RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-27
Miejsce:
Modlin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1689
Wystartowało:
1523
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
1514
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PODGORSKI Marek 75RUNMAGEDDONElite Mężczyzn9M 907:4000:00:0000:44:45.7500:44:45.75 7:278,0
2RÓŻAŃSKI Rafal 89Tsunami SzczecinekElite Masters Mężczyzn1M 1408:0000:00:0000:46:55.3000:46:55.30+00:02:097:497,7
3DOBRZYŃSKI Tomasz 111xRunnersElite Masters Mężczyzn2M 1607:4000:00:0000:47:49.3000:47:49.30+00:03:037:587,5
4KVEDARAVIČUS Ričards 130Elite Masters Mężczyzn3M 1808:0000:00:0000:48:03.5000:48:03.50+00:03:178:007,5
5BIENIECKI Jaro 72RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn4M 2107:4000:00:0000:48:55.6500:48:55.65+00:04:098:097,4
6MISSALA Mateusz 59POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn6M 2907:4000:00:0000:50:44.5000:50:44.50+00:05:588:277,1
7DUDA Grzegorz 3Best BeastsElite Masters Mężczyzn7M 3407:4000:00:0000:51:36.8500:51:36.85+00:06:518:367,0
8WIENDLOCHA Paweł 84SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn24M 3507:4000:00:0000:52:04.0000:52:04.00+00:07:188:406,9
9JASTRZĘBSKI Sławomir 6Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn9M 3907:4000:00:0000:52:50.4500:52:50.45+00:08:048:486,8
10KORDIAK Rafał 15DENISTEAMElite Masters Mężczyzn10M 4207:4000:00:0000:53:30.2000:53:30.20+00:08:448:556,7
11WERYK Mateusz 7Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn14M 5007:4000:00:0000:54:47.6500:54:47.65+00:10:019:076,6
12CHROST Andrzej 115Elite Masters Mężczyzn15M 5708:0000:00:0000:56:00.8500:56:00.85+00:11:159:206,4
13KUJAWA Marcin 22Dynamic Strong GnieznoElite Masters Mężczyzn16M 5907:5000:00:0000:56:04.6500:56:04.65+00:11:189:206,4
14KARBOWSKI Sławomir 42Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn17M 6207:5000:00:0000:56:45.9000:56:45.90+00:12:009:276,3
15DANILUK Grzegorz 5Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn19M 9407:4000:00:0001:00:21.2501:00:21.25+00:15:3510:036,0
16BRAJER Tomasz 29HARPAGAN BEASTElite Masters Mężczyzn24M 15907:5000:00:0001:06:19.7001:06:19.70+00:21:3311:035,4
17LEWANDOWSKI Przemysław 43Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn25M 19707:4000:00:0001:08:43.0001:08:43.00+00:23:5711:275,2
18GRZANECKI Marcin 123Elite Masters Mężczyzn26M 21508:0000:00:0001:09:41.7501:09:41.75+00:24:5611:365,2
19ŁĄTKA Robert 95UNIT37Elite Masters Mężczyzn27M 22607:4000:00:0001:10:22.8001:10:22.80+00:25:3711:435,1
20LEŻAŃSKI Sebastian 133Elite Masters Mężczyzn28M 23008:0000:00:0001:10:33.8501:10:33.85+00:25:4811:455,1
21BUDZYŃSKI Adam 97United RunnersElite Mężczyzn66M 24207:4000:00:0001:11:11.7001:11:11.70+00:26:2511:515,1
22MANDRYK Arkadiusz 135Elite Masters Mężczyzn29M 25108:0000:00:0001:11:22.4501:11:22.45+00:26:3611:535,0
23LANGIEWICZ Łukasz 71RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn30M 35307:5000:00:0001:17:29.5001:17:29.50+00:32:4312:544,6
24CZERWIŃSKI Roman 70RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn31M 39407:5000:00:0001:19:25.3501:19:25.35+00:34:3913:144,5
25CZARNECKI Jakub 31Husaria Race Team Elite Mężczyzn80M 48807:5000:00:0001:23:41.5501:23:41.55+00:38:5513:564,3
Znaleziono 25 wynik(ów)