Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2020-02-29 |
Place : | Modlin |
Distance : | 6 km |
Registered : | 1908 |
Started : | 1725 |
Not finished : | 14 |
Finished : | 1711 |
On the track : | 13 |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Seria | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PASKALIDI Alexandr | 1229 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2 | PIÓRKOWSKI Fabian | 1230 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3 | PISARENKO Igor | 1231 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
4 | PODRAŻKA Łukasz | 1232 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
5 | WĘGRZYNEK Maciej | 1242 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
6 | PRZEPIÓRA Jacek | 1246 | Atomowe krasnale | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | BAZGIER Karolina | 1247 | Beduinki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
8 | JACHNA-SAWICKA Katarzyna | 1259 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
9 | KARPIŃSKA Małgorzata | 1260 | Drużyna Pana Michała | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
10 | KOWALEWSKI Bartosz | 1261 | Geriatric | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
11 | SKIRZYŃSKI Łukasz | 1262 | Geriatric | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
12 | WIETRZYCKI Marcin | 1286 | Rebellion Of Free Runners | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
13 | BOGACKI Marek | 1289 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
14 | GÓRKA Krzysztof | 1290 | Security Services | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
15 | ZYGMUNT Katarzyna | 1301 | W zimnej wodzie kąpani | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
16 | SKOCZKOWSKI Jan | 1348 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
17 | SKWARCZYŃSKA Katarzyna | 1349 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
18 | CZAJKA Patrycja | 1440 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
19 | IMBIORSKI Dawid | 1449 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
20 | JASIŃSKA Anna | 1450 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
21 | OCHÓD Dawid | 1469 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
22 | OSIADACZ Sebastian | 1470 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
23 | PASIEBA Damian | 1471 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
24 | WASIAK Rafal | 1483 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
25 | WOCHOWSKI Marek | 1484 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | WOCHOWSKI Piotr | 1485 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
27 | STANIASZEK Radosław | 1486 | Biedroneczka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
28 | BARAN Dawid | 1487 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | SZYMCZAK Marek | 1902 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
30 | WĄSOWSKI Tomek | 1904 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
31 | MIŚ Bartłomiej | 1907 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
32 | ABRAMOWICZ Klaudia | 1908 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
33 | KAMIŃSKI Maciej | 1912 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
34 | GAŁKA-WALCZYKIEWICZ Joanna | 1913 | Slołersi | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
35 | KUSIAK Mateusz | 1916 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
36 | BOROWSKI Adam | 1917 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
37 | ASENDRYCH Konrad | 1924 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
38 | BŁOŃSKI Robert | 1922 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
39 | POMIANEK Dominika | 1933 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
40 | KRZYŻAK Tomasz | 1943 | HolisticTrain | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
41 | TRELA Krystian | 1508 | Kącik Józefowa | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | GARBACKI Maciej | 1517 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
43 | LEWANDOWSKA Elżbieta | 1531 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
44 | PIEKARSKA Katarzyna | 1532 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
45 | DANILUK Jakub | 1558 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
46 | LEWANDOWSKI Mariusz | 1569 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
47 | RUTKOWSKI Łukasz | 1590 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
48 | GRABOWICZ Robert | 1624 | Firefighters Team Warszawa 7 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
49 | MROCZKA Maciej | 1644 | KRUPS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
50 | AUGUSTYNOWICZ Daniel | 1664 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
51 | PUSZKAREK Mateusz | 1702 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
52 | STAŃKO Jerzy | 1710 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
53 | WAŚ Łukasz | 1717 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
54 | WATRAS Łukasz | 1718 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
55 | OGRODOWCZYK Adam | 962 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
56 | PACHULSKI Michał | 963 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
57 | PAWLAK Anna | 964 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
58 | TARNOWSKI Tomasz | 1915 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
59 | PŁAZA Artur | 847 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
60 | FRANCZYK Artur | 9 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
61 | KIELISIAK Marek | 10 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
62 | KRAWIECKI Mateusz | 11 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
63 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 12 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
64 | DUDEK Konrad | 254 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
65 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 255 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
66 | ŻYŁA Arkadiusz | 256 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
67 | MIODUCHOWSKI Artur | 257 | SKC TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
68 | BIENIEK Natalia | 258 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
69 | NAWROT Rafał | 253 | Pijoki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
70 | DWORNICZAK Tomasz | 259 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
71 | NEJMAN Luiza | 260 | SPARTA RUNNERS | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
72 | BORUC Tomasz | 261 | Speedsters | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
73 | LEWIKOWSKI Marcin | 262 | Speedsters | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
74 | POŁEĆ Leszek | 269 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
75 | MILCZARSKI Przemysław | 270 | Wrandom | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
76 | SUSKA Michał | 271 | Wrandom | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
77 | JÓŹWIAK Jarosław | 266 | Turboślimaki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
78 | SZCZEPANEK Robert | 267 | Turboślimaki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
79 | SZYPERSKI Maciej | 268 | Turboślimaki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
80 | BABIŃSKI Paweł | 272 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
81 | BANASIAK Michał | 273 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
82 | DRABIK Augustyn | 276 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
83 | GRABOWIEC Arkadiusz | 281 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
84 | GROŃSKI Kacper | 282 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
85 | BRACISZEWICZ Anna | 274 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
86 | DEPTUŁA Mariusz | 275 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
87 | HUK Mateusz | 283 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
88 | HYLA Kacper | 284 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
89 | JANIAK Inez | 285 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
90 | JAWOREK Rafał | 288 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
91 | JANIEC Kamil | 286 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
92 | JOZEFACIUK Daniel | 289 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
93 | JÓZEFACIUK Maciej | 290 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
94 | KALBRON Aleksander | 295 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
95 | KASCHE Denny | 296 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
96 | KOT Marcin | 297 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
97 | JARZĘBSKI Piotr | 287 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
98 | KOZICKI Rafał | 298 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
99 | KRAMEK Aldona | 299 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
100 | OWEDYK Szymon | 312 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
101 | PETRUSIEWICZ Paweł | 313 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
102 | PIETRZAK Sebastian | 314 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
103 | PŁOŃSKI Tomasz | 315 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
104 | STACHURSKI Bartosz | 316 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
105 | SUCHOROWSKA Paulina | 317 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
106 | KUŹMA Kamil | 301 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
107 | LENDZION Paweł | 302 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
108 | LEWANDOWSKI Bartosz | 303 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
109 | ŁYŻWA Stanisław | 304 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
110 | NOWAK Konrad | 309 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
111 | OCIEPA Kamil | 310 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
112 | OLICHWIER Sebastian | 311 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
113 | TRELA Lukasz | 323 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
114 | TROSZCZYŃSKA Magdalena | 324 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
115 | SZYBOWSKI Adam | 380 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
116 | ZALESKI Krzysztof | 381 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
117 | BOROWIAK Krzysztof | 382 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
118 | SAŁATA Joanna | 372 | Slołersi | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
119 | SKAŁA Magdalena | 373 | Slołersi | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
120 | ZNYK Mariusz | 374 | Slołersi | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
121 | MROWCA Piotr | 379 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
122 | KOWALEWSKI Arkadiusz | 383 | United Runners | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
123 | CEKAŁA Adam | 462 | ITMAGINATION | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
124 | DZIDO Zbigniew | 464 | ITMAGINATION | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
125 | KMITA Błażej | 465 | ITMAGINATION | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
126 | ROSZKOWSKI Dominik | 466 | ITMAGINATION | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
127 | CZECHOWICZ Aleksander | 493 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
128 | DĘBSKI Robert | 494 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
129 | GMAJ Kamil | 496 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
130 | GŁOWACKI Bartosz | 495 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
131 | KOJDA Konrad | 498 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
132 | SIKORA Mateusz | 506 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
133 | STAROŃ Małgorzata | 508 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
134 | PECIAK Kamil | 503 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
135 | PIASECZNA Sylwia | 504 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
136 | RUDAŚ Mariusz | 505 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
137 | STYŚ Agnieszka | 510 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
138 | ANTEPOWICZ Witold | 519 | fajters fitnes | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
139 | GADOMSKI Jan | 520 | fajters fitnes | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
140 | KICZEK Katarzyna | 521 | fajters fitnes | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
141 | SZACHNA Leszek | 511 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
142 | SZKIŁĄDŹ Aleksandra | 512 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
143 | TOMCZAK Wioleta | 517 | Biały Kruk | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
144 | PIOTROWSKI Jerzy | 518 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
145 | GADEK Bartosz | 550 | PROMILLE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
146 | KAMIŃSKA Ewa | 551 | PROMILLE | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
147 | KONICKI Michał | 552 | PROMILLE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
148 | PAPAZISIS Jerzy | 548 | Pojechani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
149 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 549 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
150 | RELUGA Ewa | 553 | PROMILLE | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
151 | KOSSAKOWSKA Bogumiła | 559 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
152 | KUCISZ Martyna | 560 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
153 | RYMUSZKA Anna | 554 | PROMILLE | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
154 | KUCISZ Piotr | 561 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
155 | M Janusz | 562 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
156 | KOWALCZYK Tomasz | 591 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
157 | KOZAK Konrad | 592 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
158 | KOZEK Natalia | 593 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
159 | KRUPA Marcin | 594 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
160 | KUCZYŃSKI Paweł | 597 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
161 | KRZYWINSKI Adrian | 595 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
162 | MALEC Artur | 602 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
163 | MAŁOWSKA Monika | 603 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
164 | SZUMAŃSKI Marcin | 629 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
165 | ZYLBERT Norbert | 635 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
166 | GŁUSZAK Piotr | 711 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
167 | KOTOWSKI Konrad | 718 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
168 | CYBULSKI Dawid | 707 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
169 | DYLEWSKI Mariusz | 708 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
170 | FORTUNA Dorota | 709 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
171 | FROŁOW Łukasz | 710 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
172 | KOZAK Krystian | 719 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
173 | KRAWCZYŃSKI Jarosław | 720 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
174 | KRUSZEWSKI Piotr | 721 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
175 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 722 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
176 | LEPIANKA Piotr | 723 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
177 | ŁYŻWA Grzegorz | 724 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
178 | MACIAK Grzegorz | 725 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
179 | MASIUZHENKO Bohdan | 726 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
180 | MEISTER Emil | 727 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
181 | MELLER Marek | 728 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
182 | MIZAK Maria | 729 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
183 | NOWICKA Joanna | 730 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
184 | ODRAKIEWICZ Hubert | 731 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
185 | RADECKI Bartosz | 737 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
186 | RAPACKA Magdalena | 738 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
187 | ROMANYUK Maks | 739 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
188 | SMOLARZ Julia | 740 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
189 | SOBIERAJSKI Konrad | 741 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
190 | SOBIERAJSKI Krzysztof | 742 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
191 | SZPAKOWSKI Arkadiusz | 745 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
192 | SOBOLEWSKA Beata | 743 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
193 | STANISZEWSKI Tomasz | 744 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
194 | ZIELIŃSKI Przemysław | 754 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
195 | JOCHEMSKA Karolina | 828 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
196 | JOCHEMSKI Mikołaj | 829 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
197 | JÓŹWIAK Anna | 830 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
198 | KACPERSKI Piotr | 831 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
199 | KARBOWSKI Sławomir | 832 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
200 | KOLANO Grzegorz | 833 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
201 | KOMSTA Kajetan | 834 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
202 | KRAWCZYKOWSKI Wojciech | 839 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
203 | MAZUR Leon | 840 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
204 | MOREK Katarzyna | 843 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
205 | NOWAKOWSKI Jakub | 844 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
206 | PISULA Justyna | 845 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
207 | MICHAŁOWSKI Kacper | 841 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
208 | MIZERA Damian | 842 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
209 | PIWOŃSKI Andrzej | 846 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
210 | PRZERADZKI Seweryn | 848 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
211 | STYKAŁA Adrianna | 858 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
212 | SUCHOMSKA Beata | 859 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
213 | SIERACKI Adam | 855 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
214 | SKOK Weronika | 856 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
215 | SOŚNICKI Bartosz | 857 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
216 | SZCZĘSNY Piotr | 860 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
217 | MUCHA Piotr | 958 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
218 | NIEWIAROWSKI Andrzej | 960 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
219 | MURAWIAK Marta | 959 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
220 | NOWAK Krystian | 961 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
221 | MISIOR Renata | 1024 | Frauen Power! | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
222 | ŻUKOWSKA Ewa | 1026 | Frauen Power! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
223 | BOROWSKA Dominika | 1027 | Gang-Bang Squad | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
224 | JEŻ Adam | 1028 | Hoffkorniszony | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
225 | LEWANDOWSKI Przemysław | 1041 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
226 | SAWICKA Agnieszka | 1042 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
227 | BENDINGER Krzysztof | 1050 | Razem Trenujemy Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
228 | MAZERANT Karolina | 1051 | Razem Trenujemy Sport | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
229 | PODBIELSKA Gosia | 1052 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
230 | JAKUBOWSKA Sylwia | 1053 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
231 | OGRODOWCZYK Jakub | 1063 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
232 | CZERWIŃSKI Konrad | 1065 | TTI EE | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
233 | CHWEDORUK Aleksandra | 1077 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
234 | CYWIŃSKI Marcin | 1078 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
235 | CZAJKA Monika | 1079 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
236 | CZAJKOWSKA Katarzyna | 1080 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
237 | KAŹMIERCZAK Katarzyna | 1091 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
238 | KAŹMIERCZAK Tomasz | 1092 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
239 | KĘDZIERSKI Artur | 1093 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
240 | MACIOL Piotr | 1104 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
241 | MALANOWSKA Aleksandra | 1105 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
242 | MAZUR Jowita | 1106 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
243 | MIŚKIEWICZ Konrad | 1107 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
244 | WALCZAK Mateusz | 1118 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
245 | WOJCIECHOWSKI Bartosz | 1119 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
246 | WYPYCH Agnieszka | 1120 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
247 | ŻAK Wojciech | 1121 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
248 | PASIK Jolanta | 1131 | BECHE | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
249 | PASIK Michał | 1132 | BECHE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
250 | DZWONEK Tomek | 1133 | Biedroneczka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
251 | MALINOWSKI Maciej | 1134 | Biedroneczka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
252 | LIPIŃSKA Aleksandra | 1145 | Cross Milan | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
253 | MILER Marta | 1146 | Cross Milan | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
254 | RYBARCZYK Tomasz | 1147 | Cross Milan | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
255 | GOŁĘBIEWSKI Piotr | 1159 | GołomP | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
256 | KULIGOWSKI Dominik | 1160 | GołomP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
257 | SUCHOCKI Dawid | 1161 | GołomP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
258 | ŁEBEK Arkadiusz | 1162 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
259 | BREADON Ben | 1173 | MSG DET WARSAW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
260 | HINKLE Jacob | 1174 | MSG DET WARSAW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
261 | MIKEWORTH Robert | 1175 | MSG DET WARSAW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
262 | MISSEL Donovan | 1176 | MSG DET WARSAW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
263 | WILLIAMSON Chris | 1177 | MSG DET WARSAW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
264 | STARCK Maciej | 1189 | StepStone Runners | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
265 | STĘPIEŃ Karol | 1190 | StepStone Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
266 | FLORIANOWICZ Radosław | 1195 | W tył ku akcji | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
267 | BRANDT Cezary | 3 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
268 | JAKUBCZAK Marcin | 4 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
269 | HANDZLIK Tomasz | 5 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
270 | JANISZEWSKI Grzegorz | 7 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
271 | OŚKO Łukasz | 8 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
272 | CHOŁUJ Łukasz | 28 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
273 | KACPERSKI Jacek | 29 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
274 | CZERWIŃSKI Roman | 30 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
275 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 33 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
276 | MILBRANT Michał | 34 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
277 | BŁĄKAŁA Damian | 56 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
278 | DOMAŃSKI Krystian | 58 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
279 | GRZANECKI Marcin | 59 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
280 | KARCZEWSKI Patryk | 60 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
281 | KOWALIK Karol | 61 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
282 | MARKOWSKI Fabian | 62 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
283 | MĘDRYKOWSKI Damian | 63 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
284 | ZDUNEK Sebastian | 84 | Calisthenics Lifestyle | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
285 | HALASTRA Piotr | 85 | Charakterni Sports | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
286 | ORLIŃSKI Artur | 86 | Charakterni Sports | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
287 | IWIŃSKI Piotr | 87 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
288 | BEDYK Maciej | 88 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
289 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 113 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
290 | BRZEZINKA Mariusz | 115 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
291 | KURASIŃSKI Konrad | 116 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
292 | JÓŹWIAK Mateusz | 117 | SPARTA RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
293 | STOLAREK Sebastian | 118 | SPARTA RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
294 | RYBICKI Marcin | 138 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
295 | SAWICZ Michał | 139 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
296 | SZUKALSKI Maciej | 140 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
297 | TALAREK Jan | 141 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
298 | TOMASZEWICZ Adam | 142 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
299 | WOCHNIAK Michał | 143 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
300 | JARZĄBEK Victoria | 145 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
301 | MACIEJAK Anna | 168 | United Runners | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
302 | WIELECHOWSKA Natalia | 169 | United Runners | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
303 | KACZOR Paulina | 170 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
304 | KOSIŃSKI Jakub | 175 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
305 | MACIEJEWSKI Łukasz | 176 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
306 | NIKIEL Dariusz | 177 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
307 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 178 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
308 | BIENIECKI Jaro | 179 | DZIADY OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
309 | KOWALSKA Natalia | 180 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
310 | SZYMCZAK Filip | 181 | Szymek bros | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
311 | HOFFMAN Michal | 222 | Alpakowa rodzina | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
312 | MUSZYŃSKI Andrzej | 223 | Alpakowa rodzina | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
313 | POMARAŃSKA Barbara | 224 | Alpakowa rodzina | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
314 | SAK Cezary | 235 | CzakiSport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
315 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 236 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
316 | OLSZEWSKI Marek | 237 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
317 | LELOCH Michał | 238 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
318 | VERAMEICHYK Alena | 251 | OcrTeamPospeshka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
319 | YEDOMSKAYA Volha | 252 | OcrTeamPospeshka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
320 | GORELIK Yuri | 249 | OcrTeamPospeshka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
321 | KRAUCHENIA Raman | 250 | OcrTeamPospeshka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
322 | GUZEK Kamil | 263 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
323 | SZCZAWIŃSKA Karolina | 264 | Szczawiowa Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
324 | SZCZAWINSKI Bartosz | 265 | Szczawiowa Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
325 | DUDEK Katarzyna | 277 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
326 | GĄGOROWSKI Michał | 278 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
327 | GÓRALCZYK Andrzej | 279 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
328 | GÓRECKI Jacek | 280 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
329 | JURCZAK Szymon | 291 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
330 | KACZMARCZYK Joanna | 292 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
331 | KACZMARCZYK Marta | 293 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
332 | MAJEWSKI Łukasz | 305 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
333 | MIKLASIŃSKI Rafał | 306 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
334 | MŁYNARCZYK Tatiana | 307 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
335 | MOLĘCKI Daniel | 308 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
336 | SYGACZ Remiliusz | 319 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
337 | SYGACZ Sebastian | 320 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
338 | TABAJ Klaudia | 321 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
339 | TRELA Krzysztof | 322 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
340 | ZMARZLAK Dawid | 333 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
341 | ŻUŁCIŃSKI Mateusz | 334 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
342 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 335 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
343 | GADOMSKI Damian | 336 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
344 | KOŁPA Łukasz | 347 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
345 | SOKOŁOWSKA Sylwia | 348 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
346 | MILEWSKI Paweł | 349 | DZIKI OLSZTYN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
347 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | 361 | NaChilluMordo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
348 | WANTUŁA Daria | 362 | NaChilluMordo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
349 | CHODORSKI Łukasz | 363 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
350 | KOZAK Gabriela | 364 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
351 | BALUKIEWICZ Anna | 375 | TARCHOTERROR | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
352 | CYMIŃSKI Łukasz | 376 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
353 | MROWCA Klaudia | 378 | TARCHOTERROR | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
354 | BARCIKOWSKI Daniel | 389 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
355 | BARCIKOWSKI Jarosław | 390 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
356 | GRACZYK Daniel | 403 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
357 | GROMADA Mariusz | 404 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
358 | JANKOWSKI Konrad | 406 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
359 | LASOTA Michał | 417 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
360 | LIBERKOWSKI Kacper | 418 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
361 | LUBOMSKI Mateusz | 419 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
362 | MAKOWSKI Michał | 420 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
363 | ROSOŁOWSKA Ewa | 430 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
364 | SŁOWIK Marcin | 432 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
365 | ŚLUSARSKI Tomasz | 433 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
366 | WOŹNIAK Tomasz | 443 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
367 | ZWIERZ Jakub | 444 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
368 | KNOPIK Łukasz | 445 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
369 | MACIEJCZEK Kamil | 446 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
370 | ŚLIWA Maria | 457 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
371 | GORCZEWSKI Maciej | 458 | EXOTEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
372 | MUZYKA Mariusz | 459 | EXOTEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
373 | SOBÓTKA Adam | 460 | EXOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
374 | WASIAK Katarzyna | 471 | ITMAGINATION | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
375 | SZYMAŃSKI Szymon | 472 | KPP NDM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
376 | TKACZYK Albert | 473 | KPP NDM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
377 | WELENC Adrian | 474 | KPP NDM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
378 | KREJ Zuzanna | 487 | Ryjogłowe Gady | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
379 | SZWAJCAK Maciej | 488 | Ryjogłowe Gady | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
380 | LEŚNIK Damian | 499 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
381 | MATULKA Michał | 500 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
382 | PAROŃ Krzysztof | 502 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
383 | TRZECIAK Adrian | 513 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
384 | WITCZAK Michał | 514 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
385 | ZAWADZKI Jakub | 515 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
386 | WARMIŃSKI Marcin | 516 | 65blp | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
387 | KORGOL Fabian | 527 | FSK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
388 | DOBEK Marcin | 529 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
389 | FUCHS Bartosz | 530 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
390 | FRĄCZEK Bartosz | 544 | Pojechani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
391 | DANIEL Monika | 542 | Ninja Squad Lublin | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
392 | JULIKOWSKI Karol | 543 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
393 | TYMOSZEWSKI Adam | 555 | PROMILLE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
394 | CHOROMAŃSKA Joanna | 556 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
395 | JĘDRZEJCZYK Jarosław | 557 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
396 | KARCZMARCZYK Jakub | 558 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
397 | PIOTROWSKA Dominika | 569 | WATACHA ŻÓŁWI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
398 | ŻYNDA Patryk | 570 | WATACHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
399 | TELLER Krzysztof | 572 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
400 | GŁOWICKI Mariusz | 583 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
401 | GRABARCZYK Michał | 584 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
402 | GRABOWSKA Aleksandra | 585 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
403 | GUZY Mateusz | 586 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
404 | KUCZYŃSKI Wojciech | 598 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
405 | KUSEK Adrian | 599 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
406 | LISICKI Bartek | 601 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
407 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 611 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
408 | PASTUSZAK Paweł | 612 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
409 | PNIEWSKA Karolina | 613 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
410 | POLITAJ Adrian | 614 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
411 | POLITAJ Izabela | 615 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
412 | PONSKI Cezary | 616 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
413 | TRACZYK Paweł | 631 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
414 | WEGNER Patryk | 632 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
415 | WOJNOWSKI Miłosz | 633 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
416 | ZIMNY Paweł | 634 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
417 | LENCZNAR Dawid | 645 | Garbate Rumuny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
418 | LENCZNAR Mateusz | 646 | Garbate Rumuny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
419 | MIKOŁAJCZYK Łukasz | 647 | Garbate Rumuny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
420 | NOWICKA Małgorzata | 648 | Green Goblins Gocław | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
421 | PUCIŁOWSKI Sławomir | 649 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
422 | WALCZYŃSKI Michał | 650 | Leżaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
423 | BIEDROŃ Marta | 665 | Persy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
424 | MACHEJ Tomasz | 666 | Persy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
425 | NIEMCZYK Sebastian | 667 | Persy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
426 | SZULIK Paweł | 668 | Persy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
427 | ZYCH Katarzyna | 678 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
428 | CZERNIKOWSKI Daniel | 679 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
429 | HARAF Natalia | 680 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
430 | KOCZYBA Karolina | 683 | Szturm | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
431 | WYSMUŁEK Hubert | 699 | Vesper | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
432 | JASIŃSKI Marcin | 700 | wu han clan | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
433 | OLSZEWSKI Mateusz | 701 | wu han clan | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
434 | ANIELSKA Anna | 702 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
435 | JAKUTOWICZ Jowita | 712 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
436 | JEDYNAK Mateusz | 713 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
437 | KILJAŃCZYK Filip | 714 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
438 | KOŚMIŃSKI Paweł | 717 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
439 | PIETROŃ Łukasz | 733 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
440 | PODLEŚ Robert | 734 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
441 | PONIEDZIELSKI Marcin | 735 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
442 | POSŁUSZNA Karolina | 736 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
443 | TEJWAN Leszek | 746 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
444 | WIAK Weronika | 747 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
445 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 749 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
446 | WITOWSKI Karol | 750 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
447 | WOŹNICA Kamil | 752 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
448 | WRÓBEL Joanna | 766 | fresh meat | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
449 | ZASŁONKA Justyna | 767 | fresh meat | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
450 | ZASŁONKA Paweł | 768 | fresh meat | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
451 | KRAWCZAK Emil | 780 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
452 | GÓRA Karolina | 781 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
453 | GRABARCZYK Marta | 782 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
454 | KARDAS Karolina | 783 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
455 | ŁĄCKA Agata | 784 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
456 | MIROWSKI Jacek | 785 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
457 | TONKIEL Adam | 800 | SalesMore | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
458 | ZAJĄC Jakub | 801 | Schmersal-Trening | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
459 | GRÓL Ewelina | 802 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
460 | KOŹMIŃSKA Aleksandra | 803 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
461 | CYWINSKI Kamil | 814 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
462 | DANOWSKA Anna | 816 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
463 | DWORZYŃSKI Rafał | 817 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
464 | DYMOWSKI Jakub | 818 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
465 | KORAB Radek | 835 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
466 | KOSOWSKA Anna | 837 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
467 | KRAWCZYK Bartosz | 838 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
468 | PTASIŃSKI Piotr | 849 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
469 | ROJEK Mateusz | 850 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
470 | ROSTEK Piotr | 851 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
471 | RYCHLEWSKI Wojciech | 852 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
472 | SARNACKI Kacper | 853 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
473 | SARNACKI Paweł | 854 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
474 | WŁODARSKI Piotr | 871 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
475 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 872 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
476 | WOŹNICZKA Robert | 873 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
477 | GRUDZIEŃŃ Rafał | 884 | Biegnie z nami Paweł | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
478 | ROGULSKI Michał | 885 | Biegnie z nami Paweł | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
479 | KWIATKOWSKI Jan | 886 | boratOCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
480 | ALEKSANDROWICZ Maciej | 887 | CC1916 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
481 | TRZASKA Anna | 898 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
482 | GUMUŁA Przemysław | 899 | kAWA I WRZAWA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
483 | BARAŃSKI Daniel | 900 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
484 | KRAIŃSKI Rafał | 901 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
485 | BIENIEK Wojciech | 912 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
486 | KATOLO Magdalena | 913 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
487 | KITALA Radosław | 914 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
488 | AMOR Rafał | 915 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
489 | DZIURDZIA Daniel | 925 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
490 | FRACKOWIAK Sergiusz | 926 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
491 | GRUCHAŁA Paweł | 927 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
492 | KLEPACZKA Mateusz | 940 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
493 | KOBYLARCZYK Grzegorz | 941 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
494 | KOSMALA Marcin | 942 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
495 | KRUSZYŃSKI Mateusz | 943 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
496 | MAJSAK Patrycja | 953 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
497 | MARKIEWICZ Kuba | 954 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
498 | MASIAREK Paweł | 955 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
499 | MATEUSZ Bajer | 956 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
500 | PIWOWSKI Mikołaj | 967 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
501 | PŁATKOWSKI Waldemar | 968 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
502 | PONIATOWSKI Piotr | 969 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
503 | PRZESTRZELSKI Karol | 970 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
504 | PRZYBYSZ Kamila | 971 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
505 | SIENKIEWICZ Karolina | 982 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
506 | SKOWROŃSKI Michał | 983 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
507 | ŚMIESZEK Szymon | 985 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
508 | SORBJAN Kamil | 986 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
509 | STAŃ Paweł | 987 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
510 | LEWANDOWSKI Adam | 1003 | Bielańskie Riki-tiki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
511 | TUPACZEWSKI Piotr | 1004 | Bielańskie Riki-tiki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
512 | FURCA Jarosław | 1005 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
513 | KĄDZIELA Sebastian | 1007 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
514 | LEŻYŃSKI Jakub | 1008 | boratOCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
515 | SZCZEPANIUK Wojtek | 1009 | boratOCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
516 | WIŚNIEWSKI Norbert | 13 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
517 | MUSIAŁ Krzysztof | 15 | LOTAMS Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
518 | JUSZKIEWICZ Dominik | 18 | MS-FIT | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
519 | LEWICKI Marcin | 19 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
520 | BURBUL Przemysław | 20 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
521 | GAŃKO Mateusz | 21 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
522 | BARANAUSKAS Darius | 22 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
523 | KVEDARAVIČUS Ričards | 23 | OCR Baltic warriors | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
524 | LIUTKUS Dainius | 24 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
525 | CICHOCKI Filip | 25 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
526 | MISSALA Michał | 26 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
527 | SADOWSKI Michał | 27 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
528 | GIZAK Michał | 36 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
529 | SZCZĘSNY Andrzej | 37 | SPARTA RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
530 | JANUS Leszek | 39 | Speedsters | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
531 | DĄBROWSKI Adam | 40 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
532 | DUDKIEWICZ Marcin | 41 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
533 | GÓRSKI Emil | 43 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
534 | KARCZEWSKI Grzegorz | 44 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
535 | KORULCZYK Marcin | 45 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
536 | JACIÓW Paweł | 46 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
537 | LYKHITSKYI Volodymyr | 47 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
538 | GĄSIOROWSKI Karol | 48 | X-Team Tarnów | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
539 | TUTAJ Jakub | 49 | X-Team Tarnów | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
540 | BRZOSKWINIA Wojciech | 50 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
541 | KALININ Jarosław | 51 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
542 | KATOLIKAU Raman | 52 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
543 | PACIOREK Piotr | 53 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
544 | SŁODOWNIK Dominik | 54 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
545 | AL-ASKARI Marek | 55 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
546 | MOSTKOWSKI Łukasz | 64 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
547 | SHERETOV Eugene'a | 65 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
548 | SIENKIEWICZ Jakub | 66 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
549 | SURMACH Andrei | 67 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
550 | WITEK Paweł | 69 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
551 | WITESKA Marcin | 70 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
552 | ZOŃ Arkadiusz | 71 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
553 | KOZŁOWSKI Paweł | 72 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
554 | LISIECKI Rajmund | 73 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
555 | ZASADOWSKI Bartosz | 74 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
556 | WERYK Mateusz | 75 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
557 | MILEWICZ Dariusz | 76 | BOHAR PALETY RUNNERS | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
558 | GÓRNY Adrian | 77 | BOOT CAMP POLSKA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
559 | JANKOWSKI Dominik | 78 | Calisthenics Lifestyle | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
560 | MACIEJEWSKI Kryspin | 80 | Calisthenics Lifestyle | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
561 | PORKUSZEWSKI Konrad | 82 | Calisthenics Lifestyle | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
562 | GRESZTA Waldemar | 90 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
563 | KURACH Stanisław | 91 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
564 | TUWALSKI Bernard | 92 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
565 | VESELOV Artem | 93 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
566 | GARBACZ Damian | 94 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
567 | KOSIŃSKI Michael | 95 | Harpagan Runners | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
568 | KUŹMA Łukasz | 96 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
569 | HANUSIAK Leszek | 98 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
570 | PRAŁAT Arkadiusz | 99 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
571 | GRYŻEWSKI Karol | 100 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
572 | MAKARSKI Siarhei | 101 | OcrTeamPospeshka | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
573 | MATUSEVICH Alexsey | 102 | OcrTeamPospeshka | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
574 | SHELKOVSKIY Vadim | 103 | OcrTeamPospeshka | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
575 | JÓŹWICKI Karol | 104 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
576 | WITKOWSKI Dariusz | 106 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
577 | JERMAKOWICZ Bartlomiej | 108 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
578 | MIERZICKI Marcel | 109 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
579 | MISSALA Mateusz | 110 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
580 | JASEK Kacper | 119 | Sportowa Patologia | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
581 | SZYMCZAK Damian | 120 | Szymek bros | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
582 | RÓŻAŃSKI Rafal | 122 | Tsunami Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
583 | KORDIAK Rafał | 123 | VENGA. Napier...amy! | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
584 | BOŚKA Patryk | 124 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
585 | CZACHURSKI Wojciech | 125 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
586 | CZARNOŁĘCKI Kamil | 126 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
587 | GROMELSKI Marcin | 127 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
588 | GRZEBUŁA Łukasz | 128 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
589 | JEZIORSKI Paweł | 129 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
590 | MENCK Sebastian | 134 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
591 | OGIŃSKI Szymon | 135 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
592 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 146 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
593 | OLSSON BREDIN Anna | 147 | FMELIT | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
594 | BŁASZKIEWICZ Dorota | 152 | Lemon Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
595 | DUKAT Sandra | 153 | Lemon Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
596 | ŁUSZCZAK Anna | 154 | Lemon Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
597 | KNOT Martyna | 158 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
598 | DUDEK Kamila | 159 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
599 | GARNUSZEK Anita | 160 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
600 | JERMAKOWICZ Anna | 161 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
601 | LIMANOWSKA Olga | 162 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
602 | WOROBIEWA Jekatierina | 164 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
603 | SZCZYGIELSKA Julia | 165 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
604 | LUNDBERG Sara | 172 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
605 | PILSAK Agnieszka | 173 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
606 | ANDERSON-HANNEY James | 225 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
607 | ANDERSON-HANNEY Sylwia | 226 | BIEGOWE NYGUSY | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
608 | ZASADOWSKA Justyna | 227 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
609 | KAIM Adam | 228 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
610 | SIERAKOWSKI Patryk | 229 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
611 | TYBUSZEWSKI Łukasz | 230 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
612 | KUBIK Dawid | 231 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
613 | DOBOSZ Damian | 232 | CIENIASY TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
614 | GADOMSKA Natalia | 233 | CIENIASY TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
615 | WARDZIAK Tomasz | 234 | Cross Team Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
616 | MARCINIAK Anna | 239 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
617 | ROHOZA Adam | 240 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
618 | SZCZYPEK Katarzyna | 242 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
619 | CHŁĄD Łukasz | 243 | Młode Wilki SKL | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
620 | WILCZYŃSKI Robert | 244 | Młode Wilki SKL | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
621 | ZYGMUNT Piotr | 245 | Młode Wilki SKL | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
622 | GREIBIG Michaela | 248 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
623 | URBANOWICZ Magdalena | 326 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
624 | WAŁACHOWSKI Kacper | 327 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
625 | WŁODARCZYK Kamil | 328 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
626 | WÓJCIK Rafał | 329 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
627 | ZAWISZA Kamil | 330 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
628 | ZIEMCZYK Marta | 332 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
629 | JANIAK Łukasz | 337 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
630 | KSIĄŻEK Anna | 338 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
631 | JANCZUK Karol | 339 | Bridge 4 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
632 | JANCZUK Piotr | 340 | Bridge 4 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
633 | MARKOWICZ Robert | 341 | BSB Barczewo Biega | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
634 | BERNADY Magdalena | 342 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
635 | BUCHACZ Przemysław | 343 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
636 | BURZAWA Mateusz | 344 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
637 | CZOSNYKA Joanna | 345 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
638 | JACHIMOWICZ Jarosław | 346 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
639 | MIELNICZUK Kamila | 351 | Krewetki | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
640 | STOLARSKI Kamil | 352 | Krewetki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
641 | JAZOWSKI Krzysztof | 353 | NaChilluMordo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
642 | KUCZEK Marcel | 354 | NaChilluMordo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
643 | MAZUR Damian | 355 | NaChilluMordo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
644 | OLEJNICZAK Monika | 356 | NaChilluMordo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
645 | RURAŃSKA Joanna | 357 | NaChilluMordo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
646 | RURAŃSKI Rafal | 358 | NaChilluMordo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
647 | SKOCZOWSKA Agnieszka | 359 | NaChilluMordo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
648 | ŚNIEŻKO-BŁOCKI Błażej | 360 | NaChilluMordo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
649 | SZOKALAK Milena | 365 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
650 | RYDECKI Paweł | 368 | Rozpacz i Lament | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
651 | TWARDOWSKI Konrad | 369 | Rozpacz i Lament | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
652 | ZABŁOTNIAK Jacek | 370 | Rozpacz i Lament | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
653 | GAŁKA-WALCZYKIEWICZ Marcin | 371 | Slołersi | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
654 | RATAJSZCZAK Dominik | 384 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
655 | WODKA Dawid | 385 | WW team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
656 | BLASZKIEWICZ-TUTJ Beata | 386 | X-Team Tarnów | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
657 | KRÓL Przemysław | 387 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
658 | SMAGACZ Renata | 388 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
659 | BRZOZKA Tomasz | 393 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
660 | CHUDZICKI Cezary | 394 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
661 | CIKACZ Radosław | 395 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
662 | CYRANOWSKI Patryk | 396 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
663 | DANEK Mariusz | 397 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
664 | DŁUGAJ Adrian | 398 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
665 | DZIEDZIC Łukasz | 399 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
666 | FRĄTCZAK Paulina | 401 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
667 | GADZIAŁA Sylwester | 402 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
668 | JASIŃSKI Adrian | 407 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
669 | KARNAK Daniel | 408 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
670 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 409 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
671 | KOPCZYŃSKI Mateusz | 410 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
672 | KOROŚ Daniel | 411 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
673 | KOZŁOWSKI Adrian | 412 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
674 | KRĘCIOCH Gustaw | 413 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
675 | KRZYŻANOWSKI Julian | 414 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
676 | KUZNICKI Pawel | 415 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
677 | LASKOWSKI Piotr | 416 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
678 | MAŁYS Mateusz | 421 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
679 | MONTAÑO Daniel | 422 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
680 | NALEWAJCZYK Anna | 423 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
681 | NIELIPIŃSKI Krzysztof | 424 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
682 | OLSZEWSKI Piotr | 425 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
683 | ORZECHOWSKI Radosław | 426 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
684 | OSKIERA Marcin | 427 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
685 | PATRO Jacek | 428 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
686 | STOKŁOSA Tomasz | 434 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
687 | SZCZYGIEŁ Dawid | 435 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
688 | TRZASKALIK Ireneusz | 437 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
689 | WIĘCKOWSKI Kamil | 438 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
690 | WITKOWSKA Anna | 439 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
691 | WITKOWSKI Maciej | 440 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
692 | WITKOWSKI Paweł | 441 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
693 | WOŹNIAK Magdalena | 442 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
694 | MICHALSKI Mateusz | 447 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
695 | OWCZARZY Seweryn | 448 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
696 | ŚPIEWOK Paweł | 449 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
697 | SZCZUKA Martyna | 450 | Byle Przeżyć Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
698 | TUSZKO Piotr | 451 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
699 | WAZ Mateusz | 452 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
700 | TRZNADEL Dominik | 454 | Dzicy podróżnicy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
701 | WASZKIELEWICZ Kinga | 455 | Dzicy podróżnicy | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
702 | FULEK Marcin | 456 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
703 | TOMSZEWSKI Michał | 461 | EXOTEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
704 | ROZMYŚLAK Patrycja | 467 | ITMAGINATION | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
705 | STĘPKOWSKA Agnieszka | 468 | ITMAGINATION | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
706 | TEKIELSKI Bolesław | 469 | ITMAGINATION | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
707 | URODA Kamil | 470 | ITMAGINATION | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
708 | KOWALCZYK Kamil | 475 | LOGISTYKAUUU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
709 | PUŁAWSKI Hubert | 476 | LOGISTYKAUUU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
710 | WRÓBEL Michał | 477 | LOGISTYKAUUU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
711 | CHOTVACOVA Katarina | 478 | MRP | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
712 | HARRINGTON Josephine | 479 | MRP | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
713 | KOLASIN Ondrej | 480 | MRP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
714 | VITOVSKYI Stanislav | 482 | MRP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
715 | ZUCHEWICZ Kornel | 483 | MRP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
716 | GUNIA Tomasz | 484 | POGROMCA MM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
717 | WILK Sylwester | 490 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
718 | CEJMER Grzegorz | 491 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
719 | RAWA Karol | 523 | fajters fitnes | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
720 | RAWA Katarzyna | 524 | fajters fitnes | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
721 | WOŹNIAK Michał | 525 | fajters fitnes | 09:00 | 00:00:00 | |||
722 | FIDELUS Paweł | 526 | FSK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
723 | ŁYPIK Jakub | 531 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
724 | STĘPIEŃ Paulina | 241 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
725 | LECHOCKI Michał | 532 | Ivan I Mlecz! | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
726 | WARECKA Joanna | 533 | IWAN I MLECZ! | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
727 | GOCH Paweł | 535 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
728 | PLĘS Mateusz | 536 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
729 | SIEMBIDA Krystian | 537 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
730 | SIEMBIDA Tomasz | 538 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
731 | GRZYWACZ Marcin | 539 | Misia Rysia Extreme Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
732 | RABY Marcus | 540 | Misia Rysia Extreme Runners | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
733 | GORZKOWSKI Tomasz | 545 | Pojechani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
734 | HOŁYST Marcin | 546 | Pojechani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
735 | KASPRZYCKI Wojciech | 547 | Pojechani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
736 | ŻEBROWSKA Beata | 563 | Reebok run Crew Ostrołęka | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
737 | DYMEK Mirella | 565 | WATACHA ŻÓŁWI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
738 | GRZEGORCZYK Kamil | 566 | WATACHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
739 | JEŻYNA Igor | 567 | WATACHA ŻÓŁWI | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
740 | NIEWIŃSKI Łukasz | 568 | WATACHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
741 | BABUSKA Łukasz | 573 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
742 | BAJCZYK Adrian | 575 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
743 | BIELIK Dominik | 576 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
744 | CHOJACKI Krzyszyof | 577 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
745 | CIOŁECKI Łukasz | 578 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
746 | FLIS Bartek | 579 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
747 | FUS Piotr | 580 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
748 | GAJO Natalia | 581 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
749 | GĄSIOROWSKA Paulina | 582 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
750 | HARĘZA Sylwia | 587 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
751 | KILIAN Piotr | 588 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
752 | KOPCIARA Marcin | 589 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
753 | KOTAS Patrycja | 590 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
754 | MICHALIK Piotr | 605 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
755 | MILLER Anna | 606 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
756 | MILLER Robert | 607 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
757 | NURKOWSKI Marcin | 608 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
758 | OLAS Piotr | 609 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
759 | OSIŃSKA Katarzyna | 610 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
760 | ROBAK Joanna | 617 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
761 | ROBAK Sylwester | 618 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
762 | SACHAJKO Sławek | 619 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
763 | SADOWSKA Anna | 620 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
764 | SAUERHERING Philip | 621 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
765 | SIENKIEWICZ Jarosław | 622 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
766 | SLUPECKI Radek | 623 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
767 | STEFANIAK Ada | 625 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
768 | ŚWIĘCICKI Patryk | 626 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
769 | DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara | 636 | Auuuuu | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
770 | SIEMCZUK Daniel | 637 | Bielańskie Riki-tiki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
771 | ZIELINSKI Tomasz | 638 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
772 | MROCZKOWSKI Artur | 639 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
773 | FEDEŃCZAK Rafał | 640 | Chłopaki z Pomorza | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
774 | MOLKA Kamil | 641 | Chłopaki z Pomorza | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
775 | ZIELIŃSKI Filip | 642 | Chłopaki z Pomorza | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
776 | ROGALA Bartosz | 643 | Deloitte Adventure Team_CBT | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
777 | PIASECKI Tomasz | 644 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
778 | WARZECHA Rafał | 651 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
779 | GOLAŃSKI Piotr | 652 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
780 | KOZIOŁ Konrad | 653 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
781 | WITKOWICZ Bartłomiej | 654 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
782 | GINGLAS Karolina | 655 | NIC DOBREGO | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
783 | KAZIK Marcin | 656 | NIC DOBREGO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
784 | KUCHNIO Dorota | 657 | NIC DOBREGO | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
785 | HARWACKI Jacek | 658 | Nicetech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
786 | MAKOWSKA Dominika | 659 | Nicetech | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
787 | OLĘDZKA Joanna | 660 | Nicetech | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
788 | OLĘDZKI Rafał | 661 | Nicetech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
789 | TYSZEWSKI Lukasz | 662 | Nicetech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
790 | PAUK Vasili | 663 | OcrTeamPospeshka | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
791 | BARTOSIK Kamil | 664 | Persy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
792 | SZCZYGIEŁ Mateusz | 669 | Polish Runners Club Ireland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
793 | PARTYKA Justyna | 671 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
794 | CHEŁSTOWSKI Mariusz | 672 | Propionat | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
795 | MALISZEWSKI Bartosz | 673 | Propionat | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
796 | WESOŁOWSKI Piotr | 674 | Propionat | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
797 | DUBLASZEWSKI Marcin | 675 | R.Ambo Druga Crew | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
798 | RYTELEWSKI Michał | 676 | R.Ambo Druga Crew | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
799 | TURCHAN Maciej | 677 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
800 | ROMEJKO Karolina | 684 | Szturm | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
801 | MILCZAREK Paweł | 685 | takich TRZECH jak nas DWÓCH nie ma ani JEDNEGO | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
802 | ZARZYCKI Tobiasz | 686 | takich TRZECH jak nas DWÓCH nie ma ani JEDNEGO | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
803 | BALCERZAK Mikołaj | 687 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
804 | BEDNAREK Remigiusz | 688 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
805 | DADAS Karol | 689 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
806 | JARZEBSKI Przemek | 690 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
807 | JUSTYŃSKA Małgorzata | 691 | VeriSTRONG | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
808 | KRZEMIŃSKA Maja | 692 | VeriSTRONG | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
809 | NOWOCIEŃ Marcin | 693 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
810 | OLESZEK Oktawian | 694 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
811 | POSŁUSZNA Anna | 695 | VeriSTRONG | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
812 | STOPPEL Tomasz | 696 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
813 | URZĘDOWICZ Wiktor | 697 | VeriSTRONG | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
814 | STEPNOWSKI Paweł | 698 | Vesper | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
815 | BAGDASARYAN Vazgen | 703 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
816 | BOMBOLEWSKI Cezary | 705 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
817 | CHCIUK Dawid | 706 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
818 | ŻOŁNACZ Radek | 755 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
819 | DRĄG Tomasz | 756 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
820 | KARKOSZ Jan | 757 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
821 | STOSIO Szymon | 758 | Bozony Higgsa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
822 | KWAŚNIEWSKI Grzegorz | 759 | EDC | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
823 | MASTERNAK Tomasz | 760 | EDC | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
824 | SZCZEPANOWSKI Paweł | 761 | EDC | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
825 | TKACZYK Przemysław | 762 | EDC | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
826 | GRZELAK Bartosz | 763 | fresh meat | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
827 | SĘK Paweł | 764 | fresh meat | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
828 | SULIMA Wojciech | 770 | IPPON TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
829 | BĄCZKOWSKA Grażyna | 771 | JAGODA 40 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
830 | ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga | 772 | JAGODA 40 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
831 | AKSAMITOWSKI Robert | 773 | Kanarki ze szparki | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
832 | BOMBIK Adam | 774 | Kanarki ze szparki | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
833 | PIELASA Andrzej | 775 | Kanarki ze szparki | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
834 | ŚWIĄTEK Wojciech | 776 | Kanarki ze szparki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
835 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | 777 | Kanarki ze szparki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
836 | GRIŠKIENĖ Neringa | 778 | OCR Baltic warriors | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
837 | RYCHTANEK Paulina | 786 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
838 | KUCHARZ Robert | 787 | Rossmann | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
839 | CHACZBABIAN Jowita | 788 | RUN HATERS | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
840 | KOSTRZEWSKA Magdalena | 791 | RUN HATERS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
841 | KUCHARSKA Katarzyna | 792 | RUN HATERS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
842 | RÓŻYCKI Michał | 794 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
843 | ZIOMEK Izabela | 795 | RUN HATERS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
844 | GRZEŚKOWIAK Kamil | 797 | SalesMore | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
845 | KAMIŃSKA Paulina | 798 | SalesMore | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
846 | KRÓL Paulina | 804 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
847 | PROTASEWICZ Paulina | 805 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
848 | STOPKA Karolina | 806 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
849 | TOMCZAK Mateusz | 807 | SPARTA RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
850 | NIECIECKA Aleksandra | 809 | We dwie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
851 | BOCHEŃSKA Ewa | 810 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
852 | BORYCHOWSKI Mirosław | 811 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
853 | BORZECHOWSKI Michał | 812 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
854 | CHEROMUKHINA Iuliia | 813 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
855 | FITUCH Marcel | 820 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
856 | GAZDA Roman | 821 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
857 | GŁĄBOWSKI Mateusz | 822 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
858 | GRACZYK Arkadiusz | 823 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
859 | GROSIAK Kamil | 824 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
860 | GRUSZFELD Agnieszka | 825 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
861 | GRUSZFELD Przemek | 826 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
862 | JARZEBOWICZ Bozena | 827 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
863 | SZCZOTKA Piotr | 861 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
864 | SZWEDKOWICZ Adrian | 862 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
865 | TABAKA Piotr | 863 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
866 | WALENCIK Paulina | 864 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
867 | WARCHOŁ Julita | 865 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
868 | WARCHOŁ Kamila | 866 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
869 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 868 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
870 | WITEK Dawid | 869 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
871 | WYCHADAŃCZUK Ewelina | 874 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
872 | WYSOCKI Patryk | 875 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
873 | GROCHOCIŃSKI Patryk | 876 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
874 | KORYTEK Konrad | 877 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
875 | KORYTEK Michał | 878 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
876 | BOBOWSKI Dawid | 879 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
877 | DZIURDZIA Agnieszka | 880 | APA TEAM | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
878 | GAŁĄZKA Grzegorz | 881 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
879 | KUŚNIERZ Maciej | 883 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
880 | CZAJA Piotr | 889 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
881 | SZYMAŃSKI Marcin | 890 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
882 | ANTONOWICZ Marcin | 891 | Fuck the PESEL | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
883 | BIELECKA Magdalena | 892 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
884 | CICHOCKA Małgorzata | 893 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
885 | GRABOWSKA Beata | 894 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
886 | KĘMPIŃSKI Adrian | 895 | Fuck the PESEL | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
887 | MORAWSKA Katarzyna | 896 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
888 | STANKIEWICZ Ilona | 897 | Fuck the PESEL | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
889 | BLAK Sylwia | 902 | Lubię To | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
890 | CYTERA Barbara | 903 | Lubię To | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
891 | DYK Marcin | 904 | Lubię To | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
892 | FILOZOF Kamil | 905 | Lubię To | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
893 | KRYŃSKI Karol | 906 | Raiffeisen Bank International | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
894 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 908 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
895 | SAMBOR Elżbieta | 909 | Silni Mocą Elbląg | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
896 | KORZENIAK Wojciech | 910 | To tylko miłość | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
897 | MIKICIUK Natalia | 911 | To tylko miłość | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
898 | ARCISZEWSKI Hubert | 916 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
899 | BEREZA Adrian | 917 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
900 | BOROWIECKI Kacper | 918 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
901 | BOROWIECKI Przemysław | 919 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
902 | BOROWIK Paweł | 920 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
903 | BUDNER Aleksandra | 921 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
904 | CIEŚLAK Paweł | 922 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
905 | DOMANIAK Marcin | 923 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
906 | DOMANIAK Michał | 924 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
907 | IWANOWSKI Tomasz | 929 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
908 | JACZEWSKI Patryk | 930 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
909 | JASIŃSKI Piotr | 932 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
910 | JAWORSKA Maria | 933 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
911 | JURCZYŃSKI Igor | 934 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
912 | KAMIENNIK Michał | 935 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
913 | KARWAT Dawid | 936 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
914 | KAŚNIEWSKI Łukasz | 937 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
915 | KASPERSKI Piotrek | 938 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
916 | KLECZKO Łukasz | 939 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
917 | KURPIEWSKI Piotr | 946 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
918 | KWIECIŃSKI Michał | 947 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
919 | KWIECIŃSKI Zbigniew | 948 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
920 | ŁUKASIK Łukasz | 950 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
921 | ŁUNIESKI Piotr | 951 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
922 | MOCEK Bartosz | 957 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
923 | PAWLAK Łukasz | 965 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
924 | PIASECKA Ewelina | 966 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
925 | RAWSKI Artur | 972 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
926 | RECHNIO Arkadiusz | 973 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
927 | RODASZYŃSKI Paweł | 974 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
928 | RUDOVICH Alexandr | 976 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
929 | RUSEK Krzysztof | 977 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
930 | RYBCZYŃSKI Sylwester | 978 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
931 | RYGIELSKI Maciej | 979 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
932 | SICZEK Ilona | 980 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
933 | SIDERSKI Rafał | 981 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
934 | ŚWIĄTKOWSKI Dominik | 988 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
935 | ŚWIERAT Marcin | 989 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
936 | WIERZBOWSKA Natalia | 991 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
937 | WŁOCZEWSKA Joanna | 751 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
938 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 992 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
939 | ZBIEĆ Marek | 993 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
940 | JURCZYK Dominik | 996 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
941 | KOSTRZEWA Mateusz | 997 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
942 | WLODARCZYK Jakub | 998 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
943 | BAZAŃSKI Bartosz | 999 | Bielańskie Riki-tiki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
944 | KLIMKIEWICZ Agnieszka | 1000 | Bielańskie Riki-tiki | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
945 | KORDOS Mateusz | 1001 | Bielańskie Riki-tiki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
946 | KURPIOS Milena | 1002 | Bielańskie Riki-tiki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
947 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 1010 | Budżetówka Pałer | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
948 | GAWROŃSKI Kordian | 1011 | Budżetówka Pałer | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
949 | RAKOWSKI Bartek | 1012 | Budżetówka Pałer | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
950 | GIBALSKI Jarek | 1013 | BW Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
951 | GÓRNAŚ Tomasz | 1014 | BW Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
952 | GÓRNAŚ Zofia | 1015 | BW Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
953 | KRYSZTOFIAK Katarzyna | 1016 | BW Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
954 | JANIK Jakub | 1017 | Dadis oszalał | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
955 | ŁUKASIK Daniel | 1019 | Dadis oszalał | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
956 | KACZMARSKA Alicja | 1020 | Dream team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
957 | KABAS-KOMORNICZAK Renata | 1023 | Frauen Power! | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
958 | KISIEL Kamil | 1029 | Hoffkorniszony | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
959 | KUŁAKOWSKA Nela | 1031 | Hoffkorniszony | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
960 | GAWRZYDEK Bartosz | 1032 | Hotel Room Service | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
961 | WRÓBEL Małgorzata | 1033 | Hotel Room Service | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
962 | BUDZYŃSKI Adam | 1034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
963 | KLUCZEK Łukasz | 1035 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
964 | SADOCH Patryk | 1036 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
965 | WĄSOWSKI Michał | 1037 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
966 | WZIĄTEK Kamil | 1038 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
967 | KAMUDA Albina | 1039 | nie chcę mieć STEMI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
968 | SUCHCICKI Wojciech | 1040 | nie chcę mieć STEMI | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
969 | WIECZORKIEWICZ Lech | 1043 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
970 | POPIOŁEK Mateusz | 1044 | OCEANICUS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
971 | KOSYLAK Aleksander | 1045 | Pododdzieł | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
972 | RYKOWSKA Anna | 1046 | Pododdzieł | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
973 | SWAT Sebastian | 1047 | Pododdzieł | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
974 | SZCZODRY Mateusz | 1048 | Pododdzieł | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
975 | BENDINGER Krystian | 1049 | Razem Trenujemy Sport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
976 | PRZANOWSKA Adrianna | 1054 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
977 | WÓJCIK Monika | 1055 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
978 | KOWALEWSKI Szymon | 1056 | SINIAT_3W TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
979 | KRYSTOSIAK Daniel | 1057 | SINIAT_3W TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
980 | LEWKO Adam | 1058 | SINIAT_3W TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
981 | SŁOTWIŃSKI Adam | 1060 | SINIAT_3W TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
982 | KOZYRA Krzysiek | 1061 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
983 | MODZELEWSKI Mikołaj | 1062 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
984 | KWAŚNIAK Martyna | 1066 | TTI EE | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
985 | LAUR Mirosław | 1067 | TTI EE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
986 | WALECKI Romuald | 1068 | TTI EE | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
987 | KOSIŃSKA Edyta | 1069 | United Runners | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
988 | ANTCZAK Aleksandra | 1070 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
989 | ANTCZAK Kacper | 1071 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
990 | ANTCZAK Krystian | 1072 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
991 | BALCERZAK Kamil | 1073 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
992 | BOGDAN Jacek | 1074 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
993 | BONIAKOWSKA Ilona | 1075 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
994 | BUSIŁO Wiktoria | 1076 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
995 | CZEREPAK Grzesiek | 1081 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
996 | DALECKA Anna | 1082 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
997 | GADULA Jakub | 1083 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
998 | GAWRON Hubert | 1084 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
999 | GÓRECKA Anna | 1085 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1000 | HABDAS Patryk | 1087 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1001 | HAMMER Marcelina | 1088 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1002 | JAKUBOWSKI Tomasz | 1089 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1003 | KEMPISTY Michał | 1094 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1004 | KOKOTEK Alicja | 1095 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1005 | KOPECKÝ Jakub | 1096 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1006 | KOWALSKA Katarzyna | 1097 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1007 | KOWALSKI Piotr | 1098 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1008 | KOZIEŁ Adam | 1099 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1009 | KOZIEŁ Jan | 1100 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1010 | KUBAJEWSKI Paweł | 1101 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1011 | KUZIO Marek | 1102 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1012 | MŁYŃSKA Joanna | 1108 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1013 | MUCHA Daniel | 1109 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1014 | MUCHA Kamil | 1110 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1015 | NADOLNY Adam | 1903 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1016 | PODBIELSKI Krystian | 1111 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1017 | RASIŃSKI Paweł | 1112 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1018 | SEMENIUK Natalia | 1113 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1019 | SIECZKOWSKA Barbara | 1114 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1020 | SMOLUCH Magdalena | 1115 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1021 | SOBIEŃ Tomasz | 1116 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1022 | ZAREMBA Dawid | 1122 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1023 | BUCZYŃSKA Dorota | 1124 | AnimalFusGym | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1024 | ĆWIK Michał | 1125 | AnimalFusGym | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1025 | JÖNSSON-NIEDZIÓŁKA Martin | 1126 | AnimalFusGym | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1026 | LIŚKIEWICZ Marzena | 1127 | AnimalFusGym | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1027 | ROŹNIECKA Ewa | 1128 | AnimalFusGym | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1028 | SZOT Justyna | 1129 | AnimalFusGym | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1029 | GOLISZEWSKI Piotr | 1130 | BECHE | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1030 | SZYMCZAK Jacek | 1135 | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1031 | BUŁMAN Jagoda | 1136 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1032 | HEBLIK Klaudia | 1137 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1033 | KUĆ Anna | 1138 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1034 | MŁYNARCZYK Dorota | 1139 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1035 | OBUCHOWSKA Kinga | 1140 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1036 | OBUCHOWSKI Robert | 1141 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1037 | ZARZYCKA Paulina | 1142 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1038 | AUGUSTYN Anna | 1143 | Cross Milan | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1039 | BŁASZKIEWICZ Rafał | 1144 | Cross Milan | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1040 | TOMICZAK Magda | 1149 | Cross Milan | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1041 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 1150 | Cross Milan | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1042 | ZASOWSKI Grzegorz | 1151 | Cross Milan | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1043 | GROBELSKI Łukasz | 1153 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1044 | MILLER Bartosz | 1154 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1045 | SIERADZAN Michał | 1155 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1046 | ŚLIWIŃSKI Kamil | 1156 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1047 | ŻABICKI Marcin | 1157 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1048 | DZIĄBKOWSKI Paweł | 1158 | GołomP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1049 | GLOD Agnieszka | 1163 | Komo Dziki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1050 | GŁÓD Małgorzata | 1165 | Komo Dziki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1051 | SKIBIŃSKI Grzegorz | 1166 | LIMITLESS7 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1052 | SŁOWIKOWSKI Dariusz | 1167 | LIMITLESS7 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1053 | BOREK Paulina | 1169 | McStory | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1054 | ŁABUDA Marcin | 1170 | McStory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1055 | ACEVEDO Michael | 1171 | MSG DET WARSAW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1056 | BERRIOS Wilfredo | 1172 | MSG DET WARSAW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1057 | KOŹMIŃSKI Tomasz | 1179 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1058 | BISKUPSKI Michał | 1180 | SPOKO ZIOMKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1059 | IGNACZAK Ewa | 1181 | SPOKO ZIOMKI | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1060 | IGNACZAK Katarzyna | 1182 | SPOKO ZIOMKI | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1061 | IGNACZAK Tomasz | 1183 | SPOKO ZIOMKI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1062 | JĘDRYKA Bartosz | 1184 | SPOKO ZIOMKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1063 | JERSAK Jakub | 1185 | SPOKO ZIOMKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1064 | SIEKIERSKA Klaudia | 1186 | SPOKO ZIOMKI | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1065 | SIEKIERSKI Tomasz | 1187 | SPOKO ZIOMKI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1066 | STEFANIUK Filip | 1196 | W tył ku akcji | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1067 | JARZĄBEK Kacper | 1197 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1068 | BĄK Martyna | 1201 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1069 | BANACH Dawid | 1202 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1070 | BINIEK Radosław | 1203 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1071 | BŁASZCZYK Tomasz | 1204 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1072 | CZUBEK Bartłomiej | 1205 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1073 | DUDEK Agata | 1906 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1074 | FRONTCZAK Joanna | 1206 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1075 | GOLIŃSKI Sebastian | 1207 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1076 | GURDAK Radosław | 1209 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1077 | GUZIK Paweł | 1210 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1078 | HARPENIUK Bartosz | 1211 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1079 | HARPENIUK Katarzyna | 1212 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1080 | JAGIEŁŁO Seweryn | 1213 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1081 | JAKOBY Paweł | 1214 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1082 | KAYA Agnieszka | 1215 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1083 | KOPER Mariusz | 1216 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1084 | KOWALSKI Piotr | 1217 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1085 | MAREK Krzysztof | 1219 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1086 | METEL Justyna | 1220 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1087 | MODERSKI Mateusz | 1221 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1088 | NASIŁOWSKI Wojciech | 1222 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1089 | NIEWIŃSKI Kamil | 1223 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1090 | OLEJNIK Agata | 1224 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1091 | PARADOWSKI Andrzej | 1225 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1092 | PAROL Artur | 1227 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1093 | PARZYSZEK Mateusz | 1228 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1094 | PSUTY Piotr | 1233 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1095 | RUDNICKI Krzysztof | 1234 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1096 | SADOWSKA Joanna | 1235 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1097 | ŚLIWKA Paweł | 1236 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1098 | SMEKALOVA Maryna | 1237 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1099 | SOBIESZCZUK Sebastian | 1238 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1100 | TRAPP Marek | 1241 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1101 | ZIELONKA Michał | 1244 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1102 | BRZEZIŃSKA Aleksandra | 1248 | Beduinki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1103 | CHŁOPICKA Małgorzata | 1249 | Białobrzeskie morsy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1104 | DOBROGOWSKI Piotr | 1254 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1105 | GRZESZCZYK Adam | 1255 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1106 | PLEWIŃSKA Karolina | 1256 | Ciabateros | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1107 | PLEWIŃSKI Marek | 1257 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1108 | GAJEWSKI Jacek | 1258 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1109 | GIERSZ Andrzej | 1270 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1110 | MASTEJ Jakub | 1271 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1111 | MAZUR Kamil | 1272 | IT DreamTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1112 | PIECHOTA Wojciech | 1273 | IT DreamTeam | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1113 | DOMZAŁA Paweł | 1274 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1114 | GIEJŁO Monika | 1275 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1114 | KACZOR Anna | 1276 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1116 | BRULIŃSKI Przemysław | 1277 | Let's Go Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1117 | ORZECH Paweł | 1278 | Let's Go Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1118 | PIETRZYK Mateusz | 1279 | Let's Go Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1119 | GOŚCINIAK Marcin | 1281 | PAPUTY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1120 | KRAWCZYK Michał | 1283 | Pomiarowi | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1121 | LUBIŃSKI Damian | 1284 | Pomiarowi | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1122 | ZIÓŁEK Krzysztof | 1285 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1123 | KOZAK Kamil | 1287 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1124 | KOZAK Katarzyna | 1288 | Rossmann | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1125 | KRÓLAK Mariusz | 1292 | Security Services | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1126 | SROCZYŃSKI Andrzej | 1300 | W zimnej wodzie kąpani | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1127 | WRONA Michał | 1302 | ZDROFIT | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1128 | ADAMSKI Aleksander | 1303 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1129 | ANYŻ Antoni | 1304 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1130 | BADURA Andrzej | 1305 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1131 | BĄK-FRYLICH Katarzyna | 1306 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1132 | BIERNACKI Patryk | 1307 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1133 | BIERNACKI Paweł | 1308 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1134 | CZERNIAK Julia | 1310 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1135 | CZUŁOWSKI Wieńczysław | 1311 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1136 | DAWID Oskar | 1312 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1137 | DOBROWOLSKI Marcin | 1313 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1138 | DOMŻAŁA Wioletta | 1314 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1139 | FRYLICH Tomasz | 1316 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1140 | HAKIEL Marcin | 1319 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1141 | JANAS Wojtek | 1320 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1142 | JEZIOROWSKI Tomasz | 1321 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1143 | KEMPIŃSKA Izabela | 1322 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1144 | KEMPIŃSKA Magdalena | 1323 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1145 | KOMENDOŁOWICZ Mateusz | 1324 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1146 | KOWNACKA Karina | 1325 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1147 | KOZŁOWSKA Kamila | 1326 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1148 | KRAWIEC Dawid | 1327 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1149 | KUDRA Grażyna | 1328 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1150 | KUMISZCZA Grzegorz | 1330 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1151 | MISZCZUK Ewelina | 1333 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1152 | MIZERSKI Artur | 1334 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1153 | NOGAL Mariusz | 1336 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1154 | NOGAL Sebastian | 1337 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1155 | ONOPIUK Jakub | 1338 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1156 | OPALINSKI Mariusz | 1339 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1157 | ORZESZEK Eneasz | 1340 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1158 | ROCHALSKA Ania | 1343 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1159 | ROSIEK Łukasz | 1344 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1160 | SARWA Szymon | 1345 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1161 | SIWIK Dariusz | 1346 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1162 | SKIBIŃSKI Kuba | 1347 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1163 | SOBOŃ Patryk | 1352 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1164 | SOCHACZEWSKI Korneliusz | 1353 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1165 | ŚWIĄTEK Adrian | 1355 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1166 | ŚWIECH Arkadiusz | 1356 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1167 | WIĘCKOWSKA Emila | 1359 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1168 | WOŁCZYK Mariusz | 1360 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1169 | WOŁEJKO Michał | 1361 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1170 | WOŁEJKO Piotr | 1362 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1171 | ZIĄTEK Krzysztof | 1363 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1172 | ZIELIŃSKA Katarzyna | 1364 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1173 | ZIELIŃSKI Paweł | 1365 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1174 | BODZIOCH Kinga | 1396 | Kinga i Marta | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1175 | KAZMIERCZAK Marta | 1397 | Kinga i Marta | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1176 | MOSUR Mirosław | 1398 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1177 | BŁOŃSKI Dawid | 1399 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1178 | LEWANDOWSKI Leszek | 1400 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1179 | ROMANOWSKI Mateusz | 1401 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1180 | MADANOWSKI Mariusz | 1414 | Pack of wolves | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1181 | ŻOŁĄDEK Anna | 1416 | Pack of wolves | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1182 | KARWAŃSKI Robert | 1417 | Pif Paf | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1183 | ŁABĘDA Piotr | 1418 | Pif Paf | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1184 | TROJAK Marek | 1419 | Pif Paf | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1185 | JASIŃSKI Tomasz | 1420 | RikiTiki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1186 | SAMOTIK Łukasz | 1421 | RikiTiki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1187 | ROUAUX Thomas | 1422 | Siem City | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1188 | BAUMAN Grzegorz | 1433 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1189 | BAUMAN Katarzyna | 1434 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1190 | CHMIEL Magdalena | 1436 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1191 | CHMIEL Marcin | 1437 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1192 | CHMIELEWSKA Anna | 1438 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1193 | CIEŚLAK Marcin | 1439 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1194 | DENKIEWICZ Jakub | 1443 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1195 | DROZD PASZEWSKA Marta | 1444 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1196 | DUDEK Mateusz | 1446 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1197 | JAŚKIEWICZ Krystian | 1451 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1198 | KARMELUK Grażyna | 1452 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1199 | KISIEL Michal | 1453 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1200 | KRZEMIŃSKA Monika | 1456 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1201 | KUCZBORSKI Jacek | 1457 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1202 | LITWINEK Paweł | 1460 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1203 | MEKS Paweł | 1462 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1204 | ROMANOWICZ Renata | 1472 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1205 | SOJKA Anna | 1475 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1206 | SOKALSKA Agnieszka | 1476 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1207 | STAJKOWSKI Łukasz | 1477 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1208 | SUBDA Patryk | 1478 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1209 | TRZCIŃSKA Magdalena | 1482 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1210 | HARASIMIUK Norbert | 1488 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1211 | WIŚNIEWSKI Konrad | 1489 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1212 | CYBULSKI Robert | 1490 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1213 | MĄCZYŃSKI Grzegorz | 1905 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1214 | BIERNAT Bartłomiej | 1497 | Dwóch Takich Co Ukradło Księżyc | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1215 | KOWALEWSKI Sebastian | 1504 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1216 | CHMIELECKI Tomasz | 1516 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1217 | WRÓBEL Łukasz | 1527 | PwC SDC Runners Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1218 | SZMYCIŃSKI Wojciech | 1528 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1219 | BROŻEK Artur | 1529 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1220 | KALWARCZYK Mariusz | 1562 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1221 | KOBIERSKI Bartosz | 1563 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1222 | KORSKI Radosław | 1564 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1223 | KOWALCZYK Marcin | 1565 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1224 | KUKULSKI Sławomir | 1566 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1225 | KUTYŁO Andrzej | 1567 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1226 | MYKYTA Tomasz | 1572 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1227 | MYSIEWICZ Radosław | 1573 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1228 | ORIAŃSKI Bartlomiej | 1574 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1229 | PACZKOWSKI Michał | 1578 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1230 | PAWLUCZUK Tomasz | 1580 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1231 | POMIANEK Rafał | 1585 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1232 | WŁODARCZYK Paweł | 1603 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1233 | ŁUKASIK Seweryn | 1613 | ConnectPoint | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1234 | KRUK Marcin | 1625 | Firefighters Team Warszawa 7 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1235 | KRYSIUK Adam | 1626 | Firefighters Team Warszawa 7 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1236 | MATCZAK Hubert | 1627 | Firefighters Team Warszawa 7 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1237 | MICHALAK Damian | 1628 | Firefighters Team Warszawa 7 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1238 | NAPIERAJ Wiktor | 1629 | Firefighters Team Warszawa 7 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1239 | FIRST Tomasz | 1648 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1240 | BOGACZ Bartosz | 1654 | SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1241 | BARSZCZYK Jędrzej | 1666 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1242 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 1675 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1243 | DZIURLEJA Mateusz | 1677 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1244 | RADZIEJEWSKI Mateusz | 1703 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1245 | TYKHONOVA Anastasiia | 1716 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1246 | WOLNY Krzysztof | 1720 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1247 | SZYMAŃSKI Szymon | 1851 | Dziki i Świnie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1248 | SIEKIERSKA Liwia | 1920 | SPOKO ZIOMKI | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1249 | KOTOŃSKI Jan | 1923 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1250 | JABŁOŃSKI Tomasz | 1926 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1251 | WILCZYŃSKA Dorota | 1921 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1252 | JAGODZIŃSKA Katarzyna | 1914 | Slołersi | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1253 | ŁABA Marek | 1911 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1254 | PRZYBYTEK Sławomir | 1909 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1255 | KOMSTA Jarosław | 1910 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1256 | TYC-ŻYLAK Justyna | 325 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1257 | BARSZCZYK Mikołaj | 1667 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1258 | NOWAK Damian | 1918 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1259 | PACZKOWSKI Michał | 1578 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1260 | LEWANDOWSKI Michał | 1103 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1261 | RAPACZ Grzegorz | 1616 | ConnectPoint | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1262 | OŚWIĘCIMSKI Mikołaj | 1498 | Dwóch Takich Co Ukradło Księżyc | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1263 | GAŁECKI Krzysztof | 1649 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1264 | DUDEK Katarzyna | 1251 | Białobrzeskie morsy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1265 | PYZIK Arkadiusz | 1588 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1266 | PORAZIŃSKI Przemysław | 1586 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1267 | KRAFT Maciej | 1381 | Farciarze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1268 | IGNACZAK Jarosław | 1683 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1269 | DEC Paweł | 1559 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1270 | DYLEWSKI Sławomir | 1657 | Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1271 | DZIERŻYŃSKI Grzegorz | 1447 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1272 | TURCZYN Tomasz | 1600 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1273 | SZEWCZYK Bartosz | 1598 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1274 | KACZOROWSKI Dominik | 1561 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1275 | STORZYŃSKA Dorota | 1384 | Farciarze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1276 | ŚLIWA Katarzyna | 1351 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1277 | MORAWIEC Jagoda | 1335 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1278 | ANDRZEJKIEWICZ Kamil | 1200 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1279 | MICHALCZYK Marta | 1382 | Farciarze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1280 | TOMASZEWSKI Daniel | 1948 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1281 | TOMASIK Kamil | 1240 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1282 | ŁADNY Przemek | 1218 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1283 | SHEPITCHAK Markiyan | 1919 | Dzicy podróżnicy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1284 | NOWAKOWSKI Daniel | 1825 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1285 | BORTNIK Krzysztof | 1555 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1286 | ZAWADA Piotr | 1605 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1287 | POLAK Bartosz | 1583 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1288 | PONETA Dominik | 1701 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1289 | SZUPLEWSKI Mariusz | 1407 | Libheratorzy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1290 | WOJNA Tomasz | 1386 | Farciarze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1291 | WOJNA Monika | 1385 | Farciarze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1292 | GASIOR Rafał | 1503 | grupa dobrego baletu | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1293 | ŚLEDZIK Łukasz | 1383 | Farciarze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1294 | MISIŃSKI Paweł | 1406 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1295 | DENYS Dariusz | 1404 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1296 | SAJDUDA Łukasz | 1707 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1297 | ŚLIWIŃSKI Marcin | 1658 | Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1298 | OBUCHOWSKI Damian | 1610 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1299 | FILIPOWICZ Bartosz | 1609 | #nielubiebiegac | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1300 | FILIPOWICZ Artur | 1678 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1301 | ŁEMPICKI Radosław | 1405 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1302 | OSICKI Dawid | 1827 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1303 | KOSMOWSKI Krzysztof | 1693 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1304 | ZUBKOWSKI Marcin | 1659 | Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1305 | ŁUKASZEWSKI Paweł | 1819 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1306 | TUZ Bartosz | 1661 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1307 | GÓRSKI Tomasz | 1660 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1308 | JODŁOWSKI Rafał | 1282 | PAPUTY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1309 | KMIECIAK Grzegorz | 1690 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1310 | WACH Sebastian | 1602 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1311 | REDKOWIAK Łukasz | 1935 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1312 | JACZEWSKA-HAWRYLUK Magdalena | 1684 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1313 | MIŚKIEWICZ Daniel | 1465 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1314 | MARCZAK Piotr | 1461 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1315 | KORNAGA Kamil | 1692 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1316 | DUDKIEWICZ Adam | 1623 | Firefighters Team Warszawa 7 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1317 | ZAMECKI Radosław | 1723 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1318 | KUZIOŁA Konrad | 1695 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1319 | DUCZYŃSKI Maciej | 1651 | Projekt Masaż | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1320 | CHILKIEWICZ Michał | 1672 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1321 | MICHALCZYK Sebastian | 1791 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1322 | CHILKIEWICZ Jakub | 1671 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1323 | BANASZEK Tomasz | 1502 | grupa dobrego baletu | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1324 | SOBOTKA Patryk | 1653 | Projekt Masaż | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1325 | DRAGAN Filip | 1650 | Projekt Masaż | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1326 | MASTALERZ Grzegorz | 1652 | Projekt Masaż | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1327 | ŻUŁAWNIK Jarosław | 1379 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1328 | RZEWINSKI Rafał | 1377 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1329 | ROGALSKA Katarzyna | 1376 | Dzikie Muchy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1330 | WYRWICH Piotr | 1378 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1331 | MIKOŁAJCZAK Daria | 1374 | Dzikie Muchy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1332 | ŻUŁAWNIK Radosław | 1380 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1333 | PIERZYNOWSKI Marcin | 1375 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1334 | WOŁOWSKI Kacper | 1845 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1335 | JÓŹWIK Tomasz | 1522 | Perły z Włoch | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1336 | SZOPA Paweł | 1838 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1337 | PRZYBYLSKI Mariusz | 1342 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1338 | PRZYBYLSKI Jan | 1341 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1339 | MAĆKOWIAK Nikodem | 1820 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1340 | KRUPA Kacper | 1294 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1341 | DĄBROWSKI Maciej | 1293 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1342 | KOSIK Karolina | 1454 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1343 | HAJDYŁA Tomasz | 1448 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1344 | RUBACHA Robert | 1473 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1345 | MUCHA Michał | 1466 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1346 | SZYNOL Kamil | 1715 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1347 | MĘCZYŃSKI Wojciech | 1367 | #ZALOGABOLS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1348 | MIĘKUS Jakub | 1571 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1349 | BORKOWSKA Beata | 1387 | Grzybki Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1350 | TRONOWSKA Karolina | 1391 | Grzybki Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1351 | GUTOWSKI Damian | 1388 | Grzybki Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1352 | PRASEK Kamil | 1390 | Grzybki Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1353 | ZIĘĆ Marcin | 1371 | #ZALOGABOLS | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1354 | LICHAŃSKA Karolina | 1389 | Grzybki Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1355 | ŚMIAŁEK Krzysztof | 1369 | #ZALOGABOLS | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1356 | SAWICKI Dawid | 1368 | #ZALOGABOLS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1357 | TOKAREK Justyna | 1480 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1358 | SZLĘK Ewa | 1370 | #ZALOGABOLS | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1359 | ŚLIWIŃSKA Anna | 1592 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1360 | MILEWSKA Marta | 1463 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1361 | ŚLIWIŃSKI Marcin | 1593 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1362 | BREMER Marta | 1435 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1363 | KAŁUŻA Wojciech | 1687 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1364 | ORSKI Mariusz | 1700 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1365 | KOWALSKA Natalia | 1455 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1366 | MYTYK Remigiusz | 1615 | ConnectPoint | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1367 | SZCZESNY Damian | 1733 | BraveRunners OCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1368 | PAUL Tibor | 1729 | Befit24team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1369 | ZAFORYMSKI Maciej Piotr | 1722 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1370 | SYPOSZ Marcin | 1766 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1371 | DROŹDZIEL Tomasz | 1870 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1372 | KOT Łukasz | 882 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1373 | ZIÓŁKOWSKI Przemysław | 994 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1374 | BANDURSKI Michał | 1665 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1375 | GALEWSKI Adrian | 1679 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1376 | JAGUSZTYN Marcin | 1685 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1377 | OBARA Michał | 1826 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1378 | STĘPLEWSKI Marcin | 1533 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1379 | OLSZYŃSKI Jarosław | 1432 | Wpisz cokolwiek ? | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1380 | GARDIAS Renata | 1430 | Wpisz cokolwiek ? | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1381 | BEDNARSKA-KRASKA Hanna | 1553 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1382 | CZEKALSKA Renata | 1557 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1383 | MAJEWSKI Adam | 1431 | Wpisz cokolwiek ? | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1384 | BARZOWSKI Kamil | 1732 | BraveRunners OCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1385 | GAZARKIEWICZ Mariusz | 1317 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1386 | ARCICHOWSKI Piotr | 1798 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1387 | PIERZCHAŁA Karolina | 1581 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1388 | MŁYNARCZYK Piotr | 1730 | Biegam żeby jeść więcej | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1389 | PIOTROWSKI Łukasz | 1731 | Biegam żeby jeść więcej | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1390 | ZAWISTOWSKI Daniel | 1725 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1391 | PAWLAK Sylwester | 1579 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1392 | TARNOWSKI Paweł | 1839 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1393 | RUSZCZYK Konrad | 1589 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1394 | MYŚKIEWICZ Adrian | 1824 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1395 | SAKOWSKI Bogdan | 1708 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1396 | KARCZMAREK Patryk | 1689 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1397 | BORYCZKA Emil | 1787 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1398 | MARTINEZ Diego | 1614 | ConnectPoint | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1399 | SYNOWIEC Jaroslaw | 1712 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1400 | SORTLAND Jacob | 1709 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1401 | KAMIENIECKA Wiktoria | 1688 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1402 | DEPTA Grzegorz | 1803 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1403 | ROSMANOWSKI Rafał | 1705 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1404 | KAROLCZUK Adam | 1393 | Harpagany RSO | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1405 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 1934 | DETOX TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1406 | SYSKA Monika | 1713 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1407 | GORGIEL Krzysztof | 1318 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1408 | TOCZEK Sławomir | 1599 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1409 | SOPEL Monika | 1594 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1410 | KACPRZYCKI Łukasz | 1428 | Uzbeccy przemytnicy rzeżuchy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1411 | KANIOWSKI Michał | 1429 | Uzbeccy przemytnicy rzeżuchy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1412 | WAKULIŃSKA Dorota | 1523 | Perły z Włoch | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1413 | BYLINIAK Monika | 1521 | Perły z Włoch | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1414 | LAU Branden | 1331 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1415 | ŚWIĘCICKI Mariusz | 1479 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1416 | BIERNAT Przemysław | 1426 | Uzbeccy przemytnicy rzeżuchy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1417 | SYTA Jakub | 1714 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1418 | KALEMBA Mateusz | 1877 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1419 | HABIERSKI Andrzej | 1427 | Uzbeccy przemytnicy rzeżuchy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1420 | JABŁOŃSKI Adam | 1505 | HolisticTrain | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1421 | PRYGA Igor | 1544 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1422 | LENART Kamil | 1818 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1423 | SZCZĘSNA Patrycja | 1837 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1424 | BARSZCZEWSKI Marcin | 1799 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1425 | ROBAK Rafał | 1546 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1426 | PRYGA Zachariasz | 1545 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1427 | ZYGMUNT Dominika | 1507 | HolisticTrain | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1428 | NOWAKOWSKA Karolina | 1638 | HolisticTrain | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1429 | FIGURSKI Łukasz | 1152 | DETOX TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1430 | PUCZYŃSKA Magdalena | 1587 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1431 | ZIELIŃSKI Maciej | 1606 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1432 | WOJCIECHOWSKI Krystian | 1634 | Friday 13 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1433 | TYKA Maciej | 1506 | HolisticTrain | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1434 | ROSZKOWSKI Krzysztof | 1706 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1435 | SAMSONOWSKI Marcin | 1765 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1436 | MAZUR Aleksander | 1821 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1437 | PINTO Jose | 1269 | GS Running team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1438 | PAULINO Miguel | 1268 | GS Running team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1439 | PĘCZEK Łukasz | 1543 | Walhalla Fight Club | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1440 | JĘDRZEJEWSKI Marcin | 1637 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1441 | PASTUSZKA Michał | 1889 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1442 | RATAJCZAK Agata | 1704 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1443 | GARCIA MATIAS Daria | 1636 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1444 | BANKIEWICZ Szymon | 1619 | Cytrynowy Sorbet | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1445 | KOWALSKI Jakub | 1493 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1446 | SZELENBAUM Jarek | 1538 | W dupach się poprzewracało! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1447 | SOBIECH Łukasz | 1834 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1448 | SOBIECH Krzysztof | 1833 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1449 | CZYŻKOWSKI Robert | 1542 | Walhalla Fight Club | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1450 | GIERAGA Przemysław | 1680 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1451 | OPALIŃSKI Piotr | 888 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1452 | MURAWSKA Olga | 1494 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1453 | MURAWSKI Tomasz | 1495 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1454 | MUSIAŁ Filip | 1467 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1455 | LESIAK Magdalena | 1568 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1456 | WASĄŻNIK Paulina | 1539 | W dupach się poprzewracało! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1457 | OLECH Przemysław | 1632 | Friday 13 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1458 | ZABAWA Aleksander | 1635 | Friday 13 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1459 | SADOCH Monika | 1537 | W dupach się poprzewracało! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1460 | CHŁOPIK Kamil | 1540 | Walhalla Fight Club | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1461 | CICHECKL Dawid | 1674 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1462 | KORCZAK Martyna | 1492 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1463 | GRZYWACZ Konrad | 1491 | CHUDA ŁYDA I PRZYJACIELE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1464 | JAS Artur | 1534 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1465 | JASIŃSKI Adrian | 1686 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1466 | PIONTEK Krzysztof | 1535 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1467 | JAS Mariusz | 1655 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1468 | ZYTOWIECKI Maciej | 1726 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1469 | ZAWISTOWSKI Adam | 1724 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1470 | TALAREK Patryk | 1897 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1471 | STAROSZ Robert | 1511 | Lokalna 33 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1472 | CHRANIUK Tomasz | 1673 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1473 | JAROSZEWSKI Marcin | 1536 | W dupach się poprzewracało! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1474 | RUTKOWSKA Magdalena | 1513 | Lokalna33 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1475 | KOWALKOWSKI Krzysztof | 1510 | Lokalna 33 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1476 | ARAK Ireneusz | 1663 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1477 | OLSZEWSKI Patryk | 1752 | Nowiak Company | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1478 | SZMULSKI Paweł | 1937 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1479 | WILCZEK Sebastian | 1512 | Lokalna 33 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1480 | DĘBOWSKI Jarosław | 1509 | Lokalna 33 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1481 | STOBERSKA Zofia | 1514 | Lokalna33 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1482 | SZMULSKA Paulina | 1936 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1483 | TARCZYŃSKI Konrad | 1736 | Dromet. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1484 | RADZIEWICZ Michał | 1643 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1485 | MIRECKA Monika | 1642 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1486 | DŁUŻYŃSKA Natalia | 1640 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1487 | DOBROŃ Paweł | 1734 | Dromet. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1488 | TWARDOWSKI Łukasz | 1601 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1489 | MRÓZ Adrian | 1929 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1490 | ROSOCHADZKI Artur | 1927 | Melvit | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1491 | MATUSZEWSKI Karol | 1882 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1492 | PIECYK Piotr | 1891 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1493 | FURMANSKI Arkadiusz | 1872 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1494 | GRYGORUK Mirosław | 928 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1495 | SZEWCZAK Arkadiusz | 1780 | Team Spartan | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1496 | STAŃSKA Mariola | 1769 | Spartan Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1497 | BAŁDAK Piotr | 1866 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1498 | ZYBKO Ewelina | 1900 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1499 | ANTOSIK Rafał | 1950 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1500 | RYNIEC Dariusz | 1893 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1501 | KRUSZEWSKA Martyna | 1694 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1502 | BROMA Alicja | 1670 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1503 | KACZMAREK Karolina | 294 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1504 | POMIOTŁO Karol | 1830 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1505 | NOWAK Piotr | 1887 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1506 | ŻUCZKOWSKI Piotr | 1551 | Żuczki Jaworzno | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1507 | ŻUCZKOWSKA Paulina | 1550 | Żuczki Jaworzno | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1508 | RADKO Marta | 1547 | Żuczki Jaworzno | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1509 | ŻUCZKOWSKI Wiktor | 1552 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1510 | WÓJTOWICZ Marcin | 1548 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1511 | WĘŻYK Kinga | 1843 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1512 | WALSKI Arkadiusz | 1373 | Dzikie koty-Mielec | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1513 | IDZIAK Tomasz | 1499 | Dżentelmeni RUNMAGEDDONU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1514 | OBRUBKO Paulina | 1468 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1515 | TORCHALSKI Maciej | 1898 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1516 | DZIEWIĄTKOWSKI Kamil | 1676 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1517 | PISARZ Dariusz | 1372 | Dzikie koty-Mielec | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1518 | MISZTALEWSKA Iwona | 1698 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1519 | BARANOWSKI Marek | 1612 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1520 | PIECHOTA Arkadiusz | 1828 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1521 | KUTYSHEVSKYI Oleksandr | 1815 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1522 | JĘDRUCHNIEWICZ Marta | 1809 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1523 | WEIS Michał | 68 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1524 | JAKUBIEL Bartosz | 1500 | Dżentelmeni RUNMAGEDDONU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1525 | TRACZYŃSKI Mateusz | 1840 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1526 | DĄBROWSKI Rafał | 1770 | STFsquad | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1527 | LINGO Paweł | 1697 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1528 | KAMIŃSKI Kacper | 1811 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1529 | KOCZMARA Adrian | 1812 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1530 | SZULC Grzegorz | 1773 | STFsquad | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1531 | OGORZAŁEK Małgorzata | 1771 | STFsquad | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1532 | CHOJNACKI Łukasz | 1639 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1533 | PODSIADŁY Marcin | 1829 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1533 | BUGAJSKI Michał | 1800 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1535 | MIROS Ilona | 1778 | Team Spartan | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1536 | OSICA Anna | 1779 | Team Spartan | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1537 | KOWALSKI Michał | 1777 | Team Spartan | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1538 | ANTONIK Marcin | 1797 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1539 | NYCZ Michał | 1931 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1540 | BUJNIK Marcin | 1762 | Pustka w głowie 2 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1541 | WIECZOREK Tomasz | 1764 | Pustka w głowie 2 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1542 | FRANEK Kuba | 1871 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1543 | PAWLICKA Żaneta | 1742 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1544 | MAJCHRZAK Dawid | 1881 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1545 | GAPIK Natalia | 1873 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1546 | GŁOWACKA Aleksandra | 1806 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1547 | DWOJAK Julia | 1737 | Drużyna RZY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1548 | FALKOWSKI Łukasz | 1751 | NNJL | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1549 | ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz | 1835 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1550 | ŁUCZAK Radosław | 1880 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1551 | SIKORA Gabriela | 1265 | Głupotki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1552 | MAŃKIEWICZ Maja | 1264 | Głupotki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1553 | POŁEĆ Grzegorz | 1892 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1554 | BAWOR Marcin | 1745 | GARCIA & friends | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1555 | PIASECKI Krzysztof | 1761 | Parkrun Włocławek | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1556 | ŁABĘCKA Katarzyna | 1817 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1557 | DACZKOWSKI Tomasz | 1759 | Parkrun Włocławek | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1558 | RÓWIŃSKI Piotr | 1746 | GARCIA & friends | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1559 | WITKOŚ Rafał | 1266 | Głupotki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1560 | BOSAKIRSKI Michał | 1621 | Czarny LIS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1561 | MICHALCZYK Wiktor | 1822 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1562 | GŁOWACKA Izabela | 1807 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1563 | WILMAŃSKI Maciej | 1728 | #DRUŻYNA MISTRZÓW II# | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1564 | KUŻAJSKA Katarzyna | 1727 | #DRUŻYNA MISTRZÓW II# | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1565 | KWIATKOWSKA Daria | 1816 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1566 | PONIŻY Piotr | 1792 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1567 | GALAS Łukasz | 1763 | Pustka w głowie 2 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1568 | KLIPO Mateusz | 1940 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1569 | GORYL Jakub | 1208 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1570 | SKALSKI Patryk | 1895 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1571 | GNIADEK Adam | 1874 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1572 | ROSA Thibault | 1403 | Le Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1573 | JUZASZEK Robert | 1402 | Le Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1574 | GRĄCKA Marta | 1263 | Głupotki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1575 | STROJECKI Marcin | 1354 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1576 | KOZIARSKI Kamil | 1641 | IGS SCHREINER POLSKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1577 | PŁUCIŚ Elżbieta | 1519 | Mercor | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1578 | CZYŻ Maciej | 1801 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1579 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | 1631 | Flying Rose | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1580 | MATYSZKIEWICZ Agnieszka | 1630 | Flying Rose | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1581 | WUTTKE Kamil | 1899 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1582 | SWITON Mateusz | 1836 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1583 | BAGIŃSKI Marcin | 1645 | Mustangi Kobylanka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1584 | KIEŁSA Wioleta | 1879 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1585 | ORŁOWSKA Katarzyna | 1575 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1586 | PODKAŃSKI Jacek | 1582 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1587 | KOMISSAROV Yevgen | 1786 | Wooden.City | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1588 | ORZECH Patryk Mateusz | 1928 | Melvit | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1589 | SARTI Bruno | 1591 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1590 | IWANICKI Dawid | 1788 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1591 | KHABLO Artem | 1785 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1592 | JASZCZUK Bartłomiej | 1876 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1593 | WÓJCIK Kamil | 1267 | Głupotki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1594 | DUBIS Jarosław | 1804 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1595 | CHILIMONIUK Mateusz | 1868 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1596 | FLIS Kuba | 1518 | Mercor | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1597 | JEZERYS Aleksandra | 1939 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1598 | JAKUBOWSKA Angelika | 1646 | Mustangi Kobylanka | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1599 | LUDWICZAK Krzysztof | 1741 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1600 | CHANDRYSIAK Maciej | 1739 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1601 | BOCHNIEWSKA Olga | 1669 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1602 | GLIER` Mariusz | 1681 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1603 | BOBKO Małgorzata | 1738 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1604 | NAPORA Adam | 1885 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1605 | ZAGUBIEŃ Ania | 1743 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1606 | MACHTEL Adrian | 1848 | 141 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1607 | MAJTCZAK Delfina | 1411 | Oby do mety xD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1608 | BOGUSKAA Karolina | 1409 | Oby do mety xD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1609 | CHWALISZ Anna | 1930 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1610 | NAPIÓRKOWSKA Aleksandra | 1412 | Oby do mety xD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1611 | KARCZ Karol | 1878 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1612 | DOMAGAŁA Łukasz | 1869 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1613 | MACHTEL Wiktor | 1849 | 141 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1614 | BUKOWSKI Mateusz | 1867 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1615 | NASIADKA Mateusz | 1886 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1616 | JABŁOŃSKA Agnieszka | 1740 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1617 | GODYN Anita | 1883 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1618 | TOLSDORF Magdalena | 1413 | Oby do mety xD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1619 | JĘDRZEJEWSKA Justyna | 1410 | Oby do mety xD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1620 | PALLUCH Magdalena | 1875 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1621 | WOLSKI Piotr | 1604 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1622 | GADAJ Ewelina | 1776 | Team Spartan | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1623 | BARTOLD Paulina | 1775 | Team Spartan | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1624 | SOLIŃSKI Piotr | 1750 | Grzyby | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1625 | SIEMASZKO Agata | 1749 | Grzyby | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1626 | KASZA Dawid | 1647 | Mustangi Kobylanka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1627 | LECH Rafał | 1949 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1628 | TYLICKA Sylwia | 1952 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1629 | STACHOWSKA Anna | 1595 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1630 | TELEON Karolina | 1253 | Choupinou | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1631 | SINGH Soreb | 1252 | Choupinou | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1632 | WIDŁAŚ Jacek | 1782 | Team Spartan | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1633 | SZOSTAK Magdalena | 1781 | Team Spartan | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1634 | MIELNICZUK Bartłomiej | 1884 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1635 | BARTNICKA Monika | 1774 | Team Spartan | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1636 | KOSTKA Grzegorz | 1813 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1637 | HEHN Magdalena | 1808 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1638 | STOYKOV Pavlin | 1896 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1639 | BÓJKO Adam | 1860 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1640 | DOBROWOLSKI Jacek | 1861 | NORDCITY | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1641 | MILCZAREK Tomasz | 1865 | TurboJeże | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1642 | KWIECIŃSKA-SZKUDLAREK Agnieszka | 1863 | Tajfun Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1643 | MATUS Karolina | 1864 | Tajfun Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1644 | KURSZEWSKI Krzysztof | 1862 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1645 | LESZCZYŃSKI Bartosz | 1662 | TurboJeże | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1646 | ROGOZINSKA Aleksandra | 1932 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1647 | LESNIAK Michal | 1790 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1648 | KWIETNIEWSKA Agnieszka | 1696 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1649 | MIERZEJEWSKI Krystian | 1823 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1650 | BAŁCHANOWSKI Piotr | 1945 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1651 | WAROWNY Dominik | 1757 | NTQ s.c. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1652 | DĄBROWSKI Piotr | 1802 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1653 | KWIETNIEWSKI Jakub | 1607 | #BoskiRaceTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1654 | TYPEK Sławomir | 1608 | #BoskiRaceTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1655 | RUSIŁOWICZ Anna | 1947 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1656 | GRZYBOWSKI Jakub | 1754 | NTQ s.c. | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1657 | ABRAMCZYK Tomasz | 1753 | NTQ s.c. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1658 | PODSIADŁA-OLEJARCZYK Patrycja | 1755 | NTQ s.c. | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1659 | DUDEK Jan | 1445 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1660 | ŁASKI Mariusz | 1459 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1661 | STOLARZ Marcin | 1951 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1662 | STOPIŃSKI Wojciech | 1756 | NTQ s.c. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1663 | LANDAS Patrycja | 1853 | LKS OBROWIEC | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1664 | LANDAS Przemysław | 1854 | LKS OBROWIEC | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1665 | MISIAK Dominika | 1464 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1666 | OBRZUD Paweł | 1857 | LKS OBROWIEC | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1667 | MICHALSKI Magnus | 1850 | Dziki i Świnie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1668 | WÓJCICKI Bartosz | 1719 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1669 | KIERYŁO Magdalena | 1767 | Siedleccy | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1670 | MAŁYCHA Marcin | 1768 | Siedleccy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1671 | ROMAŃCZUK Tomasz | 105 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1672 | GNIADEK Mateusz | 107 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1673 | PORCZYK Zbigniew | 111 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1674 | KRASOŃ Rafał | 112 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1675 | RYBACKI Błażej | 114 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1676 | KANIA Przemek | 130 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
1677 | KOŚMIDER Tomasz | 131 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1678 | MALINOWSKI Mariusz | 133 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
1679 | PLICH Janusx | 137 | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
1680 | GILARSKA Marta | 144 | BIEGOWE NYGUSY | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1681 | JASIŃSKA Alicja | 148 | Gorący Potok Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1682 | ROWIŃSKI Marcin | 808 | STRABAG BMTI | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1683 | ROGUSKA Izabela | 149 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1684 | KRÓLIKOWSKA Anna | 150 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1685 | CISZEWSKA Danuta | 151 | KS MAKÓW BIEGA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1686 | RYBKA Zuzanna | 155 | Melvit team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1687 | WNOROWSKA Magdalena | 157 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1688 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 163 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1689 | CIOSEK Daria | 166 | Torpeda Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1690 | LIBERADZKA Elżbieta | 171 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1691 | BRANDT Arkadiusz | 2 | Best Beasts | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1692 | GRAJKOWSKI Wojciech | 6 | DKMS | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1693 | RAKOWSKI Przemysław | 16 | Melvit team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1694 | ŁYSIK Piotr | 17 | Moja Kambodża <3 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1695 | LANGIEWICZ Łukasz | 31 | RAWLPLUG 100 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1696 | JEWDOKIMOW Łukasz | 32 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1697 | WALASZEK Maciej | 35 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1698 | MACHURA Marcin | 38 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1699 | FRANASZEK Bartłomiej | 42 | United Runners | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1700 | GRALEC Dariusz | 14 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1701 | KOT Mateusz | 1942 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1702 | WAJDA Monika | 1938 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1703 | RYBAK Justyna Monika | 1297 | W zimnej wodzie kąpani | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1704 | SROCZYŃSKA Małgorzata | 1299 | W zimnej wodzie kąpani | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1705 | RYBAK Paweł | 1298 | W zimnej wodzie kąpani | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1706 | PIETRZAK Dominik | 1296 | W zimnej wodzie kąpani | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1707 | PIECH Mateusz | 1295 | W zimnej wodzie kąpani | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1708 | MACHURA Irena | 1855 | LKS OBROWIEC | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1709 | MACHURA Łukasz | 1856 | LKS OBROWIEC | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1710 | LEWANDOWSKI Linus | 1852 | Homokomando | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1711 | SIERPIŃSKA Monika | 156 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1712 | - - | 1350 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1713 | - - | 1329 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1714 | - - | 1357 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1715 | GÓRZYŃSKI Janusz | 89 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1716 | KOMOROWSKI Piotr | 79 | Calisthenics Lifestyle | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1717 | MARZEC Paweł | 97 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
1718 | ŚMIESZEK Piotr | 984 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:09 | |||
1719 | BUDEK Weronika | 1858 | Locha i warchlaki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:16 | ||
1720 | FILAS Rafał | 1859 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:18 | ||
1721 | SZYBA Mateusz | 1358 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:32 | |||
1722 | ROGOYSKA-WIECZOREK Marta | 975 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:47 | |||
1723 | PRAWUCKI Michał | 769 | Green Goblins Gocław | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:04:38 | ||
1724 | SZABŁOWSKI Dariusz | 528 | FSK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:07:06 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZEWCZYK Adrian | 628 | Open Mężczyzn | 09:00 | DNF |
Total 1725 results.