROGA Konrad | 2230 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1908 | STARUS Maciej | 2231 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1909 | ZIĘBICKA Ania | 2240 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1910 | CHMIEL Jacek | 2246 | Adoratorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1911 | KOPCZYK Jakub | 2247 | Adoratorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1912 | KRÓL Iwona | 2248 | Adoratorzy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1913 | ŻURKOWSKA Magdalena | 2249 | Adoratorzy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1914 | FULCZYK Michal | 2250 | Bainies Rekrut | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1915 | KOMOROWSKA Magdalena | 2251 | Bainies Rekrut | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1916 | MOREL Alex | 2252 | Bainies Rekrut | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1917 | OSMAN Sarah | 2253 | Bainies Rekrut | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1918 | WALERIAŃSKI Maciej | 2255 | Bainies Rekrut | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1919 | GRZEBALSKA Wioleta | 2256 | BASTION | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1920 | MAGDALIŃSKA Żaneta | 2258 | BASTION | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1921 | SŁOMIŃSKI Karol | 2244 | ABC Elewacje TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1922 | TURCZEWSKI Sebastian | 2245 | ABC Elewacje TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1923 | KLIMSIAK Michal | 2267 | Corpo Ninjas | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1924 | BUDZIAK Kinga | 2284 | Nasza Szkapa | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1925 | MIERZEJEWSKI Tomasz | 2285 | Nasza Szkapa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1926 | ŻOCHOWSKA Katarzyna | 2269 | Corpo Ninjas | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1927 | JÓŹWIAK Bartłomiej | 2270 | GEOWORK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1928 | ŁASZCZEWSKI Michał | 2271 | GEOWORK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1929 | ROGALSKA Martyna | 2272 | GEOWORK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1930 | GAGASZKA Agnieszka | 2273 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1931 | GÓRSKI Piotr | 2274 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1932 | ŻUROWICZ Edyta | 2278 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1933 | KRASKA Justyna | 2279 | Kakałko | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1934 | PAZIKOWSKI Robert | 2280 | Kakałko | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1935 | SKRZYPIEC Karolina | 2281 | KarMat | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1936 | SKRZYPIEC Mateusz | 2282 | KarMat | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1937 | MIERZEJEWSKA-SOŁODKI Maria | 2283 | KorpoNinjas | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1938 | SIERANT Monika | 2291 | Not fast but furious | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1939 | SIERANT-CHODOROWSKA Maria | 2292 | Not fast but furious | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1940 | KOT Magdalena | 2293 | Peaky Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1941 | WILK Daniel | 2376 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1942 | SUCHANIAK Piotr | 2413 | BIUROMAX | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1943 | TRZEWIK Hubert | 2415 | BIUROMAX | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1944 | GAWRYSIAK Anna | 2440 | Którędy na Grunwald? | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1945 | SIELICKA Karolina | 2423 | Chleby | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1946 | ZDŻALIK Anna | 2425 | Chleby | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1947 | BARTKIEWICZ Michał | 2426 | CrossForma | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1948 | KRYŚ Michał | 2428 | Dziki Kraken i Wściekłe Mureny | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1949 | PISKOREK Karolina | 2429 | Dziki Kraken i Wściekłe Mureny | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1950 | GAŃKO Karolina | 2434 | GET OUTTA WAY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1951 | TKACZYK Michał | 2435 | GET OUTTA WAY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1952 | BANASZEK Tomasz | 2436 | grupa dobrego baletu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1953 | GASIOR Rafał | 2437 | grupa dobrego baletu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1954 | KMIEĆ Aleksandra | 2438 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1955 | JAWORSKI Patryk | 2468 | MY RAZEM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1956 | GĄSECKI Marcin | 2448 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1957 | JÓŹWIAK Paweł | 2449 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1958 | KRASNODĘBSKI Michał | 2450 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1959 | LIPSKI Wojciech | 2451 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1960 | ŁUCKIEWICZ Martyna | 2452 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1961 | MROZIK Wioletta | 2453 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1962 | MUSIAŁ Agnieszka | 2454 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1963 | MUSIAŁ Krzysztof | 2455 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1964 | PARDAK Katarzyna | 2456 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1965 | PISZCZEK Aneta | 2457 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1966 | STROJEK Łukasz | 2465 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1967 | SZYMANCZAK Oliwia | 2466 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1968 | SZYMAŃCZAK Robert | 2467 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1969 | LITWINIENKO Łukasz | 2471 | MY RAZEM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1970 | BURDACH Monika | 4820 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1971 | BINIEK Aneta | 2473 | Nazwa Tymczasowa | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1972 | BAJDZIŃSKA Agnieszka | 2476 | Połamani lecz wygrani | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1973 | CZYCZUK Mateusz | 2477 | Połamani lecz wygrani | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1974 | KALINOWSKI Cezary | 2479 | Połamani lecz wygrani | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1975 | ALEKSIŃSKA Małgorzata | 2490 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1976 | ALEKSIŃSKI Paweł | 2491 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1977 | BIMKIEWICZ Kinga | 2493 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1978 | ZAMECKI Radosław | 2520 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1979 | SUCHOWIERSKI Emil | 2497 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1980 | GÓRNY Rafał | 2498 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1981 | GROMADZIŃSKI Maciej | 2499 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1982 | GRYTA Katarzyna | 2500 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1983 | HORKAWY Bartosz | 2502 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1984 | IDZIAK Tomasz | 2503 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1985 | KARPIŃSKI Mariusz | 2504 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1986 | KLIMEK Edyta | 4823 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1987 | KROTEWICZ Katarzyna | 2505 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1988 | KRUCZKOWSKA Angelika | 2506 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1989 | LEKSTAKAJ Ausilia | 2508 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1990 | MATUSZELAŃSKI Daniel | 2510 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1991 | JABŁOŃSKI Adam | 2538 | CrossForma | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1992 | RACZKO Marta | 2523 | Alkoholajzer team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1993 | RACZKO Paweł | 2524 | Alkoholajzer team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1994 | SELERSKI Piotr | 2525 | Alkoholajzer team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1995 | KORYTEK Konrad | 2527 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1996 | KORYTEK Michał | 2528 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1997 | REJCHEL Michał | 2529 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1998 | KREFT Magda | 2530 | Bączki i komar | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1999 | KOŁODZIEJ Krystian | 2531 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2000 | JARZĄBEK Mateusz | 2532 | Biskupiec Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2001 | SUCHECKI Mateusz | 2533 | Biskupiec Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2002 | ADAMCZYK Adam | 2534 | Braćctwo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2003 | ADAMCZYK Marek | 2535 | Braćctwo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2004 | ADAMCZYK Tomasz | 2536 | Braćctwo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2005 | CIEPLAK Patrycja | 2537 | CrossForma | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2006 | KORDULSKA Izabella | 2563 | FABRYKA FORMY TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2007 | BUCZKOWSKA Katarzyna | 2564 | FF LUBLIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2008 | DANIEL Monika | 2565 | FF LUBLIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2009 | JĘDRZEJAK Maciej | 2549 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2010 | MAŁOCHA Mariusz | 2550 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2011 | PIOTROWICZ Alina | 2553 | Dzikie Osobniki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2012 | PIOTROWICZ Anna | 2554 | Dzikie Osobniki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2013 | RZEPKA Łukasz | 2555 | Dzikie Osobniki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2014 | STASZAK Anna | 2556 | Dzikie Osobniki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2015 | WÓJCIK Agnieszka | 2558 | Dzikie Osobniki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2016 | BALA Piotr | 2559 | EndoMięśniaki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2017 | CEKAŁA Eryk | 2560 | EndoMięśniaki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2018 | DĘBOWSKI Dominik | 2561 | EndoMięśniaki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2019 | KOWALSKI Marcin | 2562 | EndoMięśniaki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2020 | KOSIŃSKI Michał | 2576 | GAZOWNIKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2021 | LULAJ Maciej | 2577 | GAZOWNIKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2022 | NIEDZIELA Anna | 2579 | GAZOWNIKI | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2023 | WOŹNICKI Daniel | 2580 | GAZOWNIKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2024 | LASEK Klaudia | 2582 | Kozy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2025 | BRODZIK Bartłomiej | 2583 | Lubimy to! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2026 | BRODZIK Justyna | 2584 | Lubimy to! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2027 | GARBULEWSKI Piotr | 2588 | Lubimy to! | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2028 | DOMAŃSKI Marcin | 2566 | FF LUBLIN | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2029 | GRYSZKIEWICZ Ewelina | 2567 | FF LUBLIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2030 | ŻBIKOWSKI Jan | 2593 | MastersTeam | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2031 | KOŁODZIEJ Paweł | 2594 | Młode dziki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2032 | MAJ Piotr | 2595 | Młode dziki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2033 | GIERA Michał | 2617 | Spicy Mobile | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2034 | MANDZIUK Łukasz | 2607 | Orki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2035 | RUTA Paulina | 2608 | Orki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2036 | RYBAK Arkadiusz | 2609 | Orki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2037 | WINNICKA Milena | 2610 | Orki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2038 | KAZIK Marcin | 2612 | OSIEDLOWA GRUPA REMONTOWA OGR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2039 | KLECZKOWSKI Jacek | 2613 | OSIEDLOWA GRUPA REMONTOWA OGR | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2040 | KNOBLOCH Tomasz | 2614 | OSIEDLOWA GRUPA REMONTOWA OGR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2041 | LUBCZYŃSKI Piotr | 2639 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2042 | JEZUITA Jarosław | 2619 | Spicy Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2043 | MAŁOCHA Klaudyna | 2640 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2044 | KAWECKI Kuba | 2622 | Spicy Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2045 | PIETRUSZKA Kinga | 2624 | Spicy Mobile | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2046 | BRONISZ Anna | 2632 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2047 | FATYGA Weronika | 2634 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2048 | GAJEWSKI Karol | 4817 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2049 | GULBIŃSKI Marcin | 2635 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2050 | JANAS Rafał | 2636 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2051 | JAWORSKI Wojciech | 2637 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2052 | KRÓLIKOWSKA Kinga | 2638 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2053 | NOWAK Joanna | 2642 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2054 | NOWAKOWSKA Aleksandra | 2643 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2055 | KORSZLA Bartek | 2666 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2056 | ŚMIECH Zuzanna | 2654 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2057 | KOWALCZYK Olga | 2667 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2058 | STAŃCZYK Przemysław | 2655 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2059 | ŚWINARSKA Joanna | 2656 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2060 | ZAŁĘSKI Paweł | 2657 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2061 | ZAŁĘSKI Przemysław | 2658 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2062 | ZIELIŃSKA Angelika | 2659 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2063 | ZIELIŃSKA Sylwia | 2660 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2064 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 2661 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2065 | DRAS Marcin | 2664 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2066 | KLUCH Leszek | 2665 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2067 | LESZCZYŃSKA-KRZYSZTOFIAK Sylwia | 2669 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2068 | OSTROWSKI Grzegorz | 2670 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2069 | PAWŁOWSKA Wioletta | 2671 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2070 | SOWA Damian | 2672 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2070 | WITKO Ewelina | 2673 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2072 | ANDERWALD Artur | 2680 | Bezwodni Marynarze | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2073 | JAKUBCZAK Bartłomiej | 2681 | Bezwodni Marynarze | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2074 | STAWICKI Michał | 2682 | Bezwodni Marynarze | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2075 | ŚCIEGLIŃSKI Radek | 2688 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2076 | LUBOWICKI Jakub | 2689 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2077 | SOWA Daniel | 2701 | FUNSQUAD | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2078 | ŻELECHOWSKI Rafał | 2692 | Cross Corner | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2079 | MALINOWSKA Katarzyna | 2712 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
2080 | STACHYRA Michal | 2713 | P&M | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2081 | GOŁĄB Anna | 2740 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2082 | KRUCZYK Anna | 2726 | Trust me I am a lawyer | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2083 | KUPSKI Łukasz | 2727 | Trust me I am a lawyer | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2084 | PRZYBOROWSKA Beata | 2728 | Trust me I am a lawyer | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2085 | MOŚCICKA Paulina | 2729 | zaawansowani (w terorii) | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2086 | SOKOLOWSKI Tomasz | 2730 | zaawansowani (w terorii) | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2087 | BACZYŃSKI Igor | 2731 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2088 | BARTOŚ Aleksandra | 2732 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2089 | BIEDACHA Agata | 2733 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2090 | BIGOSIŃSKA Weronika | 2734 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2091 | BOJAR Jarosław | 2736 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2092 | BOROWIECKI Przemysław | 2737 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2093 | FIEDCZAK Patryk | 2738 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2094 | GODLEWSKA Agnieszka | 2739 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2095 | GRZYWACZ Aurelia | 2745 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2096 | GUTOWSKA Mariola | 2746 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2097 | KOŁADA Karolina | 2755 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2098 | KOŁODZIEJEK Dariusz | 2756 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2099 | KOWALSKI Piotr | 2757 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2100 | KRUPIŃSKA Martyna | 2758 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2101 | KUKUŁ Michał | 2760 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2102 | KULBICKA Marta | 2761 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2103 | LIPOWSKA Aleksandra | 2763 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2104 | MAJEWSKI Rafał | 2764 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2105 | MATEUSZ Świstowski | 2765 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2106 | MATYKA Paweł | 2766 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2107 | GÓRSKI Andrzej | 2743 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2108 | PLEWIK Hubert | 2778 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2109 | PONIATOWSKA Anna | 2779 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2110 | PONIATOWSKI Rafał | 2780 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2111 | ROLEK Paweł | 2781 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2112 | OSIAL Aneta | 2772 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2113 | SAJNÓG Mateusz | 2784 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2114 | SIENICKA Jagoda | 2785 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2115 | SLUDKOWSKA Barbara | 2786 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2116 | SOSIŃSKA Beata | 2787 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2117 | ZAZULAK Katarzyna | 2797 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2118 | ŻELECHOWSKI Henryk | 2798 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2119 | ZIENTALAK Adam | 2799 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2120 | CICHOCKA Małgorzata | 2804 | ANWILTEAM | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2121 | ĆWIKLIŃSKA Karolina | 2805 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2122 | DARGA-MIZIOŁEK Paulina | 2806 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2123 | DZIENIOWSKI Grzegorz | 2807 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2124 | GRABOWSKA Beata | 2808 | ANWILTEAM | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2125 | KANIEWSKI Artur | 2811 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2126 | LINIEWSKI Łukasz | 2814 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2127 | WOJTASIK Babara | 2830 | CF Częstochowa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2128 | SOBCZAK Sebastian | 2831 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2129 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 2832 | Dzikusy 2018 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2130 | FLORCZAK Barbara | 2833 | Dzikusy 2018 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2131 | DUDA Dariusz | 2856 | Leśne Ssaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2132 | GAWRYSZEWSKI Łukasz | 2857 | Leśne Ssaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2133 | GROCHOWSKI Łukasz | 2858 | Leśne Ssaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2134 | MAŁACHOWSKA Marzena | 2871 | Piękny & Bestie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2135 | RUSEK Karolina | 2861 | Leśne Ssaki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2136 | GRZYBOWSKI Mateusz | 2863 | Łowcy Głów | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2137 | GRZYBOWSKI Patryk | 2864 | Łowcy Głów | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2138 | LEGUTKO Ganna | 2865 | Łowcy Głów | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2139 | SOSNOWSKA Milena | 2866 | Łowcy Głów | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2140 | UJMA Chrystian | 2867 | Łowcy Głów | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2141 | UJMA Michał | 2868 | Łowcy Głów | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2142 | WACHOWSKI Tomasz | 2869 | Łowcy Głów | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2143 | KAŹMIERCZAK Basia | 2870 | Piękny & Bestie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2144 | GRUDZIŃSKA-BOS Agnieszka | 2874 | Promyk | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2145 | MAŁECKA Kasia | 2877 | Promyk | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2146 | TOPYŁA Mikołaj | 2878 | Promyk | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2147 | ZIELIŃSKI Marcin | 2879 | Promyk | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2148 | HUTA Aleksandra | 2880 | Sii Running Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2149 | GROBELNY Roger | 2881 | Sponsorowany Przez Bezdomnego | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2150 | ŚWIDERSKA Kamila | 2882 | STEEL FACTORY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2151 | KOSIŃSKI Paweł | 2912 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2152 | MAKAR Bartosz | 2962 | DEAF TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2153 | KACZMARSKA Alicja | 2963 | DEMENTORZY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2154 | MARCHEL Agnieszka | 2964 | DEMENTORZY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2155 | SOWIŃSKA Agata | 2965 | DEMENTORZY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2156 | WIERCIOCHOWSKI Filip | 3011 | Power Fist | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2157 | BAŁA Maciej | 3012 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2158 | PAPIERNIK Kacper | 3016 | Pućki & Kluski | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2159 | BOGAJ Krzysztof | 3017 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2160 | CAŁKA Marek | 3018 | Sii Running Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2161 | ŁUKASZEWICZ Krzysztof | 3021 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2162 | KACZYŃSKA Hanna | 3035 | STEEL FACTORY | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2163 | KOWALCZYK Julita | 3036 | STEEL FACTORY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2164 | KUKOTKO Małgorzata | 3037 | STEEL FACTORY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2165 | SALUSZEWSKI Kamil | 3038 | STEEL FACTORY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2166 | MUSZYŃSKI Michał | 3049 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2167 | PIÓRKOWSKI Jakub | 3050 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2168 | ŻYGADŁO Tomasz | 3039 | STEEL FACTORY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2169 | WOLPE Tomasz | 3040 | ŚWIERZAKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2170 | BOGACKI Marek | 3041 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2171 | GRYŻEWSKA Paula | 3043 | The Bold and The Beautiful | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2172 | JEDYNAK Weronika | 3044 | The Bold and The Beautiful | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2173 | KACPRZAK Rafał | 3045 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2174 | KORCZAK Krzysztof | 3046 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2175 | ŁUKASIK Tomasz | 3047 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2176 | MĘTRAK Krzysztof | 3048 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2177 | BIEGACZ Katarzyna | 3052 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2178 | BISZCZAK Jagoda | 3054 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2179 | BOREK Michał | 3055 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2180 | DZIURDA Adam | 3065 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2181 | FURMAŃSKA Karolina | 3066 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2182 | GŁOWACKI Mateusz | 3067 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2183 | GOŹDZIK Izabela | 3069 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2184 | HORDIICHUK Alina | 4812 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2185 | HUNICZ Przemysław | 3070 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2186 | JANECKA Agata | 3071 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2187 | KORNACKI Marcin | 3073 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2188 | KOSZEWSKA Karolna | 3075 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2189 | ŁASKA Tomasz | 3076 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2190 | ORLIŃSKI Leszek | 3081 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2191 | POPIS Dawid | 3082 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2192 | KMIECIK Justyna | 3101 | #WedelTeam | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2193 | PUSTUŁ Lesław | 3083 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2194 | PŁÓCIENICZAK Agnieszka | 3102 | #WedelTeam | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2195 | SVEEN Maja | 3090 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2196 | TOBIASZ Marcin | 3092 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2197 | WASIELKIEWICZ Dorota | 3093 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2198 | WASIELKIEWICZ Jacek | 3094 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2199 | WIELICZKO Arkadiusz | 3095 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2200 | BARCIKOWSKI Jarosław | 3096 | #WedelTeam | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2201 | GALUS Jarosław | 3097 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2202 | KACPURA Jakub | 3099 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2202 | MAZUR Rafał | 3105 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2204 | WOJTKOWSKI Piotr | 3116 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2205 | ZIĘBA Piotr | 3117 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2206 | PODCZASKA Gabriela | 3118 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2207 | CIELOCH Robert | 3119 | Cycki Ole! | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2208 | GAJEWIAK Adam | 3120 | Cycki Ole! | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2209 | JARCZAK Aneta | 3127 | DOKA team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2210 | ROMAŃSKI Paweł | 3122 | Cycki Ole! | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2211 | SUCHYNIA Artur | 3123 | Cycki Ole! | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2212 | ZAJDA Dominik | 3124 | Cycki Ole! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2213 | GAURA Sebastian | 3125 | DOKA team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2214 | HOFFMANN Mateusz | 3126 | DOKA team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2215 | ZAWADZKA Agnieszka | 3130 | DOKA team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2216 | ŻUCHOWSKI Grzegorz | 3131 | DOKA team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2217 | KUCINA Iwona | 3142 | Gang-Bang Squad | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2218 | OSTROWSKA Jola | 3143 | Gang-Bang Squad | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2219 | ROSŁANIEC Piotr | 3153 | INTENSYF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2220 | PŁOCH Agnieszka | 3144 | Gang-Bang Squad | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2221 | WÓJCIAK Maciek | 3148 | Gang-Bang Squad | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2222 | CAŁKA Kamil | 3150 | INTENSYF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2223 | LISOWSKI Karol | 3151 | INTENSYF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2224 | PIETRUSIŃSKA Katarzyna | 3152 | INTENSYF | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2225 | IWANIUK Piotr | 3159 | Nie biegnę bo się spocę | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2226 | JANKIEWICZ Tomasz | 3160 | Nie biegnę bo się spocę | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2227 | JĘDRZEJCZAK Robert | 3161 | Nie biegnę bo się spocę | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2228 | MEISSNER Maximilian | 3172 | SGRE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2229 | PALMOWSKA Paulina | 3174 | Sztywniutko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2230 | MROCZEK Monika | 3156 | Mokotowskie Melepety | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2231 | GLOWACKI Grzegorz | 3157 | Nie biegnę bo się spocę | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2232 | WISZNIOWSKI Stanisław | 3182 | Tang Soo Do Pionki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2233 | CYNGOT Marta | 3183 | wareckie morsy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2234 | LECH Krzysztof | 3184 | wareckie morsy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2235 | ŁUCZAK Ireneusz | 3185 | wareckie morsy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2236 | MOLAK Joanna | 3186 | wareckie morsy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2237 | KUBIK Tomasz | 3188 | Wedel Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2238 | CIESIELSKI Jakub | 3189 | Whites Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2239 | GONTARSKI Sebastian | 3190 | Whites Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2240 | NOWACZYK Magda | 3196 | Whites Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2241 | OCZADŁY Sonia | 3197 | Whites Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2242 | OWCZAREK Adam | 3198 | Whites Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2243 | PIĘKOŚ Bartłomiej | 3199 | Whites Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2244 | PIOTROWSKI Marcin | 3200 | Whites Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2245 | APOLLONIN Dmytro | 3208 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2246 | BILEŃSKI Patryk | 3211 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2247 | BRZOST Piotr | 3212 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2248 | GAJDA Aleksandra | 3215 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2249 | CHUTA Oleh | 3213 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2250 | SAŁKIEWICZ Sebastian | 3232 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2251 | TŁOMACKA Wiktoria | 3238 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2252 | TRYC Lukasz | 3239 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2253 | URASKI Piotr | 3240 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2254 | WASĄŻNIK Paulina | 3241 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2255 | WÓJTOWICZ Damian | 3242 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2256 | PAWLAK Marta | 3244 | #12yearschallange | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2257 | KOWALSKA Adrianna | 3245 | AF1 offset | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2258 | MAKULEC Marta | 3246 | AF1 offset | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2259 | KONIUSZ Dominik | 3247 | Akszon Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2260 | DENDRA Beata | 3256 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2261 | DENDRA Marcin | 3257 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2262 | DYLUS Artur | 3258 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2263 | SIEDLIKOWSKI Krzysztof | 3259 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2264 | CHRZANOWSKA Daria | 3263 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2265 | CHRZANOWSKI Łukasz | 3264 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2266 | CIEZKOWSKA Magdalena | 3265 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2267 | KOWALCZYK Piotr | 3266 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2268 | MAŁKOWSKA Katarzyna | 3267 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2269 | OSIŃSKI Bartłomiej | 3268 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2270 | PIESAK Weronika | 3269 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2271 | PIWOWAREK Bartosz | 3270 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2272 | PUDŁOWSKI Mariusz | 3271 | EXO FITNESS | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2273 | RÓŻALSKI Bartosz | 3273 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2274 | SOŁTYSIAK Damian | 3275 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2275 | TKACZ Dariusz | 3276 | EXO FITNESS | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2276 | BRZEZICHA Dawid | 3290 | GNOMY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2277 | WASILEWSKI Marcin | 3294 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2278 | ABRAMOWSKI Jacek | 3295 | JSK | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2279 | ANTKOWIAK Aleksandra | 3296 | JSK Architekci | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2280 | DUDZIŃSKI Bartek | 3298 | JSK Architekci | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2281 | FASZCZEWSKA Katarzyna | 3299 | JSK Architekci | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2282 | MALEC Karolina | 3300 | JSK Architekci | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2283 | WIERZBICKA Joanna | 3304 | JSK Architekci | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2284 | PTASZYŃSKA Beata | 3301 | JSK Architekci | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2285 | PTASZYŃSKI Lech | 3302 | JSK Architekci | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2286 | SOWIŃSKA Ewa | 3303 | JSK Architekci | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2287 | LISIN Roman | 3315 | LInuxpolska | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2288 | MALINOWSKI Przemysław | 3316 | LInuxpolska | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2289 | YANCHENKO Alina | 3329 | Medicalgorithmics | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2290 | ZAPART Michał | 3330 | Medicalgorithmics | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2291 | NIEZGODA Grzegorz | 3317 | LInuxpolska | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2292 | OHDE Magdalena | 3318 | LInuxpolska | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2293 | SZYMAŃSKA Martyna | 3320 | LInuxpolska | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2294 | TEZCAN Ania | 3321 | LInuxpolska | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2295 | WAWRZYNIAK Maciek | 3322 | LInuxpolska | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2296 | ŁUGOWSKI Tomasz | 3325 | Medicalgorithmics | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2297 | SHYMANSKI Vasili | 3326 | Medicalgorithmics | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2298 | WITKOWSKI Remigiusz | 3331 | ORLEN RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2299 | PAĆKO Przemek | 3332 | OTWARTE KLATKI SKARŻYSKO-KAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2300 | ZALEWSKI Jacek | 3333 | OTWARTE KLATKI SKARŻYSKO-KAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2301 | ZIELINSKA Agnieszka | 3340 | Platynowa Drużyna | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2302 | AMBROZIAK Dorota | 3341 | Prawdziwi sportowcy! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2303 | BOBROWICZ Monika | 3343 | Prawdziwi sportowcy! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2304 | GROMADKA Beata | 3351 | Stanley | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2305 | BOBROWICZ Monika | 3344 | Prawdziwi sportowcy! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2306 | KALINOWSKA Zuzanna | 3345 | Prawdziwi sportowcy! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2307 | KALINOWSKI Jan | 3346 | Prawdziwi sportowcy! | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2308 | KLEPACZ Krzysztof | 3347 | Prawdziwi sportowcy! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2309 | KORDEK Ewelina | 3348 | Prawdziwi sportowcy! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2310 | KULIKOWSKA Wirginia | 3349 | Prawdziwi sportowcy! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2311 | SADOWSKA Marta | 3350 | Prawdziwi sportowcy! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2312 | BANASZEK Katarzyna | 3354 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2313 | BOSAKIRSKI Michał | 3355 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2314 | KOTOWSKI Łukasz | 3365 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2315 | KOWALSKI Robert | 3366 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2316 | KRAJEWSKI Adam | 3367 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2317 | KRAWCZYK Tomasz | 3368 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2318 | KRĘŻELEWSKI Rafał | 3369 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2319 | KSIĄŻEK Kinga | 3370 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2320 | MATYJAK Monika | 3372 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2321 | NAŁĘCZ- NIENIEWSKI Mikołaj | 3373 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2322 | OLEKSY Rafał | 3374 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2323 | OLKO Krzysztof | 3375 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2324 | OLKO Magdalena | 3376 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2325 | PATYK Wiktor | 3377 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2326 | PROKOPOWICZ Mateusz | 3382 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2327 | PRZYBYLSKA Marta | 3383 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2328 | STĘPLEWSKA Patrycja | 3392 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2329 | STOSZ Bartosz | 3393 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2330 | ŚWIADEK Grzegorz | 3394 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2331 | SZUBERT Mariusz | 3395 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2332 | USAREK Artur | 3396 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2333 | WLAZŁO Mateusz | 3397 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2334 | BURAKOWSKA Małgorzata | 3399 | atomowe krasnale | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2335 | ZAMOJSKA-LAU Magdalena | 3400 | atomowe krasnale | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2336 | BANDUROWICZ Mariusz | 3401 | BankStars | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2337 | MAJZER Hubert | 3404 | BankStars | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2338 | DOBROŃ Paweł | 3409 | Dream Team Kasi | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2339 | KALICIECKI Artur | 3411 | Dream Team Kasi | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2340 | DZIUGIEŁ Patryk | 3430 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2341 | KRYK Agata | 3419 | Dziki Orszak | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2342 | KRYK Karolina | 3420 | Dziki Orszak | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2343 | KRYK Marcin | 3421 | Dziki Orszak | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2344 | STACHURA Bartłomiej | 3422 | Dziki Orszak | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2345 | STACHURA Marcin | 3423 | Dziki Orszak | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2346 | STACHURA Mateusz | 3424 | Dziki Orszak | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2347 | STEFAŃSKI Dawid | 3425 | Dziki Orszak | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2348 | BOLC Patryk | 3426 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2348 | MIERZEJEWSKI Adam | 3427 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2350 | CEGIEŁKA Urszula | 3428 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2351 | CHODKIEWICZ Rafał | 3429 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2352 | POLIŃSKI Łukasz | 3446 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2353 | SZAFARCZYK Jagoda | 3447 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2354 | SZKLARSKI Łukasz | 3449 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2355 | TRAWKA Maciek | 3450 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2356 | WIŚNIEWSKA Zuzanna | 3451 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2357 | WROBLEWSKI Daniel | 3452 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2358 | DYŚ Michał | 3453 | jeszcze tylko 8 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2359 | JANOWSKI Materusz | 3454 | jeszcze tylko 8 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2360 | KOŁODZIEJCZYK Renata | 3455 | jeszcze tylko 8 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2361 | KONIECZNA Olga | 3433 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2362 | MIKA Darek | 3445 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2363 | ROSA Łukasz | 3471 | MS | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2364 | PIECZARA Mariusz | 3484 | raz dwa trzy | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2365 | WAWRZAK Michał | 3485 | raz dwa trzy | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2366 | BĄCZKOWSKI Michał | 3486 | RunmagAon | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2367 | BANY Aleksandra | 3487 | RunmagAon | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2368 | MIZERA Damian | 3504 | ULMA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2369 | BRANDT Marek | 3488 | RunmagAon | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2370 | CIECHONSKA Katarzyna | 3489 | RunmagAon | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2371 | FRĄCKIEWICZ Paula | 3490 | RunmagAon | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2372 | BAKUŁA Robert | 3505 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2373 | RULAK Jerzy | 3496 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2374 | SAMBORSKI Konrad | 3497 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2375 | SAWCZUK Małgorzata | 3498 | RunmagAon | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2376 | ZAWADA Martyna | 3500 | RunmagAon | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2377 | KLIMCZAK Robert | 3501 | STYR | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2378 | ZDYBEL Arkadiusz | 3502 | STYR | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2379 | KOMENDAREK Krystyna | 3510 | WACKERSI | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2380 | KŁOS-WYGAS Jakub | 1213 | Z teatrów tylko Cubano | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2381 | WIĘCŁAWEK Maciej | 1214 | Z teatrów tylko Cubano | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2382 | ZOWCZAK Tomasz | 1587 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2383 | KOŁKOWSKI Mikołaj | 3532 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2384 | KRAS Karolina | 3533 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2385 | MARCHEWKA Sylwester | 3538 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2386 | MAZUREK Dawid | 3539 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2387 | NIKSA Patryk | 3540 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2388 | OSTROWSKI Michał | 3541 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2389 | SOBIESZEK Łukasz | 3542 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2390 | STAROŃ Magdalena | 3543 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2391 | STYKAŁA Adrianna | 3545 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2392 | SZYMAŃCZYK David | 3546 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2393 | TOKARSKI Marcin | 3547 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2394 | KOWALCZYK Sylwia | 3552 | Atomówki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2395 | WERPACHOWSKA Anna | 3553 | Atomówki | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2396 | ZŁOTEK Patrycja | 3554 | Atomówki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2397 | MELLER Piotr | 3555 | Biegam, bo lubię dobrze zjeść. | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2398 | HOTEL Arkadiusz | 3559 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2399 | IWIŃSKI Piotr | 3560 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2400 | KORCZAK Martyna | 3561 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2401 | ROSIŃSKA Anna | 3570 | Dzikie Muchy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2402 | ŻUŁAWNIK Andrzej | 3571 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2403 | ŻUŁAWNIK Jarosław | 3572 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2404 | BEDNARSKA-KRASKA Hanna | 3574 | Fujitsu Running Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2405 | BIŃCZAK Krzysztof | 3575 | Fujitsu Running Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2406 | BIŃCZAK Monika | 3576 | Fujitsu Running Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2407 | CHODAK Michał | 3578 | Fujitsu Running Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2408 | GRONCZEWSKI Daniel | 3579 | Fujitsu Running Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2409 | MIELOWSKI Piotr | 3580 | Fujitsu Running Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2410 | KOCHANEK Agata | 3584 | Kontener Formy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2411 | KOCHANEK Paweł | 3585 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2412 | GÓRECKA Anna | 3586 | MotoBabiniec | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2413 | JAWORSKA Aleksandra | 3587 | Nasza Rodzina | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2414 | MRZYGŁÓD Przemysław | 3588 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2415 | TARGOSZ Jacek | 3589 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2416 | TARGOSZ Robert | 3590 | Nasza Rodzina | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2417 | KOWALCZYK Paweł | 3599 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2418 | POLIŃSKA Agnieszka | 3603 | Praca.pl | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2419 | SZULKOWSKI Jakub | 3605 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2420 | SZWARC Damian | 3606 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2421 | WITEK Artur | 3610 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2422 | LEWANDOWSKA Elżbieta | 3611 | PsychoPogo | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2423 | GOSŁAWSKA Sylwia | 3612 | TEAM ULANI | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2424 | MORDALSKI Jakub | 3614 | TEAM ULANI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2425 | DRAB Mirek | 3615 | Unia Polsko-Litewska | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2426 | STELMACH Oleg | 3616 | Unia Polsko-Litewska | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2427 | TULWIN Wojciech | 3617 | Unia Polsko-Litewska | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2428 | VIZBARAS Marius | 3618 | Unia Polsko-Litewska | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2429 | WOROCH Tomasz | 4802 | Żabki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2430 | BROSZKIEWICZ Stanislaw | 3626 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2431 | BYSZEWSKI Łukasz | 3627 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2432 | CACKO Mariusz | 3628 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2433 | CZARNIAK Jakub | 3629 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2434 | DROZD Michał | 3630 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2435 | GODLEWSKI Przemyslaw | 3633 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2436 | GRACZYK Mikołaj | 3634 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2437 | GRAJDEK Dawid | 3635 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2438 | JANECKI Krystian | 3638 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2439 | JEDLIŃSKI Jakub | 3639 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2440 | JUREWICZ Andrzej | 3640 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2441 | LEMIESZ Maciej | 3650 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2442 | LEWANDOWSKI Patryk | 3651 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2443 | MAJ Patryk | 3652 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2444 | MICHAŁOWSKI Piotr | 3653 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2445 | MILEWSKI Jerzy | 3654 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2446 | MÖNCKE Agata | 3656 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2447 | MYŚLIWIEC Andrzej | 3657 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2448 | NOWIŃSKA-BABULA Maria | 3661 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2449 | OLEJNICKA Małgorzata | 3662 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2450 | OLSZEWSKI Mariusz | 3663 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2451 | OSTROWSKA Arleta | 3665 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2452 | PARANJAPE Omkar | 3666 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2453 | PAWŁOWSKI Rafał | 3668 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2454 | SOWINSKA-KWITEK Bogumiła | 3677 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2455 | SPIŻARNY Artur | 3678 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2456 | STAŃCZAK Bartłomiej | 3679 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2457 | ŚWIĄTKOWSKI Michał | 3681 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2458 | SZCZEREK Paweł | 3682 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2459 | SZEWCZYK Bartosz | 3683 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2460 | SZYMAŃSKI Szymon | 3684 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2461 | TURCZYN Tomasz | 3685 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2462 | ŻMUDA Natalia | 3689 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2463 | ŻMUDA Paweł | 3690 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2464 | SOŁTYS Radosław | 3708 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2465 | ZUŚKA Piotr | 3691 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2466 | WALENCIK Marek | 3709 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2467 | DYMOWSKI Patryk | 3692 | #SoundTeam | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2468 | GŁUSZAK Jakub | 3693 | #SoundTeam | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2469 | ABRAMCZYK Adam | 3694 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2470 | FOKS-ANYSZEWSKA Joanna | 3695 | Bobry wojny | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2471 | FRANASZEK Tomasz | 3696 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2472 | KONICKI Krzysztof | 3702 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2473 | KOWALCZYK Hubert | 3703 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2474 | PAJĄK Bartłomiej | 3705 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2475 | ROSSA Mariusz | 3706 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2476 | STACHOWICZ Szymon | 3713 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2477 | KŁOSIŃSKA Monika | 3714 | Dirty gazele | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2478 | PIETRASIK Elżbieta | 3715 | Dirty gazele | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2479 | RUDZIŃSKA Justyna | 3716 | Dirty gazele | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2480 | RUDZIŃSKI Marcin | 3717 | Dirty gazele | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2481 | WENTYKIER Beata | 3718 | Dirty gazele | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2482 | GRZYWKA Łukasz | 3723 | FUNSQUAD | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2483 | CIUPAK Agnieszka | 3724 | HarpaRany Sukcesu | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2484 | MAJKOWSKA Ola | 3726 | HarpaRany Sukcesu | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2485 | POŚNIAK Marta | 3727 | HarpaRany Sukcesu | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2486 | CHOCIEJ Anna | 3730 | Jeżozwierze | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2487 | KONARZEWSKA Anna | 3731 | Jeżozwierze | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2488 | MIZERA Mateusz | 3711 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2489 | NIEMIEC Katarzyna | 3740 | Kulawi i Ślepi | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2490 | NIEMIEC Łukasz | 3741 | Kulawi i Ślepi | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2491 | ŻUK Ewelina | 3742 | Kulawi i Ślepi | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2492 | BUJSKA Małgorzata | 3743 | KWADRUM TEAM | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2493 | OLEKSIEWICZ Ewelina | 3744 | KWADRUM TEAM | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2494 | RDZANEK Bartłomiej | 3745 | KWADRUM TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2495 | RDZANEK Michał | 3746 | KWADRUM TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2496 | BUGAJCZYK Szymon | 3751 | LIGNUM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2497 | JUNIAK Kasia | 3752 | LIGNUM | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2498 | MUSUR Michał | 3753 | LIGNUM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2499 | FLICIŃSKI Marcin | 3754 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2500 | KARPIUK Paweł | 3755 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2501 | KURZĄTKOWSKA Małgorzata | 3756 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2502 | MATUSIAK Sebastian | 3739 | Kulawi i Ślepi | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2503 | GRUDZIŃSKA Mariola | 3781 | Valeo Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2504 | BUGAJSKA Magdalena | 3760 | Pustaki | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2505 | STANEK Małgorzata | 3764 | Pustaki | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2506 | BARANOWSKA Magdalena | 3765 | Radomska szóstka | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2507 | PIETRASZEK Karol | 3766 | Radomska szóstka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2508 | RESZKE Anna | 3767 | Radomska szóstka | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2509 | RESZKE Dariusz | 3768 | Radomska szóstka | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2510 | WOŁCZYŃSKA Dominika | 3769 | Radomska szóstka | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2511 | KALOTA Igor | 3770 | Się skacze, się pływa | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2512 | KONWERSKI Łukasz | 3771 | Się skacze, się pływa | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2513 | JONKISZ Rafal | 3775 | The Dziksons | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2514 | MAŚLAK Rafał | 3776 | The Dziksons | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2515 | TOMCZUK Krzysztof | 3778 | The Dziksons | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2516 | WADZIŃSKI Kamil | 3779 | The Dziksons | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2517 | BARANOWSKI Kamil | 3780 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2518 | STASZEWSKI Paweł | 3785 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2519 | JADCZAK Kamil | 3807 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2520 | JĘDRZEJEWSKI Adam | 3808 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2521 | MICHALAK Damian | 3791 | wieczna_chwała | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2522 | STEC Joanna | 3792 | wieczna_chwała | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2523 | TATARATA Paweł | 3793 | wieczna_chwała | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2524 | KIERZKOWSKI Jacek | 3794 | wiewióry | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2525 | MAJ Anna | 3795 | wiewióry | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2526 | PAWLAK Mateusz | 3796 | X5 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2526 | RAFALSKI Dariusz | 3797 | X5 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2528 | RUTA Dawid | 3798 | X5 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2529 | GARCZYŃSKI Radosław | 3803 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2530 | GAWIOR Michał | 3804 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2531 | GOŁDYS Albert | 3805 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2532 | GOŁDYS Norbert | 3806 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2533 | KOSIERADZKA Joanna | 3811 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2534 | KRAWCZYK Łukasz | 3812 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2535 | NAWROT Anna | 3817 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2536 | POLAK Karolina | 3818 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2537 | RYCHLAK Krzysztof | 3819 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2538 | RYŚ Bartłomiej | 3820 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2539 | RYS Łukasz | 3821 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2540 | SEREK Piotr | 3822 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2541 | STASZEWSKI Wojciech | 3823 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2542 | KRZYCZKOWSKI Patryk | 3850 | Elefy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2543 | MIKUSEK Marcin | 3851 | Elefy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2544 | PYSZNY Mariusz | 3855 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2545 | SKRZYNECKA Justyna | 3856 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2546 | CHOLEWSKI Jakub | 3857 | GOT Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2547 | NIKODEM Robert | 3860 | GOT Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2548 | WAŁACHOWSKA Joanna | 3861 | GOT Team | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2549 | BORAWSKI Zbigniew | 3862 | Grube Kotlety | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2550 | GOWOREK Sebastian | 3863 | Grube Kotlety | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2551 | HASS Aneta | 3864 | Hold The Line | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2552 | KUJAWA Michał | 3729 | Hold The Line | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2553 | KANONIAK Krzysztof | 3869 | Jelenie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2554 | PAŚ Klaudia | 3870 | Jelenie | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2555 | PIETRUSZKA Artur | 3871 | Jelenie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2556 | WYSKOCKI Paweł | 3872 | Jelenie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2557 | ŻURAWSKA Marlena | 3873 | Jelenie | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2558 | ŻURAWSKI Bartosz | 3874 | Jelenie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2559 | DARKOWSKA Jolanta | 3875 | KlinikaAGD.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2560 | GRABSKA Monika | 3877 | KlinikaAGD.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2561 | GRASZA Marcin | 3878 | KlinikaAGD.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2562 | NAGÓRSKI Jakub | 3885 | KlinikaAGD.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2563 | NIDZGORSKA Natalia | 3886 | KlinikaAGD.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2564 | ROMANIUK Krzysztof | 3888 | KlinikaAGD.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2565 | WIŚNIEWSKA Olga | 3890 | KlinikaAGD.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2566 | GAJEWICZ Arkadiusz | 3893 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2567 | ŻUKIEWICZ Konrad | 3899 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2568 | JAKUBIAK Marta | 3900 | Liski Chytruski | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2569 | JAKUBIAK Paweł | 3901 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2570 | KACPRZYCKA Paulina | 3902 | Liski Chytruski | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2571 | NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej | 3903 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2572 | DEMKIV Yurii | 3906 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2573 | FRONCZAK Sylwester | 3907 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2574 | BIELICKI Paweł | 3928 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2575 | NATH Deepjyoti | 3912 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2576 | BINDAS Jacob | 3929 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2577 | ŚLAZYK Jakub | 3913 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2578 | SZYMAŃSKI Rafał | 3914 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2579 | TUNES Renato | 3915 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2580 | WYROSTKIEWICZ Elżbieta | 3916 | MicroStrategy Poland | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2581 | KĄKOWSKA Julia | 3917 | MotoBabiniec | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2582 | NIEMOCZYŃSKI Jakub | 3918 | Obi-Boki Power Crew | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2583 | BANASZKIEWICZ Adam | 3919 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2584 | RAMOTOWSKI Wojciech | 3920 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2585 | RUTOWICZ Patrycja | 3925 | Żabki ze zmechu | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2586 | BANASZKIEWICZ Natalia | 3926 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2587 | BARSZCZEWSKI Szymon | 3927 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2588 | BOŚNJAK Daniel | 3932 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2589 | BRYCH-BARWICKA Małgorzata | 3933 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2590 | BRYŁA Magdalena | 3934 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2591 | FILIPEK Joanna | 3941 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2592 | GARGOL Paweł | 3942 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2593 | GRUBA Katarzyna | 3943 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2594 | GRUBA Tomasz | 3944 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2595 | GRUCA Damian | 3945 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2596 | GUĆ Arkadiusz | 3946 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2597 | GWIAZDA Magdalena | 3947 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2598 | KROGULEC Leszek | 3953 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2599 | KSIĄŻEK Marta | 3954 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2600 | BOGUSIEWICZ Gosia | 3931 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2601 | MALETS Emiliya | 3959 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2602 | WAWER Hubert | 3982 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2603 | MAŃKOWSKI Andrzej | 3960 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2604 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 3961 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2605 | MIKOŁAJCZYK Damian | 3962 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2606 | PAWLAK Aleksandra | 4800 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2607 | PRUSZKOWSKA Zuzanna | 3972 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2608 | PUCHAŁA Marcin | 3973 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2609 | SIERAKOWSKI Kamil | 3975 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2610 | SKRZESZEWSKA Justyna | 3976 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2611 | SKRZYPIŃSKA Marta | 3977 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2612 | STRZAŁKOWSKI Antoni | 3978 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2613 | STRZAŁKOWSKI Damian | 3979 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2614 | SUPRUN Tomasz | 3980 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2615 | SZTUKA Jacek | 3981 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2616 | SIERPIŃSKA Paulina | 4009 | Ekypaaa | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2617 | JASTRZĄBEK Jarosław | 3985 | Amore Pomodore | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2618 | KRASNOVA Anastasiia | 3987 | CBRE Warsaw | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2619 | BABIJ Daria | 3988 | Czarne Żubry | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2620 | BUGAJSKA Izabela | 3989 | Czarne Żubry | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2621 | PAZIK Marek | 3991 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2622 | GOLOS Artur | 4000 | DBSEściaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2623 | KŁODZIŃSKI Mateusz | 4001 | DBSEściaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2624 | NIEKURZAK Albert | 4003 | DBSEściaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2625 | PŁOSKI Mateusz | 4004 | DBSEściaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2626 | SZEPTUCH Dagmara | 4006 | DBSEściaki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2627 | DEMBY Damian | 4013 | Fujary | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2628 | KASPERUK Justyna | 4014 | Fujary | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2629 | KOŁAKOWSKI Rafał | 4015 | Fujary | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2630 | PARTYKA Justyna | 4016 | Fujary | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2631 | POPŁAWSKA Magdalena | 4017 | Fujary | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2632 | STASIAK Agnieszka | 4018 | Fujary | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2633 | BEDNARZ Joanna | 4035 | Melvit team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2634 | BIEŃKOWSKI Łukasz | 4019 | FYB | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2635 | KOSSAK Krystian | 4020 | FYB | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2636 | DĄBKOWSKI Michał | 4036 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2637 | GRAJEK Małgorzata | 4029 | Matki na gigancie | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2638 | WÓJCIK Aleksandra | 4030 | Matki na gigancie | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2639 | BRONISŁAWSKI Paweł | 4031 | Meczyk | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2640 | KORYCKI Łukasz | 4032 | Meczyk | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2641 | PIETRYKA Michał | 4033 | Meczyk | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2642 | TOŁWIŃSKA Agata | 4034 | Melvit | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2643 | LOTA Tomek | 4038 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2644 | ROSOCHADZKI Artur | 4039 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2645 | CHMIELEWSKI Maciej | 4040 | Mercedes-Benz Financial Services | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2646 | JURCZAK Adrian | 4041 | Muchy latają | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2647 | KAZIMIERSKI Arek | 4042 | Muchy latają | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2648 | KOWALCZYK Karolina | 4043 | Muchy latają | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2649 | TURZYŃSKI Adrian | 4045 | Muchy latają | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2650 | OCHMAN Jakub | 4047 | Mundurowi | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2651 | WARDAL Weronika | 4714 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2652 | WOJTUNIK Katarzyna | 4715 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2653 | ROKICKA Aleksandra | 4057 | Paprika Corps | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2654 | ARVANITI Lech | 4058 | People Can Run | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2655 | PIOTRKOWICZ Michał | 4077 | SZTYWNE GLUTY | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2656 | STRAWA Michał | 4062 | People Can Run | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2657 | HAWEL Rafał | 4063 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2658 | FUDAŁA Ireneusz | 4064 | Punkt G | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2659 | SAJEWSKA Karolina | 4065 | Punkt G | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2660 | KONIOR Mikołaj | 4066 | Się skacze, się pływa | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2661 | GAWEŁ Marcin | 4069 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2662 | MARZEC Tomasz | 4070 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2663 | SAPIŃSKI Kamil | 4071 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2664 | DZWONKOWSKA Aleksandra | 4072 | SZTYWNE GLUTY | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2665 | DZWONKOWSKI Dominik | 4073 | SZTYWNE GLUTY | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2666 | GRANBERG Michał | 4075 | SZTYWNE GLUTY | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2667 | KANTOR Marcin | 4076 | SZTYWNE GLUTY | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2668 | JANKOWSKI Artur | 4093 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2669 | KOCZNUR Michał | 4096 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2670 | KOWALCZYS Albert | 4097 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2671 | KRASNOVA Mariya | 4098 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2672 | KUBERA Piotr | 4100 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2673 | KUŚ Krzysztof | 4101 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2674 | PILIP Aleksander | 4111 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2675 | RYBAŁTOWSKI Kamil | 4114 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2676 | SIEROCIŃSKA Karolina | 4115 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2677 | SIKORA Klaudia | 4116 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2678 | SIWEK Leszek | 4117 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2679 | SUMKA Grzegorz | 4118 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2680 | ŚWIERCZEK Anna | 4119 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2681 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 4123 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2682 | WOLNY Daniel | 4124 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2683 | WRÓBEL Krystian | 4125 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2684 | ZACHEJA Karolina | 4126 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2685 | ZYGMUNT Szymon | 4127 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2686 | PORĘBNY Dominik | 4128 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2687 | KAPUSTKA Łukasz | 4129 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2688 | GNICH Katarzyna | 4137 | CZARNA EKIPA | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2689 | LISAK Joanna | 4138 | CZARNA EKIPA | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2690 | ZDUNEK Marzena | 4140 | CZARNA EKIPA | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2691 | FRANCZAK Michal | 4158 | Momos | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2692 | MIKOŁAJCZYK Michał | 4141 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2693 | DZIEDZIC Norbert | 4142 | Dziedzictwo | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2694 | NOWAK Dawid | 4143 | Dziedzictwo | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2695 | KUSA Anna | 4144 | e-point Wilders | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2696 | SZCZEGIELNIAK Krystian | 4147 | e-point Wilders | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2697 | TERLECKI Hubert | 4148 | e-point Wilders | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2698 | WŁODARCZYK Patryk | 4149 | e-point Wilders | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2699 | ALBRECHT Damian | 4151 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2700 | ALBRECHT Sławek | 4152 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2701 | KACZOROWSKI Michał | 4156 | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2702 | KAMIŃSKI Łukasz | 4157 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2703 | MALICKA Anna | 4160 | Nadarzyńskie Dziki | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2704 | WOJCICKI Bohdan | 4161 | Nadarzyńskie Dziki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2705 | ADRYCH Filip | 4162 | Regres Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2706 | PIOTROWSKI Jakub | 4167 | Resources Sport Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2707 | KOŚCIELNIAK Adam | 4169 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2708 | WIELOGÓRSKA Agnieszka | 4170 | Rossmann | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2709 | WALC Przemysław | 4171 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2710 | RYBAK Bartosz | 4172 | RuntimeException | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2711 | WRONOWICZ Wojciech | 4173 | RuntimeException | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2712 | BARAŃSKI Michał | 4174 | Sromotniki | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2713 | BASIŃSKI Michał | 4175 | Sromotniki | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2714 | HAŁASIK Paweł | 4176 | Sromotniki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2715 | RYBACKA-DUBIEL Sylwia | 4182 | TFP SPORT TEAM | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2716 | PIETRZAK Anna | 4183 | Tigres Del Papa | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2717 | MATRAS Ewelina | 4187 | Wolni i Weseli | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2718 | NOWAK Maksymilian | 4188 | Wolni i Weseli | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2719 | NOWAK Maurycy | 4189 | Wolni i Weseli | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2720 | SCHEINER Jan | 4190 | Wolni i Weseli | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2721 | SZCZĘSNY Mikołaj | 4191 | Wolni i Weseli | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2722 | BŁOGOWSKI Ryszard | 4192 | Ziemniaki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2723 | CZAJKA Patryk | 4193 | Ziemniaki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2724 | ARWAJ Paweł | 4194 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2725 | CZAPLICKA Katarzyna | 4201 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2726 | CZARNIK Anna | 4202 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2727 | DOMAŃSKI Krystian | 4203 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2728 | DRABIK Sylwia | 4204 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2729 | EKIERT Andrzej | 4206 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2730 | MILA Klaudia | 4233 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2731 | JOPEK Agnieszka | 4218 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2732 | KACPRZAK Magda | 4219 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2733 | KĘSKA Agata | 4220 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2734 | KLIMOWICZ Ola | 4221 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2735 | NESTEROWICZ Aleksandra | 4234 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2736 | KOSSON Monika | 4222 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2737 | KOWALIK Grzegorz | 4223 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2738 | KOWALIK Wojciech | 4224 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2739 | OLEJNIK Krzysztof | 4235 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2740 | KUDELICZ Jaromir | 4226 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2741 | KURZA Katarzyna | 4227 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2742 | LASKUS Łukasz | 4228 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2743 | LEWANDOWSKI Piotr | 4229 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2744 | MARCHLEWICZ Kamila | 4230 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2745 | MIKULSKA Magdalena | 4232 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2746 | WRÓBEL Andrzej | 4260 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2747 | PAROL Kamil | 4236 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2748 | REDKOWIAK Łukasz | 4241 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2749 | ROBAKOWSKI Piotr | 4242 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2750 | RYBIŃSKA Karolina | 4243 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2751 | RYLSKI Andrzej | 4244 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2752 | RZEWIŃSKI Rafał | 4245 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2753 | SAŁATA Mateusz | 4247 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2754 | SIBIGA Mikołaj | 4248 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2755 | SKIBA Martyna | 4249 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2756 | STAŃCZYK-BRACKA Katarzyna | 4250 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2757 | WISZNIEWSKA Agnieszka | 4255 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2758 | WOJTASIEWICZ Arkadiusz | 4257 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2759 | WOLAŃSKI Michał | 4258 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2760 | ZUKOWSKI Kamil | 4267 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2761 | KLICH Sonia | 4269 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2762 | PIETRAS Mariola | 4270 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2763 | WALIGÓRA Agata | 4271 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2764 | OLSZYŃSKI Sławomir | 4272 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2765 | SŁOWIKOWSKI Rafał | 4273 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2766 | KIRWIEL Julia | 4274 | Drużyna Kapsla | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2767 | ŚLUSARZ Krzysztof | 4275 | Drużyna Kapsla | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2767 | STASZEK Przemek | 4276 | Drużyna Kapsla | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2769 | BUJALSKI Jakub | 4282 | Gramolki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2770 | OWCZARSKA Małgorzata | 4283 | Gramolki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2771 | TRAN Huyen | 4284 | Gramolki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2772 | GRZONKOWSKA Anna | 4285 | Harpagan Team Bydgoszcz | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2773 | ROGUSKA Izabela | 4286 | Hola Amigo | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2774 | KALISTA Aleksandra | 4290 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2775 | LITWIN Agnieszka | 4291 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2776 | KONARSKI Łukasz | 4314 | Radio ZET | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2777 | JEMIOŁEK Paweł | 4297 | Kasztanowe Komando | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2777 | KOSIEC Andrzej | 4298 | Kasztanowe Komando | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2779 | LEWANDOWSKI Marcin | 4299 | Kasztanowe Komando | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2780 | OSIŃSKA Paulina | 4300 | Kasztanowe Komando | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2781 | SKOWROŃSKI Jacek | 4301 | Kasztanowe Komando | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2782 | SZYMBORSKI Damian | 4302 | Kasztanowe Komando | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2783 | PISAREK Przemysław | 4303 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2784 | DYBOWSKI Bogumił | 4304 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2785 | SZULC Maryla | 4305 | Maryla i Dudzian | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2786 | MROŻEK Michał | 4307 | No chyba Ty | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2787 | PORĘBSKA Dorota | 4308 | No chyba Ty | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2788 | ŻYTO Natalia | 4317 | Radio ZET | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2789 | KIELAR Aleksandra | 4319 | Rookies | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2790 | ŁĄCKA Agata | 4320 | Rookies | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2791 | MARCHEWKA Klaudia | 4337 | team zaMARCHWIście | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2792 | BARAN Paweł | 4340 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2793 | LUKAS Małgorzata | 4321 | Rookies | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2794 | LUKAS Mateusz | 4322 | Rookies | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2795 | PŁÓCIENNIK Jarosław | 4323 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2796 | KIERZKOWSKI Radosław | 4324 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2797 | MALINOWSKA Honorata | 4325 | Rossmann | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2798 | ILCZYSZYN Julita | 4326 | runcoholics | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2799 | MOCZUŁO Katarzyna | 4332 | TAKA PAKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2800 | OLESIEWICZ-DEREWOŃKO Ewa | 4334 | TAKA PAKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2801 | PODWOJSKI Marcin | 4335 | TAKA PAKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2802 | BANACH Jakub | 4336 | team zaMARCHWIście | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2803 | BEDNAREK Krzysztof | 4342 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2804 | BŁACHNIO Konrad | 4343 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2805 | LACHOWICZ Zuzanna | 4365 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2806 | BONDARENKO Mikolaj | 4344 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2807 | CHOLIŃSKI Piotr | 4345 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2808 | HABIB Johnny | 4353 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2809 | JANISZEWSKI Michal | 4354 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2810 | JUSZCZYK Joanna | 4356 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2811 | JUSZCZYK Piotr | 4357 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2812 | KACPURA Mateusz | 4358 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2813 | KALINOWSKA Wioleta | 4359 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2814 | KLIMKIEWICZ Dorota | 4360 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2815 | KORNASZEWSKI Michał | 4361 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2816 | KRÓL Jarosław | 4363 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2817 | KULIK Monika | 4364 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2818 | MYRLAK Maciej | 4371 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2819 | NAWROCKI Jarosław | 4372 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2820 | NAWROCKI Marcin | 4373 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2821 | NAWROCKI Michał | 4374 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2822 | OGONOWSKI Marcin | 4375 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2823 | OLCZYK Bartłomiej | 4376 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2824 | OLCZYK Marta | 4377 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2825 | OLCZYK Piotr | 4378 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2826 | OŻAROWSKI Kamil | 4379 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2827 | PANEK Anna | 4380 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2828 | PIOTROWSKA Anna | 4385 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2829 | PUDA Rafał | 4386 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2830 | RĄCZKOWSKI Daniel | 4387 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2831 | RADWAN Bartłomiej | 4388 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2832 | RAUTENSTRAUCH-GERC Mateusz | 4389 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2833 | SMARKUSZ Bartlomiej | 4394 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2834 | SZAJBEL Robert | 4398 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2835 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 4399 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2836 | SZMIT Krzysztof | 4400 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2837 | TOMASIAK Damian | 4401 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2838 | UMIASTOWSKI Sławek | 4402 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
2839 | WINNIK Krzysztof | 4403 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2840 | WINNOWSKA Aleksandra | 4404 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2841 | DROBNIAK Sara | 4409 | #TeamDKMS | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2842 | KLONOWSKI Artur | 4410 | #TeamDKMS | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2843 | KOBUS Klaudia | 4411 | #TeamDKMS | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2844 | MARKIEWICZ Monika | 4412 | #TeamDKMS | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2845 | REKUĆ Tomasz | 4413 | #TeamDKMS | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2846 | WOJNOWSKI Wojciech | 4414 | #TeamDKMS | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2847 | DĄBROWSKI Dawid | 4415 | BYLE DO METY!!! | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2848 | DRAB Katarzyna | 4416 | BYLE DO METY!!! | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2849 | MONIEWSKI Paweł | 4428 | Hawaii | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2850 | WNUK Krzysztof | 4429 | Hawaii | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2851 | KARP Ireneusz | 4430 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2852 | BAZAŃSKI Bartosz | 4431 | Hutnik Warszawa OCR | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2853 | KOWALSKI Jakub | 4433 | Hutnik Warszawa OCR | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2854 | KRAWIEC Daniel | 4434 | Hutnik Warszawa OCR | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2855 | TOMASZOWSKI Sławomir | 4435 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2856 | CHILIMONIUK Mateusz | 4436 | Miętus Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2857 | ZARZYCKI Adam | 4437 | Miętus Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2858 | FURMAŃCZUK Mateusz | 4438 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2859 | KOBA Agata | 4439 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2860 | PIKUŁA Paulina | 4440 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2861 | PLACHA Bartosz | 4441 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2862 | PODOLAK Rafał | 4442 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2863 | RYŃ-SOBALA Renata | 4443 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2864 | BUTLEWSKI Tomasz | 4455 | ORLEN RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2865 | MROCZKA Joanna | 4456 | OSP Wola Filipowska | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2866 | MROCZKA Mateusz | 4457 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2867 | MROCZKA Tadeusz | 4458 | OSP Wola Filipowska | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2868 | KUCHARSKA Sylwia | 4459 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2869 | KURYŁEK Iwona | 4460 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2870 | LASKOWSKI Wojciech | 4461 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2871 | ŁUKASZUK Andrzej | 4462 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2872 | ROGALSKA Joanna | 4463 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2873 | GRODECKA Dominika | 4464 | Piweczko, Mareczku? | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2874 | MAKULEC Jakub | 4465 | Piweczko, Mareczku? | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2875 | MORTKA Michał | 4466 | Piweczko, Mareczku? | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2876 | ŻUBEREK Paweł | 4468 | Protectorians | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2877 | STĘPIEŃ Krzysztof | 4446 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2878 | RYNKIEWICZ Krzysztof | 4473 | RaZoR Racing Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2879 | WILCZEK Michał | 4474 | RaZoR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2880 | RAŹNIEWSKA Marta | 4475 | Rossmann | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2881 | BERNAT Dorian | 4484 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2882 | BORKOWSKI Emil | 4485 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2883 | BORYCZKA Szymon | 4486 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2884 | BRYSZEWSKI Mariusz | 4487 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2885 | CZARNY Mariusz | 4490 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2886 | DĄBROWSKI Marcin | 4491 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2887 | DOBRZYŃSKI Bartłomiej | 4492 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2888 | DOMAŃSKA Alicja | 4493 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2889 | DUSZCZYK Maja | 4494 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2890 | ELDRING Jan | 4495 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2891 | PIKALA Natalia | 4472 | RaZoR Racing Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2892 | PODSIEDLIK Kacper | 4523 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2893 | POLIŃSKA Joanna | 4524 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2894 | GIEŁBAGA Sławomir | 4499 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2895 | GLEGOŁA Dominik | 4500 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2896 | GLINKA Michał | 4501 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2897 | GREGORCZYK Krzysztof | 4502 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2898 | JAKUBIAK Maciej | 4504 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2899 | ŁASEK Katarzyna | 4515 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2900 | LIJEWSKA Lidia | 4516 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2901 | ŁUNIEWICZ Robert | 4517 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2902 | MACHOWSKI Arkadiusz | 4518 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2903 | MALANOWSKI Łukasz | 4519 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2904 | NAGRODZKI Dominik | 4520 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2905 | KASZUBA Agnieszka | 4550 | BoskieDziki | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2906 | GNIADO Ewa | 4554 | Dragon TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
2907 | KOWALEWSKI Bartosz | 4555 | Ekipa Haier | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2908 | KSIĄŻEK Sobiesław | 4576 | Mieszanka Krakowska | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2909 | SKIRZYŃSKI Łukasz | 4556 | Ekipa Haier | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2910 | OSENDOWSKI Tomasz | 4821 | Fast & hungry | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2911 | KOZUB Dawid | 4557 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2912 | NOWAK Łukasz | 4558 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2913 | SZWED Marek | 4559 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2914 | GRZYWKA Jan | 4560 | FUNSQUAD | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2915 | JURKIEW Katarzyna | 4569 | KRA Karlino | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2916 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 4571 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2917 | SZATKOWSKI Tomasz | 4572 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2918 | PAWLAK Przemysław | 4573 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2919 | PUDEŁKO Bartosz | 4574 | ŁowcyWrażeń | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2920 | ROSTKOWSKA Olga | 4575 | Melvit team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2921 | AJAYI Gabriel | 4579 | Newmark Knight Frank | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2922 | S Róża | 4580 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2923 | DYMEK Sebastian | 4581 | Pchorki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2924 | BURSIAK Paweł | 4602 | Tchibo'rgi | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2925 | GAJEWSKI Adam | 4582 | Pchorki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2926 | GIRO Kacper | 4583 | Pchorki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2926 | KOPROWSKI Gabriel | 4584 | Pchorki z Majorki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2928 | WARZECHA Julia | 4585 | Pchorki z Majorki | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2929 | KACHNIARZ Sebastian | 4586 | PCW | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2930 | MELLER Patryk | 4587 | PCW | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2931 | KOLASINSKI Barbara | 4588 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2932 | KOCHAŃSKI Rafał | 4598 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2933 | BIEŃKOWSKI Bogusław | 4599 | Tchibo'rgi | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2934 | BOGACH Viktoriia | 4600 | Tchibo'rgi | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2935 | BROŻEK Michał | 4601 | Tchibo'rgi | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2936 | CZUCHNOWSKI Tomasz | 4605 | Tchibo'rgi | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2937 | GORCZAK Lukasz | 4606 | Tchibo'rgi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2938 | JARGIŁO Krystian | 4607 | Tchibo'rgi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2939 | KOMAR Kacper | 4608 | Tchibo'rgi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2940 | KOWALEWSKI Krzysztof | 4609 | Tchibo'rgi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2941 | LISZEWSKA Klaudia | 4610 | Tchibo'rgi | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2942 | ŁOWIGUS Jacek | 4611 | Tchibo'rgi | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2943 | GÓRECKI Piotr | 4627 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2944 | PANAS Aleksandra | 4615 | Tchibo'rgi | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2945 | PAWLIK Jakub | 4616 | Tchibo'rgi | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2946 | MAJEWSKA Joanna | 4625 | TDR | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2947 | BŁASZCZAK Michał | 4626 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2948 | DUCH Paweł | 4646 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2949 | MIŁKOWSKA Monika | 4654 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2950 | TUREK Przemysław | 4630 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2951 | LAMENTA Andrzej | 4632 | trener24h.com.pl | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2952 | MORGAŚ Mariusz | 4633 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2953 | WOJTAROWICZ Danka | 4634 | trener24h.com.pl | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2954 | ADAMIEC Grzegorz | 4635 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2955 | ANTONIEWICZ Agnieszka | 4636 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2956 | ANTONOWICZ Marcin | 4637 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2957 | BABIŃSKA Magdalena | 4638 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2958 | BADOWSKA Paulina | 4639 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2959 | BIENIAK Tomasz | 4640 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2960 | BORUCKI Michał | 4641 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2961 | CWOJDZIŃSKA Katarzyna | 4644 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2962 | DORACZYŃSKA-ROSTEK Joanna | 4645 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2963 | SZCZEPAŃSKA Emilia | 4673 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2964 | SZWABO Ewa | 4674 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2965 | MŁYNARCZYK Arkadiusz | 4656 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2966 | MŁYNARCZYK Moniak | 4657 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2967 | NOWAKOWSKI Grzegorz | 4659 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2968 | OLEJNICZAK Michał | 4660 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2969 | OSIKOWSKA Justyna | 4661 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2970 | OSTROWSKI Michał | 4662 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2971 | OZIEMKIEWICZ Katarzyna | 4663 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2972 | PALUCHOWSKI Maciej | 4664 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2973 | PASTUSZKA Michał | 4665 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2974 | PLATE Piotr | 4666 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2975 | PODLEŚNY Marcin | 4667 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2976 | RUDZKA Wioleta | 4669 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2977 | SARZYŃSKA Monika | 4670 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2978 | SUWIŃSKA Natalia | 4672 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2979 | BUCZEK Jakub | 4694 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2980 | TYKHONOVA Anastasiia | 4676 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2981 | CHLEBOWSKA Iwona | 4695 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2982 | WRONA Andrzej | 4677 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2983 | ZAMORSKI Zbigniew | 4678 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2984 | ZAWADA Anna | 4679 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2985 | ZAWADA Wojciech | 4680 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2986 | ŁACHUT-SENDEROWSKA Wanda | 4681 | Fight&Fit Gym | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2987 | LAMPKOWSKA Marta | 4682 | Fight&Fit Gym | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2988 | ŁUSIAK Paweł | 4684 | Fight&Fit Gym | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2989 | OLENCKA Sylwia | 4685 | Fight&Fit Gym | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2990 | OLSZEWSKA Monika | 4686 | Fight&Fit Gym | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2991 | OLSZEWSKI Paweł | 4687 | Fight&Fit Gym | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2992 | MATUSIEWICZ Anna | 4689 | OFF GIRLS | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2993 | ADAMCZYK Patrycja | 4690 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2994 | GOŁĘBIEWSKI Grzegorz | 4727 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2995 | DUSZAK Mateusz | 4697 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2996 | GABRYOŁEK Adrianna | 4698 | Optima Logistics Group S.A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2997 | JASIŃSKI Michał | 4702 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2998 | KRYSZTOFIAK Bartosz | 4707 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2999 | TUSZYŃSKA Magda | 4717 | RUNMISIE_official | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3000 | BRUDZYŃSKA Iza | 4718 | TEAM YOUTH | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
3000 | DĄBROWSKI Maciej | 4719 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3002 | KRETKOWSKI Marcel | 4720 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3003 | BANACH Piotr | 4721 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3004 | BETKA Filip | 4722 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3005 | BUSIŁO Wiktoria | 4723 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3006 | CHMIEL Julita | 4724 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3007 | CYMMERMAN Patryk | 4725 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3008 | KALICKI Rafał | 4730 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3009 | KEMNITZ Maciek | 4731 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3010 | SKWARNECKI Mikołaj | 4740 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3011 | TARNACKI Rafał | 4741 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3012 | TRZONKOWSKI Wiktor | 4742 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3013 | BRZUSZCZYŃSKA Karolina | 4745 | #myfitnessteam | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3014 | CZARNECKI Sebastian | 4746 | #myfitnessteam | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3015 | KUNA Krystian | 4747 | #myfitnessteam | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3016 | SKRZECZKOWSKA Agnieszka | 4748 | #myfitnessteam | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3017 | JASTRZĘBSKI Łukasz | 4749 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3018 | KOWALCZYK Gosia | 4750 | BIUROMAX | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3019 | KACZMARSKA Karolina | 4818 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3020 | IDZIAK Dominika | 4754 | JanuszeJG | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3021 | CELMEROWSKA Karolina | 4777 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3022 | MAREK Krzysztof | 4755 | Jodan KravMaga | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3023 | JANCZAK Adrian | 4756 | KB WYSZKÓW MŁODE WILKI | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3024 | KWIATKOWSKA Ilona | 4757 | KB WYSZKÓW MŁODE WILKI | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3025 | KARAŚ-TĘCZA Melania | 4759 | Leszczyki | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3026 | NARKIEWICZ Paweł | 4760 | Leszczyki | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3027 | MROZEK Artur | 4769 | STONERIDGE POLSKA | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3028 | NADUK Piotr | 4770 | Tygrys Team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3029 | NIESZPOREK Szymon | 4771 | Tygrys Team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3030 | SASINOWSKA Paulina | 4772 | Tygrys Team | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3031 | MOLENDA Iwona | 4773 | Valeo Team | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3032 | TARAPACZ Kamil | 4775 | Zbakani | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3033 | BARAŃSKI Maciek | 4776 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3034 | DOBROSZ Izabela | 4780 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3035 | DRAGONE Dario | 4781 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3036 | FELIGA Małgorzata | 4782 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3037 | GUTOWSKI Damian | 4783 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3038 | URBANEK Adam | 4794 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3039 | KOSMALA Marcin | 4815 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3040 | KOWALCZYK Michał | 4801 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3041 | LOMBARDI Federico | 4785 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3042 | MUSIELAK Paulina | 4786 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3043 | OSIŃSKI Kamil | 4787 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3044 | PODGÓRSKA Magdalena | 4789 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3045 | POLTORAK Przemek | 4790 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3046 | SCARABELLI Diego | 4791 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3047 | SOBCZYK Małgorzata | 4792 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3048 | SOĆKO Szymon | 4793 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3049 | WIDOMSKI Bartosz | 4796 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3050 | WYRZYKOWSKA Katarzyna | 4797 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3051 | LIBERADZKA Elżbieta | 1346 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3052 | MARKOWSKI Paweł | 362 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3053 | ZALEWSKA Anna | 395 | JADĄ ŚWIRY | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3054 | MUSHAT Yauheni | 401 | MATRIOSZKA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3055 | SZCZUBKOWSKA Anna | 421 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3056 | CHARZYŃSKI Marcin | 433 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
3057 | CZARNECKI Jakub | 434 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3058 | BOCIANOWSKI Mariusz | 980 | Inter-team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3059 | KĘBŁOWSKI Artur | 583 | VIGO System | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3060 | BĄK Filip | 4553 | CREADIS | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3061 | TOBER Natalia | 4838 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
3062 | PODGÓRZAK Robert | 4831 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3063 | GRABOWSKI Maciej | 309 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3064 | KOWALSKI Adam | 319 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3065 | KRYŃSKI Paweł | 324 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3066 | SAKOWICZ Krzysztof | 339 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3067 | MROZIŃSKI Maciej | 2925 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3068 | OLSZEWSKI Piotr | 3181 | Tang Soo Do Pionki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3069 | GENDASZEWSKI Maciej | 4497 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3070 | GIEŁBAGA Anna | 4498 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3071 | POLIŃSKI Norbert | 4525 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3072 | ZIELIŃSKI Mariusz | 4552 | BoskieDziki | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3073 | GŁĄB Aleksandra | 4851 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3074 | PANKIEWICZ Fabian | 4850 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
3075 | ZATORSKA Ewa | 4847 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
3076 | WIATRZYK Mateusz | 2845 | Glov Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3077 | JAWORSKA Joanna | 2810 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3078 | ROGIEWICZ Krzysztof | 2817 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3079 | LEWANDOWSKI Michał | 2412 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3080 | VODA Richard | 4848 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3081 | TEODOROWSKA Kamila | 597 | Wyzwanie 25 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3082 | LASKOWSKI Piotr | 627 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3083 | LASOTA Michał | 628 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3084 | SZUSTAK Przemysław | 643 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3085 | FAŁATOWICZ Radosław | 664 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3086 | GÓRECKA Helena | 692 | Helen i przyjaciele | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3087 | LIGOCKI Mateusz | 3103 | #WedelTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3088 | GRZYWACZ Aleksandra | 3179 | Tang Soo Do Pionki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3089 | MACIĄG Łukasz | 3180 | Tang Soo Do Pionki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3090 | SANTAREK Magdalena | 3458 | jeszcze tylko 8 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3091 | JEŻYNA Andrzej | 3508 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3092 | OKÓROWSKI Kasper | 3732 | Jeżozwierze | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3093 | MATUSIAK Agnieszka | 3737 | Kulawi i Ślepi | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3094 | MATUSIAK Dawid | 3738 | Kulawi i Ślepi | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3095 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 3757 | Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3096 | AMBROZIAK Wojtek | 3758 | Pack | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3097 | ZAGRODZKI Marcin | 3759 | Pack | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3098 | KAMIŃSKI Marcin | 4037 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3099 | SZABŁOWSKA Joanna | 4339 | Valeo Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3100 | MIKSA Paulina | 4370 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3101 | LEWAŃSKA Urszula | 4471 | RaZoR Racing Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3102 | NAWROT Tomasz | 4577 | Mieszanka Krakowska | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3103 | CHĄDZYŃSKA Agnieszka | 4603 | Tchibo'rgi | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3104 | CHOLEWIŃSKA Izabela | 4604 | Tchibo'rgi | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3105 | MODZELEWSKI Mikołaj | 4628 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3106 | TUREK Amanda | 4629 | To nie są leszcze Stefan! | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3107 | MINDA Martyna | 4655 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
3108 | TRYBUŁA Natalia | 4675 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
3109 | IMIEŁOWSKI Adam | 3530 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3110 | ŻEGLIŃSKA Agnieszka | 3461 | jeszcze tylko 8 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3111 | CIEPŁY Sebastian | 3480 | raz dwa trzy | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3112 | TRUSEK Wioleta | 3517 | WACKERSI | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3113 | BORUTA Mateusz | 3524 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3114 | ŻEGLIŃSKI Karol | 3462 | jeszcze tylko 8 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3115 | MARSZAŁEK Jacek | 3483 | raz dwa trzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3116 | WŁADZIŃSKI Michał | 3460 | jeszcze tylko 8 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3117 | KOZŁOWSKI Adrian | 3477 | RADOM TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3118 | GOŁAWSKA Izabela | 3529 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3119 | KOJAC Przemysław | 3444 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3120 | CHOJNACKI Aleksander | 3525 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3121 | SZCZAP Krzysztof | 3516 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3122 | PANKOWSKA Dominika | 4822 | Fast & hungry | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3123 | PRZYDATEK Magdalena | 3175 | Sztywniutko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3124 | PRZYSUCHA Barbara | 3176 | Sztywniutko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3125 | KIEROŃCZAK Andrzej | 3509 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3126 | KACZMAREK Sławomir | 3482 | raz dwa trzy | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3127 | DAHAN Eytan | 3527 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3128 | KARAŚ Magdalena | 3531 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3129 | WIERZBICKI Tomasz | 3476 | PRONET | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3130 | KOMENDAREK Łukasz | 3511 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3131 | NOWAKOWSKA Marzena | 3512 | WACKERSI | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3132 | GRABOWSKI Szymon | 3178 | Tang Soo Do Pionki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3133 | LATUSEK Wioletta | 4875 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
3134 | ZIELINSKA Ewelina | 4866 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
3135 | AMANOWICZ Grzegorz | 3177 | Tang Soo Do Pionki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3136 | HELINSKA Magdalena | 4864 | CBRE Warsaw | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3137 | JABBAR Raees | 4871 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3138 | JAWORSKA Agnieszka | 3859 | GOT Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3139 | NOWOCIŃSKI Bartosz` | 4879 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3140 | MEFTAH Mehdi | 3833 | big brands | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3141 | LIPNICKI Mariusz | 3884 | KlinikaAGD.pl | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3142 | DŁUGOZIMA Wojciech | 4874 | KlinikaAGD.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3143 | WÓJTOWICZ Przemysław | 4880 | Muchy latają | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3144 | BORYCHOWSKI Mirosław | 3503 | ULMA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3145 | PAJK Kamil | 4859 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3146 | KAPINOS Justyna | 4878 | Time Jumpers | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
3147 | CHOROŚ Sylwia | 3526 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3148 | LENART Marcin | 3782 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3149 | SUCHOCKI Marek | 4010 | Ekypaaa | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3150 | BIENIEK Andrzej | 2855 | Leśne Ssaki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3151 | KIM Renata | 3809 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
3152 | GAVRYSHCHUK Oleksandr | 4845 | Druziaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3153 | SZCZUKA Katarzyna | 1029 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3154 | SZYMCHEL Michał | 1531 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
3155 | SZYMOCHA Marta | 1539 | Błotne wilki 3 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3156 | GRABOWSKI Marek | 994 | Power ORANGErs | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3157 | WROŃSKI Wojciech | 1532 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3158 | ŁAPIŃSKA Alina | 1533 | Bajc team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3159 | SZCZYGIELSKI Robert | 1659 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3160 | KALETA Grzegorz | 1687 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3161 | MCGUIRE Kinga | 2259 | BASTION | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3162 | GROMULSKA Aneta | 2266 | Corpo Ninjas | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3163 | PRZYBYSZEWSKI Krzysztof | 2365 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3164 | PTASIŃSKA Paulina | 2366 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3165 | KWIATKOWSKA Maja | 2395 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3166 | KICUN Paulina | 2441 | Którędy na Grunwald? | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
3167 | JAWORSKI Robert | 2469 | MY RAZEM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3168 | KMIEĆ Agnieszka | 2470 | MY RAZEM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3169 | MARCHEWKA Sebastian | 4867 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3170 | MAZUR Artur | 4868 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3171 | JĘDRYCH Dominika | 4843 | TRAINING | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3172 | HANKUS Mateusz | 995 | Power ORANGErs | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3173 | SKŁODOWSKI Bartosz | 1142 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3174 | ZAWADA Artur | 2521 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3175 | OPĘCHOWSKI Konrad | 2771 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3176 | TOMASZEWSKA Sylwia | 2547 | Cztery bączki i komar | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3177 | KOSIERADZKA Joanna | 2590 | MastersTeam | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3178 | KOSIERADZKI Michał | 2591 | MastersTeam | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3179 | KOSIERADZKI Paweł | 2592 | MastersTeam | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3180 | JANICKA Katarzyna | 2618 | Spicy Mobile | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3181 | MROCZKOWSKI Artur | 2690 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3182 | OGÓREK Karina | 2691 | C&F Running Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
3183 | VRAŽDA Piotr | 2714 | P&M | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3184 | MANIA Anna | 2715 | Pupsiki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3185 | MANIA Michał | 2716 | Pupsiki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3186 | GOŁĄB Paweł | 2741 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3187 | GOŁĄB Wojciech | 2742 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3188 | MISIAK Joanna | 2768 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
3189 | MYSIAKOWSKI Marcin | 2769 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3190 | ŻUCHEWICZ Anna | 2801 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
3191 | ANDLER Agnieszka | 2802 | ANWILTEAM | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3192 | MORAWSKA Katarzyna | 2815 | ANWILTEAM | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3193 | PIÓRKOWSKI Artur | 2816 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3194 | MICHALCZYK Tomasz | 2826 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3195 | PACH Katarzyna | 2827 | CF Częstochowa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3196 | PIELICHOWSKI Mariusz | 2828 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3197 | SITEK Damian | 2829 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3198 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 80 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3199 | KWIATKOWSKI Robert | 282 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3200 | DRAŃKO Piotr | 2495 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3201 | WEIS Michał | 1375 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3202 | MAJEWSKI Łukasz | 1380 | albo ostro, albo wcale | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3203 | GRYN Alex | 2840 | Glov Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3204 | ZDANOWSKI Kamil | 2947 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3205 | RODZEŃ Kuba | 2872 | Piękny & Bestie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3206 | BOGUSŁAWSKI Sławomir | 2873 | Promyk | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3207 | ŚLĘZAK Weronika | 2891 | Wilcki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
3208 | STASZEWSKI Kinga | 2939 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3209 | STROJEK Dominika | 2940 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3210 | WASIEWICZ Bartłomiej | 2945 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3211 | WITKOWSKI Rafał | 2946 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3212 | ADAMCZUK Milena | 2948 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3213 | CISZEWSKI Rafał | 2949 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3214 | FLORCZAK Mariusz | 2834 | Dzikusy 2018 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3215 | ZWIEWKA Agnieszka | 2837 | Dzikusy 2018 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
3216 | MIROTA Dominika | 2977 | MeatBusters | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3217 | MARCINKIEWICZ Sebastian | 3078 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
3218 | GABARA Aleksander | 2976 | MeatBusters | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3219 | IWANOWSKA Patrycja | 3005 | Power Fist | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3220 | ADAMOWICZ Marcin | 2979 | Młode Wilki i Łódy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3221 | GRZESIK Grzegorz | 3003 | Power Fist | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3222 | KAŹMIERCZAK Karolina | 3026 | SKC TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3223 | MADANY Magdalena | 3077 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
3224 | KALETA Bartosz | 1336 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3225 | KNOP Marcin | 93 | xRunners | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3226 | SŁODOWNIK Dominik | 94 | xRunners | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3227 | BŁAZIŃSKI Witold | 96 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3228 | BRUSIŁO Bartosz | 97 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3229 | ZIELIŃSKI Artur | 120 | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3230 | MICHNA Magdalena | 140 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3231 | RODZIK Joanna | 142 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3232 | GRYTA Radosław | 208 | Deloitte Adventure Team_CBT | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3233 | BĘC Olga | 220 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3234 | DĄBROWSKI Piotr | 221 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3235 | GÓRAJEWSKI Piotr | 222 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3236 | BRZOMIŃSKI Łukasz | 247 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3237 | ZALITAILO Bohdan | 251 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3238 | TYMOSIAK Marta | 255 | Motorówki w Formie | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3239 | MACIEJEWSKI Łukasz | 281 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3240 | MATUSIAK Michał | 462 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3241 | OSEŁKA Magdalena | 467 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3242 | SZYNKIEWICZ Marcin | 485 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3243 | SZYPIŁŁO Piotr | 486 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3244 | KOPCZYŃSKI Michał | 2951 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3245 | SOCHA Sylwia | 4445 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3246 | LOREK Paweł | 4427 | Green Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3247 | BANAŚ Wiktor | 4884 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3248 | RUTKA Patrycja | 3478 | RADOM TEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3249 | WOŹNIAK Adrian | 4418 | BYLE DO METY!!! | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3250 | SAFAROV Tymur | 4392 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3251 | TARKA Michał | 2975 | mBanita | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3252 | RÓŻAŃSKA Ewa | 4338 | team zaMARCHWIście | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3253 | TOBER Milan | 487 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3254 | BRAMORSKI Adam | 4883 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3255 | JANKOWIAK Radosław | 2835 | Dzikusy 2018 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3256 | MISIAK Edyta | 2767 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
3257 | HANDKE Mikołaj | 3443 | Jeśli leżę, to mnie zostaw :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3258 | SZOTOWICZ Sebastian | 2836 | Dzikusy 2018 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3259 | SIDOR-RUCIŃSKA Ewa | 4393 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3260 | PŁOCHOCKA Agnieszka | 4469 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3261 | JANDUŁA Aleksandra | 4470 | RaZoR Racing Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3262 | HARTWICH Adrian | 536 | Piorun Team Grójec | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3263 | ORŁOWSKA Aniela | 595 | Wyzwanie 25 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3264 | ROSWAG Ewa | 596 | Wyzwanie 25 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3265 | ELLERT Anna | 691 | Helen i przyjaciele | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3266 | KULCZYCKA Sylwia | 715 | MDDP Running Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3267 | DEC Zbigniew | 4060 | People Can Run | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3268 | STRAWA Kamila | 4061 | People Can Run | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
3269 | KRUPIŃSKA Paulina | 4417 | BYLE DO METY!!! | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3270 | OSTROWSKI Wojciech | 4857 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3271 | PRZYBYSZ Krzysztof | 3051 | The Bold and The Beautiful | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3272 | CITKO Michał | 4882 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3273 | SMYK Kamila | 3479 | RADOM TEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3274 | PATURA Przemysław | 1486 | Upgrade.studio | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3275 | CZYŻ Ilona | 1567 | HARDCORY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3276 | POPCZYŃSKI Krystian | 1568 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3277 | CZECH Michał | 1611 | Wściekłe Leniwce | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3278 | KOWALSKI Krzysztof | 1911 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3279 | JAGIELSKI Paweł | 1929 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
3280 | KABAT Wojciech | 1930 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
3281 | STACHELEK Karolina | 2313 | Stachogeddon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3282 | POTAPCZYK Klaudia | 2315 | Szybciej nie umiemy! | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3283 | BEHRENDT Hania | 2336 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3284 | BIEŃKOWSKI Paweł | 2337 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3285 | BOROWY Jakub | 2338 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3286 | GURDAK Radosław | 2343 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3287 | RAJMUNIAK Łukasz | 3128 | DOKA team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3288 | SMIAŁEK Oskar | 3129 | DOKA team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3289 | KIWIOR Marta | 3154 | JSK Architekci | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3290 | LORYŃSKA Monika | 3155 | Mokotowskie Melepety | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3291 | WIADEREK Emanuel | 3202 | Whites Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3292 | BEREZIŃSKA Magdalena | 3203 | Zwycięstwo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3293 | GROSS Tomasz | 3217 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3294 | KOWALCZYK Przemysław | 3218 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3295 | MACURA Tomasz | 3223 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3296 | NOWAK Tomasz | 3225 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3297 | NYCZ Katarzyna | 3226 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3298 | PASEK Sebastian | 3227 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3299 | PAWLUCZUK Stanisław | 3228 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3300 | RATALEWSKI Piotr | 3229 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3301 | SADOCH Monika | 3231 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3302 | ANIELSKA Anna | 3353 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
3303 | PIETRUSIŃSKI Artur | 3380 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
3304 | POBOC Przemek | 3381 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
3305 | SEROCKI Szymon | 3405 | BankStars | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3306 | SZEWCZYK Marcin | 3406 | BankStars | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3307 | CYLINSKA Katarzyna | 3408 | Dream Team Kasi | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3308 | GAŁĄZKA Michał | 3431 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3309 | JAKUBICKI Piotr | 3432 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3310 | RUTKOWSKI Michał | 3457 | jeszcze tylko 8 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3311 | CZAJKOWSKI Marek | 1272 | Kuce z Bronksu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3312 | HANDZLIK Tomasz | 11 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3313 | KORULCZYK Marcin | 29 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3314 | SAŁATA Marcin | 54 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3315 | ZIELIŃSKA Paulina | 3556 | BoskieDziki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3316 | MOLĘDA Dariusz | 3557 | Cerveza Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3317 | WIŚNIEWSKI Jerzy | 3608 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3318 | GĄSIOR Leszek | 3632 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3319 | MYŚLIWIEC Piotr | 3658 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
3320 | WYPYCH Bartłomiej | 4262 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3321 | RUBLIVSKYI Danyil | 4287 | Hola Amigo | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3322 | WOJDA Anna | 4288 | Hola Amigo | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3323 | MĄKOSA Joanna | 4315 | Radio ZET | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3324 | GRABOWSKI Kamil | 764 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3325 | KĄDZIELA Kinga | 766 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
3326 | KĘCIEK Mikołaj | 767 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3327 | SZWAJKA Bartosz | 790 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3328 | PUCHALSKA Paulina | 817 | Copuz Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3329 | GORCZYCA Michał | 867 | MedyczneJamniki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3330 | ZAWISZA Adrianna | 872 | MedyczneJamniki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3331 | BUCHALSKI Jarosław | 873 | Ninja Warrior Team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3332 | JANOWSKI Michał | 874 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3333 | GRODZICKI Adam | 914 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3334 | URBAN Jarosław | 1044 | WKZ team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3335 | DUDEK Sylwia | 1059 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
3336 | ŻARNOWSKI Tomasz | 949 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3337 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | 1237 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
3338 | STAMBULSKI Bartłomiej | 2892 | Wilcki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3339 | OLSZÓWKA Aleksandra | 1485 | Upgrade.studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3340 | GRYZ Grzegorz | 202 | Bad Boys Crew | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3341 | OSTROWSKI Adam | 210 | Deloitte Adventure Team_CBT | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3342 | PAWLAK Rafal | 216 | DESPERACI w AKCJI | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3343 | MAJCHER Sebastian | 228 | follow the rabbit! dzifko | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3344 | DACIUK Marek | 236 | Klima-Therm | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3345 | KLIMEK Ewa | 1745 | Prosseco lovers | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
3346 | KAMIŃSKI Maciej | 86 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3347 | KARAŚ Adrian | 87 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3348 | ZIENTEK Bartosz | 88 | Syfyr syfyr | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3349 | ZIENTEK Jakub | 89 | Syfyr syfyr | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3350 | DMYTRUK Vlad | 100 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3351 | GIEMZA Michał | 101 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3352 | GRAJKOWSKI Wojciech | 102 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3353 | GRZANECKI Marcin | 103 | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3354 | SENATOR Piotr | 113 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3355 | SZCZOTOK Wiktor | 114 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3356 | SZEWCZYK Paweł | 115 | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3357 | WNOROWSKA Magdalena | 124 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3358 | MAJSZCZYK Paulina | 125 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3359 | MISIOR Paulina | 126 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3360 | KRÓLIKOWSKA Anna | 135 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3361 | MAŁEK Hanna | 136 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3362 | REKIEĆ Kaja | 137 | Miraz Race Team | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3363 | SOBOTA Kamil | 147 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3364 | JACIÓW Paweł | 150 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3365 | SALAMON Mateusz | 151 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3366 | ŁYSIK Piotr | 146 | RUNMAGEDDON CENTRALA | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3367 | WILDNER Radosław | 152 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3368 | REJDYCH Katarzyna | 243 | KRAB | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3369 | DUDEK Marcin | 253 | Motorówki w Formie | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3370 | CHARLES Ashley | 257 | Natwest Poland | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3371 | WRÓBLEWSKI Mateusz | 256 | Motorówki w Formie | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3372 | PAWŁOWSKI Dawid | 263 | PCHORKI | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3373 | WOCHNIAK Michał | 273 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3374 | MIRECKA Wiktoria | 285 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3375 | BRANDT Adam | 301 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3376 | CICHOCKI Przemek | 302 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
3377 | BIK Piotr | 299 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3378 | JARZYNA Damian | 313 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3379 | JAŚTAK Natalia | 314 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | |||
3380 | JASTAK Rafal | 315 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3381 | JEFFERY Wiktor | 316 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3382 | LIS Bartłomiej | 327 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3383 | MALAROWSKI Robert | 328 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3384 | MARKIEWICZ Stanisław | 329 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3385 | MARON Dawid | 330 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
3386 | TOMECZKO Angelika | 343 | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3387 | WĄSOWSKI Tomek | 344 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3388 | SAMULAK Marcin | 341 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3389 | BANAŚ Magdalena | 355 | Atomówki | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3390 | KASZYŃSKA Olga | 356 | Atomówki | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3391 | MAKOWSKA WYTRYKUS Agnieszka | 357 | Atomówki | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3392 | MATYSIAK Natalia | 358 | Atomówki | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3393 | IWANIDIS Bartosz | 370 | FAST Or GO HOME | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3394 | JĘDRA Krzysztof | 371 | FAST Or GO HOME | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3395 | STRANKOWSKA Katarzyna | 384 | GoWork.pl | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3396 | SZYNAL Piotr | 385 | GoWork.pl | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3397 | TKACZYK Adrianna | 386 | GoWork.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3398 | SAŁATA Maciej | 383 | GoWork.pl | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3399 | FEDIUKOWICZ Mikhail | 398 | MATRIOSZKA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3400 | HAIKEVICH Tim | 399 | MATRIOSZKA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3401 | MARKEL Aleksander | 400 | MATRIOSZKA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3402 | PABIJAN Igor | 411 | Natwest Poland | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3403 | STEFANOWICZ Paweł | 412 | Natwest Poland | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3404 | ŻELAŹNICKI Artur | 413 | Natwest Poland | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3405 | GILETA Karol | 414 | Newmark Knight Frank | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3406 | BARTKOWSKI Michał | 426 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3407 | BELI Jakub | 428 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3408 | BIERNACKA Magdalena | 429 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
3409 | GÓRSKI Adam | 440 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3410 | GRUNDKOWSKI Oskar | 441 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3411 | GUTOWSKI Piotr | 442 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3412 | KUDŁA Grzegorz | 454 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3413 | KUBICKA Magdalena | 452 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3414 | KUCZYŃSKI Mateusz | 453 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3415 | MICHALSKI Michał | 463 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3416 | MIERZWA Bartłomiej | 464 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3417 | NIESTORUK Krzysztof | 466 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3418 | SAMSELSKI Michał | 477 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3419 | SAWICKA Zuzanna | 478 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3419 | SAWICKA - WERS Urszula | 479 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3421 | SMOKTUNOWICZ Mateusz | 480 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3422 | WYSOCKI Bartłomiej | 491 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3423 | ZACHARSKI Mateusz | 492 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3424 | ZARYPOW Jakub | 493 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3425 | DZIEDZIC Przemek | 504 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3426 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 505 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3427 | RUCIŃSKI Marek | 506 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3428 | ROKICKA Marta | 507 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3429 | BARTNICKI Paweł | 518 | Miejsce na rękę trenera | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3430 | MATUSZEWSKA Emilia | 519 | Miejsce na rękę trenera | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3431 | MATUSZEWSKI Michał | 520 | Miejsce na rękę trenera | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3432 | PASIECZNIK Hubert | 521 | Miejsce na rękę trenera | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3433 | DUCH Rafał | 534 | Piorun Team Grójec | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3434 | DZIECIUCHOWICZ Adam | 535 | Piorun Team Grójec | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3435 | CELIŃSKA Milena | 533 | Piorun Team Grójec | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3436 | SZYCHOWSKI Daniel | 549 | SKC TEAM | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3437 | KARKUCINSKI Krystian | 546 | SKC TEAM | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3438 | SKALSKI Przemek | 560 | Szybcy i sprytni | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3439 | DĄBROWSKI Kuba | 561 | T-Regz | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3440 | DZIDZISHVILI Giorgi | 562 | T-Regz | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3441 | ISLAMOGLU Gokay | 563 | T-Regz | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3442 | TRYBALSKA Justyna | 576 | Tzw. Przyjaciele | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3443 | KACPEREK-CHOJNACKA Marta | 573 | Tzw. Przyjaciele | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3444 | SZYMAŃSKI Radosław | 575 | Tzw. Przyjaciele | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3445 | SZYMCZAK Paweł | 588 | VIGO System | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3446 | GRUNWALD Rafał | 589 | Warsijoł | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3447 | KOPER Mateusz | 590 | Warsijoł | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3448 | BALCAREK Remigiusz | 602 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3449 | GAZDA Roman | 611 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3450 | DANILUK Mateusz | 608 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3451 | DULEMBA Magdalena | 609 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3452 | FUHRMANN Sarah | 610 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
3453 | KOSMAL Bartłomiej | 622 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3454 | KOWALSKI Adam | 623 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3455 | KUBSZ Konrad | 625 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3456 | PIOTROWSKI Marcin | 636 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3457 | RABE Michał | 637 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3458 | RUCIŃSKI Michał | 638 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3459 | STAŃCZUK Mateusz | 639 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
3460 | HAWRUS Maciej | 651 | Altkom | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3461 | RZEPKA Paweł | 653 | Altkom | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3462 | ROGALA Arkadiusz | 654 | Beastie boys | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3463 | GROBEL Jakub | 665 | C2H5OH | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3464 | KRÓLIK Marcin | 666 | C2H5OH | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3465 | PLONA Katarzyna | 673 | Ćwierkające Pierogi | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3466 | PASZKOWSKA Justyna | 675 | Dzikie świnki | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3467 | WAWRZKIEWICZ Paulina | 676 | Dzikie świnki | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3468 | WIELIŃSKA Ewelina | 688 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3469 | LEŚNIAK Michalina | 689 | GE-ki HealthCare | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3470 | SZOPIŃSKA Katarzyna | 687 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3471 | MIRECKA Monika | 701 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3472 | RADZIEWICZ Michał | 702 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3473 | NAZARUK Katarzyna | 708 | KatoriTeam | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3474 | STELMACH Filip | 721 | MDDP Running Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3475 | PIETRZAK Monika | 732 | PwC CTech | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3476 | OKONIEWSKI Robert | 780 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3477 | LEONIUK Tomasz | 777 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3478 | KUICH Krzysztof | 863 | Kulawe Pluszaki Zagłady | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3479 | HLEBKO Albin | 875 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3480 | MRÓZ Marta | 891 | RUN MAD REGION | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3481 | ZIELENIEWICZ Sebastian | 908 | Szwadron super cool komando wilków alfa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3482 | MAZUR Jakub | 952 | AKA SUM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3483 | WITKOWSKI Piotr | 974 | GE-ki HealthCare | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3484 | TEODOREKI Marceli | 1000 | Power ORANGErs | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3485 | KLIMCZAK Anna | 1024 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3486 | NEUMANN Monika | 1025 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3487 | CHMIELAK Anna | 1047 | Za-dyszka | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3488 | CZECHOWSKI Konrad | 1048 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3489 | SZAŁUCHA Arkadiusz | 1093 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
3490 | MIKOWSKI Marcin | 1108 | Circle K Sports Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3491 | SZUPLEWSKI Michał | 1124 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3492 | MRZYGŁÓD Jerzy | 1138 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3493 | CISZEK Jerzy | 1153 | GRAFIT TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3494 | KOŁODZIEJSKI Krzysztof | 1154 | GRAFIT TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3495 | MILCZARCZYK Renata | 1186 | Maze in the mazE | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3496 | MASA Dawid | 1201 | SAY MY NAME! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3497 | KANIGOWSKA Kornelia | 1223 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
3498 | KAWA Maksymilian | 1224 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3499 | KRUSZYŃSKI Mateusz | 1225 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3500 | KISIEL Artur | 1251 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3501 | LASKOWSKI Kamil | 1280 | PERN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3502 | KOŁACIŃSKI Adam | 1283 | PIFKO NA FINISZU | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3503 | GORCZAKOWSKI Mirosław | 1308 | White Star Real Estate Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3504 | LESZKO Łukasz | 1309 | ziggi trenuje | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3505 | DOMAGAŁA Joanna | 1320 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3506 | KUCHTA Pawel | 1342 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3507 | PIOTROWICZ Dariusz | 1356 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3508 | SZCZEPAŃSKA Paulina | 1370 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3509 | WENC Sylwia | 1383 | Amore Pomodore | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3510 | DZIADAK Bartłomiej | 1459 | SUPREMIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3511 | MAŚLIŃSKI Rafał | 1483 | Upgrade.studio | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3512 | WOLSKI Marcin | 1491 | Upgrade.studio | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3513 | ŚWIĘCH Olga | 1497 | WChUW "Obiegówka" | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3514 | ZIEMBICKI Piotr | 1509 | Ziomy spod Biedrony | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3515 | WIKTOREK Krzysztof | 1552 | Dziki po Browarze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3516 | RADOMSKA Aleksandra | 1595 | Runmefeddron | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3517 | KUC Patrycja | 1635 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
3518 | HERTMAN Marzena | 1685 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
3519 | SOŁTYSZEWSKA Martyna | 1814 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3520 | WITKOWSI Hubert | 1848 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3521 | MIODUSZEWSKA Andżelika | 1873 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3522 | JACEWICZ Martyna | 1905 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3523 | BŁAUT Mateusz | 1927 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
3524 | PUCHAŁA Dariusz | 1944 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3525 | BORAWSKI Paweł | 1962 | CUDOWNI MŚCICIELE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3526 | BRZUSZKIEWICZ Adam | 1983 | GeparDANy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3527 | WOJTCZUK Daniel | 2032 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3528 | NIKOŁAJÓW Adam | 2042 | Śwagry | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3529 | SZAŁKUCKA Karolina | 2041 | Sportera OCR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
3530 | BERKOWICZ Mateusz | 2052 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
3531 | MYŚLIŃSKA Kamila | 2076 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
3532 | WRZOSEK Anna | 2117 | Decepticony Forever | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
3533 | SVITNYI Hryhorii | 2120 | Druziaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3534 | GRZELAKOWSKA Agata | 2148 | pędzące zające | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
3535 | POWICHROWSKI Patryk | 2217 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3536 | MARCZAK Katarzyna | 2275 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3537 | CHMIELEWSKA Izabela | 2289 | Not fast but furious | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3538 | FLEKS Gabriela | 2300 | Siem City | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3539 | CZARNECKA Magdalena | 2309 | Stachogeddon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3540 | DUNAJSKÁ Gabriela | 2340 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3541 | MAJEWSKA Aleksandra | 2354 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3542 | REJDYCH Julia | 2367 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3543 | WOŁKOWICZ Andrzej | 2385 | ANIOŁY CIEMNOŚCI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3544 | DUDZIŃSKA Marta | 2386 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3545 | SKRABUCHA Magdalena | 2404 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3546 | ŚLIWIŃSKA Dorota | 2405 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3547 | SKOWRONSKA Ania | 2403 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3548 | GNIADZIK Rafał | 2419 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3549 | MAZUREK Szymon | 2420 | Błyskawiczne ręce | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3550 | DOROTA Osuch | 2418 | Błyskawiczne ręce | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3551 | ROJEK Anna | 2430 | Dziki Kraken i Wściekłe Mureny | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3552 | STAŃCZAK Ewelina | 2431 | Dziki Kraken i Wściekłe Mureny | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3553 | TCHÓRZEWSKA Lucyna | 2432 | Dziki Kraken i Wściekłe Mureny | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3554 | WAJKOWSKI Darek | 2444 | Którędy na Grunwald? | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3555 | AWĘCKI Mateusz | 2445 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3556 | BOREK Justyna | 2446 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3557 | CHMIELECKI Tomasz | 2447 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3558 | RĘBECKA Marta | 2459 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3559 | STANIAK Agnieszka | 2460 | LOTAMS Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3560 | STĘPNIAK Kacper | 2461 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3561 | STĘPNIAK Mariusz | 2462 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3562 | STĘPNIAK Monika | 2463 | LOTAMS Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3563 | STĘPNIAK Oliwia | 2464 | LOTAMS Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3564 | PYĆ Artur | 2458 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3565 | KĘPKA Bartłomiej | 2488 | TDR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3566 | ADAMSKI Michał | 2489 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3567 | FIRST Tomasz | 2483 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3568 | ROSIŃSKI Jakub | 2513 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3569 | SŁOMCZYŃSKA Małgorzata | 2515 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
3570 | SYPNIEWSKI Marcin | 2517 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3571 | SZABŁOWSKI Łukasz | 2518 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
3572 | TRACZYŃSKI Mateusz | 2519 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3573 | ZAJĄC Krzysztof | 2543 | CrossForma | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3574 | ZYCH Tomasz | 2544 | CrossForma | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3575 | CHOŁUJ Anna | 2545 | Cztery bączki i komar | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3576 | PASIK Karolina | 2546 | Cztery bączki i komar | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3577 | JASIŃSKI Robert | 2539 | CrossForma | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3578 | SIERAKOWSKI Adam | 2540 | CrossForma | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3579 | TYKA Maciej | 2541 | CrossForma | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3580 | ZAJĄC Karolina | 2542 | CrossForma | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3581 | MAC-BZOWSKA Anna | 2569 | FF LUBLIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3582 | PYĆ Jerzy | 2570 | FF LUBLIN | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3583 | TORBICZUK-WOŚ Katarzyna | 2571 | FF LUBLIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3584 | USIDUS Karolina | 2572 | FF LUBLIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3585 | WOJCIESZUK Anna | 2573 | FF LUBLIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3586 | ZIMNIAK Edyta | 2574 | Forma Cross Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3587 | SUROWANIEC Katarzyna | 2575 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3588 | CZOŁCZYŃSKI Artur | 2596 | Muszkieterowie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3589 | MODELSKI Robert | 2597 | Muszkieterowie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3590 | OSET Wojciech | 2598 | Muszkieterowie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3591 | PAWŁOWSKI Bartosz | 2599 | Nie wiedziałem | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3592 | WIDZIŃSKA Agnieszka | 2601 | Ninja Ludki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3593 | WIDZIŃSKI Daniel | 2602 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3594 | WIDZIŃSKI Piotr | 2603 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3595 | WOŹNIAK Przemysław | 2627 | Spicy Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3596 | ZIELIŃSKI Paweł | 2677 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3597 | ZAKRZEWSKI Sławomir | 2675 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3598 | KOMPA Kamil | 2700 | FUNSQUAD | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3599 | MALCZEWSKI Piotr | 2718 | Samotny borsuk sudzołożnik | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3600 | SZYMANOWSKI Lech | 2792 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3601 | ZAREMBA Mieczysław | 2822 | Baltic Seals | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3602 | ZYGADŁO Adam | 2897 | WTarmia | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3603 | BZOWSKI Marcin | 2901 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3604 | KRAUZE Katarzyna | 2914 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3605 | PIEKARSKA Julia | 2928 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3606 | PILLICH Piotr | 2929 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3607 | SUŁKOWSKA Malwina | 2941 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3608 | SZCZEPANIK-BUCZEK Lidia | 2942 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3609 | GROMEK Daniel | 2956 | Auto Spa Łomża | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3610 | KALISZEWSKI Tomasz | 2972 | mBanita | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3611 | DRYL Bartłomiej | 3019 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3612 | KAŹMIERCZAK Marek | 3027 | SKC TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3613 | DOKTÓR Dobromiła | 3062 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
3614 | PŁÓCIENICZAK Piotr | 3109 | #WedelTeam | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3615 | GARLIŃSKI Marcin | 3137 | Gang-Bang Squad | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3616 | KUBIK Marcin | 3193 | Whites Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3617 | KULIK Adam | 3204 | Zwycięstwo | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3618 | KRZEMIŃSKA Monika | 3221 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3619 | STĘPIEŃ Anna | 3234 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3620 | KONIUSZ Łukasz | 3248 | Akszon Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3621 | DUDEK Krzysztof | 3357 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3622 | KORKOZOWICZ Witold | 3440 | Gazele i Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3623 | JANOWSKA Agnieszka | 3492 | RunmagAon | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3624 | PACHOWICZ Rafał | 3513 | WACKERSI | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3625 | KOŁTUNOWICZ Ewelina | 3520 | wareckie morsy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3626 | MAGIERSKA Monika | 3537 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3627 | KRUSZYŃSKI Tadeusz | 3534 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3628 | URBANOWICZ Agnieszka | 3548 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3629 | KOWALSKI Jakub | 3562 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3630 | KARCZEWSKI Marek | 3598 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3631 | ŚCIERSKA Marta | 3593 | Niedospani | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3632 | GRODEK Grzegorz | 3699 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3633 | MIZERA Robert | 3712 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3634 | DZIEDZIC Bogusława | 3719 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3635 | DROGOWSKA Karolina | 3735 | KS Tęcza | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3636 | SZARY Piotr | 3747 | KWADRUM TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3637 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 3761 | Pustaki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3638 | PHAM TRONG Hiep | 3772 | Się skacze, się pływa | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3639 | SZYPULSKA Judyta | 3788 | Valeo Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3640 | SZEWCZYK Krzysztof | 3786 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3641 | BIEGAJŁO Rafał | 3799 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
3642 | KRYSTASZEK Piotr | 3813 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
3643 | WALASZCZYK Nina | 3828 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
3644 | ŁUBA Magdalena | 3837 | CBRE Warsaw | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3645 | BRZEZIŃSKI Radek | 3836 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3646 | KARKOS Rafał | 3848 | Dzikie Pumy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3647 | WÓJCIK Rafał | 3852 | Elefy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3648 | ROSIŃSKA Joanna | 3867 | Hold The Line | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3649 | ŁAŻEWSKA Marzanna | 3895 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
3650 | GAJEWSKI William | 3908 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3651 | KROGULEC Halina | 3952 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
3652 | NAZARUK Krzysztof | 4023 | LIDL PLUS WYSZKOW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3653 | ZAWADKA Daniel | 4051 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3654 | KUBAS Michał | 4153 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3655 | KASZUBA Paweł | 4163 | Regres Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3656 | KOKOSZKA Radosław | 4164 | Regres Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3657 | KORETKO Karol | 4177 | Sromotniki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3658 | BAJAK Paulina | 4195 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3659 | JARZYNA Łukasz | 4215 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3660 | HENCLIK Agnieszka | 4211 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3661 | PIENIĄŻEK Mariusz | 4238 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3662 | ZIÓŁKOWSKA Marta | 4266 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3663 | SZYMAŃSKI Adam | 4278 | Drużyna Kapsla | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3664 | UZDOWSKI Daniel | 4295 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3665 | ŁOPACIŃSKA Daria | 4292 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3666 | ŚWIAT Krzysztof | 4309 | No chyba Ty | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3667 | GÓRKA Krzysztof | 4327 | Security Services | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3668 | MARCINKIEWICZ Wojciech | 4369 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3669 | PAWLAK Rafal | 4381 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3670 | SREBRO Karolina | 4395 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3671 | STOLARSKI Jaroslaw | 4397 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3672 | WOŹNIAK Bernadeta | 4406 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3673 | STĘPNIEWSKI Rafał | 4482 | Trzy Koty | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3674 | SOSNOWSKA Justyna | 4590 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3675 | CHOŁUJ Jakub | 4696 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3676 | KIEŁCZEWSKI Łukasz | 4704 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3677 | KRZEPKOWSKA Agnieszka | 4806 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3678 | FULEK Marcin | 4805 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3679 | SAPEDA Natalia | 4827 | MedyczneJamniki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3680 | PERCZYŃSKI Łukasz | 4826 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3681 | ROMASZKO Anna | 4860 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3682 | KAPUŚCIŃSKI Piotr | 4890 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3683 | PAWLAK-PLOTA Kinga | 1158 | GRAFIT TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3684 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 119 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3685 | RATAJ Mariusz | 4897 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3686 | ANDRJANIK Iwona | 1197 | Poniedziałek 20 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3687 | VIDAL Joan | 1205 | Tetotas Locas | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3688 | DOBRZYŃSKI Piotr | 1217 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3689 | SOBIERAJ Lukasz | 1232 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
3690 | SOKOŁOWSKI Władysław | 1233 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
3691 | BALBUS Mateusz | 1242 | Balbusy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3692 | KUNCA Krzysztof | 1541 | Chomiki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3693 | ŻYCKI Adrian | 1570 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3694 | WÓJTOWICZ Robert | 1585 | Ludzie Adama | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3695 | DĄBROWSKI Michał | 1621 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3696 | JUZAK Dawid | 1624 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3697 | MULARCZYK Krzysztof | 1247 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3698 | GÓRAK Agnieszka | 1263 | HARDCORY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3699 | BUKOWSKI Jakub | 1264 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3700 | GIEDYK Katarzyna | 1324 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3701 | GNIADEK Mateusz | 1326 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3702 | STACHYRA Rafał | 8 | CrossFit Z16 | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3703 | BYRA Michał | 14 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3704 | KILIMNIK Tomasz | 22 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3705 | KULAGA Peter | 31 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3706 | MÓRAWSKI Mieszko | 34 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3707 | SZANIAWSKI Marcin | 39 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3708 | CHAIEB Sebastian | 55 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3709 | WITKOWSKI Dariusz | 61 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3710 | PODGORSKI Marek | 74 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3711 | KAŁUŻNY Adam | 75 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3712 | JASZEWSKI Piotr | 1332 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3713 | KACPRZYCKA Joanna | 1335 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3714 | MILEWSKI Rafał | 84 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3715 | RYBACKI Błażej | 90 | Torpeda Race Team | Open Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3716 | WILK Sylwester | 92 | Wilk Trenuje | Elite Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3717 | CHMIELEWSKI Mariusz | 98 | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | |||
3718 | PNIEWSKA Karolina | 122 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3719 | CHAIEB Natalia | 148 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3720 | DZIDT Małgorzata | 143 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
3721 | BURS Klaudia | 145 | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | |||
3722 | JAKUBIAK Dominik | 209 | Deloitte Adventure Team_CBT | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3723 | HANDZLIK Barbara | 213 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3724 | SUTKOWSKI Michał | 218 | DESPERACI w AKCJI | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3725 | MELNER Piotr | 223 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3726 | MAZUR Justyna | 1347 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3727 | ROZBICKA Aneta | 1361 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3728 | ORLIŃSKI Artur | 1354 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3729 | KRAWIECKI Piotr | 248 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3730 | TOMASZEWSKI Patryk | 235 | Ja z kolegami | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3731 | NOWAK Magdalena | 260 | Nowak Trans Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3732 | RŻYSKO Katarzyna | 275 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | ||
3733 | DUDKOWSKI Łukasz | 277 | Seqred Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3734 | SĘDROWSKI Michał | 1364 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3735 | FIRLEJ Łukasz | 294 | Wolni i Weseli | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3736 | WOJDYLA Iwona | 1376 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3737 | WOŁOSZYN Magdalena | 1377 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3738 | OPARA Mateusz | 298 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3739 | KRÓL Przemysław | 320 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3740 | KRZEŚNIAK Adam | 325 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3741 | SAKOWICZ Piotr | 340 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3742 | WIĘCKIEWICZ Jakub | 345 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | |||
3743 | DĘBICKI Paweł | 363 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3744 | SZATANOWSKI Damian | 372 | FAST Or GO HOME | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3745 | FRĄCZEK Ewa | 377 | GoWork.pl | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3746 | GAZDA Katarzyna | 408 | Natwest Poland | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3747 | KAROLAK Paweł | 415 | Newmark Knight Frank | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3748 | ANDZIAK Jarek | 1414 | JA NIE DAM RADY ? | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3749 | SZOCIK Aleksandra | 418 | Newmark Knight Frank | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
3750 | JODKOWSKA Beata | 445 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3750 | JODKOWSKA Izabela | 446 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3752 | KARAŚKIEWICZ Łukasz | 447 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3753 | CHAN Monika | 422 | T-Regz | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3754 | ŻUREK Michał | 423 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3755 | APEL Krzysztof | 424 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3756 | BABUSZKA Joanna | 425 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
3757 | BISKUP Michał | 430 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3758 | KORZENIECKI Tomasz | 449 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3759 | RATAJCZYK Klaudia | 472 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
3760 | RUCIŃSKI Kajetan | 476 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3761 | KACZYŃSKI Mateusz | 508 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3762 | KOZLOWSKI Dawid | 526 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3763 | BUTRYN Łukasz | 528 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3764 | EHRLICH Przemysław | 540 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3765 | KULESZA Edyta | 568 | T-Regz | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3766 | BLINOWSKI Kacper | 667 | ChinchillaVet Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3767 | DARNIKIEWICZ Adrian | 650 | Altkom | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3768 | ŚLEDZIŃSKI Piotr | 663 | Boccard Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3769 | NIEDBAŁA Łukasz | 680 | EMEL Athletic | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3770 | STARCZEWSKA Dominika | 695 | Helen i przyjaciele | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3771 | ŻUCHOWSKI Jacek | 696 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3772 | BALCERAK Grzegorz | 697 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3773 | HULEWSKI Artur | 712 | MDDP Running Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3774 | KRYSIŃSKI Adrian | 730 | PwC CTech | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3775 | MARCINKIEWICZ Sonia | 731 | PwC CTech | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3776 | MROWCA Anna | 738 | TARCHOTERROR | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3777 | MROWCA Klaudia | 739 | TARCHOTERROR | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3778 | MROWCA Piotr | 740 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3779 | NAROJCZYK Kamil | 716 | MDDP Running Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3780 | PIETRZAK Nikola | 717 | MDDP Running Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3781 | RELUGA Magdalena | 718 | MDDP Running Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3782 | STACHNIK Krystian | 719 | MDDP Running Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3783 | STELMACH Artur | 720 | MDDP Running Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3784 | GOLEŃ Justyna | 724 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3785 | SURDACKA Edyta | 725 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3786 | KALNIUK Tomasz | 726 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
3787 | BIELICZ Krzysztof | 729 | PwC CTech | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3788 | HOROSZCZAK Adrian | 765 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3789 | FABRYCKA Izabella | 744 | TEAM ESSKEETIT | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3790 | ODROBIŃSKI Wojciech | 745 | TEAM ESSKEETIT | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3791 | RAPACKA Klaudia | 746 | Unbroken Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3792 | REJS Aleksandra | 747 | Unbroken Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3793 | REJS Kacper | 748 | Unbroken Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3794 | REJS Szymon | 749 | Unbroken Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3795 | MATUSIAK Konrad Piotr | 750 | Zryte Czosnki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3796 | BUDKIEWICZ Tomasz | 751 | ŻUŻLE | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3797 | CHOTKOWSKI Mirosław | 758 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3798 | CHYLINSKI Wojciech | 759 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3799 | PASZKIEWICZ Marcin | 781 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3800 | BUGAŁA Ernest | 806 | BUSHIDO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3801 | KUREK Michał | 825 | FFL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3802 | BARANOWSKI Marcin | 862 | Kulawe Pluszaki Zagłady | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3803 | LARSSON Mikael | 850 | Jelenie | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3804 | ROMANOWSKA Zuzanna | 869 | MedyczneJamniki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3805 | TRUSZYŃSKI Aleksander | 871 | MedyczneJamniki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3806 | PANYŁO Mateusz | 901 | Solenis | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3807 | VOLKOVA Viktoria | 904 | Solenis | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3808 | WESOŁOWSKA Weronika | 905 | Solenis | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3809 | KANIA Michał | 922 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3810 | PACUK Arkadiusz | 938 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3811 | WITKOWSKA Dorota | 973 | GE-ki HealthCare | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3812 | TKACZYK Jacek | 963 | Dziki PL | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3813 | KORNACKI Dariusz | 996 | Power ORANGErs | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3814 | JUCHNIEWICZ Eliza | 985 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3815 | FIEDORUK-POGREBNIAK Marta | 1492 | WChUW "Obiegówka" | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3816 | SZEWCZYK Wiktoria | 1502 | WOJACY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3817 | POLAKOWSKA Wioleta | 1537 | Błotne wilki 3 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3818 | POGORZELSKA Magdalena | 1160 | GRAFIT TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3819 | PIASECKI Rafał | 1164 | HP TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3820 | CHOJECKA Patrycja | 1166 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3821 | TENDERENDA Aneta | 1189 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3822 | OSTROWSKA Małgorzata | 1191 | OSTRY team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3823 | GRALEC Dariusz | 44 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 06:55 | 00:00:00 | ||
3824 | GOŁĘBIOWSKI Piotr | 1278 | Mordziaty Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3824 | TURKOWIAK Miłosz | 1307 | We run better than the government | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3826 | ŁOSIOWSKI Maksymilian | 1440 | maxtreme team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3827 | DĄBROWSKI Daniel | 1451 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3828 | JAROSZYŃSKI Maciej | 1462 | SUPREMIS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3829 | BARAŃSKI Marcin | 1565 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3830 | BURGS Edyta | 1677 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
3831 | RUCIŃSKI Tomasz | 1706 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3832 | OZDARSKI Łukasz | 1763 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3833 | DOBROGOCKA Eliza | 1787 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3834 | DUMAŃSKI Mateusz | 1788 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
3835 | GAŁĄSKA Małgorzata | 1789 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3836 | GĄTKOWSKI Tomasz | 1790 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3837 | JABŁOŃSKI Janusz | 1792 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
3838 | JAS Małgorzata | 1793 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3839 | KAMIŃSKI Marcin | 1794 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3840 | KOŁODZIEJCZYK Robert | 1795 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3841 | KOSTRZEWA Monika | 1796 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3842 | KOTOŃSKI Jan | 1797 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3843 | KOWALCZYK Wioletta | 1798 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3844 | KRUP Maciej | 1799 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3845 | KUKWA Hanna | 1800 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
3846 | KULESZ Marcin | 1801 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3847 | MARECKI Paweł | 1805 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
3848 | SURTEL Dawid | 1815 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3849 | SZCZEŚNIAK Emilia | 1816 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3850 | HAGOWSKI Marek | 1829 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3851 | KĄDZIELA Karina | 1830 | boratOCR | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3852 | WANKE Piotr | 1817 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3853 | WILK Agnieszka | 1818 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
3854 | KOSIŃSKI Tomasz | 1819 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3855 | SZPAKOWSKI Jacek | 1820 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3856 | BAFELTOWSKA Olga | 1822 | BASTION | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3857 | WIŚNIEWSKA Paulina | 1823 | BASTION | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3858 | BERNAŚ Łukasz | 1824 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3859 | BIELAK Damian | 1825 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3860 | BYLINA Michał | 1826 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3861 | LIPSKA Katarzyna | 1868 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3862 | ROMANOWSKA Aneta | 1878 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3863 | BIERNACKA Zuzanna | 1922 | Krav Maga Mazowsze | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3864 | SUCHOCKA Agnieszka | 2018 | Koty za płoty | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
3865 | POŚNIK Karolina | 2030 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
3866 | SOKÓŁ Aleksandra | 2088 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
3867 | RADOSZ Przemysław | 2141 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
3868 | KUREK Małgorzata | 2197 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
3869 | PIEŚNIEWSKA Anna | 2213 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
3870 | LIWIŃSKI Andrzej | 2242 | 1on1 Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3871 | PIEŚNIEWSKA Paulina | 2214 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
3872 | PŁOMIŃSKI Dariusz | 2215 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3873 | RDEST-NOWAK Magdalena | 2221 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
3874 | ROSIAK Grzegorz | 2222 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3875 | ROSIŃSKA Karolina | 2223 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
3876 | TOMCZUK Szymon | 2254 | Bainies Rekrut | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3877 | STEFANSKA-BORYCKA Beata | 2268 | Corpo Ninjas | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3878 | LESZCZYŃSKA Karolina | 2294 | Peaky Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3879 | SADOWSKI Mateusz | 2296 | Pika-team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3880 | SADOWSKI Michał | 2297 | Pika-team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3881 | KRZEMIENICKA Tatiana | 2298 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3882 | ZIÓŁKOWSKA Milena | 2299 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3883 | MOCZULSKI Patryk | 2302 | Siem City | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3884 | SELEWOŃKO Marta | 2303 | Siem City | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3885 | SELEWOŃKO Michał | 2304 | Siem City | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3886 | SIDUN Karol | 2305 | Siem City | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3887 | GÓRSKI Michał | 2306 | SMK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3888 | KALWARCZYK Mariusz | 2307 | SMK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3889 | ROGOWSKI Jakub | 2316 | Szybciej nie umiemy! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3890 | MAKSIM Marta | 2317 | Tomisie | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3891 | BIELA Grzegorz | 2318 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3892 | DOMANSKA Karina | 2319 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3893 | JASIŃSKI Marcin | 2320 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3894 | KOCZUR Agnieszka | 2321 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3895 | MIKOŁAJEK Robert | 2323 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3896 | DREKO Krzysztof | 2328 | TURBOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3897 | FLOREK Katarzyna | 2329 | TURBOTEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3898 | KARDASZ Szymon | 2330 | wychylylybymy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3899 | KLUGIEWICZ Michal | 2331 | Żaba - od jutra nie pije! | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3900 | SZMIGIELSKI Tomasz | 2332 | Żaba - od jutra nie pije! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3901 | BABIEC Lidia | 2334 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3902 | BABIEC Sylwia | 2335 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3903 | JARZYŁO Łukasz | 2344 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3904 | KĄDZIELSKA Magdalena | 2345 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3905 | PAWLAK Agnieszka | 2364 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3906 | KAMIŃSKA Natalia | 2346 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3907 | KHODANOVYCH Igor | 2347 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3908 | KONIEC Tomasz | 2348 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3909 | KONOWROCKA Luiza | 2349 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3910 | LEMAŃSKA Anna | 2351 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3911 | LITWIN Agnieszka | 2352 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3912 | MAZUREK Kamil | 2358 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3913 | MUSZYŃSKI Karol | 2359 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3914 | OLSZAK Wioleta | 2360 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3915 | OPOLSKA Ela | 2361 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3916 | OWSIK Klaudia | 2362 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3917 | PACHOLSKA Magdalena | 2363 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3918 | SMODEREK Jarosław | 2371 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3919 | GRYKA Patrycja | 2393 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3920 | TŁOKIŃSKI Krzysztof | 2373 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3921 | TOWAREK Milena | 2374 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3922 | TRUSZKOWSKI Mateusz | 2375 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3923 | WILKOWSKA Wiktoria | 2377 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3924 | WINIAREK Iga | 2378 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3925 | ZAJĄC Marta | 2379 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3926 | ZIELIŃSKA Katarzyna | 2380 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3927 | DUDZIŃSKI Wojtek | 2387 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3928 | DZIEWULSKI Michał | 2388 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3929 | GŁĄB Agnieszka | 2389 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3930 | GŁĄB Magdalena | 2390 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3931 | WOXNICA Justyna | 2416 | BIUROMAX | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3932 | NAWROCKA Klaudia | 2396 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3933 | NOSKO Adrian | 2397 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3934 | PRZEPIÓRA Jacek | 2399 | atomowe krasnale | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3935 | PRZEPIÓRA Linda | 2400 | atomowe krasnale | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3936 | PRZEPIÓRA Łukasz | 2401 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3937 | ŚLIWIŃSKI Krystian | 2406 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3938 | BEDNAREK Przemysław | 2407 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3939 | BICZYK Paweł | 2408 | BIUROMAX | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3940 | CWYL Krystian | 2409 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3941 | JARMUSZEWSKA-SUCHANIAK Agata | 2410 | BIUROMAX | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3942 | KOWALCZYK Marcin | 2411 | BIUROMAX | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3943 | MOSKWA Dominik | 2439 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3944 | STĘPNIAK Agnieszka | 2472 | MY RAZEM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3945 | KOZŁOWSKA Katarzyna | 2474 | Nazwa Tymczasowa | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3946 | BĄBOL Mateusz | 2475 | Połamani lecz wygrani | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3947 | GROCHOCIŃSKI Patryk | 2526 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3948 | KMIECIAK Patrycja | 2581 | Kozy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3949 | BARTOSIEWICZ Krzysztof | 2662 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3950 | WIKTOR Kacper | 2683 | Bezwodni Marynarze | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3951 | BOGUSZ Marcin | 2735 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
3952 | STAREK Przemysław | 2788 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3953 | ZIENTALAK Dominika | 2800 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
3954 | RETMAŃSKI Patryk | 2860 | Leśne Ssaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3955 | ZAKROCKI Krzysztof | 2862 | Leśne Ssaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3956 | KOBRYŃCZUK Tomasz | 2888 | Wilcki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3957 | RZADKIEWICZ Konrad | 2890 | Wilcki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
3958 | ŁYSZKIEWICZ Juliusz | 2921 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3959 | MARZEC Marcin | 2922 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3960 | DOMARADZKI Paweł | 2903 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3961 | DULĘBA Dominika | 2904 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3962 | FEDOROWICZ Beata | 2905 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3963 | GOSŁAWSKI Robert | 2906 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3964 | IZDEBSKI Przemysław | 2907 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3965 | KAŁUCKI Krzysztof | 2908 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3966 | KARWAT Dawid | 2909 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3967 | KLEIST Paweł | 2910 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3968 | KONOPKA Aleksandra | 2911 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3969 | KOWNER Hubert | 2913 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3970 | KWIATKOWSKI Kamil | 2918 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3971 | LUSARZ Michał | 2920 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3972 | SKIBNIEWSKI Jacek | 2937 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3973 | MROZOWSKI Tomasz | 2926 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3974 | NAWORSKA Natalia | 2927 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3975 | RADZISZEWSKA Aleksandra | 2932 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3976 | RADZISZEWSKA Mariola | 2933 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3977 | RADZISZEWSKI Grzegorz | 2934 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3978 | SIEMINSKI Robert | 2935 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
3979 | SIWIŃSKA Marzena | 2936 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
3980 | LISZEWSKA Aleksandra | 2952 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3981 | PADARZ Sabina | 2953 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3982 | BUKOWSKA Dorota | 2954 | Auto Spa Łomża | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3983 | SKŁADANEK Zuzanna | 2960 | Auto Spa Łomża | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3984 | WALCZUK Paulina | 2961 | Auto Spa Łomża | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3985 | LIPA Aleksandra | 2966 | Drewniane Lipy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3986 | LIPA Patryk | 2967 | Drewniane Lipy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3987 | FILIPOWICZ Michał | 2968 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3988 | PYSZKOWSKA Beata | 2969 | Leniwe buły | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3989 | PYSZKOWSKA Renata | 2970 | Leniwe buły | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3990 | HAJKOWSKI Michał | 2980 | Młode Wilki i Łódy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3991 | KRAWCZYK Karol | 2981 | Młode Wilki i Łódy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3992 | KRAWCZYK Kasia | 2982 | Młode Wilki i Łódy | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3993 | PLEBAŃCZYK Adrian | 2983 | Młode Wilki i Łódy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3994 | GRZESIK Pawel | 3004 | Power Fist | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3995 | ZARĘBA Tomasz | 2984 | Młode Wilki i Łódy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3996 | GIELETA-PAWLAK Agnieszka | 2990 | PLEJ | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3997 | KOWALCZYK Agnieszka | 2991 | PLEJ | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3998 | NIEZGODA Wiktor | 2993 | PLEJ | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3999 | PACYNIAK Mateusz | 2994 | PLEJ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
4000 | ANDRADZKI Daniel | 2996 | Power Fist | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
4001 | AUGUSTYNOWICZ Magdalena | 2997 | Power Fist | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
4002 | BARAN Piotr | 2998 | Power Fist | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
4003 | DUCH Magdalena | 3025 | SKC TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
4004 | KOŁTUNICKA Agnieszka | 3006 | Power Fist | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
4005 | MAKSYMOWICZ Piotr | 3007 | Power Fist | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
4006 | POREDA Daniel | 3009 | Power Fist | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
4007 | SZÓSTAK Maciej | 3010 | Power Fist | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
4008 | KOPYŚCIŃSKI Krzysztof | 3072 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
4009 | ORLIŃSKA Aleksandra | 3080 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
4010 | PŁOCH Przemysław | 3145 | Gang-Bang Squad | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
4011 | WRZESIŃSKI Arkadiusz | 3187 | wareckie morsy | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
4012 | SPRAWKA Magdalena | 3233 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
4013 | JĘDRYS Piotr | 3243 | #12yearschallange | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4014 | GŁODNICKA Ewelina | 3293 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
4015 | STOLAREK Piotr | 4799 | LInuxpolska | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4016 | BOBROWICZ Michał | 3342 | Prawdziwi sportowcy! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4017 | PERGÓŁ Mieczysław | 3378 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
4018 | SUBOCZ Magdalena | 3499 | RunmagAon | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
4019 | PASZEK Sebastian | 3558 | Cerveza Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
4020 | ŻUŁAWNIK Radosław | 3573 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
4021 | MASTALERZ Jakub | 3613 | TEAM ULANI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
4022 | PASTUSZAK Paweł | 3667 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
4023 | MIAZEK Katarzyna Kejt | 3704 | Bobry wojny | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
4024 | WRÓBLEWSKI Patryk | 3728 | HarpaRany Sukcesu | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
4025 | MIELNIK Adrian | 3777 | The Dziksons | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
4026 | STRZAŁKOWSKI Kacper | 3824 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
4027 | SUKIENNIK Adrian | 3825 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
4028 | TRAWCZYŃSKI Oliwer | 3826 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
4029 | TYRYŁŁO Jakub | 3827 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
4030 | WOŁOSIAK Mateusz | 3830 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
4031 | CHMURA Tomasz | 3831 | big brands | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
4032 | KŁOPOCKA Marianna | 3810 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
4033 | BOROWIECKA Aleksandra | 3839 | Chicas atléticas | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4034 | WRÓBEL Monika | 3841 | Chicas atléticas | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4035 | WITEK Gabriela | 3843 | Co za BABY | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4036 | FORMELA Marta | 3844 | DNSports | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4037 | MODELEWSKI Marika | 3845 | DNSports | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4038 | NI Dorota | 3846 | DNSports | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4039 | NIŹNIKIEWICZ Artur | 3847 | DNSports | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
4040 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 3849 | Dzikie Pumy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
4041 | BEDNARZ Piotr | 3904 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
4042 | CHWESIUK Izabella | 3939 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
4043 | DRÓŻDŻ Adam | 3990 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
4044 | PADEWSKI Zenon | 4008 | Ekypaaa | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
4045 | SIURNIK Sebastian | 4044 | Muchy latają | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
4046 | FLORIAŃCZYK Magdalena | 4088 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
4047 | GALEJ Jan | 4089 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4048 | GALEJ Mateusz | 4090 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4049 | GŁADYSZ Antoni | 4091 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4050 | PÓŁTORAK Paweł | 4112 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4051 | GOLANKA Wiktoria | 4092 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
4052 | KLUSEK Mateusz | 4095 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4053 | ŚWIESIULSKI Wojciech | 4120 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4054 | ZIMOLĄG Paulina | 4150 | e-point Wilders | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
4055 | DZIENNIAK Marcin | 4205 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
4056 | MARCHLEWICZ Mirek | 4231 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
4057 | WOŹNIAK Jakub | 4259 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
4058 | JAGODZIŃSKA Martyna | 4318 | Rookies | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
4059 | RUCIŃSKI Marcin | 4391 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
4060 | DUDA Cynthia | 4432 | Hutnik Warszawa OCR | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
4061 | CELMEROWSKA Marta | 4488 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4062 | KRUSIEWICZ Agnieszka | 4514 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4063 | NETZEL-SZENIAWSKA Monika | 4521 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4064 | PISAREK Daniel | 4522 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4065 | RYSAK Damian | 4526 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4066 | TOKAJ Adam | 4551 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
4067 | SIECZKA Joanna | 4527 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4068 | SIEROCZNIEWICZ Artur | 4528 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4069 | SMUZYNSKI Kamil | 4529 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4070 | SOCHA Maciej | 4530 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4071 | STOBERSKI Stanisław | 4532 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4072 | WALIGÓRA Norbert | 4542 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
4073 | WANIEK Ewelina | 4543 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4074 | WIĘCKOWSKI Kamil | 4544 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4075 | WITKOWSKA Gabriela | 4545 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4076 | ZAMULA Tetiana | 4548 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
4077 | PARDO Daniel | 4549 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
4078 | MAJEWSKI Kacper | 4589 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
4079 | BUDEK Weronika | 4642 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
4080 | LAMPKOWSKI Krzysztof | 4683 | Fight&Fit Gym | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
4081 | SENDEROWSKI Marcin | 4688 | Fight&Fit Gym | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
4082 | FLIEGER Dawid | 4753 | JanuszeJG | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
4083 | KAMIŃSKI Paweł | 4784 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
4084 | KUCHARSKA Aleksandra | 1341 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
4085 | CZERWIŃSKI Bartek | 368 | FAST Or GO HOME | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
4086 | POPŁAWSKI Przemysław | 668 | ChinchillaVet Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4087 | DYMISZKIEWICZ Elwira | 3528 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
4088 | WUDARCZYK Adam | 4881 | Optima Logistics Group S.A | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
4089 | LESIAKOWSKI Ireneusz | 3955 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
4090 | GIERŁACHOWSKA Magdalena | 2421 | Chleby | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
4091 | POMORSKA Gabriela | 2522 | Alkoholajzer team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
4092 | CHYLIŃSKI Radosław | 2803 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
4093 | CZARNACKI Paweł Czarnacki | 2950 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
4094 | PODCZASKA Sylwia | 121 | Bestie OCR Legionowo | Elite Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | ||
4095 | KUCZYŃSKI Michał | 244 | Krav Maga Mazowsze | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | ||
4096 | SIKORA Paulina | 4444 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
4097 | HARĘZA Sylwia | 1614 | ZOMOLE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
4098 | OSIK Paulina | 1704 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
4099 | KALUSZKIEWICZ Marcin | 1759 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
4100 | SWINIARSKI Krystian | 1776 | Wariaci z TGPlus | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
4101 | CZAJKOWSKA Ewa | 1785 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
4102 | ŁUSZCZEWSKI Łukasz | 1803 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
4103 | MAKSIM Anna | 1804 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
4104 | KĄDZIELA Sebastian | 1831 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
4105 | GUERRA Weronika | 1858 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
4106 | HULIY Roksolana | 1859 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
4107 | STANISLAWCZYK Marta | 1884 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
4108 | ŚWIERCZ Wiktor | 1885 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
4109 | SZYDEŁKO Andżelika | 1886 | Campanile | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
4110 | URBAN Agnieszka | 1954 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
4111 | WITKOWSKA Ewa | 1955 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
4112 | WRÓBLEWSKA Malwina | 1956 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
4113 | JAROSZ Aneta | 1979 | Fucking Fabulous | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
4114 | SWARLIK Magdalena | 1980 | Fucking Fabulous | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
4115 | SZALECKA Magdalena | 1981 | Fucking Fabulous | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
4116 | GRZENDA Weronika | 2012 | Jest Moc | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
4117 | PIRZAŃSKI Tomasz | 2029 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
4118 | BALCERZAK Dariusz | 2051 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
4119 | GĄSIOROWSKA Paulina | 2056 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
4120 | GAWARSKA Weronika | 2057 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
4121 | PASTERNAK Łukasz | 2083 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
4122 | SAAR Piotr | 2084 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
4123 | ŁUKASZ Ula | 2109 | Colorado | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4124 | MATEJCZUK Emilia | 2110 | Colorado | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4124 | PIETRZAK Justyna | 2111 | Colorado | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4126 | MURAWSKA Anna | 2161 | POW Ekipa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4127 | MURAWSKA Ewa | 2162 | POW Ekipa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4128 | JASKIEWICZ Konrad | 2188 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
4129 | JEZIERSKA-KISIEL Dominika | 2189 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
4130 | OMIROU Themis | 2210 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
4131 | PIĄTEK Łukasz | 2212 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
4132 | RUTKOWSKI Adam | 2243 | ABC Elewacje TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
4133 | PIWOŃSKA Izabela | 2290 | Not fast but furious | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
4134 | ZIELIŃSKA Ewa | 2314 | Stachogeddon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
4135 | RZESZUT Andrzej | 3230 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
4136 | KĘSIK Łukasz | 1625 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
4137 | BIERZA Alina | 3582 | Hartownia Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
4138 | NAKLICKI Marcin | 3659 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
4139 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 3660 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
4140 | WIERZBICKA Joanna | 3686 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
4141 | WITWICKA Marta | 3687 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
4142 | MIZERA Beata | 3710 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
4143 | CYMERMAN Mariusz | 4085 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4144 | DRABCZYK Martyna | 4086 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
4145 | ROGALSKI Andrzej | 4113 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
4146 | PAJĄK Dominik | 4130 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
4147 | SZYMAŃSKI Paweł | 4135 | CGP Tropiciele | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
4148 | DMOCHOWSKA Katarzyna | 4136 | CZARNA EKIPA | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
4149 | RYGIEWICZ Anna | 4159 | Momos | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
4150 | HELLEBRANDT Justyna | 4184 | Time Jumpers | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
4151 | KULAWIK Kacper | 4186 | Wolni i Weseli | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
4152 | GAŁKA Krzysztof | 4207 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
4153 | GASTOŁ Bartłomiej | 4208 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
4154 | JĘDRZEJCZYK Piotr | 4217 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
4155 | WRÓBEL Anna | 4261 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
4156 | MANIEWSKI Waldemar | 4316 | Radio ZET | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
4157 | WALCZAK Marek | 4795 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
4158 | KORCZ Dominika | 584 | VIGO System | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
4159 | AMBROSZCZYK Natalia | 3261 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
4160 | BINKOWSKA Weronika | 3262 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
4161 | KOCIK Krzysztof | 3287 | FUN TEAM GSK | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4162 | KOWALCZYK Monika | 3288 | FUN TEAM GSK | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
4163 | GORSKI Krzysztof | 3313 | LInuxpolska | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4164 | GUCWA Dariusz | 3314 | LInuxpolska | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4165 | NOWICKI Michał | 4834 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
4166 | ŁOJEK Izabella | 1506 | Ziomy spod Biedrony | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
4167 | WIADERNY Natalia | 1663 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
4168 | KIŚ Katarzyna | 693 | Helen i przyjaciele | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
4169 | JANIEC Kamil | 727 | PaprykoweLejsy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4170 | OSTROWSKI Tomasz | 728 | PaprykoweLejsy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4171 | CHWAZIK Filip | 742 | TEAM ESSKEETIT | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4172 | CHWAZIK Michał | 743 | TEAM ESSKEETIT | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4173 | MARKIEWICZ Marcin | 816 | Copuz Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
4174 | KUKIEŁA Krzysztof | 1072 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
4175 | KULISZEWSKI Maciej | 1073 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
4176 | FEJFER Patryk | 1114 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
4177 | MOSIOLEK Robert | 1500 | WOJACY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
4178 | SZEWCZYK Rafał | 1501 | WOJACY | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
4179 | MATUSIAK Jakub | 1118 | Directpl Warriors | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
4180 | NAZARCZUK Michał | 1119 | Directpl Warriors | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
4181 | ROMAŃCZUK Pamela | 3783 | Valeo Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
4182 | JAKUBCZAK Maciej | 3832 | big brands | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
4183 | PANASIUK Robert | 4809 | big brands | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
4184 | GRADKOWSKI Piotr | 3858 | GOT Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
4185 | KĘPIŃSKA Klaudia | 3879 | KlinikaAGD.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4186 | DĘBSKI Krzysztof | 3905 | MicroStrategy Poland | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
4187 | BOBER Daniel | 3930 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
4188 | MACIEJAK Michał | 3957 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
4189 | MAGUZA Łukasz | 3958 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
4190 | ZAWADZKI Krzysztof | 3984 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
4191 | GROMADZKI Jakub | 4728 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
4192 | HERNOGA Hubert | 4729 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
4193 | DZIERŻAWSKI Jan | 4803 | C&F Running Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
4194 | CHRZANOWSKI Krzysztof | 4779 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
4195 | FRĄCZYK Kamil | 1856 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
4196 | SZOŁDRA Anita | 3459 | jeszcze tylko 8 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
4197 | GOLA Arkadiusz | 3481 | raz dwa trzy | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
4198 | KULASEK Katarzyna | 3474 | PRONET | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
4199 | DRÓŻDŻ Piotr | 4853 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
4200 | ZIELIŃSKI Hubert | 2893 | Wilcki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
4201 | ĆWIKLIŃSKI Mateusz | 2894 | WTarmia | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
4202 | MICHALAK Antoni | 2923 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
4203 | MISIAK Wojtek | 2924 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
4204 | SKOWROŃSKA Monika | 2938 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
4205 | WELO Łukasz | 2011 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
4206 | KOPCZYŃSKA Iza | 2136 | Krav Maga Mazowsze | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4207 | PIECZĄTKA Marcin | 3379 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
4208 | SZYMBORSKI Andrzej | 3581 | Fujitsu Running Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
4209 | WIŚNIEWSKI Michał | 3609 | Praca.pl | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
4210 | KOTT Adam | 3260 | Corpo Ninjas | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4211 | TURKIEWICZ-RUCIŃSKA Edyta | 791 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
4212 | KOBUSZEWSKI Arkadiusz | 1106 | Circle K Sports Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
4213 | CHMIEL Agnieszka | 1276 | Mordziaty Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
4214 | - - | 3983 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
4215 | - - | 594 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
4216 | FILIP Lukasz | 369 | FAST Or GO HOME | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:01 | ||
4217 | SASIN Patrycja | 532 | No to pyk! | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:01 | ||
4218 | BADOWSKI Mateusz | 601 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:01 | |||
4219 | OŁDAK Oliwia | 3993 | czerwone malinki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:02 | ||
4220 | FLEJMER Jakub | 4087 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:02 | |||
4221 | DOŁOWY Katarzyna | 2694 | Fat Lovers | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:03 | ||
4222 | GÓŹDŹ Dawid | 1103 | Berylowe Gamonie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:03 | ||
4223 | MIEŚCICKI Norbert | 1699 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:03 | ||
4224 | PROCHENKA Adrianna | 1705 | CROSSFIT SIEDLCE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:03 | ||
4225 | OBIDZIŃSKI Dawid | 1761 | Szalone Ponczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:03 | ||
4226 | CICHY Michal | 760 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:04 | |||
4227 | BAJDAŁA Kasia | 1999 | Jedziemy z tym koksem | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:05 | ||
4228 | CZARNECKA Martyna | 3403 | BankStars | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:05 | ||
4229 | KLAT Marcin | 1070 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:06 | |||
4230 | ADAMSKI Grzegorz | 2693 | Fat Lovers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:06 | ||
4231 | KRUK Mateusz | 1071 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:07 | |||
4232 | LACHOWSKA Oktawia | 2987 | O.S.A. TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:08 | ||
4233 | GRZEGORCZYK Aleksandra | 1273 | Kuce z Bronksu | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:08 | ||
4234 | ENSZTEIN Anna | 2985 | O.S.A. TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:08 | ||
4235 | GRAJEK Szymon | 2986 | O.S.A. TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:09 | ||
4236 | ZAJKOWSKI Tomasz | 1434 | Kiedyś było fajnie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:10 | ||
4237 | ĆWIERTNIA Piotr | 3402 | BankStars | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:10 | ||
4238 | MRAZEK Monika | 3602 | Praca.pl | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:10 | ||
4239 | MARIAŃSKI Mateusz | 461 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:14 | |||
4240 | KOWALCZYK Marta | 2033 | Siewcy Prędkości | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:17 | ||
4240 | KANIUK Karolina | 2066 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:18 | |||
4242 | GAWRYCH Kinga | 2058 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:19 | |||
4243 | KARCZMARCZYK Jarosław | 3790 | wieczna_chwała | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:19 | ||
4244 | KOŁODKO Gabriela | 531 | No to pyk! | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:28 | ||
4245 | RUSIN Mirosław | 3671 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:30 | |||
4246 | WOŁOSZYNEK Szymon | 488 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:30 | |||
4247 | NOWODWORSKI Bartosz | 2644 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:33 | |||
4248 | GORZKOWSKI Mikołaj | 3992 | czerwone malinki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:36 | ||
4249 | SUSIK Piotr | 3515 | WACKERSI | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:36 | ||
4250 | GUTOWSKI Sylwek | 3507 | WACKERSI | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:43 | ||
4251 | SIEJKA Mateusz | 1365 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:47 | |||
4252 | GAŃKO Aleksander | 1988 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:48 | ||
4253 | LAZURKO Antoni | 456 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:49 | |||
4254 | IGLEWSKA Justyna | 2809 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:57 | ||
4255 | MAJCHRZAK Martyna | 2992 | PLEJ | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:59 | ||
4256 | GARBULEWSKI Lukasz | 2587 | Lubimy to! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:01:01 | ||
4257 | WERESZCZYŃSKI Michał | 2995 | PLEJ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:01:09 | ||
4258 | LAZURKO Jan | 457 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:01:16 | |||
4259 | MIODUCHOWSKI Artur | 547 | SKC TEAM | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:01:32 | ||
4260 | KOZŁOWSKI Andrzej | 624 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:01:32 | |||
4261 | GRABOWSKI Robert | 1015 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:01:47 | ||
4262 | ADAMSKA Monika | 2989 | PLEJ | Open Kobiet | 12:15 | 00:01:58 | ||
4263 | ROHOZA Adam | 548 | SKC TEAM | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:01:59 | ||
4264 | SZANIAWSKA Agnieszka | 1369 | Open Kobiet | 09:00 | 00:02:03 | |||
4265 | BUZEK Michał | 1315 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:02:03 | |||
4266 | MIKUSEK Artur | 1228 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:02:20 | |||
4267 | GARBULEWSKA Anna | 2585 | Lubimy to! | Open Kobiet | 11:00 | 00:02:27 | ||
4268 | SAJKOWSKI Bartek | 513 | Jit Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:02:37 | ||
4269 | KOWALCZYK Dominik | 2889 | Wilcki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:02:39 | ||
4270 | SEPIOŁ Piotr | 2086 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:02:47 | |||
4271 | ADAMECZEK Klaudia | 600 | Open Kobiet | 07:45 | 00:03:00 | |||
4272 | TALAREK Mateusz | 644 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:03:01 | |||
4273 | GODYCKA Dorota | 1743 | Prosseco lovers | Open Kobiet | 09:45 | 00:03:02 | ||
4274 | RUDNIK Barbara | 2261 | BASTION | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:03:12 | ||
4275 | REBECKA Ania | 2260 | BASTION | Open Kobiet | 10:45 | 00:03:13 | ||
4276 | JESIOTR Mateusz | 2751 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:03:15 | |||
4277 | IZDEBSKA Marzena | 2257 | BASTION | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:03:16 | ||
4278 | KALISZEWSKI Dawid | 2709 | M@NKEY TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:03:17 | ||
4279 | RUSZKOWSKI Jacek | 2782 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:03:17 | |||
4280 | MRÓZ Bartłomiej | 2710 | M@NKEY TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:03:18 | ||
4281 | TRZASKOWSKI Andrzej | 2702 | Kucyki Pony Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:03:19 | ||
4282 | OSIECKA Aleksandra | 2706 | LEŚNE DZIECI | Open Kobiet | 11:30 | 00:03:21 | ||
4283 | WOŁKOWICZ Jadwiga | 2708 | LEŚNE DZIECI | Open Kobiet | 11:30 | 00:03:21 | ||
4284 | BOGDANOW Aleksandra | 2704 | LEŚNE DZIECI | Open Kobiet | 11:30 | 00:03:22 | ||
4284 | DOMAŃSKA Karolina | 2705 | LEŚNE DZIECI | Open Kobiet | 11:30 | 00:03:23 | ||
4286 | ANTOŃCZAK Maciej | 2703 | LEŚNE DZIECI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:03:24 | ||
4287 | RYBIŃSKI Mateusz | 2707 | LEŚNE DZIECI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:03:24 | ||
4288 | JESIOTR Maria | 2750 | Open Kobiet | 11:30 | 00:03:26 | |||
4289 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 1557 | Fujitsu Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:03:33 | ||
4290 | MIKOŁAJCZYK Anna | 2486 | Prezesiki | Open Kobiet | 11:00 | 00:03:40 | ||
4291 | SPERANZA Grzegorz | 2516 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:03:43 | |||
4292 | BOROWSKA Joanna | 2484 | Prezesiki | Open Kobiet | 11:00 | 00:03:44 | ||
4293 | JAROSZEWICZ Łukasz | 2485 | Prezesiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:03:45 | ||
4294 | IMBIORSKI Dawid | 3637 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:03:51 | |||
4295 | DZIEMIÑSKI Maciej | 3631 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:03:51 | |||
4296 | KOSOWSKI Łukasz | 3020 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:03:55 | ||
4297 | PODSIADŁY Marcin | 3023 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:03:56 | ||
4298 | ZAWADA Adrian | 3024 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:03:56 | ||
4299 | ŚWIDERSKA Agata | 1123 | Directpl Warriors | Open Kobiet | 08:45 | 00:04:21 | ||
4300 | ZARZYCKA Sylwia | 2121 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:30 | 00:04:30 | ||
4301 | MANIECKI Adam | 1137 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:04:30 | ||
4302 | SZKLARCZYK Michał | 1143 | DOKA team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:04:34 | ||
4303 | WIETRZYCKI Marcin | 1257 | CityTraining | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:04:54 | ||
4304 | OGRODZKA Ela | 4804 | City Training | Open Kobiet | 09:00 | 00:04:56 | ||
4305 | HVOZDOVA Olena | 1252 | CityTraining | Open Kobiet | 09:00 | 00:04:58 | ||
4306 | SZATANIK Alina | 1256 | CityTraining | Open Kobiet | 09:00 | 00:04:58 | ||
4307 | STAREŃSKI Andrzej | 1255 | CityTraining | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:04:59 | ||
4308 | STACHAŃCZYK Magdalena | 1254 | CityTraining | Open Kobiet | 09:00 | 00:05:00 | ||
4309 | SŁOWIKOWSKI Robert | 2424 | Chleby | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:05:25 | ||
4310 | SZYMAŃSKA Anna | 1372 | Open Kobiet | 09:00 | 00:06:25 | |||
4311 | KUCNER Michał | 1343 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:06:32 | |||
4312 | SOBIESKI Jarosław | 1735 | Parszywcy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:07:22 | ||
4313 | SOBIESKA Natalia | 1734 | Parszywcy | Open Kobiet | 09:45 | 00:07:23 | ||
4314 | ORZESZKO Tadeusz | 2080 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:07:23 | |||
4315 | RUDNICKI Kamil | 543 | SJK cru | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:07:29 | ||
4316 | PODWYSOCKI Jacek | 1359 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:41 | |||
4317 | GIEDYK Przemek | 1258 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:45 | ||
4318 | MATRACKA Magdalena | 1079 | Open Kobiet | 08:15 | 00:07:47 | |||
4319 | CZERNIKOWSKI Daniel | 1058 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:07:48 | |||
4320 | RYBKOWSKA Edyta | 1363 | Open Kobiet | 08:45 | 00:07:50 | |||
4321 | BOROWSKA Anna | 1019 | SPONTAN GANG | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:07:57 | ||
4322 | DOŁĘGOWSKA Emilia | 2633 | Open Kobiet | 11:00 | 00:08:10 | |||
4323 | CZERNIC Piotr | 3356 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:08:45 | |||
4324 | PROKURAT Jakub | 1418 | JA NIE DAM RADY ? | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:08:45 | ||
4325 | STEFANIAK Bartosz | 2557 | Dzikie Osobniki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:09:04 | ||
4326 | DACKA Jakub | 435 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:09:11 | |||
4327 | WYSOCKA Edyta | 490 | Open Kobiet | 07:15 | 00:09:16 | |||
4328 | PAROL Jacek | 4788 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:09:40 | |||
4329 | 4889 | 07:19:38 | ||||||
4330 | 5270 | 07:50:30 | ||||||
4331 | 4774 | 08:04:28 | ||||||
4332 | 4716 | 08:04:40 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
IWANEK Robert | 1065 | Open Mężczyzn | 08:30 | DNF |
Znaleziono 4333 wynik(ów)