Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAKUBASZEK Krzysztof | 74 | *BANDA ŚWIRÓW* | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2 | KONOPACKI Ryszard | 82 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3 | BYRA Michał | 83 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
4 | CHLEBOŚ Jakub | 84 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
5 | MELNER Piotr | 92 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
6 | SZCZEPANOWSKI Mariusz | 93 | FIT STYLE ZONE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
7 | BITTNER Filip | 94 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
8 | DOMIŃCZYK Przemysław | 95 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
9 | SMAK Daniel | 107 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
10 | ZYNGER Patryk | 108 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
11 | CHAIEB Sebastian | 109 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
12 | JURECKI Adrian | 110 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
13 | MOKWA Sebastian | 121 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
14 | KUDRELEK Karol | 122 | OCR Team Zielona Góra | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
15 | NOWAKOWSKI Jakub | 123 | OCR Team Zielona Góra | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
16 | KOSZYKOWSKI Daniel | 124 | PERI SPARTAN TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
17 | KERNIAKEVYCH Oleksandr | 135 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
18 | KUCZERA Marcin | 136 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
19 | ŁUKOSZ Michał | 138 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
20 | MĘKAL Dariusz | 139 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
21 | MIKUŚKIEWICZ Michał | 140 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
22 | MRÓZ Zbigniew | 141 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
23 | NOWAK Łukasz | 142 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
24 | ZAJĄC Cezary | 183 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
25 | WÓJCIK Michał | 184 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
26 | OLSZEWSKI Wojciech | 189 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
27 | BUKOWIEC Szymon | 194 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
28 | KRAUS Christian | 199 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
29 | SZKLARSKI Przemysław | 79 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
30 | BRUDNY Albert | 80 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
31 | CZYŻ Tobiasz | 81 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
32 | LEŚNIAK Grzegorz | 85 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
33 | LISIECKI Rajmund | 75 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
34 | MIZGALSKI Jacek | 76 | Błotołazy | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
35 | MILEWICZ Dariusz | 77 | BOHAR PALETY RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
36 | MAJOWSKI Michał | 78 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
37 | KACPRZAK Jan | 105 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
38 | MICHALSKI Dawid | 106 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
39 | PINDEL Piotr | 111 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
40 | KĄDZIELSKI Mirosław | 90 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
41 | KOLACHA Patryk | 91 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
42 | GŁOWACZ Grzegorz | 96 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
43 | GOMULARZ Sebastian | 97 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
44 | HOŁUB Jakub | 98 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
45 | INDYK Kamil | 99 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
46 | KOSZCZYC Rafał | 100 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
47 | DARGACZ Dominik | 112 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
48 | PŁUSKA Michał | 101 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
49 | SZCZĘSNY Andrzej | 102 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
50 | WĄSAK Waldek | 103 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
51 | KALISZYK Grzegorz | 113 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
52 | GRALEC Dariusz | 104 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
53 | KOWALCZYK Piotr | 125 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
54 | STANISŁAWSKI Fabian | 126 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
55 | FARRUGIA Ryan | 127 | Reflex OCR Team Malta | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
56 | STELLMACH Wojciech | 128 | Reflex OCR Team Malta | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
57 | DRÓŻDŻ Piotr | 129 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
58 | DUDA Wojciech | 130 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
59 | FENDIUS Charlie | 131 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
60 | FORNALSKI Irek | 132 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
61 | GÓRKA Bartłomiej | 133 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
62 | GÓRKA Michał | 134 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
63 | PASON Tomasz | 143 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
64 | ŁUCZAK Tomasz | 116 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
65 | STACHOWIAK Marcin | 117 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
66 | CHYLIŃSKI Bartek | 118 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
67 | GRYŻEWSKI Karol | 119 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
68 | MARGAS Adam | 120 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
69 | PRUSACZYK Michał | 146 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
70 | ROMANOWSKI Jacek | 147 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
71 | SŁOWIK Artur | 148 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
72 | SZYDŁOWSKI Szymon | 149 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
73 | SZYMKOWIAK Jakub | 150 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
74 | WEIS Michał | 151 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
75 | PASTUKH Vasyl | 144 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
76 | PIŁAT Michał | 145 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
77 | KRYSZAK Kazimierz | 115 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
78 | ŚLIWIŃSKI Damian | 192 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
79 | SERAFIN Mariusz | 86 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
80 | TOMCZYK Andrzej | 87 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
81 | MUCHA Michał | 88 | Dragon Ball Wronki | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
82 | KACPERSKI Radosław | 89 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
83 | KARPOWICZ Jakub | 114 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
KUŹNICKI Jakub | 137 | Elite Mężczyzn | 07:30 | DNF |
Znaleziono 84 wynik(ów)