Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 6km | Czas brutto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GROBELNA Aleksandra | 171 | xRunners | Elite Kobiet | 1 | K 6 | 07:45 | 00:00:00 | 00:55:46.35 | 00:55:46.35 | 9:17 | 6.5 (100%) | |||
2 | WYSŁUCH Iza | 172 | xRunners | Elite Kobiet | 2 | K 24 | 07:45 | 00:00:00 | 01:03:42.10 | 01:03:42.10 | +00:07:55 (12.4%) | 10:37 | 5.7 (87.7%) | ||
3 | GAWRONIUK Paulina | 159 | Ex Team | Elite Kobiet | 3 | K 48 | 07:45 | 00:00:00 | 01:08:01.35 | 01:08:01.35 | +00:12:15 (18.0%) | 11:20 | 5.3 (81.5%) | ||
4 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 162 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 4 | K 145 | 07:45 | 00:00:00 | 01:15:52.05 | 01:15:52.05 | +00:20:05 (26.5%) | 12:38 | 4.7 (72.3%) | ||
5 | PAPROCKA Sylwia | 175 | Elite Kobiet | 5 | K 212 | 07:45 | 00:00:00 | 01:19:03.75 | 01:19:03.75 | +00:23:17 (29.5%) | 13:10 | 4.6 (70.8%) | |||
6 | FLIS Krzysztof | 200 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 966 | M 1237 | 07:45 | 00:00:17 | 01:23:18.75 | 01:23:36.70 | +00:27:50 (33.3%) | 13:53 | 4.3 (66.2%) | ||
7 | CHMIELORZ Donata | 153 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 6 | K 697 | 07:45 | 00:00:00 | 01:34:07.65 | 01:34:07.65 | +00:38:21 (40.7%) | 15:41 | 3.8 (58.5%) | ||
8 | PAŃSZCZYK Elżbieta | 174 | Open Kobiet | 601 | K 711 | 07:45 | 00:00:00 | 01:34:43.15 | 01:34:43.15 | +00:38:56 (41.1%) | 15:47 | 3.8 (58.5%) | |||
9 | SZOSTEK Patrycja | 178 | Elite Kobiet | 7 | K 862 | 07:45 | 00:00:00 | 01:38:59.70 | 01:38:59.70 | +00:43:13 (43.7%) | 16:29 | 3.6 (55.4%) | |||
10 | MACIUSZEK Julia | 166 | WATAHA | Elite Kobiet | 8 | K 929 | 07:45 | 00:00:00 | 01:42:12.10 | 01:42:12.10 | +00:46:25 (45.4%) | 17:02 | 3.5 (53.8%) | ||
11 | KUCZKOWSKA Marta | 165 | WATAHA | Elite Kobiet | 9 | K 1033 | 07:45 | 00:00:00 | 01:48:09.80 | 01:48:09.80 | +00:52:23 (48.4%) | 18:01 | 3.3 (50.8%) | ||
12 | PAPIÓR Jolanta | 167 | WATAHA | Elite Kobiet | 10 | K 1072 | 07:45 | 00:00:00 | 01:51:56.75 | 01:51:56.75 | +00:56:10 (50.2%) | 18:39 | 3.2 (49.2%) | ||
13 | TUCHOŁKA Monika | 156 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 151 | K 1132 | 07:45 | 00:00:00 | 02:08:58.90 | 02:08:58.90 | +01:13:12 (56.8%) | 21:29 | 2.8 (43.1%) | ||
14 | KOZIAK Agnieszka | 163 | KB Odra Opole | Open Kobiet | 950 | K 1136 | 07:45 | 00:00:00 | 02:11:37.00 | 02:11:37.00 | +01:15:50 (57.6%) | 21:56 | 2.7 (41.5%) | ||
15 | REMBOWSKA Natalia | 157 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 152 | K 1140 | 07:45 | 00:00:00 | 02:14:04.20 | 02:14:04.20 | +01:18:17 (58.4%) | 22:20 | 2.7 (41.5%) | ||
16 | STACHURSKA-REXHA Katarzyna | 177 | Open Kobiet | 954 | K 1141 | 07:45 | 00:00:00 | 02:14:11.85 | 02:14:11.85 | +01:18:25 (58.4%) | 22:21 | 2.7 (41.5%) | |||
17 | STAROŃ Marta | 158 | Eden Runners | Open Kobiet | 955 | K 1142 | 07:45 | 00:00:00 | 02:16:37.50 | 02:16:37.50 | +01:20:51 (59.2%) | 22:46 | 2.6 (40.0%) | ||
18 | GILARSKA Marta | 152 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Kobiet | 11 | K 1143 | 07:45 | 00:00:00 | 02:23:16.35 | 02:23:16.35 | +01:27:30 (61.1%) | 23:52 | 2.5 (38.5%) | ||
19 | LUBASZKA Kinga | 196 | Elite Kobiet | 12 | K 1144 | 07:45 | 00:00:00 | 02:36:15.00 | 02:36:15.00 | +01:40:28 (64.3%) | 26:02 | 2.3 (35.4%) | |||
20 | PŁACZEK Ania | 154 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 956 | K 1145 | 07:45 | 00:00:00 | 02:42:22.85 | 02:42:22.85 | +01:46:36 (65.7%) | 27:03 | 2.2 (33.8%) | ||
21 | KALETA Anna | 160 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 957 | K 1146 | 07:45 | 00:00:00 | 02:49:15.40 | 02:49:15.40 | +01:53:29 (67.0%) | 28:12 | 2.1 (32.3%) | ||
22 | CICHA Natalia | 170 | xRunners | Elite Kobiet | 13 | K 1147 | 07:45 | 00:00:00 | 02:57:25.65 | 02:57:25.65 | +02:01:39 (68.6%) | 29:34 | 2 (30.8%) | ||
23 | BARNAŚ Kinga | 169 | xRunners | Open Kobiet | 958 | K 1148 | 07:45 | 00:00:00 | 03:08:02.60 | 03:08:02.60 | +02:12:16 (70.3%) | 31:20 | 1.9 (29.2%) | ||
24 | ZYWER Urszula | 168 | WATAHA | Elite Kobiet | 14 | K 1149 | 07:45 | 00:00:00 | 03:18:20.80 | 03:18:20.80 | +02:22:34 (71.9%) | 33:03 | 1.8 (27.7%) | ||
25 | SIERPIŃSKA Monika | 176 | Open Kobiet | 959 | K 1150 | 07:45 | 00:00:00 | 03:18:27.25 | 03:18:27.25 | +02:22:40 (71.9%) | 33:04 | 1.8 (27.7%) | |||
26 | NITECKA Marta | 155 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 153 | K 1151 | 07:45 | 00:00:00 | 03:40:02.85 | 03:40:02.85 | +02:44:16 (74.7%) | 36:40 | 1.6 (24.6%) | ||
27 | DĄDELEWSKA Joanna | 164 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 960 | K 1152 | 07:45 | 00:00:43 | 04:43:19.35 | 04:44:02.65 | +03:48:16 (80.4%) | 47:13 | 1.3 (20.0%) | ||
28 | JANKOWSKA Zuzanna | 173 | Elite Kobiet | 15 | K 1168 | 07:45 | 00:00:00 | (0.0%) | |||||||
29 | KLUCZKA Aleksandra | 161 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 16 | K 1169 | 07:45 | 00:00:00 | (0.0%) |
Znaleziono 29 wynik(ów)