Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-10-10 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1870 |
Wystartowało : | 1658 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1647 |
Na trasie : | 11 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00S | 08:15S | 08:30S | 09:00S | 09:15S | 09:30S | 10:00S | 10:15S | 10:30S | 11:15S | 11:30S | 12:00S | 12:30S | 12:45S | 13:00N | 13:00S | 13:15N | 13:15S | 13:30N | 13:30S | 14:00N | 14:00S | 14:15N | 14:15S | 14:30N | 14:30S | 14:45S | 15:00N | 15:15N | 15:30N | 16:00N | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10S | 07:20S | 07:30S
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 1 | AGDPRO.PL | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
2 | KOŁODZIEJ Krystian | 2 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
3 | LEWANDOWSKI Łukasz | 3 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
4 | JANIAK Łukasz | 4 | Biegające Chlory | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
5 | LASAK Piotr | 6 | Burzowe dziki | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
6 | KARWOWSKI Paweł | 9 | CF Łuków | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
7 | CHMIELORZ Józef | 7 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
8 | SKWAREK Tomasz | 8 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
9 | GREMBOWSKI Robert | 10 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
10 | FRANCZYK Artur | 11 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
11 | MATULKA Piotr | 17 | Ekskluzywni Dżentelmeni | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
12 | GÓRKA Marcin | 12 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
13 | KULAGA Peter | 13 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
14 | JANISZEWSKI Grzegorz | 14 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
15 | KURACH Stanisław | 15 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
16 | MIZGALSKI Jacek | 16 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
17 | SAŁACH Piotr | 18 | Ekskluzywni Dżentelmeni | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
18 | ZIMIŃSKI Paweł | 22 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
19 | JANKOWSKI Dominik | 19 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
20 | MILBRANT Michał | 20 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
21 | TROJANOWSKI Maciej | 21 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
22 | SZWAGIEREK Dawid | 23 | Grubassy | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
23 | DENHAM Justin | 24 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
24 | GRZEBUŁA Łukasz | 26 | Jak nie tu to w Lesku | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
25 | KUBIK Patryk | 25 | Husaria Race Team UK | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
26 | SERAFIŃSKI Maciej | 32 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
27 | GAŃKO Mateusz | 33 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
28 | PONTUS Piotr | 27 | Jak nie tu to w Lesku | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
29 | HANUSIAK Leszek | 28 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
30 | BIELICKI Wojciech | 29 | Lacroix Electronics Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
31 | ŁĘPICKI Mateusz | 30 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
32 | MUSIAŁ Krzysztof | 31 | LOTAMS Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
33 | TKACZYK Michał | 34 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
34 | WEIS Michał | 35 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
35 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 36 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
36 | JULIKOWSKI Karol | 39 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
37 | KRZYŻANOWSKI Julian | 40 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
38 | KOSIOREK Łukasz | 37 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
39 | JAGODZIŃSKI Karol | 38 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
40 | MIERZICKI Marcel | 41 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
41 | MISSALA Mateusz | 42 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
42 | MROZIK Michał | 43 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
43 | SADOWSKI Michał | 44 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
44 | CZERWIŃSKI Roman | 48 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
45 | WOŹNIAK Michał | 45 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
46 | LANGIEWICZ Łukasz | 49 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
47 | CHOŁUJ Łukasz | 46 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
48 | WITEK Paweł | 47 | PZU Sport Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
49 | WOCHNIK Dawid | 50 | ReShape Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
50 | HOŁOWACZ Kamil | 51 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
51 | KRAWIECKI Mateusz | 52 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
52 | GIZAK Michał | 57 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
53 | MACIEJEWSKI Łukasz | 58 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
54 | MARCZUK Kamil | 59 | Training Lab | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
55 | SAŁATA Marcin | 54 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
56 | KOWALCZYK Piotr | 55 | SkurczyByki | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
57 | DERYŁO Mateusz | 56 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
58 | MASTYŁA Radek | 60 | Tsunami Szczecinek | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
59 | ŁANOCHA Michał | 63 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
60 | ŁĄTKA Robert | 64 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 14:00 | 00:00:00 | ||
61 | ORLIŃSKI Artur | 65 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
62 | RÓŻAŃSKI Rafal | 61 | Tsunami Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
63 | BRZEZIŃSKI Jacek | 62 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
64 | STASZCZYK Bartłomiej | 66 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
65 | BRUSIŁO Bartosz | 67 | United Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
66 | BUDZYŃSKI Adam | 68 | United Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
67 | KRYSZTOFIAK Damian | 69 | United Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
68 | MIKOŚ Adam | 70 | United Runners | Open Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
69 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 73 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
70 | MIKUT Krzysztof | 71 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
71 | TETKOWSKI Michał | 72 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
72 | JACIÓW Paweł | 74 | WATAHA | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
73 | CHODORSKI Łukasz | 75 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
74 | CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech | 76 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
75 | GAŃKO Aleksander | 77 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
76 | KITALA Radosław | 78 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
77 | ŁUKASIK Tomasz | 79 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
78 | MĘDELEWSKI Paweł | 80 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
79 | ROGUSKI Rafał | 81 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
80 | WIŚNIEWSKI Rafał | 82 | Wiśnia Team | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
81 | JANUSZEWSKI Bartosz | 83 | xRunners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
82 | SŁODOWNIK Dominik | 84 | xRunners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
83 | APEL Krzysztof | 85 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
84 | BUGAJCZYK Karol | 86 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
85 | CZERWONIEC Andrzej | 88 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
86 | GICZAN Wiktor | 89 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
87 | GOLINSKI Marek | 90 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
88 | JANASIK Michał | 91 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
89 | JANCEWICZ Rafał | 92 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
90 | JANUSZEWSKI Andrzej | 93 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
91 | JUDEK Łukasz | 94 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
92 | KONKOL Mateusz | 95 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
93 | ŁUKOSZ Michał | 97 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
94 | MACIAK Grzegorz | 98 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
95 | MAJCZYNA Marcin | 99 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
96 | MAŁKOWSKI Wojciech | 100 | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
97 | MICHALCZYK Tomasz | 101 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
98 | MICHROWSKI Sławomir | 102 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
99 | MIELCZAREK Michał | 103 | Open Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
100 | MORAWSKI Grzegorz | 104 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
101 | MYRLAK Maciej | 105 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
102 | OLEŚNIEWICZ Szymon | 106 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
103 | OSKIERA Marcin | 107 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
104 | RYCHLEWSKI Wojciech | 108 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
105 | SĘK Mateusz | 109 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
106 | SOKOŁOWSKI Artur | 111 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
107 | STANISZEWSKI Tomasz | 112 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
108 | SURMACH Andrei | 113 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
109 | WASILUK Rafał | 115 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
110 | WASILUK Robert | 116 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
111 | WINNICKI Łukasz | 117 | Open Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
112 | ŻULEWSKI Marcin | 118 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
113 | ZWIERZ Jakub | 119 | Open Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
114 | BURZYŃSKA Klaudia | 120 | Burzowe dziki | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
115 | RYŚ Marzena | 121 | Koniu Squad | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
116 | SIERPIŃSKA Monika | 122 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
117 | KNOT Martyna | 123 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
118 | DUDEK Kamila | 124 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
119 | GARLACZ Justyna | 125 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
120 | JERMAKOWICZ Anna | 126 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
121 | LIMANOWSKA Olga | 127 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
122 | RYBAK Paulina | 128 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
123 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 129 | POWER TRAINING | Open Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
124 | CIOSEK Daria | 130 | Torpeda Race Team | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
125 | LEONIAK Łucja | 131 | Tsunami Szczecinek | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
126 | MIĘKINA Edyta | 132 | UNIT37 | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
127 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 133 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
128 | BASZYŃSKA Waleria | 134 | WATAHA | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
129 | BROMA Alicja | 135 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
130 | KATOLO Magdalena | 137 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Masters Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
131 | PŁOŃSKA Beata | 138 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Masters Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
132 | SZCZYPEK Katarzyna | 139 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
133 | VORONA Maryna | 140 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
134 | ANDRJANIK Iwona | 141 | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | |||
135 | BRACISZEWICZ Anna | 142 | Open Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | |||
136 | MACIUSZEK Julia | 143 | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | |||
137 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 144 | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | |||
138 | WNOROWSKA Magdalena | 145 | Elite Masters Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | |||
139 | SAWICKI Kacper | 147 | Elite Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
140 | KĄKOL Kacper | 148 | ASICS FrontRunner Poland | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
141 | SZMELOW Anton | 149 | Open Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | |||
142 | BIENIECKI Jaro | 150 | RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | ||
143 | KORULCZYK Marcin | 151 | United Runners | Elite Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
144 | VIBORG CHRISTENSEN Brian | 152 | Elite Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
145 | VIBORG CHRISTENSEN Carina | 153 | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | |||
146 | PAROL Diana | 154 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | sobota, 07:30 | 00:00:00 | ||
147 | JAKUBOWICZ Richard | 201 | 30urofilipa | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
148 | DUDA Cynthia | 203 | Bielańskie Riki-tiki | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
149 | BOŻEK Przemysław | 204 | CFE Team | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
150 | BRYŚKIEWICZ Kacper | 205 | CFE Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
151 | JEZIERSKI Tomasz | 206 | CFE Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
152 | PINCZUK Michał | 207 | CFE Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
153 | ŚCIBOR Marta | 208 | CFE Team | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
154 | WIECZOREK Piotr | 209 | CFE Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
155 | JEZIERSKA Agnieszka | 210 | Cybisa Squad | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
156 | JEZIERSKI Daniel | 211 | Cybisa Squad | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
157 | WERLE Norbert | 212 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
158 | CZARNECKA Natalia | 213 | forBET Runners | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
159 | GOŁASZEWSKI Jarosław | 214 | forBET Runners | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
160 | GROMEK Ada | 215 | forBET Runners | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
161 | MAJEWSKI Damian | 216 | forBET Runners | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
162 | SOBIERAJSKI Wojciech | 217 | forBET Runners | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
163 | DUDA Jolanta | 218 | GLENMARK | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
164 | KOSMATKA Anna | 219 | GLENMARK | Open Masters Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
165 | KUROWSKA Aneta | 220 | GLENMARK | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
166 | NIEWIAROWSKA Ewelina | 221 | GLENMARK | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
167 | R. Katarzyna | 222 | GLENMARK | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
168 | SIARKOWSKI Tomasz | 223 | GLENMARK | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
169 | ŚWIERKULA Michał | 224 | GLENMARK | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
170 | WROMBEL Andrzej | 226 | GLENMARK | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
171 | WYRZYKOWSKA Marta | 227 | GLENMARK | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
172 | NOWICKA Małgorzata | 228 | GREEN Goblins | Open Masters Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
173 | SKNADAJ Dariusz | 229 | Green Goblins Gocław | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
174 | BOCHOWICZ Marta | 230 | Green Goblins Warszawa | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
175 | TROCHONOWICZ Ela | 231 | Green Goblins Warszawa | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
176 | WOŹNICA Kamil | 232 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
177 | BIAŁKOWSKI Grzegorz | 233 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
178 | KOWALSKI Adam | 234 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
179 | LIPIŃSKA Aleksandra | 235 | HOPI | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
180 | MALEWICKI Marcin | 236 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
181 | MARKIEWICZ Adrianna | 237 | HOPI | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
182 | NOWAK Rafał | 238 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
183 | PERZYŃSKI Radosław | 239 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
184 | RYCHLICKA Ines | 240 | HOPI | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
185 | SZYNERT Jacek | 241 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
186 | WILCZEK Marcin | 242 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
187 | ŻUCZKOWSKI Kamil | 243 | HOPI | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
188 | PIETRZYK Konrad | 244 | Hunt Run Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
189 | WOJTASIEWICZ Wiktoria | 245 | Hunt Run Team | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
190 | MALISZEWSKI Jakub | 246 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
191 | BOREK Paweł | 247 | KAMIL ŚLIMAK | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
192 | DURLIK Jakub | 248 | KAMIL ŚLIMAK | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
193 | KOŚLA Arkadiusz | 249 | KAMIL ŚLIMAK | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
194 | MASZTAKOW Anna | 250 | Krzywa Maszta | Open Masters Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
195 | MASZTAKOW Mikołaj | 251 | Krzywa Maszta | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
196 | BUDNY Katarzyna | 252 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
197 | CIESIELKA Agnieszka | 253 | Księgowi na wybiegu | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
198 | GŁUSZCZUK Izabela | 254 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
199 | KOC Hubert | 255 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
200 | KUJAWA Michał | 256 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
201 | KUKIER Ewa | 257 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
202 | PIECH Dawid | 258 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
203 | SKRYNNIK Viktoria | 260 | Księgowi na wybiegu | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
204 | SZAŁKOWSKI Krzysztof | 261 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
205 | DZIEWIRSKA Anna | 262 | Latające Świnie | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
206 | MUCHA Patryk | 263 | Latające Świnie | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
207 | ORNAT Adrian | 264 | Latające Świnie | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
208 | ZAJĄC Tadeusz | 265 | Latające Świnie | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
209 | PYSZKOWSKA Beata | 266 | Leniwe buły | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
210 | PYSZKOWSKA Renata | 267 | Leniwe buły | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
211 | CZUBA Arkadiusz | 268 | Long Live Underground | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
212 | CZUBA Przemysław | 269 | Long Live Underground | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
213 | JURKITEWICZ Aleksander | 270 | Long Live Underground | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
214 | BELKA Karol | 271 | NaKatsu | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
215 | PAWLAK Paweł | 272 | NaKatsu | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
216 | STUDENECKI Adrian | 273 | NaKatsu | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
217 | ADAMUS Aleksandra | 274 | Nie sztuka uciec gdy w dupie sztuciec | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
218 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 275 | Nie sztuka uciec gdy w dupie sztuciec | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
219 | FORNALSKI Irek | 276 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
220 | KORDOS Mateusz | 277 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
221 | DRASZAWKA Łukasz | 278 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
222 | DZIURDA Adam | 279 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
223 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 280 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
224 | PODGÓRSKI Michał | 281 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
225 | PUŁA Karolina | 282 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
226 | BIERNACKI Maciej | 283 | Skrzydlate świnie | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
227 | KAPUŚCIARZ Jakub | 284 | Smokasyny | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
228 | STOPIAK Rafał | 285 | Smokasyny | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
229 | JASEK Klaudia | 286 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
230 | ADAMCZYK Łukasz | 287 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
231 | KRÓLICKI Konrad | 288 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
232 | WAŚ Bartłomiej | 289 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
233 | PODLASIŃSKI Rafał | 290 | Straszaki998 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
234 | SPINEK Natalia | 291 | Straszaki998 | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
235 | CHMIELAK Anna | 293 | WATAHA | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
236 | CZECHOWSKI Konrad | 294 | WATAHA | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
237 | GOSPODARCZYK Łukasz | 295 | WATAHA | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
238 | JESIONEK Ewa | 296 | WATAHA | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
239 | MIĘSOWICZ Mirosław | 297 | WATAHA | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
240 | POŚNIAK Aleksandra | 298 | WATAHA | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
241 | GRABOWSKA Monika | 299 | Wolne i prawie wolne | Open Masters Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
242 | KĘDZIERSKA Magdalena | 300 | Wolne i prawie wolne | Open Masters Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
243 | KOCOT Martyna | 301 | Wolne i prawie wolne | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
244 | PEREKITKO Marcin | 302 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
245 | PAWIŃSKI Rafał | 303 | Ziomy spod Biedrony | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
246 | JÓZEFOWICZ Daniel | 304 | ZIOMY SPOT BIEDRONY | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
247 | KAZIMIERSKA Joanna | 305 | ZIOMY SPOT BIEDRONY | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
248 | KAZIMIERSKI Grzegorz | 306 | ZIOMY SPOT BIEDRONY | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
249 | ŁOJEK Izabella | 307 | ZIOMY SPOT BIEDRONY | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
250 | ŚCIBISZ Marcin | 308 | ZIOMY SPOT BIEDRONY | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
251 | SOKOŁOWSKI Jacek | 309 | ZIOMY SPOT BIEDRONY | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
252 | SMOLUCH Jacek | 310 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
253 | BARCZYK David | 314 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
254 | BORZECHOWSKI Marcin | 315 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
255 | CEGIELSKI Marcin | 316 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
256 | CHMURAK Tomasz | 317 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
257 | CHMURAK Wojciech | 318 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
258 | STOBIECKI Tomasz | 311 | Zryte Czosnki | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
259 | CHYBOWSKA Patrycja | 319 | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
260 | BAIŃSKI Łukasz | 312 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
261 | CHYBOWSKI Michał | 320 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
262 | DANIŁOWSKI Jakub | 321 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
263 | DEMBKOWSKI Jakub | 322 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
264 | DEPTA Grzegorz | 323 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
265 | FOLEK Grzegorz | 328 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
266 | GĄSIOROWSKI Robert | 329 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
267 | DOBROWOLSKI Piotr | 324 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
268 | DYMKOWSKI Adrian | 325 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
269 | FEĆ Kamila | 326 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
270 | GIERCZAK Bartłomiej | 330 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
271 | GŁODOWSKA Aleksandra | 331 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
272 | GRUBSKA Paula | 332 | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
273 | IGNACIUK Jakub | 334 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
274 | JAROSIK Jan | 335 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
275 | JUSIŃSKI Krystian | 336 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
276 | KIERES Adam | 337 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
277 | KLUSKA Marcin | 338 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
278 | KRAKOWSKI Przemysław | 339 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
279 | KRZYŻAK Tomasz | 340 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
280 | KULAWCZUK Dawid | 341 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
281 | KWADRANS Piotr | 342 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
282 | KWIASOWSKA Sandra | 343 | Open Kobiet | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
283 | ŁAPIŃSKI Łukasz | 344 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
284 | LEWANDOWICZ Paweł | 346 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
285 | LEWECKI Wojciech | 347 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
286 | LIPKOWSKA Monika | 348 | Open Kobiet | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
287 | ŁUCZAK Paulina | 349 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
288 | MAKOWSKI Marcin | 350 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
289 | MAKOWSKI Marek | 351 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
290 | MICHAŁOWSKI Mikołaj | 352 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
291 | MODRZEWSKI Konrad | 354 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
292 | NASILOWSKI Sebastian | 355 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
293 | NOWAKOWSKI Grzegorz | 356 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
294 | OLCZAK Rafał | 357 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
295 | OSTROWSKI Daniel | 358 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
296 | PASEK Jakub | 360 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
297 | PAWŁOWSKI Przemysław | 361 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
298 | PECIAK Kamil | 362 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
299 | PIĄTEK Jakub | 363 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
300 | PIETRZYK Paweł | 365 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
301 | PLATE Piotr | 366 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
302 | PRAWUCKI Michał | 367 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
303 | MAZUROWSKI Klaudiusz | 368 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
304 | RABIEGA Mateusz | 369 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
305 | RUSIN Mateusz | 371 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
306 | SĘCZKOWSKI Kamil | 372 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
307 | SIDORCZUK Marcin | 373 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
308 | SIKORSKI Mateusz | 374 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
309 | SKIBIŃSKA Karolina | 375 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
310 | SKIBIŃSKA Martyna | 376 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
311 | SKOTNICKI Piotr | 377 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
312 | SKRZOS Tomasz | 378 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
313 | SOCHACKI Piotr | 379 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
314 | SOŁTYS Radosław | 380 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
315 | STOBIECKI Rafał | 381 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
316 | STRZEMIECZNA Karolina | 382 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
317 | SZCZECIŃSKI Łukasz | 384 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
318 | SZCZEPAŃSKI Igor | 385 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
319 | SZCZEPAŃSKI Jarek | 386 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
320 | SZEWCZYK Łukasz | 387 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
321 | SZMIGIEL Joanna | 388 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
322 | SZYSZKO Marta | 389 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
323 | TARNOWSKI Paweł | 390 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
324 | UMIASTOWSKI Sławek | 391 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
325 | WICHROWSKI Lukasz | 392 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
326 | WLAŹLAK Damian | 393 | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
327 | WOJTACH Karol | 394 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
328 | WRONA Adrian | 395 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
329 | WYPYCH Bartłomiej | 396 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
330 | ZABOROWSKI Kajetan | 397 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
331 | ZACHARCZYK Aleksandra | 398 | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
332 | ZACHARJASZ Hubert | 399 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
333 | ZAKRZEWSKI Paweł | 400 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
334 | ZAWISZEWSKA Sylwia | 401 | Open Masters Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
335 | ZYGA Krystian | 402 | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
336 | BŁĘDOWSKI Artur | 403 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
337 | BŁĘDOWSKI Michał | 404 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
338 | BROMA Adam | 405 | Edeleo team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
339 | KANIA Karol | 407 | Edeleo team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
340 | ŁUBIŃSKI Grzegorz | 408 | Edeleo team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
341 | MACHNICKI Kamil | 409 | GRUPA EXPERT | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
342 | OSIŃSKI Jarosław | 410 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
343 | OSIŃSKI Paweł | 411 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
344 | SZYPROWSKI Jarek | 412 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
345 | WĄSIK Miłosz | 413 | GRUPA EXPERT | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
346 | WĄSIK Paweł | 414 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
347 | SEWERYNOWICZ Michał | 415 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
348 | CHMIELECKA Joanna | 416 | Pamso Run Team | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
349 | CYRULEWSKA Malgorzata | 417 | Pamso Run Team | Open Masters Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
350 | DOROZ Agnieszka | 418 | Pamso Run Team | Open Masters Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
351 | DOROZ Kuba | 419 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
352 | CYRULEWSKA Basia | 420 | Pamso Run Team | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
353 | KRASKA Sylwia | 421 | Pamso Run Team | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
354 | MIDZIERSKI Daniel | 422 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
355 | PAWŁOWSKI Piotr | 423 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
356 | ROGALSKI Rafal | 424 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
357 | URBAN Jarosław | 426 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
358 | GÓRSKI Łukasz | 428 | WATAHA | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
359 | WYPYCH Zbigniew | 429 | WATAHA | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
360 | BOGUSZEWSKI Roman | 430 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
361 | BRZEZIŃSKI Daniel | 431 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
362 | BYŚ Magda | 432 | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
363 | FERTACZ Wojciech | 434 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
364 | FILIPCZAK Tomasz | 435 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
365 | GOLDYN Konrad | 436 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
366 | GOWIN Mateusz | 437 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
367 | GROCHALA Paulina | 438 | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
368 | JANIKOWSKI Patryk | 439 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
369 | JÓŹWIAK Ewa | 441 | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
370 | KANIA Marcin | 442 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
371 | KLUZIAK Jarosław | 443 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
372 | KORZENIOWSKI Jacek | 444 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
373 | KOWALCZYK Tomasz | 445 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
374 | KUCZYŃSKI Paweł | 447 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
375 | MICHALEC Hubert | 448 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
376 | MŁYNARCZYK Łukasz | 449 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
377 | NAPIERAJ Katarzyna | 450 | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
378 | NOWAK Miłosz | 452 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
379 | PACLER Katarzyna | 453 | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
380 | PIERNIK Wioleta | 454 | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
381 | PONSKI Cezary | 455 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
382 | PROKOPCZUK Robert | 456 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
383 | REKS Grzegorz | 457 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
384 | RYGALSKI Robert | 458 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
385 | SOLIŃSKI Roman | 460 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
386 | WALISZEK Michał | 462 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
387 | WARCHOŁ Bartosz | 463 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
388 | WOŹNIAK Dorota | 464 | Open Kobiet | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
389 | WOŹNICKI Tomasz | 465 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
390 | FAJST Marcin | 467 | Celon | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
391 | LOREK Bartłomiej | 468 | Crossfit Team Koneser | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
392 | PARII Tetiana | 469 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
393 | PERKOWSKA Katarzyna | 470 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
394 | SKURZEWSKA Karolina | 471 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
395 | STACHACZ Adrian | 472 | Crossfit Team Koneser | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
396 | MUSIALSKA Anita | 473 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
397 | BROZIŃSKI Radek | 474 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
398 | KOLIBABSKI Radosław | 475 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
399 | BĘTLEWSKI Adam | 476 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
400 | KUSMIREK-KOWAL Joanna | 477 | Jaguar Team | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
401 | OLEJNICZAK Michal | 478 | Jaguar Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
402 | ROLINSKA-OLEJNICZAK Renata | 479 | Jaguar Team | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
403 | BRZOSTEK Radosław | 481 | Morsy Myszyniec | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
404 | BUCZNY Michał | 482 | Morsy Myszyniec | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
405 | DRĘŻEK Krzysztof | 483 | Morsy Myszyniec | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
406 | JĘDRZEJCZYK Piotr | 484 | Morsy Myszyniec | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
407 | ROMANOWSKI Kamil | 485 | Morsy Myszyniec | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
408 | SAMSEL Michał | 486 | Morsy Myszyniec | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
409 | DALGIEWICZ Wojciech | 487 | Osp laski | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
410 | JELINSKI Mariusz | 488 | Osp laski | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
411 | KEDZIOREK Andrzej | 489 | Osp laski | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
412 | LUDWICZAK Hubert | 490 | Osp laski | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
413 | LUDWICZAK Łukasz | 491 | Osp laski | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
414 | MANDES Mikołaj | 492 | Osp laski | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
415 | NOWACKI Daniel | 493 | Osp laski | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
416 | PACHOLIK Katarzyna | 494 | Osp laski | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
417 | STEMPKOWSKA Katarzyna | 495 | Osp laski | Open Masters Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
418 | KORCZAK Karolina | 496 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
419 | BOGAJ Krzysztof | 497 | Twardy Skład | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
420 | CZUBAK Damian | 498 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
421 | DACHTERA Przemyslaw | 499 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
422 | DŁUBAK Mikołaj | 500 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
423 | GLEGOŁA Adrianna | 501 | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
424 | GLEGOŁA Dominik | 502 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
425 | GŁOWSKI Wojciech | 503 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
426 | GOŁOŚ Mateusz | 504 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
427 | KAMIŃSKI Marcin | 505 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
428 | KARBOWNIAK Szymon | 506 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
429 | KASPEREK Jakub | 507 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
430 | KAŹMIERCZAK Marcin | 508 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
431 | KIEPAS Marcin | 509 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
432 | KRAUZE Wojtek | 510 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
433 | KUBALIK Aleksandra | 511 | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
434 | KUCHARSKA Sylwia | 512 | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
435 | MALARCZYK Maciej | 513 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
436 | MARKOWSKI Łukasz | 514 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
437 | MIROWSKA Aleksandra | 515 | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
438 | MONIKA Urbańska | 516 | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
439 | MURAWSKI Kuba | 517 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
440 | OLENDER Sebastian | 518 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
441 | POKORSKI Damian | 519 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
442 | PRZELASKOWSKI Tomasz | 520 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
443 | RUMAK Józef | 521 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
444 | SADOWSKI Mateusz | 522 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
445 | SARZAŁA Michał | 523 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
446 | SIUDZIŃSKA Emilia | 525 | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
447 | SIWEK Łukasz | 526 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
448 | SZYMAŃSKI Igor | 528 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
449 | TABAKA Piotr | 529 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
450 | WALOS Artur | 531 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
451 | WASĄG Dawid | 532 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
452 | WILCZYŃSKI Mariusz | 533 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
453 | ZAGAJEWSKA Aleksandra | 535 | Open Kobiet | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
454 | ZAGAJEWSKI Mariusz | 536 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
455 | ŻUKOWSKI Roman | 537 | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
456 | MUCHA Mateusz | 538 | BaseOCR | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
457 | WANDEL Tomasz | 540 | BaseOCR | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
458 | ZASADOWSKI Bartosz | 541 | BaseOCR | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
459 | SZWARACKI Grzegorz | 542 | DMG | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
460 | DZICZEK Daniel | 543 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
461 | MIERZEJEWSKI Adam | 544 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
462 | BARTOŚ Aleksandra | 545 | eNtuzjaści | Open Masters Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
463 | KLIMASZEWSKI Przemysław | 546 | eNtuzjaści | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
464 | MACIASZEK Grzegorz | 547 | eNtuzjaści | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
465 | POLAKIEWICZ Paweł | 548 | eNtuzjaści | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
466 | POWĄZKA-FILIPIAK Magdalena | 549 | eNtuzjaści | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
467 | WIŚNIEWSKI Konrad | 550 | eNtuzjaści | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
468 | ELBA Robert | 552 | HYPERFORM | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
469 | KULMA Anna | 553 | HYPERFORM | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
470 | OŁDAK Sebastian | 554 | HYPERFORM | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
471 | ORYCH Maciej | 555 | HYPERFORM | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
472 | RADZIEJ Rafał | 556 | HYPERFORM | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
473 | TRUSIAK Tomasz | 557 | HYPERFORM | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
474 | KRÓL Anna | 558 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
475 | KRÓL Łukasz | 559 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
476 | MARKUSZEWSKI Michał | 560 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
477 | MARKUSZEWSKI Michał | 561 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
478 | DZIUBEK Slawomir | 562 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
479 | GÓRECKA Anna | 563 | MotoBabiniec | Open Masters Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
480 | KUJAWA Małgorzata | 564 | MotoBabiniec | Open Masters Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
481 | KOTAS Patrycja | 565 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
482 | PIĘTA Łukasz | 566 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
483 | MICHALAK Paulina | 568 | To był pomysł Półtoraka! | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
484 | PÓŁTORAK Tomasz | 569 | To był pomysł Półtoraka! | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
485 | WIELGOLEWSKI Marcin | 570 | To był pomysł Półtoraka! | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
486 | WARDECKI Piotr | 571 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
487 | BŁAŻEJEWSKI Wojciech | 572 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
488 | BORZYM Łukasz | 573 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
489 | BRATEK Katarzyna | 574 | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
490 | BUKOJEMSKI Marcin | 575 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
491 | FLORKIEWICZ Michał | 576 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
492 | FRĄCZEK Maciej | 577 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
493 | JUREWICZ Andrzej | 578 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
494 | KACPERSKI Piotr | 579 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
495 | KOBYLIŃSKI Damian | 580 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
496 | KRASKIEWICZ Mariusz | 581 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
497 | KRAŚKIEWICZ Sylwia | 582 | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
498 | KRÓLIK Dominik | 583 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
499 | KRÓLIK Mateusz | 584 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
500 | KRUK Patryk | 585 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
501 | MAGDZICKA Paulina | 586 | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
502 | MILCARZ Damian | 587 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
503 | MIŚKÓW Marcin | 588 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
504 | NOWAK Agnieszka | 589 | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
505 | OLEJNICZAK Jakub | 591 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
506 | PIASECKI Hubert | 592 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
507 | PIETRYKA Michał | 593 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
508 | PRADZYNSKA Liwia | 594 | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
509 | PRZEWŁOKA Paweł | 595 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
510 | ROSTEK Piotr | 596 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
511 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 597 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
512 | STAŚKIEWICZ Wojciech | 598 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
513 | SUJAK Magdalena | 599 | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
514 | TRESKA Jakub | 600 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
515 | WAWRZYNIAK Damian | 601 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
516 | WOŚ Daniel | 602 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
517 | WOŹNICKI Radosław | 603 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
518 | ZAWADKA Kamil | 604 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
519 | PAWŁOWSKA Karolina | 605 | Open Kobiet | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
520 | ŻELAZOWSKI Jakub | 606 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
521 | ŻELAZOWSKI Michał | 607 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
522 | ZIELONKA Michał | 608 | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
523 | ANDRZEJEWSKA Monika | 609 | Beye Kohane | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
524 | ANDRZEJEWSKI Kamil | 610 | Beye Kohane | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
525 | WÓJCIŃSKA Emilia | 611 | boratOCR | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
526 | BIAŁCZAK Michał | 612 | FC GITY | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
527 | SZABŁOWSKI Łukasz | 613 | FC GITY | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
528 | SOBIESZEK Cezary | 618 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
529 | PALION Magdalena | 619 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
530 | PALION Marcin | 620 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
531 | KUMOREK Piotr | 622 | Kabuna Team | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
532 | BRZOSTEK Ela | 626 | KS Przaśnik Przasnysz | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
533 | GRZYBOWSKI Paweł | 627 | KS Przaśnik Przasnysz | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
534 | JURKIAN Anita | 628 | KS Przaśnik Przasnysz | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
535 | SAPIEHA Grzegorz | 630 | KS Przaśnik Przasnysz | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
536 | JURKIAN Łukasz | 631 | KS Przaśnik Przasnysz | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
537 | CHARYSZ Daniel | 633 | Tatuśkowie | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
538 | GRĄBCZEWSKI Łukasz | 634 | Tatuśkowie | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
539 | KIELAK Monika | 635 | Tygrysy Fitnessu | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
540 | KRUSIEWICZ Agnieszka | 636 | Tygrysy Fitnessu | Open Masters Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
541 | KULMA Aleksandra | 637 | Tygrysy Fitnessu | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
542 | MICHALSKI Kamil | 638 | Tygrysy Fitnessu | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
543 | ZGLIŃSKI Piotr | 639 | Tygrysy Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
544 | SROKA Violetta | 640 | Tygrysy Fitnessu | Open Masters Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
545 | SZYJKOWSKA Mariola | 641 | Tygrysy Fitnessu | Open Masters Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
546 | SZYJKOWSKI Kacper | 642 | Tygrysy Fitnessu | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
547 | SZYJKOWSKI Paweł | 643 | Tygrysy Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
548 | WUDARCZYK Katarzyna | 644 | Tygrysy Fitnessu | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
549 | ORĘZIAK Alicja | 646 | What Is Dead May Never Die | Open Masters Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
550 | SOKOŁOWSKI Marcin | 647 | What Is Dead May Never Die | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
551 | RADWAŃSKI Maciej | 648 | Złota Kompania | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
552 | BIELECKI Artur | 649 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
553 | CĄKAŁA Paweł | 650 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
554 | CELMEROWSKA Karolina | 651 | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
555 | DRABIK Augustyn | 652 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
556 | GRANSICKI Mikołaj | 654 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
557 | GROMEK Jagoda | 655 | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
558 | KILJAŃCZYK Filip | 657 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
559 | KLIK Paweł | 658 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
560 | KRAJEWSKI Jakub | 660 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
561 | KRAJSKI Tomasz | 661 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
562 | NIEWCZAS Aleksandra | 664 | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
563 | NOWOCIEŃ Michał | 665 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
564 | OLBRYŚ Adam | 666 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
565 | RADECKI Bartosz | 668 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
566 | ROSIAK Radosław | 669 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
567 | RYDZEWSKI Michał | 670 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
568 | STEGIENKO Aleksandra | 672 | Open Kobiet | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
569 | WACHLEWSKI Krzysztof | 673 | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | |||
570 | ŻMUDA-GOŁĘBIEWSKA Agnieszka | 676 | CGP Tropiciele | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
571 | KRÓL Wiktor | 677 | Connectis | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
572 | ADAMIEC Monika | 679 | CROSS MIŃSK MAZOWIECKI | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
573 | FEUERSTEIN Lena | 680 | CROSS MIŃSK MAZOWIECKI | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
574 | MACIEJAK Piotr | 681 | CROSS MIŃSK MAZOWIECKI | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
575 | POCHYLSKI Przemysław | 682 | CROSS MIŃSK MAZOWIECKI | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
576 | ŚWIĄTEK Kamila | 683 | CROSS MIŃSK MAZOWIECKI | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
577 | ŻARNOWSKI Robert | 684 | CROSS MIŃSK MAZOWIECKI | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
578 | SŁABASZEWSKI Kamil | 685 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
579 | FRUBA Jarosław | 689 | MKKK35 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
580 | FRUBA Katarzyna | 690 | MKKK35 | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
581 | GALANT Paweł | 691 | MKKK35 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
582 | MACIOS Kamil | 692 | MKKK35 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
583 | PNIEWSKI Wawrzyniec | 693 | MKKK35 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
584 | PRZASNEK Kamil | 694 | MKKK35 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
585 | WOJCICKI Bartlomiej | 695 | MKKK35 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
586 | WÓJCICKI Maciej | 696 | MKKK35 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
587 | BOBOWSKI Konrad | 697 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
588 | CHODKOWSKI Łukasz | 698 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
589 | CHWASTEK Kuba | 699 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
590 | GUZEWICZ Michał | 700 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
591 | KOWALEWSKI Mateusz | 701 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
592 | LIS Michał | 702 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
593 | ŁODZIŃSKI Kazimierz | 703 | NEKKEN TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
594 | OLSZEWSKI Kamil | 704 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
595 | SMOLIŃSKI Paweł | 706 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
596 | SZCZYGIEŁ Piotr | 707 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
597 | WOJAK Adam | 708 | NEKKEN TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
598 | STACHURSKI Michał | 710 | PerszeronyUG | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
599 | WOŹNIAK Izabela | 711 | Tylkomy | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
600 | WOŹNIAK Marcin | 712 | Tylkomy | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
601 | BARTOSZEK Marcin | 714 | Wariaty z Tabaty | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
602 | HANS Małgorzata | 715 | Wariaty z Tabaty | Open Masters Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
603 | JANOWSKA Anna | 716 | Wariaty z Tabaty | Open Masters Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
604 | PYĆ Anna | 718 | Wariaty z Tabaty | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
605 | WOSZCZYK Barbara | 719 | Wariaty z Tabaty | Open Masters Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
606 | DŁUGOSZ Nadia | 720 | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
607 | DOBROWOLSKI Bartosz | 721 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
608 | DUDZIAK Damian | 722 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
609 | GRABOWSKA-TOFEL Sara | 723 | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
610 | JACAK Marcin | 724 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
611 | MICHAŁEK Mateusz | 725 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
612 | NEBELSKI Krzysztof | 726 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
613 | NURKOWSKI Marcin | 727 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
614 | ROSOŁOWSKI Mateusz | 728 | Open Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
615 | WSZÓŁKOWSKA Aleksandra | 729 | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
616 | BERMES Kasia | 730 | ADMAGEDDON | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
617 | WOJCIECHOWSKA Izabela | 731 | ADMAGEDDON | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
618 | ZDUŃCZYK Marcin | 732 | ADMAGEDDON | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
619 | SOLIWODA Tomasz | 733 | amatory | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
620 | SIEDLECKA Milena | 734 | Delegaci Pitosława | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
621 | ZAJCZYK Aleksander | 735 | Delegaci Pitosława | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
622 | GREMBOWSKA Justyna | 736 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
623 | KUKIEŁKA Michał | 737 | Double Bullseye | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
624 | ŁABĘDŹ Michał | 738 | Double Bullseye | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
625 | STĘPNIEWSKI Paweł | 739 | Double Bullseye | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
626 | URMANOWSKI Grzegorz | 740 | Double Bullseye | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
627 | WIĘCH Michał | 741 | Double Bullseye | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
628 | ZDANOWSKA Dagmara | 742 | Double Bullseye | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
629 | ZDANOWSKI Dawid | 743 | Double Bullseye | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
630 | BĄK Damian | 744 | FitForma | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
631 | BOROWSKA Kinga | 745 | FitForma | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
632 | FRANEK Kuba | 746 | FitForma | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
633 | KLATE Aleksandra | 747 | FitForma | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
634 | WOŹNIAK Szymon | 748 | FitForma | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
635 | NIEWADZI Justyna | 749 | Jaguar Team | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
636 | WIERZBICKI Łukasz | 750 | Jaguar Team | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
637 | DMITRUK Damian | 751 | Lekko nie będzie | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
638 | DMITRUK Kamil | 752 | Lekko nie będzie | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
639 | JODKO Wojciech | 753 | Lekko nie będzie | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
640 | ŁAZOWY Mateusz | 754 | Na *uj mi to było | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
641 | GROCHOWSKA Patrycja | 756 | Na ch... mi to było | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
642 | TUREK Aneta | 757 | Na ch... mi to było | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
643 | ZHANG Anna | 758 | Na ch... mi to było | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
644 | BIESZCZAD Katarzyna | 760 | Połamańce z Gemini :) | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
645 | KORTAS Magdalena | 761 | Połamańce z Gemini :) | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
646 | KOKOTEK Alicja | 762 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
647 | KRASZEWSKA Aleksandra | 764 | Urbaniści po godzinach | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
648 | ZELCER Karolina | 765 | Urbaniści po godzinach | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
649 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 766 | Widex Runners Team | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
650 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 767 | Widex Runners Team | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
651 | BARCIKOWSKI Daniel | 768 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
652 | BARCIKOWSKI Jarosław | 769 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
653 | BERMES Mateusz | 770 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
654 | BIAŁAS Adrian | 771 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
655 | BIERNAT Michał | 772 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
656 | KACZMARCZYK Kamil | 773 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
657 | KACZMARCZYK Wojciech | 774 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
658 | KOSZYCKI Adam | 775 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
659 | MAZUR Radosław | 776 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
660 | MURDZA Pawel | 777 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
661 | OBŁOZA Patryk | 778 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
662 | PIÓRO Piotr | 779 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
663 | PODKAŃSKI Jacek | 780 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
664 | POKORA Tomasz | 781 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
665 | POTONIEC Joanna | 782 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
666 | SZAŃKOWSKI Marek | 784 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
667 | SZCZEPAŃSKI Bogdan | 785 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
668 | TRZASKOWSKI Andrzej | 786 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
669 | WHITE Filip | 788 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
670 | WNUKOWSKA Marta | 789 | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
671 | ZIELIŃSKA Klaudia | 790 | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
672 | BIELAK Damian | 791 | boratOCR | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
673 | GRENCZAK Izabela | 792 | boratOCR | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
674 | KRUSZEWSKI Piotr | 793 | Debiutanci z Mińska | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
675 | WIERZCHOWSKA Ilona | 794 | Debiutanci z Mińska | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
676 | WIERZCHOWSKI Piotr | 795 | Debiutanci z Mińska | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
677 | RZECZYCKA Beata | 797 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
678 | WOJTAŚ Bartłomiej | 798 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
679 | BLOCH Agata | 800 | Kosmiczne ślimaki | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
680 | KOSMALA Kornelia | 802 | Kosmiczne ślimaki | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
681 | KOSMALA Piotr | 803 | Kosmiczne ślimaki | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
682 | SIEŃKOWSKI Konrad | 804 | Kosmiczne ślimaki | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
683 | WÓJCIK Szymon | 805 | Kosmiczne ślimaki | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
684 | BUDEK Weronika | 806 | Locha i warchlaki | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
685 | FILAS Rafał | 807 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
686 | GRZYBEK Joanna | 808 | Mendowate Hałsłajfy | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
687 | JANISZEWSKA Katarzyna | 809 | Mendowate Hałsłajfy | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
688 | KLIMEK Ewa | 810 | Mendowate Hałsłajfy | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
689 | OLEJNIK Gośka | 811 | Mendowate Hałsłajfy | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
690 | ŻBIK Marta | 812 | Mendowate Hałsłajfy | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
691 | ZYCH Jowita | 813 | Mendowate Hałsłajfy | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
692 | BROŻYNA Ola | 814 | Na ch... mi to było | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
693 | CHABROWSKA Joanna | 815 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
694 | GAŃKO Karolina | 816 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
695 | GAŃKO Katarzyna | 817 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
696 | KAWĘCKI Artur | 818 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
697 | KAWĘCKI Ryszard | 819 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
698 | MICHALAK Artur | 820 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
699 | MICHALAK Iwona | 821 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
700 | MISSALA Joanna | 822 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
701 | PASTUSZKA Anna | 823 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
702 | BINDUGA Piotr | 824 | Spadamy jak kasztany | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
703 | KUBIN Marcin | 825 | Spadamy jak kasztany | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
704 | GODLEWSKI Daniel | 827 | Team Białystok | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
705 | MATWIEUJK Kamil | 828 | Team Białystok | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
706 | TKACZENKO Martyna | 830 | Team Białystok | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
707 | BAKALARSKI Mariola | 832 | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
708 | CYMBORSKA Jolanta | 833 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
709 | FEREK Ewa | 834 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
710 | GABAS Daria | 835 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
711 | GRABOESKI Łukasz | 836 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
712 | IGNATIUK Adrian | 837 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
713 | JASIAK Magdalena | 838 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
714 | KLOZA-POPŁAWSKA Aleksandra | 839 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
715 | MAJSTEREK Barbara | 840 | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
716 | MAKUCH Urszula | 841 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
717 | MARKOWSKA Katarzyna | 842 | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
718 | MARZEC Sylwia | 843 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
719 | MIKOŁAJEWSKA Paulina | 844 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
720 | OŁOWIŃSKA Ewa | 845 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
721 | PAŚNICKA Monika | 846 | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
722 | PIOTROWSKA Anna | 847 | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
723 | PLAK Agnieszka | 848 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
724 | PRACZYK Filip | 849 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
725 | PRACZYK Justyna | 850 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
726 | PYRTEK Andrzej | 851 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
727 | RACZYŃSKI Michał | 852 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
728 | ROBAK Joanna | 853 | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
729 | RYLSKI Hubert | 854 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
730 | SERAFIN-SUSZEK Katarzyna | 855 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
731 | SKÓLSKA Małgorzata | 856 | Open Masters Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
732 | SKOWRONEK Artur | 857 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
733 | STANCEL Wojciech | 858 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
734 | SZKLAREWSKI Daniel | 859 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
735 | WĘDZICHA Oliwia | 860 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
736 | WRONIEWICZ Piotr | 861 | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
737 | CHMIELOWSKI Piotr | 862 | 30urofilipa | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
738 | SOBCZYK Małgorzata | 863 | Aktywni Kamieńsk | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
739 | WALCZAK Klemens | 864 | Aktywni Kamieńsk | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
740 | SZWECH Mikołaj | 871 | ANTHIDOTUM | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
741 | WILEWSKA-SOBCZYK Ilona | 874 | ANTHIDOTUM | Open Masters Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
742 | LANGER Piotr | 878 | Baywatch | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
743 | PORĘBSKA Katarzyna | 879 | Baywatch | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
743 | PORĘBSKI Michał | 880 | Baywatch | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
745 | URBANEK Marta | 881 | Baywatch | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
746 | KARPIŃSKA Sylwia | 882 | Błotniarki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
747 | KIERMACZ Ewelina | 883 | Błotniarki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
748 | ŁASZCZYCH Olga | 884 | Błotniarki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
749 | ŁYSKANOWSKA Małgorzata | 885 | Błotniarki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
750 | ŚWIERCZYŃSKA Monika | 886 | Błotniarki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
751 | WOJCIECHOWSKA Sylwia | 887 | Błotniarki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
752 | SHAPOVALOVA Viktoriia | 888 | DZIK KOMANDO | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
753 | KANIA Jolanta | 889 | Gladiators by RMF4RT | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
754 | PSUT Kamil | 890 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
755 | TURZYŃSKI Maciek | 891 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
756 | GRUCA Malgorzata | 892 | Szalone Przyjaciółki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
757 | MAGNUSZEWSKA Urszula | 893 | Szalone Przyjaciółki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
758 | MAGNUSZEWSKI Marcin | 894 | Szalone Przyjaciółki | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
759 | PODGÓRSKA Anna | 895 | Szalone Przyjaciółki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
760 | POLOWCZYK Paulina | 896 | Szalone Przyjaciółki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
761 | RZĄŻEWSKA Aleksandra | 897 | Szalone Przyjaciółki | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
762 | PIECH Mateusz | 898 | W zimnej wodzie kąpani | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
763 | RYBAK Justyna Monika | 900 | W zimnej wodzie kąpani | Open Masters Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
764 | WITAK Agnieszka | 902 | W zimnej wodzie kąpani | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
765 | ZYGMUNT Katarzyna | 903 | W zimnej wodzie kąpani | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
766 | ADASIEWICZ Julia | 904 | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
767 | BIENIEK Katarzyna | 905 | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
768 | BOGUSZ Jarosław | 906 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
769 | BUJANOWSKI Michał | 907 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
770 | GRĘBSKI Aleksander | 909 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
771 | HEJKO Daniel | 910 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
772 | JAWORSKA Anna | 911 | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
773 | JAWORSKI Sylwester | 912 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
774 | KARMELITA Damian | 913 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
775 | KAŹMIERSKI Adam | 914 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
776 | KOŁAKOWSKI Kamil | 915 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
777 | KOMOSA Kamil | 916 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
778 | KONDRACKA Monika | 917 | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
779 | KOSIŃSKI Sebastian | 918 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
780 | MAJEWSKI Karol | 919 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
781 | MATULKA Robert | 920 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
782 | MICHALCZYK Marta | 921 | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
783 | NURKIEWICZ Szymon | 922 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
784 | OKLESIŃSKI Jarek | 923 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
785 | ORZECH Paweł | 925 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
786 | PIECHOTA Sebastian | 926 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
787 | SADOWSKI Sławek | 927 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
788 | SAŁĘGA Sławek | 928 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
789 | SERAFIN Kamil | 929 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
790 | STARUS Kamil | 930 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
791 | STARUS Maciej | 931 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
792 | STRUSKA-GATKOWSKA Anna | 932 | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
793 | TLAŁKA Mariusz | 933 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
794 | VESELOV Artem | 934 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
795 | WNUK Krzysztof | 935 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
796 | ZAWADKA Rafał | 936 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
797 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 937 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
798 | ZDUŃCZYK Sylwia | 938 | Biosfera | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
799 | PURCHALAK Karolina | 939 | Breakers Team | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
800 | ĆWIĘKOWSKA Aneta | 940 | Gabos Elite Group | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
801 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 941 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
802 | WENDREŃSKI Piotr | 942 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
803 | ZIELONKA Paweł | 943 | Gabos Elite Group | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
804 | GLOWINSKI Jacek | 944 | Kongsberg Automotive | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
805 | JÓŹWIK Szczepan | 945 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
806 | SZEWCZYK Mateusz | 946 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
807 | TYTOŃ Jakub | 947 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
808 | KURDA-MIKIEWICZ Anna | 948 | MOC123 | Open Masters Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
809 | KWIATKOWSKI Ryszard | 949 | MOC123 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
810 | LAREM Małgorzata | 950 | MOC123 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
811 | KARPIERZ Katarzyna | 951 | OIL Warszawa | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
812 | DMOCHOWSKA Dominika | 953 | PNPI | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
813 | KRYŃSKA Natalia | 954 | PNPI | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
814 | ROLA Mariusz | 956 | PNPI | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
815 | FIRST Tomasz | 957 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
816 | HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka | 958 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
817 | PIOTROWSKA Agnieszka | 959 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
818 | SKUBIS Agnieszka | 960 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
819 | KŁYSIŃSKI Mariusz | 961 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
820 | PURCHALAK Paweł | 962 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
821 | RACZYŃSKI Mariusz | 963 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
822 | TYMIŃSKI Michał | 964 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
823 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 965 | SYMMETRY GO | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
824 | ZIÓŁKOWSKI Paweł | 966 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
825 | AMBROZIAK Bartek | 967 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
826 | BOBROWICZ Kaja | 968 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
827 | BRODZIAK Andrzej | 969 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
828 | BZOWSKI Marcin | 970 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
829 | GAŁECKA Magdalena | 971 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
830 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 972 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
831 | GOROCHOWIK Tomasz | 973 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
832 | JURKOWSKI Radosław | 974 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
833 | KEMPNY Marcin | 975 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
834 | KITA Grzegorz | 976 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
835 | KOŁODZIEJCZYK Przemysław | 977 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
836 | KOZIOŁEK Sebastian | 978 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
837 | MACHNIK Justyna | 981 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
838 | MOLAK Tomasz | 982 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
839 | ONISK Jarek | 983 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
840 | PLOTNIKIEWICZ Jakub | 984 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
841 | RODAK Łukasz | 985 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
842 | RUPACZ Dawid | 986 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
843 | SIEDLAREK Dominika | 987 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
844 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 988 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
845 | SZYMANCZAK Dariusz | 989 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
846 | WIATER Michał | 990 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
847 | WIDUCH Ryszard | 991 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
848 | WISŁAWSKI Mariusz | 992 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
849 | WROTNIAK Justyna | 993 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
850 | WYGANOWSKA Amelia | 994 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
851 | WYLĘŻEK Mateusz | 995 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
852 | ZAJĄC Justyna | 996 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
853 | ŻEBROWSKI Adam | 997 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
854 | ZEMBEK Łukasz | 998 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
855 | ŻURAWSKI Tomasz | 999 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
856 | MOTULEWICZ Angelika | 1000 | AK-MT | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
857 | PAROL Kamil | 1001 | AK-MT | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
858 | BOBOWSKI Piotr | 1002 | Assay | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
859 | MALANOWSKI Konrad | 1004 | Assay | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
860 | PAWŁOWSKI Michał | 1005 | Assay | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
861 | ZAWADZKI Szymon | 1006 | Assay | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
862 | WIELECHOWSKI Maciek | 1007 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
863 | ŻBIKOWSKA Joanna | 1008 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
864 | GRUSZCZYŃSKI Mateusz | 1009 | Bieg Dwóch Skromnych | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
865 | BANASZEWSKA Sandra | 1010 | Free solo | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
866 | BIESZK Agnieszka | 1011 | Free solo | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
867 | SŁODOWNIK Ania | 1012 | Free solo | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
868 | SŁODOWNIK Marta | 1013 | Free solo | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
869 | BAZARNIK Piotr | 1014 | Gang Ulsena | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
870 | KAŹMIERCZAK Natalia | 1015 | Gang Ulsena | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
871 | MAJDAN Marta | 1016 | Gang Ulsena | Open Masters Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
872 | SKROBISZ Krzysztof | 1017 | Gang Ulsena | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
873 | TOMOŃ Urszula | 1018 | Gang Ulsena | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
874 | WIESIOŁEK Anita | 1019 | Gang Ulsena | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
875 | BOSZCZAK Aleksandra | 1020 | LEN MIELONY ODTŁUSZCZONY | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
876 | MATARAM Adam | 1021 | LEN MIELONY ODTŁUSZCZONY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
877 | MATARAM Beata | 1022 | LEN MIELONY ODTŁUSZCZONY | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
878 | NABIALCZYK Katarzyna | 1023 | LEN MIELONY ODTŁUSZCZONY | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
879 | NABIAŁCZYK Sylwester | 1024 | LEN MIELONY ODTŁUSZCZONY | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
880 | JANOWSKI Mikołaj | 1025 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
881 | ROSIŃSKI Arkadiusz | 1026 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
882 | CEGŁOWSKA Anka | 1027 | Lubelskie wariaty | Open Masters Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
883 | KUCHARCZYK Bartosz | 1028 | Lubelskie wariaty | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
884 | PANAS Rafał | 1029 | Lubelskie wariaty | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
885 | PRANAGAL Anna | 1030 | Lubelskie wariaty | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
886 | BAJÓR Ewa | 1033 | Nordea IT Team | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
887 | DAS Sourav Kumar | 1035 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
888 | PATIL Girish | 1036 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
889 | RADOMSKI Tomasz | 1038 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
890 | ZBIEĆ Filip | 1039 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
891 | KOZŁOWSKI Marek | 1041 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
892 | KRAWCZAK Emil | 1042 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
893 | SKIBA Aleksandra | 1043 | PWPW S.A. | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
894 | SŁOWIKOWSKI Paweł | 1044 | WydRUN | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
895 | SUJKOWSKI Damian | 1045 | WydRUN | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
896 | BARSZCZ Dominika | 1046 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
897 | BODZON Krzysztof | 1047 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
898 | BOGUSŁAWSKI Jakub | 1048 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
899 | BOMBOLEWSKI Cezary | 1049 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
900 | CZYŻ Piotr | 1050 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
901 | HERMANOWSKA Kamila | 1052 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
902 | HINC Aldona | 1053 | Open Masters Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
903 | JASKUŁA Aleksandra | 1055 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
904 | JOP Mateusz | 1056 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
905 | KOŁODZIEJ Agata | 1057 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
906 | LASOTA Sebastian | 1058 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
907 | CZERWINSKI Pawel | 1059 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
908 | ŁUCZAK Radosław | 1060 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
909 | MAŁECKI Filip | 1061 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
910 | MARKOWSKI Krzysztof | 1062 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
911 | MAŚNIAK Krzysztof | 1063 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
912 | ORŁOWSKI Kuba | 1064 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
913 | PADEWSKI Paweł | 1065 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
914 | PADEWSKI Zenon | 1066 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
915 | PYTLARCZYK Tomasz | 1068 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
916 | RAFAŁKO Grzegorz | 1069 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
917 | RATAJCZAK Agata | 1070 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
918 | SALIŃSKA Barbara | 1071 | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
919 | SIDWA Artur | 1072 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
920 | SZCZECH Jakub | 1073 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
921 | SZCZECH Patryk | 1074 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
922 | WARZOCHA Bartłomiej | 1075 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
923 | WDOWIARSKI Kamil | 1076 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
924 | WRONA Michał | 1077 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
925 | ŁASKI Karol | 1078 | AcroRunners | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
926 | MICHAŁEK Milena | 1079 | AcroRunners | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
927 | DĄBROWSKA Alicja | 1082 | Biegniemy dla DANIELA | Open Masters Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
928 | DĄBROWSKA Klaudia | 1083 | Biegniemy dla DANIELA | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
929 | DĄBROWSKA Wiktoria | 1084 | Biegniemy dla DANIELA | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
930 | DYMITROWICZ Paulina | 1085 | Biegniemy dla DANIELA | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
931 | KOWALCZYK Jonatan | 1086 | Biegniemy dla DANIELA | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
932 | MROZOWICZ Marek | 1087 | Biegniemy dla DANIELA | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
933 | MROZOWICZ-ŁAPIŃSKA Agata | 1088 | Biegniemy dla DANIELA | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
934 | PODGÓRSKI Jarosław | 1089 | Biegniemy dla DANIELA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
935 | PODGÓRSKI Rafał | 1090 | Biegniemy dla DANIELA | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
936 | ROMANOWSKI Grzegorz | 1091 | Biegniemy dla DANIELA | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
937 | TOMKIEWICZ Sebastian | 1092 | Biegniemy dla DANIELA | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
938 | BIELECKI Filip | 1093 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
939 | ŁEBEK Mateusz | 1094 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
940 | NIEWĘGŁOWSKA Katarzyna | 1095 | BoskieDziki | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
941 | SZUBERT Tomasz | 1096 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
942 | OBUDZIŃSKI Marcin | 1097 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
943 | KOPYCIŃSKI Patryk | 1098 | FlexiPandy | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
944 | MARKOWSKA Aleksandra | 1099 | FlexiPandy | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
945 | STRUK Marlena | 1100 | FlexiPandy | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
946 | STRUSIŃSKA Agata | 1101 | FlexiPandy | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
947 | KATANA Jan | 1103 | Katana | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
948 | KOPER Maciej | 1105 | Katana | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
949 | PUCHALSKI Łukasz | 1106 | Katana | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
950 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 1108 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
951 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 1109 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
952 | GULBINOWICZ Jakub | 1110 | Mocarne Szopy | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
953 | NIKOŁAJUK Piotr | 1111 | Mocarne Szopy | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
954 | DUDEK Piotr | 1112 | NicDobregoTeam | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
955 | GINGLAS Karolina | 1113 | NicDobregoTeam | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
956 | KAZIK Marcin | 1114 | NicDobregoTeam | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
957 | KUCHNIO Dorota | 1115 | NicDobregoTeam | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
958 | ROSIŃSKA Dominika | 1116 | NicDobregoTeam | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
959 | GAWRON Monika | 1117 | No'202 | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
960 | SOBCZYŃSKI Adam | 1118 | No'202 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
961 | BRAMBOR Michał | 1119 | Oreo team2 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
962 | KOSKA Kamil | 1120 | Oreo team2 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
963 | LASKOWSKI Filip | 1121 | Oreo team2 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
964 | NKWAMU Adrian | 1122 | Oreo team2 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
965 | SŁOWIK Adrian | 1123 | Oreo team2 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
966 | OSTROWSKI Łukasz | 1124 | OSTR SQUAD | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
967 | OSTROWSKI Maciej | 1125 | OSTR SQUAD | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
968 | OSTROWSKI Marek | 1126 | OSTR SQUAD | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
969 | ROSTECKI Kamil | 1127 | OSTR SQUAD | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
970 | BERLIŃSKA Joanna | 1128 | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
971 | BIALIK Paweł | 1129 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
972 | BIAŁKOWSKI Bartosz | 1130 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
973 | BOJANOWSKI Arseniusz | 1131 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
974 | BORSUKIEWICZ Paweł | 1132 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
975 | DOBRANJA Kamil | 1133 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
976 | KACPERSKA Aleksandra | 1134 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
977 | KUSZTYKIEWICZ Grzegorz | 1135 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
978 | KOZIK Michał | 1136 | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
979 | PACEK Wojciech | 1137 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
980 | RUCIŃSKI Grzegorz | 1138 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
981 | SALAMON Artur | 1139 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
982 | STRUGAREK Damian | 1140 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
983 | SZCZEBLEWSKI Mateusz | 1141 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
984 | TATAREK Tomasz | 1142 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
985 | WACHOWICZ Michał | 1143 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
986 | WIĘCKOWSKA Beata | 1144 | Open Masters Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
987 | ŻUK Wiktoria | 1145 | Open Kobiet | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
988 | JAROSZEWSKA Aleksandra | 1146 | 9Bits | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
989 | KRAJEWSKA Klaudia | 1148 | 9Bits | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
990 | KRYŃSKI Marek | 1149 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
991 | KUCZYŃSKI Tomek | 1150 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
992 | ORŁOWSKI Maciej | 1151 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
993 | PIEKARSKI Michał | 1152 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
994 | PODSKARBI Agata | 1153 | 9Bits | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
995 | POWICHROWSKI Krzysztof | 1154 | 9Bits | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
996 | WALENDZIUK Bartosz | 1156 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
997 | WOROSZYŁ Damian | 1158 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
998 | ZYSK Maciej | 1160 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
999 | ZYSK Mateusz | 1161 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1000 | KWIETNIEWSKA Luiza | 1162 | Białobrzeskie morsy | Open Masters Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1001 | RĄBKOWSKA Katarzyna | 1163 | Białobrzeskie morsy | Open Masters Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1002 | WŁODARCZYK Ewelina | 1164 | Białobrzeskie morsy | Open Masters Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1003 | WRZESINSKA Michalina | 1165 | Białobrzeskie morsy | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1004 | KULINKOWSKI Rafal | 1166 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1005 | KULA Wojciech | 1167 | DZIKIsquad | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1006 | MACHNIO Beniamin | 1168 | DZIKIsquad | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1007 | WOLOSZYN Michal | 1169 | DZIKIsquad | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1008 | BŁASIŃSKI Piotr | 1170 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1009 | BAŃKA Jarosław | 1171 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1010 | BORATYN Agnieszka | 1172 | KAITO TEAM | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1011 | KULCZYK Agata | 1173 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1012 | PIECHOTA Robert | 1174 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1013 | PIOTROWSKI Pawel | 1175 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1014 | SKRZYŃSKI Mateusz | 1176 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1015 | SPILAREWICZ Mariusz | 1177 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1016 | WYKA Piotr | 1178 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1017 | HERNOGA Hubert | 1179 | Lubię cycki | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1018 | KEMNITZ Maciek | 1180 | Lubię cycki | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1019 | MARYNOWSKI Łukasz | 1181 | Lubię cycki | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1020 | STRZAŁKOWSKA Alicja | 1182 | Lubię cycki | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1021 | WOJDYŁA Adam | 1185 | Memento Mori | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1022 | WOJDYŁA Arkadiusz | 1187 | Memento Mori | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1023 | ŻYLIŃSKI Gracjan | 1188 | Połamańce z Gemini :) | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1024 | DECEWICZ Mateusz | 1189 | Sępkowski Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1025 | MATUSIK Mariusz | 1190 | Sępkowski Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1026 | SĘPKOWSKI Daniel | 1191 | Sępkowski Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1027 | SIEMIENIAK Radosław | 1192 | Sępkowski Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1028 | KUBISZEWSKI Michał | 1193 | sssst | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1029 | KUBISZEWSKI Piotr | 1194 | sssst | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1030 | KUBISZEWSKI Szymon | 1195 | sssst | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1031 | GRZONKA Oliwer | 1196 | Tribe47 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1032 | MATVIIV Karolina | 1197 | Tribe47 | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1033 | MELEZHYK Sofiia | 1198 | Tribe47 | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1034 | PALII Nataliia | 1199 | Tribe47 | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1035 | TURCHAK Volodymyr | 1200 | Tribe47 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1036 | ARCISZEWSKI Adam | 1201 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1037 | BOTTO Ilario | 1202 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1038 | GWIAZDA Mateusz | 1203 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1039 | HUK Mateusz | 1204 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1040 | KOWALSKI Adrian | 1205 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1041 | KRZYŻANOWSKA Marta | 1206 | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1042 | KUBIAK Robert | 1207 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1043 | MORAWIEC Jagoda | 1208 | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1044 | PAŁCZYŃSKI Łukasz | 1210 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1045 | PETRYKOWSKA Karolina | 1212 | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1046 | POPIEL Marcin | 1213 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1047 | POTURALSKI Jakub | 1214 | Open Mężczyzn | sobota, 14:45 | 00:00:00 | |||
1048 | PUCZYLOWSKI Patryk | 1215 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1049 | ŚLIWA Katarzyna | 1216 | Open Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1050 | STEFANIAK Damian | 1217 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1051 | SZCZEPAŃSKI Patryk | 1218 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1052 | TLAGA Cezary | 1219 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1053 | WARDĘGA Michał | 1220 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1054 | WOLIŃSKI Michał | 1221 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1055 | KRYSIAK Magdalena | 1222 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1056 | GÓRSKI Grzegorz | 1223 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1057 | KOŚCIUSZKO Michał | 1224 | Czy to pole jest obowiązkowe? | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1058 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 1226 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1059 | SKÓRA Dawid | 1227 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1060 | LEJK Anna | 1228 | FlexiPandy | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1061 | JANECKA Monika | 1229 | Husaria Race Team | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1062 | JANECKI Jerzy | 1230 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1063 | GÓRNICZ Marcin | 1231 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1064 | MACHYNIA Kamil | 1232 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1065 | PANDEW Julian | 1233 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1066 | PRUŚ Maciej | 1234 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1067 | KAMUT Justyna | 1235 | Paciak Team | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1068 | KAMUT Tomasz | 1236 | Paciak Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1069 | KUŹNIAK Aleksandra | 1237 | Paciak Team | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1070 | WORONIECKI Janek | 1238 | Paciak Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1071 | DŁUSKA Oliwia | 1239 | POWER TRAINING | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1072 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 1240 | POWER TRAINING | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1073 | PARADOWSKI Jakub | 1241 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1074 | CHODZICKI Rafał Jan | 1243 | Pszypau Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1075 | KRYPINEVICH Hanna | 1244 | SAHATY | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1076 | LEANOVICH Aliaksei | 1245 | SAHATY | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1077 | MILOSERDOW Sergej | 1246 | SAHATY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1078 | SAKHASHCHYK Aleh | 1247 | SAHATY | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1079 | LESIAK Magdalena | 1249 | W dupach się poprzewracało! | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1080 | SZELENBAUM Jarek | 1250 | W dupach się poprzewracało! | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1081 | WASĄŻNIK Paulina | 1251 | W dupach się poprzewracało! | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1082 | KRYMARYS Jakub | 1252 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1083 | WYRWAS Paulina | 1253 | Warriors Łódź | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1084 | CHACHUŁA Mateusz | 1254 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1085 | CICHECKI Emil | 1255 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1086 | DEREWOŃKO Marcin | 1256 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1087 | GÓRKA Mateusz | 1257 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1088 | HILLER Fabian | 1258 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1089 | JABCZYŃSKA Marta | 1259 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1090 | JECHNA Damian | 1260 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1091 | KISIOŁEK Karolina | 1261 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1092 | KONICZYŃSKI Wojciech | 1263 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1093 | KORZEMBSKI Paweł | 1264 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1094 | KOSIOR Jacek | 1265 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1095 | KOZŁOWSKA Monika | 1266 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1096 | KRAJEWSKI Łukasz | 1267 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1097 | LEŻAŃSKI Sebastian | 1268 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1098 | MAGRYTA Arkadiusz | 1269 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1099 | MAMCARZ Krzysztof | 1270 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1100 | MIELCZAREK Magda | 1271 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1101 | NARÓG Aleksandra | 1272 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1102 | NOWAK Paulina | 1273 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1103 | OŻGA Aleksandra | 1274 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1104 | OŻGA Weronika | 1275 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1105 | ROBAK Paweł | 1277 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1106 | RULAK Marek | 1278 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1107 | RUSIN Monika | 1279 | Open Masters Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1108 | RYMSZA Daniel | 1280 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1109 | STACHEWICZ Agata | 1281 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1110 | STASIAK Dominika | 1282 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1111 | STOSIK Krzysztof | 1283 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1112 | SZCZECIŃSKI Piotr | 1284 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1113 | SZCZYGIEŁ Łukasz | 1285 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1114 | SZCZYGIEŁ Michał | 1286 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1115 | SZYMAŃSKI Adrian | 1287 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1116 | WASIL Milena | 1288 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1117 | WOŁOSZYN Marcin | 1289 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1118 | ANDRZEJEWSKI Adam | 1294 | Breakers Team | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1119 | ANIOŁEK Magdalena | 1295 | Breakers Team | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1120 | ANIOŁEK Piotr | 1296 | Breakers Team | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1121 | KONICKI Michał | 1298 | Breakers Team | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1122 | WYSOCKI Mateusz | 1290 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1123 | ZYGOWSKA Ela | 1291 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1124 | KOPEĆ Antoni | 1292 | AmaZulu FC | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1125 | KUCHAREK Katarzyna | 1299 | Breakers Team | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1126 | ANDRZEJEWSKA Paulina | 1293 | Breakers Team | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1127 | MILEWSKA Paula | 1300 | Breakers Team | Open Masters Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1128 | OLSZEWSKI Paweł | 1301 | Breakers Team | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1129 | LEWANDOWSKI Linus | 1302 | Homokomando | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1130 | WAWRZENIEC Michał | 1303 | Homokomando | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1131 | WIETERSKA Marta | 1304 | Krokonie | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1132 | KOZLOWSKI Dawid | 1305 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1133 | BELYAEVA Elena | 1306 | Rusiki | Open Masters Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1134 | OBEDKOV Sergey | 1307 | Rusiki | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1135 | KRZAK Edyta | 1308 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1136 | ROGUSKA Kasia | 1309 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1137 | MAHARINA Liza | 1310 | Zubi Team | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1138 | ZUBIK Krystian | 1311 | Zubi Team | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1139 | BARTNIK Aleksandra | 1312 | Open Kobiet | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
1140 | CHOJNACKI Mateusz | 1313 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1141 | FILIPIAK Marcin Szymon | 1314 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1142 | HYRA Katarzyna | 1315 | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1143 | JANISZEWSKI Michał | 1316 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1144 | KAMIŃSKA Natalia | 1317 | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1145 | KOWALIK Karol | 1318 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1146 | KOŹBIAŁ Rafał | 1319 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1147 | MALISZEWSKI Łukasz | 1320 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1148 | RYBICKI Marcin | 1322 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1149 | SMOŁA Mariusz | 1323 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1150 | TÁNCZOS Weronika | 1324 | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1151 | WIECHETEK Jarosław | 1325 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1152 | WOJDA Dominika | 1326 | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1153 | ZABOROWSKI Mateusz | 1327 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1154 | KUBAŃSKA Dorota | 1329 | #KolkaTeam | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1155 | MATUSIAK Agata | 1330 | #KolkaTeam | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1156 | MATUSIAK Mateusz | 1331 | #KolkaTeam | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1157 | TRZECIAK Jolanta | 1332 | #KolkaTeam | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1158 | ZAWADKA Anna | 1333 | #KolkaTeam | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1159 | ZAWADKA Dariusz | 1334 | #KolkaTeam | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1160 | ZIÓŁEK Anna | 1335 | #KolkaTeam | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1161 | ZIÓŁEK Paweł | 1336 | #KolkaTeam | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1162 | DIETRICH Tomasz | 1337 | 123 Knury | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1163 | GĄSIOR Paweł | 1338 | 24 Fit Flow Society | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1164 | SIKORA Michał | 1339 | 24 Fit Flow Society | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1165 | BĄCZKOWSKI Kamil | 1340 | 30urofilipa | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
1166 | CZOGAŁA Damian | 1341 | 30urofilipa | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
1167 | HORSZCZARUK Robert | 1342 | 30urofilipa | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
1168 | KACZOR Krzysztof | 1343 | 30urofilipa | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
1169 | MADEJ Zuzanna | 1344 | 30urofilipa | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
1170 | MONACH Katarzyna | 1345 | 3T Białystok | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1171 | GERESZ Ewa | 1349 | Bieg for Mercy | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1172 | HUNT Aisling | 1350 | Bieg for Mercy | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1173 | KONOPKA Małgorzata | 1351 | Bieg for Mercy | Open Kobiet | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | ||
1174 | GRYN Alex | 1355 | Broforce | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1175 | KĘDZIOREK Izabela | 1356 | Broforce | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1176 | KĘDZIOREK Kamil | 1357 | Broforce | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1177 | KĘDZIOREK Tomasz | 1358 | Broforce | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1178 | ŻOCHOWSKI Marcin | 1360 | Broforce | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1179 | BARANOWSKI Marek | 1361 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:00 | 00:00:00 | ||
1180 | DEJ Agnieszka | 1362 | Continental | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1181 | NAWARA Wioleta | 1363 | Continental | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1182 | GJORGJIEV Viktor | 1364 | DreamTeam Runners | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1183 | KOROLEWSKA Kamila | 1365 | DreamTeam Runners | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1184 | JASEK Damian | 1366 | Drużyna Pieroga | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1185 | ŚCIGALSKA Oliwia | 1367 | Drużyna Pieroga | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1186 | CZUBAT Paweł | 1368 | Dziki z Czechowa | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1187 | BADOWSKA Paulina | 1369 | ELITA SKIERNIEWICKA | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1188 | BUKOWSKA Amelia | 1370 | ELITA SKIERNIEWICKA | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1189 | JACKIEWICZ Krzysztof | 1371 | ELITA SKIERNIEWICKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1190 | KRZEŚNIAK Magdalena | 1372 | ELITA SKIERNIEWICKA | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1191 | KUCHARSKI Robert | 1373 | ELITA SKIERNIEWICKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1192 | BARJASZ Agnieszka | 1374 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1193 | KRUPA Dorota | 1375 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1194 | KRUPA Jarosław | 1376 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1195 | PORĘBSKA Sara | 1377 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1196 | SCHUBERT Tomasz | 1378 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1197 | TRĘBACKA Małgorzata | 1379 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1198 | SITARSKI Piotr | 1380 | FARMAZONIARZE | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1199 | STEC Szymon | 1381 | FARMAZONIARZE | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1200 | TYWONEK Mariusz | 1382 | FeelGood | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1201 | WARPAS Monika | 1383 | FeelGood | Open Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1202 | BUDEK Maciek | 1385 | Fun run | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1203 | BUDEK Robert | 1386 | Fun run | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1204 | CZUCHAJ Milena | 1387 | Fun run | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1205 | KRAJEWSKI Tomasz | 1388 | Fun run | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1206 | LEWANDOWSKA Luiza | 1389 | Fun run | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1207 | LEWANDOWSKI Piotr | 1390 | Fun run | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1208 | PĘDZICH Iwona | 1392 | Fun run | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1209 | ROGIEWICZ Anna | 1394 | Fun run | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1210 | SMOLARCZYK Klaudia | 1395 | Fun run | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1211 | WOŁOWICZ Magdalena | 1396 | Fun run | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1212 | ZIELIŃSKI Maciej | 1398 | Fun run | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1213 | KAROLEWSKI Łukasz | 1402 | GGałgany | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1214 | SZCZYŻAŃSKI Tomasz | 1403 | GGałgany | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1215 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 1404 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1216 | GNOZA Karol | 1405 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1217 | MALISZEWSKA Agnieszka | 1406 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1218 | SOBOŃ Łukasz | 1407 | GO_RUNNERS | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1219 | WIĘCKOWSKA Marta | 1408 | GO_RUNNERS | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1220 | WÓJCICKI Wojciech | 1409 | GO_RUNNERS | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1221 | DUCZMAŃSKI Tomasz | 1410 | Hardcorowe Szwagry | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1222 | JAWORSKI Łukasz | 1411 | Hardcorowe Szwagry | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1223 | PĘKALA Rafał | 1412 | Hardcorowe Szwagry | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1224 | KIHIU Wairimu | 1413 | Hike Warriors | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1225 | DŁUŻNIEWSKA Iza | 1414 | I Love Fitness | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1226 | JACHOWSKA Aldona | 1415 | I Love Fitness | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1227 | JAŃCZAK Karolina | 1416 | I Love Fitness | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1228 | MATEJCZUK Iwona | 1417 | I Love Fitness | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1229 | PAWOWSKA Karolina | 1418 | I Love Fitness | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1230 | REMISZEWSKA Aleksandra | 1419 | I Love Fitness | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1231 | SIKORSKA Ela | 1420 | I Love Fitness | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1232 | SZLĘDAK-MOTOSZKO Agnieszka | 1421 | I Love Fitness | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1233 | FURCZAK Kasjan | 1422 | Idź, ja Cię dogonię | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1234 | FURCZAK Krystian | 1423 | Idź, ja Cię dogonię | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1235 | WŁODARCZYK Dominika | 1424 | Idź, ja Cię dogonię | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1236 | SOBSTYL Marcin | 1425 | jeszcze 100m | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1237 | AKSAMITOWSKA Paulina | 1427 | Kanarki ze szparki | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1238 | AKSAMITOWSKI Robert | 1428 | Kanarki ze szparki | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1239 | CISOWSKA Monika | 1429 | Kanarki ze szparki | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1240 | DURYAN Lusine | 1430 | Kanarki ze szparki | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1241 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | 1431 | Kanarki ze szparki | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1242 | KAPISZ Michał | 1435 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1243 | CZAPKIEWICZ Michał | 1436 | Kolej na Nas | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1244 | CHOJNACKI Bartosz | 1441 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1245 | OPAŁCZYK Artur | 1443 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1246 | PARDAK Katarzyna | 1444 | LOTAMS Team | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1247 | PYĆ Artur | 1445 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1248 | GOLAN Marek | 1446 | Lubelskie Zwierzaki | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1249 | GROSNER Marcin | 1447 | Lubelskie Zwierzaki | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1250 | STEC Artur | 1448 | Lubelskie Zwierzaki | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1251 | OLEWIECKI Kamil | 1449 | ŁMGI Dream Team | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1252 | PISARSKA Adrianna | 1450 | ŁMGI Dream Team | Open Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1253 | DUBIEL Adrian | 1452 | Mud, Sweat & Beer | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1254 | ELGUT Caleb | 1453 | Mud, Sweat & Beer | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1255 | SYKORA Fabian | 1455 | Mud, Sweat & Beer | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1256 | KLUCZEK Łukasz | 1456 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1257 | WZIĄTEK Kamil | 1457 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1258 | ZAWROTNIAK Konrad | 1459 | Nie rozumiem | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1259 | KOZIEŁ Michał | 1460 | nieskalane muchomorki | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1260 | MONACH Marcin | 1461 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1261 | MOTYKA Krzysztof | 1462 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1262 | LASKOWSKI Paweł | 1465 | P&M | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1263 | STACHYRA Michal | 1466 | P&M | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1264 | VRAŽDA Piotr | 1467 | P&M | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1265 | ZABIELSKI Łukasz | 1468 | Paciak Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1266 | TARNOWSKI Adrian | 1469 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
1267 | KHOURI Konrad | 1470 | PugnaCIS | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1268 | KHOURI Michał | 1471 | PugnaCIS | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1269 | DELENDOWSKI Andrzej | 1472 | Rehab Kata | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1270 | PIKULA Dominika | 1475 | Rehab Kata | Open Masters Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1271 | RACZYK Monika | 1476 | Rehab Kata | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1272 | TURZYNIECKA Katarzyna | 1477 | Rehab Kata | Open Masters Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1273 | HAWRYLAK Paulina | 1479 | Run Crew | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1274 | JAŁOCHA Izabela | 1480 | Run Crew | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1275 | NIEDŹWIEDŹ Krzysztof | 1481 | Run Crew | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1276 | PODEMBSKI Kamil | 1482 | Run Crew | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1277 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 1483 | RunForestRun | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:00 | 00:00:00 | ||
1278 | ROSIŃSKI Piotr | 1486 | Salamandra Team | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1279 | CHABERSKA Agata | 1488 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1280 | DZIERŻEK Małgorzata | 1489 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1281 | JAKÓBCZAK Karolina | 1490 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1282 | KONDRACKI Agnieszka | 1491 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1283 | KOWALCZYK Klaudia | 1492 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1284 | MAKOWIECKA Kinga | 1493 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1285 | OLSZEWSKI Dominik | 1494 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1286 | PUSTÓWKA Dawid | 1495 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1287 | STRZELCZYK Łukasz | 1496 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1288 | TETEREVOVA Beata | 1497 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1289 | ARAŹNA Danuta | 1499 | Team Spartan | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1290 | CICHOWSKA Ewelina | 1500 | Team Spartan | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1291 | GADAJ Ewelina | 1501 | Team Spartan | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1292 | KOWALSKI Michał | 1502 | Team Spartan | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1293 | MIROS Ilona | 1503 | Team Spartan | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1294 | MURAWSKI Mariusz | 1504 | Team Spartan | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1295 | OSICA Anna | 1505 | Team Spartan | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1296 | SZEWCZAK Arkadiusz | 1506 | Team Spartan | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1297 | ZIELIŃSKA Klaudia | 1507 | Team Spartan | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1298 | STEBNICKI Mateusz | 1509 | Tęgie Ptysie | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1299 | WÓDCZAK Waldemar | 1510 | Tęgie Ptysie | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
1300 | JEZUITA Jarosław | 1511 | Ulepszone Gnolle | Open Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | ||
1301 | KOPERA Kamil | 1512 | Ulepszone Gnolle | Open Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | ||
1302 | ONYSZEK Piotr | 1513 | Ulepszone Gnolle | Open Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | ||
1303 | WIT Mateusz | 1514 | Ulepszone Gnolle | Open Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | ||
1304 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1515 | United Runners | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1305 | CLARK Samantha | 1516 | Usual Suspects | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1306 | STOLSKI Tomasz | 1517 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1307 | SARNECKI Stanisław | 1518 | vegerunners.pl | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1308 | BATOROWICZ Emil | 1520 | VIGO System | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1309 | BRONIKOWSKI Kamil | 1521 | VIGO System | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1310 | MAKAREWICZ Joanna | 1524 | VIGO System | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1311 | MATUSZEWSKI Dominik | 1525 | VIGO System | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1312 | MILCZAREK Karolina | 1526 | VIGO System | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1313 | MORAWSKI Dawid | 1527 | VIGO System | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1314 | SZYMCZAK Paweł | 1528 | VIGO System | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1315 | CICHECKI Łukasz | 1529 | Warszówka ok | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1316 | ADAMECZEK Paweł | 1530 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1317 | BALAK Szymon | 1531 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1318 | BARTNICKI Bartłomiej | 1532 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1319 | BARTNIK Oliwia | 1533 | Watex | Open Kobiet | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | ||
1320 | BIAŁAS Florian | 1534 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1321 | KORZENIOWSKA Joanna | 1542 | WW team | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1322 | KOWALIK Anna | 1543 | WW team | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1323 | FRANK-DEMBIŃSKA Agnieszka | 1545 | XXXXX | Open Masters Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1323 | KACZYŃSKI Konrad | 1546 | XXXXX | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1325 | GÓRNISIEWICZ Michał | 1549 | Zadymiony Namiot Szamana | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1326 | PIELASA Andrzej | 1550 | Zadymiony Namiot Szamana | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1327 | ZAWADA Piotr | 1551 | Zadymiony Namiot Szamana | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
1328 | STRZYŻEWSKI Miłosz | 1553 | Złota Kompania | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | ||
1329 | MACIEJEWSKI Jakub | 1554 | Zmora | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
1330 | ADAMOWICZ Przemysław | 1556 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1331 | BĄCZEK Patryk | 1557 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1332 | BACZYŃSKI Paweł | 1558 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1333 | BADEK-CIEŚLICZKA Marta | 1559 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1334 | BAGIŃSKI Patryk | 1560 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1335 | BAŁAZY Beata | 1561 | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1336 | BANACH Piotr | 1562 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1337 | BARAN-CHOMIUK Ewelina | 1563 | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1338 | BARANOWSKI Kamil | 1564 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1339 | BARANOWSKI Kamil | 1565 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1340 | BARAŃSKI Maciek | 1566 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1341 | BEDNARCZYK Artur | 1567 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1342 | BIELICKI Paweł | 1569 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1343 | BINIEK Bartłomiej | 1570 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1344 | BOCHENEK Katarzyna | 1572 | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1345 | BOGACKI Maciej | 1573 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1346 | BOGUMIŁ Teresa | 1574 | Open Masters Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1347 | BOGUSŁAWSKA Anna | 1575 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1348 | BOJARSKI Kamil | 1576 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1349 | BOMERSBACH Michał | 1577 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1350 | CHODKOWSKA Patrycja | 1579 | Open Kobiet | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1351 | CHRÓŚCIK Piotr | 1580 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1352 | CUDNA Agnieszka | 1581 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1353 | CZARNOWICZ Jakub | 1582 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1354 | DOLIŃSKI Piotr | 1585 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1355 | DUBIŃSKI Łukasz | 1586 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1356 | DUSZYN Paweł | 1588 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1357 | DUSZYŃSKI Sebastian | 1589 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1358 | DYMYD Volodymyr | 1590 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1359 | FAŁEK Marta | 1591 | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1360 | FERNUFKA Natalia | 1592 | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1361 | FIGEL Patryk | 1593 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1362 | FILIPCZAK Kamil | 1594 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1363 | FRYDRYCH Paulina | 1596 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1364 | FURMANSKI Arkadiusz | 1597 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1365 | GAJOWNIK Przemysław | 1598 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1366 | GARBACKI Dariusz | 1599 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1367 | GMAJ Arkadiusz | 1600 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1368 | GRUDZIŃSKI Jacek | 1601 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1369 | HABER Emilia | 1603 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1370 | HUS Malwina | 1604 | Open Kobiet | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1371 | JABŁOŃSKA Agnieszka | 1605 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1372 | JAKUBOWSKI Michał | 1606 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1373 | JAKUBOWSKI Patryk | 1607 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1374 | JANCZYK Michał | 1608 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | |||
1375 | JANKOWSKA Anna | 1610 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1376 | JANOWSKI Kasper | 1611 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1377 | JASKULSKI Konrad | 1612 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1378 | JECHNA Karol | 1613 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1379 | JURKOWSKA Jolanta | 1615 | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1380 | KALWAS Katarzyna | 1617 | Open Kobiet | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
1381 | KAMIŃSKA Angelika | 1618 | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1382 | KAPITAN Artur | 1619 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1383 | KARPIŃSKA-GROMEK Monika | 1620 | Open Masters Kobiet | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
1384 | KARPIŃSKI Jarosław | 1621 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1385 | KAUCZ Filip | 1622 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1386 | KAŹMIERCZAK Daniel | 1623 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1387 | KISIEL Maciej | 1624 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1388 | KLESZCZ Szymon | 1625 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1389 | KLOBUSZEŃSKI Kamil | 1626 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1390 | KLONOWICZ Rafał | 1627 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1391 | KNOP Andrzej | 1628 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1392 | KOLAD Patryk | 1629 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1393 | KOMOROWSKI Hubert | 1631 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1394 | KOSTECKI Kamil | 1632 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1395 | KOWAL Anna | 1633 | Open Kobiet | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
1396 | KOWALEWICZ Kinga | 1634 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1397 | KRAJEWSKI Dariusz | 1635 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1398 | KRUPA Dariusz | 1636 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1399 | KRYSIAK Łukasz | 1637 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1400 | KUCEWICZ Bartłomiej | 1638 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1401 | KULEC Adam | 1639 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1402 | KULESZA Adrian | 1640 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1403 | KUROWICKA Paulina | 1641 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1404 | KURZĄTKOWSKI Cezary | 1642 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1405 | KUTYSHEVSKYI Oleksandr | 1643 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1406 | LELEK Klaudia | 1645 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1407 | LEPIESZKIEWICZ Natalia | 1646 | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1408 | LIPIŃSKI Filip | 1647 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1409 | ŁUKASZ Jabłoński | 1649 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1410 | MALEŃCZYK Sylwester | 1650 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
1411 | MALINOWSKI Jarosław | 1651 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1412 | MALISZ Michal | 1652 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1413 | MALKUS Arkadiusz | 1653 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1414 | MATERA Rafał | 1654 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1415 | MAZUR Adriana | 1655 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1416 | MAZUREK Maciej | 1656 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1417 | MICHALSKI Magnus | 1657 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1418 | MILKOWSKI Sylwester | 1659 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1419 | MOŻEJKO Ewelina | 1661 | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | |||
1420 | MRÓZ Tomasz | 1662 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1421 | MUCHOWSKI Michał | 1663 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1422 | NADOLNY Adam | 1664 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1423 | NESMIIANOV Kostiantyn | 1665 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1424 | NOWACKI Robert | 1666 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1425 | NOWICKI Norbert | 1667 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
1426 | OBROŚLAK Grzegorz | 1668 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1427 | OBROŚLAK Krzysztof | 1669 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1428 | OCHALSKI Grzegorz | 1670 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1429 | OLCZAK Dagmara | 1671 | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | |||
1430 | OLCZAK-ZIÓŁEK Daria | 1672 | Open Kobiet | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | |||
1431 | ORŁOWSKI Sebastian | 1674 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1432 | OSOBIŃSKI Paweł | 1675 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1433 | OZGA Patrycja | 1676 | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1434 | PALIŃSKA Żaneta | 1677 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1435 | PANUCHNO Michał | 1678 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | |||
1436 | PARCZEWSKI Radek | 1679 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1437 | PASTUSZKA Zuzanna | 1680 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1438 | PASZKOWSKA Eliza | 1681 | Open Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1439 | PASZKOWSKI Bartłomiej | 1682 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1440 | PAWLAK Izabela | 1683 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1441 | PAWLAK Urszula | 1684 | Open Masters Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1442 | PAWLINA Jarosław | 1685 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1443 | PIOTRKOWICZ Michał | 1686 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1444 | PISTOR Michał | 1687 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | |||
1445 | PODSIEDLIK Olga | 1688 | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1446 | PODSTAWKA Katarzyna | 1689 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1447 | PRUSKI Robert | 1690 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | |||
1448 | PRZYBYSZ Aneta | 1691 | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1449 | RADOMSKI Sylwester | 1692 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1450 | ROKUSZEWSKI Kamil | 1694 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1451 | ROSŁANIEC Piotr | 1695 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1452 | RUCKA Alicja | 1696 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1453 | SADŁOWSKI Mariusz | 1697 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1454 | SIEKIERKO Łukasz | 1699 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1455 | SIEKIERKO Urszula | 1700 | Open Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1456 | SKIBNIEWSKI Jacek | 1701 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
1457 | SKOCZYŃSKA Katarzyna | 1702 | Open Kobiet | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1458 | SMOLIŃSKI Robert | 1704 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1459 | SOBOLEWSKI Robert | 1705 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1460 | SOBOTA Mariola | 1706 | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1461 | SROKA Krzysztof | 1707 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1462 | STACHLEWSKI Michał | 1708 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1463 | STEFAŃSKI Damian | 1709 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1464 | STEFANSKI Mateusz | 1710 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1465 | STOPKA Adam | 1711 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1466 | SUBDA Patryk | 1712 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1467 | SYPNIEWSKI Maciej | 1713 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1468 | SZMIT Krzysztof | 1715 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1469 | SZUBERTOWSKI Kamil | 1716 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1470 | SZULC Piotr | 1717 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1471 | SZWEJKOWSKA Joanna | 1718 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1472 | SZYMAŃSKI Mateusz | 1719 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1473 | SZYMAŃSKI Tomasz | 1720 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1474 | TKACZYK Grzegorz | 1721 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1475 | ŁUKIEWICZ Mateusz | 1722 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1476 | TRACZYK Michał | 1723 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1477 | TWARDOWSKI Konrad | 1725 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1478 | WAWRZYNIAK Monika | 1726 | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1479 | WNUK Karolina | 1727 | Open Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1480 | WÓJCICKI Bartosz | 1728 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1481 | WOŁEK Sebastian | 1730 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1482 | WOŁOSZCZAK Filip | 1731 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1483 | WOŹNIAK Elżbieta | 1732 | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1484 | ZALEWSKI Karol | 1734 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1485 | ZARZEKA Agnieszka | 1735 | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1486 | ŻUKIEWICZ Michał | 1736 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1487 | ZWOLIŃSKI Krzysztof | 1737 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1488 | ZYCH Arek | 1738 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1489 | ŻYŁKA Katarzyna | 1739 | Open Kobiet | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1490 | BAKALARZ Maciej | 1740 | CK DEZERTERZY | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1491 | KRUK Michał | 1741 | CK DEZERTERZY | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1492 | NOWAK Łukasz | 1742 | CK DEZERTERZY | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1493 | WAWSZCZYK Adrian | 1743 | CK DEZERTERZY | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1494 | ZAJĄC Paweł | 1744 | CK DEZERTERZY | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1495 | SŁOŃSKI Paweł | 1747 | JYSK Team | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1496 | SZWED Sylwester | 1748 | JYSK Team | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1497 | KWARCIAK Arkadiusz | 1750 | MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1498 | POPCZYŃSKI Krystian | 1752 | MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1499 | KRYSTYNIAK Tomasz | 1756 | The Dudes | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1500 | KULAK Andrzej | 1757 | The Dudes | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1501 | BEDNARSKI Jakub | 1758 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
1502 | DĄBROWSKA Justyna | 1759 | Open Kobiet | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1503 | DROGOMIRECKI Mateusz | 1761 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1504 | FURMANIAK Renata | 1762 | Open Kobiet | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1505 | KUKUŁKA Natalia | 1764 | Open Kobiet | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1506 | KUROWSKI Artur | 1765 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1507 | MAGOŃ-ROMANÓW Anna | 1766 | Open Masters Kobiet | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1508 | MAKAREWICZ Bartosz | 1767 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1509 | MAKAREWICZ Paweł | 1768 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1510 | MARĆ Dominika | 1769 | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1511 | MIEŃKOWSKA Sylwia | 1770 | Open Kobiet | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1512 | MIEŃKOWSKI Marcin | 1771 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1513 | PROCHOWNIK Hubert | 1773 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1514 | SOBAŃSKA Anna | 1774 | Open Masters Kobiet | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1515 | WIŚNIEWSKI Dawid | 1775 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1516 | CHMIEL Ola | 1776 | Open Kobiet | sobota, 14:45 | 00:00:00 | |||
1517 | JÓZEFCZYK Piotr | 1777 | Open Mężczyzn | sobota, 14:45 | 00:00:00 | |||
1518 | KULINKOWSKI Piotr | 1779 | Calypso Suwałki Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1519 | ORŁOWSKI Kamil | 1780 | Calypso Suwałki Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1520 | KOSSAKOWSKA Marta | 1782 | FitUczciwość | Open Masters Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1521 | UCZCIWEK Urszula | 1783 | FitUczciwość | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1522 | CZAJKOWSKI Tomasz | 1785 | Kapibara team trzymaj z nim | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1523 | LESIŃSKI Łukasz | 1787 | Kapibara team trzymaj z nim | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1524 | KALNIUK Tomasz | 1788 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | ||
1525 | GIERAT Marcin | 1789 | PSE RADOM | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1526 | KALITA Rafał | 1790 | PSE RADOM | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1527 | KOZŁOWSKA Joanna | 1791 | PSE RADOM | Open Masters Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1528 | PODGÓRSKA Katarzyna | 1792 | PSE RADOM | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1529 | SIEMION Ewelina | 1793 | PSE RADOM | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1530 | SZEWCZUK Paweł | 1794 | PSE RADOM | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1531 | ZAGÓRSKI Łukasz | 1795 | PSE RADOM | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1532 | BRZEZIŃSKI Mariusz | 1799 | WPR Team | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1533 | KONECKA Emilia | 1800 | WPR Team | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1534 | KOWALCZYK Katarzyna | 1801 | WPR Team | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1535 | MŁYŃCZAK Karol | 1802 | WPR Team | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1536 | ROZBICKI Robert | 1803 | WPR Tim | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
1537 | CZAPINSKA Kasia | 1804 | Żniwiarze | Open Kobiet | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | ||
1538 | GOS Mariusz | 1805 | Żniwiarze | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | ||
1539 | ARCZEWSKA Natalia | 1806 | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1540 | CHILMON Grzesiek | 1807 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1541 | DOBRZYŃSKA Aleksandra | 1808 | Open Kobiet | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
1542 | GŁUSZAK Piotr | 1810 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
1543 | KORCZAK Bartosz | 1813 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1544 | KRAJEWSKA Małgorzata | 1815 | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1545 | MALAR Piotr | 1817 | Open Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
1546 | MIŁEK Łukasz | 1818 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1547 | MODZELEWSKI Cezary | 1819 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1548 | OGRODNIK Bogusław | 1823 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1549 | PONIATOWSKI Paweł | 1824 | Open Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
1550 | SULEJ Konrad | 1825 | Open Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
1551 | SZULIŃSKI Kamil | 1826 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1552 | ULEWICZ Mariola Ulewicz Vanilla | 1827 | Open Kobiet | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
1553 | WARZOCHA Weronika | 1828 | Open Kobiet | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
1554 | GOŁĘBIOWSKI Maciej | 1829 | Morsy Myszyniec | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
1555 | ZAWICKI Krystian | 1831 | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1556 | NASIŁOWSKI Przemek | 1832 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
1557 | ZACHARCZYK Katarzyna | 1833 | CFE Team | Open Kobiet | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
1558 | ZBICHORSKI Filip | 1834 | Wolne i prawie wolne | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
1559 | KACZMAREK Robert | 1835 | Debiutanci z Mińska | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
1560 | BAŁUT Przemysław | 1836 | ANTHIDOTUM | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
1561 | GOCAŁ Patryk | 1837 | Idź, ja Cię dogonię | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1562 | BILSKI Dariusz | 1838 | Kowidki | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1563 | JURKIEWICZ Mateusz | 1839 | Kowidki | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1564 | JURKIEWICZ Mateusz | 1840 | Kowidki | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
1565 | MACHOWIAK Monika | 1841 | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1566 | ZALEWSKI Marcin | 1842 | HYPERFORM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
1567 | GICZAN Mariusz | 1843 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
1568 | PRUSZAK Wojciech | 1844 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
1569 | JABŁOŃSKI Tomasz | 1845 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
1570 | KRUPA Adam | 1846 | KAMIL ŚLIMAK | Open Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
1571 | SOITA Ihar | 1848 | SAHATY | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1572 | WIECHETEK Jarosław | 1849 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
1573 | KOSTUCHA Damian | 1850 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
1574 | WIECHETEK Dariusz | 1851 | Open Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
1575 | KNYT Grzegorz | 1852 | HYPERFORM | Open Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
1576 | MACZUGA Anna | 1853 | NEKKEN TEAM | Open Kobiet | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
1577 | JASTRZĘBSKA Amelia | 1854 | Open Kobiet | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1578 | KOBYLIŃSKI Jacek | 1855 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1579 | TURBACZEWSKI Łukasz | 1856 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
1580 | KRAWULSKI Jakub | 1857 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1581 | SAKOWSKA Anna | 1858 | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
1582 | ŚLIWOWSK Jona | 1859 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
1583 | KUSTRA Paweł | 1860 | Open Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
1584 | PARASZKIEWICZ Jagoda | 1861 | Open Kobiet | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
1585 | MADEJ Karol | 1862 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1586 | GRZEŚKA Magnus | 1863 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
1587 | ŁĄCZYŃSKI Wojciech | 1864 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1588 | DUDEK Robert | 1865 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1589 | PIOTROWSKI Jakub | 1866 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1590 | LEYK Andrzej | 1867 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1591 | BIEGAS Dawid | 1868 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1592 | ANGOUR Sarah | 1869 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
1593 | TARASZEWSKA Paulina | 1870 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1594 | PRASEK Weronika | 1871 | Open Kobiet | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1595 | WOJCIECHOWSKI Mariusz | 1872 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1596 | DĘBECKA Monika | 1873 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
1597 | SZYMAŃSKA Paula | 1874 | Open Kobiet | sobota, 11:15 | 00:00:00 | |||
1598 | NOSKOWICZ Mateusz | 1875 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1599 | MARCINKOWSKI Piotr | 1876 | Open Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
1600 | KOMISARCZYK Grzesiek | 1879 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1601 | RYBUS Piotr | 1880 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1602 | WILK Sylwester | 1881 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
1603 | WIERNY Piotr | 1882 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
1604 | OŁDAK Marek | 1883 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
1605 | DYLICKI Michal | 1884 | Open Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
1606 | SZEPSEL Michał | 1885 | Open Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
1607 | KIRYKOVICH Siamen | 1887 | SAHATY | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1608 | MAREK Bartłomiej | 1888 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1609 | GRABOWSKI Agnieszka | 1889 | Open Masters Kobiet | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1610 | PIOTROWIAK Rafał | 1890 | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | |||
1611 | SZTANGIERSKI Piotr | 1891 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1612 | ZIELINKO Patrycjusz | 1892 | Pszypau Team | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
1613 | ZAWICKI Daniel | 1894 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
1614 | FUSIARZ Przemo | 1895 | Open Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
1615 | SZMIT Marlena | 1896 | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1616 | MIKSZA Aleksander | 1897 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1617 | KONICKI Daniel | 1898 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1618 | DZEHTSIARENKA Aliaksandr | 1899 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1619 | DZEHTSIARENKA Vasilisa | 1900 | Open Masters Kobiet | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
1620 | WSZOLA Lukasz | 1901 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1621 | MALEK Urszula | 1902 | Open Kobiet | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1622 | DZIEWA Rafal | 1903 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1623 | KRAWIEC Sebastian | 1904 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1624 | KOBYLIŃSKI Karol | 1905 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1625 | KRAWIEC Przemysław | 1906 | Open Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
1626 | KUTERA Paweł | 1908 | Kamex team | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1627 | KUTERA Paweł | 1909 | Kamex team | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1628 | KUTERA Paweł | 1910 | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | |||
1629 | RYGIEL Maciej | 1911 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1630 | KOPERSKA Anna | 1912 | Open Kobiet | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
1631 | MUTHONI Eunice | 1913 | Open Kobiet | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
1632 | SUDER Tomasz | 1914 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1633 | PETRUSIEWICZ Artur | 1915 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
1634 | KADŁUBEK Michał | 1916 | Open Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
1635 | SZYMCZYK Joanna | 1917 | Open Kobiet | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | |||
1636 | KUTERA Paweł | 1907 | Kamex team | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1637 | MACIUSZEK Damian | 202 | AKADEMIAINSTAGRAMA.PL | Open Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
1638 | ŁAKSA Igor | 979 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
1639 | ŁOPAT Łukasz | 980 | Open Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
1640 | FLAK Rafal | 1522 | VIGO System | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | ||
1641 | CIECIURA Martyna | 1536 | Watex | Open Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
1642 | ROZANSKI Patrycjusz | 796 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
1643 | WIECZOREK Jakub | 1157 | 9Bits | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:01 | ||
1644 | PANEK Jakub | 359 | Open Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:20 | |||
1645 | KUCHARSKI Mikołaj | 1107 | Katana | Open Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:20 | ||
1646 | MURAWSKI Paweł | 1321 | Open Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:37 | |||
1647 | SCHLEIFER Tytus | 1184 | Memento Mori | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:41 | ||
1648 | WOJDYŁA Aleksander | 1186 | Memento Mori | Open Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:01:07 | ||
1649 | BIEŃCZAK Iga | 1535 | Watex | Open Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:02:39 | ||
1650 | WASZCZYK Iga | 1541 | Watex | Open Kobiet | niedziela, 14:00 | 00:02:46 | ||
1651 | GRABOWSKI Patryk | 1537 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:02:48 | ||
1652 | PRZYBYŁOWSKI Piotr | 1540 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:03:07 | ||
1653 | KAMIŃSKI Szymon | 1538 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:03:14 | ||
1654 | KISŁOWSKI Michał | 1539 | Watex | Open Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:03:19 | ||
1655 | LEWANDOWSKA Elżbieta | 1438 | Lewo to widze | Open Kobiet | niedziela, 14:30 | 00:04:07 | ||
1656 | LEWANDOWSKA Ola | 1439 | Lewo to widze | Open Kobiet | niedziela, 14:30 | 00:04:07 | ||
1657 | LEWANDOWSKI Mateusz | 1440 | Lewo to widze | Open Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:04:08 | ||
1658 | KOSMACZEWSKI Robert | 1328 | #KolkaTeam | Open Mężczyzn | sobota, 13:30 | 08:10:16 |
Znaleziono 1658 wynik(ów)