Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FURGAŁA Grzegorz | 204 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2 | HANUS Piotr | 205 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3 | KUBISZYN Tadeusz | 206 | Agresywne Morsy :D | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4 | KUBISZYN Tobiasz | 207 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
5 | CIESIELSKI Sebastian | 201 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
6 | DOŃCZEWSKI Jakub | 202 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
7 | GOĆKIEWICZ Miron | 203 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
8 | WIĘCKOWSKI Jakub | 221 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
9 | WYGLĄDAŁA Michał | 222 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
10 | RADZIEJ Patrycja | 223 | Ex Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
11 | TUZINKIEWICZ Jagoda | 224 | Ex Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
12 | KRZEMIENIEWSKI Kamil | 225 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
13 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 226 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
14 | SOBOTA Michał | 227 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
15 | KADYKAŁO Natalia | 228 | Frauen Power! | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
16 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 254 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
17 | POPIOŁEK Magdalena | 255 | No Limit Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
18 | OLECH Grzegorz | 249 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
19 | CZARDYBON Dominik | 250 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
20 | JAKUBIAK Natalia | 251 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
21 | JASIŃSKI Jacek | 252 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
22 | ŁUKASIK Zuzanna | 253 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
23 | AMBORSKI Michał | 275 | Superior Racing | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
24 | GROSZKOWSKA Nikola | 276 | Superior Racing | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
25 | AUGUSTYNIAK Kamil | 277 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
26 | CYMERMAN Agata | 278 | WATAHA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
27 | DUMAŃSKA Joanna | 292 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
28 | FILAWSKA Agata | 294 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
29 | GNIAZDOWSKI Cezary | 295 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
30 | LAMUS Patrycja | 306 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
31 | ŁASKAWSKI Tomasz | 307 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
32 | LEWANDOWSKI Bartosz | 308 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
33 | LIBISZEWSKI Robert | 309 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
34 | ŁUSZCZEWSKI Łukasz | 310 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
35 | MAJEWSKA Patrycja | 311 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
36 | MANDERA Amadeusz | 312 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
37 | MĘKAL Tomasz | 313 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
38 | WEISSENSTEINER Dawid | 334 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
39 | WIENDLOCHA Paweł | 335 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
40 | WILK Paweł | 336 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
41 | WOJTASIK Natalia | 337 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
42 | ZDANOWICZ Maria | 338 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
43 | DABROWSKA Beata | 3698 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
44 | POPIEL Daniel | 3949 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
45 | CIACH Waldemar | 209 | BIEGAM...I JUŻ | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
46 | KĘDZIORA Mieszko | 210 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
47 | SURMA Piotr | 211 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
48 | ŚWIDER Piotr | 212 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
49 | WANDZEL Jakub | 214 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
50 | HANDZLIK Barbara | 216 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
51 | LEŚNIAK Dorota | 217 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
52 | KOZIAR Adrian | 218 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
53 | DĄBEK Mateusz | 219 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
54 | SZYMKOWIAK Arek | 237 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
55 | STOŃ Wojciech | 220 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
56 | FAJST Marcin | 229 | GET OUTTA WAY | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
57 | BURDA Michał | 230 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
58 | CICHECKI Jarek | 238 | Karasianie | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
59 | MŁYNARCZYK Tatiana | 233 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
60 | MULARZ Patryk | 234 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
61 | NEJMAN Luiza | 235 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
62 | SZCZĘCH Damian | 236 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
63 | KOTULA Bernadeta | 242 | Karawan | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
64 | KOTULA Wojciech | 243 | Karawan | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
65 | PAWLIK Natalia | 245 | Karawan | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
66 | POPEK Szymon | 246 | Karawan | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
67 | ZELISZCZAK Krystian | 247 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
68 | CHAIEB Natalia | 248 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
69 | WAPIŃSKI Kamil | 256 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
70 | DĄDELEWSKA Oliwia | 257 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
71 | HLEBKO Albin | 258 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
72 | JANKOWSKI Patryk | 259 | Pijoki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
73 | KARCZ Maciej | 260 | Pijoki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
74 | NAWROT Rafał | 261 | Pijoki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
75 | MAKOS Paweł | 262 | Piraci | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
76 | PODLAWSKI Piotr | 263 | Piraci | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
77 | DENHAM Justin | 264 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
78 | BORAK Mirek | 284 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
79 | MACIASZCZYK Mateusz | 274 | Sportera OCR Łódź | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
80 | HORĘZGA Dorota | 279 | Wataha- Łączy Nas Bieganie | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
81 | BARTCZAK Andrzej | 280 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
82 | BIENIEK Natalia | 281 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
83 | BIK Piotr | 282 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
84 | BOGUSKI Adam | 283 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
85 | BOŚKA Patryk | 285 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
86 | BUŁKA Grzegorz | 286 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
87 | CZABATOR Aleksandra | 287 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
88 | CZAPLICKA Emilia | 288 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
89 | BIENIEK Agata | 268 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
90 | DWORNICZAK Tomasz | 269 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
91 | MACIEJEWSKI Łukasz | 270 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
92 | MAZUR Monika | 271 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
93 | PERDIAN Mariola | 272 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
94 | JAKUBCZAK Paulina | 273 | Sportera OCR Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
95 | GROS Marcin | 296 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
96 | HIBNER Łukasz | 297 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
97 | PIERZCHAŁA Łukasz | 319 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
98 | PUSTOWAR-ZIOŁO Magda | 320 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
99 | HOSZEK Kinga | 298 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
100 | JANCZAREK Łukasz | 299 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
101 | JANOTA Roksana | 300 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
102 | JEŻEWSKI Krzysztof | 301 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
103 | KACZOR Grzegorz | 302 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
104 | KOMANDERA Marek | 303 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
105 | KONIECZNY Karol | 304 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
106 | NAGI Marta | 314 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
107 | NIEDZIELSKA Dominika | 315 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
108 | NIEDZIELSKI Krzysztof | 316 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
109 | OSZCZANOWSKI Kamil | 317 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
110 | ROZMYŚLAK Adrian | 325 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
111 | RYSZCZYK Adam | 326 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
112 | ŚMIECIŃSKI Daniel | 327 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
113 | SMOLAK Iwona | 328 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
114 | SOLARZ Michał | 329 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
115 | SUSŁOWICZ Monika | 330 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
116 | SZEMPRUCH Wojciech | 331 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
117 | SZUMINSKI Emil | 332 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
118 | URBAŃSKA Marta | 333 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
119 | RADZIEJ Krzysztof | 323 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
120 | RĘKOSIEWICZ Marek | 324 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
121 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 894 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
122 | PYTOWSKI Damian | 321 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
123 | NAWROT Monika | 267 | Słodziutkie księżniczki | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
124 | DĄBEK Bartosz | 289 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
125 | CIACH Paweł | 208 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
126 | ŚWIDER Tomasz | 213 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
127 | WILK Maciej | 240 | Karasianie | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
128 | KOCULA Patryk | 241 | Karawan | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
129 | PIĄTEK Marek | 265 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
130 | ADAMSKI Maciej | 266 | Słodziutkie księżniczki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
131 | DĄBROWSKA Ewa | 290 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:06:31 |
Znaleziono 131 wynik(ów)