RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1DUDA Grzegorz 3Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
2MACHTYL Zygmunt 4Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
3DANILUK Grzegorz 5Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
4CHMIELORZ Józef 12Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:00
5PAWLAK Sebastian 13Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:00
6HANDZLIK Tomasz 14DENISTEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
7BOŚKA Patryk 25Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:00
8BRZEZIŃSKI Bartosz 26Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:00
9JEZIORSKI Paweł 27Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:00
10OGIŃSKI Szymon 28Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:00
11LEWANDOWSKI Przemysław 43Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
12CUDNIK Sebastian 44Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
13FORNALSKI Irek 45Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
14JANUSZEWSKI Andrzej 46Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
15ŁAPACZ Tomasz 57POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
16MIERZICKI Marcel 58POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:00
17MISSALA Mateusz 59POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
18BIENIECKI Jaro 72RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
19KRAWIECKI Mateusz 73RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:00
20ŁYSIK Piotr 74RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:00
21PODGORSKI Marek 75RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:00
22GRZEGORZYCA Damian 81SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
23MACIEJEWSKI Łukasz 82SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:00
24PIEŁA Szymon 83SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:00
25JACHIMOWICZ Jarosław 92UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:00
26KOŁPA Łukasz 93UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:00
27PRUS Michał 101WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:00
28PRZĄDKA Marcin 102WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:00
29PIĘTA Łukasz 98United RunnersOpen Mężczyzn07:4000:00:00
30ŚLĘCZKOWSKI Błażej 99Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:4000:00:00
31BRZOSKWINIA Wojciech 110xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:00
32JACIÓW Paweł 100WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:00
33GÓRECKI Łukasz 121Elite Mężczyzn08:0000:00:00
34GRUNDKOWSKI Oskar 122Open Mężczyzn08:0000:00:00
35DEPTUŁA Piotr 117Elite Mężczyzn08:0000:00:00
36GASIOR Rafał 118Open Mężczyzn08:0000:00:00
37GOŁOWCZYC Mateusz 119Husaria Race TeamElite Mężczyzn08:0000:00:00
38GÓRECKI Krzysztof 120Elite Mężczyzn08:0000:00:00
39MIELCARZ Marcin 137Open Masters Mężczyzn08:0000:00:00
40NOWAKOWSKI Jakub 138Elite Mężczyzn08:0000:00:00
41PASTUSZKA Michał 139Elite Mężczyzn08:0000:00:00
42TROJAN Anna 153BeFit24TeamElite Masters Kobiet08:1500:00:00
43NAPIERAJ Katarzyna 154Carbon Silesia SportElite Kobiet08:1500:00:00
44PŁACZEK Anna 155Carbon Silesia SportElite Kobiet08:1500:00:00
45RYNKIEWICZ Agnieszka 156Gorący Potok TeamElite Kobiet08:1500:00:00
46SZCZYPEK Katarzyna 157Husaria Race Team Open Kobiet08:1500:00:00
47RYŚ Marzena 158Koniu SquadElite Kobiet08:1500:00:00
48CIOSEK Daria 168Torpeda Race TeamElite Kobiet08:1500:00:00
49WOROBIEWA Jekatierina 166POWER TRAININGElite Kobiet08:1500:00:00
50MACIUSZEK Julia 167RUNMAGEDDONElite Kobiet08:1500:00:00
51GORZKOWSKA Agnieszka 175Open Kobiet10:1500:00:00
52SZCZUKA Martyna 182Byle Przeżyć TeamOpen Kobiet08:3000:00:00
53PILSAK Agnieszka 179Open Kobiet08:1500:00:00
54WITKOWSKA Anna 180Elite Kobiet08:1500:00:00
55WOJTASIK Marta 181Open Kobiet08:1500:00:00
56SAWICKA Agnieszka 193Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Kobiet08:3000:00:00
57WIECZORKIEWICZ Lech 194Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:00
58JAKUBOWSKI Łukasz 202Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:3000:00:00
59KOZAK Gabriela 203Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
60PAWLUSIEWICZ Julia 204Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
61PODGÓRSKI Michał 205Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:3000:00:00
62URYNOWICZ Piotrek 217SKCOpen Mężczyzn08:3000:00:00
63SAMOCIUK Karolina 225STG WARSZAWAOpen Kobiet08:3000:00:00
64BEDNAREK Remigiusz 222STG WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:00
65DEGABRIELE Annabelle 223STG WARSZAWAOpen Kobiet08:3000:00:00
66KRÓLICKI Konrad 224STG WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:00
67NOWAK Paulina 240UNIT37Open Kobiet08:3000:00:00
68KAZUBEK Michał 241United RunnersOpen Mężczyzn08:3000:00:00
69NOWAK Natalia 239UNIT37Open Kobiet08:3000:00:00
70KRUK Patryk 250Open Mężczyzn08:3000:00:00
71KACPRZAK Szymon 248Open Mężczyzn08:3000:00:00
72KOWALSKA Aleksandra 249Open Kobiet08:3000:00:00
73ROMANIUK Tomasz 259Open Mężczyzn08:3000:00:00
74SIMINIAK Weronika 260Open Kobiet08:3000:00:00
75KUDŁA Cezary 269BaNdA WuJaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
76GÓRNIAK Michał 268BaNdA WuJaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
77PELCEL Aleksandra 281Firefighters JRG7Open Kobiet09:0000:00:00
78HAWARI Samir 278Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
79SIERADZAN Michał 279Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
80KRUK Marcin 280Firefighters JRG7Open Mężczyzn09:0000:00:00
81BRZECZKOWSKI Paweł 290POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:00
82PIOTROWSKI Jerzy 291POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
83JANICKI Jakub 292PZU Sport TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
84KUBACKI Jakub 293PZU Sport TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
85MARCHEWKA Justyna 294PZU Sport TeamOpen Kobiet09:0000:00:00
86JEŻ Adam 315Open Mężczyzn09:0000:00:00
87GORSIAK Jacek 310Open Mężczyzn09:0000:00:00
88GUZIK Paweł 311Open Mężczyzn10:3000:00:00
89JASTROWSKI Kamil 313Open Mężczyzn09:0000:00:00
90JĘDRZEJCZAK Michał 314Open Mężczyzn09:0000:00:00
91OLAS Piotr 329Open Mężczyzn09:0000:00:00
92OSIŃSKI Mikołaj 330Open Mężczyzn09:1500:00:00
93PANCYK Damian 331Open Mężczyzn09:0000:00:00
94PECIAK Kamil 332Open Mężczyzn09:0000:00:00
95PODGÓRSKI Jarosław 333Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
96PODOGROCKI Piotr 334Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
97WUTTKE Kamil 351Open Mężczyzn09:0000:00:00
98ZAMOJSKI Dawid 352Open Mężczyzn09:0000:00:00
99LASOTA Michał 3532 takich co biegli po piwo :)Open Mężczyzn09:1500:00:00
100KRZEMIENIEWSKI Mateusz 354FairPlayPlusOpen Mężczyzn09:1500:00:00
101WITKOWSKI Arek 349Open Mężczyzn09:0000:00:00
102WOLIŃSKI Michał 350Open Mężczyzn09:0000:00:00
103WASIŃSKI Łukasz 370Orzeły RunmageddonuOpen Mężczyzn09:1500:00:00
104WÓJCIK Bartosz 371Orzeły RunmageddonuOpen Mężczyzn09:1500:00:00
105KACZMAREK Maciej 384SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn09:1500:00:00
106JABŁOŃSKI Jakub 382SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn09:1500:00:00
107KACZMAREK Asia 383SZYBKIE PCHORKIOpen Kobiet09:1500:00:00
108BANACH Wiktoria 396Open Kobiet09:1500:00:00
109WOJCIESKA Izabela 394TOTAL COMBAT TEAMOpen Masters Kobiet09:1500:00:00
110JANUSZKIEWICZ Andrzej 408Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
111JEDYNAK Mateusz 409Open Mężczyzn09:1500:00:00
112GŁOWACKI Wojtek 406Open Mężczyzn09:1500:00:00
113HIRSCH-LEWANDOWSKA Iza 407Open Kobiet09:1500:00:00
114PACEK Wojciech 420Open Mężczyzn09:1500:00:00
115MUSZAŁ Marcin 418Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
116NOWAK Damian 419Open Mężczyzn09:1500:00:00
117TARNOWSKI Paweł 433Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
118SURMACZ Maciej 430Open Mężczyzn09:1500:00:00
119SZCZOTKA Piotr 432Open Mężczyzn09:1500:00:00
120ZACHARJASZ Hubert 444Dragon TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
121RATAJCZAK Dawid 442Develos Extreme TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
122GACKA Mateusz 443Dragon TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
123TCHÓRZEWSKI Radosław 454Na głębokiej wodzie odbijam się od faaalOpen Mężczyzn09:3000:00:00
124WĄSIEWICZ Jakub 455Na głębokiej wodzie odbijam się od faaalOpen Mężczyzn09:3000:00:00
125SZCZECIŃSKI Łukasz 468PZU Sport TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
126KULIKOVSKIY Sergey 466PARGowy wyjazd 2.0Open Mężczyzn09:3000:00:00
127ZIÓŁEK Krzysztof 467POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:00:00
128DRĄG Tomasz 482Open Mężczyzn09:3000:00:00
129CHAJEWSKI Marcin 480Open Mężczyzn09:3000:00:00
130CZUBAK Damian 481Open Mężczyzn09:3000:00:00
131KRYSZEŃ Mateusz 494Open Mężczyzn09:3000:00:00
132KRATIUK Marcin 493Open Mężczyzn09:3000:00:00
133ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 495Open Mężczyzn09:3000:00:00
134ODROBINA Rafał 504Open Mężczyzn09:3000:00:00
135ODRAKIEWICZ Hubert 503Open Mężczyzn09:3000:00:00
136SŁOWIK Marcin 514Open Mężczyzn09:3000:00:00
137RULAK Marek 512Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
138SKWIRA Grzegorz 513Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
139STAROS Piotr 523Domino Masters Senior Hardcore TeamOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
140SZYMCZYK Mateusz 524Drużyna KobrOpen Mężczyzn10:0000:00:00
141BIJOK Aleksander 525Dwie-dyszki-znizkiOpen Mężczyzn10:0000:00:00
142KURPIOS Milena 534Obstacle Center TeamOpen Kobiet10:0000:00:00
143TUPACZEWSKI Piotr 535Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:00
144CEBULSKI Marcin 545Open Mężczyzn11:0000:00:00
145BOGUSZ Jarosław 543Open Mężczyzn10:0000:00:00
146BROSZCZYK Bartłomiej 544Open Mężczyzn10:1500:00:00
147GŁADYSZ Przemysław 553Open Mężczyzn10:0000:00:00
148JAROŃ Tomasz 559Open Mężczyzn10:0000:00:00
149KACPRZYK Adam 560Open Mężczyzn10:0000:00:00
150KŁODARSKI Adam 561Open Mężczyzn10:0000:00:00
151MALIK Szymon 570Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
152LEWANDOWSKI Jarosław 569Open Mężczyzn10:0000:00:00
153NIEDŹWIECKI Przemysław 578Open Mężczyzn10:0000:00:00
154NOWACKI Robert 579Open Mężczyzn10:0000:00:00
155ODELLA Davide 580Open Mężczyzn10:0000:00:00
156OLBRYŚ Adam 581Open Mężczyzn10:3000:00:00
157PIOTROWSKI Jakub 583Open Mężczyzn10:0000:00:00
158WUCZKO Dariusz 600Open Mężczyzn10:0000:00:00
159ZAJKO Rafał 601Open Mężczyzn10:0000:00:00
160ZAWADKA Rafał 602Open Mężczyzn10:0000:00:00
161JAŹWIECKI Dżordan 605#WojownicyWódyOpen Mężczyzn10:1500:00:00
162ULANOWSKI Krzysiek 606#WojownicyWódyOpen Mężczyzn10:1500:00:00
163JĘDRYKA Bartosz 626FsiokiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
164CHOJNACKI Rafał 627Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL)Open Mężczyzn10:1500:00:00
165SUPEŁ Agata 628Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL)Open Kobiet10:1500:00:00
166URBAŃSKI Mikołaj 629Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL)Open Mężczyzn10:1500:00:00
167ANTOSIEWICZ Artur 630KP JÓZEFOWIANKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
168DYMKOWSKI Damian 632KP JÓZEFOWIANKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
169MORTKA Piotr 651VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
170CZERLECKI Władysław 657Open Mężczyzn10:1500:00:00
171DETTLAFF Magdalena 658Open Kobiet10:1500:00:00
172JANISZEWSKI Michał 669Open Mężczyzn10:1500:00:00
173GRZYWACZ Aurelia 666Open Kobiet10:1500:00:00
174JACKIEWICZ Jakub 667Open Mężczyzn10:1500:00:00
175JACZEWSKI Patryk 668Open Mężczyzn10:1500:00:00
176TURBACZEWSKI Łukasz 686Open Mężczyzn10:3000:00:00
177REKS Grzegorz 683Open Mężczyzn10:1500:00:00
178RYSAK Damian 685Open Mężczyzn10:1500:00:00
179PITTNER Anna 698PędziPittneryOpen Kobiet10:3000:00:00
180HUK Mateusz 696Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn10:3000:00:00
181PITTNER Andrzej 697PędziPittneryOpen Mężczyzn10:3000:00:00
182KORCZAK Martyna 710Snickers Bounty i TwixOpen Kobiet10:3000:00:00
183GRABOWSKI Sebastian 708Snickers Bounty i TwixOpen Mężczyzn10:3000:00:00
184GRZYWACZ Konrad 709Snickers Bounty i TwixOpen Mężczyzn10:3000:00:00
185BORZUCHOWSKI Jacek 720Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
186DOMARECKI Marek 728Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
187DORAWA Konrad 729Open Mężczyzn10:3000:00:00
188FETLIŃSKA Anna 735Open Masters Kobiet10:3000:00:00
189GOŁĄB Jarosław 736Open Mężczyzn10:3000:00:00
190KACZMARSKA Alicja 741Open Masters Kobiet10:3000:00:00
191KARGUL Dominik 742Open Mężczyzn10:3000:00:00
192KUCZBORSKI Jacek 748Open Mężczyzn10:3000:00:00
193KURCZYŃSKI Grzegorz 749Open Mężczyzn10:3000:00:00
194NOWAK Miłosz 756Open Mężczyzn10:3000:00:00
195OPIOŁA Marek 757Open Mężczyzn10:3000:00:00
196RYCAJ Kamil 763Open Mężczyzn10:3000:00:00
197ŚLEDŹ Artur 767Open Mężczyzn10:3000:00:00
198SYSKA Iwona 768Open Kobiet10:3000:00:00
199SZALA Aleksandra 769Open Kobiet10:3000:00:00
200PRZESŁAŃSKI Mateusz 780Mikamik CzewaOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
201BOROWSKA Dominika 782Morsy w ŁodziOpen Kobiet11:0000:00:00
202SIEKIERSKA Liwia 790SPOKO ZIOMKIOpen Kobiet11:0000:00:00
203DŁUŻNIEWSKI Mateusz 791Tim SprintOpen Mężczyzn11:0000:00:00
204KAŁYŃCZAK Dariusz 792Tim SprintOpen Mężczyzn11:1500:00:00
205KOZŁOWSKA Aneta 793Tim SprintOpen Kobiet11:0000:00:00
206KOZŁOWSKI Szymon 795Tim SprintOpen Mężczyzn11:0000:00:00
207GOSTKOWSKA Agnieszka 810Open Kobiet11:0000:00:00
208GULATOWSKA Klaudia 811Open Kobiet10:0000:00:00
209KARWAT Dawid 818Open Mężczyzn11:0000:00:00
210KLECZKO Łukasz 819Open Mężczyzn11:0000:00:00
211KRÓLIKOWSKI Szymon 826Open Mężczyzn11:0000:00:00
212KUPIDURA Natalia 830Open Kobiet11:0000:00:00
213MANGONI Francesco 833Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
214MIERZWA Patryk 836Open Mężczyzn11:0000:00:00
215MYŚLIWIEC Piotrek 840Open Mężczyzn11:0000:00:00
216REGULSKI Maks 846Open Mężczyzn11:0000:00:00
217ROSŁANIEC Weronika 847Open Kobiet11:0000:00:00
218SOBCZYK Barbara 853Open Kobiet11:0000:00:00
219TOKAREK Justyna 857Open Kobiet11:0000:00:00
220BEDNARZ Adrian 863Cyko KurczakiOpen Mężczyzn11:1500:00:00
221BIGAŚ Małgorzata 864Cyko KurczakiOpen Kobiet11:1500:00:00
222RZECZYCKI Karol 870EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
223WOJTAŚ Bartłomiej 871EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
224GAJEWSKA Natalia 872Legion StonogiOpen Kobiet11:1500:00:00
225SKALIK Ewa 892Nowicjusze123Open Masters Kobiet11:1500:00:00
226CHOJNACKI Kamil 890Nowicjusze123Open Mężczyzn11:1500:00:00
227PIOTROWSKI Daniel 891Nowicjusze123Open Mężczyzn11:1500:00:00
228KRUPA Dariusz 900Project AutoOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
229JUSZCZAK Jakub 901Seal TeamOpen Mężczyzn11:1500:00:00
230BIEDRZYCKI Mateusz 903STODOLARZEOpen Mężczyzn11:1500:00:00
231ZELIK Aneta 913TeleflubbinionsOpen Kobiet11:1500:00:00
232AFFEK Marta 914Open Kobiet11:1500:00:00
233BOBOWSKI Arkadiusz 915Open Mężczyzn11:1500:00:00
234MIŁKOWSKI Jacek 924Open Mężczyzn11:1500:00:00
235MIŚKO Paweł 925Open Mężczyzn11:1500:00:00
236MYRCHA Jakub 926Open Mężczyzn11:1500:00:00
237STOLARCZYK Jarosław 937Open Mężczyzn11:1500:00:00
238SULĘCKI Kamil 938Open Mężczyzn11:1500:00:00
239SULĘCKI Tomek 940Open Mężczyzn11:1500:00:00
240TALKOWSKA Anita 952Biegamy tylko z wiatremOpen Kobiet11:3000:00:00
241KURA Arkadiusz 953Cross FordonOpen Mężczyzn11:3000:00:00
242LEWANDOWSKI Linus 961HomokomandoOpen Mężczyzn11:3000:00:00
243MAŁOLEPSZY Szymon 962HomokomandoOpen Mężczyzn11:3000:00:00
244NUCKOWSKI Adam 968ORIGIN TFIOpen Mężczyzn11:3000:00:00
244NOWICKI Marek 967ORIGIN TFIOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
246IWAN Rafał 972Paintball ExtremeOpen Mężczyzn11:1500:00:00
247CZERNICKI Kacper 979Schrodinger’s gayOpen Mężczyzn11:3000:00:00
248ZBIEĆ Marek 978PWPW S.A.Open Mężczyzn11:3000:00:00
249TARAPACZ Kamil 984ZbakaniOpen Mężczyzn11:3000:00:00
250BECKER Bartosz 985Open Mężczyzn11:3000:00:00
251OSIŃSKI Bartek 983ZbakaniOpen Mężczyzn11:3000:00:00
252DOMANIAK Michał 993Open Mężczyzn11:3000:00:00
253GŁUSZAK Milena 994Open Kobiet11:3000:00:00
253GŁUSZAK Piotr 995Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
255KOGUT Sebastian 1005Open Mężczyzn11:3000:00:00
256KRUPA Łukasz 1006Open Mężczyzn11:3000:00:00
257LAO Jakub 1007Open Mężczyzn11:3000:00:00
258SZOT Maksymilian 1021Open Mężczyzn11:3000:00:00
259SZTYBER Aneta 1022Open Kobiet11:3000:00:00
260SZEWCZYK Piotr 1020Open Mężczyzn11:3000:00:00
261PRZYGODZKI Radosław 1033Białe PingwinyOpen Mężczyzn12:0000:00:00
262ŚLEDZIK Marcin 1034Białe PingwinyOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
263KSIĄŻEK Anna 1035Biegające ChloryOpen Kobiet12:0000:00:00
264KMIECIK Łukasz 1036Drużyna MikiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
265AKSAMITOWSKI Robert 1046Kanarki ze szparkiOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
266GÓRNISIEWICZ Michał 1047Kanarki ze szparkiOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
267PIELASA Andrzej 1048Kanarki ze szparkiOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
268BAGROWSKI Mariusz 1060Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
269HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka 1061Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet12:0000:00:00
270ONISK Jarek 1062Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
271ZIÓŁKOWSKI Paweł 1070SYMMETRY GOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
272AMBROZIAK Bartek 1072Open Mężczyzn12:0000:00:00
273BOGUMIŁ Teresa 1073Open Masters Kobiet12:0000:00:00
274JABŁOŃSKA Sylwia 1083Open Kobiet12:0000:00:00
275JAKUBIK Łukasz 1084Open Mężczyzn12:0000:00:00
276IGNACZAK Rafał 1082Open Mężczyzn12:0000:00:00
277MICHALSKI Paweł 1095Open Mężczyzn12:0000:00:00
278MACIĄG Krzysztof 1092Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
279MALINOWSKI Daniel 1093Open Mężczyzn12:0000:00:00
280MAŚNIAK Krzysztof 1094Open Mężczyzn12:0000:00:00
281SIKORSKI Tomasz 1105Open Mężczyzn12:0000:00:00
282SZNARBACH Paweł 1107Open Mężczyzn12:0000:00:00
283MAKOWSKA Magdalena 1117Aniołki CzarusiaOpen Kobiet12:1500:00:00
284PRZEPIÓRA Adam 1118Aniołki CzarusiaOpen Mężczyzn12:1500:00:00
285STOLARCZYK Aneta 1119Aniołki CzarusiaOpen Kobiet12:1500:00:00
286CZEKALA Tomasz 1120Bielany Run&DieOpen Mężczyzn12:1500:00:00
287ZAJĄC Piotr 1130KokodżamboOpen Mężczyzn12:1500:00:00
288MIREK Izabela 1131Latające SzynszyleOpen Kobiet12:1500:00:00
289MIREK Karol 1132Latające SzynszyleOpen Mężczyzn12:1500:00:00
290TUZ Bartosz 1142Modrzyca WarriorsOpen Mężczyzn12:1500:00:00
291TUZ Gabriela 1143Modrzyca WarriorsOpen Kobiet12:1500:00:00
292CZUBKOWSKI Piotr 1148TrainingroomOpen Mężczyzn12:1500:00:00
293MACKIEWICZ Marek 1150TrainingroomOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
294PRZYBYŁ Filip 1151TrainingroomOpen Mężczyzn12:1500:00:00
295CZUBACKA Agnieszka 1161Open Kobiet12:1500:00:00
296DOMASIAK Ewelina 1162Open Kobiet12:1500:00:00
297GAJEWSKI Maksymilan 1163Open Mężczyzn12:1500:00:00
298KAMIŃSKI Maciej 1171Open Mężczyzn12:1500:00:00
299KAWA Krzysztof 1172Open Mężczyzn12:1500:00:00
300KAWA Mateusz 1173Open Mężczyzn12:1500:00:00
301KAWERSKI Kamil 1174Open Mężczyzn12:1500:00:00
302MUSIAŁ Robert 1183Open Mężczyzn12:1500:00:00
303ORLIŃSKA Aleksandra 1184Open Kobiet12:1500:00:00
304ORLIŃSKI Leszek 1185Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
305PALUSZEK Sebastian 1186Open Mężczyzn12:1500:00:00
306STANKIEWICZ Bartłomiej 1196Open Mężczyzn12:1500:00:00
307SZKÓŁKA Sebastian 1197Open Mężczyzn12:1500:00:00
308WASILAK Grzegorz 1198Open Mężczyzn12:1500:00:00
309WASILAK Grzegorz 1199Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
310BŁASZCZYK Kacper 1209CocorinoTeamOpen Mężczyzn13:1500:00:00
311HABAJ Krystian 1210CSGOpen Mężczyzn12:3000:00:00
312ŚLĘZAK Mikołaj 1211CSGOpen Mężczyzn12:3000:00:00
313SUŁUJA Jakub 1212CSGOpen Mężczyzn12:3000:00:00
314JANULEWICZ Marek 1222DziksonyOpen Mężczyzn12:3000:00:00
315PAŁASZEWSKI Tomasz 1223DziksonyOpen Mężczyzn12:3000:00:00
316IWANICKI Tomasz 1224grubetyłkiOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
317PNIEWSKI Dawid 1235VandalsiOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
318STOPCZYŃSKI Wojciech 1236VandalsiOpen Mężczyzn12:3000:00:00
319SZCZEPAŃSKI Mateusz 1237VandalsiOpen Mężczyzn12:3000:00:00
320BEDNARSKI Marcin 1238Open Mężczyzn12:3000:00:00
321FILAS Rafał 1247Open Mężczyzn13:1500:00:00
322GŁUSZKO Monika 1248Open Kobiet12:3000:00:00
323JABCZYŃSKA Marta 1249Open Kobiet12:3000:00:00
324KOŁNIERZAK Dariusz 1256Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
325KONASZENKO Piotr 1257Open Mężczyzn12:3000:00:00
326KOZIK Maciej 1258Open Mężczyzn12:3000:00:00
327PIETRYKA Michał 1268Open Mężczyzn13:0000:00:00
328PRADZYNSKA Liwia 1270Open Kobiet13:0000:00:00
329ROGÓSZ Kacper 1271Open Mężczyzn12:3000:00:00
330TARNOWSKI Edwin 1281Open Mężczyzn12:3000:00:00
331ŻABICKI Karol 1285Open Mężczyzn12:3000:00:00
332CZUBAT Paweł 1292Dziki z CzechowaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
333KAPISZ Michał 1293Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn13:0000:00:00
334WEIL Hubert 1298Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
335WEIL Joanna 1299Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Masters Kobiet13:3000:00:00
336BELKA Maria 1307M4S and FriendsOpen Kobiet13:0000:00:00
337CEGIELSKA Magda 1308M4S and FriendsOpen Kobiet13:0000:00:00
338BOUVIER Nathan 1313Mud, Sweat & BeerOpen Mężczyzn13:0000:00:00
339SYKORA Fabian 1314Mud, Sweat & BeerOpen Mężczyzn13:0000:00:00
340MARSZAŁEK Karolina 1320Różowe PączusieOpen Kobiet13:0000:00:00
341PISARSKA Zuzanna 1321Różowe PączusieOpen Kobiet13:0000:00:00
342ZALUSKI Mariusz 1326SupernovaOpen Mężczyzn13:0000:00:00
343ADAMCZYK Marcin 1330Open Mężczyzn13:0000:00:00
344DUBIEL Adrian 1334Open Mężczyzn13:0000:00:00
345DUDEK Radosław 1335Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
346GOWARZEWSKI Mariusz 1341Open Mężczyzn13:3000:00:00
347KAPCIA Ewelina 1348Open Masters Kobiet13:0000:00:00
348KAMIŃSKI Jacek 1347Open Mężczyzn13:0000:00:00
349KOZŁOWSKI Krzysiek 1353Open Mężczyzn13:0000:00:00
350KUBIAK Robert 1354Open Mężczyzn13:3000:00:00
351PIATKOWSKI Daniel 1360Open Mężczyzn13:0000:00:00
352PIECYK Piotr 1361Open Mężczyzn13:0000:00:00
353WIŚNIEWSKA Małgorzata 1370Open Kobiet13:0000:00:00
354WINIARCZYK Sylwia 1369Open Kobiet13:1500:00:00
355MALANOWSKI Konrad 1376AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
356MROCZEK Paweł 1377AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
357CIPIOR Piotr 1382Bojowe BorsukiOpen Mężczyzn13:1500:00:00
358BAKALARSKI Paweł 1391Crossfit Team KoneserOpen Mężczyzn13:1500:00:00
359ZIELIŃSKI Filip 1390Chłopaki z PomorzaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
360ZAŁUSKA Aleksandra 1396Crossfit Team KoneserOpen Kobiet13:1500:00:00
361AMBROŻY Łukasz 1397Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn13:1500:00:00
362KONSTAŃCZUK Przemyslaw 1402HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
363KOPER Maciej 1409Królewski DrągOpen Mężczyzn13:1500:00:00
364KUCHARSKI Mikołaj 1410Królewski DrągOpen Mężczyzn13:1500:00:00
365TARNÓWKA Anna 1416LUJ Team Open Kobiet13:1500:00:00
366PRZYBYŁO Mateusz 1420PrzybyłkiOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
367RAUCH Anna 1424Skurcz teamOpen Kobiet13:1500:00:00
368PIWOWAR Marcin 1423Skurcz teamOpen Mężczyzn13:1500:00:00
369CHOJNACKI Mateusz 1428Open Mężczyzn13:1500:00:00
370IWAN Rafał 1433Open Mężczyzn13:1500:00:00
371IWAN Wojciech 1434Open Mężczyzn13:1500:00:00
372MALARCZYK Agnieszka 1440Open Kobiet13:1500:00:00
373MALARCZYK Maciej 1441Open Mężczyzn13:1500:00:00
374RUDNICKI Jakub 1447Open Mężczyzn13:1500:00:00
375RUDNICKI Marcin 1448Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
376ŻUKIEWICZ Marcin 1454Open Mężczyzn13:1500:00:00
377WARDĘGA Michał 1453Open Mężczyzn13:1500:00:00
378SAWICKI Dawid 1459#RAJSKITEAMOpen Mężczyzn13:3000:00:00
379GAŁAN Tomasz 1466kojotyOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
380MATEJA Grzegorz 1467kojotyOpen Mężczyzn13:3000:00:00
381CZAPLICKI Kamil 1473QuattroCippaOpen Mężczyzn13:3000:00:00
382PŁONKA Wojciech 1478SzmaciuryOpen Mężczyzn13:3000:00:00
383MĘTRAK Rafał 1485Warszówka okOpen Mężczyzn13:3000:00:00
384ROSŁANIEC Piotr 1486Warszówka okOpen Mężczyzn13:3000:00:00
385DRAB Marcin 1491Open Mężczyzn13:3000:00:00
386FLORCZAK Kamil 1492Open Mężczyzn13:3000:00:00
387JEŻEWSKI Marcin 1497Open Mężczyzn13:3000:00:00
388KAPROŃ Bartłomiej 1498Open Mężczyzn13:3000:00:00
389LACH Paulina 1503Open Kobiet13:3000:00:00
390MURAWSKI Piotr 1504Open Mężczyzn13:3000:00:00
391POPIEL-POPIELEC Jakub 1510Open Mężczyzn13:3000:00:00
392PORADA Piotr 1511Open Mężczyzn13:3000:00:00
393STACHURSKI Bartosz 1517Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
394SZYBOWSKI Marek 1518Open Mężczyzn13:3000:00:00
395XXX Wadim 1525Open Mężczyzn13:3000:00:00
396ZAWADKA Karol 1526Open Mężczyzn13:3000:00:00
397ZIELIŃSKA Anna 1527Open Kobiet13:3000:00:00
398ŻMUDA Wojciech 1528Open Mężczyzn13:3000:00:00
399ADAMSKI-HEIN Andrzej 1537Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
400JURECZKO Szymon 1584Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
401MIELNICKI Marek 1596Open Mężczyzn14:1500:00:00
402GRZYB Adam 1619PARGowy wyjazd 2.0Open Mężczyzn09:3000:00:00
403JURKIEWICZ Przemyslaw 1620PARGowy wyjazd 2.0Open Mężczyzn09:3000:00:00
404ŻELAZNY Piotr 1632Open Mężczyzn12:3000:00:00
405JANAS Kamil 1629Open Mężczyzn12:0000:00:00
406KAPELA Dawid 1630Open Mężczyzn12:3000:00:00
407KWAPISZ Izabela 1643Open Kobiet09:0000:00:00
408ADAMCZYK Marcin 1644Open Mężczyzn09:0000:00:00
409HEBDA Jakub 1646ES FIT TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
410STĘPIEŃ Bartosz 1647ES FIT TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
411KRZEMIŃSKA Monika 1653Open Kobiet09:1500:00:00
412KOBZIŃSKI Jakub 1657Open Mężczyzn10:0000:00:00
413PRZYBYTEK Sławomir 1658Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
414ZIARNIK Hubert 1659Open Mężczyzn11:3000:00:00
415JABŁOŃSKI Tomasz 1660GREEN GoblinsOpen Mężczyzn09:1500:00:00
416BRZESKIEWICZ Damian 1661Open Mężczyzn09:1500:00:00
417BIEGAS Dawid 1662Open Mężczyzn10:0000:00:00
418GAC Michał 1663Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
419BERGER Mateusz 1669Open Mężczyzn10:0000:00:00
420ANTONIEWICZ Oliwier 1677Open Mężczyzn10:3000:00:00
421PYDA Sebastian 1678Open Mężczyzn12:0000:00:00
422BIAŁOWĄS Przemysław 1680Open Mężczyzn12:3000:00:00
423JAKUBOWSKI Ktzysztof 1685M4S and FriendsOpen Mężczyzn13:0000:00:00
424SALAMUCHA Magdalena 1688Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Kobiet13:3000:00:00
425SIKORZAK Piotr 1689Open Mężczyzn13:3000:00:00
426STUDZIŃSKI Maciej 516Open Mężczyzn09:3000:00:00
427TRZECIAK Adrian 517Open Mężczyzn09:3000:00:00
428RAFAŁ Paweł 510Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
429WASIEWICZ Michał 518Open Mężczyzn09:3000:00:00
430STACHNIAK Kornelia 515Open Kobiet09:3000:00:00
431WIELĄDEK Marcin 519Open Mężczyzn09:3000:00:00
432TOMASZEWICZ Damian 595Open Mężczyzn10:0000:00:00
433TUROWSKI Piotr 596Open Mężczyzn10:0000:00:00
434WIDUCH Ryszard 597Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
435KISIEL Artur 670Open Mężczyzn10:1500:00:00
436KRAJEWSKI Dariusz 671Open Mężczyzn10:1500:00:00
437KRUSZEWSKI Piotr 672Open Mężczyzn10:1500:00:00
438KUZNICKI Pawel 673Open Mężczyzn10:1500:00:00
439MATERKA Leszek 674Open Mężczyzn10:1500:00:00
440MICHALSKA Joanna 675Open Kobiet10:1500:00:00
441MUĆK Robert 676Open Mężczyzn10:1500:00:00
442MURAWSKI Michał 677Open Mężczyzn10:1500:00:00
443NARTOWICZ Joanna 678Open Kobiet10:1500:00:00
444DUCHNA Wojciech 730Open Mężczyzn10:3000:00:00
445DUSZYN Paweł 731Open Mężczyzn10:3000:00:00
446DAWID Oskar 727Open Mężczyzn11:0000:00:00
447DZIURLEJA Mateusz 732Open Mężczyzn10:3000:00:00
447DZIURLEJA Mirka 733Open Kobiet10:3000:00:00
449KOWAL Bogdan 1088Open Mężczyzn12:0000:00:00
450PALUSIŃSKI Grzegorz 1099Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
451PIECHOTA Arkadiusz 1101Open Mężczyzn12:0000:00:00
452RADŁO Krzysztof 1102Open Mężczyzn12:0000:00:00
453KOWALCZYK Piotr 1089Open Mężczyzn12:0000:00:00
454KUBARA Krystian 1090Open Mężczyzn12:0000:00:00
455KWITOWSKI Tobiasz 1091Open Mężczyzn12:0000:00:00
456NICMAN Dominik 1096Open Mężczyzn12:0000:00:00
457OLCZAK Paweł 1097Open Mężczyzn12:0000:00:00
458ORLICZ Adam 1098Open Mężczyzn12:0000:00:00
459TRELA Michał 1109Open Mężczyzn12:0000:00:00
460ZAJĄC Paweł 1202Open Mężczyzn12:1500:00:00
461ZIĘCINA Łukasz 1204BangkokOpen Mężczyzn12:3000:00:00
462JADRYCH Anna 1205Chluba TeamOpen Kobiet12:3000:00:00
463KONIECZNY Rafał 1207Chluba TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
464OTTO Szymon 1208Chluba TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
465SUŁUJA Maksymilian 1213CSGOpen Mężczyzn12:3000:00:00
466BIEŃ Julia 1214DekadenciOpen Kobiet12:3000:00:00
467KUBŚ Jakub 1355Open Mężczyzn13:0000:00:00
468MAJEWSKI Zbigniew 1358Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
469OBRĘBSKI Artur 1359Open Mężczyzn13:0000:00:00
470PODWOJSKI Dawid 1362Open Mężczyzn13:0000:00:00
471ŚMIGER Patryk 1363Open Mężczyzn13:0000:00:00
472ŚNIEGOCKI Damian 1364Open Mężczyzn13:1500:00:00
473SZADKOWSKI Dawid 1365Open Mężczyzn13:0000:00:00
474SZYMKIEWICZ Rafał 1367Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
475BOBOWSKI Piotr 1371AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
476CZYŻEWSKI Piotr 1372AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
477FLISIUK Adrian 1373AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
478MALANOWSKI Damian 1375AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
479TUREK Mateusz 1368Open Mężczyzn13:1500:00:00
480SZEPSEL Michał 1379AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
481JĘDRZEJEK Dariusz 1496Open Mężczyzn13:3000:00:00
482KANIEWSKI Michal 1639Open Mężczyzn13:3000:00:00
483KOŚCIELNY Jacek 1500Open Mężczyzn13:3000:00:00
484KOTULA Paweł 1501Open Mężczyzn13:3000:00:00
485KRASNODĘBSKI Łukasz 1502Open Mężczyzn13:3000:00:00
486NAJDA Ewa 1505Open Masters Kobiet13:3000:00:00
487NAJDA Mariusz 1506Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
488PACA Kamil 1509Open Mężczyzn13:3000:00:00
489PRZYBYLAK Krzysztof 1512Open Mężczyzn13:3000:00:00
490RUTKOWSKI Mateusz 1513Open Mężczyzn13:3000:00:00
491SADŁOWSKI Patryk 1514Open Mężczyzn13:3000:00:00
492SIUDA Przemysław 1515Open Mężczyzn13:3000:00:00
493SKOCZYŃSKA Katarzyna 1516Open Kobiet13:3000:00:00
494SZYMAŃSKI Antoni 1519Open Mężczyzn13:3000:00:00
495TAZBIR Adam 1520Open Mężczyzn13:3000:00:00
496TOMALA Magdalena 1521Open Kobiet13:3000:00:00
497WARZOCHA Szymon 1522Open Mężczyzn13:3000:00:00
498WIECZOREK Kamil 1523Open Mężczyzn13:3000:00:00
499WOJASIEWICZ Mateusz 1524Open Mężczyzn13:3000:00:00
500WINNICKI Łukasz 151Open Mężczyzn08:0000:00:00
501WITKOWSKI Paweł 152Elite Mężczyzn08:0000:00:00
502WSZOŁA Piotr 1681Open Mężczyzn13:0000:00:00
503SZYMANSKI Mikolaj 1683Open Mężczyzn13:3000:00:00
504SEROCKA Basia 1656Open Kobiet12:1500:00:00
505SAWICKI Kacper 1654Elite Mężczyzn08:0000:00:00
506SZUMSKI Michał 1655Elite Mężczyzn08:0000:00:00
507WASYLKOWSKI Piotr 1676Open Mężczyzn11:1500:00:00
508MASTEJ Jakub 1465Husaria Race Team Open Mężczyzn13:3000:00:00
509MICHALAK Daniel 1468kojotyOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
510ZAJĄC Magdalena 1469kojotyOpen Kobiet13:3000:00:00
511BĄCZYK Grzegorz 1471OCRowceOpen Mężczyzn13:3000:00:00
512JASTRZĘBSKI Sławomir 6Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
513WERYK Mateusz 7Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
514KORDIAK Rafał 15DENISTEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
515LORANC Paweł 16DENISTEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
516DYKIER Krzysztof 17Dominator TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
517MIZGALSKI Jacek 23DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
518DE LIETO Massimo 24Enrico Manzo TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:00
519JANUSZEWSKI Bartosz 47Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
520PUSTOŁA Maksymilian 48Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
521WEIS Michał 49Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
522GRZEBUŁA Łukasz 50OSPRO TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
523PONTUS Piotr 51OSPRO TeamElite Mężczyzn07:4000:00:00
524KRZYŻANOWSKI Julian 56POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:00
525POLUS Piotr Peter 62POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:00
526PORCZYK Zbigniew 63POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:00
527SADOWSKI Michał 64POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:00
528SZKURŁAT Tomasz 65POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:00
529RYNKIEWICZ Mateusz 76RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:00
530SAŁATA Marcin 77RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:00
531GIZAK Michał 80SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:00
532WIENDLOCHA Paweł 84SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:00
533RAVIZZA Marco 85Team WRIOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:00
534GRZEŚKIEWICZ Jarosław 91UNIT37Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
535ŁANOCHA Michał 94UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:00
536ŁĄTKA Robert 95UNIT37Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
537ORLIŃSKI Artur 96UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:00
538BUDZYŃSKI Adam 97United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:00
539DOBRZYŃSKI Tomasz 111xRunnersElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
540KALININ Jarosław 112xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:00
541CHABROWSKA Joanna 159Obstacle Center TeamOpen Kobiet08:1500:00:00
542DOROTA Osuch 160Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet08:1500:00:00
543SIERPIŃSKA Monika 161Obstacle Center TeamElite Kobiet08:1500:00:00
544WNOROWSKA Magdalena 162Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet08:1500:00:00
545MISSALA Magdalena 163POWER TRAININGElite Kobiet08:1500:00:00
546RYBAK Paulina 164POWER TRAININGElite Kobiet08:1500:00:00
547STRUSZKIEWICZ Aleksandra 165POWER TRAININGOpen Kobiet08:1500:00:00
548MAŁEK Hanna 169United RunnersElite Kobiet08:1500:00:00
549PAWLIKOWSKA Zuzanna 170Warriors ŁódźElite Kobiet08:1500:00:00
550SZYMAŃSKA Kinga 171Warriors ŁódźElite Kobiet08:1500:00:00
551BROMA Alicja 172Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet08:1500:00:00
552KATOLO Magdalena 173Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Masters Kobiet08:1500:00:00
553PŁOŃSKA Beata 174Wilk Trenuje Family (WTF)Open Masters Kobiet08:1500:00:00
554JÓŹWIAK Dominika 176Open Kobiet08:1500:00:00
555LICHAŃSKA Karolina 177Open Kobiet08:1500:00:00
556MAZEPA Izabela 178Elite Kobiet08:1500:00:00
557WAZ Mateusz 183Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:00
558KOWALSKI Kamil 184DR KWKOpen Mężczyzn08:3000:00:00
559WOJTACH Karol 185DR KWKOpen Mężczyzn08:3000:00:00
560CZAICKI Jakub 186HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:3000:00:00
561NIEDZIELA Sebastian 187HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:3000:00:00
562SŁABASZEWSKI Kamil 188HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:3000:00:00
563DĄBROWSKI Adam 189Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:00
564GAŃKO Aleksander 190Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:00
565ROHOZA Adam 191Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:00
566RAKOWSKI Przemysław 192Melvit teamElite Mężczyzn08:0000:00:00
567SZABŁOWSKI Adam 195NKSW BASTIONOpen Mężczyzn08:3000:00:00
568MACIAK Grzegorz 196OSPRO TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:00
569STANISZEWSKI Tomasz 197OSPRO TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:00
570WOJCIECHOWSKI Tomasz 198OSPRO TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:00
571ŻUCHOWSKA Oliwia 199Piękni i BestieOpen Kobiet08:3000:00:00
572ZAKRZEWSKI Grzegorz 200POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:00
573GUZ Paulina 201Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
574PUŁA Karolina 206Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
575SKAŁA Damian 207Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:3000:00:00
576STEFANIAK Aleksandra 208Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
577STOLARCZYK Patryk 209Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:3000:00:00
578SZEWCZUN Anna 210Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
579SZOKALAK Milena 211Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
580WOLSKA Monika 212Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
581PACHOTA Paweł 213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:3000:00:00
582GABARA Maciej 214SKCOpen Mężczyzn08:3000:00:00
583KURTA Damian 215SKCOpen Mężczyzn08:3000:00:00
584KURTA Dominik 216SKCOpen Mężczyzn08:3000:00:00
585ADAMCZYK Łukasz 219STG WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:00
586BAKANOWSKA Olga 220STG WARSZAWAOpen Kobiet08:3000:00:00
587BEDNAREK Anna 221STG WARSZAWAOpen Kobiet08:3000:00:00
588SKRZOS Tomasz 226STG WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:00
589TEJWAN Leszek 227STG WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:00
590TEJWAN Sylwia 228STG WARSZAWAOpen Masters Kobiet08:3000:00:00
591WAŚ Bartłomiej 229STG WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:00
591WRZOSEK Kasia 230STG WARSZAWAOpen Kobiet08:3000:00:00
593CYMIŃSKI Łukasz 231TARCHOTERROROpen Mężczyzn08:3000:00:00
594SZYBOWSKI Adam 232TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn08:3000:00:00
595WYBRANIEC Mateusz 234Team DzikiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
596BERNADY Magdalena 235UNIT37Open Kobiet08:3000:00:00
597DRWAL-BURKIEWICZ Anna 236UNIT37Open Kobiet08:3000:00:00
597KUZARA Joanna 237UNIT37Open Kobiet08:3000:00:00
599NIDECKI Grzegorz 238UNIT37Open Mężczyzn08:3000:00:00
600BORAWSKI Piotr 242Open Mężczyzn08:3000:00:00
601GAJEWSKI Łukasz 243Open Mężczyzn08:3000:00:00
602GÓRECKI Jacek 244Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
603GRACZYK Kamil 245Open Mężczyzn08:3000:00:00
604GRZELAK Agnieszka 246Open Kobiet08:3000:00:00
605JUSIŃSKI Krystian 247Open Mężczyzn08:3000:00:00
606KULA Radosław 251Open Mężczyzn08:3000:00:00
607ŁĘCKI Krystian 252Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
608MAJCHER Marzena 253Open Kobiet08:3000:00:00
609MALINOWSKI Mariusz 254Open Mężczyzn08:3000:00:00
610MATULKA Michał 255Open Mężczyzn08:3000:00:00
611MICHALSKI Jarosław 256Open Mężczyzn08:3000:00:00
612MŁYNARCZYK Tatiana 257Open Kobiet08:3000:00:00
613NOWACZYK Patryk 258Open Mężczyzn08:3000:00:00
614UMIASTOWSKI Sławek 262Open Mężczyzn08:3000:00:00
615WAWRZYNIAK Damian 263Open Mężczyzn08:3000:00:00
616WOJDA Jarek 264Open Mężczyzn08:3000:00:00
617WOŁCZYK Mariusz 265Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
618WYCHOWANIEC Andrzej 266Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
619GAPCZYŃSKI Adam 267BaNdA WuJaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
620SZYMAŃSKI Tomasz 271BaNdA WuJaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
621GRZECH Mateusz 272Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn09:0000:00:00
622GILETA Karol 273Bieg charytatywny dla UfosaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
623STEPANIUK David 274Bieg charytatywny dla UfosaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
624BŁĘDOWSKI Artur 275Błędowscy TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
624BŁĘDOWSKI Michał 276Błędowscy TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
626GROBELSKI Łukasz 277Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
627PRAWUCKI Michał 282Green GobblinsOpen Mężczyzn09:0000:00:00
628TROCHONOWICZ Ela 283Green Goblins WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:00
629GRZEGORCZYK Jacek 286MasateamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
630KLATA Jarosław 287MasateamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
631ORACZ Piotr 288MasateamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
632ZIÓŁKOWSKA Lidia 289MasateamOpen Masters Kobiet09:0000:00:00
633MIODUSKI Piotr 295PZU TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:00
634MASTELA Mateusz 296SPORTOWE DZIKIOpen Mężczyzn09:0000:00:00
635KUCZKOWSKI Michał 297Świry z OżarowaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
636DOBROWOLSKI Bartosz 298Szybciej nie mogęOpen Mężczyzn09:0000:00:00
637DOBROWOLSKI Michał 299Szybciej nie mogęOpen Mężczyzn09:0000:00:00
638SIPA Szymon 300Szybciej nie mogęOpen Mężczyzn09:0000:00:00
639WOŹNIAK Dawid 301Szybciej nie mogęOpen Mężczyzn09:0000:00:00
640POGOŃSKI Sławomir 302TRANS-PIACHOpen Mężczyzn09:0000:00:00
641SZYPERSKI Maciej 303TurboślimakiOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
642BURY Mariusz 307Open Mężczyzn09:0000:00:00
643DOMAŃSKI Marcin 308Open Mężczyzn09:0000:00:00
644KLUSKA Marcin 316Open Mężczyzn09:0000:00:00
645KOT Marcin 318Open Mężczyzn09:0000:00:00
646KOWALCZYK Tomasz 319Open Mężczyzn09:0000:00:00
647KULAS Łukasz 320Open Mężczyzn09:0000:00:00
648LEJKOWSKI Daniel 321Open Mężczyzn09:0000:00:00
649LEJKOWSKI Filip 322Open Mężczyzn09:0000:00:00
650ŁUKASZEWSKI Bartosz 323Open Mężczyzn09:0000:00:00
651MALESZA Adrian 324Open Mężczyzn09:0000:00:00
652MIODEK Daniel 326Open Mężczyzn09:0000:00:00
653MIODUSKA Karolina 327Open Kobiet09:0000:00:00
654MOLSKI Przemysław 328Open Mężczyzn09:0000:00:00
655PONSKI Cezary 335Open Mężczyzn09:0000:00:00
656RADZIEJ Rafał 336Open Mężczyzn09:0000:00:00
657ROGALSKI Piotr 337Open Mężczyzn09:0000:00:00
658RYBAK Radosław 338Open Mężczyzn09:0000:00:00
659RYSZCZYK Adam 339Open Mężczyzn09:0000:00:00
660STANEK Jakub 340Open Mężczyzn09:0000:00:00
661SYKUŁA Maciej 342Open Mężczyzn09:0000:00:00
662SZCZEPANEK Robert 344Open Mężczyzn09:0000:00:00
663SZKODA Bartłomiej 345Open Mężczyzn09:0000:00:00
664WĄSOWSKI Tomek 346Open Mężczyzn09:0000:00:00
665WASZEWSKI Miłosz 347Open Mężczyzn09:3000:00:00
666WITKOWSKI Adam 348Open Mężczyzn09:0000:00:00
667SKÓRA Dawid 355FairPlayPlusOpen Mężczyzn09:1500:00:00
668SKNADAJ Dariusz 356Green Goblins GocławOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
669BOCHOWICZ Marta 357Green Goblins WarszawaOpen Kobiet09:1500:00:00
670KOZŁOWSKI Marcin 358Green Goblins WarszawaOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
671MAŁEK Łukasz 359Green Goblins WarszawaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
672GRUNWALD Rafał 360Mati i GrundiOpen Mężczyzn09:1500:00:00
673KOPER Mateusz 361Mati i GrundiOpen Mężczyzn09:1500:00:00
674POPIELARSKI Tomasz 362Młode leszczeOpen Mężczyzn09:1500:00:00
675RUCIŃSKI Michał 363Młode leszczeOpen Mężczyzn09:1500:00:00
676KOPA Przemysław 364Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn09:1500:00:00
677KRYSA Magda 365Na przypale albo wcale!!!Open Kobiet09:1500:00:00
678PIASECKI Hubert 366Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn09:1500:00:00
679SZADZEWICZ Monika 367Na przypale albo wcale!!!Open Masters Kobiet09:1500:00:00
680ŻYLEWICZ Patrycjan 368Na przypale albo wcale!!!Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
681JANUSZ Piotr 372Perły ATMuOpen Mężczyzn09:1500:00:00
682KŁOSIEWICZ Mikołaj 373Perły ATMuOpen Mężczyzn09:1500:00:00
683STENCEL Błażej 374Perły ATMuOpen Mężczyzn09:1500:00:00
684OPOKA Aleksandra 375Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:00
685KALIŃSKA Sylwia 376Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:1500:00:00
686BESSER Tomasz 377Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn09:1500:00:00
687CHOJNACKI Michał 378Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn09:1500:00:00
688LUDWICZAK Krzysztof 379Sportowa BandaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
689GAJO Natalia 380ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Kobiet09:1500:00:00
690GRELEWICZ Jakub 381SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn09:1500:00:00
691HUZAR Zuzanna 385TOTAL COMBAT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:00
692RUMNIAK Barbara 388TOTAL COMBAT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:00
693SAMOREK Izabela 389TOTAL COMBAT TEAMOpen Kobiet09:1500:00:00
694SAMOREK Paweł 390TOTAL COMBAT TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:00
695SYGACZ Remiliusz 391TOTAL COMBAT TEAMOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
696SYGACZ Sebastian 392TOTAL COMBAT TEAMOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
696SYPNIEWSKI Kamil` 393TOTAL COMBAT TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:00
698BECZEK Łukasz 397Open Mężczyzn09:1500:00:00
699CECCARELLI Luca 398Open Mężczyzn09:1500:00:00
700CHMIELEWSKA Anna 399Open Kobiet09:1500:00:00
701CZERWIŃSKI Damian 400Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
702DEPTA Grzegorz 401Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
703DRĄŻKIEWICZ Artur 402Open Mężczyzn09:1500:00:00
704DRĄŻKIEWICZ Krzysztof 403Open Mężczyzn09:1500:00:00
705GĄSKA Czarek 404Open Mężczyzn09:1500:00:00
706KRZYŻAK Tomasz 411Open Mężczyzn09:1500:00:00
707KUĆ Anna 412Open Kobiet09:1500:00:00
708KURZYŃSKI Krzysztof 413Open Mężczyzn10:1500:00:00
709LASKOWSKI Piotr 415Open Mężczyzn09:1500:00:00
710LEWANDOWSKI Robert 416Open Mężczyzn09:1500:00:00
711MŁYNARCZYK Marek 417Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
712PRZYBYSZ Konrad 422Open Mężczyzn09:1500:00:00
713RASIŃSKI Paweł 423Open Mężczyzn09:1500:00:00
714SKIBKA Jakub 425Open Mężczyzn09:1500:00:00
715STĘPIEŃ Łukasz 428Open Mężczyzn09:1500:00:00
716SURMACZ Jacek 429Open Mężczyzn09:1500:00:00
717TYMOSZUK Michał 434Open Mężczyzn09:1500:00:00
718WÓJCIK Piotr 435Open Mężczyzn09:1500:00:00
719WOJTYRA Marcin 436Open Mężczyzn09:1500:00:00
720WYSOKIŃSKI Paweł 437Open Mężczyzn09:1500:00:00
721CZUPRYŃSKA Agnieszka 438#nielubiebiegacOpen Kobiet09:3000:00:00
722FILIPOWICZ Bartosz 439#nielubiebiegacOpen Mężczyzn09:3000:00:00
723URBANIAK Karol 440#nielubiebiegacOpen Mężczyzn09:3000:00:00
724DZIEKIEWICZ Jan 441Develos Extreme TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
725MADEJ Magdalena 445ES FIT TEAMOpen Kobiet09:3000:00:00
726SOWA Malwina 447ES FIT TEAMOpen Kobiet09:3000:00:00
727BANDULET Katarzyna 449Masters of SharksOpen Masters Kobiet09:3000:00:00
728GRZYWACZ Dominik 450Masters of SharksOpen Mężczyzn09:3000:00:00
729WIŚNIEWSKA Żaneta 451Masters of SharksOpen Kobiet09:3000:00:00
730JACKOWSKI Piotr 452Na głębokiej wodzie odbijam się od faaalOpen Mężczyzn09:3000:00:00
731ŁUKASZUK Paweł 453Na głębokiej wodzie odbijam się od faaalOpen Mężczyzn09:3000:00:00
732GĄSIOR Michał 458Nie chcę, żeby bolałoOpen Mężczyzn09:3000:00:00
733MAŃKOWSKI Michał 460Nie chcę, żeby bolałoOpen Mężczyzn09:3000:00:00
734OPOKA Piotr 461Nie chcę, żeby bolałoOpen Mężczyzn09:3000:00:00
735RODZIK Piotr 463Nie chcę, żeby bolałoOpen Mężczyzn09:3000:00:00
736ZWOLIŃSKA Marta 464Nie chcę, żeby bolałoOpen Kobiet09:3000:00:00
737ANIOL Lukasz 465PARGowy wyjazd 2.0Open Mężczyzn09:3000:00:00
738WLAZŁOWSKI Rafał 469Transport WlazłowskiOpen Mężczyzn09:3000:00:00
739GŁADYSZ Marcin 470Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn09:3000:00:00
740BOBROWSKI Dawid 471ZAKWASY - NIE CZAS UMIERAĆOpen Mężczyzn09:3000:00:00
741RADOMSKI Adam 472ZAKWASY - NIE CZAS UMIERAĆOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
742BARCZYK David 474Open Mężczyzn09:3000:00:00
743BARCZYK Łukasz 475Open Mężczyzn09:3000:00:00
744BOCIANOWSKI Mariusz 476Open Mężczyzn09:3000:00:00
745BOCIANOWSKI Piotr 477Open Mężczyzn09:3000:00:00
746BOROWIECKI Przemysław 478Open Mężczyzn09:3000:00:00
747BUJAK Jessica 479Open Kobiet09:3000:00:00
748GAL Jan 483Open Mężczyzn09:3000:00:00
749GLAZA Michał 484Open Mężczyzn09:3000:00:00
750JAGUSZTYN Marcin 487Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
751JANY Konrad 488Open Mężczyzn09:3000:00:00
752JEZIORSKI Marcin 489Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
753KAŁUŻNY Rafał 490Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
754LIS Agnieszka 496Open Kobiet09:3000:00:00
755LIS Karol 497Open Mężczyzn09:3000:00:00
756LISIŃSKI Jacek 498Open Mężczyzn09:3000:00:00
757LUBOMSKI Mateusz 499Open Mężczyzn10:0000:00:00
758MEISTER Emil 500Open Mężczyzn09:3000:00:00
759MIELNICKI Kamil 501Open Mężczyzn09:3000:00:00
760MIELNICKI Krystian 502Open Mężczyzn09:3000:00:00
761OJRZYŃSKI Jan 505Open Mężczyzn10:0000:00:00
762PLEWICKA Olga 507Open Masters Kobiet09:3000:00:00
763PODLASIŃSKI Kamil 508Open Mężczyzn09:3000:00:00
764PODLASIŃSKI Łukasz 509Open Mężczyzn09:3000:00:00
765WILEWSKI P Rafał 520Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
766WYCHOWANIEC Damian 521Open Mężczyzn09:3000:00:00
767KLUZ Przemek 526Dwie-dyszki-znizkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
768KORZENNY Wojciech 527Dwie-dyszki-znizkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
769SŁOMKA Mateusz 528Dwie-dyszki-znizkiOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
770CHANDRYSIAK Maciej 529GANG MACIEJA Open Mężczyzn10:0000:00:00
771CHWALISZ Anna 530GANG MACIEJA Open Kobiet10:0000:00:00
772DUBIS Jarosław 531GANG MACIEJA Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
773WAWRZYNIAK Monika 532GANG MACIEJA Open Kobiet10:0000:00:00
774WOŹNIAK Elżbieta 533GANG MACIEJA Open Kobiet10:0000:00:00
775JESIOTR Mateusz 536PigInkOpen Mężczyzn10:0000:00:00
776KĘPKA Rafał 537PigInkOpen Mężczyzn10:0000:00:00
777BUCZEK Janusz 538Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:00
778GROS Dawid 539Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:00
779BAŃKOWSKI Krzysztof 540Open Mężczyzn10:0000:00:00
780BEDNARSKA Beata 541Open Kobiet10:0000:00:00
781DRABIK Augustyn 546Open Mężczyzn10:0000:00:00
782DRABIK Dominik 547Open Mężczyzn10:0000:00:00
783FOLEK Grzegorz 549Open Mężczyzn10:0000:00:00
784FRANKOWSKI Rafał 550Open Mężczyzn10:0000:00:00
785GATZAKI Elli 551Open Kobiet10:0000:00:00
786GIEMZA Katarzyna 552Open Kobiet10:0000:00:00
787GRABARCZYK Przemyslaw 554Open Mężczyzn10:0000:00:00
788GRABOWICZ Małgorzata 555Open Kobiet10:0000:00:00
789GRÓL Ewelina 556Open Kobiet10:0000:00:00
790JANKE Paweł 557Open Mężczyzn10:0000:00:00
791JANOWSKA Żaneta 558Open Kobiet10:0000:00:00
792KOMOSA Kamil 562Open Mężczyzn10:0000:00:00
793KOWALCZYK Piotr 565Open Mężczyzn12:0000:00:00
794KRÓL Paulina 566Open Kobiet10:0000:00:00
795LEMAŃSKI Jarosław 568Open Mężczyzn10:0000:00:00
796MARCINKIEWICZ Grzegorz 571Open Mężczyzn10:0000:00:00
797MATECKI Michał 572Open Mężczyzn10:0000:00:00
798MESZKA Ernest 573Open Mężczyzn10:0000:00:00
799MRÓZ Aleksandra 575Open Kobiet10:0000:00:00
800MRÓZ Bartosz 576Open Mężczyzn10:0000:00:00
801PTASZYNSKI Dawid 586Open Mężczyzn10:0000:00:00
802PYCKA Dominika 587Open Kobiet10:0000:00:00
803ROGULSKI Marcin 588Open Mężczyzn10:0000:00:00
804RYMARZ Damian 589Open Mężczyzn10:0000:00:00
805RYMSZA Bartek 590Open Mężczyzn10:0000:00:00
806SANKOWSKA Karolina 591Open Kobiet10:0000:00:00
807SAWICKI Adrian 592Open Mężczyzn10:0000:00:00
808SOCHOŃ Sebastian 593Open Mężczyzn10:0000:00:00
809WOJCIECHOWICZ Andrzej 598Open Mężczyzn10:1500:00:00
810WÓJCIK Mirosław 599Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
811BIELIŃSKI Paweł 608Check in GymOpen Mężczyzn10:1500:00:00
812BOCHACZ Krzysztof 609Check in GymOpen Mężczyzn10:1500:00:00
813BODYCH Pawel 610Check in GymOpen Mężczyzn10:1500:00:00
814DYMIŃSKI Maciej 612Check in GymOpen Mężczyzn10:1500:00:00
815FRĄCKOWIAK Maciej 613Check in GymOpen Mężczyzn10:1500:00:00
816KAROLINA Bochacz 614Check in GymOpen Kobiet10:1500:00:00
817MALISZEWSKI Robert 615Check in GymOpen Mężczyzn10:1500:00:00
818WIECHETEK Jarosław 617Check in GymOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
819ZASOWSKI Grzegorz 618Cross MilanOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
820DOMAŃSKI Szymon 619EXOTEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:00
821GORCZEWSKI Maciej 620EXOTEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:00
822MUZYKA Mariusz 621EXOTEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:00
823STĘPIEŃ Andrzej 622EXOTEAMOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
824DONAJCZYK Joanna 623FsiokiOpen Kobiet10:1500:00:00
825IGNACZAK Katarzyna 624FsiokiOpen Kobiet10:1500:00:00
826IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra 625FsiokiOpen Kobiet10:1500:00:00
827RADZIMSKA Sandra 633Crossfit Team KoneserOpen Kobiet13:1500:00:00
828RUTKOWSKI Bartłomiej 634KP JÓZEFOWIANKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
829SCHUMACHER Łukasz 635KP JÓZEFOWIANKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
830SZCZYGLAK Adam 636KP JÓZEFOWIANKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
831JAKUBOWSKI Mariusz 637Pogotowie MedicoverOpen Mężczyzn10:1500:00:00
832ZDUŃSKI Jarosław 638Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
833GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 639POWER TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:00
834BATOROWICZ Emil 644VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
835JUSZCZYK Piotr 646VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
836KAFARSKI Robert 647VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
837KUBISZYN Łukasz 648VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
838MATUSZEWSKI Dominik 649VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
839MILCZAREK Karolina 650VIGO SystemOpen Kobiet10:1500:00:00
840SZYMCZAK Paweł 653VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
841WARZYBOK Piotr 654VIGO SystemOpen Mężczyzn10:1500:00:00
842BARAŃSKI Maciek 655Open Mężczyzn10:1500:00:00
843BRZÓSKA Łukasz 1623Open Mężczyzn10:1500:00:00
844DETTLAFF Sławomir 659Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
845DRABICKI Dawid 660Open Mężczyzn10:1500:00:00
846FERRA Jacek 661Open Mężczyzn10:1500:00:00
847FILIPIUK Tomasz 663Open Mężczyzn10:1500:00:00
848GARSKI Krzysztof 664Open Mężczyzn10:1500:00:00
849GLASSER Łukasz 665Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
850GRZEGORZEWSKI Kamil 1648Open Mężczyzn10:1500:00:00
851PARCZEWSKI Radek 680Open Mężczyzn10:1500:00:00
852PUCKO Piotr 681Open Mężczyzn10:1500:00:00
853REK Patryk 682Open Mężczyzn10:1500:00:00
854WESOŁOWSKI Damian 687Open Mężczyzn10:1500:00:00
855ZAJKOWSKI Mariusz 688Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
856ZIEMANN Daniel 689Open Mężczyzn10:1500:00:00
857NOSKO Adrian 690Atomowe krasnaleOpen Mężczyzn10:3000:00:00
858PRZEPIÓRA Jacek 691Atomowe krasnaleOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
859BIEŻYŃSKI Adam 692Extra LeszczeOpen Mężczyzn10:3000:00:00
860LIŚKIEWICZ Kamil 693Extra LeszczeOpen Mężczyzn10:3000:00:00
861FETLIŃSKI Grzegorz 694Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
862DŁUSKA Oliwia 700POWER TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:00
863PARADOWSKI Jakub 701POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:3000:00:00
864BURDACH Mateusz 703PRES Team SportOpen Mężczyzn10:3000:00:00
865BURDACH Oliwia 704PRES Team SportOpen Kobiet10:3000:00:00
866BURDACH Paweł 705PRES Team SportOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
867KICIŃSKI Aleksander 706PRES Team SportOpen Mężczyzn10:3000:00:00
868SIENKIEL Bartłomiej 707RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:3000:00:00
869JACHOWSKI Andrzej 711SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
870NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 712SOCIOS SILESIAOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
871ZAJĄC Julia 713Warriors ŁódźOpen Kobiet10:3000:00:00
872JESIONEK Ewa 714WATAHAOpen Kobiet10:3000:00:00
873MIECZNIKOWSKI Michał 715ZIELONKI TEAMOpen Mężczyzn10:3000:00:00
874ORIOL Tomasz 716ZIELONKI TEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
875BARANOWSKI Tomasz 718Open Mężczyzn10:3000:00:00
876BEDNARSKI Kacper 719Open Mężczyzn10:3000:00:00
877BILICZ Janusz 722Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
878CIERESZYŃSKI Gabriel 723Open Mężczyzn10:3000:00:00
879CZARNECKI Michał 725Open Mężczyzn10:3000:00:00
880DĄBROWSKI Kamil 726Open Mężczyzn10:3000:00:00
881FABIAN Szymon 734Open Mężczyzn11:0000:00:00
882GOŁYŚ Artur 737Open Mężczyzn10:3000:00:00
883GOSŁAWSKA Sylwia 738Open Kobiet10:3000:00:00
884GUZEK Maksymilian 739Open Mężczyzn10:3000:00:00
885KLIMEK Paulina 743Open Kobiet10:3000:00:00
886KLUZIAK Jarosław 744Open Mężczyzn10:3000:00:00
887KOŚCIANEK Marek 745Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
888KUBAS Daniel 746Open Mężczyzn10:3000:00:00
889KUCIŃSKI Łukasz 747Open Mężczyzn10:3000:00:00
890KWIATKOWSKI Paweł 1649Open Mężczyzn10:3000:00:00
891MICHALIK Mariusz 750Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
892NASIŁOWSKI Przemek 751Open Mężczyzn10:3000:00:00
893NASILOWSKI Sebastian 752Open Mężczyzn10:3000:00:00
894NOWAK Krystian 753Open Mężczyzn10:3000:00:00
895NOWAK Marcin 754Open Mężczyzn10:3000:00:00
896NOWAK Mikołaj 755Open Mężczyzn10:3000:00:00
897PIECHOWIAK Jakub 758Open Mężczyzn11:0000:00:00
898PIECYCHNA Przemysław 759Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
899PODKAŃSKI Jacek 760Open Mężczyzn10:3000:00:00
900PTASZYŃSKA Agnieszka 761Open Masters Kobiet10:3000:00:00
901RATAJCZAK Agata 762Open Kobiet10:0000:00:00
902SALA Paulina 764Open Kobiet11:0000:00:00
903SIKORA Patryk 765Open Mężczyzn10:3000:00:00
904SZKLARSKI Łukasz 771Open Mężczyzn10:3000:00:00
905SZYBA Mateusz 1624Open Mężczyzn10:3000:00:00
906TOMCZAK Aleksander 773Open Mężczyzn10:3000:00:00
907TRZASKOWSKI Andrzej 774Open Mężczyzn10:3000:00:00
908ZASTAWNA Aneta 775Open Masters Kobiet10:3000:00:00
909KAMIŃSKI Jarosław 776DragsquadOpen Mężczyzn11:1500:00:00
910PILAT Jakub 1625DragsquadOpen Mężczyzn11:1500:00:00
911ROBEŁEK Kamil 777DragsquadOpen Mężczyzn11:1500:00:00
912CHMIELECKI Tomasz 779LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
913CZAJKA Monika 783Morsy w ŁodziOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
914CZAJKA Tomek 784Morsy w ŁodziOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
915URBANIAK Jarek 787Morsy w ŁodziOpen Mężczyzn11:0000:00:00
916ILCZUK Michał 789Sąsiedzi z DywizjonuOpen Mężczyzn11:0000:00:00
917KRASOWSKA Jana 796Tim SprintOpen Kobiet11:0000:00:00
918MORAWIECKA Olga 797Tim SprintOpen Kobiet11:1500:00:00
919MORAWIECKI Jeremiasz 798Tim SprintOpen Mężczyzn11:1500:00:00
920LESIAK Magdalena 799W dupach się poprzewracało!Open Kobiet11:0000:00:00
921BLICHARSKI Michał 800Open Mężczyzn11:1500:00:00
922BOROWSKI Adam 801Open Mężczyzn11:0000:00:00
923CHMIEL Julita 802Open Kobiet11:0000:00:00
924CHOMIUK Norbert 803Open Mężczyzn11:0000:00:00
925FEDRAU Jacek 806Open Mężczyzn11:0000:00:00
926FLORKIEWICZ Michał 807Open Mężczyzn11:0000:00:00
927GADULSKI Konrad 808Open Mężczyzn11:0000:00:00
928GAJEWSKI Jacek 809Open Mężczyzn11:0000:00:00
929GULATOWSKI Rafal 812Open Mężczyzn10:0000:00:00
930HUDASZEK Przemysław 813Open Mężczyzn11:0000:00:00
931IWANOWSKI Tomasz 814Open Mężczyzn11:0000:00:00
932JERSAK Jakub 815Open Mężczyzn11:0000:00:00
933KACPERSKI Piotr 816Open Mężczyzn11:0000:00:00
934KARPIŃSKI Tomasz 817Open Mężczyzn11:0000:00:00
935KORALEWSKI Bartek 821Open Mężczyzn11:0000:00:00
936KOSEDOWSKI Paweł 822Open Mężczyzn11:0000:00:00
937KOWALCZYK Piotr 823Open Mężczyzn11:0000:00:00
938KOZŁOWSKA Małgorzata 824Open Kobiet11:0000:00:00
939KOZŁOWSKI Jakub 825Open Mężczyzn11:0000:00:00
940KUBEŁ Mateusz 827Open Mężczyzn11:0000:00:00
941KUDRZYCKI Karol 828Open Mężczyzn11:0000:00:00
942KUPIDURA Daniel 829Open Mężczyzn11:0000:00:00
943KURPIEWSKI Piotr 831Open Mężczyzn11:0000:00:00
944MACANDER Jakub 832Open Mężczyzn11:0000:00:00
945MARKOWSKA Katarzyna 834Open Masters Kobiet11:0000:00:00
946MASTALERCZUK Hubert 835Open Mężczyzn11:0000:00:00
947MRÓZ Sebastian 837Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
948MUCHOWSKI Michał 838Open Mężczyzn11:0000:00:00
949MUGDA Sebastian 839Open Mężczyzn11:0000:00:00
950ORZECH Bartosz 841Open Mężczyzn11:0000:00:00
951ORZESZEK Eneasz 842Open Mężczyzn11:0000:00:00
952PIEŃKOSZ Monika 844Open Kobiet11:0000:00:00
953PIEŃKOWSKA Magdalena 845Open Masters Kobiet11:0000:00:00
954ROSTEK Piotr 848Open Mężczyzn11:0000:00:00
955SIEKIERSKI Tomasz 851Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
956SKOROPADYK Yulian 852Open Mężczyzn11:0000:00:00
957STRZELCZYK Tomasz 854Open Mężczyzn11:0000:00:00
958ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz 855Open Mężczyzn11:0000:00:00
959SZWAJKOWSKI Paweł 856Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
960TURYK Michał 858Open Mężczyzn11:0000:00:00
961UZDOWSKI Daniel 859Open Mężczyzn11:0000:00:00
962WASĄŻNIK Paulina 860Open Kobiet11:0000:00:00
963BIAŁECKI Konrad 8616kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn11:1500:00:00
964LIBERADZKI Marcin 862Athletic ApolloOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
965GUMINIAK Kamila 865Cyko KurczakiOpen Kobiet11:1500:00:00
966HAMMER Marcelina 866Cyko KurczakiOpen Kobiet11:1500:00:00
967CIESIELSKA Katarzyna 867EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
968ROZANSKI Patrycjusz 868EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
969RZECZYCKA Beata 869EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet11:1500:00:00
970KOŃCZYŃSKI Tomasz 873Legion StonogiOpen Mężczyzn11:1500:00:00
971WINEK- SADECKA Katarzyna 874Legion StonogiOpen Kobiet11:1500:00:00
972WULCZYŃSKI Adam 875Legion StonogiOpen Mężczyzn11:1500:00:00
973DENYS Dariusz 876LibheratorzyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
974DENYS Justyna 877LibheratorzyOpen Kobiet11:1500:00:00
975MISIŃSKA Aleksandra 879LibheratorzyOpen Kobiet11:1500:00:00
976MISIŃSKI Paweł 880LibheratorzyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
977MISIŃSKI Piotr 881LibheratorzyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
978PAŚKO Daniel 884NaKatsuOpen Mężczyzn11:1500:00:00
979PAWLAK Paweł 885NaKatsuOpen Mężczyzn11:1500:00:00
980JASIŃSKA Anna 886NAPIERAJ TEAMOpen Kobiet11:1500:00:00
981MILEWSKI Szymon 887NAPIERAJ TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
982PETROVIĆ Lazar 888NAPIERAJ TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
983RAKOCZY Bartosz 889NAPIERAJ TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
984KRAJEWSKI Norbert 893OWCA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
985OWCZAREK Oskar 894OWCA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
986OWCZAREK Przemysław 895OWCA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
987SYMELA Kacper 896OWCA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
988WOLSZCZAK Aleksandra 1626OWCA TEAMOpen Kobiet11:1500:00:00
989CEDRO Marek 897Paintball ExtremeOpen Mężczyzn11:1500:00:00
990FURMANSKI Arkadiusz 898Project AutoOpen Mężczyzn11:1500:00:00
991KRUPA Adrian 899Project AutoOpen Mężczyzn11:1500:00:00
992TKACHUK Dmytro 905STODOLARZEOpen Mężczyzn11:1500:00:00
993ZAJĄC Kamil 906STODOLARZEOpen Mężczyzn11:1500:00:00
994ZIENTARSKI Patryk 907STODOLARZEOpen Mężczyzn11:1500:00:00
995ZIENTARSKI Piotr 908STODOLARZEOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
996BADYSIAK Jakub 909TeleflubbinionsOpen Mężczyzn11:1500:00:00
997KOROLCZUK Krzysztof 910TeleflubbinionsOpen Mężczyzn11:1500:00:00
998KOSECKA Małgorzata 1627TeleflubbinionsOpen Kobiet11:1500:00:00
999MORENO PUERTAS Alejandro 911TeleflubbinionsOpen Mężczyzn11:1500:00:00
1000OBRĘBSKI Daniel 912TeleflubbinionsOpen Mężczyzn11:1500:00:00
1001BURMISTRZ Mateusz 916Open Mężczyzn11:1500:00:00
1002GÓRSKI Grzegorz 917Open Mężczyzn11:1500:00:00
1003GRZĘDA Piotr 918Open Mężczyzn11:1500:00:00
1004JAROSIK Jan 919Open Mężczyzn11:1500:00:00
1005KILJAŃCZYK Filip 920Open Mężczyzn11:1500:00:00
1006KOMOROWSKI Mateusz 921Open Mężczyzn11:1500:00:00
1007LEŚNICZAK Barbara 922Open Masters Kobiet11:1500:00:00
1008OLCZAK Rafał 927Open Mężczyzn11:1500:00:00
1009OLEJNIK Anna 928Open Kobiet11:1500:00:00
1010OSTROWSKI Daniel 929Open Mężczyzn11:1500:00:00
1011OSTRZENIEWSKI Michał 930Open Mężczyzn11:1500:00:00
1012OWCZAREK Katarzyna 931Open Kobiet11:1500:00:00
1013PAKUŁA Alicja 932Open Kobiet11:1500:00:00
1014PIECHOTA Sebastian 933Open Mężczyzn11:1500:00:00
1015POPŁAWSKI Paweł 934Open Mężczyzn11:1500:00:00
1016RADECKI Bartosz 935Open Mężczyzn11:1500:00:00
1017ROWICKI Pawel 936Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
1018SZKUDLAREK Agata 941Open Kobiet11:1500:00:00
1019WÓJCIK Igor 943Open Mężczyzn11:1500:00:00
1020WRÓBEL Konrad 944Open Mężczyzn11:1500:00:00
1021ZALEWSKA Anna 945Open Kobiet11:1500:00:00
1022BELKE Adrian 946420SmokersCrewOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1023DZIKOWICKI Krzysztof 947420SmokersCrewOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1024ŻUREK Piotr 948420SmokersCrewOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1025HUCUŁ Bartek 949Biegamy tylko z wiatremOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1026MICHALAK Irmina 950Biegamy tylko z wiatremOpen Kobiet11:3000:00:00
1027SZYMAŃSKI Kamil 951Biegamy tylko z wiatremOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1028BRZEŚKIEWICZ Hubert 954Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1029JANKOWSKI Dominik 955Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1030LUBAŚ Bartek 956Grubo albo wcaleOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1031MIDURA Paulina 957Grubo albo wcaleOpen Kobiet11:3000:00:00
1032TURKOT Justyna 958Grubo albo wcaleOpen Kobiet11:3000:00:00
1033ŻMUDA Jakub 959Grubo albo wcaleOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1034BELKA Rafał 960HomokomandoOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1035SAROSIEK Tomasz 963HomokomandoOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1036JASZCZAK Kamil 965LibheratorzyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
1037KUZIOŁA Konrad 966ORIGIN TFIOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1037PODWÓRNY Krzysztof 1628ORIGIN TFIOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1039ZAMECKI Radosław 970ORIGIN TFIOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1040KUĆMIERZ Ryszard 971Orzeł KatowiceOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1041CZARNECKI Kacper 973Pędzące BizonyOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1042JANICKI Mateusz 974Pędzące BizonyOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1043KALIŃSKI Jakub 975Pędzące BizonyOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1044PIENIĄŻEK Kacper 976Pędzące BizonyOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1045TARNOWSKI Adrian 977POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1046GRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia 980UKS Orzeł KatowiceOpen Kobiet11:3000:00:00
1047SIERECKI Zbigniew 981WOLF TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1048MĄKA Tomasz 982ZbakaniOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1049BECKER Sylwia 986Open Kobiet11:3000:00:00
1050BOBROWICZ Amadeusz 987Open Mężczyzn11:3000:00:00
1051BOBROWICZ Kaja 988Open Kobiet11:3000:00:00
1052BOCIAN Damian 989Open Mężczyzn11:3000:00:00
1053BRODZIK Paweł 990Open Mężczyzn11:3000:00:00
1054CYRANA Monika 991Open Kobiet11:3000:00:00
1055DOMANIAK Marcin 992Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1056HOLC Piotr 997Open Mężczyzn11:3000:00:00
1057JANDUŁA Cezary 998Open Mężczyzn11:3000:00:00
1058KACZOR Artur 999Open Mężczyzn11:3000:00:00
1059KALINOWSKI Piotr 1000Open Mężczyzn11:3000:00:00
1060KALINOWSKI Robert 1001Open Mężczyzn11:3000:00:00
1061KALNIUK Magdalena 1002Open Kobiet11:3000:00:00
1062KIEŁBOWICZ Jarosław 1003Open Mężczyzn11:3000:00:00
1063KŁAK Martyna 1004Open Kobiet11:3000:00:00
1064LELAKOWSKI Kamil 1009Open Mężczyzn11:3000:00:00
1065LEWANDOWICZ Paweł 1010Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1066MATEUSZ Bajer 1011Open Mężczyzn11:3000:00:00
1067MENZIŃSKI Przemysław 1012Open Mężczyzn11:3000:00:00
1068MIELCARZ-ŚWIĘTOCHOWSKA Agata 1013Open Masters Kobiet11:3000:00:00
1069MOTYKA Piotr 1014Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1070NADRATOWSKA Beata 1015Open Kobiet11:3000:00:00
1071NOWAK Łukasz 1016Open Mężczyzn11:3000:00:00
1072PIÓRKOWSKI Arkadiusz 1017Open Mężczyzn11:3000:00:00
1073SOBIERAJ Tomasz 1018Open Mężczyzn12:0000:00:00
1074SZCZUKOWSKI Michał 1019Open Mężczyzn11:3000:00:00
1075WACHOWIAK Krzysztof 1023Open Mężczyzn11:3000:00:00
1076WIŚNIEWSKI Leszek 1024Open Mężczyzn11:3000:00:00
1077WŁODARCZYK Paweł 1025Open Mężczyzn11:3000:00:00
1078WOŹNIAK Dorota 1026Open Kobiet11:3000:00:00
1079ZAREMBA Adrian 1028Open Mężczyzn11:3000:00:00
1080ZAWADKA Kamil 1029Open Mężczyzn11:3000:00:00
1081ZIMNICKI Łukasz 1030Open Mężczyzn11:3000:00:00
1082JAGIEŁŁO Michał 1037HARDCORYOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
1083KRÓL Magdalena 1039HARDCORYOpen Kobiet12:0000:00:00
1084SŁODKOWSKI Marek 1040HARDCORYOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1085URBAŃCZYK Mariusz 1041HARDCORYOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1086OSTROWICKA Oliwia 1042HomokomandoOpen Kobiet12:0000:00:00
1087OGIERMAN Mariusz 1043i2 GeolabOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1088SZARY Michał 1044i2 GeolabOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1089AKSAMITOWSKA Paulina 1045Kanarki ze szparkiOpen Kobiet12:0000:00:00
1090STRÓŻEWSKI Paweł 1049Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1091ŚWIĄTEK Wojciech 1050Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1092SZKUTNIK Tomek 1051Kanarki ze szparkiOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
1093WASILEWSKI Michał 1052Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1094WŁODARCZYK Tomasz 1053Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1095ZAWADA Piotr 1054Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1096ZIÓŁKOWSKI Maciej 1055Kanarki ze szparkiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1097GOLAN Marek 1056Lubelskie ZwierzakiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1098GROSNER Marcin 1057Lubelskie ZwierzakiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1099REY Andrzej 1059ReyRunningTeamOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
1100PIOTROWSKA Agnieszka 1063Runmageddonowe Świry Open Kobiet12:0000:00:00
1101SICIARZ Aleksandra 1064Runmageddonowe Świry Open Kobiet12:0000:00:00
1102SKUBIS Agnieszka 1065Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet12:0000:00:00
1103KŁYSIŃSKI Mariusz 1066SYMMETRY GOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1104TYMIŃSKI Michał 1067SYMMETRY GOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1105WEGRZYN Artur 1068SYMMETRY GOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1106BUDEK Adrian 1075Open Mężczyzn12:0000:00:00
1107CUDZIK Sebastian 1076Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
1108CURYŁO Norbert 1077Open Mężczyzn12:0000:00:00
1109DOLIŃSKI Kamil 1078Open Mężczyzn12:0000:00:00
1110GMYREK Szczepan 1080Open Mężczyzn12:0000:00:00
1111HACZ Patryk 1081Open Mężczyzn12:0000:00:00
1112JÓŹWIAK Łukasz 1085Open Mężczyzn12:0000:00:00
1113KAMIŃSKI Filip 1086Open Mężczyzn12:0000:00:00
1114KOCIOK Adrian 1087Open Mężczyzn12:0000:00:00
1115TURSKI Tomasz 1110Open Mężczyzn12:0000:00:00
1116WARDAK Arek 1111Open Mężczyzn12:0000:00:00
1117WOJCIECHOWSKI Rafał 1113Open Mężczyzn12:0000:00:00
1118WÓJCIK Rafał 1114Open Mężczyzn12:0000:00:00
1119ZIELIŃSKI Mare 1115Open Mężczyzn12:0000:00:00
1120BĄCZEK Cezary 1633Aniołki CzarusiaOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1121KOWALCZYK Marta 1116Aniołki CzarusiaOpen Kobiet12:1500:00:00
1122ŚLESIŃSKI Kamil 1122Bielany Run&DieOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1123LECH Rafał 1123CSS SZAFAOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1124PIANKOWSKA Marta 1645CSS SZAFAOpen Kobiet12:1500:00:00
1125DĘBSKI Michał 1124Double BullseyeOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1126KRUZIŃSKI Daniel 1125Double BullseyeOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1127MICHALAK Kamil 1126Double BullseyeOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1128ZDANOWSKI Dawid 1127Double BullseyeOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1129WADECKI Hubert 1128Etrenażery.plOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1130KOSTECKI Marcin 1129KokodżamboOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1131OSTROWSKI Kacper 1133Latające SzynszyleOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1132TYMIŃSKA Sandra 1134Latające SzynszyleOpen Kobiet12:1500:00:00
1133WOROTNICKI Michał 1135Latające SzynszyleOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1134PACHOWSKI Jan 1137Liga Zwalczania Śmierci PozornejOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1135SZUMOWSKI Maciej 1138Liga Zwalczania Śmierci PozornejOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1136GÓRSKA Paulina 1139Modrzyca WarriorsOpen Kobiet12:1500:00:00
1137GÓRSKI Tomasz 1140Modrzyca WarriorsOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
1138M Sławek Slawek 1141Modrzyca WarriorsOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1139REDMAN Grzegorz 1144Momo TeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1140STEFANOWICZ-CZOP Jolanta 1145Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
1141KOPCIŃSKI Michał 1146STATSCOREOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1142KOLDUN Miłosz 1650T&MOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1143WALCZAK Marcin 1152TrainingroomOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1144MICHALCZUK Karolina 1156WagonikOpen Kobiet12:1500:00:00
1145BĄKOWSKA Urszula 1157Open Kobiet12:1500:00:00
1146BIELICKI Paweł 1158Open Mężczyzn12:1500:00:00
1147CHYŻYŃSKA Katarzyna 1159Open Kobiet12:1500:00:00
1148CISOWSKA Monika 1160Open Kobiet12:1500:00:00
1149GAWRON Oskar 1164Open Mężczyzn12:1500:00:00
1150GRUBA Jakub 1165Open Mężczyzn12:1500:00:00
1151GRZESZCZUK Magdalena 1166Open Kobiet12:1500:00:00
1152GRZESZCZUK Piotr 1167Open Mężczyzn12:1500:00:00
1153JAKUBIAK Hubert 1168Open Mężczyzn12:1500:00:00
1154JEGLIKOWSKI Kamil 1169Open Mężczyzn12:1500:00:00
1155KACPRZAK Beata 1170Open Kobiet12:1500:00:00
1156KAŹMIERCZAK Daniel 1175Open Mężczyzn12:1500:00:00
1157KOWALSKI Przemysław 1176Open Mężczyzn12:1500:00:00
1158KOZIŃSKI Tomasz 1177Open Mężczyzn12:1500:00:00
1159KRÓL Przemyslaw 1178Open Mężczyzn12:1500:00:00
1160ŁABENDA Arkadiusz 1179Open Mężczyzn12:1500:00:00
1161ŁUKASZEWSKI Łukasz 1180Open Mężczyzn12:1500:00:00
1162MISZTAL Jakub 1181Open Mężczyzn12:3000:00:00
1163MRÓZ Radosław 1182Open Mężczyzn12:1500:00:00
1164PANKANIN Karolina 1187Open Kobiet12:1500:00:00
1165PIECH Marek 1188Open Mężczyzn12:1500:00:00
1166PRZYBEK Adam 1189Open Mężczyzn12:1500:00:00
1167PRZYBEK Katarzyna 1190Open Kobiet12:1500:00:00
1168REK Marcin 1191Open Mężczyzn12:1500:00:00
1169SADOWSKI Grzegorz 1192Open Mężczyzn12:1500:00:00
1170SKIRZEWSKI Aleksander 1193Open Mężczyzn12:1500:00:00
1171SMUKOWSKI Przemyslaw 1194Open Mężczyzn12:1500:00:00
1172SOŁTYS Michał 1195Open Mężczyzn12:1500:00:00
1173WADECKI Mikołaj 1634Open Mężczyzn12:1500:00:00
1174WIELICZKO Arkadiusz 1200Open Mężczyzn12:1500:00:00
1175WŁODARCZYK Paweł 1201Open Mężczyzn12:1500:00:00
1176DOBRYNIEWSKI Wiktor 1215DekadenciOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1177KRZOSA Radek 1216DekadenciOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1178PAWEŁKIEWICZ Grzegorz 1217DekadenciOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1179ŻAK Urszula 1220DekadenciOpen Kobiet12:3000:00:00
1180ANDRZEJAK-PODLASKI Ernest 1221DziksonyOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1181IWANICKI Tomasz 1225grubetyłkiOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1182MROWIEC Karol 1226Kondycja to mit, wszystko jest w głowie Open Mężczyzn12:3000:00:00
1183NAKONECHNIUK Iryna 1227Kondycja to mit, wszystko jest w głowie Open Kobiet12:3000:00:00
1184PAJĄK Michał 1228Kondycja to mit, wszystko jest w głowie Open Mężczyzn12:3000:00:00
1185BĘTLEJEWSKI Marek 1229NAFCIARZE PłockOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1186BETLEJEWSKI Przemysław 1230NAFCIARZE PłockOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1187FIGIEL Marcin 1231NAFCIARZE PłockOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1188WIŚNIEWSKI Marcin 1232NAFCIARZE PłockOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1189BARAN Marta 1233VandalsiOpen Kobiet12:3000:00:00
1190DUDA-KALBARCZTK Wioleta 1234VandalsiOpen Kobiet12:3000:00:00
1191BEDNARSKI Michał 1239Open Mężczyzn12:3000:00:00
1192BOMBOLEWSKI Cezary 1240Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1193BUDEK Weronika 1241Open Kobiet13:1500:00:00
1194CIĘŻAK Grzegorz 1242Open Mężczyzn13:0000:00:00
1195DOLIŃSKA Joanna 1244Open Kobiet12:3000:00:00
1196DOLIŃSKI Jacek 1245Open Mężczyzn12:3000:00:00
1197DYOLOG Sergiy 1246Open Mężczyzn12:3000:00:00
1198JURKOWSKI Radosław 1251Open Mężczyzn12:3000:00:00
1199KALINOWSKI Michał 1252Open Mężczyzn12:3000:00:00
1200KAMIŃSKI Adrian 1253Open Mężczyzn12:3000:00:00
1201KĘDZIORA Sebastian 1254Open Mężczyzn12:3000:00:00
1202KOŁNIERZAK Anna 1255Open Kobiet13:0000:00:00
1203KUJAWA Tomasz 1260Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1204LORENC Mariusz 1261Open Mężczyzn12:3000:00:00
1205ŁUCZAK Radosław 1262Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1206MAKAROWSKI Łukasz 1263Open Mężczyzn12:3000:00:00
1207MIELCZAREK Magda 1264Open Kobiet12:3000:00:00
1208NOWACKI Jerzy 1265Open Mężczyzn12:3000:00:00
1209OMEN Rafał 1267Open Mężczyzn12:3000:00:00
1210RUPACZ Dawid 1273Open Mężczyzn12:3000:00:00
1211SĘDŁAK Daniel 1274Open Mężczyzn12:3000:00:00
1212SEKUŁA Daniel 1275Open Mężczyzn12:3000:00:00
1213SENATOR Tomasz 1276Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1214SOŁTYSIK Oskar 1277Open Mężczyzn13:3000:00:00
1215STĘPIEŃ Dawid 1278Open Mężczyzn12:3000:00:00
1216STOCKS Christian 1279Open Mężczyzn12:1500:00:00
1217SURAWSKA Ola 1280Open Kobiet12:3000:00:00
1218WASILEWSKA Iwona 1282Open Masters Kobiet12:3000:00:00
1219WISŁAWSKI Mariusz 1284Open Mężczyzn12:3000:00:00
1220ZAKRZEWSKI Robert 1286Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1221ŻURAWSKI Tomasz 1287Open Mężczyzn12:3000:00:00
1222CHREPTOWICZ Tomasz 1288Active FlowOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1223MARKIEWICZ Paweł 1289BOŚ BankOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1224FRĄCKOWIAK Jan 1290CocorinoTeamOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1225PETRU Katarzyna 1291CocorinoTeamOpen Kobiet13:1500:00:00
1226SĘK Paweł 1294Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1227ZASŁONKA Paweł 1295Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1228HARNIK Michał 1296Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1229SALAMUCHA Łukasz 1297Kopalnia Mocy TarnobrzegOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1230KOSSOWSKI Wojciech 1300LEPSZE żDzikiOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1231MERECZ Kristian 1301LEPSZE żDzikiOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1232MERECZ Patryk 1302LEPSZE żDzikiOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1233MIĄZEK Maciej 1303LEPSZE żDzikiOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1234SOLAREK Mateusz 1304LEPSZE żDzikiOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1235JUDA Sebastian 1305Liwocz SzerzynyOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1236KRÓL Damian 1306Liwocz SzerzynyOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1237FERRER Hugo 1309M4S and FriendsOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1238KLUKOWSKI Nicolas 1310M4S and FriendsOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1239MIDERA Szymon 1311M4S and FriendsOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1240MIDERA Szymon 1312M4S and FriendsOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1241WSZOŁA Katarzyna 1636M4S and FriendsOpen Kobiet13:0000:00:00
1242DENDURA Jędrzej 1315Po koron(i)eOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1243JASIŃSKA Agata 1316Po koron(i)eOpen Kobiet13:0000:00:00
1244JASIŃSKA Aleksandra 1317Po koron(i)eOpen Kobiet13:0000:00:00
1245JASIŃSKA Alicja 1318Po koron(i)eOpen Kobiet13:0000:00:00
1246WYDERKA Tomasz 1319Po koron(i)eOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1247WOŹNIAK Sandra 1322Ślęzak TeamOpen Kobiet13:0000:00:00
1248CIEŚLIŃSKI Szymon 1323SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1249BERNASCONI Alberto 1324SupernovaOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1250SZUL Piotr 1325SupernovaOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1251KIERNOZEK Tomasz 1327Victoria OstrołękaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1252SZCZOTKA Bartosz 1328Victoria OstrołękaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1253ZIEMEK Kamil 1329Victoria OstrołękaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1254BEDNARSKI Karol 1331Open Mężczyzn13:0000:00:00
1255BOJARSKI Adrian 1332Open Mężczyzn13:0000:00:00
1256DRĄŻKOWSKI Piotr 1333Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1257DUDZIK Arkadiusz 1336Open Mężczyzn13:0000:00:00
1258FALKOWSKI Igor 1338Open Mężczyzn13:0000:00:00
1259FISCHER Michał 1339Open Mężczyzn13:0000:00:00
1260GONERA Michał 1340Open Mężczyzn13:0000:00:00
1261HABDAS Patryk 1343Open Mężczyzn13:0000:00:00
1262JĘDRZEJCZYK Wojciech 1344Open Mężczyzn13:0000:00:00
1263JEZIORSKI Mateusz 1345Open Mężczyzn13:0000:00:00
1264KALEMBA Bartosz 1346Open Mężczyzn13:0000:00:00
1265KAWIORSKA Paulina 1349Open Masters Kobiet13:0000:00:00
1266KIERZKOWSKI Patryk 1350Open Mężczyzn13:0000:00:00
1267KORNATOWSKI Mateusz 1351Open Mężczyzn13:0000:00:00
1268KOWALIK Karol 1352Open Mężczyzn13:0000:00:00
1269ZAWADZKI Szymon 1380AssayOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1270GIBALSKI Aleksander 1383Bojowe BorsukiOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1271KOCOT Kamil 1384Bojowe BorsukiOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1272KUREK Mikołaj 1385Bojowe BorsukiOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1273PRADELA Miłosz 1386Bojowe BorsukiOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1274SKRZYPCZAK Karol 1387BOMBELMENIOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1275FEDEŃCZAK Rafał 1388Chłopaki z PomorzaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1276MOLKA Kamil 1389Chłopaki z PomorzaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1277KASZYCKI Wojciech 1392Crossfit Team KoneserOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1278LOREK Bartłomiej 1393Crossfit Team KoneserOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1279PIATEK Maria 1394Crossfit Team KoneserOpen Kobiet13:1500:00:00
1280SKURZEWSKA Karolina 1395Crossfit Team KoneserOpen Kobiet13:1500:00:00
1281NURKIEWICZ Szymon 1398Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1282TURZYŃSKI Maciek 1399Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1283KIEDA Dominik 1400HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1284KONICKI Grzegorz 1401HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1285PAWLIKOWSKI Patryk 1403HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1286SCHWERTNER Janusz 1404HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1287SZCZĘSNY Michał 1405HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1288WOLIŃSKI Artur 1406HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1289WOŹNIAK Damian 1407HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1290BOCHNIAK Artur 1408Królewski DrągOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1291DYBICH Dominika 1411LUJ Team Open Kobiet13:1500:00:00
1292KAZIBUDZKI Łukasz 1412LUJ Team Open Mężczyzn13:1500:00:00
1293KOZŁOWSKI Teofil 1414LUJ Team Open Mężczyzn13:1500:00:00
1294PASICH Artur 1415LUJ Team Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1295TARNÓWKA Paweł 1417LUJ Team Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1296ŻYŁA Piotr 1418LUJ Team Open Mężczyzn13:1500:00:00
1297MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 1419PrzybyłkiOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
1298KONOPKA Maciej 1637Skurcz teamOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1299PAWLIK Maja 1421Skurcz teamOpen Kobiet13:1500:00:00
1300PAWLIK Olga 1422Skurcz teamOpen Kobiet13:1500:00:00
1301SZNABEL Albert 1425Skurcz teamOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1302BACHURA Grzegorz 1426Open Mężczyzn13:1500:00:00
1303BACHURA Jarosław 1427Open Mężczyzn13:1500:00:00
1304BORCZON Eryk 1638Open Mężczyzn13:1500:00:00
1305CIULIŃSKA-RĘBECKA Iwona 1429Open Kobiet13:3000:00:00
1306DRABIŃSKI Karol 1430Open Mężczyzn13:1500:00:00
1307GRĄBSKI Rafał 1431Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1308GUTOWICZ Marcin 1432Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1309KŁOS Maksymilian 1435Open Mężczyzn13:1500:00:00
1310KOMORNICKI Krzysiek 1436Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1311KOSSOWSKI Paweł 1437Open Mężczyzn13:1500:00:00
1312MADEJ Karol 1439Open Mężczyzn13:1500:00:00
1313MALARCZYK Sebastian 1442Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1314MOCEK Bartosz 1444Open Mężczyzn13:1500:00:00
1315OSTROWSKA Dominika 1445Open Kobiet13:1500:00:00
1316SADŁOWSKI Sebastian 1449Open Mężczyzn13:1500:00:00
1317SZWAJKOWSKI Przemysław 1451Open Mężczyzn13:1500:00:00
1318SZWECH Anna 1452Open Masters Kobiet13:1500:00:00
1319ŻUKIEWICZ Michał 1455Open Mężczyzn13:1500:00:00
1320ŻULEWSKI Marcin 1456Open Mężczyzn13:1500:00:00
1321GŁOWACKI Bartosz 1457#ćpajsportOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1322WOLFF Krystian 1458#ćpajsportOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1323SZLĘK Ewa 1460#RAJSKITEAMOpen Masters Kobiet13:3000:00:00
1324ZIĘĆ Marcin 1461#RAJSKITEAMOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1325PERKOWSKA Katarzyna 1462Crossfit Team KoneserOpen Kobiet13:1500:00:00
1326SITARSKI Piotr 1463FARMAZONIARZEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1327STEC Szymon 1464FARMAZONIARZEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1328ZAJĄC Paweł 1470kojotyOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1329BAGROWSKI Przemysław 1472OCRowceOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1330KAMIŃSKI Szymon 1474QuattroCippaOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1331KISŁOWSKI Michał 1475QuattroCippaOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1332PRZYBYŁOWSKI Piotr 1476QuattroCippaOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1333ŁĘCKI Marcin 1477SzmaciuryOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1334KRUPA Kacper 1480TEAM YOUTHOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1335CICHECKI Łukasz 1484Warszówka okOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1336BIAŁKOWSKI Bartosz 1487Open Mężczyzn13:3000:00:00
1337CHRISTENSEN Jens 1489Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1338DEREK Julia 1490Open Kobiet13:3000:00:00
1339HAŃĆKA Jakub 1494Open Mężczyzn13:3000:00:00
1340JANKOWSKA Anna 1495Open Kobiet13:3000:00:00
1341MALISZEWSKI Łukasz 1540Open Mężczyzn14:0000:00:00
1342MOSSAKOWSKI Rafał 1542Open Mężczyzn14:0000:00:00
1343SZPAKOWSKI Arkadiusz 1545Open Mężczyzn14:0000:00:00
1344BRODZIAK Andrzej 1576Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1345ODEJEWSKI Dariusz 1602Open Mężczyzn14:1500:00:00
1346KOSMOWSKI Łukasz 1100 twarzy grzybiarzyElite Mężczyzn07:4000:00:00
1347WILAMOWSKI Daniel 2100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn07:4000:00:00
1348SZCZESNY Damian 8BraveRunners OCROpen Mężczyzn07:5000:00:00
1349BARZOWSKI Kamil 9BraveRunnersOCRElite Mężczyzn07:5000:00:00
1350MICHALCZYK Wiktor 10BRYGIERY OCRElite Mężczyzn07:5000:00:00
1351WITKOWSKI Arkadiusz 11BRYGIERY OCRElite Mężczyzn07:5000:00:00
1352FRANCZYK Artur 18Dragon RunnersElite Mężczyzn07:5000:00:00
1353KULAGA Peter 19Dragon RunnersElite Mężczyzn07:5000:00:00
1354BEDYK Maciej 20Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1355TARGOWSKI Michał 21Drużyna Pana MichałaElite Mężczyzn07:5000:00:00
1356KUJAWA Marcin 22Dynamic Strong GnieznoElite Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1357BRAJER Tomasz 29HARPAGAN BEASTElite Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1358ANDRZEJEWSKI Jakub 30Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1359CZARNECKI Jakub 31Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1360KIELISIAK Marek 32Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1361KŁYK Łukasz 33Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1362LELOCH Michał 34Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1363MAŚLANKIEWICZ Dawid 35Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1364MICHALSKI Dawid 37I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn07:5000:00:00
1365ZOŃ Arkadiusz 38Karla-Butik.plElite Mężczyzn07:5000:00:00
1366HANUSIAK Leszek 39Koniu SquadElite Mężczyzn07:5000:00:00
1367BIELICKI Wojciech 40Lacroix TeamElite Mężczyzn07:5000:00:00
1368KARBOWSKI Sławomir 42Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1369CHOŁUJ Łukasz 66PWPW S.A.Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1370CZUBASZEWSKI Kamil 67PZU Sport TeamElite Mężczyzn07:5000:00:00
1371SERAFIŃSKI Maciej 68RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn07:4000:00:00
1372SERAFIŃSKI Robert 69RAJSPORT ACTIVEElite Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1373CZERWIŃSKI Roman 70RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1374LANGIEWICZ Łukasz 71RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1375WALCZAK Julian 78SiusiakiElite Mężczyzn07:5000:00:00
1376NASIADKA Mateusz 79Śnieżne Koczkodany Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1377KITALA Radosław 103Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1378ŁUKASIK Tomasz 104Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn07:5000:00:00
1379MAJEWSKI Damian 105Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1380PAWŁOWSKI Krzysztof 106Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1381ROGUSKI Rafał 107Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn07:5000:00:00
1382WILK Sylwester 108Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn07:5000:00:00
1383WIŚNIEWSKI Grzegorz 109Wiśnia TeamOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:00
1384BRATKOWSKI Pawel 87Torpeda Race TeamElite Mężczyzn08:0000:00:00
1385MARCZUK Kamil 88Training LabElite Mężczyzn08:0000:00:00
1386RÓŻAŃSKI Rafal 89Tsunami SzczecinekElite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1387BUREWICZ Tomasz 90Twierdza Mateusza ŚliwyElite Mężczyzn08:0000:00:00
1388ANUSZCZYK Mariusz 113Open Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1389CHABIELSKI Marek 114Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1390CHROST Andrzej 115Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1391CHYLIŃSKI Bartek 116Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1392GRZANECKI Marcin 123Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1393JOCHEMSKI Mikołaj 124Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1394JUSZKIEWICZ Dominik 125Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1395KOŁOSOWSKI Piotr 126Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1396KOZA Filip 127Open Mężczyzn08:0000:00:00
1397KRAJEWSKI Tomasz 128Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1398KUBIAK Marcin 129Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1399KVEDARAVIČUS Ričards 130Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1400LATOSI Adrian 131Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1401LESZCZYŃSKI Daniel 132Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1402LEŻAŃSKI Sebastian 133Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1403ŁUKASIK Łukasz 134Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1404MANDRYK Arkadiusz 135Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
1405MĘDRZYCKI Paweł 136Open Mężczyzn08:0000:00:00
1406RUCKI Bartosz 140Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1407RYBICKI Marcin 141Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1408RYBIŃSKI Kamil 142Open Mężczyzn08:0000:00:00
1409SIENKIEWICZ Jakub 143Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1410SKAKODUB Mykhailo 144Open Mężczyzn08:0000:00:00
1411SOKOŁOWSKI Artur 145Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1412ŚWIERSZCZ Paweł 148Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1413TRACZYK Paweł 149Open Mężczyzn08:0000:00:00
1414WAŚ Łukasz 150Elite Mężczyzn08:0000:00:00
1415PSUT Kamil 41Melvit teamElite Mężczyzn07:5000:00:00
1416TUWALSKI Bernard 52OSPRO TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
1417WITKOWSKI Dariusz 53OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:00
1418GARCZYŃSKI Radosław 54POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:00
1419KAPICA Wojciech 55POWER TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:00
1420MISSALA Michał 60POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:00
1421PERKOWSKI Paweł 61POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:00
1422KRÓL Mateusz 1664Open Mężczyzn10:0000:00:00
1423PRZYBYSZ Paweł 1668Open Mężczyzn10:0000:00:00
1424ROJEK Paweł 1667Open Mężczyzn10:0000:00:00
1425RUDNICKI Łukasz 1666Open Mężczyzn10:0000:00:00
1426KOŚCIANEK Izabela 1674Open Kobiet10:3000:00:00
1427WOJEWÓDZKI Przemysław 1675Open Mężczyzn11:3000:00:00
1428CYBULA Maciej 1679Open Mężczyzn12:3000:00:00
1429RUTKOWSKI Jacek 849Open Mężczyzn11:0000:00:00
1430MAKOWSKI Maciej 1640Open Mężczyzn13:3000:00:00
1431MITAL Artur 1691Open Mężczyzn13:3000:00:00
1432WESOŁKA Rafał 1550HARPAGANY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1433JANKOWSKI Andrzej 1690Open Mężczyzn13:3000:00:00
1434KOTAS Patrycja 788Kocham Chłopaków z B4SPORT <3Open Kobiet12:0000:00:00
1435SUKHOY Olga 1673Open Kobiet14:0000:00:00
1436SKLEPOWICZ Jacek 426Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1437WILK Marcin 1641Open Mężczyzn13:3000:00:00
1438RAKOCZY Damian 1606Open Mężczyzn14:1500:00:00
1439MAKOHONIENKO Andrzej 1592Open Mężczyzn14:1500:00:00
1440ZADROŻNA Natalia 1483TEAM YOUTHOpen Kobiet13:3000:00:00
1441WOŹNIAK Anna 1482TEAM YOUTHOpen Kobiet13:3000:00:00
1442MAKOHONIENKO Adam 1591Open Mężczyzn14:1500:00:00
1443DĄBROWSKI Maciej 1479TEAM YOUTHOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1444MAKOHONIENKO Arkadiusz 1593Open Mężczyzn14:1500:00:00
1445LISIECKI Adam 1588Open Mężczyzn14:1500:00:00
1446STECKI Patryk 1481TEAM YOUTHOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1447JURCZYŃSKI Igor 1583Open Mężczyzn14:1500:00:00
1448MARKIEWICZ Kuba 1594Open Mężczyzn14:1500:00:00
1449CHODOWSKI Łukasz 1531OSPRO Ninja TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1450RYCHLEWSKI Wojciech 1534OSPRO Ninja TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1451MILBRANT Michał 1541Open Mężczyzn14:0000:00:00
1452JAŃCZUK Przemysław 1532OSPRO Ninja TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1453LISICZKA Piotr 1533OSPRO Ninja TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1454NIKIEL Dariusz 1530Dirty SparrowsOpen Masters Mężczyzn14:0000:00:00
1455JESKA Tomasz 1529Dirty SparrowsOpen Masters Mężczyzn14:0000:00:00
1456SZYMANSKI Ariel 1612Open Mężczyzn14:1500:00:00
1457SKOKOWSKA Anna 1549Dynamic Strong GnieznoOpen Kobiet14:1500:00:00
1458OLĘDZKI Daniel 1507Open Mężczyzn13:3000:00:00
1459PIETRUSZEWSKI Krystian 1604Open Mężczyzn14:1500:00:00
1460FERSZTEROWSKI Szymon 1651Open Mężczyzn14:1500:00:00
1461PIĄTEK Kamil 1642Open Mężczyzn14:1500:00:00
1462AUGUSTYNIAK Robert 1573Open Mężczyzn14:1500:00:00
1463SZYMANSKA Agata 1611Open Masters Kobiet14:1500:00:00
1464BOROŃ Izabela 1574Open Masters Kobiet14:1500:00:00
1465MICHALSKI Magnus 1595Open Mężczyzn14:1500:00:00
1466BURAKOWSKI Jan 1692Open Mężczyzn14:1500:00:00
1467BORKOWSKI Jarosław 1538Open Mężczyzn14:0000:00:00
1468WITCZAK Krzysiek 1546Open Masters Mężczyzn14:0000:00:00
1469ROBAK Sylwester 1608Open Mężczyzn14:1500:00:00
1470OLĘDZKI Marcin 1508Open Mężczyzn13:3000:00:00
1471IGNACIUK Jakub 1552IgnasOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1472GIERCZAK Bartłomiej 1551IgnasOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1473BORYCHOWSKI Mirosław 1575Open Mężczyzn14:1500:00:00
1474MIZERA Damian 1598Open Mężczyzn14:1500:00:00
1475CZUBAŁA Jakub 1580Open Mężczyzn14:1500:00:00
1476RAKOWSKI Wojciech 1607Open Mężczyzn14:1500:00:00
1477DUSZCZAK Bartosz 1581Open Mężczyzn14:1500:00:00
1478MIZGIER Krzysztof 1599Open Mężczyzn14:1500:00:00
1479MADAJCZAK Weronika 1590Open Kobiet14:1500:00:00
1480KOŁOS Szymon 1585Open Mężczyzn14:1500:00:00
1481POLAŃSKI Adrian 1605Open Mężczyzn14:1500:00:00
1482CIEŚLAK Łukasz 1560Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1483WILCZYŃSKA Magdalena 1615Open Kobiet14:1500:00:00
1484BYLINIAK Piotr 1578Open Mężczyzn14:1500:00:00
1485ŚWIĘTOSŁAWSKI Dawid 1570Warriors ŁódźOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1486SZAŁKUCKA Karolina 1571Warriors ŁódźOpen Kobiet14:1500:00:00
1487ROŻENEK Konrad 1569Warriors ŁódźOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1488FOLUŚNIAK Dariusz 1561Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1489MELEIRO Rui 1572WITCOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1490KLUCZEK Łukasz 1553Natarczywe PelikanyOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1491SADOCH Patryk 1555Natarczywe PelikanyOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1492MORAWSKI Michał 1554Natarczywe PelikanyOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1493WZIĄTEK Kamil 1559Natarczywe PelikanyOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1494WĄSOWSKI Michał 1558Natarczywe PelikanyOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1495CHAPANIONEK Krzysztof 1579Open Mężczyzn14:1500:00:00
1496OLEJNIK Marek 1652Open Mężczyzn14:1500:00:00
1497MODZELEWSKI Mateusz 1600Open Mężczyzn14:1500:00:00
1498LESZCZYŃSKI Marcin 1586Open Mężczyzn14:1500:00:00
1499LEWICKI Jan 1587Open Mężczyzn14:1500:00:00
1500RUTKOWSKI Tomasz 1548Big Dick BaobabOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1501BUGAJSKA Magdalena 1565PustakiOpen Kobiet14:1500:00:00
1502JÓZEFOWSKI Tobiasz 1566PustakiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1503STANEK Małgorzata 1568PustakiOpen Kobiet14:1500:00:00
1504MIKOŚ Łukasz 1567PustakiOpen Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1505ZABOROWSKI Damian 1616Open Mężczyzn14:1500:00:00
1506MURAWSKI Mateusz 1601Open Mężczyzn14:1500:00:00
1507PACZKOWSKA Paulina 582Open Kobiet14:1500:00:00
1508BUŁANOWSKA Maja 1577Open Kobiet14:1500:00:00
1509GUZY Mateusz 1582Open Mężczyzn14:1500:00:00
1510STEFANIUK Bartosz 1610Open Mężczyzn14:1500:00:00
1511ŁUKASZEWICZ Maciej 1589Open Mężczyzn14:1500:00:00
1512SIEKIERSKA Klaudia 850Open Kobiet11:0000:00:00
1513POLAK Marcin 1269Open Mężczyzn12:3000:00:08
1514GRZEGOREK Tomasz 485Open Mężczyzn09:3000:00:28
1515GOŹDZIEWCZ Kacper 448GoździkiOpen Mężczyzn09:3000:00:49
1516KORENKIEWICZ Anna 563Open Kobiet10:0000:00:58
1517ZWOLINSKI Jakub 522Open Mężczyzn09:3000:01:35
1518WILEWSKI Łukasz 1621Open Mężczyzn09:3000:01:35
1519WILEWSKA-SOBCZYK Ilona 1283Open Masters Kobiet12:3000:04:03
1520JARZĘBIŃSKI Jakub 1250Open Mężczyzn12:3000:04:07
1521OMEN Cezary 1266Open Mężczyzn12:3000:04:14
1522OGRODNIK Mateusz 1535WandosOpen Mężczyzn14:0000:29:38
1523SPRYCHS Bartłomiej 1536WandosOpen Mężczyzn14:0000:29:54
Znaleziono 1523 wynik(ów)